Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#15951) Snakeiboy válasza Mcray (#15950) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Pedig az sem rossz tank de teljessen mas karakter mint a t32es.

Miert?????

(#15952) myckey válasza Snakeiboy (#15949) üzenetére


myckey
veterán

na és persze kisebb test
valamivel jobb mobilitás

Mcray
nekem tetszik fullosan az M103
csak a probléma az,hogy ugye mindenki a T-- gépeken "nőtt fel"
szokni kell a százhármast,mert más stílus
T32 löveggel meg kerülni,vagy nagyon kevés csatát menni,esetleg sok gód lőszert használni :)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15953) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Segítséget kérnék!
Fel tettem a xvm-et. Elindítom az exe-t aztán a játékot és a csata betöltésénél kiírja a % esélyt aztán többet nem mutat ilyen statisztikát. Meg a játékosok statisztikáját sem mutatja. Minden más működik.

(#15954) jano_77 válasza Mcray (#15950) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hidd el, hogy az M103 fullosan úgy oda basz a T32-nek, hogy azt is elfelejted majd, hogy játszottál valaha olyan tankkal! Nagyon király machina, lehet vele aprítani rendesen! :K ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15955) sith7 válasza jano_77 (#15954) üzenetére


sith7
nagyúr

+1 :K

Nekem még csak a középső löveg van meg, de nagyon jó; mondjuk nekem a T32 is bejött

(#15956) balintka


balintka
addikt

Van olyan mod ami vmi diszkrét módon mutatná csata közben az általam bevitt összes sebzést?
Nem az aktuálisra, hanem a kumulált, addigi összest jó lenne, ha láthatnám.
Elég lenne, ha csak egy számot írna ki.
Jimbo-féle célkereszt modom van.

[ Szerkesztve ]

(#15957) Imilenni válasza LZs?! (#15941) üzenetére


Imilenni
addikt

Nekem is ezek voltak a bajaim, ami neked.
Inkább eladtam..és áttettem a legényeket a Leopard PT A-ba..sokkal jobb így :K

Press "F" to pay respects.

(#15958) Angel1981


Angel1981
veterán

(#15959) janimilan


janimilan
csendes tag

Végre 5 napi szivatás után kegyes volt hozzám a szerver:

"Az emberek nem bölcsességgel,hanem a gondolkodásra való képességgel születnek,s az idő múlásával-sok gondolkodást követően-bölcsességre tehetnek szert" (Napoleon Hill)

(#15960) Imilenni


Imilenni
addikt

#15883) Angel1981

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#15961) forras2


forras2
őstag

Emlékeztek még a régi szép időkre, amikor még így kaptuk a csatajelentéseket? :))

(#15962) GrooveHero válasza forras2 (#15961) üzenetére


GrooveHero
addikt

A régi szép idők :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#15963) dfsz34 válasza forras2 (#15947) üzenetére


dfsz34
őstag

"Most őszintén, a T32-nek mi értelme? :F
Ugyan az a löveg, mint a T29-en, ugyan az a motor, ugyan az a rádió."

Az a löveg opcionálisan fejleszthető, nem kötelező és op vele a T29. Hogy miért csinálták így, passzolom.

De ugyanez a helyzet, mondjuk az isu-val, csak egy tier-el fejlebb, rá lehet rakni ugyanazt a löveget, mint az obj704-re, csak kicsit lassabban tölt.

(#15964) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Kezd egész jó lenni már. remélem így is marad és egyre jobb lesz :D

Viszont Top Gun már 2 napja nm volt... :(((

És az a Bronysite Rating az mi a tököm ? :DDD

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#15965) Cseri0058


Cseri0058
őstag

tudtok linkelni olyan minimap modot ami csak a sonart teszi fel? nekem nem kell semmi más csak a sonar

(#15966) jimmy74 válasza bullseye (#15817) üzenetére


jimmy74
őstag

Hát nekem az 50 100 az istenkirály! :K Van vagy 30-40 tankom abból 10-et biztos farmolok a következő gépre de az biztos hogy a vk 3601, pz4 az m4 és a T-150 mellett az 50 100-at favorizálom,ők a kedvencek. :) Velük nem csak az első win-ig megyek hanem amig van kedvem mert élvezem velük a játékot.
Én most a kinai 8-as mednél sokaltam be :o már a 7-es is egy fos volt de a6-ost azt szeretem-meg is tartottam :K
De a comettel meg csak vagy 20-at mentem mert nem igazán jött-jön be de lehet fullosan jó lesz de a cromvell sem fogott meg el is adtam a comet előtt.

