Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#171551) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Nem tudom valaki tesztelte-e már de q...jó kis gépezet :D Első kör volt vele,nekem nagyon top.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#171552) kchryss válasza Simulacrum (#171529) üzenetére


kchryss
addikt

Kizártnak tartottam, hogy a hellcat-tel ne működjön. Megnéztem gyakorlóban és tényleg kispotoltam. :Y
Aztán addig mozgattam a pokolcicát míg végül csak sikerült eldugni. Működik vele csak pontosan kell beállni.
Stock hellcat-tel teszteltem, 90%-os átképzett legénység, 70% körüli álca skill. A lenti replay-ben megnézheted hogy álltam be amikor működött:
[Replay]

Viszont ha pont jön szembe egy gyors light is középen akkor az lehet, hogy már azelőtt kispotol, hogy beérsz a fűbe. Szóval óvatosan kell alkalmazni.

(#171553) inferno88 válasza sequator (#171550) üzenetére


inferno88
őstag

Vagy kihúzhat minimum egy 6os arty-t pl free-ből - > profit

Semper fi!

(#171554) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Srácok egy isten áldása ez a KV85, meg a három fokos csőlehajlása... az IS-nek több van jól emlékszem?:) (az meg hogy széjjel szívat a game az külön bónusz)
/sírás off

(#171555) inferno88 válasza Jokerdapro (#171554) üzenetére


inferno88
őstag

Nyugi, az IS tényleg áldás lesz.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#171556) sestertius válasza wwenigma (#171437) üzenetére


sestertius
őstag

Érdekes módon a rog sonic meg radar programok eltávolítása óta nálam sem jelentkezik semmi gond - már a kompatibilitást is kikapcsoltam, akkor sem... hm...
Érdemes volt benézni ide, köszönet a gyors és használható segítségért! :R

Üdv!

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#171557) Simulacrum válasza kchryss (#171552) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Köszi, szuper!
Kicsit az ellenfél bázisa felé kell állni, de ahogy írod is ez azért a csata hevében nehéz lehet ilyen pontosan kivitelezni, főleg ha közben az ellenfél lightjai is arra cikáznak. Gyanús, hogy kicsit felülről beszpotolható még így is, egy magasabb tankkal esetleg.

Gubu0101: kipróbáltam, a lövege tuti, de hogy papír az is biztos, rosszabbul is mozog, mint mondjuk egy Patton, de azért elfér majd a garázsban, ha esetleg sikerül megszerezni.
Az tök jó, hogy most elég 3 token is az utolsó küldetésre és nem 4 kell.

(#171558) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

arrol valaki tudna irni valamit h ezeket a kotvenyeket mi alapjan kapom? alsobb szinteken epic medalok utan kaptam kulonbozo mennyiseget, de tudtam h miert mennyit, miota van 10es tankom azota sokkal tobbet kapok, de akkor is ha nem erek el semmi extrat. pl osszebogaraszok a grillevel mondjuk 3000 sebzest es kapok 7 kontvenyt csak nem vagom h miert
thx :R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#171559) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag


Csak szidni kellett kicsit... :DDD Ettől eltekintve azért nem nagy haver :(((

(#171560) wwenigma válasza BÁ Nutrition (#171558) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Vidd ra az egeret a medalokra vagy a kotvenyre es kiirja milyen szinten mennyit miert kapsz.

sestertius: szivesen. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#171561) kchryss válasza BÁ Nutrition (#171558) üzenetére


kchryss
addikt

Medálokért jár ennyi:

Ezen kívül full tier 10-es csatában amikor nincs 10-esnél alacsonyabb szintű tank, akkor az xp alapján kapsz.
Ezen az oldalon az oldal alján van egy csúszka ahol meg lehet nézni, hogy pontosan mennyi xp-ért mennyi kötvény jár ilyenkor: [link]

400 xp-től kapsz kötvényt, azért jár 4kötvény, ezen felül minél több xp annál több kötvény, a csúszkán megnézhető pontosan mennyi.

