Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#14501) Enzolord válasza GrooveHero (#14499) üzenetére


Enzolord
addikt

Az meg cirka a T34 tűzgyorsasága..
Vagy a T-44 122 miliséé.. Viszont ennek keményebb a buksija...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#14502) Djuree


Djuree
félisten

azért a jó öreg type überelhetetlen még mindig:

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14503) GaburroSan válasza GrooveHero (#14499) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

12 sec alá lehet vinni a prém rízzsel! :DDD

(#14504) vhw válasza Djuree (#14502) üzenetére


vhw
addikt

Hát még jó... éppen arra találták ki, hogy a Type-tól kissé gyengébb legyen.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#14505) GrooveHero válasza Enzolord (#14501) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nagyjából. Nekem venti+BIA+töltésgyorsító kombóval most 12,65 sec.

GaburroSan: Vagy szakéval. Amit amúgy írtak az FTR oldalán, hogy nem lesz, mert a játék 12+-os korhatárú, szóval nem lesz benne alkohol :N

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#14506) sith7 válasza GrooveHero (#14499) üzenetére


sith7
nagyúr

+1

14,4 sec reload az kicsit sok egy med - nek .... T44 -et is a 100 mm -es ágyúval használják, pont a hosszú reload miatt ... még az E75 se tölt ennyi ideig ...

(#14507) vhw válasza sith7 (#14506) üzenetére


vhw
addikt

A T-44-nek 3,13 a rofja a 122-essel. Eggyel kevesebbet lő percenként.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#14508) Angel1981 válasza grex4 (#14457) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem semmi, gratula! :R

(#14509) sith7 válasza vhw (#14507) üzenetére


sith7
nagyúr

upsz ... ezt nem tudtam, én csak a 100 mm - essel használtam

(#14510) dfsz34 válasza sith7 (#14506) üzenetére


dfsz34
őstag

kevesebb töltésideje nem lehet, mert akkor nagyobb dpm-je lenne, mint a tpye-nak

egy med tank esetében valóban a gyorsabb, de cserébe apró lövés a célravezetőbb, mert mozgásban van legtöbbször és egy elhibázott lövés nem akkora gond

(#14511) joergie válasza Djuree (#14502) üzenetére


joergie
őstag

ehhez még kéne egy lóerő/kg összhasonlítás, meg torony és hull forgási sebesség. nem a type-ból kell kiindulni, hanem a T-34-2 eddig teljesített adataiból, bár sokan használják 100mm-essel, az az ágyú még tier8ban is megállja a helyét. engem legjobban a függőleges kitéríthetőség izgat.
[link]

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#14512) L4mie


L4mie
veterán

Srácok, SP változott most 8.7 el? mert én nem vettem észre se számbeli, se másmilyen különbséget.

btw: map- mode-t még mindig keresek, olyant ami mutatja az ellen utolsó ismert pozicióját és típusát. :R

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#14513) Djuree válasza L4mie (#14512) üzenetére


Djuree
félisten

xvm minimap modja tudja ezt :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14514) Atlantis


Atlantis
veterán

Ez lényegében egy T-34-2, amin a 122-es cső van. Remélem, az ágyúja kap egy 0,48-as pontosságot és egy 3,4-es célzásidőt, oszt lehet örülni a 300-as gold átütésnek. 12s-enként lőni egy medium-mal és még gun depression se nagyon lesz (ha követik a kínai hagyományokat)?

Biztos sikere lesz így is, mert amilyen sokan vágynak mostanában T59-re, erre lecsapnak majd, mint gyöngytyúk a takonyra.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#14515) joergie válasza Djuree (#14513) üzenetére


joergie
őstag

locastan's HD minimap is tudja, csak be kell kapcsolni.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#14516) L4mie válasza Djuree (#14513) üzenetére


L4mie
veterán

esetleg valami faja mode packot tudtok ajánlani?
- J1MB0 célkereszt
- fent említett minimap
- valami stat mode
- garázs mód
- bővített damage panel
- meg ami tetszett, hogy kiírja az általam osztott sebzése :)
nem XVM-es célzókával, mert az nálam -20-30 fps volt :[ pedig nagyon látványos :)