WoT:jimmbo

(#15967) DVlad válasza Drenadar (#15925) üzenetére


DVlad
őstag

Hogy ezt írod... lehet, hogy többe is került a csata. Természetesen összesen volt annyi, mert vesztettünk és meg is semmisült a tankom.

[ Szerkesztve ]

(#15968) Axel007


Axel007
tag

Sziasztok!!

Tegnap meglett az ISU-ra a BL-10-es löveg. A véleményem röviden: durrogtat rendesen, még a t10-eseket is, pláne szakaszban 2 ISU. :))
Az SU lövege után kész felüdülés, és a tp-k is könnyebben jönnek.

Tervezem megvenni a következő 8-as TD-t, melyik a jobb szerintetek az AMX AC 48 vagy a Ferdinánd.

[ Szerkesztve ]

(#15969) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

ma valami akció van? hogy aki nem tud játszani és 0-át sebez illetve a leghamarabb hal meg az bónuszt kap ? mert kb ma minden meccsem úgy kezdődött hogy 3 perc után 7-8:0 -ra vezetett a másik csapat (onnan szép nyeri ugyebár) ...már rég nem számolom hanyadikat bukom ma :(((

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#15970) odrif válasza Quan-Chi (#15969) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

dettó

20 éve a Prohardveren

(#15971) myckey


myckey
veterán

Tiger H-ra mit érdemes előbb feltenni?
Lánctalp vagy Top Motor?
(egyéb már fel van szerelve)

Köszönöm.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15972) nyunyu válasza bullseye (#15917) üzenetére


nyunyu
félisten

Az XVM csak a tankok és a játékosok statja alapján dolgozik, nem láthatja előre, hogy mikor jön a lemmindvonat.

Plane, hogy ugyanolyan sulyunak szamolja az osszes tankot a nyeresi eselynel, holott egy 2000 WN6-os Hellcat nem fogja tudni ellensulyozni a 400-500-as T34-et.

Ugyhogy erdemesebb meccs elott a pirosak/zoldek eloszlasat is nezni, nem csak az eselyt.

Na meg az kulon vicces, amikor az egyik oldalon harommal tobb top tank van, mint a masikon, ilyenkor mar a 2 zold vs 5 narancs felallas kimenetele sem josolhato elore, barmi lehet.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#15973) mikron


mikron
tag

Közeljövőben kapunk ismét 3 új térképet " Arizona, Mexikó, Szavanna " ;]

(#15974) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Nem nagy dolog, de nekem nagy eredmény.9 vs 5-ről fordítottunk erre Tier 2-ben Pz. Kpfw 38 (t)-vel:

Rohadtul türelemjáték ez. Na ez az ami nem megy nekem sokszor. Szívesebben scout-olnék, az általában többet is hoz a konyhára :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#15975) nyunyu válasza Djuree (#15929) üzenetére


nyunyu
félisten

az egy nem jó TD, ahogy az 54-es sem.

Ennyire nem erdemes kinlodni a masodik szovjet TD aggal?

Mar a SU-100M1 is nyogvenyelos volt, de a SU-101 az egy rossz vicc, annyira nem tud semerre se loni. :(
Raadasul a loszere is durvan el van arazva, van pofajuk 1230 penzt kerni 217 pen+320 sebzesert.

Tobbi nyolcas TD loszere ezres korul mozog, es van 248 pen+4-500 dmg-je.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#15976) Imilenni válasza Quan-Chi (#15969) üzenetére


Imilenni
addikt

Az ellenség csapata is azon a versenyen szerepelt :DDD

Press "F" to pay respects.