(#171562) Jokerdapro válasza Jokerdapro (#171559) üzenetére


Jokerdapro
senior tag


Na ez nemtudom hogy jött rá.... :Y :Y

[ Szerkesztve ]

(#171563) jano_77 válasza lacibacsi (#171547) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én francia és olasz táras tankokat erőltettem és főként a francia light-ok voltak segítségemre ennél a küldinél (AMx 1357 GF - 8 skuló a tárban ;) )

(#171551) Gubu0101: :Y Hogy a vérben érted már el a második küldetés tankot is!? Én még az Excalibur küldetéseiből sem tudtam megcsinálni egyetlen 15-ös küldit sem! :F :U GRATULÁLOK! :C :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#171564) kchryss válasza jano_77 (#171563) üzenetére


kchryss
addikt

Teszt szerveren tesztelte. :)

(#171565) BÁ Nutrition válasza kchryss (#171561) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

A medalokat tudtam akkor ez a full t10 csatas xp lesz. Ami erdekes h mentem mar vagy 30 csatat a grillevel es egyszer sem volt 30 vs 30 battle. Nektek se adja be?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#171566) notika77 válasza emre (#171527) üzenetére


notika77
senior tag

Teljesen más, mert itt a játékbeli célkereszt ráugrál a tankokra a képernyő közepén lévő célzóponttól függetlenül. A kérdéses videón pedig a képernyő közepén lévő pont - amivel célzol - felé ugrál a játékbeli célkereszt, ahogy a szerverrel történő lagolós kommunikáció engedi.

(#171567) kchryss válasza BÁ Nutrition (#171565) üzenetére


kchryss
addikt

30v30 nálam ki van kapcsolva így be sem tudja adni. :)
Ha be van kapcsolva akkor nem tudom milyen gyakorisággal adja be.

(#171568) BÁ Nutrition válasza kchryss (#171567) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

6k sebzeses a td 15 kuldi. Ott konyebb lenne megcsinslni botkent

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#171569) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Egy szóval nem mondom, hogy jól játszottam, de szerintem vicces az, hogy engem kérnek számon ezen meccs után. Még nincs jobb motor és jobb lánc. (nem tudok angolul, tudom, nem kell jelezni) :U

(#171570) Ispy válasza Simulacrum (#171569) üzenetére


Ispy
veterán

Engem is néha megtalálnak, de már nem magyarázkodom, csak yes, sir, I will, I promise, aztán off, semmi értelme frusztrált idiotákkal elcsapni az időt.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#171571) Gubu0101 válasza jano_77 (#171563) üzenetére


Gubu0101
veterán

Teszt szerver.Ameddig van addig ott lebzselek,amit tudok kipróbálok :))

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#171572) BÁ Nutrition válasza Simulacrum (#171569) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Teged talalnak be mert te maradsz legtovabb jatekban kb. Az utolso 3 ember mindig retard bot of course.. a 257 kb megdoglik 2 perc alatt o nem kap uzenetet hidd el.
Pl mikor lemarkoltam a jagdpanther az iment jott az uzi a semmit se csinalo lighttol h nice ebay account u retard noob :) pedig tier 9ben bottom tierkent ennel jobban nehez lett volna jatszani. A 0 damages isu 152 tuti nem kapott semmit. Mondom neki sorry, nem mentem a decapre mert 3mark fontosabb volt most. Foleg ugy h meg kellett kuzdeni erte mert kettovel elotte levo csataban befoglaltak erlenbergen 2 perc alatt ugy h nulla damaget csinaltam.. igy nagyon jo koroket kellett mennem de szerencsere sikerult. Ugyhogy boldog vagyok. Valasz:f u retard. I dont give a f.
Aztan mondom neki volt kb 600 kombinaltja a csataban.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#171573) jimmy74 válasza Gubu0101 (#171551) üzenetére


jimmy74
őstag

Atya èg te mekkora kocka vagy :DDD
Hyperkocka

WoT:jimmbo

(#171574) Emu válasza BÁ Nutrition (#171572) üzenetére


Emu
őstag

Nem kell velük foglalkozni. Általában csak beírom nekik: "i love u too", vagy ilyesmi épp mi ugrik be :)

Múlt héten Chryssel közös M10 szakaszozás közben is megtalált valaki, hogy "wot score" statpadder meg ilyenek, mert szerencsétlent két egymást követő csatában is ellenünk rakta be, de hát az élet nem mindig igazságos. ;]

(#171575) Jokerdapro válasza BÁ Nutrition (#171572) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Hát pedig a legjobb dolog az ilyen agyvérzés közeli állapotba lévő hülyéket etetni, mindig megprobálom őket azzal az egy hajszállal kisegíteni amitől bekövetkezik az agyvérzés... ;] ;] ;]

