Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#15501) csaabz válasza nyunyu (#15499) üzenetére


csaabz
őstag

A BP-nek pofátlan front armorja van. Simán pattanhat róla tier 9-10es ágyú lövedéke is. Bezzeg, mikor nekem volt, a tier 5 is átlőtte szemből... :U

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#15502) Remus389


Remus389
veterán

ez az ltp nagyon adja, beleraktam azért a t50 személyzetet (90% két skillesek 90% a második ), talán ez az elonyom jobb a személyzet illetve tapasztalt vagyok

nektek nem?

ma is két kört mentem egy 3 és egy 6 killest

pár csatát mentem csak vele, de két 6 killes, egy 5 killes, volt 2-3 killes is

jól jön a napi 30 kill 300.000-ért bonuszhoz

meddig lesz ez a bónusz?

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#15503) Atlantis válasza Remus389 (#15502) üzenetére


Atlantis
veterán

Én egyet mentem vele, oszt eladtam. A light tank nem az én világom.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#15504) PR0JECTNR56 válasza Remus389 (#15502) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A napi 30 kill/ 300,000 ezüst misszió augusztus 31-ig tart (egészen pontosan reggel 7-kor zárul le) és minden nap végrehajtható egyszer.

[ Szerkesztve ]

(#15505) vhw


vhw
addikt

Sok minden összejött itt egyszerre;

Victory!
Battle: Cliff 2013. augusztus 3. 17:20:05
Vehicle: Ram II
Experience received: 1 225
Credits received: 385 730
Battle Achievements: Top Gun, Defender

replay

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#15506) Imilenni


Imilenni
addikt

Leo PT A tulajok..
Mi a kakit lehet vele csinálni full stockosan?
Milyen taktikát használtok/használtatok amikor stock volt?
Megköszönném a segítséget.

Press "F" to pay respects.

(#15507) Remus389 válasza Atlantis (#15503) üzenetére


Remus389
veterán

na ez az, a profik fintorogva eldobjak ezt a kis ékszert, a kezdők nyomulnak vele 50% -os alapszemelyzettel

így könnyű kb 6 az 1-hez kill/death arányt elérni

ja a t-29 után a t-32 csalódás lesz? mert ha igen kielvezem még a t-29-est

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#15508) Ispy


Ispy
veterán

Ez a 30 kill / nap akció egy tankra vonatkozik? Vagy az összessel kell meglennie?

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#15509) Drenadar válasza Remus389 (#15502) üzenetére


Drenadar
veterán

azért azt vágod, hogy tier 4 alatt nem számolja a killeket a 30 killes bónuszhoz? legalábbis a leírás szerint legalább 4es tankkal kell menni :)

#15508) Ispy: Ezt a kérdést átgondoltad mielőtt leírtad? de most komolyan.

[ Szerkesztve ]

(#15510) Remus389 válasza PR0JECTNR56 (#15504) üzenetére


Remus389
veterán

ha mindennap megcsinálom, ami az ltp-vel és a 2x-ekkel nem lesz olyan nagyon nehéz, akkor jó gazdag leszek, most van 8.6 millió ezustom, hó végére lesz 20-25 millió(főleg hogy a 300.000-eken felül is pozitív szokott lenni a balanszom, plusz el fogok adni ezt azt )

ja hogy legalább tier 4? akkor az ltp sajnos nem járul hozzá, de majd számolom és kiderül

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#15511) PR0JECTNR56 válasza Ispy (#15508) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Bármilyen tankkal (akár többfélével is) összeszedheted, a lényeg annyi, hogy a járművek minimum Tier 4-es vagy magasabb szintű darabok legyenek. Én ma a Hetzer, Jagdpanther, T-25 trióval gyűjtöttem be a 30 killt.

(#15512) forras2


forras2
őstag

Az biztos, hogy ez a 300k-s küldi nem 00:00-tól 23:59-ig tart.
37 killnél járok, és nem kaptam pénzt. Ebből kb 15-t még hajnalban csináltam, 1 óra után.

(#15513) Ispy válasza Drenadar (#15509) üzenetére


Ispy
veterán

Nem tudom, melyik része nem volt világos? :U

(#15511) SHiZUOKA

Áááá, köszönöm, akkor a T82-vel hiába rohangálok :DDD

Még egy kérdésem lenne (sorry kezdő vagyok):

hol tudom megnézni a napi statomat? Ha meg tudom egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#15514) munnergep válasza Strauss (#15492) üzenetére


munnergep
senior tag

1 lövésből? Nem.
Ma sok a bukta, de ilyenekkel semmi bajom:

Ispy: planetwot

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#15515) Atlantis válasza forras2 (#15512) üzenetére


Atlantis
veterán

7-kor van a váltás.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#15516) PR0JECTNR56 válasza Ispy (#15513) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Napi statra a Wot Stat, Dossier Tool programok, továbbá androidra van legjobb emlékeim szerint Wot Assistant névvel alkalmazás.

