Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#172201) zodo


zodo
nagyúr

Skorpion G a házban. :)

4 órát mentem vele eddig a 7 napos bérelt időszakból, szokni kell de azért pénz nem adok érte.

(#172202) Emu válasza wwenigma (#172197) üzenetére


Emu
őstag

Kb. másfél éve húzom az M12-t, még pár 5X hétvége(kb. 1 év :D ), és meglesz az M40/43. Nagyon nem fekszik ez a játékstílus, és jó sem vagyok vele, úgyhogy nem erőltetem.

(#172203) ako001 válasza jano_77 (#172193) üzenetére


ako001
aktív tag

Ha az 50% bónuszokra aktiválunk még bosstert is,akkor az összeadódik vajon?

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#172204) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

A haloweenes event mai napi 1000-es céljának szempontjából elveszik az eddigi gyűjtés, tehát most 1000-et kell gyűjteni, vagy csak 600-at, hogy kiegészüljön 1000-re?

(#172205) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nekem is felhozta az ELC Even-t 7700 Ft-ért, de persze a -20% kedvezményt már nem engedi rá elhasználni. Sokra nem jók ezek a kuponok...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#172206) Papooo válasza Bobyjack (#172204) üzenetére


Papooo
senior tag

Most a tegnapi 400-adra kell 600-at összeszedni. hogy meglegyen az 1000

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#172207) BÁ Nutrition válasza Papooo (#172206) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha tegnap nem jatszottam vele lemaradtam vmirol?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#172208) Bobyjack válasza BÁ Nutrition (#172207) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Semmiről... Max egy 75k kredites napi küldetésről.

(#172206) Papooo: :R

(#172209) Emu


Emu
őstag

Ez az új mod egy kicsit WOW(World of Warcraft)-ra emlékeztet, mikor mentünk 25-ös instákba trash-t ölni a droppok miatt :D

(#172210) zodo válasza kchryss (#172192) üzenetére


zodo
nagyúr

Csatában nem szokásom a neveket fürkészni de a jelentőben azért észrevettem: Heregolyszi :DDD

(#172211) zozyk


zozyk
addikt

Kipróbáltam ezt az új játékmódot, a második csatából már inkább dezertáltam....jött is érte bünti :D
Az első körben a 77 zöld szarból kb 50et én szedtem össze, kurva sok értelme van.

[ Szerkesztve ]

(#172212) h1mpi válasza zozyk (#172211) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Gondolom most nem alszol este :DDD

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#172213) zozyk válasza h1mpi (#172212) üzenetére


zozyk
addikt

Szerintem ez eddig az egyik legszarabb extra játékmód, amit valaha kitaláltak, lehet ezért figyelik ennyire a dezertálást. :D :D :D
Amúgy pont lesz@rom. :K ;)
De a csomagon elgondolkodtam, azért a +50% az nem rossz. :D

[ Szerkesztve ]

(#172214) kchryss válasza zodo (#172201) üzenetére


kchryss
addikt

A skorpió mindenkinél ott van a shop-ban. Viszont úgy néz ki azt a tankot is berakják egyénenként amelyiknek a kódját aktiváltad. Nekem ott van az ELC személyre szólóan:

Nem rossz tank a kis bolha, el lehet szórakozni vele, de azért több sebből vérzik. Pénzt biztos nem adnék érte. Max, ha 60%-kal lenne leárazva. :)

(#172213) @zozyk:
Én azon kevesek közé tartozom akiknek eddig szinte az összes játékmód bejött. Még a biliárdos holdon repkedőst is szerettem. Ez a mostani viszont még szerintem is totál hulladék. Kár volt a létrehozásába belefektetett időért. Simán berakhatták volna a tavalyit is, az jó volt.
Vagy hagytak volna event nélkül és inkább a csetet javították volna ki, mert pár napja megint beszart és eltűnt egy csomó üzenetem az éterben.

