Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#172101) zodo válasza peterson79 (#172098) üzenetére


zodo
nagyúr

Szia!

wotzilla

Jobb sarok Login a wot-os bejelentkezés párost kell megadni aztán szűrhetsz ahogy tetszik és ki is mentheted 4 formátumba.
Fenti az sima képernyőkép két részből összevágva.

(#172102) notika77


notika77
senior tag

7 napos próbára adnak prém tankot [link].
Válaszolni kell 4 kérdésre és a végén kapsz egy kódot, ahhoz a tankhoz, amelyik szerintük illik hozzád a válaszok alapján. Nálam eltalálták a Lorr.40t-át, de az már a garázsban van, így nem próbálom ki :)
Gondolom megint csak 1 tankot lehet kipróbálni, ezért ha már ismert lesz az összes kód, akkor érdemes kiválasztani egyet, hacsak ezt nem ütik a már pár hete már előkerült kölcsönzős kódok, amikor szintén a lorr-t sikerült aktiválnom, így a többit már nem tudtam. A kódok az év végéig élnek.
Lorrain 40t kód: LORLETHAL
Bulldog: QUIKKBULL
Jagdtiger 8.8: RAPIDTIGER
M4A1: DEREVAL
AMX M4 49: RESILIENTAMX
IS-6: BUSTIS6
T34: POWERTANK34

szerk.: Ennyit szedtem ki, a többit másra hagyom :)

[ Szerkesztve ]

(#172103) notika77 válasza notika77 (#172102) üzenetére


notika77
senior tag

WZ-120-1G FT: HEAVYHIT120
T26E5: VERSAT26
Löwe: SHARPLOWE
Canon D'Assaut 105: ACCURATECANNON
Somua: EXPLOSOMUA

Most már tényleg abbahagyom :)

(#172104) dvids


dvids
aktív tag

ELC Even 90: EVENSNEAKIER

(#172105) kchryss válasza jano_77 (#172099) üzenetére


kchryss
addikt

Pedig biztos voltam benne, hogy ütközet módban történt a dolog. Két bázisos csatában nagyon ritka az ilyen gyors foglalás. Klános csatáknál gyakori az ilyen taktika, hogy benyomjuk az egyik oldalt és gyors cap, de randomban nem sok ilyennel találkoztam. Tényleg nagyon fogyatékos csapatod lehetett.
Azt gondoltam, hogy te nem sok mindent tudtál csinálni arty-val egy ilyen rövid csatában. Csak az tűnt fel, hogy a másik két társad viszonylag gyors tankkal túlélte a csatát vagyis nem nagyon törték magukat, hogy reseteljenek. Light-tal valószínűleg nem a legjobb megoldás volt artykra vadászni, főleg himmelsdorfon.
Mausotoknak pedig ez egy álom mm lett volna ha a bázisotok körül marad védeni. :)

(#172106) notika77 válasza notika77 (#172103) üzenetére


notika77
senior tag

Az összes kód Schefftől: [link]

(#172107) Chris0321 válasza notika77 (#172106) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem nem sikerül aktíválnom egyiket sem, nem fogadja el. A múltkor már kipróbáltam a Lorrient, lehet az a gond.

(#172108) kchryss válasza dvids (#172104) üzenetére


kchryss
addikt

Nem fogadja el a kis szúnyog kódját. :O

(#172109) @notika77:
Akkor kapják be. Csak kísérletezés miatt aktiváltam akkor egy olyan kódot amilyen tankom már volt, hogy mit kapok ha van. Nem kaptam semmit, de cserében azóta már másodszor maradok le az ELC kipróbálásáról.

[ Szerkesztve ]

(#172109) notika77 válasza kchryss (#172108) üzenetére


notika77
senior tag

Sajnos a Gamesconos kódok ütik ezeket és nem engedi a WG aktiválni, ha azokból már próbáltál.

(#172108) kchryss: Ugyanezért aktiváltam a Lorr. kódot :)

[ Szerkesztve ]

(#172110) Gyuri27 válasza Jokerdapro (#172095) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az az ágyú egy fos. 175 pen only t9-10-ben (inkább 10ben) a torony 100mm. Az meg semmire sem elég.