/bocs, halál noob vagyok a mode-okhoz, múltkor valaki linkelt itt egy sajátot ami nagyon bejövős volt, kb ezek voltak benne, meg valami más healt bar/

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#14517) Djuree válasza joergie (#14515) üzenetére


Djuree
félisten

az is tudja, de akinek van xvm annak nem kell még egy mod, meg nekem a locastan összeakadt vmivel.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14518) sith7 válasza dfsz34 (#14510) üzenetére


sith7
nagyúr

ki kell majd próbálni tesztszerveren, és ki fog derülni, mit tud

ha jól láttam megint van tesztszerver ... nem úgy szokott lenni, hogy ha megjön az új verzió, akkor az a teszszerver leáll ? :F

gondolom ez még nincs benne ebben a tesztszerverben ?

(#14519) jano_77


jano_77
nagyúr

Mindenkinek magas a ping-je!? Nem értem mi a szar van, de korábban nem volt ezzel gondom!? :F :O
120 körüli állandó jelleggel....laggolok folyamatosan! :W

Illetve miért van az, hogy a mini térképen eltűnnek a bázis zászlók?!? Ilyet tapasztalt már vki?

legutóbbi csatában mindkettő eltűnt!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#14520) GrooveHero válasza sith7 (#14518) üzenetére


GrooveHero
addikt

Azért van tesztszeró, mert a wg-s kollégák félmunkát végeztek és jó páran panaszkodtak fps esésre. Így most megint van teszt és feldobták rá a 8.7 3ik verzióját. Ha minden jó lesz, akkor élesben is megkapjuk egy kis ~20megás peccs keretében.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#14521) jano_77 válasza GrooveHero (#14520) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez tényleg nem ártana, mert az is csökkent nem keveset ezzel a patchal! :O :o

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#14522) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Skacok! De most tényleg a Safe storage perk-nek van 1általán értelme?????????Hiába van a töltőnek 100% volt hogy 1 csatában 2x is el lötték!!!Már unom!!!! :((( :W

(#14523) HungAryan válasza GaburroSan (#14522) üzenetére


HungAryan
tag

Annak az esélyét csökkenti, hogy felrobbanj. Ha nem lett volna, akkor valószínűleg elpukkansz. :)

myckey
Nekem Type-on van, eddig kb. 5x robbantam talán, de akkor már sérült volt. Szóval jó tud lenni, lényegében ad még egy esélyt.

[ Szerkesztve ]

WT account: Cpt_Hungarian

(#14524) myckey válasza HungAryan (#14523) üzenetére


myckey
veterán

nekem is fenn van M103 gépen.
el is lövik,de nem szoktam robbanni

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14525) g85j válasza L4mie (#14512) üzenetére


g85j
tag

1 kört mentem vele, de nem sok mindent vettem észre. Eddig kb. ugyanolyan (szar), mint a 8.6-al lett....

(#14526) jano_77


jano_77
nagyúr

ez vicc kategória: semmi nem megy a háttérben és mégis 120ms a ping és 20-30 között változik az FPS! Mi a faszt csináltak a játékkal?!? :W :o :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#14527) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

A napokban akartam én is írni, hogy valami fura picit.
Egymás után 2 tankkal lőttem elsőre rack-et, aztán kaptam én is párat. Összesen nem pukkantam annyiszor mint azon a napon.

A legviccesebbet be is raktam, amikor az ELC-vel pukkantottam elsőre a PTA-t.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#14528) sith7 válasza GrooveHero (#14520) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, köszi

(#14529) GrooveHero válasza sith7 (#14528) üzenetére


GrooveHero
addikt

itt írtak róla egyébként

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#14530) Diarmand válasza jano_77 (#14526) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ép még a homloklebenyed? Csak mert még nem láttam tőled olyan hozzászólást, amiben ne szerepelt volna az a bizonyos smile... mellesleg tudod, relax. Te stílusoddal élve: fasznak mindig verni magad minden szarért.

