Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#15401) Chris0321 válasza GrooveHero (#15337) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem találtam semmit erről a hivatalos fórumon, egy linket vagy leírást kaphatnék?

(#15402) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Ezt a szépséget meg miért kaptam? :DDD
Hétfő óta nem játszottam, milyen alkalomból lett ez?

---

Miért kék a nevem?

mentem T62-vel és egy T71 belémlőtt egy tárat.. rálőttem és szóltam neki.. majd megint egy tár.. eldurrant az agyam és kilőttem :W

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#15403) Mustaros válasza Remus389 (#15398) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Tessék!! [link] :C

(#15404) GrooveHero válasza CHaooSS (#15402) üzenetére


GrooveHero
addikt

Akkor talán azért kék a neved, mert kilőtted? :))

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#15405) CHaooSS válasza GrooveHero (#15404) üzenetére


CHaooSS
őstag

jól van na :(((

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#15406) Zadia


Zadia
senior tag

Hopp milyen festést kaptam már?! :D :D :D

(#15407) CHaooSS válasza Zadia (#15406) üzenetére


CHaooSS
őstag

szép.... :))

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#15408) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Hopp előbb kikaptunk -1:15 re, azt hittem a 0:15-öt nem igazán lehet überelni, ennek a csapatnak sikerült ...

=^-^=

(#15409) Chris0321 válasza L-e-f-i-e (#15408) üzenetére


Chris0321
addikt

Hogy lehettetek 16-an??? Max. -1:14 lehetett.

[ Szerkesztve ]

(#15410) vhw válasza Chris0321 (#15409) üzenetére


vhw
addikt

A 15 az az ő csapatára vonatkozik - tehát meghalt mindenki.
Az ellenséges csapat meg ezen felül összehozott egy TK-t is gratisba.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#15411) robogo81 válasza Zadia (#15406) üzenetére


robogo81
aktív tag

KI lett cserélve a textura mi? A Wargames logójával?

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#15412) Chris0321 válasza vhw (#15410) üzenetére


Chris0321
addikt

Igaz, erre nem gondoltam.

(#15413) jano_77


jano_77
nagyúr

150K XP kellett a T110E5-höz csütörtök reggel...már régen meg lenne, ha nem ennyi agyhalott faszkalappal kellene együtt játszani és néha nyernénk is és nem fele XP-ket kapnék! Rohadjon meg az összes nyomorult gyökér!!!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15414) jozefgucci1 válasza jano_77 (#15413) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nálam is ez a szitu sajna ma nagyon szopóágon voltam csak tier hattal tudtam nyerni . T34-1 el tíz csatából két döntetlen a többi bukta . Pedig meddel jó szoktam lenni , igaz erre még nem éreztem rá .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#15415) csapee válasza jano_77 (#15413) üzenetére


csapee
senior tag

De ezt miert nem a csapatodnak irod? ;)

Csapee

(#15416) jano_77 válasza csapee (#15415) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hidd el, hogy megkapják folyamatosan....csak sajna eléggé felesleges :-(
Kizártnak tartom, hogy nem manipulál a WG...rohadjanak meg! :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15417) jano_77


jano_77
nagyúr

Folyamatosan 40%-os vagy gyengébb csatákba dob, agyhalott társakkal.....ez nem lehet véletlen!
Jaaaaa....és feszt T10-be, hogy még kevesebb esélyem legyen!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15418) Chris0321 válasza jano_77 (#15417) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem tudom mit erőlteted. Nekem is több ágon van fejleszteni valóm, nemsokára meglenne az xp a JT-re de pár napig nem hagyott nyerni a játék ezért hanyagoltam. Az Euro Truck Simulator 2-vel nyugtattam az idegeim de ma gondoltam megpróbálom összehozni a 30 kill-t erre 8 csata:75%-os nyerés.

