Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#14301) zsolthee


zsolthee
senior tag

VK3601-re melyik löveget érdemes feltenni? Én a 75mm-es Konish-t használom de többeknél észrevettem, hogy valamelyik nagyobb csőszájfékkel rendelkezőt használja.Az lenne a 88mm-es, gondolom... :U

(#14302) Remus389 válasza vhw (#14299) üzenetére


Remus389
veterán

Kár, de akkor az legalább brutális. :)

És a hetes francia TD az milyen? utaljuk?

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#14303) Bingisz válasza virkir (#14300) üzenetére


Bingisz
addikt

A VK-nak nem elvették valamelyik motorját?

VK 30.02 (D)

Engine Maybach HL 210 P30 replaced with engine Maybach HL 210 TRM P30

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14304) munnergep válasza psycroptic (#14234) üzenetére


munnergep
senior tag

Semmi köze a t-50-2-höz. Drift, gyorsulási verseny, gymkhana elfelejtve :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#14305) Bingisz válasza nyunyu (#14295) üzenetére


Bingisz
addikt

Na megcsináltam, működik rendesen végre! :R

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14306) marked one94 válasza GrooveHero (#14293) üzenetére


marked one94
őstag

A javítást meg a lőszert melyik tank árából fogod fent tartani? :D

You'll Never Walk Alone

(#14307) vhw válasza marked one94 (#14306) üzenetére


vhw
addikt

Eladja a type-ot. Megér pár százezret. :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#14308) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Jézusom ez az MT-25 szégyen.. a T-50-2 forog a sírjában :O

Amúgy lenne egy kérdésem. Réges régen még olvastam egy ilyesmit azóta se hallottam róla semmit

- a "roaming" (DX: szerverek közti acc. utazások lehetősége pl. RU->EU) teszt őszre van beütemezve, Szilveszter környékére megy élesben

ez most akkor fake hír volt ? , pedig jó lenne :))

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#14309) GrooveHero válasza marked one94 (#14306) üzenetére


GrooveHero
addikt

és vhw kac kac kukac:DD Ott a tájp meg a t34, hog szerezzek pénzt. Amúgy nem vicc, most gondolkodom, hogy fel kéne szerelni, csak nem tudom mit adjak el:D

van még miből válogatni:

E-100
t110e5
IS-4
103
kt
is3

ezek a drágábbak. Csak a töltésgyorsító meg a venti ára kellene. Na meg talán egy periszkóp, ha ér valamit

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#14310) HungAryan


HungAryan
tag

Egy kérdés. Tudja valaki, hogy mit jelentenek a zöld háromszögek a minimapen?
A legújabb XVM verzióban vettem észre, de fogalmam sincs, hogy mi akar lenni. :F

[ Szerkesztve ]

WT account: Cpt_Hungarian

(#14311) virkir válasza Bingisz (#14303) üzenetére


virkir
veterán

Hja és ezért elküldték teljes felújításra aztán véletlenül stocknak szerelték :D
Na a T-54-ről viszont semmi.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#14312) nyunyu válasza Bingisz (#14296) üzenetére


nyunyu
félisten

Csomagban levo res\audio-t tedd a res_mods\0.8.7\audio-ba.
Scripts jo helyen van.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#14313) Enzolord


Enzolord
addikt

T54ből miért táraztak ki?
Erről nem olvastam..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#14314) Bingisz válasza HungAryan (#14310) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem azt, hogy hol halt meg a szövetséges tank?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14315) HungAryan válasza Bingisz (#14314) üzenetére


HungAryan
tag

Fogalmam sincs, majd megfigyelem jobban. Köszi a tippet! :)
Csak gondoltam van valaki, aki biztosra tudja hogy mi ez.

WT account: Cpt_Hungarian

(#14316) Tubi1976


Tubi1976
tag

Sziasztok!
A segítségeteket kérném, van egy Löwém jó legénységgel, most vettem egy Tiger P-t és nem tudom berakni a Löwe legénységét csak ha átképzem, gondolom én értettem vmit félre ebből az átképzéses dologból, de mit?

