Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#171651) kchryss válasza inferno88 (#171650) üzenetére


kchryss
addikt

Az IS-nél csak egy jobb 7-es heavy van a T29. Semmi probléma nincs vele, egyik legerősebb tank a szintjén. Ráadásul a 7-es tankoknak egész jó az mm-jük is, sokkal ritkábban mennek +2-ben, mint a 8-asok, legalábbis nálam biztosan.

(#171652) inferno88 válasza kchryss (#171651) üzenetére


inferno88
őstag

Ámen.

Semper fi!

(#171653) Ispy válasza kchryss (#171651) üzenetére


Ispy
veterán

Hát a t34 az állandóan t10-ben van, néha kegyes az mm és akkor akár középre is felkerülhetek vele...akkor csak t9, de már idejét sem tudom mikor voltam vele top tank.

Most két napig IS- toltam, aprítottam is vele.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#171654) Simulacrum válasza kchryss (#171651) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Abszolút egyetértek. Imádtam az IS-t.
De akkor álljon itt a legrosszabb hetes heavy neve is: Tigris P
A Maus miatt visszavettem, egy kínszenvedés. Lassú és ugyanúgy nincs páncélja, mint a sima Tigrisnek. Legutóbbi csata:

Kíváncsi voltam, mert nem ismertem ezt a hatos prém tankot, vajon mennyi a penje, hogy szinte minden lövése bevitt. Gondoltam 180 körül lehet. 144!! :D Brutális buff kellene ennek, hogy használható legyen. Sokat elmond, hogy a három jelért a csőre elég 1500 kombinált sebzés.

(#171655) inferno88 válasza Simulacrum (#171654) üzenetére


inferno88
őstag

A Tigrincs P tényleg elég szenvedős. Ki akartam húzni a Ferdit is(ma vettem meg a VK100.01P-t, mert végre leértékelték), de inkább kihagyom, max a Grille vonalra ugrom majd egyszer. Addig is irány a Mausért.
Az a baj, hogy az alja és a front két oldala 110 mm, minden belövi.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#171656) peterson79


peterson79
őstag

Trade in eventeket is jelzik mindig előre? Kellene még egy használható Premium...

(#171657) peterson79


peterson79
őstag

na, tessék. Német ünnep...

A 10.000 XP-t arra a tankra adja amivel utoljára megyünk vagy free XP-be tolja be?

(#171658) kchryss válasza peterson79 (#171657) üzenetére


kchryss
addikt

Sajnos mindig a tankra szokta adni amivel befejezed. Szóval csak német vas húzására alkalmas, vagy aranyért váltható free xp-nek.

(#171659) BÁ Nutrition válasza peterson79 (#171657) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Fel lehet hasznalni 300%os crew kepzesere. Pl ha premtankban ulsz es be van kapcsolva a legenyseg kepzese rajta akkor konnyen szerezhetsz 50-60k legenysegi xp-t is az utso korrel. Mikor neha lehet premtankokkal szerzni 15-30k plusz xp-t mindig igy csinalom. Ugy 100k felett is osszejon egy panther m10el

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#171660) BÁ Nutrition válasza inferno88 (#171655) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem vmiert nyeresi kedvezmenyt adott ra a wg. Jatszottam vagy 150 csatat mondjuk 1200 wn8 melett es 62% a winrate.. adatok nem pontosak de ilyesmi

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#171661) Stigma.HC válasza BÁ Nutrition (#171659) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Na mondjuk ez egy igen jó ötlet, ez valamiért eszembe se jutott eddig :))

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#171662) jimmy74 válasza ooloo (#171633) üzenetére


jimmy74
őstag

Hát még jó hogy neked tengernyi prémium géped a garázsban, :C
Nekem sajnos nem úgyhogy abba a táborba vagyok aki marhára örül majd a nerfnek...de tudom nem iszol nem cigizel nem kocsmázol nincs családod.. :D
Kezd elegem lenni ebből a szarból....lassan delete lesz ;]

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#171663) Barret001 válasza jimmy74 (#171662) üzenetére


Barret001
addikt

Ne vedd komolyan,ez csak egy játék a sok közül. Több mint egy hónapja nem játszottam,elég a fórumot nézni :)

[ Szerkesztve ]

(#171664) BÁ Nutrition válasza ooloo (#171630) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Alig van par nemet prem td a jatekban, szal nagy volt ra az igeny xd

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#171665) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#171622) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Az uj cw star defender gyilkos hehe

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#171666) ooloo válasza jimmy74 (#171662) üzenetére


ooloo
őstag

Más örömforrásod nincs ? ;]

Inni tényleg nem iszok , ha az alkoholra gondolsz . Ellenben elektromos "cigizek" . Van családom ... benne két gyermek és asszony is van a háznál. Jól keresek , így futja rá .. Arról már nem is beszélek , hogy a fizető réteg tartja el a játékot . Ami a nerfet illeti ... nerfeljék . Eddig minden frissen berakott OP tankot nerfeltek . Miért pont ez lenne a kivétel ! (?)