(#15419) Steelheart2 válasza Chris0321 (#15418) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Á már engem sem nagyon érdekel a winrata.A lényeg hogy sokat sebezzek.Van mikor vesztes csatára több xp-t kapok,mint a nyertes játékos.Ha agyhalott csapatot kapok,akkor azokhoz igazodom.Mást nem tehetek.Kell még kb 40k xp a JT hez.majd meglessz az.Addig fejlödnek a csajok hozzá.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#15420) CHaooSS válasza jano_77 (#15417) üzenetére


CHaooSS
őstag

De nem értem miért csinálod ezt. ha nekem szopóág van akkor egyszerűen hagyom 1-2 napig a játékot..
már eleve nem játszom sokat, 3-5 csata bőven elég egy napra.

menj ki a szabad levegőre inkább és ne akarj 1-2 nap alatt 150 ezer TP-t összeszedni.. hanyagold egy kicsit játékot ;)

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#15421) Chris0321 válasza Steelheart2 (#15419) üzenetére


Chris0321
addikt

Én max. 3 csatát megyek ha látom, hogy vesztes napom van. Nem vagyok hajlandó idegesíteni magam csak azért mert a játék úgy döntött, ma nem nyerek akármit csinálok.

(#15422) dorka16


dorka16
aktív tag

Akkor a napi 70 csata soknak számít? :F

(#15423) CHaooSS válasza dorka16 (#15422) üzenetére


CHaooSS
őstag

hát ha még nyáron is akkor valaki hardcore kocka... :Y

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#15424) Steelheart2 válasza Chris0321 (#15421) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Én megprobàlom leduplàzni a 10 tankomat.Az min. 10 csata.Bàr van olyan,ami nem sikerül.Azt hagyom :)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#15425) Chris0321 válasza Steelheart2 (#15424) üzenetére


Chris0321
addikt

Én 8 tankot választottam ki amit duplázok ebből 2 prém tank biztos pluszos legyen a nap. A JT-hez már csak 20.000 xp-kell amit nagyon várok de azért sem erőltetem ha látom, hogy nem megy.

(#15426) jano_77 válasza CHaooSS (#15420) üzenetére


jano_77
nagyúr

7végén nem lesz időm játszani, egyéb elfoglaltság miatt és kell a T110E5, hogy akciósan meg tudjam venni! Hát ezért szenvedek ezzel a szarral, pedig higgyétek el, hagynám szívem szerint a faszba! :o
De máskor nem fogok tudni játszani! Nem mazochista vagyok!
A legutóbbi játék újra indítás óta 2/20 az arányom! Szar?!? :F :Y :W :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15427) Tenken válasza jano_77 (#15426) üzenetére


Tenken
őstag

Azt javaslom igyál meg egy sört mellé. Lehet az arányod nem javul, de nyugodtabban fogadod majd a fejleményeket! :D

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#15428) jano_77 válasza Tenken (#15427) üzenetére


jano_77
nagyúr

Arról nem is beszélve, hogy mikor neki álltam a T110E5-höz való grindeléshez, még 56-57% WR volt M103...most már 49% vagy még rosszabb :-(

szerk: megnéztem....46% már!!!!!! :Y
A jó büdős retkes anyjukat a fehérorosz WG-seknek! :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15429) Stigma.HC válasza jano_77 (#15428) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Megvettem a Leo PT A tankot 2 napja azt hiszem. Első 15 csatám vele 13 buktával kezdődött :DDD
Csodás csaták voltak.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#15430) Fel


Fel
addikt

Ka-ching!