[ Szerkesztve ]

(#172215) zozyk válasza kchryss (#172214) üzenetére


zozyk
addikt

Ha így lenne, akkor nálam a Somua lenne, amit meg is vennék azonnal... :B
(a holdon repkedős nincs meg nekem, kihagytam pár évet, de ez a mostani elég ratyi)

(#172216) kchryss válasza zozyk (#172215) üzenetére


kchryss
addikt

Lehet ott is van nálad a Samu, nézd meg. Prém shopban a Specials fülnél nálam az utolsó 3 tétel a nekem szánt ELC. Csak bejelentkezve látszik mivel személyre szóló ajánlat: [link]
Kaptam egy 20%-os kupont is, de természetesen speckó ajánlatokra nem érvényes így feldughatom magamnak.

[ Szerkesztve ]

(#172217) zozyk válasza kchryss (#172216) üzenetére


zozyk
addikt

:(
Végignyomtam már, nincs Somua sehol... :(

(#172218) kchryss válasza zozyk (#172215) üzenetére


kchryss
addikt

April Fools 2016 Event - Space Balls

Ez az event nem sokaknak jött be akkoriban. Én azért elszórakoztam vele párszor.
A régi eventek közül jó lenne ha időnként visszaraknának párat ami népszerű volt. Egyrészt nem kéne mindig újat kitalálni, másrészt aki évekkel ezelőtt lemaradt róla az bepótolhatná, a többiek meg nosztalgiázhatnának. Eddig csak a focis mód volt olyan, hogy többször berakták, ha jól rémlik az most már harmadik alkalommal volt.
A 8-bites játékmódot például sokan szerették, az visszajöhetne.

(#172217) @zozyk:
Azért nézz majd rá a shopra néha. Tegnap még nálam sem volt a shop-ban. Viszont többektől olvastam, hogy bent van náluk az a tank amit aktiváltak. Valószínűleg nem egyszerre rakják be mindenkinek a boltba.

[ Szerkesztve ]

(#172219) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Nem túl izgalmas az új játékmód, de haszna van legalább. Az az extra XP amit az elért szint ad. minden csatában jelentkezik utána, mint bónusz. Megyek 5 kört megvan a szintlépés meg az extra Credit, XP, stb. Nem nagy érvágás.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#172220) zodo válasza kchryss (#172214) üzenetére


zodo
nagyúr

Tudom hogy mindenkinek elérhető ezért is tettem be ide.
Belépve nekem is van Skorpió-ra egyedi ajánlatom amit kóddal aktiváltam de ez az a másik ajánlat talán jobb választás. :)

(#172221) kchryss válasza egyedülülő (#172219) üzenetére


kchryss
addikt

Amíg napi pár csatából megvan a szintlépés addig érdemes csinálni. De egyre több játékidő kell minden szint után a következőhöz. :(((
5 fős szakaszban mondjuk hatékonyabban lehetne csinálni. 1 spotolja a nagy dögöket a többi 4 meg lövi őket spot távon kívülről.

(#172222) zozyk válasza kchryss (#172221) üzenetére


zozyk
addikt

És ha kiszámolod, hogy 5ezer ft-ból megvan a csomag, rájössz hogy elég szar az "órabér" a belefektetett melóhoz képest...szerintem

[ Szerkesztve ]

(#172223) Jokerdapro válasza zozyk (#172222) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Még 5000 se, feltéve ha él még a paypal-os gold vásárlós történet. (~5600ft=6250 gold, ha jól emlékszem.)

(#172224) jano_77 válasza kchryss (#172214) üzenetére


jano_77
nagyúr

Miről beszélsz, hiszen most "csinálták" meg!
Amúgy tegnap én is tapasztaltam olyat, hogy egyik barátommal közös chatből hiányoztak, amiket Ő írt. Csak az én üzieim voltak meg. :U WG ismét jól dolgozott......jaaaa ismét NEM! :DDD

(#172223) Jokerdapro: tegnap még élt :K :B

Én az AMX CDA 105-ön gondolkodom hogy aktiválom, de szeretném olyankor, amikor több időm lesz játszani, hogy legyen értelme. Vajon bármikor beteszik aktiválást követően a shopba egyedi ajánlatként az aktivált tankot? Én is kaptam a minap egy 20%-os kupont, de ahogy kchryss írta, kb fel lehet dugni magunknak, mert másra nem jó. Még a goldra sem lehetett felhasználni. Nesze semmi fogd meg jól WG módra. :W Gyökerek!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172225) egyedülülő válasza jano_77 (#172224) üzenetére


egyedülülő
őstag

Én is megörültem a 30%-os kuponnak nagyon, gondoltam be is gurítom a chryslert vagy a scorpion g-t a gatázsba. Persze a kupon ezekre nem beváltható, más meg nem nagyon hoz már lázba.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#172226) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Most gondolkodom, tegnap én is kaptam egy 20as kupont...wtf a wg-nél maradt benn készleten ilyen kupon és most kiszórták? ;] ;]

