Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#14901) atis123 válasza AlexWolf (#14898) üzenetére


atis123
tag

Akkor ez nagyon szomorú, hogy nem lesz több.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#14902) erikke17


erikke17
őstag

Kinai med ág acél, merre érdemesebb haladni?
Type 58 vagy a 59-16 irányába? :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#14903) emre válasza sith7 (#14899) üzenetére


emre
veterán

Azzal szenvedtem rendesen, már a saját tierje ellen is.
Volt hogy alig volt sebző találatom vele, mert minden pattant, ahhoz meg nem elég pontos, hogy a gyenge pontokat minden esetben ki tudjam lőni. Az újratöltése viszont jobb, olyan 25 sec körüli. Azt a szar érzést, mikor top tankként tőled várják hogy hozd a meccset és csak pattogsz mindenről nem kívánom senkinek.

(#14902) erikke17

Az 59-16 és az IS2-es vonal szerintem jó, attól függ hogy med vagy heavy gépet akarsz végül.
A T34-1-et én legszívesebben elfelejteném, a 2-est meg sem vettem.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14904) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Úgy egyébként elmehetne az anyjába, aki kitalálta, hogy tier4-es light tank összekerülhet tier 8-9-es böszmékkel.
Ha scout ha nem scout ez a tank.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#14905) atis123 válasza emre (#14903) üzenetére


atis123
tag

Hát Tiger II-vel, meg Tigerrel is meg lehet azért tapasztalni ezt...

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#14906) mikron


mikron
tag

A fejlesztők a KV-1S nerfelése mellett döntöttek csak ne nyúljanak hozzá, úgy jó ahogy van :D

[ Szerkesztve ]

(#14907) emre válasza atis123 (#14905) üzenetére


emre
veterán

Mindegyik tigris lövege sokkal jobb, különösen a tiger2-é a 2,3-as célzással.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14908) sith7 válasza emre (#14903) üzenetére


sith7
nagyúr

hm ... ettől féltem, hogy ezt fogod mondani ... akkor szó szerint szenvedés volt összelőni az a 1xx.000 xp - t a mostanira ... vagy free xp - t is tettél bele ?

(#14909) emre válasza sith7 (#14908) üzenetére


emre
veterán

Ha jól emlékszek a nagyobb lövegre használtam valamennyi free xp-t, meg talán a láncra, de nem emlékszek pontosan ami tuti, hogy az E1-re nem.
197 csatám volt a T69-el ez a duplázókat belevéve nagyjából elég volt a fejlesztésre, mert valahogy nem volt kedvem folyamatosan ezzel játszani. Mondjuk a végét megtoltam kicsit mert már nagyon untam. Lehet ez látszik meg a 45%-os győzelmi arányomon. :DDD Ezzel a legrosszabb azok közül amikkel legalább 100 csatám volt.

A másik topikban megfogalmazott véleményemet továbbra is fenntartom a T69-ről.

MÁS
Dicsérem az E1-et, mert sokkal jobban bejön mint a francia automata vonal illetve az elődje (a második legrosszabb statom a 13-75-el van), de csodákat ettől sem lehet várni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14910) sith7 válasza emre (#14909) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, ok

(#14911) Diarmand válasza mikron (#14906) üzenetére


Diarmand
senior tag

Szabad tudni, mér' titkolózol ennyire kilétedet illetően?

(#14912) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Augusztus hónap tankja: IS-2 [link]

(#14913) emre válasza GaburroSan (#14912) üzenetére


emre
veterán

Hurrá, épp most fejeztem be a fejlesztését. :DDD

Na mindegy legénység fejlesztésre farmolásra jó lesz míg a 110 a garázsba nem kerül, mert elég kellemes szerkezetnek tartom.