Mellesleg nekem nincs bajom a pinggel és nem laggolok. Nem lehet gyenge a géped? Akkor van ilyen :U

[ Szerkesztve ]

(#14531) virkir válasza jano_77 (#14526) üzenetére


virkir
veterán

Semmit?
Mi lenne ha mondjuk nyomnál ping tesztet parancssorból elsőnek simán a bix felé ha az jó akkor meg egy tetszőleges eu szerver felé?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#14532) Achill3uS válasza mcwolf79 (#14455) üzenetére


Achill3uS
veterán

ma reggel toltam 4643 dmg-et 3 killel IS-3-ban és nem adta be a tankászt, nem mondod, hogy 1xx dmg-el többre beadta vááá megőrülök :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#14533) vJokka


vJokka
aktív tag

J1mbo szálkereszt nálatok nem zabálja az fps-t? Nálam kb -10-et "dob" a teljesítményen, ami átlag 40 fps-nél nem túl üdítő.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#14534) LicskaiJ válasza L4mie (#14516) üzenetére


LicskaiJ
aktív tag

ÉN a Jacktor MOD pack-et használom, nekem eddig ez jött be a legjobban...

Go Pats!

(#14535) jano_77 válasza virkir (#14531) üzenetére


jano_77
nagyúr

Esetleg tudsz ebben segíteni, hogy mit is csináljak, hogy ellenőrizzem a szolgáltatós és EU szerveres pingemet?
Speedtest.net oldal jó erre? Itt is sajna 108 ms lett a ping!? Akkor a szolgáltatómnál keresendő a hiba ezek szerint?

(#14530) Diarmand: nem hinném, hogy a 8.6 óta meggyengült a gép....addig nem volt gond!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#14536) kirjak válasza jano_77 (#14535) üzenetére


kirjak
aktív tag

Mikori a win?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#14537) virkir válasza jano_77 (#14535) üzenetére


virkir
veterán

Ha már ott ennyire szar akkor egyértelműen a neted a hibás.
Nyitsz egy parancssort
Beírod: ping bix.hu /t (szóközökre figyelj) és hagyod futni 1-2 percig.
Ha ez aránylag elfogadható (ne kérdezd mennyi lenne mert nekem majd közvetlen elérésem van 2ms-al) akkor egy biztosan európai szervert ugyan így megpingelsz (a bix.hu lecserélve) és megnézed arra mennyit ad.
Ha országon belül még elfogadható akkor a szolgáltatód szervere a rossz ha azonnal gyengét mérsz akkor meg lehet a vonalad hibás valahol.

kirjak
Mi köze a rendszernek a net válaszidejéhez :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#14538) Eagle16


Eagle16
addikt

Hétvégi akciók: [link]

Commanders,
August will be important for us. At the moment, we are a bit like children waiting for a birthday party, sending cards and choosing the balloons… well, we won’t say anything more but we are really excited! As we are waiting for the real goodies to arrive, this weekend’s special is small. However, we have a few bonuses and two nice missions to enjoy this weekend … just to get you in the mood for the upcoming ones!

Double Crew Experience
A well-trained crew can improve your vehicle’s performance dramatically, so this weekend your crew will learn faster.
Make your tankers smarter!

Mission: Fear Me!
If you manage to deal at least 3,000 points of damage and destroy at least 3 enemy vehicles in a single random battle, you will automatically be rewarded with double the amount of experience you won for this epic battle.
It is time to get the big guns out!

Mission: Experience Earner
If you manage to earn at least 50,000 experience points in a single day, you will automatically be rewarded with one day of Premium account. Please note: the bonus experience granted for premium accounts and the first victory of the day will count towards the total. However, other bonuses (including that awarded for completing ‘Fear Me!’) will not.
A day lasts 24 hours... are you ready for the challenge?
Of course, this mission can be achieved every day once per account during the offer.

Mission: The Reaver
This mission is for the drivers of Tier IV or higher. Choose your weapon: light, medium or heavy tank, then enter random battles and destroy as many enemies as you can in a single day. A day starts at 07:01 and ends at 07:00 CEST (GMT+2)
If you drive... ...and you destroy... ...you will earn
Light Tank of Tier IV–X 25 enemies in one day Improved Ventilation (Class 1)
Medium Tank of Tier IV–X 50 enemies in one day Improved Ventilation (Class 2)
Heavy Tank of Tier IV–X 50 enemies in one day Improved Ventilation (Class 3)

You can complete this mission with each of the three tank types, but only once per account for each type.
Which are your favourite light, medium and heavy tanks to achieve this mission?

