Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#171451) popey37 válasza lacibacsi (#171450) üzenetére


popey37
addikt

jó nagy barmok vagytok mindketten, már bocsánat.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#171452) xAttilax válasza popey37 (#171451) üzenetére


xAttilax
őstag

neked vannak ilyen nyomorék hangos gondolataid aminek fullra semmi értelme...

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#171453) Jokerdapro válasza lacibacsi (#171450) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Mekkora egy szaporító anyag szöveg már! ;] ;] ;] sírok :DDD

(#171454) popey37 válasza xAttilax (#171452) üzenetére


popey37
addikt

pontosan, érdekes amikor más kérdez baromságot nem oltogatjátok. menjetek már ahová gondolom.
vagy netalán le van írva szabályzatba, hogy mit lehet kérdezni?
mindegy ezután oltogassátok egymást, balfékek. / akinek nem inge nem veszi magára./

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#171455) xAttilax válasza popey37 (#171454) üzenetére


xAttilax
őstag

teljesen igazad van, végül is magadból csinálsz nap mint nap hülyét. Én ezzel le is zártam, nyomd csak a baromságaidat meg a sírást azt jól van.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#171456) lacibacsi válasza popey37 (#171454) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nincs leírva, hogy mit lehet kérdezni, de az sem, hogy mit lehet válaszolni. Csak próbáltam a kérdésed színvonalán válaszolni...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#171457) Kiki18 válasza galervin93 (#171444) üzenetére


Kiki18
őstag

Tökéletes megoldás, köszönöm szépen, őt kerestem! :K
Azthittem a sok külsőség átalakítás miatt eltűntették ezt a funkciót....

Többiek: Ismerem az oldalt, de ahhoz ki kell lépni a játékból ->nem a legkényelmesebb és leggyorsabb megoldás. :K

(#171458) Papooo válasza popey37 (#171448) üzenetére


Papooo
senior tag

Reméltem, hogy ismered az átütő, a nem átütő, és a splash sebzés közötti különdséget, de úgy tűnik, nem. :)

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#171459) zodo válasza Kiki18 (#171457) üzenetére


zodo
nagyúr

Alt+Tab ? ;)

(#171460) kchryss válasza zodo (#171459) üzenetére


kchryss
addikt

Ha meg lehet nézni játékon belül is akkor minek máshol nézni. Én is az ingame tankösszehasonlítóban szoktam nézni az ilyesmit.

(#171461) zodo válasza kchryss (#171460) üzenetére


zodo
nagyúr

Igaz.
Félreértettem, azt hittem hogy a "javasolt" felszerelések listája a cél.

(#171462) Jokerdapro válasza kchryss (#171460) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Maga a kárdés csak arra irányult hogy hol lehet megnézni. Nem volt lefixálva hogy ingame.:)

(#171463) kchryss válasza Jokerdapro (#171462) üzenetére


kchryss
addikt

A kérdésből egyértelmű volt, hogy be van jelentkezve a játékba és ott akarja megnézni. De megoldódott és túl is van tárgyalva.

(#171464) jimmy74


jimmy74
őstag

mit érdemes felrakni a karnevál AX-re?elég gyorsan lő lehet érdemesebb a venti helyette?
optikára meg v.stabra gondoltam még...

Vagy a klasszikus tölt.gyorsitó,venti,vert.stab.?

WoT:jimmbo

(#171465) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Két érdekesség. Egyszer már kérdeztem, hogy mennyi volt a legtöbb 1000 feletti xp egy csapatban, amit láttatok. Ez az 5 elég erősnek tűnik. A másik érdekesség a kiemelt játékos és az xp rendszer fantasztikussága. Sokat nem dolgozott ezért az elég szép kis xp-ért. :)

(#171466) kukulec


kukulec
őstag

azon gondolkozom, hogy vegyek-e egy 8-as elit tankot a többi gyengécske tank fejlesztésére. melyik a legjobb a medium/heavy tank?

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#171467) hitman77 válasza xAttilax (#171455) üzenetére


hitman77
senior tag

:C

(#171468) jimmy74 válasza kukulec (#171466) üzenetére


jimmy74
őstag

hát attól függ melyik nemzet?
milyen ág?
kicsit segits... :F

WoT:jimmbo

(#171469) kukulec válasza jimmy74 (#171468) üzenetére


kukulec
őstag

jöhet szovjet, amerikai, brit, francia. lehet medium vagy heavy. a lényeg, hogy az általa megnyert xp-t fel tudjam használni. 6-8 tier

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#171470) jimmy74 válasza kukulec (#171469) üzenetére


jimmy74
őstag

Prémium fiókkal meg boost-tal gyorsítókkal sokkal gyors abban fejlesztheted azokat a tankokat.
Gondolom ezeket akarod fejleszteni amik mèg nem fullosak.
A prémium tank inkább zsè előállítására hasznos illetve legénység húzásra.
Persze lehet vele xpt termelni de azt inkább akkor free xp-re átváltani.
De erre normál tank is jó ha elit státusza van és be van pipálva(de gondolom ezt tudod)