(#14317) Chris0321


Chris0321
addikt

Használja valaki a 1. HRMOD Gun Sounds v1.72-t és a 2. GnomeFathers engines V0.451-t 8.7-ben? Nekem valami nem engedte, hogy végigmenjen a csík a betöltőképernyőn és nem vagyok teljesen biztos benne, hogy ezek miatt volt. Jópár mod van fenn és a problémás mappát már sikerült megtalálnom de ha nem muszáj nem zongoráznám végig az összes lehetőséget.

Tubi1976: A prémium tankba tudod átültetni a legénységet bünti nélkül nem fordítva.

[ Szerkesztve ]

(#14318) myckey válasza GrooveHero (#14309) üzenetére


myckey
veterán

már nem bírsz várni a leárazásig?
lassan esedékes lesz,nagyon lassan :B

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14319) Tubi1976 válasza Chris0321 (#14317) üzenetére


Tubi1976
tag

köszi, akkor ez elba....

(#14320) Bingisz válasza HungAryan (#14315) üzenetére


Bingisz
addikt

Biztosan az. Látszik, hogy egy háromszög van a térképen, és nektek a Hellcatotok halt csak meg.
Egész jó újítás, bár szép pacát tud csinálni a térképen, egy halott Lemming train. :)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14321) HungAryan válasza Bingisz (#14320) üzenetére


HungAryan
tag

Igazad van, most figyeltem csatában. Mondjuk nem tudom, hogy ez mennyire lesz hasznos. :DDD

WT account: Cpt_Hungarian

(#14322) Chris0321 válasza Tubi1976 (#14319) üzenetére


Chris0321
addikt

képzel egy 75%-os legénységet a TigerP-be és azt átrakod a Löwe-be amikor nem használod. Így sokkal gyorsabban fog fejlődni a legénységed. Vagy átképzed a Löwe legénységét a TigerP-be amit így büntetlenül visszarakhatsz majd.

(#14323) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Hali !

Megvettem életem első nehéz tankját a KV-1-et... De iszonyatosan nehezen haladok vele. Alig tudok pluszban kijönni egy egy körből. Megvettem rá a legnagyobb löveget ,de hát az is lepattan minden tankról (nem a tier7-ekről beszélek ). Valami tippet kaphatnék hogy mégis hogyan tudnék előrébb jutni vele? :F

halahala

(#14324) balintka


balintka
addikt

A J1mbo-féle Crosshair mod nálatok is csak 1 tizedesjegyig számolja az újratöltés idejét??
Eddig 2 tizedesig számolta.
Nem lehet átállítani olyanra, amivel eddig volt, 2 tizedeses számlálóra?

(#14325) Chris0321 válasza xenom0rph (#14323) üzenetére


Chris0321
addikt

Én a KV-1-en a 122mm-es ágyút használom HE-vel. Igaz, hogy lassan tölt és céloz, de ha betalál az elég fájdalmas tier 5-ben és alatta is.

(#14326) Jolet


Jolet
őstag

abban tudtok segíteni, hogy mit kellene állítani, mert az új patch óta sniper nézetben nem tudok annyira ráközelíteni a tankokra, mint az előző verzióban
maximális kamera zoom van fent annál azt vettem észre, hogy annyira el lehet távolodni a magasba, hogy alig látszik a tank... emlékeim szerint régen ennyire nem lehetett
lehet összefüggés a kettő között?
az új xvm van fent, a damage panel, és a régi célzó modom

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#14327) dfsz34 válasza forras2 (#14272) üzenetére


dfsz34
őstag

"Van most ez a verseny.
Erről van valami lista, ahol meg tudom nézni, hogy melyik tankkal jelenleg hányadik vagyok? :U"