(#15517) Remus389 válasza forras2 (#15512) üzenetére


Remus389
veterán

érdekes ez a bónusz, ha mindennap megcsinálja az ember plusz keres is hozzá, legyen akkor napi +400000 ezüst, az 12 -15 millió ezüst pluszban

ki fog így premiumot venni?

oké az XP szerzés lassabb lesz, de "anyagilag ".az ingyen játékosok járnak jól

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#15518) nyunyu válasza forras2 (#15512) üzenetére


nyunyu
félisten

Az biztos, hogy ez a 300k-s küldi nem 00:00-tól 23:59-ig tart.

Egy nap 7:30-tol masnap 7:00-ig tart.

BTW, nem tudom, figyeltetek-e, hogy a most hetvegi akcio egy nappal korabban kezdodott, de csak hetfo hajnalig tart, nem keddig.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#15519) forras2 válasza Atlantis (#15515) üzenetére


forras2
őstag

itt korábban mindenki a 00:00-23:59-et írta.
Reggel 7?

Remusz911
Ezt az 1 hónapot kibírja a WG :))

[ Szerkesztve ]

(#15520) dorka16


dorka16
aktív tag

Fickó beírta, hogy már csak 800 pont kell neki a VK36-hoz. (Ki a szart érdekel?) Én erre beírtam, hogy már csak 14 000 a T34-85-höz. :C

[ Szerkesztve ]

(#15521) nyunyu


nyunyu
félisten

Nap fenypontja:

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#15522) dorka16 válasza nyunyu (#15521) üzenetére


dorka16
aktív tag

Hát ha nem lősz ki senkit. :D

(#15523) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Annyira unom magam, hogy bele akarok kezdeni egy új ágba. A Brit heavy vonalat szemeltem ki. Mik a vélemények róla? Alapvetően milyen játékstílussal játszható?

Ellenfélként annyit figyeltem meg rajtuk, hogy kicsiket sebeznek, de gyorsan töltenek (legalábbis a Churchillek és leszármazottaik).

(#15524) Ispy válasza PR0JECTNR56 (#15516) üzenetére


Ispy
veterán

A Wot Stat az a noobmeter? Hol tudom megnézni napra lebontva az eredményeket, mert én sehol nem találtam :O

Köszi! :R

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#15525) odrif válasza Ispy (#15524) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Itt meg tudod nézni.

20 éve a Prohardveren

(#15526) dorka16 válasza Stauffenberg (#15523) üzenetére


dorka16
aktív tag

Én 2X adtam el a Churchill I-et annyira szar. A páncélzata elfogadható de csak a legutolsó ágyúja az amit használható. Nem jó csak használható. És addig valami 18 000XP-t kell vele összegyűjtened.
De a legborzasztóbb a lassúsága. Több csata is volt amiről egyszerűen lemaradtam.
Szóval védekezni jól lehet vele. Másra nem jó.
Szigorúan magánvélemény persze.

[ Szerkesztve ]

(#15527) Steelheart2 válasza dorka16 (#15526) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Én a churchil7 nél tartok.Hidd el,az se jobb.Remélem lessz javulàs az àgon késöbb.Igy csak a napi duplàkkal kinzom magam.Idàig a legjobb àg amit huzok az a német Td àg.Màr csak 20 K kell a JT hez.Huzom az összes Td àgat és oroszoktol a 2 ht àgat és a med àgat.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#15528) Enzolord válasza dorka16 (#15526) üzenetére


Enzolord
addikt

Mindenkinek, aki azt gondolja, hogy a brit vasak lassúak, ajánlom a T95öt...
:)
A többi csak nem túl gyors...
De a Churchillek jól páncélozottak, és gyorsan lőnek...

