Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#172401) zozyk


zozyk
addikt

Na jó, a CDC-nek mennie kell a becserélős akcióban.
Persze, lőj és fuss a rohadmányos francia lövegeddel, 13 lövés - 5 találat.

T26E4 vagy M46 Kr?
Esetleg az 59-patton?

(#172402) jimmy74 válasza zozyk (#172401) üzenetére


jimmy74
őstag

:(
Csöbörből vödörbe sztem...

WoT:jimmbo

(#172403) zozyk válasza jimmy74 (#172402) üzenetére


zozyk
addikt

És amikor már annyira elegem van belőle....adja

(#172404) Rick3D válasza zozyk (#172401) üzenetére


Rick3D
senior tag

Akkor már pöri :)

(#172405) zozyk


zozyk
addikt

Beparkolt, de sok ezüst nem maradt. :D :D

(#172406) Rick3D válasza zozyk (#172405) üzenetére


Rick3D
senior tag

Szerintem a legénységed nagyon egyedül fogja magát érezni, azért egy ekkora tankba legalább egy férfi sofőr elfért volna :DD

(#172407) zozyk válasza Rick3D (#172406) üzenetére


zozyk
addikt

Van ott elég játékszer a nőknek... :B ;)

(#172408) Rick3D válasza zozyk (#172407) üzenetére


Rick3D
senior tag

Ha te mondod :B

(#172409) jimmy74 válasza Rick3D (#172404) üzenetére


jimmy74
őstag

Vagy löwe....

WoT:jimmbo

(#172410) Rick3D válasza jimmy74 (#172409) üzenetére


Rick3D
senior tag

Akár, én is töprengek rajta a meglévőeket mire váltsam be. Viszont a felsoroltak közül a pöri a leghasználhatóbb. Ha viszont ezen túl is nézzük akkor mondjuk említésre méltó a WZ120 vagy STRV de őszintén megmondva nem túl nagy durranás a felhozatal.Egyik sem rossz tank a maga tierébe viszont mind tudjuk +2tierben kell gondolkodni. T34 , Revo -t nekem is be kéne cserélnem valamire - kb mindben a csöbörből vödörbe érzés fog el.
Amit speciel én nagyon szeretek az a T54mod1 - élvezet volt vele a farmolás.
Ameddig ekkora hányadék az MM - nem tudom reálisan nézni az erőviszonyokat. Egyébként is - mi ez a marhaság hogy nem tudják rendbe szedni ... mellébeszélés felső fokon.

[ Szerkesztve ]

(#172411) Jokerdapro válasza zozyk (#172401) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ejj ejj CDC, hát látom szereted ha fáj.:DDD ;]

(#172412) jano_77 válasza zozyk (#172405) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt jól kiszámoltad! :DDD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#172413) egyedülülő válasza jr1994 (#172295) üzenetére


egyedülülő
őstag

Köszi a választ. :R Tegnap meglett a 65t, hát érdekes nagyon. Lassú, puhatestű, drabális. Ez jött le elsőre kb. Aztán az ágyú és az alap torony kompenzálja a lesújtó látképe. Ez egy nagyon lebutítitt m49 kb. Amíg bírom cérnával húzom, aztán jön a freexp gondolom.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#172414) jr1994 válasza egyedülülő (#172413) üzenetére


jr1994
addikt

Ja igen hát az egy olyan ritka szar tank hogy a modulokra nem is kell free xp, mert senki nem tudja hogy alap torony + kis cső vagy nagy torony, nagy cső kombóval rosszabb-e. Ráérsz utána is free xp-zni hogy ezt eldöntöted xD

Illetve most nézem hogy a nagy csövet nem muszáj kihúzni, akkor azt hagyd is, azzal se lesz jobb :))

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#172415) Project: A


Project: A
tag

Maus kifejlesztésébe megéri erőt beletenni még szerintetek?

(#172416) Kiki18 válasza Project: A (#172415) üzenetére


Kiki18
őstag

Abszolút.
Nagyon mókás gép és elég erős a mostani metában is.

