Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#15751) dorka16 válasza Angel1981 (#15749) üzenetére


dorka16
aktív tag

Tudom fut a wotstat nálam is de nem izgat különösebben. Jó lenne 2-es K/D rátitot összehozni meg 55-60%-ban nyerni. De ez még nagyon messze van.

(#15752) forras2 válasza Ispy (#15746) üzenetére


forras2
őstag

Ez jó lesz?

(#15753) g85j válasza vhw (#15747) üzenetére


g85j
tag

Az tuti!
De azért neki nem olyan rosszak a mutatói. Azt hittem, hogy felszánjta a pályát a BC-el, mert ahhoz kell sztem tapasztalat bőven, neki meg az van.
A lényeg, hogy többet vártam tőle.

Más:
Végre megvan a JgdPzE100, igaz a fél garázsomat ki kellett üríteni sajna....
Brutális egy dög, elég pontos, és nagyon tud pattogni. És elég sokat szokott 1 lövéssel pusztítani, 8 de akár 9-es tankokat is.
Tettem rá töltésgyorsítót és és távcsövet, így 22.17 alatt tölt.
Harmadiknak mit lenne érdemes berakni?
Én a venti felé húzok.....hátha húzna még egy kicsit lejjebb a töltésből.

(#15754) CHaooSS válasza g85j (#15753) üzenetére


CHaooSS
őstag

Célzórendszer , töltés gyorsító, venti és repeszpáncél..

ezek közül lehet válogatni.

nekem a gyorsító, a célzó és periszkóp van rajta most , bár a periszkópot szerintem le is veszem és vagy a páncél vagy a venti megy rá

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#15755) g85j válasza CHaooSS (#15754) üzenetére


g85j
tag

- A célzásidejével igazából meg vagyok elégedve, mire betölt, addig úgyis van elég időm eldönteni, hová lövök :) A célzásgyorsító kiesett.
- A repeszpáncél meg lassan okafogyottá válik, a csaták 10%-ban ha találkozok arty-val, s engem általában akkor is elkerül. Úgyhogy az sem.
- Periszkóp meg volt a Ferdin is és a JT-n is, de kutya legyek, ha láttam valami hasznát!

Szerintem csak a venti marad.

[ Szerkesztve ]

(#15756) CHaooSS válasza g85j (#15755) üzenetére


CHaooSS
őstag

igen igen.. páncélnak már nagyon nincs is sok értelme.. :)

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#15757) Angel1981 válasza g85j (#15753) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerintem venti, vagy toolbox, ha ellövik a lánctalpadat, TD létedre különösen fontos lehet, hogy előbb javítsd meg!
A repeszpáncél még a buff után is felejtős - szvsz.

(#15758) jano_77


jano_77
nagyúr

Tudna abban segíteni nekem vki, hogy milyen módon lehet írni a WG Supportjának, hogy miért nem kaptam meg az 1 nap bónusz prémiumomat az 50K XP után augusztus 2-i nap után?

köszönöm előre is :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15759) Sanya válasza g85j (#15753) üzenetére


Sanya
nagyúr

ventit tegyél.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#15760) CHaooSS válasza jano_77 (#15758) üzenetére


CHaooSS
őstag

https://support.worldoftanks.eu/

Ticket-et kell létrehozni

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#15761) Achill3uS válasza Remus389 (#15701) üzenetére


Achill3uS
veterán

akkor ha nekem tegnap este volt mondjuk 20 killem akkor már nem folytatódik? reggel 7kor 0zódik?

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#15762) forras2 válasza jano_77 (#15758) üzenetére


forras2
őstag

Itt írta vki korábban, hogy írta supportnak, és azt válaszolta, hogy azért nem kapta meg az 1 nap prémet, mert csak a nyertes csaták xp-je számít :U Vagyis valami ilyesmi rémlik.

Achill3uS
Igen, ma újra kell kezdeni a 30 kill összegyűjtését.