Zolee_70: kénytelen vagyok húzni mert uninonba nincs nem lesz olyan tankom amivel a pattintós küldit meg lehetne csinálni ennyi siemka közt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#172111) jano_77 válasza kchryss (#172105) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ne is mond, ment is TS-en a szájkarate, mert nehezményeztem is a light-osnak, hogy miért nem ment vissza resetelni. Nem mindenki olyan mint én. :(

(#172109) notika77: akkor szívás, mert én szívesen kipróbáltam volna a franszia TD-t a CDA105, de akkor nekem sem fogja elfogadni a kódot, mert korábban aktiváltam én is a Revot, ami már meg volt. :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172112) kchryss válasza notika77 (#172109) üzenetére


kchryss
addikt

Azt is el tudom képzelni, hogy bug miatt ütközik a gamescomos kóddal és majd javítják. Ennek ugyanis nem sok értelme van, hogy kitöltöd a kérdőívet megkapod a kódot és az nem működik, mert egy régebbi ettől teljesen független akcióban már aktiváltál egyet.
Egyébként simán adhatnának 3-4 havonta 1 kódot 1 hét bérletre. Ezzel az 1 héttel ők nem vesztenek semmit azzal meg csak nyerhetnek ha a játékosnak megtetszik a tank és meg is veszi utána.

(#172113) kchryss válasza kchryss (#172112) üzenetére


kchryss
addikt

Próbáljátok újra a kódokat ha eddig nem sikerült. Nekem megjavult: Lehet túlterhelt volt a szerver vagy tényleg bugos volt és kijavították.
Nyugta
Dátum: 2018. 10. 16. 17:28:35
Kölcsönzött járművek hozzáadva: ELC EVEN 90 (bérleti idő: 7)

(#172114) zodo válasza kchryss (#172113) üzenetére


zodo
nagyúr

Wotinfo-s cikk 17:25-kor frissült.

" SAK EGY KÓD AKTIVÁLHATÓ FIÓKONKÉNT!
Ha a Gamescom során kiadott 1 hetes tesztelő kódok közül (Revalorisé, AMX M4 49, ELC EVEN) aktiváltál be egy kódot, akkor ezek közül NEM tudsz egyet sem beaktiválni!

Javította a WG a bugot! "

(#172115) notika77 válasza kchryss (#172113) üzenetére


notika77
senior tag

Már valóban működik. Kösz!

(#172116) kchryss válasza notika77 (#172115) üzenetére


kchryss
addikt

Majd jöhetnek a screenshotok ahol randomban mindkét oldalon 15 prém tank van. :D
Szerintem most a napokban rendesen megnő a 8-as tankok száma a sorban vagyis 9-es tankokkal érdemes csapatni és aprítani a sok 0 csatás bérelt tankos siemkát. :D

(#172117) peterson79 válasza zodo (#172101) üzenetére


peterson79
őstag

köszi

(#172118) Jokerdapro válasza e-newsee (#172100) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Hát na nem egy elc even, ez tény. :DDD Köszi az észrevételt, akkor felpattintom a dolgokat. :R :R

(#172119) kchryss


kchryss
addikt

Jó ez a kis elc even. Himmelsdorfon egyedül maradtam egy is-5 ellen. Lehozhattam volna simán, de felborultam és az oldalamon álltam meg. Így az is-5 befoglalt. :D

(#172120) kchryss válasza kchryss (#172119) üzenetére


kchryss
addikt

8 csata alatt 6x lettem top3 xp-ben így nem is rossz ez a hétvégi xp-s küldetés. :P

(#172121) zodo válasza notika77 (#172102) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi!

Ha már így alakult gondoltam kipróbálom a Skorpió G-t.
2 órát mentem kisebb megszakítással 50% kredit szorzóval de ~3-300k nettónál nem tudtam többet összekaparni.
Volt csapathoz és magamhoz mérten (átlagomhoz képest mert nem szeretek td-el menni) jó kör is de ez hát mindennek a teteje. <= YT videó
Valamelyik nap volt téma a "legrövidebb csata" , na nekem tuti ez a csúcs. :DDD
Viszont jó lenne megtudni hogy ki a p..öm spotolt fel, na meg hogy az artyk miért ilyen op-ok még mindig.

(#172122) kchryss válasza zodo (#172121) üzenetére


kchryss
addikt

Ennél hülyébb helyen meg sem állhattál volna. Ezen a pályán örül az ember ha kapott lövés nélkül át tud érni a másik oldalra nem hogy még megálljon pont a közepén. Bármelyik light kispotolhatott. Már spoton voltál amikor beálltál a bokorba csak a lámpa később jelzett. :)

(#172123) BÁ Nutrition válasza kchryss (#172122) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Itt bizony sokszor azert megyek a hidhoz mert a faxom kivan h mazlival lehet atjutni az elejen csak

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#172124) wwenigma válasza zodo (#172121) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

30/16/20-as pancellal es nyitott tetővel megallsz a puszta közepén ahova be tud lőni, mégis mit vársz?