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#171471) jimmy74 válasza jimmy74 (#171470) üzenetére


jimmy74
őstag

A löwe sztem nagyon jó bár nincs azokban a nemzetek én amit írtál.
Progetto nekem nagyon bejön.
Lor 40 nem rég volt shopban...
PantherM10
T54 proto

WoT:jimmbo

(#171472) Papooo válasza kukulec (#171469) üzenetére


Papooo
senior tag

Ha így teszed fel a kérdést, akkor valószínűleg nem vagy tisztában a prémium tankok lényegével (legénységfejlesztés és kreditfarm), ezért egyenlőre inkább ne vegyél.
Ruházz be inkább prém fiókra, azzal a kredit is jobban jön, és a plusz 50% xp is jól jön fejlesztéshez.
Ha megadod a játékosneved, akkor lehet hogy még ötleteket is kaphatsz, hogy merre érdemes haladnod.
A szabad xpt leginkább a kilences vasskra szokás tartalékolni, mert a többségük gyalázatosan vacak alap állapotában.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#171473) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!

Szép magasan a van az ász határ nála is... :)

WOT: kissio

(#171474) kukulec válasza Papooo (#171472) üzenetére


kukulec
őstag

lehet, de most amikor a t20-at vettem, ott eléggé besegített a kis elit tankom. mindenesetre a legénységfejlesztéses résznél azt hiszem információ hiányban vagyok. ezt hogyan lehetne kivitelezni?

[ Szerkesztve ]

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#171475) ooloo válasza kukulec (#171474) üzenetére


ooloo
őstag

Vedd azt amelyik tetszik . Ez egy játék ... se több , se kevesebb . Most le van árazva a Panther M10 ... többek között.

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#171476) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Szeretnék venni előbb utóbb egy tier8-as közepes prémtankot. Legénységhúzás, kredithozam, miegymás nem érdekel, csak maga a tank, hogy élvezetes legyen vele játszani. Túl nagy választék nincs a shopban sajnos. A first prototype-ot nézegetem egy ideje, de nem vagyok biztos benne.Van olyan prém amire érdemes várni, hogy bekerüljön valami alkalom kapcsán a shopba? T34-3, t44-100, Mutz,stb. Igazi "jack of all trades", mindenest keresek, amivel minden helyzetben lehet érvényesülni.Tapasztalatok, vélemények érdekelnének. FV4202 már megvan, szóval nincs a listán.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#171477) jimmy74 válasza egyedülülő (#171476) üzenetére


jimmy74
őstag

ha élvezetes akkor lor 40.
gyors,táras ami az élvezet kategóriában van szerintem...

WoT:jimmbo

(#171478) Papooo válasza kukulec (#171474) üzenetére


Papooo
senior tag

Itt van sok magyar nyelvű leírás, érdemes őket olvasgatni.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#171479) ollie válasza jimmy74 (#171464) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A látótáv miatt kell optika, így a másik kettő a töltésgyorsító és a vertstab. A DPM mindig a legnagyobb prioritás, abból nem szabad lejjebb hagyni.

***

(#171480) peterson79


peterson79
őstag

hali,

Lehet hülye kérdés, de van a WOT-nak 64 bites verziója? rápillantottam a feladat kezelőre és azt látom, hogy 32 bites verzió fut.
Nem tudom egyáltalán van-e értelme, de gondolom lenne különbség akár betöltésnél is..vagy nem?

(#171481) egyedülülő válasza jimmy74 (#171477) üzenetére


egyedülülő
őstag

Sok ismerősöm használja lelkesen. Én a páncélját kicsit vékonynak érzem, hogy allrounder lehessen belőle nálam. Persze lehet nem látom jól. :) Mindenesetre ránézek a lorr-ra alaposabban.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#171482) CirrMee válasza peterson79 (#171480) üzenetére


CirrMee
addikt

Windows alá csak az az egy létezik, amit letölthetsz - szóval ugyanazt töltheted le újra és újra, a gyorsulást illetően pedig ugyanaz lesz minden esetben.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#171483) peterson79 válasza ollie (#171479) üzenetére


peterson79
őstag

ez a T-54-nél is igaz ahol 201 mm-es átütéssel kellene nagyobb DPM-et hozni? most nézem, hogy melyiket kellene majd ráraknom és engem a nagyobb átütés jobban vonz...

(#171484) jimmy74 válasza egyedülülő (#171481) üzenetére


jimmy74
őstag

Nemrég volt kapható,most sztem nem.
Nem nagyon van olyan gép ami gyors jó löveg és páncélzata is kemény :N
Úgy hogy vmi kompromisszum kell...
Sztem az ilyen gyors táras tankok élvezetet adnak azért ajánlottam.
Talán a defender az ami elmondható ennek bár nem táras de nem lassú a páncélja meg OP a szintjén.
De hát az lassan egy éve nem kapható :D
Még talán a t44-100 ami nekem tetszett bár az sincs meg..