[ Szerkesztve ]

(#15763) Djuree válasza forras2 (#15762) üzenetére


Djuree
félisten

ez nem igaz. az össz xp számít. legalábbis én így tudom.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15764) jano_77 válasza forras2 (#15762) üzenetére


jano_77
nagyúr

De ez baromság, mert ez nincs leírva a kiírásban!

ez a magyar oldalról:
Csak normál (random) csatában
A küldetés naponta csak 1x teljesíthető
Prémium és napi szorzó bónuszok beleszámítanak az összegbe, de semmi más (pl. küldetés bónusz) nem.

ez pedig az EU-s oldalról:
Only random battles
This mission can only be completed once per day.
Premium and first victory bonuses count towards the total, but bonuses from other sources (such as specials) will not count.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15765) balintka


balintka
addikt

A BatChat ára meddig 4.300 ezer pénz? Mindig, vagy most valami akció van?

(#15766) jano_77 válasza balintka (#15765) üzenetére


jano_77
nagyúr

akció van talán 15-éig

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15767) forras2 válasza balintka (#15765) üzenetére


forras2
őstag

Ma reggel 7 óráig volt a 10-es tankokra 15% kedvezmény.

(#15768) Spenike válasza Ispy (#15746) üzenetére


Spenike
tag

(#15769) balintka válasza jano_77 (#15766) üzenetére


balintka
addikt

Köszi!

A többi tank ára visszament 6,1 millióra, ezé maradt 4,3.

(#15770) vhw válasza forras2 (#15767) üzenetére


vhw
addikt

De a Bat-re (és a 8-9es tankra azon az ágon) külön akció van (top of the tree) 30% engedmény van az árból.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#15771) balintka válasza vhw (#15770) üzenetére


balintka
addikt

Megtaláltam közben az akciót. Aug. 15-ig van. Igyekszek még 1,8 milliót összeszedni, szerintem sima ügy lesz a T-34-el és KV-5-tel. Nem szeretnék 6,1 milliót kiadni érte... Így megéri viszont.

(#15772) #35692544


#35692544
törölt tag

a hétvégén kiakasztott a sok szobanövény
57,1%-ról sikerült 56,55-re leküzdenem magam és még be is szólnak ha szóvá tettem hogy idióták
egy panther meg én a vk36-tal védtük az egyik oldalt a másikon 13 tank sikeresen elbukott 7 ellen
persze megint leoltott egy magyar hogy miket írok nekik
néztem a statját 3k csata 42%wr, 52 wn6, effiency-e 8 !!!!

(#15773) grex4 válasza #35692544 (#15772) üzenetére


grex4
aktív tag

azt azért ne felejtsd el hogy ha 0-t sebez és meghal akkor is 2-300wn6-ot ér el. Ennél kevesebbet el nem tudom képzelni hogy érhet el valaki.

264 wn7 wolverine-el mikor heavy mellém csücsült és szitává lőttek :)

[ Szerkesztve ]

üdv

(#15774) #35692544 válasza grex4 (#15773) üzenetére


#35692544
törölt tag

este megnézem a nevét elmentettem barátlistára :DDD
mert csak onnét fogadok el meghívót ;)

[ Szerkesztve ]

(#15775) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Volt ismét "Van magyar" kérdés. Megint nyomtam a szokásos "nincs" választ. Erre amikor Tiger2-vel kiszed AMX12t-vel voltam, akkor a duma. Hehe, megvagy. na mondom... :DDD

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#15776) myckey válasza FoBCRaistlin (#15775) üzenetére


myckey
veterán

IQ Yoda
:))

A születésnapi akciók egész hónapban lesznek,vagy csak ezen hétvégén volt ilyen tömörebb?
Az rendben,hogy minden nap van ilyen-olyan lehetőség,de a többi hétvégére is lesz komolyabb Event,vagy ami most volt,azzal ki is fújt.
:F

azért kérdem,mert hátha egész hónapban ünnepelnek :)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15777) #35692544 válasza grex4 (#15773) üzenetére


#35692544
törölt tag

szerintem te összekevered az xp-t a wn7-tel
csatánként nem hiszem hogy meg lehet nézni mennyi a wn6-7 értéked

[ Szerkesztve ]

(#15778) grex4 válasza #35692544 (#15777) üzenetére


grex4
aktív tag

http://www.vbaddict.net/ bekapcsolt dosszié feltöltéssel meccsenként kiírja a wn7-et, igaz hogy ez nem wn6 de csak kicsit tér el tőle. Sebzés nélkül semmittevéssel 260 a wn7-ed.

