Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#171601) Jokerdapro válasza ooloo (#171600) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Nekem is csak a nyolcas van meg, lehet elcsábulok és megveszem majd a kilencest, és igen ugyan az az ágyú van mindkettőn.(9-10, jah meg három skilles legénység,+ az én csávókáim édes szájúak...:DDD Anya biztos szeret, hogy prém kajával zabáltatok egy artyt;] )

(#171602) K_Gabor válasza Jokerdapro (#171596) üzenetére


K_Gabor
tag

Ah értem, ez esetben majdnem megtisztelve érzem magam. :DDD Jó hát olyan mindenkivel megesik. Engem kicsit elvittek néha a rossz irányba a táras dögök mostanság. Teli tárral szeretek yolozni, nem mindig van szép vége a történetnek... :U Hehe, kv85, am jó volt az, én bírtam, meg most kezdtem el a kv2-t hát az beteg az a cucc. Csinálok bele legénységet aztán szerintem meg is nyerte az új kedvenc fun tank pozíciót nálam. Reggel véletlen alap pct-vel fejbeküldtem egy francia heavyt és villant a 772dmg azon kikerekedett a szemem. :D

(#171600) ooloo: Én 80 csatánál járok a kilencessel, de ilyen 400+okat szoktam látni legtöbbet. Mondjuk szeretek heavyket vadászni. De medekbe meg más papír gépekbe simán többet odaver(mondjuk ahogy a többi is). Egyik nap pl. egy full hp-s scorpiót kínáltam arcon, az ki is pukkant. :U

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#171603) ooloo válasza Jokerdapro (#171601) üzenetére


ooloo
őstag

Én kipróbáltam a pót ellátmányt még régebben , de nem volt érzékelhető a teljesítményen a hatása ... így nem nagyon használom . Talán érdemes a X-es artyt kihúzni . A X-es tankok lomhábbak .. a csapattársak is ügyesebbek mint alacsonyabb szinten ( nem esik rád az ellen a csata első percében ). Igaz , a levadászandók is dörzsöltebbek X es szinten . Mindenesetre kevesebb a töltésidő , és hamarabb szűkül .

K_Gabor : Akkor nem most kezdted az arty műfajt ... tudod hol tanyázhatnak az ellenséges artyk . Az az igazi , ha arty-val arty-ra vadászol . Édesebb öröm a kilővése , mint a többi tankénak .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#171604) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Mostanában naponta-kétnaponta előfordul, hogy csatában megáll minden, majd pár másodperc múlva a kezdőképernyőn egy felugróban jelzi a program, hogy megszakadt a kapcsolat. Ez az internetszolgáltatóm hibája vagy másnál is van ilyen? Régen egyáltalán nem volt ilyen.

(#171605) Kiki18


Kiki18
őstag

Kaptam kérdőívet, a British challenggel kapcsolatban.
Más is kapott?

(#171606) jano_77 válasza Simulacrum (#171604) üzenetére


jano_77
nagyúr

szolgáltatóra tippelnék, mert nálam nem volt ilyen. milyen szolg-os vagy?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#171607) K_Gabor válasza ooloo (#171603) üzenetére


K_Gabor
tag

Az tény, nem egy rossz érzés, de azt első sorban akkor szoktam elkezdeni mikor engem kezdenek levadászni. Ha bármilyen közel talál egy arty lövése és túlélem utána arra fókuszálok, hogy azt kiszedjem.
Még anno a tiger p 303mm átütésű lövedéke miatt kezdtem neki az arty-nak :) Azt imádtam. Mostmárcsak egy lefety van ezzel a featurrel :'(
Am most mentem két kört a kilencessel(3 és 2.5k dmg), a második körben pontosan láttam a sebzéseket, ha bármit eltaláltam 420-487 között sebzett, ha mellé akkor is ilyen 203hp-ről kirobbantottam egy lightot meg 300+ot kapott egy heavy is.

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#171608) Simulacrum válasza jano_77 (#171606) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Telekom. Régen nem volt ilyen.

(#171609) ooloo válasza K_Gabor (#171607) üzenetére


ooloo
őstag

Nem rossz stratégia az sem , amit mondasz . Főleg ha sebzésjelződ is van vagy mifene , ami megmutatja a lövés irányát . Édesanyám büszkén dicsekedett , hogy olyan fittnek érzi magát pár hete . Nem mondtam neki , hogy szívesen Édesanyám . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#171610) Ispy válasza K_Gabor (#171602) üzenetére


Ispy
veterán

Kv85 az elején nekem is nagyon adta a kisebb ágyúval, azóta csak szopat, viszont ma IS-sel top tankként sikerült egy 9 killes kör, igaz ászt nem kaptam érte. :B

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#171611) ooloo


ooloo
őstag

Azért vannak jó arcok is a csapattársak között , nem csak retardáltak és szimplán hülyék .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#171612) ooloo


ooloo
őstag

Nem gondoltam volna , hogy a Rheinmetall Skorpion G - vel ilyen magasan van a tank ász .