(#15977) Drenadar válasza DVlad (#15967) üzenetére


Drenadar
veterán

jaaaaj azt hittem, hogy BAN volt, account vesztés és hogy a 35ezer ft az forintban értendő... nah látod, nagyon olcsón megúsztad :D

(#15978) L-e-f-i-e válasza PAtr0n (#15932) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Én nem vágom, mindenre volt már panasz de erre még nem, azt hiszem... ez az amit kb mindenki normálisnak tart ebben a játékban, szerintem is így jó ahogy van, ennek még csak felmerülnie se szabadna problémának, sőt egy mondatban sem szabadna megejteni őket. :)

=^-^=

(#15979) fody73


fody73
tag

Na végre ezzel is megvan az ász. :)
De még így is sikerült minuszosnak lenni, mondjuk a végén már gold ammoval lövöldöztem.

(#15980) nyunyu válasza Axel007 (#15968) üzenetére


nyunyu
félisten

Tervezem megvenni a következő 8-as TD-t, melyik a jobb szerintetek az AMX AC 48 vagy a Ferdinánd.

Ezen mi a kerdes?

Teljes erteku nemet TD jo pancelzattal, brutal agyuval, vs egy csigazabalo, ami a tetejen hordja a celtablat, de legalabb loni sem tud az atlagos tereptargyak mogul, vagy ha igen, akkor is kiszamithatatlan, hogy sebez-e?

Innen pl. nem lat ki az AC48, de rohogve ellovik a kupolajat.
Vagy Himmelsdorf bananban sem tud loni a keresztbe belogo dombok mogul, ahova a heavyk szoktak bujni.

Szerencsere holnapi duplaval elit lesz, asz meg mar reg megvan, igy felszabadul egy garazshely.
Kerdes, hogy meg akarom-e venni a Focht, de komoly ketsegeim vannak afelol, hogy szeretek-e franciazni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#15981) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Még, hogy a KV-val nem lehet killeket farmolni: (10kill):

Victory!
Battle: Fjords 2013. augusztus 6. 19:46:11
Vehicle: KV-1
Experience received: 1 513
Credits received: 33 030
Battle Achievements: Kolobanov's Medal, Pool's Medal, Pascucci's Medal, Steel Wall, Top Gun, Cool-Headed

Nem is tudom mikor kaptam utoljára 5-nél több medált, most 6 is összejött :D

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#15982) nyunyu válasza fody73 (#15979) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem gyenge.

Nekem bezzeg sosem jon ossze, pedig mostanaban T28 Prottal jartam trollkodni Ferdi helyett. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#15983) yarsley válasza nyunyu (#15980) üzenetére


yarsley
aktív tag

Nem tudom mit eszel a Ferdi pancelzatan, kozelrol mindenki tudja rajta a weakspotot, a mostani sok TD meg a tetejet is siman atlovi... Jah es ha valami med vagy light melled vagy moged kerul, akkor neked reszeltek. JP2 sokkal nyerobb szvsz.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#15984) Drenadar válasza yarsley (#15983) üzenetére


Drenadar
veterán

miért ha a jp2 mellé kerül egy light vagy medium tank akkor a jp2 megússza?

(#15985) odrif


odrif
MODERÁTOR

Minimum egy hétig hanyagolom ezt a játékot. :DDD

20 éve a Prohardveren

(#15986) sith7 válasza odrif (#15985) üzenetére


sith7
nagyúr

hangember :DD

(#15987) yarsley válasza Drenadar (#15984) üzenetére


yarsley
aktív tag

Nem biztos, hogy megussza, de JP2-ot nem fogod olyan konyen korbe kocsikazni mint a Ferdit.
Ferdim nincs, de JT88-am van. Amelle is ha melle kerul egy light vagy med, akkor reszeltek neki.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#15988) Bingisz válasza myckey (#15971) üzenetére


Bingisz
addikt

A nagyobb lánc szerintem teljesen felesleges.