Töröld most a játékot ... mire várnál ! ;]

BÁ Nutrition :Valóban nem kellett volna , de ha már piacra dobták ....

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#171667) BÁ Nutrition válasza ooloo (#171666) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Camorol irj valamit, nem talalok rola adatot. Nyilvan az uj tankrol beszelek. Tanks.gg se ir rola.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#171668) ooloo válasza BÁ Nutrition (#171667) üzenetére


ooloo
őstag

Az álcája kiváló ... kicsit lassan gyorsul , de ha belendül , akkor sok tankot állva hagy . Hirtelen fordulásra majdnem olyan érzékeny , mint az E25 . Ez is papírból van ... ha ezt nem veszed figyelembe ( én nem mindig szoktam ) ez is csak ócskavas lesz a garázsban .

Itt vannak a garázsbeli értékek felnagyítva , hogy jobban lásd .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#171669) jimmy74 válasza ooloo (#171666) üzenetére


jimmy74
őstag

Nem érted az a baj :)
Sokkal többet kéne adnia a játéknak mint mostanában.
Semmi újdonság ha vmi az meg a pénztárcádra hajaz...
Semmi új mód a csaták 5 percesek....
Ez mind majd a sok prémium játékos aki megveszi és agyatlan módon játszik :D
Legalább visszahoznák végleg az FR módot akár kisebb nagyobb tierben is csak lenne vmi más is az öt perces csatán kívül.
Lassan azt se élvezem annyira mikor én vok ebben a nyerő csapatban mert a másik felé már csak nevetek akkor is meglövöm azt amivel nem kell szegyenkeznem.
Na majd lesz vmi lehet megveszem ezt a nagy bolhát ;]

WoT:jimmbo

(#171670) galervin93 válasza jimmy74 (#171669) üzenetére


galervin93
őstag

Tarts egy kis szünetet. Nekem szerencsére a munkám miatt elég hektikus, mikor tudok játszani, de így néhány nap, egy-két hét kihagyás után legalább ad élményt a játék.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#171671) ooloo válasza jimmy74 (#171669) üzenetére


ooloo
őstag

Töröld a játékot ! Reménytelen vagy .... :U

"Ez mind majd a sok prémium játékos aki megveszi és agyatlan módon játszik :D" Ezzel a kijelentéseddel vitatkoznék ha a Kanonenjagdpanzer 105 re gondolsz ... 90% -a aki megvette sárga , zöld , lila statisztikával rendelkezi . Nem mondanám , hogy agyatlan módon játszanának .

A vok tól meg feláll a szőr a hátamon .... :U

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#171672) jimmy74 válasza galervin93 (#171670) üzenetére


jimmy74
őstag

Nincs gond :D
Bőven van ami elveszi hogy nem ott ülök.
Lassan menni kell süllőzni..off vége.

WoT:jimmbo

(#171673) BÁ Nutrition válasza ooloo (#171668) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Bia,alcaskill,halo,festes,csoki,venti?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#171674) h1mpi válasza galervin93 (#171670) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én is két hetente játszok 1-2 napot ( GG éves prém) ;] az a baj néha így se ad élményt, sajnos nem ettől függ. Ha valaki kevesebbet játszik, pont hogy abban a kevés időben vágyik a nagy élményre és ha pont akkor vagy szopó ágon akkor...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#171675) galervin93 válasza jimmy74 (#171672) üzenetére


galervin93
őstag

Beza, két hét múlva megyek sógorhoz a Körösökre kergetni a tüskéshátűkat. :)) Meg azért ma is megyünk haverral egy könnyebb pecára. :K

h1mpi
Ez igaz, de van az fordítva is. A cumit sajnos el kell fogadni, ez egy ilyen játék...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#171676) Ispy válasza h1mpi (#171674) üzenetére


Ispy
veterán

Nagybátyám PUGB-vel tolja, ott is megy a copás rendesen, igazából én rájöttem, hogy az ember azért copik az esetek nagy részében, hogy azt az egy-két jó pillanatot átélhessen, amikor igazán hasít.

De, nem volt ez másképpen 10 éve se, az online gamma az már csak ilyen, el kell fogadni a hektikusságot, esetleg felállni 20 percre a géptől, amikor az ember tilten van (régi szép pókeres idők ;] ).

