Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#15151) zserrbo


zserrbo
aktív tag

"Javítunk az MM-en a 8.7-ben". Szart se javítanak ezek.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#15152) Strauss válasza Enzolord (#15150) üzenetére


Strauss
senior tag

Nekem akkor csinálta, amikor egy frissítést nem tudott befejezni , amit utoljára tettél fel valszeg nem sikerült. Próbáld újra.

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#15153) csapee válasza dorka16 (#15149) üzenetére


csapee
senior tag

Dorka rosszul trollkodsz, igy alapbol kreditet vonnak le. Ha van alkalom utana, hasznald fedzeknek de ne lodd majd az ellen.:)
Zserbo ez egesz jo leosztas, ettol csak rosszabb lehet.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#15154) Enzolord válasza Strauss (#15152) üzenetére


Enzolord
addikt

Közben rájöttem, egy garázs mod volt a ludas...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15155) zserrbo válasza csapee (#15153) üzenetére


zserrbo
aktív tag

Mi jó ezen? A 8as nehéz tankokkal szembe 9-es TD-k vannak. Ez nem jó. Ráadásul múltkor az ellennek 6 tizes tankja volt, nekünk 3, atöbbi egál volt.

(#15156) zserrbo


zserrbo
aktív tag

Tudtok most valami jó ingyenes giveaway meghívó kódról? Olyan érdekelne, ha van, ami ad vmi 5-ös prém tankot. Múltkor volt egy ilyen.

(#15157) Enzolord


Enzolord
addikt

Új kérdés.. Tier 2 lightokat bedobhat tier 4es csatákba? Eddig nem csinálta ezt, legalább is nem rémlik..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15158) Máté94 válasza Enzolord (#15157) üzenetére


Máté94
addikt

Scout-ok, tehát igen.

(#15159) vhw válasza Enzolord (#15157) üzenetére


vhw
addikt

Egyedül a premium T2 light-nak van olyan MM-je - de aki vele szakaszozik az is kaphat a "jóból".

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#15160) Enzolord válasza vhw (#15159) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez remek.. Azzal voltam, 2x egymás után dobott be tier 4be..
De legalább ezt is tudom, köszi az infot.. :R

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15161) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

T29 2 nagyobb motorja között 40 lóerő a különbség. Érdemes ennyi erő miatt annyi tp-t meg kreditet elcseszni rá? :U

(#15162) Patrick76496 válasza Bingisz (#15113) üzenetére


Patrick76496
őstag

Te is ráérsz. :D

(#15161) forras2: Fejlessz ki mindent, ne spórolj.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#15163) Mcray


Mcray
senior tag

Victory!
Map: Mountain Pass
Date: 2013. augusztus 1. 1:37:19
Vehicle: KV-4
Exp: 4 298 (x2) + Credits: 77 059
Achievements: : Steel Wall, Top Gun, Spartan

Megszóltak, hogy szórom a gold lőszert...Egyetlen goldot sem kellett használnom :) Holnap replay

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#15164) Eagle16 válasza forras2 (#15161) üzenetére


Eagle16
addikt

Ha nem akarod megtartani később, akkor nem...

Mle. 48-ast a 2. motorral vittem végig, pedig a 3. +100 lóerőt adott volna, de alapból is gyors volt, meg voltam vele elégedve és így ~30k-val előbb meglett a Foch.

T30-asra nem tettem fel több tízezer xp-ért az 50 lóerővel erősebb motort, mert 65 tonnás tankon kb. semmit nem éreztem volna belőle.

Nem minden fejlesztés hasznos azért, néha nem árt gondolkodni, mielőtt kidobunk rá egy csomó xp-t.

Néhány modul direkt csak azért van ott, hogy meghosszabbítsa a grindelést...

Pl. +50m rádió hatótávolságért 9k xp a brit ágon, +50 lóerős motorért 16k xp a bit TD ágon...ezeknek sem látom értelmét.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#15165) Angel1981 válasza GrooveHero (#15141) üzenetére


Angel1981
veterán

Ilyen esetben én szó nélkül lövöm, amint kiért a kezdőkörből, aztán kap még 1-2 reportot is! :W
(Mondjuk eddig csak 1 olyan eset volt, amikor csapattárs nem előzött meg, de az elv ez.)

(#15166) sith7


sith7
nagyúr

M103 - on megvan a középső löveg, elég jól lehet azzal is aprítani

Kérdésem:
Ha a motor fejlesztése után, kifejlesztem a Tier 10 -est, akkor megadja a legnagyobb ágyút az M103 - ra, vagy akkor is ki kell fejleszteni ? :B

(#15167) Eagle16 válasza sith7 (#15166) üzenetére


Eagle16
addikt

Megadja rá.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#15168) Remus389


Remus389
veterán

a t-29 nagyon BOSS,. mindenkinek ajánlom

a T1 heavy, m6 is igen jó, de ez a t-29

szerintem jobb az e-75-nel is, az is van

20000 XP és itt a t-32, de valahogy nem vágyom rá, állítólag kicsit gyengébb a kategóriájában

az m103 és a tier 10-es amcsi heavy azok milyenek?

