Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#14251) Steelheart2 válasza Máté94 (#14244) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Nekem is,de biztosan lessz majd jobb verzio.Én örülök ennek is.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#14252) Stigma.HC válasza GrooveHero (#14249) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ez jött nekem is elő kb 10 perce. Fogtam és újratelepítettem a játékot.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#14253) GrooveHero válasza GrooveHero (#14249) üzenetére


GrooveHero
addikt

A hiba magától megoldódott, még kellett neki vmi 280 megás frissítés :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#14254) Vitiris válasza kirjak (#14247) üzenetére


Vitiris
aktív tag

A wotinfos Deegies is az enyém! :) Soulzának már köze sincs hozzá. A flash filok az eredeti Deegies-k, a pyton scriptek sajátok. (néhány ötlet oroszoktól) És a zoom mód is saját, mert másra kiakadt a sight.
Soulza odáig nem jutott még el hogy a xml configot koreairól áttegye, mert azonnal behalt rendszer.
Most lehet látni hogy a kommentek magyarok! :) Soulza ha jól tudom még mindig dolgozik a sajátján, ha kész lesz azt majd hívhatjuk Soulza modyfied deegiesnek vagy akárminek. Amúgy is el van szállva magától!

Bármi legyen is elmondhatjuk hogy az új Deegies már magyar fejlesztés legalább is 40%-ban.

A noscroll.xml csak azért van ott, hogy lehessen állítani, csak úgy mint a zoomx.xml is, persze lehetett volna kihagyni a csomagból de én úgy gondolom hogy a játékosoknak szíve joga állítgatni testre szabni a rendszerüket, azért is próbálok mindent lefordítani, configokat magyar nyelvű magyarázatokkal ellátni.

(#14255) bullseye


bullseye
addikt

T69 gyorsul a jobb motortól és lánctalptó? Mert annyira lomha (nem csak a T71 után, amúgy is), hogy lehet inkább azt veszem előbb, mint az ágyút...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14256) vbbb


vbbb
őstag

Valaki linkelne egy működő minimap mod-ot ami kirakja középre nagyba CTRL-ra a térképet?

(#14257) Jolet válasza bullseye (#14255) üzenetére


Jolet
őstag

én nem pazaroltam ilyenre a pénzt... anélkül húztam ki a másik tankig... kell a nagyágyú rá... azzal istenkirály

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#14258) Macka


Macka
veterán

Volna egy kérdésem:
Annak idején E75-höz ki lett fejlesztve a 12.8-as ágyú. Ha jól néztem a Ferdinand is ugyanezt használja, mégis újra ki fell fejlesztenem??? :F

Benéztem, az E75-é Kwk, a Ferdié Pak... :W

[ Szerkesztve ]

(#14259) kirjak válasza Vitiris (#14254) üzenetére


kirjak
aktív tag

Akkor köszönjük a munkádat! Csak így tovább!

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#14260) szbalogh válasza bullseye (#14255) üzenetére


szbalogh
őstag

Én is épp itt tartok, az ágyút választottam. Valahogy a kis ágyúval jobban ment a játék, talán mert az apcr-t lő. Viszont a nagyskuló jóval olcsóbban ad akkora sebzést. Nekem a középső motor van még csak meg.

Nick: HE_Storm

(#14261) vbbb válasza vbbb (#14256) üzenetére


vbbb
őstag

Visszaraktam a 8.6-os locostanst..az működik.

(#14262) forras2


forras2
őstag

Sziasztok!

Tud valaki valami értelmes hang módot ehhez az új 8.7-hez?
Az alap hang nagyon gáz, mintha játék pisztolyokkal lődöznének :(
Illetve, ha van, és tudtok, kéne nekem valami értelmes, nem túl csicsás vehicle ikon.
Kerestem, kerestem, de semmi értelmeset nem találtam, csak ilyen túl színes, csicsás szarokat.