Hmmm... 6058 sebzés , 3 ellenséges jármű megsemmisítése és csak II. osztály . :(((

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#171613) BÁ Nutrition válasza ooloo (#171612) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

1300xp felett van, tier6ban nehezebben adja, foleg ha nem magadnak derited fel oket

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#171614) jano_77 válasza Simulacrum (#171608) üzenetére


jano_77
nagyúr

hmm...érdekes, mert MOST még én is az vagyok és mint írtam, nálam nem volt ilyen. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#171615) K_Gabor válasza ooloo (#171609) üzenetére


K_Gabor
tag

Így van, azzal már ha rádlő kb megvan honnan jön, és ha még mozdulatlanul egy helyben marad akkor meg még könnyebb a dolgod. Hehe :D :D
Scorpon nekem 1350re megadta az ászt, de ott lenulláztam fullról kb egy t95-öt meg 5.3k dmg volt 2 killel.

(#171610) Ispy: Az király :) Nekem IS-re egy 7kill 4.6k sebzős körre adta annó az ászt. :)

Tegnapi mókavonat :D

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#171616) adamgreen


adamgreen
senior tag

9 órától indul az elővásárlás az uj német prém Td-re . Prém fiókod legyen .

[link]

[ Szerkesztve ]

(#171617) palfitom válasza Simulacrum (#171604) üzenetére


palfitom
félisten

Én Digi-s, és nálam is van ilyen.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#171618) Sanya63


Sanya63
csendes tag

Nekem már meg volt a Kanonenjagdpanzer és kaptam egy 30% kupont így a Kanonenjagdpanzer 105 csak 3k-ba került. Annyit megér szerintem.

(#171619) adamgreen válasza Sanya63 (#171618) üzenetére


adamgreen
senior tag

Simán amugy nagyon beteg a tank egy szteroidos E25 . WG ezt megint túltolta :C

(#171620) Simulacrum válasza palfitom (#171617) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Akkor lehet nem a net a ludas.
Most meg olyat csinál, ez is új, hogy beesik az fps, elkezd egy pillanatra szakadozva menni a kép, utána újra jó. Erről már hallottam másnál korábban. Erre lett valami megoldás? Lehet a kettő össze is függ.
Vírusirtó zavarhat be? Más nálam nem fut a WoT mellett.

(#171621) palfitom válasza Simulacrum (#171620) üzenetére


palfitom
félisten

Akkor valszeg nem a net a hibás.

Nálam más probléma nincs. (csak a játékosokkal... ;] )

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#171622) jano_77 válasza adamgreen (#171619) üzenetére


jano_77
nagyúr

80 km/h!? ez komoly? :Y Ezzel mennek majd spottolni, mert a lightokat lehagyja mint a ***rt!

Olasz töltési mechanikával ellátott IS-3!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#171623) adamgreen válasza jano_77 (#171622) üzenetére


adamgreen
senior tag

csak 69 ;] . Viszont 268 as pen APCR lőszer és nem a gold :DDD STRV álcaérték
1,7 aimtime annyi hogy a látotáv gyenge let oda kell a periszkóp. szal szép lett a tank :C

(#171624) jano_77 válasza adamgreen (#171623) üzenetére


jano_77
nagyúr

Innen néztem a 80-at.
"When you get ammo-racked from two kilometres away with hurricane-like wind speeds and you are going at 80 km/h, you know you just got sniped by the new Kanonenjagdpanzer 105!" :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#171625) inferno88 válasza adamgreen (#171623) üzenetére


inferno88
őstag

0.31 pontosság minden nélkül, az is fincsi.

Semper fi!

(#171626) sequator válasza jano_77 (#171624) üzenetére


sequator
senior tag

A 80 km/h arra utal, hogy annyival megy a scout, amit ki lehet szedni a KPJ 105tel, mert gyorsan száll a lövedéke és nem kell nagyon elébe célozni. :D

sautia

sequator

(#171627) Papooo válasza inferno88 (#171625) üzenetére


Papooo
senior tag

Már ezzel játszik az összes nyomorék bokorlakó, akinek volt rá elkölteni való pénze. :U

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#171628) galervin93 válasza K_Gabor (#171615) üzenetére


galervin93
őstag

[link] ;)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#171629) Barret001 válasza jano_77 (#171624) üzenetére


Barret001
addikt

Lejtőn a pz1 c megalázza.

(#171630) ooloo válasza adamgreen (#171623) üzenetére


ooloo
őstag

Beteg ez a páncélvadász ... :C

Az 5. körre megadta a tank ászt .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#171631) palfitom válasza ooloo (#171630) üzenetére


palfitom
félisten

Megint sikerült egy OP verdát a piacra dobni.
Jó sokan megveszik, aztán hamarosan jön a nerf... :C

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#171632) adamgreen válasza ooloo (#171630) üzenetére


adamgreen
senior tag

az nagyon durva. simán hozod vele a 3k-s köröket . :DDD

(#171633) ooloo válasza adamgreen (#171632) üzenetére


ooloo
őstag

Ez az eredmény 80%-ban a tank érdeme . Az ágyú nem olyan pontos mint vártam , de a camo az nagyon durva . Végre a Német vonalon is van egy OP tank ... gondolom nem sokáig , mert biztosan nerfelik (egyesek nagy örömére ) . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#171634) adamgreen válasza ooloo (#171633) üzenetére


adamgreen
senior tag

Lehet a skoprion G nem hozta a statisztikát ezért berakták ezt most :C

(#171635) peterson79 válasza palfitom (#171631) üzenetére


peterson79
őstag

Ezt minden premium-al eljátszák. elején jó, aztán anélkül nerfelik, hogy szólnának, csak egyszerűen nem hozza azt amit korábban...