(#172227) egyedülülő válasza jano_77 (#172224) üzenetére


egyedülülő
őstag

Ez nem gyökérség, gondolhatod nem véletlenül adják most ezeket a kuponokat. :)

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#172228) sanya53 válasza egyedülülő (#172225) üzenetére


sanya53
aktív tag

Én is kaptam egy 30%-os kupont, gondoltam veszek aranyat 10 k ért, hát azt sem lehet.
A hulladék tankjaik meg nem kellenek.

(#172229) h1mpi válasza sanya53 (#172228) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azt hiszik hülyék a playerek, szánalmas egy banda... :U

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#172230) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Most ez, hogy van? Fiokonkent 1 tankot aktivalhatok es 1 hetig hasznalhatom. Ha lejar az 1 het a tobbi kodbol nem lehet mar kiprobalni egyet sem?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#172231) egyedülülő válasza sanya53 (#172228) üzenetére


egyedülülő
őstag

Ha olyan prémet veszel ami már megvan, megkapod az árát aranyban nem? Úgy nem lehet felhasználni a kedvezményt?

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#172232) sfefe


sfefe
őstag

Meg egy kerdesem lenne.:)

A garazsban ott van a kolcsonzott lorr, de ma megvettem az oldalrol de a garazsban nem jelent meg.
Most akkor a kolcsonzott tank fog atvaltani normalra? Vagy, hogy van ez?

koszonom
sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#172233) h1mpi


h1mpi
nagyúr

péntek esti win széria :C

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#172234) Ispy


Ispy
veterán

Szülinapi ajándékom :DDD

Indulhat a lemming train. ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#172235) jano_77 válasza egyedülülő (#172231) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én megvettem az M3 Light+30 napos prémium csomagot 3K-ért és nem kaptam a tankért 850 goldot, pedig bent volt már a garázsomban!? :F :U

(#172234) Ispy: Isten éltessen sokáig! Ez nagyon menő, király cucc! :C :Y

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172236) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok.

Nekem egy Centurion rac csomag van megvehető formában. 41eFt helyett 15eFt-ért. Van benne a tank crew, egy csomó boost és 18e gold! Ilyen ajánlatot még nem kaptam. Nem akartam költeni a játékra most de ennyit ez nagyon megér nem?

(#172237) kchryss válasza sfefe (#172232) üzenetére


kchryss
addikt

1 acc-on 1 ilyen kódot lehet most aktiválni. Vagyis ha lejár akkor sem tudod a többi kódot kipróbálni ezen az acc-odon. Viszont ha csak tesztelni akarod a tankot akkor lehet létrehozni új fiókot ott aktiválni a másik kódot és kipróbálni a tankot.

Ha megvetted akkor szerintem a kölcsönzött tank lesz végleges.

(#172234) @Ispy:
Egy ilyen mini tank nekem is kéne. :D

[ Szerkesztve ]

(#172238) sfefe válasza kchryss (#172237) üzenetére


sfefe
őstag

Oks, koszi.:)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#172239) jano_77 válasza hitman77 (#172236) üzenetére


jano_77
nagyúr

ha csak a goldot nézed már az jobb áron van mint bármilyen goldos csomag! :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172240) hitman77 válasza jano_77 (#172239) üzenetére


hitman77
senior tag

Na ez az! Ilyen ajánlatot még nem kaptam. Valamelyik nap írta játékon belül hogy érdemes megnézni de mivel az fv4202 megvan nem érdekelt. Így viszont kicsit más a helyzet. Már ha csak prémium fiókot veszek a goldbol akkor egy évig megvan vagy tovább. Attól félek hogy nem tudnám megállni és be cserélném az fv-t valamire...:)

(#172241) zodo válasza hitman77 (#172236) üzenetére


zodo
nagyúr

Én megvettem, nekem ez kis karácsony mert eddig sosem kaptam ilyen ajánlatot csak a semmire nem beváltható kuponjaikat.
Tavaly a Karácsonyi láda nyitogatásból esett be "mákból" egy Mutz a legnagyobb ládából de ezen felül semmi.

