Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#15902) szbalogh válasza iwu (#15899) üzenetére


szbalogh
őstag

Az orosz med ág a legjobb talán. Most vettem meg a T-44-et, az utánalevőkről ugyancsak jókat mondanak. A lánctalp ment rá freexp-ből de így is iszonyat milyen jó. Olyan a páncélja, mint a Tigris II-nek csak épp nem lehet eltalálni mert kicsi és még gyors is. Félelmetes.
A T-43-al pedig tegnapi klánbajnokságban a 8-as francia TD-t szedtem ízekre egy vs egy-ben :)
T-44-re felmegy pár modul fejlesztett lánctalp nélkül is. A középső motor pedig 50kg-al könnyebb, mint az alap motor. Szerintem érdemes inkább ezzel kezdeni ha van elég freexp.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#15903) CHaooSS válasza szbalogh (#15902) üzenetére


CHaooSS
őstag

Azért én ezzel vitatkoznék.. E50 és az E50M valami brutálisan jó tank..
igaz a Panther 2 az nekem nem annyira jött be, de az összes többivel élvezet volt játszani..

bár kétségtelen, hogy az orosz ág is nagyon jó, de én inkább a németekre voksolok :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#15905) #43783936 válasza Habib[HUN] (#15904) üzenetére


#43783936
törölt tag

A nap dumája :
Szevasztok buzi zsidók!
Mire a válasz:
Nem otthon vagy! Itt siemkával köszönj!

Természetesen a zsidózó azonnal kilépett.
Jót nevettem. :C

(#15906) szbalogh válasza CHaooSS (#15903) üzenetére


szbalogh
őstag

50M volt az első X-es tankom. Nincsenek jó élményeim azzal az ággal. Talán a Pz III és a Pz III/IV tetszett. De akkor még kezdő noob voltam. Lehet, hogy ezért nem ment velük a játék :DDD
Egyébként az új patch óta valóban jobb lett az 50M. Többet pattognak róla. Azért az vicces, hogy a T-44 páncélja a tornyot leszámítva (ami alig számít, mert olyan kicsit célpont) jobb, mint az 50M-é.És akkor még mindig ott van, hogy sokkal kisebb és mozgékonyabb. És akkor az álcáról még nem is beszéltünk...
Jah, 3 meccs, 3 győzelem eddig a T-44 :B
Ja bocs, benéztem, összetévesztettem a tornyot a törzsel :B Viszont a PárducII-vel szemben igazak a fentiek.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#15907) Habib[HUN] válasza #43783936 (#15905) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Nem rossz. Én általában amúgy ignorálom a chat-et úgy ahogy van. Nem zavar ha szidnak, én sem szoktam anyázni. Én a nyugis játékosok közé tartozom. Ha valaki végleg elszakítja a cérnát azt egyszerűen kilövöm :)

(#15908) CHaooSS válasza szbalogh (#15906) üzenetére


CHaooSS
őstag

T-44 tényleg egy jó tank.. az első med tankjaim közt volt és eléggé szerettem.. bár anno mikor megvettem a Type 59-et szegényke csak a garázsban rozsdásodott már.. :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#15909) iwu válasza Habib[HUN] (#15904) üzenetére


iwu
addikt

nah, az biztos, hogy az ilyent én tk-zom, leszarom a büntit...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#15910) Habib[HUN] válasza szbalogh (#15906) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Az e50 igazi szépsége az amikor teljes sebességgel nekimész egy batchat-nek. Na az igen komolyan tud fájni a karambol áldozatának. Még csak pár kört mentem vele, hála egy havernak. Viszont nagyon ott van a kifejleszteni valók listáján. Közelharcban igazi faltörő kos, ha nála kisebbekkel találkozik.

(#15911) szbalogh válasza Habib[HUN] (#15907) üzenetére


szbalogh
őstag

Ha engem szidnak csak helyeselek nekik. Ilyenkor általában nem értik mi van és abbahagyják.

Chaos: jah, akinek van Type.... :B

Nick: HE_Storm

(#15912) Habib[HUN] válasza iwu (#15909) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Az a vicc, hogy a fazon nem nyírta ki és ezzel nyerték meg a partit. (én se bírtam volna idegekkel az tuti)

(#15913) bullseye válasza Habib[HUN] (#15912) üzenetére


bullseye
addikt

Szerintem papa visszajött a klotyóról, és elzavarta a kölkét a gép elől, azért a hirtelen váltás a Löwe viselkedésében :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#15914) #43783936 válasza iwu (#15909) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én is örömmel kilőttem volna, de nagyon messze volt.
He mellettem van, én is kiszedtem volna.