(#15941) LZs?!:

"- ahol az avg 240 dmg kevés, oda az avg 320 sem elég"- Az IS3-on kívül az összes többi tier 8 heavynek nagyjából ennyi az alpha sebzése, de a Caernavaron még ennyi se (a prémiumokat nem számítva).

"- sem a +dmg, sem a +pen nem kompenzál az alacsonyabb RoF és a magas shell cost okozta kényelmetlenségekéért"- Ugyan az mint az előbb. Az IS3-on és a Caernavaronon kívül minden tier 8 heavynek ennyi a töltényára.

"- de ami a legfontosabb: a hosszú 105-össel a WoT egyik legpofásabb tankja aránytalanná válik, ami esztétikailag előnytelenné teszi..." Hát ugye kinek mi, de szerintem a hosszú 105-el gyönyörűen néz ki.

A legénység szerintem jó, kb. én is így használtam.
Szerintem a legnagyobb ágyúval az igazi.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#15989) Remus389 válasza odrif (#15985) üzenetére


Remus389
veterán

nekem ma nagyon jól ment

majd holnap meglesem mennyi lett a wn6-om szvsz 1800 felett legalább

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#15990) myckey válasza Bingisz (#15988) üzenetére


myckey
veterán

Köszi szépen ;) én is ezen agyaltam
Előbb akkor kifejlesztem a motort,utána pedig meglátom mi lesz a lánctalppal

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15991) Bingisz


Bingisz
addikt

Amúgy az AMX 50-120-on a motor->lánc->löveg fejlesztési sorrend jó lesz?
Mert az 50-100 ágyúja annyira azért nem vészes, de a sebesség hiánya az zavaró.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#15992) Zolee_70 válasza Bingisz (#15991) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Ágyú kell rá mihamarabb....azzal álom, nélküle horror.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#15993) Imilenni válasza Bingisz (#15991) üzenetére


Imilenni
addikt

Ágyú-->Motor-->Lánc..
Én így csináltam /olyan torziós rugó cuccot használtam/

Press "F" to pay respects.

(#15994) Chris0321 válasza yarsley (#15987) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem van Ferdim, lassan ki lesz fejlesztve a JT. Volt már olyan, hogy IS3 akart megkerülni és nem jött össze neki én viszont szépen tudtam az oldalát lőni és sikerült is kilőni. JP2-őn nincs, csak ellenségként találkoztam vele de csak nagyon ritkán pattogott ha domb tetején állt és onnan lőtt. A Ferdivel ha jó szögben áll az ember azért sikerül pattintani. Mivel az ágyú ugyanaz abban nincs különbség de az biztos, hogy nem sajnálom, hogy a Ferdit vettem meg.

(#15995) Quan-Chi válasza odrif (#15985) üzenetére


Quan-Chi
őstag

ááá képtelenség nyerni , 20bukás 7 győzelem a mai termés. és mind ilyen ... :(((

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#15996) Remus389 válasza Quan-Chi (#15995) üzenetére


Remus389
veterán

ha valaki veszít, a másik nyer. ;)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#15997) Bingisz válasza Quan-Chi (#15995) üzenetére


Bingisz
addikt

Megnyugtatlak, tier9-ben is ugyan ez megy:


:U

Amúgy döntöttem, nálam a motor lesz az első az 50-120-on de köszi mindenkinek a tippeket.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#15998) Quan-Chi válasza Remus389 (#15996) üzenetére


Quan-Chi
őstag

ez egyértelmű, na de egész nap ? és mindig így hogy 3x annyit sebzek mint bárki más a csapatomból és a fele elhull sebzés nélkül ? az a következő 12 tanból 7ről sikerült lejátszani a szorzót 4 és fél óra alatt ...

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#15999) Stigma.HC válasza Quan-Chi (#15995) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hasonló nekem is :DDD Előfordul néha. Bár most kezd javulni az arány.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#16000) Quan-Chi válasza Stigma.HC (#15999) üzenetére


Quan-Chi
őstag

egyre csak romlik, 7végén számolgattam, hogy 4 nyertes csata és 55% WR-em lesz, most vagy 25 kell alsóhangon !

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.