(#14908) sith7

QuickyBaby-nek voltak videói a T69-ről, én onnét kaptam kedvet a játékhoz vele.
Lehet neked jobban bejön a szerkezet. videó

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14914) bullseye


bullseye
addikt

Ha kell valakinek kód, keressen meg privátban. 1-2 db. még lehet annál, akitől én is vettem :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14915) sith7 válasza emre (#14913) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi, munka után este ránézek a videóra :R

Francia light vonalat eltoltam tier 7 - ig, "heavy" vonalon jelenleg tier 8 - ban vagyok, csak ezek annyira "puhák" nekem, hogy úgy gondoltam, talán az amerikai tárazós jobb lenne ... :U

(#14916) janimilan


janimilan
csendes tag

Ilyet se lát az ember mindennap:

Legalábbis a 0.8.5 után nem.

"Az emberek nem bölcsességgel,hanem a gondolkodásra való képességgel születnek,s az idő múlásával-sok gondolkodást követően-bölcsességre tehetnek szert" (Napoleon Hill)

(#14917) HungAryan válasza sith7 (#14908) üzenetére


HungAryan
tag

Szvsz az egyik legjobb VIII-as tank, de úgy tűnik mindenkinek más jön be. Mostanában megint visszavettem szórakozni, mert régen is bejött a stílusa. Ha teheted kerüld meg vele az ellenfelet, tárazz ki, majd tűnj el. Ezzel meg tudod csinálni, ami utána jön E1, az ennél sokkal rosszabb lesz... Annak csapnivaló lövege mellé még lomhaság is párosul, több heavy állva otthagyja. Arról nem beszélve, hogy akkora mint egy hegyomlás, szóval még bujkálni sem tudsz vele. Lényeg a lényeg, nekem a T69 volt a legélvezetesebb tank azon a vonalon. :)

WT account: Cpt_Hungarian

(#14918) sith7 válasza HungAryan (#14917) üzenetére


sith7
nagyúr

Na, ... most akkor döntse el az ember, hogy mit akar ... :DD

Egyébként - gondolom nem mondok újat - úgy látom, nincs nagyon "unicum" tank, talán 1-2 ... pl.: az IS3, ami szinte mindenkinek bejön, a többit meg embere válogatja, lásd a mai példát: E75, és most akkor már T69 is.

Pedig úgy látom meccseken, hogy az E1 - gyel azért aprítanak, meg tart tőle a jónép ... vagy rosszul látom ? :F

(#14919) myckey válasza sith7 (#14918) üzenetére


myckey
veterán

ha van lehetőséged apríts velük teszten.
itt úgy is egymás ellen fognak beszélni az emberek,mivel mindenkinek más jön be /jöhet be/
szerencsére nem vagyunk egyformák :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14920) Bingisz válasza sith7 (#14918) üzenetére


Bingisz
addikt

Szerintem a jónép alapjába véve minden nagyobb táras tanktól fél, ezért jók a random csatákba.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14921) HungAryan válasza sith7 (#14918) üzenetére


HungAryan
tag

Nem voltam vele nagyon rossz, de nem tetszett. Lehet vele aprítani, csak az kell, hogy nagyon összejöjjenek a dolgok. Az adatai alapján a top löveg jónak tűnhet, de nem az. Közelharcban használható, de ott meg hamar véget vetnek a mókának, mert nem tudsz menekülni, torony mindenhol lőhető. Szerintem minden táras tanktól tartanak az ellenfelek, de nyugodtan fejleszd ki, mindig a végére figyelj egy adott ágnak (amit a hírek szerint nemsokára nerfelnek). :)

Bingisz:
Ha tehetem én sem megyek ki egy töltött táras tank elé randomban. Esélyes, hogy a többiek végignézik a dolgot, de nem mozdulnak. Mondjuk ezt már többször áldottam a másik oldalról nézve, vannak udvarias emberek, akik megvárják, amíg betöltesz újból. :D Egyébkén ez miért OFF? :)

[ Szerkesztve ]