A 300k-t már megkaptam, de végre jött egy duplázás is a Top Gun-ért, ráadásul pont prémium tankkal egy amúgy is sokat érő körben (104.260). Tetszik ez az akció is :)

----------------------------------------------

Úgy látszik ma már az UNICA-ba is bevesznek bárkit:

Kár, hogy nem Siema!-val nyitott, úgy lett volna teljes a kép. :DDD

(#15431) Remus389 válasza Stigma.HC (#15429) üzenetére


Remus389
veterán

olyan rossz?

pedig pont a Leo 1-re hajtok :(

talán még nagyon alap nálad, azért..

bár szerintem az amcsi heavy ággal jobban járok

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#15432) jano_77 válasza Remus389 (#15431) üzenetére


jano_77
nagyúr

Leo 1 nagyon alap!? Te tudod mit beszélsz?!?
Akkora sületlenségeket szoktál összehordani, hogy szinte már fáj....nem is tudom melyik fáj jobban: hogy a M103 WR lecsökkent 10%-ot vagy a beszólásaid!? :Y
A Leo 1 T10 tank vagyis nem kell rajta fejleszteni semmit! OMG!

Mára befejeztem, kapja be az összes WG-s és retard idióta, akik ma nem tudtak mást kitalálni a játékon kívül! :o

Jó éjt. Holnap befejezem!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15433) Bingisz válasza jano_77 (#15432) üzenetére


Bingisz
addikt

Szerintem hanyagold a játékot, mert kicsit túlságosan felidegesítetted magad rajta.
Tudod, hogy mire válaszolt Remusz? Mert én tudom, ellentétben veled. De azért bemásolom még egyszer:

"Megvettem a Leo PT A tankot 2 napja azt hiszem. Első 15 csatám vele 13 buktával kezdődött :DDD
Csodás csaták voltak."

A Leopard Prototype, egy tier 9 tank, ami alapból nem fullos. Így egyből van értelme annak amit Remusz írt.... :U

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#15434) Stigma.HC válasza Remus389 (#15431) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Jó kis tank ez, csak egyszerűen eleinte nem jött vele össze semmi.

Megvettem feldobtam rá egyből a nagy löveget, ment rá venti, töltésgyorsító és stabilizátor is. Csata indít, ekkor látom, hogy 12 másodperc felett van a töltési idő o.O Nem baj, gondoltam nem olyan vészes ez. De mégsem volt jó így :D Másik topikban írták, hogy rakjam vissza a kisebbik löveget addig amíg nincs meg a nagy torony, mikor raknám vissza meg kiderül, hogy nem megy fel mert elértem a maximális terhet :DDD 400 akárhány kilóval nehezebb a kis löveg mint a nagy.

Szóval az első ismerkedés a tankkal nem sikerült túl jól (balfasz is voltam pár csatában, fulladás :D, ammo rack robbanás), viszont torony és löveg párossal már egész jó. Mellé gyors már stock motorral is.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#15435) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok. Csak összejött nekem is :C

Győzelem!
Csata: Westfield 2013. augusztus 3. 0:11:05
Jármű: T-25
Szerzett tapasztalat: 1 866 (x2)
Szerzett kredit: 364 164
Csatában elért Achievement: Top Gun, Kiváló Lövész

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#15436) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Najó, ennyire még sose cseszett/csesztek fel a játék(ban). Van egy tök jó kis helyen Artic Region mapon. Odajön egy IS-1, azt elkezd tolni mert hogy én beálltam az ő 'helyére' írok neki cseten.. Semmi. Erre idegből beleküldtem egyet ,utána ő is belém (Pz.IV-gyel voltam..) inkább nem folytattam mert akkor biztos halál... :W :W

halahala

(#15437) Chris0321


Chris0321
addikt

Mivel nem láttam, hogy be lett volna linkelve hátha valakit érdekel:

HRMOD_Gun_Sounds_087

Gnomefather's engines

Elvileg 8.7 kompatibilisek, én még nem próbáltam. Először a löveghangokat utána a motorhangokat kell bemásolni.

[ Szerkesztve ]

(#15438) tytyty válasza Stigma.HC (#15434) üzenetére


tytyty
tag

Én 10 csata után eladtam. Ekkora szart soha nem láttam. Van 36k csatám és szinte minden tankot kipróbáltam,de az egy hulladék. Egyszerűen nincs benne semmi jó. Páncél nélküli gyorsa tankot akarok akkor inkább francia. Ott legalább ágyú ér valamit. 10es leo meg annyival jobb mint 10es angol,hogy gyorsabb, amit baszhatok, mivel előre úgyse lehet vele menni. Angolnak legalább a tornya kemény.