(#171576) peterson79


peterson79
őstag

Most már Én sem állok le vitázni az ilyenekkel, nem mindig jön ki a lépés úgy ahogy kéne, ha a magamét megtettem, akkor nem lehet ok panaszra..általában nem egy emberen múlik a meccs, persze ezt sokan nem így látják. Egy ideje Én is csak azt írom, hogy jaja, igazad van, legközelebb jobban figyelek vagy azt, hogy jól mondod vagy azt, hogy én is szeretlek :)

[ Szerkesztve ]

(#171577) 5-ös kezelő válasza peterson79 (#171576) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Én meg kikapcsoltam az üzeneteket, az első eset után. Amúgy sem beszélem annyira a nyelvet, minek foglalkozzak ilyen kultúrálatlan alakokkal. Játszom a legjobb tudásom szerint /annyi, amennyi :) /.

(#171578) ooloo


ooloo
őstag

Az Rhm Borsig troll ágyúja csak leláncolni volt képes a francia "zsebkutyát" ... ráadásul pár méterről !
Vannak még csodák .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#171579) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Most olvastam, hogy lehet megreformálja a prémacc témakört a wg. Csak akkor fogyna, ha használnád is, kicsit sarkosan fogalmazva. Remélem lesz belőle valami.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#171580) Simulacrum válasza BÁ Nutrition (#171572) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Igen, igazad van, mivel utoljára maradok az én játékomat tudja nézni, aki rögtön kihal azét nem.
Annyit írt még, hogy mivel tapasztalt és jó játékos vagyok nekem kellett volna lehoznom a meccset. Én meg azt mondom hozza le a csapat. Egy játékostól várni azért túlzás, főleg, hogy lila se vagyok, de én még azoktól se várom el természetesen.

(#171581) jano_77 válasza egyedülülő (#171579) üzenetére


jano_77
nagyúr

Talán az első értelmes húzása lehetne a WG-nek, remélem nem egy "áprilisi+ tréfa csak és tényleg lesz belőle vmi. :K LINK

Németország egyesítésének évfordulójára!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#171582) sequator válasza jano_77 (#171581) üzenetére


sequator
senior tag

+@egyedülülő-nek is:
Én egy hete tesztelem, ha visszaolvastok megtaláljátok amit írtam.
Azóta annyi a fejlemény, hogyha a caern AX-hez kapott/vett prémnapokat fel akarom használni, akkor a flexibilis prém=folyamatos prém. :(
Mivel minden nap aktiválódik, akkor is, amikor prém napod van. :(

sautia

sequator

(#171583) inferno88 válasza jano_77 (#171581) üzenetére


inferno88
őstag

VK100.01P be is gurul a garázsba.

Semper fi!

(#171584) Gubu0101 válasza jimmy74 (#171573) üzenetére


Gubu0101
veterán

Azért annyira nem,fél-1év pihi aztán játszok 1-2 hónapot talán.Már nem tud lekötni a wot,még az első béta (2009-10 már nem emlékszek) óta tolom,hát valószínű ezért is.Ott is addig jutottam,hogy kifejlesszem Is7 aztán jött is a reset :(

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#171585) Jokerdapro válasza jano_77 (#171581) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ezzel a német akcióval tényleg azt akarja a wg, hogy vegyek kilences arty-t...:DDD ;] A küldit meg majd jól lezavarom panter m10/pz4 kombóval.(nem kell beleszakadni hálisten)

(#171586) sequator válasza Simulacrum (#171580) üzenetére


sequator
senior tag

Tegnap én is megkaptam egy Type 61-től, hogy béna noob camper vagyok és játsszak agresszívebben a több dmgért.
Mindezt azért, mert a Primoval egy T10es csatában nem törtem előre és csak 870 dmgem lett mire a csapat elhasalt. Gondolom a másik 6 T8as, aki mind fele annyit sebzett mint én az remekül játszott és rájuk nem írt rá.
Szóval még az én éppen csak halványzöld WN8amtól is elvárják, hogy nyerjek meg egy T10es csatát csak azért, mert én maradtam utoljára.