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15529) dorka16 válasza Enzolord (#15528) üzenetére


dorka16
aktív tag

Én úgy gondolom, hogy főleg a játék elején van bőven tank amivel jól ellehet játszogatni. Pl. az előbb említett német ill ruszki TD-k. A SU csapat a SU100-ig hibátlannak mondható. A JagdpzIV kicsit csalódás a StugIII után de már láttam az adatlapján. Majd a Jagdpanther jó lesz.
A brit hevy ág nekem még csak hajtépést hozott.
És igen a amit mondasz igaz csak nem üt át a lövedék és nincs kire lőni mert nem érsz oda. :W

[ Szerkesztve ]

(#15530) #35692544


#35692544
törölt tag

rohadjon el az összes wargaminges 1/2% romlott ma 30 csata alatt a win rátám
35-ből 30 bukta ez azért vicc kategória
egyszerűen ez már nevetséges akár mit csinálok
ja és mindig a legaljára rak
nem hiszem el hogy ez nem direkt van

[ Szerkesztve ]

(#15531) nyunyu válasza Enzolord (#15528) üzenetére


nyunyu
félisten

Mindenkinek, aki azt gondolja, hogy a brit vasak lassúak, ajánlom a T95öt...

Mit akarsz, akar 15-tel is tud menni. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#15532) forras2 válasza dorka16 (#15529) üzenetére


forras2
őstag

És ez ekkora gond? Gyere ide, majd tépem én Neked :DDD

(#15533) CHaooSS válasza dorka16 (#15529) üzenetére


CHaooSS
őstag

Brit heavy ág sztem nem olyan rossz.. FV215B ki van már fejlesztve és a Conqueror legénysége is a barakkban csücsül, de még nem tudtam magam rávenni, hogy megvegyem, sokan szidták, hát nem tudom.

bajom eddig nem volt az ággal sztem egész jók csak használni tudni kell őket :D

nyunyu: hogy bírod a T95-el ? én egyszerűen nem.. csalódás volt nekem, T28 sokkal jobban tetszett :(

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#15534) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Sziasztok!

Pár napja játszogatok a játékkal, egyenlőre még csak T2-ig fejlesztettem.
Elég láma kérdés, de érdekelne tapasztaltabb bakáktól, hogy szerintük melyik vonalat érdemes fejleszteni inkább? Haver váltig állítja, hogy a németek nem annyira erősek. Most az oroszokkal szemezek, de szimpi a brit is.
Vélemény? Ja amúgy jöhet bármilyen "kaszt", de inkább a heavy felé kacsingatok, páncélvadász annyira nem érdekel, esetleg még az artyt kipróbálnám.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#15535) odrif válasza PAtr0n (#15534) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Én az orosz ágra szavazok.

20 éve a Prohardveren

(#15536) Ispy válasza odrif (#15525) üzenetére


Ispy
veterán

Beregeltem, de semmit nem mutat :(

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#15537) odrif válasza Ispy (#15536) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Majd a holnapi napon. Türelem. :R

20 éve a Prohardveren

(#15538) Drenadar válasza Ispy (#15513) üzenetére


Drenadar
veterán

ezt írtad:
"Ez a 30 kill / nap akció egy tankra vonatkozik? Vagy az összessel kell meglennie?"

Képzeld el azt, akinek 30 tankja van. Az, hogy azt írtad, hogy az ÖSSZESSEL meg kell lennie a 30 killnek... mégis milyen logika lenne az? Vagy csak a magyar nyelv nem megy annyira, mert nem arra gondoltál amit leírtál?

Nekem csak tizenpár tankom van, de bebaszna, ha 300 ezerért mindegyikkel kellene 30 killt csinálni, ami nagyjából 450 killt jelentene összesen.

Ja és a planetwot csak az előző napi statisztikád mutatja...
(a beregeléstől számított következő naptól)

(#15534) PAtr0n:

Mindenkinek másfajta tank jön be. Próbálj ki annyit amennyit csak tudsz...
Állítólag kezdésnek az orosz ág a legkönnyebb egy ideig... állítólag.

[ Szerkesztve ]

(#15539) Ispy válasza Drenadar (#15538) üzenetére


Ispy
veterán

Arra gondoltam, hogy az összes tankkal elért kill beleszámít-e a 30-ba. Lehet nem volt egyértelmű, de kaptam rá választ, szóval annyira gáz sem volt (szerintem).

Szóval akkor nem tudom megnézni, hogy ma mit termeltem :O

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#15540) Enzolord válasza odrif (#15535) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem is az orosz.. Kezdőknek mindenképp...
Én is azzal kezdtem, valószínű, ezért nem hagytam abba 1000 csatánál...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15541) dorka16 válasza forras2 (#15532) üzenetére


dorka16
aktív tag

Azzal jól nem járnál. Ha csak nem a fiúkat szereted. :C

(#15542) Chris0321 válasza PAtr0n (#15534) üzenetére


Chris0321
addikt

Szeva.