Akkor spotoltak fel amikor a kőhoz értél, az ellen spotter a szemben lévő placcon a középső bokorban állt, onnan a maximális spottavolsaggal egészen a hegy szeleig ellát és ugye még van a felett is skillel ami csökkenti a camo-d.

Persze, egyszerűbb annyival lezárni hogy OP az arty. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#172125) Chris0321 válasza wwenigma (#172124) üzenetére


Chris0321
addikt

Nagyon rossz így ez a pálya, már engem is szedtek szét lassabb tankkal azon a részen. Túl nagy a nyílt rész és a másik oldalról jobban lehet spottolni.

(#172126) zodo válasza kchryss (#172122) üzenetére


zodo
nagyúr

Hát pedig ebbe a béna bokorban álltam meg 90%-ban mikor a Francia light vonalat húztam és sebezni is tudtam. (most nem jött be)
Világos hogy spoton voltam mert hallottam a hangot csak nem hittem hogy az artyk épp ezt a bokrot célozták meg ennyi idő alatt.
Sajnos a replay elemzőben sem tudtam ránézni a csatajelentőre hogy melyik light lehetett mert csont üres.
Tank és játékosnév de részletek az nuku.

wwenigma

Jó lassan írtam.
Igen, tudom hogy E1 bokra ami igaz hogy szintén nyílt terepen van de jó spot hely.
Most nem adta ki, ennyi.
Artyk meg igen is op-ok. :)

[ Szerkesztve ]

(#172127) palfitom válasza zodo (#172121) üzenetére


palfitom
félisten

Skorpió G-vel ez bizony könnyen megesik.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#172128) Simulacrum válasza zodo (#172121) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ugyan már! Ez nem is volt olyan gyors, lilák szokása is ezen a pályán. :D
Ha jól tudom Scheff és skill4ltu és ugyanitt szokott elhalálozni. Hihetetlen, hogy még megpróbálják ezt ilyen szintű játékosok is arty mellett.
Soha nem jöttem még ide, illetve ahol átmentél még soha nem mentem át lassú tankkal, mert tudom, hogy minden arty ide céloz teljesen jogosan.

(#172129) Chris0321 válasza zodo (#172126) üzenetére


Chris0321
addikt

Azon a pályán nem sok helyre tud belőni az arty és azt a részt jobban szeretik mert nagyobb területet tudnak lőni mint a jobb szárnyon lévő völgyben. Általában arra szoktak nézni és tudják, hogy ott vonul fel az ellenfél így erősen javasolt a nyílt terep gyors elhagyása. Gondolom a francia light-nak jobb az álcaértéke és/vagy az ellenfél light-ja nem volt a helyzet magaslatán és azért nem spottolt ott ki.

(#172130) e-newsee


e-newsee
addikt

Megint egy "tök jó" akció.
Vegyél 5k aranyat, majd utána nyerj 5 csatából 3-at, és kapsz még 1375 aranyat.
Az első csata aktiválja a missiont, majd a következő 5-öt számolja. Még jó, hogy olyan kevés részben múlik rajtad a győzelem, hogy inkább mák kell hozzá, mint skill. :U
Ja, és mindez csupán 6.200 HUF. A Paypal-lel fizetős akcióban 6250 goldot kapsz 5.600 HUF-ért.
Ügyes ez a WG. :DDD

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#172131) Viktoár válasza e-newsee (#172130) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem olyanoknak van kitalálva akik gondolkodnak és még számolni is tudnak. :DDD

De a wg-t nem érdekli mert ezekből van a kevesebb. :C

Üdv:Viktor

(#172132) Ispy válasza e-newsee (#172130) üzenetére


Ispy
veterán

Na jó, de akkor hol marad az izgalom? :U

1,5k simán megér a drukk miatti adrenalinlöket, nem? :D

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#172133) Jokerdapro válasza zodo (#172126) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Mivel sokan mennek ott el épeszű égibombázó az első csomaggal oda fókuszál.;) Nem konkrétan te voltál neki a célpont de spot után egyértelmű, hogy a papír gépet akarja bántalmazni.:)

(#172134) Emu válasza Jokerdapro (#172118) üzenetére


Emu
őstag

Én annyira utáltam ISM-t az elcseszett MM miatt, hogy csak 5X hétvégéken vettem elő. Semmit nem tettem fel rá csak ami nagyon muszáj. Az a páncél sajnos már T9-ben sem ér semmit, mert hiába takarom az alsó lemezt, mikor a felsőt is simán átlövi szinte mindenki, cserébe te a 300m-re álló Skorpiót sem találod el teljesen beszűkülve. Szerintem még ász köröm sem lett vele, ami egyébként elég magasan van, mert 1200xp-s körökre rendszeresen csak másodosztályokat dobált anno.