sautia

sequator

(#171587) jano_77 válasza sequator (#171586) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én tegnap kaptam hideget és meleget egy MINSZK-i csatámban, ahol ugyan top tank voltam az Obj.705-el, de egyedül mentem végig az épületeknél és aztán bekerültem a CAP körbe és a beton tömbök mögött elkezdtem foglalni. Enemy többségben elment a másik oldalra. A mieink meg megálltak az út azon oldalán, ahonnan indultunk. Se spottolni nem mentek, se foglalni nem jöttek, semmit nem csináltak. Engem spottolt egy medjük és egy UDES HE-el apránként csipegetett, majd egy Obj.430 II a mieinket kijátszva a hátam mögé került és kivégzett. Ekkor tőlünk már csak két camper volt a bázisunknál.
Mit kellett volna tennem? Elindulni a CAP körből a másik oldal irányába a nyílt terepen, ahol minden honnan célponttá váltam volna? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#171588) DVlad


DVlad
őstag

A cset jó, rengeteg mosoly és szórakozás forrása. A legnagyobb baja, hogy már nem globális, az volt az igazi!

(#171589) peterson79 válasza ooloo (#171578) üzenetére


peterson79
őstag

A francia kutyák már csak ilyenek. Amikor Én megyek vele is beadja néha, bár mostanában kerülöm őket, mint a tüzet :)
amúgy érdekes téma, van ott a láncánál valami no hit rész vagy nemtom.

(#171590) ooloo válasza peterson79 (#171589) üzenetére


ooloo
őstag

Mondanom sem kell.... második lövésre már nem volt lehetőségem . Kellemetlen ellenfél az már biztos . Pattant már rólam is Jagdpanther E100 , amikor Rheinmetall Skorpion G -vel toltam . A játékra jellemző az adok és elveszek ...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#171591) ooloo


ooloo
őstag

Úgy tűnik engem is elértek a beírogatós f@xkalapok .... retardált , frusztrált megmondóemberek . Arra gyanakszok , hogy ezek a lelki szegények mindig topsebzők . Minden lövésük beüt . Minden taktikájuk dicső győzelemhez vezet . Ez nem lehet másképp .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#171592) sequator válasza ooloo (#171591) üzenetére


sequator
senior tag

Szerintem problémái vannak a férfiasságával, különben nem kattant volna be neki ennyire az álló hímtag a neved és az arty égnek meredő csöve láttán. :D

Mondjuk egy artytól számonkérni a taktika hiányát az epic fail.

sautia

sequator

(#171593) Jokerdapro válasza sequator (#171592) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Hát nem tudtad? Az a taltika hogy az arty a lándzsa hegye, neki kell legelöl lenni a csatában.:DDD :DDD

(#171594) ooloo válasza sequator (#171592) üzenetére


ooloo
őstag

"vagy szimplán idióta" ... ahogy egy DB videóban hallottam . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#171595) K_Gabor válasza Jokerdapro (#171593) üzenetére


K_Gabor
tag

Minap pont volt, hogy arty-ból véleményeztem kb. az 5-ből 3 mellettem bokorban bújócskázó heavy-t és a 4. még leosztott, hogy egy arty-ból beszélek. :U Onnantól befejezettnek tekintettem a beszélgetést. Szép bukta volt az a kör is.

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#171596) Jokerdapro válasza K_Gabor (#171595) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Helyőrséget adtak épp a fiúk. ;] Tegnap én is csak támogató ht voltam a kv85-el föleg low tierbe, meg akkor amikor az első 2 percbe fostosra lövettem magam...:U :DDD

(#171597) Warton válasza ooloo (#171591) üzenetére


Warton
őstag

Az a szerencséd, hogy Ő, velünk ellentétben nem láthatta a legénység képesség kiosztását, mert akkor amiatt is kaptál volna keményen. :DD

(#171598) ooloo válasza Warton (#171597) üzenetére


ooloo
őstag

Innen-onnan verbuvált gyülekezet... nem tartom fontosnak - az arty tekintetében - a legénységi képességeket . Jelen pillanatban nem szánok aranyat a legénységi képességek újraosztására . Ha erre gondoltál . (?) Szakít mezei legénységgel is ! ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#171599) Jokerdapro válasza ooloo (#171598) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Oszd újra kreditért és lessz elméletileg bia mindenkin, az az egy ami fontos a potyogtatóknál, az összes többi max utánna. :K ;)

(#171600) ooloo válasza Jokerdapro (#171599) üzenetére


ooloo
őstag

Köszi a tippet ... amúgy a 21 cm Mörser van a IX - X es artyn is . Gondolom ezek sem szakítanak ki lövésenként többet ( átlag 500.600 dmg ) . Viszont a töltési idő és a szűkülés tekintetében jobbak a G.W. Tiger P nél .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.