amúgy a tankcsere csak saját nemzeten belül lehetséges? T34-et már annyira utálom, hogy arra szívesen elcserélem ezt a 105-öst :)

(#171636) jano_77 válasza peterson79 (#171635) üzenetére


jano_77
nagyúr

nincs nemzethez kötve, viszont kétlem, hogy ezt most betennék a lehetőségek közé egy jó darabig. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#171637) Barret001 válasza ooloo (#171633) üzenetére


Barret001
addikt

Muszály nerfelni,mert az újabb prém tankok igénylik a megvásárlást :D Ha ilyen jó marad,még a végén megszeretik a játékosok...

(#171638) K_Gabor válasza galervin93 (#171628) üzenetére


K_Gabor
tag

Nice one :D

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#171639) Dr.Én válasza ooloo (#171630) üzenetére


Dr.Én
veterán

Fene kivan hogy csak jövő hét második felében lesz fizum, kp van csak a kártya üres.
Beruháznék rá majd tuti.

WOT: kissio

(#171640) ooloo válasza adamgreen (#171634) üzenetére


ooloo
őstag

Hozná az , de rengeteg a csak kritikus "sebzés" és/vagy láncolás ... legalábbis az én esetemben .

Barret001 : Ez egy vállalkozás ... nyilván keresni akarnak a benne érdekeltek . A játékosok véleménye nem prioritást .

Dr.Én : Sajnálhatod... nagyon állat . ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#171641) Dr.Én válasza ooloo (#171640) üzenetére


Dr.Én
veterán

Ki kell találnom valamit vele...

WOT: kissio

(#171642) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Srácok az IS-re a 100as löveg a javallott?:)

(#171643) peterson79 válasza ooloo (#171630) üzenetére


peterson79
őstag

Te nem kicsit szereted a páncélvadászokat..legalábbis ebből a garázsból úgy tűnik :)

ja, E25-höz képest milyen? A 105-ös nem tűnik borulékonynak.

[ Szerkesztve ]

(#171644) ooloo válasza peterson79 (#171643) üzenetére


ooloo
őstag

A legelején ezekkel kezdtem , aztán itt ragadtam . :DDD

Még nem borultam vele ... talán stabilabb . Repeszt mint a golyó és az alaplőszer is kellemes . Viszont az utóbbi 6 csata tier X . Oda kell a prémium . A hirtelen fordulókra olyan érzékeny mint az E25 .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#171645) inferno88 válasza Jokerdapro (#171642) üzenetére


inferno88
őstag

Alapvetően 122-es nagy durung, de lesz olyan, aki a 100-ast fogja mondani. Az IS különlegessége a "brutál" alfája. Ellövöd magad és jó esetben sidescrape, kivárod az újratöltést és megint "IN YOUR FACE, BITCH".

Semper fi!

(#171646) e-newsee válasza inferno88 (#171645) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem is nagy kedvencem az IS. Meg is tartottam képzős tanknak, orosz prémium híján. Sok csatát lenyomtam vele, mielőtt bevezették az obj 257-et. Kellettek az ingyen tankok, muszáj volt meni. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#171647) Gyuri27 válasza inferno88 (#171645) üzenetére


Gyuri27
félisten

Annak a tanknak semmi különlegessége nincs. Ha csak az nem hogy fos.
Páncél nincs. Sebesség nincs. Van viszont 175-s pen amivel már 8-ba se lövöldözöl be bármit. 9-ben meg bujkálhatsz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#171648) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Felraktam a 100as löveget, igazából a kínai ágról már ismerős a dolog, a 175ös penre meg masszív gold&HE spam a megoldásom. :DD (10k xpt össze pecáztam a 85ös köpködővel... nah az az igazi pain in da ass.:U :U

(#171649) Gyuri27 válasza Jokerdapro (#171648) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az a löveg annyival jobb hogy a gold ammo átüése 20-al jobb.
A javadalmazás is olcsóbb. A rof picit magasabb. Ha pedig nem ütöd át nem kell 11 secet várni elég csak 7-et.

Amd - Radeon - Ryzen

(#171650) inferno88 válasza Gyuri27 (#171647) üzenetére


inferno88
őstag

Fos? A hiba akkor nem a tankban lesz. 63% a winratem vele, nem volt gázos a két jel a csőre, pedig elég gyakran használt darab. Nem véletlen vettem meg az IS-2 Berlint. Az még nem annyira mérvadó(17 csatával), de 70% feletti a wr.
A páncélja teljesen jól használható, mozgékonyság is kielégítő. Én szeretem. Egy tank "fossága" általában a használótól függ, de szopattam már meg vele T-10-t is 1v1-ben.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.