(#14263) marked one94 válasza bullseye (#14243) üzenetére


marked one94
őstag

Na és mi hatja őt? A nők, vagy mi? ;]

You'll Never Walk Alone

(#14264) GrooveHero válasza Macka (#14258) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem ugyan az az ágyú. Egyik kwk, a másik Pak

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#14265) bullseye válasza marked one94 (#14263) üzenetére


bullseye
addikt

"csak időtöltésnek" játszik, sokszor elindítja a csatát, de nem ér rá ott lenni, és csak egymagos géppel játszik, 2 megás nettel.

Mint kiderült a '91-es évfolyamba járt, tehát nem kiskölyök, de pl. végig magyarázta, hogy nem akar a klánomba jönni, már többször mondta, amikor hívtuk – és nem értette meg, hogy nincs klánom, és nem hívtam. Azóta sem tudom, mire gondolt. Azt sem értette, mi az AFK (vagy a PH!), de felajánlotta, hogy ha bejelölöm Facebook-on segít...

Az egész párbeszédet inkább nem tenném be, mert hosszú, meg randa helyesírási hibáim vannak benne, de akit érdekel privátban átküldhetem.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14266) szbalogh válasza bullseye (#14265) üzenetére


szbalogh
őstag

Én is sokszor vagyok így. Főleg mostanában, hogy bilizni tanítjuk a gyereket :) Volt, hogy cw-ről léptem le :) de az épp nem volt érdekes, mert IX-es tankokkal jöttek szóval így is simán nyertünk. Sőt ha van egy kis plusz időm és csak a laptop van közelben én is próbálok 5-10 fps-el játszani, hogy húzzam a tankjaimat. Ez látszik is a statomon, de az utóbbi 2 hétben lett 2 új X-es tankom és így hasznosabb vagyok a klánomnak.

Nick: HE_Storm

(#14267) vhw válasza bullseye (#14265) üzenetére


vhw
addikt

6k csatán keresztül csak "időtöltésnek"?

Csodálkozunk itt a csaták eredményein...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#14268) ricspusk


ricspusk
csendes tag

Sziasztok
Az lenne a kérdésem hogy szeretnem eladni a wot accomat és tudom persze hogy ezt nem szabad de esetleg valaki tudna segiteni hogy megis hol lenne érdemes meghirdetni egy elég komoly accot?

HELP!!!!!

[ Szerkesztve ]

no nono

(#14269) nyunyu válasza Vitiris (#14254) üzenetére


nyunyu
félisten

Arra van otleted, miert ir fixen 4x-et a modod, ha be van zoomolva?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#14270) marked one94 válasza vhw (#14267) üzenetére


marked one94
őstag

Te is annak használod, és neked se megy jobban csak az OP francia heavy-vel ;] :P

bullseye: facebbok-os dolgon jót nevettem :D

You'll Never Walk Alone

(#14271) Vitiris válasza nyunyu (#14269) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Sajna arra még nem jöttem rá! :S Valszeg az a flashben van letárolva! És én ahhoz nem nyúltam. Az eredeti Deegies. Gondolom a visszacsatolás rutinját megváltoztatták. Úgye elvileg a WOT hivatalosan csak 4x zoomig ment.

Ezt csak szabim után tudom megcsinálni, most már hulla vagyok :) szrtm keddre meglesz! Ha csak addig mondjuk Soulza nem oldja meg. Egyszerűen kiszedhettem volna azt a kijelzést :) De az nem lett volna elegáns. Nekiesek majd a swf filoknak! :)

Vagy ha valakinek van kedve kibogarászni rajta. Én nem ezt a mod-t használom(nekem zavaros), csak annyian kérték hogy mondom megnézem mit lehet tenni. Sajna ennyi telt csak tőlem. :S

[ Szerkesztve ]

(#14272) forras2


forras2
őstag

Van most ez a verseny.
Erről van valami lista, ahol meg tudom nézni, hogy melyik tankkal jelenleg hányadik vagyok? :U