3000dmg M6-al 4500 wn7-et irt, szal mókás.

myckey: minden hétvégére lesz vmi jó dolog, végig ünneplik a hónapot.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#15779) myckey válasza grex4 (#15778) üzenetére


myckey
veterán

Nagyszerű.
Köszönöm szépen az infot :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15780) LK


LK
addikt

Erről az új ajándék minitankról írnátok tapasztalatot? Kinek hogy jön be? Zsét hoz rendesen?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#15781) jano_77


jano_77
nagyúr

Jó kis TD ez a SU-76!
5. csatában már sikerült is egy Top Gun
11. csatára pedig meg is lett az ÁSZ! :))

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15782) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Az istenért ilyet pontatlanok ezek a szarok 300m-en belül is... ilyen távolságból a hangya f**át el kéne tudnom lőni.. :W

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#15783) g85j válasza LK (#15780) üzenetére


g85j
tag

Van bizony tapasztalat, 2 bukó kör után 140 vagy 170 ezret hozott az eladása :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15784) Djuree válasza LK (#15780) üzenetére


Djuree
félisten

persze, egy ingyenes tank, há hogyne! :DDD :C

myckey: ezek nem egész hónapban, de egész évben ünnepelnek...hogy ennyi zsét legombolnak rólam :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15785) DonCosta


DonCosta
tag

Sziasztok!

Kezdő vagyok a WOT-ban (kb 350 csatán vagyok túl) Eddig csak olvasgattam a fórumot, de most lenne egy kérdésem, hátha valaki tud segíteni. Van egy kisebb mértékű színtévesztésem ezért a játékban a színvak mód beállítást használom, mert így könnyebben észreveszem a kis térképen megjelenő ellenséges pöttyöket (piros helyett kékes-lilás színben mutatja az ellenfeleket).
Feltettem a DarkOrff Mod Pack-ot. tetszik, jól műxik, csak az a baj vele, hogy elrontja a "szinvak mód" beállítását a játéknak.
Kérdés: tudja valaki, hogy melyik fájl , esetleg azon belül melyik érték az ami fixen pirosra teszi az ellenfelet ebben a mod-ban? Nagyon hálás lennék érte, mert amúgy nagyon hasznos a mod, de így többet árt mint használ, mert folyton a térképet kell lessem, nehogy "összeütközzek" az ellenféllel ;)

(#15786) myckey válasza Djuree (#15784) üzenetére


myckey
veterán

az kell a rezsire,meg a kajára
szegének ezek mint a templom egere
:D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15787) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Na emberek egy végső segítséget kérnék...
Pz.IV után, VK 36 H vagy VK 30 H? Nem tudok dönteni, hogy menjek ://

KÖzben meglett PzIV-gyel a 300k bónusz :K Nagyobb kép nincs mert már mentem aludni, ha látjátok az időt :DDD

halahala

(#15788) #35692544 válasza xenom0rph (#15787) üzenetére


#35692544
törölt tag

ha a 6-os tanknál meg állsz akkor a vk36 szigorúan a konisch ágyúval
ha tovább mész akkor mi a cél E100 vagy maus
7-es szinten a tiger p kicsit jobb a simánál de 8-as 9-es szinten fordul a kocka a T2 meg az E75 a jobb

[ Szerkesztve ]

(#15789) xenom0rph válasza #35692544 (#15788) üzenetére


xenom0rph
őstag

Épp ez nekem is a bajom, ezért vacillálok ,mert utána csak egyenesen haladhatok az ágon... Szerintem a sima Tiger lesz ,és akkor a Maus hanyagolom, pedig az Elit :/

halahala

(#15790) #35692544 válasza xenom0rph (#15789) üzenetére


#35692544
törölt tag

az elit de az E100 nagy ágyúja az nagyot üt :D
az E75 ágyúja a mauson szerintem már kevés és már a páncélja sem az az átlőhetetlen

mondjuk a tigris elég nagy szívás mire elitet csinálsz belőle kb 50k xp kell hozzá
gyűjtsd a free-t :U