(#172417) Project: A válasza Kiki18 (#172416) üzenetére


Project: A
tag

Értelek, köszönöm a választ! :)

(#172418) Project: A


Project: A
tag

Maus vagy S. Conq a jobb választás?

[ Szerkesztve ]

(#172419) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Obj705-ön a 122-es vagy 130-as ágyút érdemes használni? Papíron a 122-est kéne, de például Skill4ltu a nagyobbat használta amikor gunmarkra utazott.

(#172418) Project: A: SuperConq inkább, de a Maus sem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#172420) Project: A válasza Bobyjack (#172419) üzenetére


Project: A
tag

Én a 130-as használom rajta.
Ez ugye az IS7 ágyúja is, én speciel a hangja miatt szeretem jobban. :)
Nem mellékesen nagyobb pofonokat is oszt.

[ Szerkesztve ]

(#172421) peterson79 válasza Project: A (#172418) üzenetére


peterson79
őstag

Csináld meg mindkettőt és kiderül :)

(#172422) Project: A válasza peterson79 (#172421) üzenetére


Project: A
tag

:K

(#172423) peterson79 válasza Rick3D (#172410) üzenetére


peterson79
őstag

MM-ről beszélve szerintem van pozitív változás, nekem legalábbis az elmúlt 4 napos Grind alatt elég jól adta. Bár igaz, hgoy sokat mentem Premium-okkal, hogy jöjjön a lóvé is rendesen (és jött is szerencsére), azért nem lehet sok panasz a többi tankra sem. Nekem fele-fele aránynak tűnt az alacsony illetve top tier-es leosztás és többnyire jól éreztem magam a csatákban.

(#172424) peterson79 válasza Project: A (#172422) üzenetére


peterson79
őstag

Személy szerint angol tankom valahol a Chruchill-nél áll, de alig használom, valahogy a Maus jobban érdekel, annak ellenére is, hogy tudom mennyire fossák rá a goldot. Most a Mauschen-t kezdem egyre jobban megkedvelni, az is tud állat dolgokat leművelni.

(#172425) hmb válasza zozyk (#172401) üzenetére


hmb
aktív tag

Super pershing egyontetuen, patton szigoruan meg sajat tierben is csak tamogato tank

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#172426) Bobyjack válasza Project: A (#172420) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ebben a hangos megközelítésben van valami. A WZ111-4-el sokkal jobban szeretek lőni, mint a T-10-el. Gyakorlatilag ez a két ágyú ugyanaz mint a 705 két különböző ágyúja és a hangok is azonosak. Egyedül az nem tetszik, hogy pontatlanabb a nagyobb ágyú, pedig a kisebb sem a kiemelkedő pontosságáról híres...

(#172427) peterson79 válasza hmb (#172425) üzenetére


peterson79
őstag

Ezek a T26-os SP és T26E5 (meg még az eagle 7 is csak abból jóval kevesebb van) amik egymáshoz nagyon hasonlók, ezek azok tankok amiket legjobban utálok, ha velük találkozom. Egyszerűen nem tudom őket belőni, pedig már mindent megnéztem és tanulmányoztam, hogy hol és mint kellene, de nem megy, nagyon ritka alkalom amikor sikeresen veszem fel a küzdelmet, inkább kerülöm őket, mint a tüzet :D

(#172428) Kiki18 válasza peterson79 (#172427) üzenetére


Kiki18
őstag

T26E5 el van csak bajom...superpöri lőhető.
E5 vs T32ben szarrá szedett az E5, pedig mindketten hulldownban voltunk.

(#172429) zozyk


zozyk
addikt

Még jó, hogy a 15k xp-s küldihez nem kell nyerni, parádés csapatokat kapok az IS-M mellé és persze TOP tier még véletlenül se. :W

(#172430) inferno88 válasza peterson79 (#172427) üzenetére


inferno88
őstag

Szemből nézve a torony bal oldalát szoktam célozni a lövegpajzs mellett.