(#15915) Remus389


Remus389
veterán

ha meglett az 50K XP akkor azt kiírja?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#15916) dfsz34


dfsz34
őstag

Letörlöm az xwm-t, egyszerüen használhatatlan ma. Olyan csatákat nyerünk simán, ahol van 34% esély és olyanokat bukok, ahol 60-70%. lemminghorda, 8-9 tank elindul és három ellenség feltartja az egész bandát olyan sokáig, hogy közben minket kiirtanak a másik oldalon meg a bázison. Érthetetlen.

(#15917) bullseye válasza dfsz34 (#15916) üzenetére


bullseye
addikt

Az XVM csak a tankok és a játékosok statja alapján dolgozik, nem láthatja előre, hogy mikor jön a lemmindvonat. Érdemesebb simán kikapcsolni az esélyek megjelenítését. A játékos statok szerintem hasznosak.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#15918) Bingisz válasza dfsz34 (#15916) üzenetére


Bingisz
addikt

Miért kell benne hagyni azt a sz@r esélylatolgatót az XVM configban?
Annyiszor mondtam már, hogy vegyétek ki, mert semmi értelme nincs az elbizakodáson, és a demoralizáláson kívül. :(((

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#15919) dfsz34 válasza Bingisz (#15918) üzenetére


dfsz34
őstag

a mai nap nem, de azt mondom, hogy legtöbbször bejön

viszont mikor sok a nagyon buta vagy nem tudom mi van, akkor hiába a jó személyes stat a csapatnál

(#15920) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Win Rate:

8.7 óta: 72.22%
8.6 alatt 33.3 - 47.71%

Lassan kezd visszanőni a hajam :DDD :))

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#15921) iwu válasza Habib[HUN] (#15912) üzenetére


iwu
addikt

jah, nem idegből, csak hogy szokja:D

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#15922) Djuree válasza Bingisz (#15918) üzenetére


Djuree
félisten

elfér az benne, de alapozni nem szabad rá, az csak matek, számol egyet oszt jóvan. az emberi tényező fontosabb. itt a lényeg sokszor a taktikai érzék, amivel ez nem számol.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15923) Djuree válasza Habib[HUN] (#15910) üzenetére


Djuree
félisten

én tegnap rontottam neki foch-al egy is-8-nak lejtőről, hát fájt neki, 500 körül kapott :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15924) DVlad válasza dfsz34 (#15885) üzenetére


DVlad
őstag

Bosszantó. Én is leszarkázom, ha ugatnak, böfögnek sőt, még nevetek is rajta, de amikor fizikai molesztálás van azt nem szeretem. Nekem ez a buli -35.000-be fájt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15925) Drenadar válasza DVlad (#15924) üzenetére


Drenadar
veterán

a kárszámítás menetére és képletére kíváncsi volnék :D

(#15926) sutyi^ válasza dorka16 (#15898) üzenetére


sutyi^
senior tag

Nem kell elkeseredni. A T-34-85 az egyik, ha nem a legjobb 6-os közepes. Jó mobilitás egy tierjében pontosnak mondható jó átütéssel és alpha dmg-el rendelkező ágyúval. Én visszavettem, mikor buffnerf gyanánt eltűnt róla a D10T és kapott egy motort. replay

[ Szerkesztve ]

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#15927) Drenadar válasza sutyi^ (#15926) üzenetére


Drenadar
veterán

sztem a német vk3601 jobb 6os medium :D

(#15928) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Nos a SU 122-44-et a Jagdpanther/10.5cm-hez hasonló játékstílus miatt vettem és teljesítményét tekintve remek páncélvadász a szoviet.
Az első 32 csata után viszont azt kell mondjam elég nagy csalódás. Egész egyszerűen mindegy mit csinálok, mindig veszítünk, a 8.7 óta az MM teljesen el lett szúrva. A 31%.os winrate valahol a gyalázatos és a vállalhatatlan sarkán tanyázik, egyszerűen totál lerombolja a játékélményt. Nem mindig nyerni akarok félreértés ne essék, de a Jagdpanther-el ugyanez 53-54% szokott lenni, szóval nem értem a jelenséget.

(#15929) Djuree válasza PR0JECTNR56 (#15928) üzenetére


Djuree
félisten

az egy nem jó TD, ahogy az 54-es sem. egyszerűen semmiben nem jó...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15930) sutyi^ válasza Drenadar (#15927) üzenetére


sutyi^
senior tag

Azt csak félre címkézték. Bár stílus kérdése...

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#15931) PR0JECTNR56 válasza Djuree (#15929) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ízlések és pofonok.