(#14273) olcsii


olcsii
aktív tag

Ismer valaki olyan személyt aki "deputy commandernek" alkalmas lehet? Esetleg fieldnek?
Mert szukseg lenne a klannak 1 deputyra meg 1 fieldre:p nem kinevetni a roviditesert:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#14274) vhw válasza olcsii (#14273) üzenetére


vhw
addikt

Még az FC-t megértem... mert ahhoz mégiscsak kell egy tehetség.
De deputyt külön keresni... ő a klánparancsnok helyettese/segítője, ezt megbízható, kipróbált belsős emberekre szokták osztani, nem vadidegenekre.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#14275) vbbb válasza ricspusk (#14268) üzenetére


vbbb
őstag

eBay-en mindig látni, csak ne kérd túl és adj mellé e-mail-t is...

(#14276) olcsii válasza vhw (#14274) üzenetére


olcsii
aktív tag

Ez igy igaz:) de nem mindenki alkalmas erre a klanban van 2 de egyre meg szukseg lenne. Es nem biztos hogy lesz alkalmas jelolt. Es a klanban is mindenki idegen , mig meg nem "ismerjuk" oket. Probat megér. Hatha fenn akad egy hal a halomban:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#14277) GrooveHero


GrooveHero
addikt

hogyazaq.... :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#14278) olcsii


olcsii
aktív tag

Jelentem:)
Ac 46 utan feludules lesz a 48. Ugyan picit lasabb(lomhabb) de az agyuja eleg jo bar celzas nelkul nem nagyon lehet vele loni. A pancelja sokkaljobb. De hidjuk hogy nem tudnak atloni barhol!! Mert meglepodsz hogy hol lehet atloni:) artyval akar egy lovessel kitudnak szedni.

Most vettem meg a t-69 alap agyuval is hasznalhato volt. Par kort mentem nagy agyuval egy picit jobb , megeri kifejleszteni. 4400 sebzesre az elso osztalyt megadta:) de ezt meg a kis agyuval hoztam ossze. Eleg gyakran ellovik a toronyforgast.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#14279) marked one94 válasza GrooveHero (#14277) üzenetére


marked one94
őstag

Amire neked meg lesz az a szörnyeteg addigra nekem is meglesz a obj 263 :D

You'll Never Walk Alone

(#14280) vbbb


vbbb
őstag

Amúgy nagyon fasza ez az új patch...tartósan 20-30fps...gratulálok sörbi

(#14281) myckey válasza marked one94 (#14279) üzenetére


myckey
veterán

te csak lövöldözzed a hódat a 704 Obival
ha má az E5 messze vót :DDD ;]

Bingisz
egy két tál bab,akár tejjel leöblítve,desszertnek valami gyümölcs
lesz ott hisztórikál szónd mód ;)

fú de poénos vagyok :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14282) Bingisz


Bingisz
addikt

Valaki működésre tudta már bírni a Historical Gun Sounds modot?
Ha beteszem a helyére, akkor kidob a játék. Mondjuk az alapból nem tetszik, hogy a sima res mappát is zaklatja, még szerencse, hogy csináltam róla mentést. :(((

Szóval, ha valaki tudja a módját az elindításának, vagy ismer hasonlóan jó Gun sound modot, az kérem ne tartsa magában :R

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14283) vJokka


vJokka
aktív tag

De k...a jó, hogy még egy skill resetet is kell dobni ennek a f*snak (bár még nem próbáltam :DDD )

Egy nullázást igazán adhattak volna a parancsnoknak.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#14284) kirjak válasza vJokka (#14283) üzenetére


kirjak
aktív tag

A harmadik csajszinak is dobjál képességet!