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#171677) Puculo válasza ooloo (#171668) üzenetére


Puculo
aktív tag

Brutális az álcája! Tegnap láttam videót róla, ott venti, bia, álcaháló és csoki kombóval volt 50% fölött. De nem volt full álca skill a legénységnek. Ami neked van, az a plafon? A látótáv is korrekt nálad. Sajnos a WZ 120 1G ft megköveteli a célzásgyorsítót, hiányzik az optika nagyon. Viszont a páncélja elég korrekt lepattanókat generál, főleg riszáláskor.

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#171678) jano_77 válasza Simulacrum (#171654) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én cseppet sem éreztem szenvedésnek a Tiger P-t, mikor húztam, ellenkezőleg. Azt éreztem, hogy egy remek vas. Igaz sok csatát nem mentem vele, csak amennyit épp szükséges volt a többi kihúzásához. Emlékszem mikor megvariálták az ágat és a Mausnak új ága lett, akkor vissza kellett venni, de nem viszolyogtam tőle. Gyorsan meg lett a VK100.01P is vele. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#171679) Emu válasza jano_77 (#171678) üzenetére


Emu
őstag

Nekem a sima Tigris ezerszer jobban bejött mint mint a P (egyszerre húztam őket). Az a + mobilitás és fordulékonyság sok mindenért kárpótol, ezen a szinten páncélozottságról még úgy sem beszélhetünk. A 8-as VK-nál viszont már igen.

(#171680) mokus1


mokus1
addikt

Valaki már találkozott olyan problémával, hogy frissítés közben kiírja, hogy a frissítőtől kapott adat hibás. Megpróbálkoztam újratelepítéssel is de nem oldotta meg. Van valami ötlet?

(#171681) Emu válasza mokus1 (#171680) üzenetére


Emu
őstag

WG szokás szerint elcseszett valamit. A játék gomb mellett van egy újra/frissítés gomb, ha nyomogatod akkor előbb utóbb megjelenik a tartalom.

(#171682) nanus válasza mokus1 (#171680) üzenetére


nanus
senior tag

Nyomj a játékra és játsz .....

(#171683) ooloo válasza BÁ Nutrition (#171673) üzenetére


ooloo
őstag

Festés , álcaháló , töltésgyorsító , csigaszem , csoki .

Legénységi kiosztás.

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#171684) ooloo válasza Puculo (#171677) üzenetére


ooloo
őstag

A jó álcaérték "pünkösdi királyság" lesz ennél a páncélvadásznál is ... Amúgy elég jól használható tank lesz nerf után is , ha a sebességéből és páncélátütéséből nem "reszelnek" le sokat . A csata végén , ha már vannak elszigetelt ellenséges nehezek , azokat simán oldalba támadhatod , mert leforgod őket . Persze ez tapasztaltabb ellenségnél nem mindig működik . :O
Jött rá még egy tank ász . :DDD

Egy jó közepes páncélvadász semmi több ...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#171685) galervin93 válasza Emu (#171679) üzenetére


galervin93
őstag

Én hoztam a szokásos formámat, a P-vel 1550 átlagsebzés, simával háromszázzal kevesebb... (előbbi sem nagy érték, de utóbbi...)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#171686) Emu válasza galervin93 (#171685) üzenetére


Emu
őstag

Nekem pont fordítva, P-vel: 1462, simával: 1738. Nem tartom nagyra a simát sem, de ha választani kellene inkább azt grindelem 2x, mint a P-t egyszer :)

Halakkal mivan? Hagytatok a tóban másnak is? :D

[ Szerkesztve ]

(#171687) Sanya63


Sanya63
csendes tag

Sziasztok!
A T28 HTC kampányban meg kell csinálni mind a 5 féle tankkal a 15 küldetést, hogy megkapjam a T28 HTC-t?
Nem elég négy típus? Nagy szívás mert a könnyű tankokkal nem tudok játszani.

(#171688) kchryss válasza Sanya63 (#171687) üzenetére


kchryss
addikt

Vagy 5-öt csinálsz meg másodlagos feltétel nélkül, vagy 4-et kitüntetéssel a 15-ös küldetések közül.
Vagyis nem kell hozzá a light, ha a másik 4 osztállyal a 15-ös küldetést úgy csinálod, meg, hogy a másodlagos feltétel is teljesül.

(#171689) Sanya63 válasza kchryss (#171688) üzenetére


Sanya63
csendes tag

Értem és köszönöm szépen a segítséged. :R

(#171690) ooloo


ooloo
őstag

Rácsusszant az első kiválóság jel négy tank ászt követően ......

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#171691) Ispy válasza ooloo (#171690) üzenetére


Ispy
veterán

Irigyellek, hogy ennyi időd van játszani. :B

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#171692) ooloo válasza Ispy (#171691) üzenetére


ooloo
őstag

Ne irigykedj , nincs okod rá . :U

Csak minden 3. héten vagyok itthon . A másik két hétben 13-15 órát dolgozok a 24-ből , heti 6 napban.