@zozyk: IS-M-re áldoztam ezeket a 15k ajándék xp-ket, de reggel elfelejtettem, hogy ma is lesz ilyen és megkapta az IS-2 Berlin. De legalább a legények 95%-os első XP-ről egyből felugrottak a 2. skillre valami 40% környékére talán vagy még feljebb.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#172431) peterson79


peterson79
őstag

Biztos le van írva, de magyarázzátok már el megint a Battle Tier-t. Most pl az Obj. 430 version 2 volt a szemem előtt, Wargaming Wiki-t bújtam és azt írja, hogy Battle Tier 9-10-11.
Ez azt jelenti, hogy mehet Tier 8 és tier 9 vegyes csatában, csak Tier 9-ben és végül olyan is ahol tier 8-9 és 10 is lehet akár (ez utóbbi ugye 3 db max)?

Bocs, szerkesztés.

Az Obj 430 U pedig Battle Tier 10-11, Ő mivel fog találkozni?

[ Szerkesztve ]

(#172432) jr1994 válasza peterson79 (#172431) üzenetére


jr1994
addikt

Lehet full azonos szintű csata, 5-10 nagyobb-kisebb szintű, meg van a 3-5-7 leosztás, ami egyébként majdnem akkora rákfenéje a játéknak mint az arty de ezt most hagyjuk. Értelemszerűen a 9-es tank legrosszabb esetben lát 5 darab 10-es tankot, a többi 9-es. A 10-es 430U mivel találkozna? Full 10-es, vagy jó esetben van 10 db 9-es, rosszabb esetben 8-asok is vannak (3-5-7). Az olyan hogy azt hiszed most lemészárolsz mindenkit, aztán hopp szétlőttek.

Amúgy te mióta játszol a játékkal? A limites prémtankokon kívül ugyanezt az mm-et kapja minden tank.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#172433) peterson79 válasza jr1994 (#172432) üzenetére


peterson79
őstag

Régebb óta, mint hinnéd, de az ilyen részletek különösebben nem érdekeltek. Össz-vissza mentem a tankokkal mindig, nem volt olyan, hogy most csak tier 8 vagy ilyesmi és hát ez volt a legutolsó amit megfigyeltem, hogy mikor mivel találkozok. Ezt a +-2 tier-t vágom, csak a limites tankok kavartak be néha.

(#172434) kchryss válasza peterson79 (#172431) üzenetére


kchryss
addikt

A battle tier kb azt jelenti, hogy a csatában mekkora lehet a legmagasabb szintű tank.
A battle tier 11 olyan csata amiben 10-esek és 9-esek vannak, de nincsenek 8-asok.
A battle tier 12 olyan csata amiben csak 10-esek vannak és nincs se 9-es se 8-as.

Az MM úgy dolgozik, hogy először kiválasztja a battle tier-t aztán bedobálja a sorból azokat a tankokat amik a besorolás alapján szerepelhetnek abban a battle tier-ben.

(#172432) @jr1994:
A 3-5-7 egyébként miért ekkora probléma? Azt tudom, hogy sok streamer, pl SirFoch mindig szidja, de nem tudom pontosan mi a probléma vele.

[ Szerkesztve ]

(#172435) Warton válasza kchryss (#172434) üzenetére


Warton
őstag

Az a probléma vele, hogy az az elsődleges, tehát elsősorban mindig ilyenbe rak.
Úgy megy sorrendben, hogy 3-5-7, azonos tierű tankok és 5-10.

Fordítva szerintem sokkal jobb lenne. Alap lenne az 5-10, aztán a saját tier és végül a 3-5-7, amikor már nagyon nem tudja máshogy rendezni a tankokat. Vagy szofisztikáltabban megoldani a dolgot. Pl. nonszensz amikor a tier4-es Matildával OI-k ellen kell küzdeni.

(#172436) Bobyjack válasza kchryss (#172434) üzenetére


Bobyjack
senior tag

A 3-5-7-ről eléggé rosszak a vélemények, de szerintem abszolút jó irányba ment el a matchmaker az idők folyamán, mégha lehetne ennél jobb is.