Stílusfüggő, hogy kinek mi jön be. A németeknek pontos lövegeik vannak kicsit kevesebb sebzéssel az E-75 az egyik legjobb heavy az oroszok nagyot sebeznek lassabban és pontatlanabbak. a brittek elég jók, de nagyon lassúak erre fel kell készülni. A legjobb ha kipróbálod, tier 5-ig elég gyorsan el lehet jutni.

(#15543) Stauffenberg válasza dorka16 (#15529) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Több ezer csatával és néhány kihúzott ággal úgy gondolom nem vagyok már a játék elején. :D A brit/francia/kínai nemzetek nálam elég nagy lemaradásban vannak és már annyira felidegelt az utóbbi napokban ami tier 8-9 körül megy, hogy visszatértem low-tierbe és nagyon jól szórakozom. Olyan újonnan jövőket pótoltam, mint a Pz I C és Pz I G. De gondoltam ha már low tierben játszom, akkor ne olyan ágat vigyek aminek a későbbi tagjai már mind megvannak. :D

(#15542) Chris0321: A frissítés óta, mióta a lövedékek a random faktor szerint "középre súlyozottan" repülnek el, szerintem az orosz tankok is elég pontosak lettek. Most kihúztam egy KV-1S-t (a rendes KV vonal már végig megvan, csak át akarok menni az orosz med ágra is) és egyszerűen durván OP ez a tank és nagy távolságokra is egész jó eséllyel tudom a célkör közepére küldeni a lövedéket. Alig 15 csatából meglett az Ace Tanker és az event miatt csináltam egy 130.000 kredites kört egy közel 4000 dmg-es csatával. Mondjuk nem cicóztam vele, free XP-ből maxoltam az összes felszerelést és a KV-1-ből áthoztam a 100%-kos 2 skilles legénységet.

[ Szerkesztve ]

(#15544) odrif válasza Enzolord (#15540) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Szerintem a KV1-S, az IS, az IS-3 nagyon szerethető tankok.
Az utána jövő IS-8, hát na az már nekem valahogy határeset.

20 éve a Prohardveren

(#15545) nyunyu válasza CHaooSS (#15533) üzenetére


nyunyu
félisten

nyunyu: hogy bírod a T95-el ? én egyszerűen nem.. csalódás volt nekem, T28 sokkal jobban tetszett :(

En? Sehogy, csak bealltam tolni. :DDD

T30-cal szedjunk ossze 210k XPt negy nap alatt projekt sem all sehogy 3 nap utan.
Elso este ossze birtam vakarni 18k-t, tegnap meg 20-at, aztan elszakadt a cerna, freeXPbol felugrott a 155mm a lanctalp melle, hogy ne csak karmolni tudjam a tizes heavyket, hanem harapni is.

Igy viszont tuti nem lesz meg a T110E4 hetfo reggelig, hianyozni fog az a 65k freeXP. :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#15546) Remus389


Remus389
veterán

[link]

Nem csalódtam a T-32-ben, ez az abszolút első csatám vele, utána még egyet toltam az két killes lett, tehát 5:0

a legénység csak 77%

a T-29-es pedig nem akarja hogy eladjam :D

gondoltam utolsó csata, meglesz a 100K XP és lecserélem a T-32-re fájó szívvel(a legénység miatt), de ezután inkább mégse ;]

hallottam hogy az E-75 újszerű játékélményt nyújt annyira jó, hát megvan, de nálam a T-29(és talán a T-32 is) adja meg ezt a feelinget, hogy én vagyok a boss

még akkor is ha nem vagyok top tank, tier 8-asok se tudnak mit kezdeni vele ha csak a tornyát dugom ki

király gép, a legjobb heavy amit toltam

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#15547) forras2 válasza dorka16 (#15541) üzenetére


forras2
őstag

öhm, azt írtam volna, hogy meg akarlak dugni? :D Nem! Azt mondtam, ha ennyire rossz, hogy tépned kell a hajad, gyere ide, majd én tépem Neked ;) :D

(#15548) Drenadar válasza odrif (#15544) üzenetére


Drenadar
veterán

miért, nem szereted az orosz MED tankokat? :D :))
(is8 miatt írom)

[ Szerkesztve ]

(#15549) dorka16 válasza forras2 (#15547) üzenetére


dorka16
aktív tag

Ja, hogy hajfetisiszta vagy! Így már értem. :C Nem kell kösz megy egyedül is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.