Amit legelsőnek emelnék ki , az a lövedék torkolati sebessége .... ezzel a száguldó futrinkákat is oldalba lehet kapni . Nagyon baba ! :K

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#171693) Viktoár


Viktoár
addikt

A jagdtiger kis lövege is csak papíron rendelkezik 490-es alfával. :C A lövéseim 80%-a 450 alatt van.
Ez nem hasraütés hanem írtam a sebzéseket... Biztos megint az rng szivat és legközelebb minden lövésem legalább 530-at fog sebezni........... :U

Amúgy nem tudom miért de 2 sebző lövésre már 3. osztályt kaptam. :C

Üdv:Viktor

(#171694) galervin93 válasza Viktoár (#171693) üzenetére


galervin93
őstag

Az a baj ezzel a sebzés jegyzeteléssel, hogy nem tudod, mennyit sebeztél volna egy olyan tankba, aminek a hp-ja kisebb/egyenlő alfád*0.75 (azaz ha penetrálsz, akkor tuti meg is ölöd), vagy csak szimplán kevesebb a hp-ja, mint az alfád, illetve ha az alfádnál picit nagyobb hp-s tankot nyírsz ki, attól még lehet, hogy akár +25%-os rng-d is volt, de ezt sem tudhatod. Lehet pont ezek azok a lövések, amikor magas rollt kapsz, de nem látod, mert meghal az ellenfél. Vagy amikor rekeszt lősz pl. akkor sem tudhatod, mennyit sebeztél volna. Hosszabb távon ezen értékek nem ismerete bizony torzítja a képet.
Ettől függetlenül tényleg frusztráló, amikor elereszt az ember egy csatában 7-8 lövést, amiből 4 low roll, egy átlagos, meg kettő kritikus... Pl. minap Revoval csata elején oldalba szedtem az ellent, 4 lövésből volt 1300 valahány sebzésem, miközben 1500+-nál kellett volna tartanom csak átlagos lövésekkel... Evvan sajnos, csak megszokni tudjuk...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#171695) sequator válasza galervin93 (#171694) üzenetére


sequator
senior tag

Ja, a múltkor Obj 263 3 lövése egymás után:
1. Scorp G oldalról: lánc, no dmg (persze kint állt a domb tetőn és senki nem lőtte)
2. Scorp G oldalról: lánc, no dmg (ismét nem kapott lövést sem)
3. Löwe hátulról: lövés az oldalára ment és ott csúszott el, lepattant
Gondoltam ennek a csatának is lőttek, gondolkodtam egy Alt+F4en, de nem tudom feladni. A végére majdnem 3k dmg lett. :)
Szóval az rng kegyetlen és jelentősen rontja a játékélményt, de ez van.

sautia

sequator

(#171696) jano_77


jano_77
nagyúr

Novemberi TOTT szavazás jelenlegi állásán miért nem lepődik meg senki?! Tök felesleges egy új ág behozásakor kiírni ezt a szavazást, hiszen úgy is az fog nyerni. Mindenesetre én adtam egy voksot az FV 4005-re - bár sajna esélye sem lesz nyerni. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#171697) Jokerdapro válasza jano_77 (#171696) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Én is dobtam egy szavazatot a kukás kocsira.:) (nincs most valahogy kedvem a lengyel ághoz :/) Maximálisan egyetértek azzal hogy új ág fölösleges tot-ba... Azért az arty tot kemény lenne.:DDD (keményen sírna mindenki;] )

(#171698) Simulacrum válasza Jokerdapro (#171697) üzenetére


Simulacrum
senior tag

A francia arty ág tuti volt már a ToT-ban.

Ajánlom a hétvégére a Bloc-10-es küldetést aktiválni, mert annyi német tank van, hogy pár csatából simán meglett még egy T7-es tankkal is.

(#171699) Jokerdapro válasza Simulacrum (#171698) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Gondolom amiatt is ment a sírás, ugye az arty miatt sírni nagy divat régóta.:U Tegnap kukás kocsival voltam, kilences német arta adott egy 1100ast, majd leégett még rólam 600hp. Mit tettem? Fújtam a monitort és láss csodát elaludt a tűz.;] Tanultság, ne kolbászolj viszonylag nyílt terepen ahol tuti van spotter...:)

[ Szerkesztve ]

(#171700) Ispy válasza Jokerdapro (#171699) üzenetére


Ispy
veterán

Az ok, amit mondasz, de azért 10-ből 7 meccsen 3 lőveg van, ami finoman szólva is megöli a játékot elég sok pályán, szvsz, 1 arty még ok lenne, mert az színesíti a játékot, de amikor 3 van, na olyankor esik a shitstorm folyamatosan, mindenki bujkál össze-vissza. :D

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.