(#172135) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Már meg is van hogy mi lesz az amit beszerzek karácsony körül....

Beteg egy bestia... :C :Y
nemtudom hogy carry-nek számit e :DD

(#172136) jano_77 válasza Jokerdapro (#172135) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én az AMX CDA 105-el szemezek és most a kipróbálási akcióban azt is fogom aktiválni.
Esetleg akinek meg van, az mondhatna róla egy kis összefoglalót pro/kontra, hogy milyen vas?
Elsősorban franszia TD legénység fejlesztéséhez kellene - még nem indultam el azon a vonalon - de azért a játék élmény sem utolsó, hogy lehet-e vele egyáltalán érvényesülni vagy csak és kizárólag egy töltelék, tank? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172137) vJokka válasza zodo (#172126) üzenetére


vJokka
aktív tag

Csak egy "apró" dolgot felejtettél el, hogy ez elveszti az álcája nagy részét mozgás közben, nem úgy mint a lightok.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#172138) h1mpi válasza Jokerdapro (#172135) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én is ilyenre cserélem be a legértékesebb prém tankomat azt hiszem a Löwe az.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#172139) Jokerdapro válasza jano_77 (#172136) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Nekem nincs meg, de azt hallottam kellemes az ágyú, cserébe puha mindenhol. Nekem itt a nagy bőségbe szempont volt hogy legyen bele legénység is.:) (délután toltam párat és látszott sokan még felszerelést se raktak a kölcsön gépekre, több volt amit elsönek láncoltam és nem javított.:F :Y ) Akinek a T55A MT-15 kell az most eröltesse, rengeteg a td! (Skorp, Cda, wz.)

(#172140) h1mpi válasza Jokerdapro (#172139) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A WZ TD-vel csak egy baj van, hogy a Kínai TD ág nem ér semmit....

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#172141) galervin93 válasza h1mpi (#172140) üzenetére


galervin93
őstag

Önmagában is megéri a gép, elég egyedi ebbe na formátumban, kreditet is jól hozza, én nagyon nem bántam meg, hogy a karácsonyi aranyból ő is begurult.
Mondjuk lassan két hete nem játszottam rendesen, azt sem tudom hogy kell belépni a játékba. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#172142) h1mpi válasza galervin93 (#172141) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Oké ez igaz, de nincs bele legénységem, hatodik érzék nélkül meg nem buli :DD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#172143) h1mpi válasza h1mpi (#172142) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mentem egy kört a Löwe-vel és becseréltem a WZ-re, a Löwe felett nagyon eljárt az idő.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#172144) Jokerdapro válasza h1mpi (#172140) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

ez az event elég jónak ígérkezik... :Y

Az lehet hogy nem ér semmit, de megvan már belőle a 10es, 3 skilles legények... Nyilván inkább ez mint az oroszlán amihez nincs legénységem. :( (meg persze elég beteg egy tank ez a wz , konkrétan egy médium nem tud leforogni egy torony nélküli td-t, az mi már? :DDD :C )

[ Szerkesztve ]