A régi szép időkben nem volt ritka a +4 tier is (T5 KV1 vs T9 IS4). Az konkrétan siralmas volt (open beta utáni MM [link]). Amikor levitték +-2 tierre a limitet, akkor is emlékszem olyan csatára, ahol 14db T9 és 1 db T7 volt bent. Ott is kegyetlen volt low tiernek lenni. A mostani MM-ben, megesik, hogy light van a 3 top tier között, esetleg arty is, azok azért nem belőhetetlenek a mérkőzés alsó 7 tankja számára sem.

(#172435) Warton: Az általad javasolt irány nem lenne rossz. Lehet tudni a WG miért tartózkodik ettől? A kedvező MM-es tankok problémája kevésbé jönne elő, ha ritkább lenne a 3-5-7 felosztás.

(#172437) Kiki18: Egy IS-ben ülve nem érzem akkora kihívásnak egy Ru251 belövését mint ami egy Type 4 lenne mondjuk. De ez úgy tűnik személyes preferencia.

[ Szerkesztve ]

(#172437) Kiki18 válasza Bobyjack (#172436) üzenetére


Kiki18
őstag

Jó példát hoztál fel a top tier lighttal.
Annál OPbb leosztás nincs is.

(#172438) jr1994 válasza kchryss (#172434) üzenetére


jr1994
addikt

Az a baj hogy tier 9 alatt nem érdemes játszani. Igaz régen előfordult hogy 10-es csatában 2 db 8-as volt, de nem rémlik hogy annyira zavart volna, mert ritkán fordult elő, és cserébe egészen biztosan többször voltál top tier, mint most. Ehhez jön hozzá, hogy valós gyenge pontok nélküli belőhetetlen páncélos dögöket hoznak be folyamatosan, amik ellen a kisebb szintű tankoknak esélye sincs.

Régen meg az volt a baj hogy még szintek szerint se volt mindig egyenlő a két csapat, meg persze a tank osztályok szerint is teljes káosz volt. Ha a két rendszer pozitív elemeit egybegyúrnák, az szerintem jelentős előrelépés lenne.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#172439) kchryss válasza jr1994 (#172438) üzenetére


kchryss
addikt

Azt aláírom, hogy a 8-as tankoknak jelenleg nagyon rossz, mert aránytalanul sokszor vannak +2-ben. Viszont én nem vagyok meggyőződve róla, hogy ez a 3-5-7 következménye. Ha visszaolvasol itt a fórumon akkor látni, hogy évek óta folyamatosan mindig mindenki panaszkodott az állandó +2-re és panaszkodtak a limites tankoknál az állandó +1-re is jóval az új mm bevezetése előtt.

Az a baj, hogy ha valamelyik szinten kedvezel a tankoknak, hogy azok többet vannak a lista tetején akkor azzal egyben hátrányba hozod a kettővel lentebb lévőket. Nehéz úgy megcsinálni, hogy mindenkinek jó legyen.
Emlékszem volt olyan időszak az új mm bevezetésekor amikor a 10-es tankok állandóan csupa 10-es ellen mentek, ami szerintem nem volt olyan rossz dolog, mégis annyian sírtak miatta, hogy a wg kénytelen volt kijavítani aminek következtében most a 8-as tankok szívnak.
8-as tankok szempontjából nem lenne rossz a 3-5-7 ha nem mindig ők lennének ebben a formációban a 7-es. Úgy lenne jó ha leggyakrabban középen lennének aztán felesben alul és felül.