WT account: Cpt_Hungarian

(#14922) Bingisz válasza HungAryan (#14921) üzenetére


Bingisz
addikt

Nekem AMX 50-100-al az a kedvenc jelenetem, amikor ellövi magát egy T34, én odamegyek és ádázul kitárazok rá. Ha nem vonult egyből vissza a fedezékbe, akkor lehet akármilyen jó vele, nincs semmi esélye ;]
De amúgy én is igyekszem kerülni a teli táras tankokat. Főleg a T69-et, mert szerintem nincs olyan ember aki nem goldal használja :DDD

Egyébként nem is tudom, hogy miért Off... :F
Talán félek, hogy valaki túlságosan is magára veszi, és csúnyán megaláz azzal, hogy én milyen táras OP tankokkal játszok itten... :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14923) marked one94 válasza Bingisz (#14922) üzenetére


marked one94
őstag

OP sz@r táras tankkal játszol. Mondtam már, hogy OP? :D ;]

You'll Never Walk Alone

(#14924) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Erre se gondoltam.

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#14925) sith7


sith7
nagyúr

Köszönöm a válaszokat mindenkinek, próbálgattam őket tesztszerveren, csak kíváncsi voltam más véleményére is :R

(#14926) csapee válasza Bingisz (#14922) üzenetére


csapee
senior tag

Noob Op tank user:))

Csapee

(#14927) Mcray


Mcray
senior tag

:C :C :C :C :C :C :C Comettel beszorúltam híd alá. 5-6 tier 8 akik tőlem 10 méterre jöttek nem bírtak megölni. Tiszta célpont voltam, de azzal, hogy engem akartak, mind kitették magukat a csapatom tüzének. :C :C :C

Így sem nyertem még csatát 13500 csata alatt :DD :DD :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#14928) Atlantis


Atlantis
veterán

Akkor még egy vélemény aT69-ről: én HungAryan-nal értek egyet, a T69 egészen szerethető gép, utána az E1 viszont ipari hulladék a javából. Két olyan T8 feletti tankba futottam bele, amiktől a zokogás kerülget, az egyik az E1, a másik a ma már emlegetett E100. Alsóbb osztályokban is vannak vacak tankok, de azokon legalább gyorsa(bba)n túl lehet lenni...

Angel1981: Úgy tudom, nem feltétlen a motor gyullad ki, hanem a váltó. Asszem az van a Maybach-vonalon elöl, a Porsche-vonalon meg hátrébb. A motort sárgára lőhetik könnyedén a Porsche-vonalon is.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#14929) sebijani1982 válasza Mcray (#14927) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Üdv replay-t kaphatunk?

:C GRAT :C

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#14930) Bingisz válasza marked one94 (#14923) üzenetére


Bingisz
addikt

Na meraztán az Object704 nem az... :U :DDD
Mondjuk az a következő amit kihúzok :DDD

Atlantis: Látom elkerülte a szemed az E100 alaptaktikát, úgyhogy leírom neked:
Tegyél rá lengyel zászlót, és írd be miden csata kezdetén, hogy Siemka!.
Hidd el Instant Win ha így tolod vele. Nekem 62% vele a Win rate szóval valami van a dologban... :))

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14931) Atlantis válasza Bingisz (#14930) üzenetére


Atlantis
veterán

Hogy ezt nem vettem észre, mikor végre valaki hasznosat ír a topicba és megmondja a tutit! Hazaérek, ki is próbálom....hálám üldözni fog a sírig!. :D

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#14932) Vigneau válasza forras2 (#14889) üzenetére


Vigneau
félisten

No igen, beválasztottam ezzel a tankkal. Hamarosan kimaxolom az E-100-at, aztán teszem át a legénységet a Tiger P-be és nyomom fel a másik ágat is.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#14933) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Skacok!!!A T54E1 nagyon fasza kis tank!!!!Én nagyon szeretek vele játszani!