Szerintem csak maga a gold mennyisége több mint a csomag ára, egyebek már plusz ajándék legyen az akármi.
Ha megnyugtat én sem szoktam ennyit költeni csak nagy ritkán de szerintem ez most egy korrekt ajánlat. :)

(#172242) hitman77 válasza zodo (#172241) üzenetére


hitman77
senior tag

Nagyon megnyugtat! :) Most jobban hajlok rá, hogy megvegyem. Mondjuk ha nem hagyom abba holnap a játékot és Karácsonykor nem vennék már semmit (és ezt meg tudnám állni), akkor nem gondolkoznék. Az első kitétel valószínű.

Vajon meddig érhető el az ajánlat?

[ Szerkesztve ]

(#172243) Ispy válasza jano_77 (#172235) üzenetére


Ispy
veterán

Köszi. :D

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#172244) Barcelona95 válasza jano_77 (#172235) üzenetére


Barcelona95
tag

Ha a garázsodban van a tank, akkor csak a garázshelyet fogod megkapni, oda van írva, csak kicsit lejjebb.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#172245) jimmy74


jimmy74
őstag

Elértem azt a játékba hogy nincs semmi kínlódás nincs stockos tank ami kivan húzva "csak" megkellene venni de nem egy OP így nem tartom fontosnak (kranvagn,amx M4 54,sheridan,)csak funnolok amivel szeretek játszani :)
Kellett hozzá 6èv-60k csata :DDD
Igazán prémium sincs amit érdemes megvenni,az új nyereménytankok talán amit nézek küldetéseit de még az excalibur sincs sehol :)
Apropó ezt a járgányt még nem láttam játékba 1x se....de a többit se nagyon,talán egyszer egy chimerát..

WoT:jimmbo

(#172246) Emu válasza hitman77 (#172242) üzenetére


Emu
őstag

Én is kaptam:

15.500 Ft-ért nem semmi...előre kéne hozni a karácsonyt? :F

(#172247) Viktoár válasza Ispy (#172243) üzenetére


Viktoár
addikt

Remélem full golddal lőttél. :D

Üdv:Viktor

(#172248) zodo válasza hitman77 (#172242) üzenetére


zodo
nagyúr

Karácsonykor majd szólok hogy ne vegyél semmit! :) ha csak ki nem hagyhatatlan ajánlat. ;)

Nem tudom meddig áll az ilyen ajánlat, szerintem le csúsztam volna ha nem lépek be kchryss miatt ( köszi :R ) mert nem szokásom bejelentkezni állandó jelleggel.

Ha még maradsz egy darabig akkor kár ezen agyalni persze te ismered a tárcádat!
Ingyen tank 7300 gold értékben, 100% legénységgel és felszereléssel valamint 30 db 5x xp küldetéssel.
50 db 300% 2 órás legénységi xp
Nagy fogyócikket én általában eladóm ez 750.000 kredit.

Csomag áráért, legjobb esetben is max. 13.500 goldot kapnál ( persze kupon nélkül ) ami + 4.500 gold bónusz.

Ha idézőjelesen úgy vesszük hogy anno az MK 5.1 -et vetted és az FV4202 van most ingyen akkor ha ezt most be cserélnéd, max. a bónusz goldból költesz és kb. fél áron cserélted egy újra ha jó a matek. :)

szerk:

Nekem most ez az 5k gold csomag elérhető ajánlat 4 napig de má nem kell. :N

[ Szerkesztve ]

(#172249) BÁ Nutrition válasza Jokerdapro (#172223) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csak mikor 1-2 havonta eloadnak egy ilyen sztorit h most ez eri meg csak 4-5k, aztan amaz, aztan a vegen ott a karacsonyi bizbasz aztan megint 50-60 elmegy egy evben a jatekra ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#172250) wwenigma válasza BÁ Nutrition (#172249) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

3 túlóra, éves keret 12%-a. :DDD

Gondolkodom masszív credit grind-on, arra jó lenne most ez. Booster van dögivel.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.