az m103 jónak tűnik, legalabbis kerültem vele szembe e-75-el, és szerintem jobban bírja

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#15169) Drenadar válasza Remus389 (#15168) üzenetére


Drenadar
veterán

ne félj a t32-től... ugyanaz az ágyu, de nem baj... (M103-on is sokáig ugyanazzal az ágyuval fogsz szívni)

(#15170) Remus389 válasza Drenadar (#15169) üzenetére


Remus389
veterán

na jó de a t-29-ben az a király, ha sikerül elrejtenem a hasát, csak a torony látszik, hát akkor lohetnek...

tényleg ez a tank talán a legjobb heavy amivel dolgom volt

ja és élmény a játék is

az E-75 bár csinos, de az annyira nem jó a kategóriájában, mint a t-29, pedig többet dicsérik

ráadásul a t-29 mivel tier 7, tobb pénzt is hoz

szerintem

a t-29 a king

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#15171) Drenadar válasza Remus389 (#15170) üzenetére


Drenadar
veterán

t32nek erősebb a tornya, és kisebb is... ugyanúgy el fogod tudni rejteni a hasát, és jobban fognak pattogni a toronyról. a t29/34/30 tornya azért könnyen belőhető...

(#15172) mefistofeles válasza Enzolord (#15157) üzenetére

Én még kezdő vagyok de a tier 2-es tankjaimat 4-es, a tier 3-as holmikat pedig 5-ösök közé simán bedobja!
...kezdőként elég frusztráló tud lenni....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#15173) Vigneau


Vigneau
félisten

Sosem kérdeztem, de csak felteszem már... A három érték az átütésnél 1-1 lövegnél pontosan miként is érthető? Az adott típusú lövedékhez tartozó páncélátütés mm-ben? Legalábbis erre tudok gondolni, mivel egyes lövegeknél csak 2 értéket látok és ott csak 2 lövedéktípus van.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#15174) Eagle16 válasza Vigneau (#15173) üzenetére


Eagle16
addikt

Igen.

AP/APCR/HE általában, magas tierben meg APCR/HEAT vagy HESH

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#15175) Angel1981 válasza mefistofeles (#15172) üzenetére


Angel1981
veterán

Itt van, hogy mi hová kerülhet - persze a szakasz felülírhatja, mert ott mindig a legmagasabb szintűhöz igazít.

T3-as tank valóban kerülhet BT5-ös csatába, de T2-es tank BT4-be alapból nem.

[ Szerkesztve ]

(#15176) #35692544 válasza Patrick76496 (#15162) üzenetére


#35692544
törölt tag

régen amíg a t34 volt a 9es heavy nem fejlesztettük ki mert ha azt elérted akkor annak az volt az alap motorja és egyből elit lett a t29 meg a t32
most az m103-nál nem tudom mi a helyzet
elvileg nem sokat jelent talán egy kicsit hamarabb gyorsul

(#15177) mefistofeles válasza Angel1981 (#15175) üzenetére

Köszönöm, ez egy hasznos táblázat......
Igen én is látom, hogy kettes, elvben nem kerülhet négyesek közé......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#15178) Drenadar válasza #35692544 (#15176) üzenetére


Drenadar
veterán

Én most a t30at fejlesztettem ki előbb abba is a nagymotor van, így spóroltam sok xpt. szerintem hasznos ezeknél a lomha dögöknél minden lóerő...

(#15179) Drenadar válasza Angel1981 (#15175) üzenetére


Drenadar
veterán

is6ot nem találom a listában... ezekszerint elvették tőle a könnyített MM besorolást?

(#15180) sith7 válasza Eagle16 (#15167) üzenetére


sith7
nagyúr

Szuper, köszi :R

(#15181) AlexWolf válasza mefistofeles (#15177) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Azért van pár tank, ami annak ellenére, hogy tier2-es bekerülhet 4-es csatába. De ritkák mint a fehér holló.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#15182) Snakeiboy válasza zserrbo (#15102) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Elkuldod mailban nekik a replay filet es var egy hetetkb aztan kapsz mailt linkel hogy itt a video. Aztan csak orulsz neki hogy van videod a youtubon :)

Miert?????

(#15183) Atlantis válasza Drenadar (#15179) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem vették el, annak valamiért a táblázatban Object 252 a neve.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#15184) forras2 válasza Remus389 (#15168) üzenetére


forras2
őstag

Hát, én ezt eddig nem tapasztaltam. A testnek a felső részét szemből úgy lődözik át, hogy "öröm" nézni.
Hiába van a test alja elrejtve, úgy átlődözik mint a huzat. Nem érzem keményebb tanknak, mint az IS-t vagy a Tigrist. :U

(#15185) GrooveHero válasza sith7 (#15166) üzenetére


GrooveHero
addikt

Én azért nem hagynám ki azt az ágyút tier9-ben. Ok, nekem könnyű dolgom volt, mert én fullosan kaptam, mert volt T34, ami ugye most már prémium tank. Na de az az ágyú valami fenomenális. Nem sokat kell célozni, egész jó pen-je van, nem sokat kell célozni, gyors ( 9 egész valamennyi alatt tölt ) 300-500 között sebez, gyorsan szűkül, egyszóval nagyon jó kis ágyú. Kicsit féltem tőle, mert nincs olyan jó alfa sebzése, mint egy E-75-nek, de mindenért kárpótol a tűzgyorsaság és a pontosság. Ki kell jelenteni, hogy az az ágyú egyszerűen MUST HAVE. Gondolom a többiek is egyet értenek velem.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#15186) jano_77


jano_77
nagyúr

Mai első csatám sorsolása....még jó, hogy egyformán vannak elosztva a T10-es tankok!