Megoldás az lehetne ha az mm jobban elemezné a sorban álló tankok szintösszetételét és az alapján választana preferált sémákat.
Egészséges az lenne ha a 10-es tankokból kevesebb lenne a sorban és a legtöbb a 6-os, 7-es 8-as tank lenne, ebben az esetben lehetne olyan sémát használni ami a tier 5 felett mindenkinek jó. Ehhez viszont ki kéne vonni valahogy a 10-es tankokat a sorból, erre volt próbálkozás a "nagy csata" játékmód és a ranked. A "nagy csata" nagy bukás lett, szinte mindenki kikapcsolta ezt a játékmódot. A rankled pedig ritkán van és átlag Vér Istvánnak nem éri meg ott játszani a sima random helyett.
Ha rajtam múlna akkor sokkal gyakrabban lenne ranked és átalakítanám a ranked rendszerét és díjazását úgy, hogy random helyett mindenkinek rankedben érné meg a 10-es tankokkal játszani. Például az összes küldetés ami randomban teljesíthető az rankedben is az lenne, a személyes küldetéseket is meg lehetne ott csinálni, kreditszorzót pedig úgy alakítanám, hogy nyereséges legyen ott játszani a 10-es tankok ellenére is. A jól teljesítők meg annyi aranyat kapnának jutalomként amennyiből akciósan vásárolva folyamatosan tudnának maguknak prém fiókot venni.
Vagy lehetne csinálni frontline módot 10-es tankoknak piszkosul megemelt kreditszorzóval és így megérné ott farmolni kreditet 10-esekkel.

Amit érdemes lenne még megvizsgálni az az, hogy a 3-5-7 leosztás magában mennyire jó vagy rossz egy csatában függetlenül a tiertől és hogy milyen gyakorisággal vagy a tetején vagy az alján. Amikor megalkották ezt a sémát az volt az érv mellette, hogy ez a legkiegyensúlyozottabb, ez a legjobb séma mindenkinek. Hiszen boldogok akik a tetején vannak, mert a tetején vannak, boldogok akik a közepén vannak, mert csak 3 nagyobb tank van mint ők, de 7 kisebb és nem teljesen szomorúak akik az alján vannak, mert bár van 2 szinttel nagyobb tank ellene, de csak 3-an, és az ellenfél majdnem fele(7 tank) ugyanolyan szintű, mint ő.
Elméletben nézve ha el lehetne érni, hogy mindenki legnagyobb valószínűséggel a közepébe kerülne és utána egyenlő valószínűséggel a tetejére és az aljára, akkor szerintem semmi gond nem lenne ezzel a sémával. A gyakorlatban csak egy negatívumot vettem észre ezen a leosztáson (azon kívül, hogy mindig az alján vagyok), mégpedig azt, hogy a felső 3 tank ha nem kiegyenlített a két oldalon akkor nagyon hamar le tudja egyik oldal darálni a másikat. Például városi pálya és top tierként az egyik oldalon 2 skorpió míg a másik oldalon 2 strv, vagy egyik oldalon 3 defender másik oldalon 3 is-6.

(#172440) Gyuri27 válasza kchryss (#172439) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez nem csak t8 probléma.
Ha pure tier-t mész egy nap legyen az 6-8 nap végére 1,5% jön ki. Ritka az ez alatti. Az efőlötti elég sürű.
Ha t10-t mész meg nem leszel toptank csak 4-5 csatából egyszer. A többi full 10. Jobb esetben 5 10 a maradék 9.
Régóta sokan irjuk. Azt se hiszem, hogy ez hiba lenne. Mert az új mm azért jött, hogy ez ne legyen. Mégis ez van.
Ez barátom szándékos. Nem véletlen nincs a kliensben erre vonatkozó statisztika.

Amd - Radeon - Ryzen

(#172441) Atti777 válasza kchryss (#172439) üzenetére


Atti777
senior tag

Most húzom az olasz ágat, tier 4-ben is 10 csatából kb 8-ban low tier voltam.

Путин, иди нахуй!

(#172442) kchryss válasza Atti777 (#172441) üzenetére


kchryss
addikt

Amikor én húztam pár hete a lengyel ágat akkor nem volt ilyen vészes. Mondjuk a 4-es tankot letudtam pár szorzós csatából. Az 5-ös és 6-os tankkal viszont mentem már 45 csatát és elég sokszor voltam azokkal is top tier.
Van például az az új küldetés ölj meg 15 tankot az első 3 percben. 40TP-vel top tier lettem ensk-en, yolo ezerrel és 5 killem lett az első 3 percben. :DDD

10-es tankokkal én érzésre sokszor megyek 8-asok ellen, túl sokszor. 9-es tankokkal pedig nagyon sokszor vagyok top tier, azoknak a legjobb az mm-jük jelenleg. Én csak a 8-as tiert érzem játszhatatlannak, de lehet csak szerencsés vagyok.