(#15932) PAtr0n válasza vhw (#15865) üzenetére


PAtr0n
addikt

Persze, értem én a másik oldalt is, meg azt, hogy próbálnak egy mindenki által szerethető játékmenetet kovácsolni, hisz így lesz több játékosuk ergo több pénzük a premium cuccokból. Amiket leírtál, teljesen igazak, lehetne hőbörögni sok olyan dologra még, aminek köze sincs a valósághoz, de én nem is azt mondtam, hogy full szimulátor legyen belőle, mert akkor erősen csak rétegjáték lenne.
A legnagyobb baromság akkor is a keretezés, a többit egye-fene elismerem nem akkora baj, de az... Elég lenne annyi is, hogy ha spotoltak valakit jelenjen meg a tank oszt kész.
Ettől még szórakoztató maradna, de nem b*szná szét sok ember idegeit köztük az enyémet is. Írom ezt úgy, hogy elég eredményes vagyok a játékban, nem azért nyavajgok, mert kicsi a winrate-em, vagy a találati pontosságom. De mind1, hagyjuk a témát, élvezem ezt így is, majd csak belejövök mégjobban :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#15933) dorka16 válasza sutyi^ (#15926) üzenetére


dorka16
aktív tag

Nem vagyok elkeseredve. :D Alapvetően jól hasítok vele csak a nap első csatája sikerült kib.....ott rosszul.

(#15934) klambi


klambi
addikt

na srácok ez mitől lehet:
Defeat
Battle: Redshire 2013. augusztus 6. 15:12:58
Vehicle: IS-3
Experience received: 340
Credits received: 319 774 <----

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#15935) myckey válasza Djuree (#15929) üzenetére


myckey
veterán

na ba má me Gyuríí
az 54 igazán jó kis assault TD
megy mint a mérgezett egér
nagyon agilis gép

szerintem.

Klambi
talán elérted a 30 kill-t :)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15936) BaLee válasza PR0JECTNR56 (#15928) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Érdekes ez a játék, mert nekem meg pont fordítva van.
SU 122-44 winrate 62", Jagdpanther 44%.
Mondjuk utóbbiban nagyban közrejátszik, hogy míg nem volt maxos addig elég nyögvenyelős volt vele a játék, utána nem rossz TD.

Amúgy én nem mondanám a SU 122-44-re, hogy rossz.
Szemből elég pattogós tud lenni, gyors, nagyot sebez, gyorsan tölt, átütése az ami lehetne kicsit nagyobb bár akkor már minden hasonló TD-nél jobb lenne. Pontossága hagy még kívánnivalót maga után, nem egy túl pontos TD.

(#15937) yarsley válasza PR0JECTNR56 (#15928) üzenetére


yarsley
aktív tag

En ugyan igy jartam a Churchil 1-el, miutan minden mas heavy agat mar t7-t8-ra felhuztam, 30-40% winrate 1500 effel. Most 1874 a WN7-em vele 43% WR-rel

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#15938) yarsley válasza PAtr0n (#15932) üzenetére


yarsley
aktív tag

Ettől még szórakoztató maradna, de nem b*szná szét sok ember idegeit köztük az enyémet is.

Mondj mar egy olyan online multiplayer jatekot ahol nem kapsz idegbajt, ha osszerak a gep egy adag agyhalott zombival...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#15939) klambi válasza myckey (#15935) üzenetére


klambi
addikt

mit?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#15940) sutyi^ válasza myckey (#15935) üzenetére


sutyi^
senior tag

Nekem van 122-54, és igazából egy nagy baja van, hogy ez Tier 8,5...

Pro:
+ "jó" camo
+ mobil

Kontra:
- nincs se negatív, se pozitív agyú kitéríthetőség
- hogy vízszintes hiányát ne is említsük...
- tré aimtime és mindig forogsz a fentiek miatt...
- kaksi front armor
- legalacsonyabb T9 TD healthpool

Azt csak így margóra, hogy ezek mellé a DPM sem a legjobb a tierjében.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#15941) LZs?!


LZs?!
aktív tag

Sziasztok,

A Tigris 2-vel kapcsolatban lenne egy kérdésem, észrevételem.

Anno megpróbálkoztam vele, de feladtam nem sokkal a hosszú 105-ös löveg kifejlesztése előtt. Ezek után átvittem a legénységet a német TD vonalra, aminek a Ferdinand Elitté tételeével mondtam búcsút.