[link]

(#14934) Drenadar válasza GaburroSan (#14933) üzenetére


Drenadar
veterán

megvan már rá a normális lövege?

(#14935) marked one94 válasza Bingisz (#14930) üzenetére


marked one94
őstag

Akkor a te alaptaktikád az én alaptaktikám amit régen kifejlesztettem :D Nem szégyen bevallani hogy tőlem van :P :))

és a obj 704 nem OP ;]

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#14936) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Megvan ám!!!

[link]

(#14937) csapee válasza Bingisz (#14930) üzenetére


csapee
senior tag

A sima Siema hat? Illetve csak E100, vagy hasznalhatom mas tanknal is?

Csapee

(#14938) Bingisz válasza marked one94 (#14935) üzenetére


Bingisz
addikt

Én nem mondtam, hogy az enyém. Amúgy én tőled függetlenül fejlesztettem ki ezt a taktikát, de speciálisan az E100-ra. Mondjuk a játékot ismerve, nem meglepő, hogy egymástól függetlenül ugyanúgy rájöttünk, hogy csakis a Siemka! adhat igazi fölényt. :DDD

Viszont lassan utána járok, hogy hogyan lehet elsajátítani a skin készítés mesterségét....

Az Ojjektum meg OP, odaver nyóccázat valamelyik bokor mögül aztán fel se spottolódik... :O :))

csapee: Én a Siemát az E100-ra fejlesztettem, a lengyel zászló Marked találmánya, őt kell kérdezni...

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14939) vhw


vhw
addikt

Aranyosak vagytok a lengyel woodoo trükkjeitekkel. :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#14940) marked one94 válasza Bingisz (#14938) üzenetére


marked one94
őstag

Siemka Powa :D

Na én is utánajárok akkor a skin készítésnek és együttes erővel csak megoldjuk :)

Na a táras tank se jobb, így ennyi ;]

vhw: Irigykedsz mi? :)

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#14941) myckey válasza marked one94 (#14940) üzenetére


myckey
veterán

mondjuk most nem adott sok póvert :(((

bár legalább már a poland noobot megkaptam,ez is valami :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14942) PR0JECTNR56 válasza marked one94 (#14940) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Cudar MM ellen is véd a lengyel mágia? ;]

(#14943) zserrbo


zserrbo
aktív tag

Csak tudnám miért szerdáig tart a hétvégi event....Persze külön nem hívták fel a figyelmet erre, hogy most eltér.

A hétvégi küldetésekért járó prém fiókot meg ventit rögtön megkapjuk vagy csak az event után?

[ Szerkesztve ]

(#14944) GrooveHero


GrooveHero
addikt

USS Tacskó :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#14945) AlexWolf válasza GrooveHero (#14944) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Ez de beteg

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#14946) Fel


Fel
addikt

Ezek szerint már biztos, hogy az LTP nevű tankot kapuk a WG szülinapja alkalmából (aug. 12.).

Meg ha már szülinap.. A szülinapi hangár letölthető: [link]
Így néz ki: [link]
A res_mods/0.8.7 mappába kell kicsomagolni.

GrooveHero: Ha már angol, akkor lehetne HMS Tacskó :))

[ Szerkesztve ]

(#14947) GrooveHero válasza Fel (#14946) üzenetére


GrooveHero
addikt

bocsi, tényleg. Mikor legelőször megláttam akkor pedig az volt az eszemben, aztán már csak USS lett belőle, mikorra végigértem a drongo friss cuccain :DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#14948) Bingisz válasza Fel (#14946) üzenetére


Bingisz
addikt

Na ezt a garázst megvárom míg kiadják csicsák nélkül, nappali verzióban.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14949) vhw


vhw
addikt

Pocsékolt már valaki aranyat a Sextonra? Miféle gép?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#14950) Linkin


Linkin
senior tag

ez a t21 elég egy szar tank nem jó semmire

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.