(#172443) lacibacsi válasza kchryss (#172442) üzenetére


lacibacsi
addikt

"10-es tankokkal én érzésre sokszor megyek 8-asok ellen"

Az elmúlt négy napban 32 csatát mentem JgPz E100-zal és hatot Maus-zal. Kifejezetten a blokkolós küldik miatt hoztam ki őket a garázsból. Furcsa volt, hogy mindig a legtöbbször top tier vagyok. És nem csak érzésre. Most visszanéztem a replay-eket és a 38 csatából csak 8 olyan volt, ahol tisztán T10 volt a csatában. 9 csata volt T9-T10 és a többi (21!) mind 3-5-7 leosztású csata volt.

Mondjuk azt is el kell mondani, hogy nem volt kacsavadászat, mert a német ágyúk régen legendás pontossága ma már csak álom, másrészt a pattintás sem sikerült még tízszer, mert amint meglátnak, már a 200 WN8-as józsika is tölti a gold lőszert...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#172444) kchryss válasza lacibacsi (#172443) üzenetére


kchryss
addikt

Én akkor mentem utoljára sok 10-est zsinórban amikor az Caernarvon AX maratonban megpróbáltam a top xp-s küldetést 10-es tankokkal. Akkor elég sokszor mentem 8-asok ellen és mint tudjuk ilyen csatákban a 8-as tankok sokszor a semmire több xp-t kapnak mint a 10-esek ha lehozzák a csatát. :)

(#172445) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Lehet én vagyok helikopter, de ha 10essel megyek akkor nem érzem azt , hogy úristen full 10es csata és jajj jajj mi lesz.( nincs olyan érzésem hogy miért nem vagyok top tier)
Tehát a kérdés 10es tankkal miért vágyakozik mindenki a nyolcasok közé?:U

(#172446) kchryss válasza Jokerdapro (#172445) üzenetére


kchryss
addikt

Én pont azt írtam, hogy jobban szeretem a full 10-est vele és az zavar ha sokat megyek 8-asok ellen. Többen is ezt írták.
Viszont amikor mindig 10-esbe dobta az mm akkor mégis hatalmas sírás volt miatta a wg fórumán. Én sem értem. Sokkal jobb 10-esssel 10-esek ellen menni, mint 8-assal 10-esek ellen.

(#172447) munnergep


munnergep
senior tag

E 75-öt érdemes becserélni E-100-ra?
Szerintem a 75 a legjobb heavy a játékban, de nem érzem azt (videók és replayek alapján), hogy az E100 tier 10-ben lenne olyan jó, mint az E 75 a saját tierjében.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#172448) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

32 ezer csata és 201 vezetett tank után bátran ki merem mondani, hogy a VK 100.01 (P) az egyik, ha nem a legtöbbet robbanó tank a játékban. 5-10 meccsenként tuti robbanok vele. Nagyon sok tankot tudok mondani, ami lőszerrekesz érzékeny, a kedvenc Leo 1-em is, de azzal sem emlékszem arra, hogy valaha is robbantam volna.
Pedig nem lenne ez rossz tank, de emiatt nem szeretek vele menni.

(#172449) fradi81 válasza munnergep (#172447) üzenetére


fradi81
veterán

Érdemes lehet kipróbálni az E100-at ha lesz rá pénz, de E75 sokkal jobb, megtartós.

moto g72, Ninebot d28e

(#172450) Jokerdapro válasza kchryss (#172446) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Igen igen én értem , hogy te mire gondoltnál. A wg fórumon sírós embereket nem értem meg. ( meg a bárhol ezzel kapcsolatban siránkozókat...:U )

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.