A Ferdinand, bár nem volt rossz, nekem a játékélményt tekintve végülis nem vált be, és ebből arra a következtetésre jutottam, hogy a JT sem lenne az én esetem. Annyi előnye mindenkép' volt ennek a kitérőnek, hogy "megtanultam" a Ferdi (vagy KT...) méretű kisházakat elrejteni a kíváncsi szemek elől...

Ezekután vissza a KT-re: visszavásároltam, átültettem a Ferdiből a legénységet és megindultam a hosszú 105-ös felé...és nekem ez a löveg összeségében egy csalódás; nem önmagában, hanem a 88-ashoz képest.

Ahogy észrevettem:

- aminek az átütésével a 88-asnak meggyűlik a baja, azt a 105-ös sem tudja fölénnyel legyűrni
- ahol az avg 240 dmg kevés, oda az avg 320 sem elég
- sem a +dmg, sem a +pen nem kompenzál az alacsonyabb RoF és a magas shell cost okozta kényelmetlenségekeért
- de ami a legfontosabb: a hosszú 105-össel a WoT egyik legpofásabb tankja aránytalanná válik, ami esztétikailag előnytelenné teszi... :)

Jelenleg ismét a 88-ast használom, a 105-ös majd jó lesz az E-75-re; egyedül az előbbi magas célzási ideje zavaró, de az is csak akkor, ha mozgásból kell hirtelen célzásba váltani (pl. hirtelen spot, sarokharc, etc), egyébként ellentételezi a Vert. Stab. + Snap Shot.

Esetleg ezzel más is így van, vagy csak nekem akadtak ilyen jeleggű problémáim?

Illetve a legénységgel kapcsolatban is lenne kérdésem: harmadik skillset-nek mit javasolnátok?

Jelenleg:

Commander: Sixth Sense + 100% Repair + X
Gunner: Snap Shot + 100% Repair + X
Driver: Clutchbreaking + 100% Repair + X
Radio Operator: Situational Awareness + 100% Repair + X
Loader: Adrenalin Rush + 100% Repair + X

Érdekes módon amióta visszavettem nem nagyon gyúlladok ki, az ammo rack sem sérül vagy esetleg száll el többszőr, mint más tankoknál; ellenben a javítás sokszor segített ki.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#15942) myckey válasza klambi (#15939) üzenetére


myckey
veterán

event.
30 kill után 300k credit

sutyi
azért az a DPM nem rossz :)
és a felépítménye is egész jó

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15943) virkir válasza PR0JECTNR56 (#15928) üzenetére


virkir
veterán

Valamit nem jól csinálsz vele.
Megnézetem a statod, lényegében sebzés/kill-ben nincs jelentős eltérés az enyémhez képest még a tank effi is csak 200-al kevesebb neked viszont az átlag xp-d majdnem fele az enyémnek ami tisztán prémium nélküli.
Klasszikus stílusban használod vagy inkább támadóként? Mert inkább az utóbbi.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#15944) klambi válasza myckey (#15942) üzenetére


klambi
addikt

de milyen 30 kill? miből több mint 30 nál vagyok
vagy napi 30?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#15945) myckey válasza klambi (#15944) üzenetére


myckey
veterán

[Event]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15946) klambi válasza myckey (#15945) üzenetére


klambi
addikt

404

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#15947) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Most őszintén, a T32-nek mi értelme? :F
Ugyan az a löveg, mint a T29-en, ugyan az a motor, ugyan az a rádió.
Magyarul annyit jelent, hogy a T29 feljebb lép 1 tierrel. Ennek akkor mi értelme? :o

klambi
Napi 30 killt kell összeszedni tier4-esnél nagyobb tankkal, és akkor kapsz 300k kreditet.

[ Szerkesztve ]

(#15948) GrooveHero válasza klambi (#15944) üzenetére


GrooveHero
addikt

óvassá' ;]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#15949) Snakeiboy válasza forras2 (#15947) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Kb annyi hogy kemenyebb test(eleg sokkal) Pontosabb a gun es gyorsabban is tolt. Kicsit kemenyebb torony. En szeretem, szerintem van ertelme!

Miert?????

(#15950) Mcray válasza forras2 (#15947) üzenetére


Mcray
senior tag

T32 vel már akkor 5200* sebzésese köröket futottam tier 9-ek ellen amikor még nem volt ingyen Gold lőszer.

*Természetesen nem minden csatában, de meg lehet csinálni 10-20 csatánként.

T32-vel nálam 2000+ sebzés számít elfogadható körnek és 3500+ jó körnek. Meg lehet csinálni.

Most meg hogy van prém lőszer "ingyen", most már az E100 sem okoz problémát, ha mellé tudok parkolni.

Jelenleg az M103-mat szokom, és kb annak nem látom (még) értelmét :DD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.