Medal Hunt: Confederate
Each time you earn the Confederate medal by helping your team to destroy enemies, you will automatically earn 15,000 credits. You must have damaged more vehicles (at least six) that were then destroyed by others (or self-destroyed) than anyone else in the battle. The medal is awarded only to the best team-players.
Be the team-mate everyone wants in their team!

50% discount on (re)training
Sometimes, you need to rearrange your crew’s skills to better suit the tactics you have developed. This weekend is the right time to teach new things to your crewmen, whether you use gold or credits!
Unfortunately, “serve coffee” is not available in the list of skills.

50% discount on barrack bunks
Do you need to hire more and more people as your arsenal increases? Provide them a sweet place to sleep for less.

Lights off at 22:00, no mobile phones allowed.
These bonuses and missions are available in-game from 27th July at 07:10 until 30th July at 07:00 CEST (GMT +2).

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#14539) jano_77 válasza virkir (#14537) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi, most már faszányos....legalábbis ami a Speedtest-et és az általad beírt pinges hókusz-pókuszt illeti. Speedtest=11ms, Te pingesed pedig 5-7ms! :R
Újra kellett indítani a modemet :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#14540) forras2 válasza grex4 (#14457) üzenetére


forras2
őstag

Ez amcsi szerver ;)

(#14541) jano_77 válasza virkir (#14537) üzenetére


jano_77
nagyúr

megírnál egy EU szerveres pinges miújságot is? :F :U
Játék nem sokat változott :(

Illetve azt tudja vki, tud abban segíteni, hogy EZT a modot, hogyan kell feltenni úgy, hogy ne barmolja szét az XVM beállításokat!? Köszönöm előre is :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#14542) kirjak válasza virkir (#14537) üzenetére


kirjak
aktív tag

Láttam már érdekes dolgokat szétcseszett rendszerektől.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#14543) grex4 válasza jano_77 (#14541) üzenetére


grex4
aktív tag

Szerverek

Eagle16: Nem nagyon tudom eldönteni hogy most jó-e ez az akció vagy sem. Ajándék 1 nap prémiumot mind a 3 nap meg lehet kapni? Nem nagyon tudom kibogozni azt a mondatot :)

kirjak: Így már világos, köszi

[ Szerkesztve ]

üdv

(#14544) jano_77 válasza grex4 (#14543) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi...szerintem mindhárom nap meg lehet kapni, ha meg van a 3K dmg és 3 kill. :K oopsz, ezt elnéztem! :B de a másik is ok, ha minden nap teljesíti vki....szerintem

EU szerver felé ~60ms a ping...ez azt jelenti akkor, hogy a szolgáltató lassú az EU szerver felé!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#14545) kirjak válasza grex4 (#14543) üzenetére


kirjak
aktív tag

Miért nem?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#14546) Eagle16 válasza grex4 (#14543) üzenetére


Eagle16
addikt

Meg lehet, csak 50k xp grindelése után még legyen kedved játszani, mert azonnal aktiválódik.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#14547) Fel válasza Eagle16 (#14546) üzenetére


Fel
addikt

Akinek van prémiuma, annak hozzáadódik, úgyhogy nekik jobb ez. Meg aztán 50k xp-t prémium nélkül összegrindelni... Sok duplát kell futni, esetleg úgy összejöhet.

Viszont az a "Fear me!", az tetszik.

(#14548) Eagle16 válasza Fel (#14547) üzenetére


Eagle16
addikt

Igen, ez azoknak van akiknek már most is van prémium fiókja.

KV-1-el lehet nekiugrok az 50 kill-nek, 300k kreditért nem rossz azért.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#14549) Djuree


Djuree
félisten

foch, acélfal, 12230 dmg elnyelés...lődd át! nem megy? tudom! :DDD :C én azért lőttem 4600-at, 3 t9-et tartottam sakkban...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14550) virkir válasza jano_77 (#14544) üzenetére


virkir
veterán

Ha kifelé annyi akkor biza a szolgáltatód fukarkodik a sávszéllel.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.