(#172145) kchryss válasza zodo (#172126) üzenetére


kchryss
addikt

99%, hogy ha nincs arty ebben a csatában akkor is ugyanígy meghalsz első spotra. Minden jó játékos arra a területre céloz a csata elején.
Nem teljesen szimmetrikusak a pályák. Sok helyen direkt úgy vannak tervezve, hogy egyes részei valamelyik oldalnak kedvezzenek. Mountain Pass esetében például a nyugati oldal általában át tud menni spot nélkül, mert szélesebb a plató, több a bokor a szikla szélénél és ami nagyon fontos előbb ér az ő lightjuk középen pozícióba, mert rövidebb utat kell megtennie, mint az ellenfélé. Ezzel szemben a keleti oldalon a lightok és a nagyon gyors tankok kivételével lehetetlen átmenni spot nélkül ha az ellenfélnél van egy jó felderítő. Én volt, hogy panther/m10-zel sem értem át pedig meg sem álltam mint te, de szétlőttek mire fedezékbe érhettem volna. A skorpiónak meg panther alváza van, ennek következtében elég gyenge a camo-ja, főleg menet közben.
Az E1-et gondolom elírtad. Talán E3 bokorra gondoltál a túloldalon?
Bejelöltem pár gyakran használt pozíciót a térképen. A keleti oldalon az 1-es és 2-es helyet szokták használni, minden más ami a kettő között van az halálzóna, ott nem szabad megállni. Az 1-es előnye, hogy többnyire arty safe, és onnan lőhető a túloldalon a 3-as és 5-ös helyen bújkáló ellenfél és az átmenő tankokat is meg lehet lőni. A 2-es helyről a D3-ban lévő tankok lőhetők jól és amit kevesen tudnak, hogy bár kirajzolás távon kívül van, de érdemes innen pár vak lövést leadni az ellenfél bázisánál lévő kemper dombra C2-3-ra. Ott szinte mindig ácsorog td a szikla szélén amit a jó szög miatt sokszor el lehet lőni. Ezen a helyen sokáig nem érdemes lehorgonyozni, mert nem arty safe, kevés hely lőhető és ha spotra kerülsz előbb-utóbb kibányásznak innen.
Túloldalon a 3-as helyen lévő bokor azért jobb mint ahova te álltál, mert sokkal nagyobb és sokkal messzebb van a középen felnéző spotterektől, de egyébként azt sem nevezném op helynek, elég kockázatos oda beállni. Ha spotot kapsz akkor az is instant halál hely. A 4-es helyre gyakran beszalad egy light, onnan jól lehet villantani az átmenőket csak az a probléma, hogy ha odamész akkor vissza már elég nehéz menni. Sokszor csapdába esik ott a light én ezért ritkán használom. Az 5-ös pozíció jó a td-knek és sniper tankoknak, lehet lőni az átmenőket és ha spotot kapsz akkor vissza lehet bújni a szikla mögé, bár mint a fenti videó mutatja, ez sem arty safe. A 6-os pozíció elég cseles. Van a szikla előtt egy kis bokor, abba is be lehet állni light-tal, ugyanúgy spotolod az átmenőket, de ritkán gondolják, hogy ott tank van, ezért nem szokták vakon lőni azt a bokrot. Persze ha spotot kapsz akkor az is azonnali halál, de ott elég jól el lehet bújni passzív spotra, ráadásul nagyon hamar odaér a spawn helyről a light azon az oldalon.

Az a bokor amit te használtál, az nem túl jó hely. Ott alig láttam még tankot, vagy ha láttam az azonnal meg is halt. Light tankkal álcahálóval talán használható, de azzal is veszélyes, minden más tankkal meg öngyilkosság és ha nem lőnek ki vagy nem vesznek észre ott akkor az csak a szerencsén vagy az ellenfél bénaságán múlik. Szerintem.

(#172143) @h1mpi:
"a Löwe felett nagyon eljárt az idő."
Ezt mind egy csata alapján vontad le? :D
A löwe még mindig nagyon jó tank, egyáltalán nem járt el felette az idő. :N

[ Szerkesztve ]

(#172146) h1mpi válasza kchryss (#172145) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem túl lomha, nem jön be már az ilyen

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#172147) kchryss válasza h1mpi (#172146) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem meg a torony nélküli td-k nem jönnek be, borzasztó noob vagyok velük. Mégsem mondom, hogy eljárt az idő a wz td felett, mert nem igaz. :)

(#172148) h1mpi válasza kchryss (#172147) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én nem vagyok noob vele csak nem tetszik, nem ugyanaz ;)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#172149) kchryss válasza h1mpi (#172148) üzenetére


kchryss
addikt

Meguntad vagy eljárt felette az idő, nem ugyanaz.

(#172150) galervin93 válasza kchryss (#172145) üzenetére


galervin93
őstag

FV TD-vel mekkora buli akármelyik oldal. :DD Csak akkor van gáz, ha a szpotter bot. Én bármelyik oldalra kerülök lighttal nagyon agresszívan próbálok szpottolni középen. Meccs elején mindig beírom vagy pingelek, ha akad néhány értelmes játékos akkor 2-3ezer szpot összejön, akár egy-két tankot is kilövünk, ez pedig sokszor már az elején eldönti a meccset. Nem olyan kiegyensúlyozatlan map ez, csak kell néhány jó játékos, akik tudják mi-merre-hány méter.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.