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#14285) Bingisz válasza Bingisz (#14282) üzenetére


Bingisz
addikt

Na mire kifutottam a szerkesztésből, már ki is jött rá a Hotfix. Nem nálam volt a baj :)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14286) GrooveHero válasza marked one94 (#14279) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nagy ügyet nem csinálok belőle, eladok egy-két porosodó gépet, oszt már ott is a garázsban a gépsárkány:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#14287) zsolthee


zsolthee
senior tag

Huhh vazz!!! A T49-nek nem tudom mit csináltak a 76mm-es lövegével, de mintha a Hellcat-tel lettem volna. Csak úgy szórta a 200 feletti sebzést!!!! :Y

Király ez a 8.7 :DDD :U
Mondjuk az még ma csak az első csatám volt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14288) vhw válasza GrooveHero (#14286) üzenetére


vhw
addikt

Aztán eladod, és megint visszaveszed... Ismerős... :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#14289) GrooveHero válasza vhw (#14288) üzenetére


GrooveHero
addikt

Huh, ne tudd meg hány tankot adtam már el, talán garázshelyem sem lenne, ha mind ott állna, amiket már kifejlesztettem. De ez most kell, elég sokat szívtam ez miatt a jgpz e-100 miatt :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#14290) [-HERO-]


[-HERO-]
senior tag

Azt nem tudja megmondani valaki hogy SLI-nél működik-e már végre rendesen a WOT fullképernyőn? :R

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#14291) marked one94 válasza myckey (#14281) üzenetére


marked one94
őstag

Én legalább csináltam abba a csatában valamit, nem úgy mint te... :P

GrooveHero: Ja úgy könnyű :O Nekem még farmolni kéne de annyira utálok. Obj 704 meg prém nélkül nem a legjobb farmolos tank. :DD

You'll Never Walk Alone

(#14292) vhw válasza marked one94 (#14291) üzenetére


vhw
addikt

Amennyiszer hallottuk már, hogy most már vesz premiumot, csak ez meg ez meg ez érjen véget/fejeződjön be... fúú... nem hiszitek el... :N

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#14293) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Na ki a király? :P :DDD :DDD

csak egy IS-7 meg a JT bánta. :DDD

De a Jt-ből átmentettem az embereket. Még mentem azért vele egy uccsó ilyen kört:

:C :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#14294) myckey válasza vhw (#14292) üzenetére


myckey
veterán

ja há úgy könnyű volt :D
meg aztán a másik 12 még ennyit se csinált :P

stíger
dehogy is!
mé mondod?
amit ő mond,az úgy is van :U :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14295) nyunyu válasza Bingisz (#14282) üzenetére


nyunyu
félisten

Historical Gun Sounds 1.81

1.80-bol kimaradt par szkript, azert nem indul.

Ugyan irjak, hogy valtozott a telepites menete, meg backupold le a res\audio-t, DE mukodik ugy is, ha kezzel kicsomagolod a res_mods\0.8.7\audio-ba, ahova elotte atmasoltad a gyari audio mappat.
(ahogy regen.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#14296) Bingisz válasza nyunyu (#14295) üzenetére


Bingisz
addikt

Szóval a csomagban lévő res mappát ne rakjam sehova, csak a res-mods-ot mint régen?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14297) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Basszus némelyik pályát meg sem ismerem ezzel a tupírozott grafikával :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#14298) Remus389 válasza olcsii (#14278) üzenetére


Remus389
veterán

francia td-krol van szó?

most az arl v39-nel vagyok, nem rossz, de valahogy utalok vele játszani

kérdésem mikor lesz autoloaderes TD?

tetszik az autoloader és tudom néhány francia TD olyan, melyik az?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#14299) vhw válasza Remus389 (#14298) üzenetére


vhw
addikt

A T10.
Csak.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#14300) virkir


virkir
veterán

Valaki tud arról, mi a fenét csináltak a T-54-el meg a 3002DB-vel?
Pöccs noteszben semmi a garázsba meg nem volt prém lőszer a T-54-ben a DB meg stock állapotában állt.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.