(#15439) Remus389 válasza jano_77 (#15432) üzenetére


Remus389
veterán

nem baj mosolyt csaltal az arcomra. :)

kis kiegészítés: jelenleg indien panzerem van, de leo 1 a cél

kb 70000 XP és jön a Leo PT, amivel nem keveset kell játszani majd a leo 1-hez

kicsit lelombozodtam mikor ezt olvastam róla, de eszembe jutott biztos semmi sincs rajta kifejlesztve

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#15440) munnergep


munnergep
senior tag

Tegnapi nap nem is volt rossz.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#15441) munnergep válasza munnergep (#15440) üzenetére


munnergep
senior tag

Viszont ma csak bukta :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#15442) dorka16 válasza xenom0rph (#15436) üzenetére


dorka16
aktív tag

Tegnap El Hajufon tök jó kis csata. Van egy killem, vezetünk 10:5-re foglaljuk a zászlót. Két ellenséges nehéz tank lejön középre de nem a fehér zászlóra hanem a túloldalon. Szépen odaállok, hogy felülről szétlőjem őket erre egy KV1 egyértelműen szándékosan lelökött a hegyoldalról. Persze lánctalpam oda, megjavítottam de pillanatok alatt kinyírtak. Ilyen mocskos dolgot még nem láttam a játékban. Ő volt az.
Na egyébként ezeket szoktam szó nélkül kilőni ami itt egyeseket úgy elszomorít. És nem szégyellem. :F

(#15443) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok. Szeretnék véleményt kérni.Type58 kontra T-34-85.Köszönöm előre is. :R

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#15444) Diarmand válasza dorka16 (#15442) üzenetére


Diarmand
senior tag

Engem tegnap háromszor is kitoltak illetve lökdöstek. Arra már rájöttem, hogy kár ezen idegeskedni, mert nem tudsz mit tenni, esetleg ha bírja az öklöd, akkor üsd a falat/ajót csak ne kelljen utána glettelni :D

El-Halluf nálam is, indulás után megyek egy jó td helyre E4-gyel, erre a jagde100-unk persze kitol és csak röhög.

Ugyanúgy E-Halluf csak a másik oldal, ugyanúgy E4. Nem bírok célozni, mert egy VK Béla lökdös, aztán meg meglő.

Cliff, T-25. Megyek középre a medek ellen, jön velem egy Cromwell. Kihasználom a jó álcám, kiállok spottolni, erre az a szerencsétlen kitol, mert "ne balfaszkodjak előtte". Hazánk fia volt a nyomorék.

(#15445) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Jagdpanther, 88mm, 4 kill, 4k+ damage, móka, kacagás:

(#15446) munnergep


munnergep
senior tag

Javítottam egy kicsit a csatán és nem sima csíter lettem, hanem zsidó csíter :))

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#15447) dorka16 válasza Diarmand (#15444) üzenetére


dorka16
aktív tag

Ezeket úgy lövöm ki mint ha ez lenne a dolgom. :U Aztán reportolhat nekem vakulásig.

(#15448) munnergep válasza munnergep (#15446) üzenetére


munnergep
senior tag

Bocsi, lejárt az idő, nem is az előző képet akartam tölteni, hanem ezt:

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#15449) Enzolord válasza Bingisz (#15433) üzenetére


Enzolord
addikt

Plusz a tier 10es tankok 20% nál kell fejleszteni ágyút....
Szóval, lehet alap...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15450) bullseye válasza munnergep (#15448) üzenetére


bullseye
addikt

Nem rossz, az enyém testvérkéje lehet...

De ma végre magyar idióta is jutott!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.