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#171485) ollie válasza peterson79 (#171483) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 201-es gun a T-54-en olyan rossz (pontosság és célzóidő), hogy csak közelharcra tudod használni, ott meg megint csak a DPM számít.

***

(#171486) peterson79 válasza ollie (#171485) üzenetére


peterson79
őstag

ebből kiindulva megint csak a nagyobb átütéssel rendelkező ágyú lesz a jobb választás...vagy nem jól értem?

(#171487) ollie válasza peterson79 (#171486) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem igen.

***

(#171488) jimmy74


jimmy74
őstag

Megvettem a panterM 10-et :K
5 skilles legénység jól adja...
Esetleg csatlakozhatnèk majd az M10es bandához?

WoT:jimmbo

(#171489) Ispy válasza Papooo (#171472) üzenetére


Ispy
veterán

Mehhh, hát én nem tudom, de még nem nagyon találkoztam jó stock tankkal eddigi röpke pályafutásom alatt. :DDD

Sőt nagyon sok botrányosan szar tank van, most például az olasz ággal szívok...de a t44 se egy leányálom.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#171490) Papooo válasza Ispy (#171489) üzenetére


Papooo
senior tag

Talán a Standard B-re mondható el, hogy stock állapotban is jó, hogy legyen egy kivétel ami erősíti a szabályt. :)
A T-44 nem egy leányálom, de én még a buff előtt hajtottam, akkor egyszerűen csak tömény szopás volt

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#171491) egyedülülő válasza jimmy74 (#171484) üzenetére


egyedülülő
őstag

Defender ha kapható lenne sem kéne, meg amúgy is medet szeretnék most.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#171492) Silverr


Silverr
aktív tag

Nézzétek már meg ezt az összeállitást innen a nyolcadik perctől. Mi már ez a célkereszt, hogy szinte rácuppan a gyenge pontra és majdnem minden kapás lövés bemegy? Én látom rosszul, hogy valami csaló mód vagy ennyire jó a játékos? :(((

(#171493) ollie válasza Silverr (#171492) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, valóban valami csaló, célzó modnak tűnik.

***

(#171494) kchryss válasza Silverr (#171492) üzenetére


kchryss
addikt

Furán mozog a célkereszt, de ez nem aimbot szerintem. A lövéseinél 90%-ban hintáztatta a tankot és úgy lőtt. Ezért van ennyi ugrálás benne. Be van neki kapcsolva a "Vízszintes stabilizálás mesterlövész módban" és a szerver oldali célkereszt. Az első beállítás arra jó, hogy mozgás közben kompenzálja a torony mozgásával a tanktest mozgását és a célon próbálja tartani az ágyút. Ha lassan forog a torony, mint a cérna ax esetében akkor az lesz mint itt, hogy az egérrel mutatott célkereszt rajta a célon a mozgás miatt pedig az ágyú célkeresztje mindig kicsit késve, de rááll a mutatott célpontra.

(#171495) ollie válasza kchryss (#171494) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, nekem is ezek vannak, mégsem hasonlít az én célkereszt mozgásom a látottakra.

***

(#171496) kchryss válasza ollie (#171495) üzenetére


kchryss
addikt

És neked is 80 és 40 között ugrál a pinged?
Én bementem most gyakorlóba és elég hasonlóan mozgott a célkereszt vanilla klienssel. Bár egy kicsit kisebbek voltak a kitérések, de a pingem sem ugrált ennyire, mint a videóban lévő játékosnak.

Amit én láttam aimbotos videókat és replay-eket ott az egér célkeresztjétől teljesen függetlenül mozgott az ágyú célkeresztje. Itt a videóban pedig folyamatosan leköveti az egér célkeresztet az ágyúé csak késve.

(#171497) jimmy74 válasza Ispy (#171489) üzenetére


jimmy74
őstag

sztem a t44 jó,olaszok is 7-től

WoT:jimmbo

(#171498) ooloo válasza ollie (#171493) üzenetére


ooloo
őstag

Rengetegen használnak csaló módot ... nem értem miért visz valakit rá a lélek , hogy csaljon , hiszen az elért eredmény nem a tudását tükrözi . Becsapja saját magát . Szánalmas .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#171499) kchryss válasza ollie (#171495) üzenetére


kchryss
addikt

A másik, hogy te jobb játékos vagy és lövés közben kicsit megállsz, itt a játékos a videóban viszont folyamatosan ficánkolt a tankkal, ráadásul nem csak előre-hátra hanem forgott is össze-vissza.
Tőlem kap egy szavazatot a "nem csalt" opcióra, de kíváncsi vagyok jobb játékosok véleményére is.

(#171500) Simulacrum válasza Papooo (#171490) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Obj. 430 jobb stockon szerintem. A Standard B szerintem még kevésbé mozgékony és rettentő lassan tölt alapon.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.