[ Szerkesztve ]

(#15791) AlexWolf válasza xenom0rph (#15787) üzenetére


AlexWolf
senior tag

miért nem húzod ki mind a kettőt? Pz4-gyel egész gyorsan meglehet. Aztán meg ha később váltani akarsz, akkor legalább ki van fejlesztve a másik is.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#15792) Habib[HUN] válasza AlexWolf (#15791) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Én is ezt javasolnám. Bár az az én személyes hülyeségem, hogy mindent kifejlesztek egy tanknál. Ha három fele ágazik, akkor is kifejlesztem őket. (Régi szép KV idők, ahol még az arty ágra is át tudtam menni. Soha nem venném meg az S51-et, de ettől függetlenül begyűjtöttem. Soha nem lehet tudni...

Most egy igazi szörnyszülöttel küzdök. Churcill GC... fullos ágyúval már majdnem használható a masina. A hangsúly itt a majdnemen van...

(#15793) LK válasza Djuree (#15784) üzenetére


LK
addikt

Azé megyek vele két kört én is :C

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#15794) forras2 válasza xenom0rph (#15789) üzenetére


forras2
őstag

Hát, ha nem akarsz 2 VK-val szopni, akkor menj a 30.00P-re. TigerP-ből ki tudod fejleszteni a sima tigrist is, így át tudsz térni a másik ágra, ha úgy döntesz. Plusz a TigrisP-ről át tudsz menni a TD ágra is, a ferdin keresztül.

(#15795) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Rájöttem mi az egyetlen bajom ezzel a játékkal. Rohadék dolog ez a detect, igazán kihagyhatták volna belőle ezt a piros bekeretezést, jellenne meg a térképen hogy holl láttak tankot, oszt ennyi. Meg lenne az emberek szemére bízva, hogy sniper módban kiszúrja e a bokorban bújó rohadékot. A mindenféle takarásban mozgó jármű jelölését is kivenném. Ez kábé így olyan mint amikor FPS játékben WH-znak a köcsögök, a fal mögül kilépve, rögtön pofánlő.
Lehet csak nekem a nagy szívfájdalmam ez?
Oké értem én, hogy így rövidebb egy csata, de pont a vadászat/bújkálás örömét basszák agyon vele.
Amúgy meg rohadt jó játék ezt leszámítva.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#15796) forras2 válasza PAtr0n (#15795) üzenetére


forras2
őstag

Ha így lenne, akkor meg azért menne a sírás, hogy mínuszba menne mindenki, mert nem látnák a bokrok miatt, hogy ház vagy épp szikla mögött áll a tank, és össze-vissza lődöznének a tankokkal.

(#15797) Drenadar válasza forras2 (#15796) üzenetére


Drenadar
veterán

vannak sokan akik így is csak össze vissza lődöznek....

(#15798) vhw válasza PAtr0n (#15795) üzenetére


vhw
addikt

Így is van vadászat meg bújkálás mégis mindenki a seggén szeret ülni a bázis közelében.
Semmin se javítani a körvonalak eltűntetése, csak a tapasztalatlanabb játékosok szívnának még jobban vele.

Egyébként nem tudom hogy lehetne kiszúrni a "bokorban bújó rohadékot" mikor a bokrok olyan sűrűek (főleg ha több van előtted), hogy ha megfelelően állsz mögéjük, akkor egy centi sem látszik ki a tankodból - aztán sok sikert a megtalálásukhoz.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#15799) Fel válasza PAtr0n (#15795) üzenetére


Fel
addikt

Csata közben nyomd meg a 'V'-t. Kíváncsi leszek, hogy fog tetszeni...

(#15800) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Végül VK36.01H lett, így eléggé low, de a szívemhez fog nőni mire kimaxolom :DDD

halahala

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.