és ma még nem volt 50%-ot elérő csatám 1 sem!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15187) forras2


forras2
őstag

Hajjaj, de jó, hogy vártam most hétvégéig a prémiummal. Most 3 nap árán 7 napot kapok, végre valami jó hír :C

De a 15. WG szülinapra elég karcsúnak érzem ezt a felhozatalt, semmi plusz, semmi kiemelt tank, semmi haszon lehetőség :F
De legalább lesz még 1 ingyen garázshely :K

[ Szerkesztve ]

(#15188) Angel1981 válasza forras2 (#15187) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerintem most a leárazott prémlőszer a nagy dobás, jól fel is tankolok belőlük! ;]
(Március óta játszom, de ilyen akcióval még nem találkoztam, nem lehet valami gyakori.)

(#15189) sith7 válasza GrooveHero (#15185) üzenetére


sith7
nagyúr

Én egész jól elvagyok a középső ágyúval is, 240 a penje, a fullosnak 257 ... azért az annyira nem nagy különbség, szerintem ;)

(#15190) Atlantis válasza sith7 (#15189) üzenetére


Atlantis
veterán

Átütésben már nincs nagy különbség (ugye 8.6 előtt még 269 volt a nagyobb puska átütése), de mindemellé a tűzgyorsaság, célzási idő, pontosság is jobb a nagyobb ágyúnál, így együtt pedig már nem rossz csomag. Ízlés kérdése persze, 60k XP nem kevés.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#15191) Gyuri27 válasza sith7 (#15189) üzenetére


Gyuri27
félisten

A 240 pattan azért elég sűrűn. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#15192) csapee


csapee
senior tag

Nektek sem megy az assistant (android), marmint statot leszedi de hireket nem.

Csapee

(#15193) Atlantis válasza csapee (#15192) üzenetére


Atlantis
veterán

iPhone-on is vacak, mióta kijött, nem is emlékszem olyan verzióra, ami tökéletesen működött volna. Valamit mindig elb...nak.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#15194) Eagle16


Eagle16
addikt

Ezek a küldetések lesznek nálunk is egész hónapban: [link]

- Objective: Destroy 30 enemy vehicles over the course of one day using a tier IV or higher vehicle

Once Per Day Reward: 300,000 credits

- Objective: Obtain any of the following medals during a match

Tamada Yoshio
Nikols
Lehveslaiho
Radley-Walters

Repeatable Reward: x5 Crew XP for the match

Objective: Earn 50,000 XP over the course of one day

Once Per Day Reward: One day of Premium

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#15195) csapee válasza Eagle16 (#15194) üzenetére


csapee
senior tag

Akkor kredit gondok mostantól nem lesznek egy ideig mert a 30 fő per nap hamar megvan. :C

Csapee

(#15196) FoBCRaistlin válasza nyunyu (#15147) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Nézegettem a mod packokat, válogattam egyesével is. Tuti bekevertem valamit.
Sajna még nem találtam meg magamnak az ideálisat.
Igazából inkább funolni vettem a Su-t. Nem sniper, hanem "rusher" módban használom. Pl ebben a körben Topgun is lett vele. Poénból megyek vele előre, aztán adj neki. De lehet kipróbálom periszkóppal is.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#15197) Eagle16 válasza csapee (#15195) üzenetére


Eagle16
addikt

Úgy tűnik, és 30 kill egy Tier 5-össel is megvan hamar. Ott meg nagyon sokat számít 300k kredit, főleg ha nincs az embernek prémium fiókja. Ők most nagyon jól járnak, hamar meglesz a következő tank ára :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#15198) Angel1981 válasza Eagle16 (#15194) üzenetére


Angel1981
veterán

A Mission 1, az komoly!
9 millert lehet összefarmolni egy hónap alatt!
ÁÁÁ! Miért kell dolgoznom?!?!??! :W :D

(#15199) myckey válasza Eagle16 (#15197) üzenetére


myckey
veterán

Matildámat be is izzítom :)
legalább összeszedem az E5 gép árát,mer így hogy eksönös lesz,valószínűleg vissza veszem
jaja,vissza! :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15200) Bingisz válasza Eagle16 (#15197) üzenetére


Bingisz
addikt

Hú, meg is van, hogy miből szedem össze az E50M árát. Hála a jó égnek, hogy nem kell elővennem a KV5-öt :))

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.