Nem hiszem, hogy van ilyen, de figyelgesd a csatákat, hogy a prok milyen eredményeket mennek és tudsz viszonyítani

a tank ászt biztosan meg kell csináld hozzá, ha még nincs meg és az adhat viszonyítást, hogy a többiek kb hogy állnak azzal a típussal

tier 8-ban már láttam 1690 xp-s csatát su101-el, sajnos nekem csak 1462 a csúcsom isu-val, de még talán a járműnkénti top50-be befér, mert egy nagyon mákos kör volt

egy jótanács, ha még nincs, akkor sürgősen kétágú távcsövet a TD-re, mert csak úgy tudsz nagy xp-t elérni, ha magadnak spotolsz,

azóta rengeteg olyan esetem volt, főleg a vaksi is tankokkal, hogy egyszerüen nem látott, de én már messziről látom őt és még az is3 is csak két lövés az isu-nak, úgyhogy sok esélye nincsen, ha úgy adja a helyzet

kis adalék ehhez, hogy ahogy megvan a bia egy tankomra, már ugrik is le a venit, mert a hatása megegyezik és attól függően, hogy melyik illik inkább a járműre vagy optika vagy kétágú megy rá
észrevehetően nő az elért xp (és kredit) ha brutál a látótávom, mert sokan, talán a többség nem foglalkozik ezzel,
amire rájöttem, hogy ez a bia igazi előnye, hogy le lehet szedni a ventit és más még hasznosabb cuccra kicserélni

a másik taktika, hogy bele a csata sűrűjébe aztán lesz ami lesz, de pl egy isu nem igazán közelharcra termett, mondjuk vannak jobban mozgó TD-k, azokkal

(#14328) Steelheart2 válasza Jolet (#14326) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Keress olyat a gui/flash mappàban hogy zoom x4. Abban tudod àllitani.Azt nem tudom,hogy ezt a fàjlt mi rakja fel.Én deegies célzot hasznàlok és ott van ez a fàjl.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#14329) Jolet válasza Steelheart2 (#14328) üzenetére


Jolet
őstag

sajnos nincs ilyen benne

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#14330) Chris0321 válasza Steelheart2 (#14328) üzenetére


Chris0321
addikt

Hogy lehet állítani?

(#14331) balintka válasza dfsz34 (#14327) üzenetére


balintka
addikt

És ha van bia+ ráteszem a ventit, nem csökken tovább a töltési idő?

(#14332) Steelheart2 válasza Chris0321 (#14330) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Megnyitod valami szovegszerkesztövel(Notepad++) és ott a <zooms> utànni szàmokat àtirod a kivànt értékekre.
Sajna ha nincs ez a fàjl,akkor nem tudom hol kell. Bàr nekem most zoomX .xml fàjl van.A 8.6 ban zoom x4 volt.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#14333) Enzolord válasza balintka (#14331) üzenetére


Enzolord
addikt

De!

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#14334) dfsz34 válasza balintka (#14331) üzenetére


dfsz34
őstag

igen, de a bia és a venti is 5%-t javít, leginkább ott van értelme, ha pl nem 100%-os a legénység, mert épp átképezted és akkor ventivel meg bia-val 100%-nak megfelelőek

szerintem az és -nek nincs értelme, inkább a vagy, mondjuk a bia-t amúgy is csak második skill-nek lehet igazán jól kifejleszteni, kivétel a közelharcos tankok, mert a hatodik érzék az ugye a kötelező perk elsőnek (kiéve mondjuk pl is tankok, ott mindegy, úgyis spotolva vagy, mert közelharcra termettek)

más téma. bejött egy e25 szakasz, két e25 és egy T1HT és ki is szedtem az egyik E25-t, elég sunyi tank, tényleg nagyon jó a kamoja, elbújt és oldalba akart kapni, ami részben sikerült is neki, mert 3 lövésem is mellé ment a szemben spotoló T1HT-re, és elkezdtem oldalról bekapni a lövéseket, csakhogy számítottam rá, mert gyanús volt nekem a T1HT, hogy a szakasztársának spotol és mondom legyen meg ez a skalpom is nekimentem az e25-nek

100hp körül sebez, de tényleg nagyon gyorsan, szemből viszont már pattog (su12244-el voltam), odaértem és jobb oldalt fenti részt meglőve szépen elpusztult, ahogy a T1HT-is, mert gyorsan forgok

(#14335) jano_77


jano_77
nagyúr

Leszedtem/telepítettem az XVM 4.1.0 verzióját ahová és ahogyan kell, de mikor el akarom indítani az XVM.stat.exe file-t, akkor XVM 4.0.0 verziót ír ki a kis fekete ablakba!
Mitől lehet ez, másnál volt ilyen probléma?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#14336) Jolet


Jolet
őstag

na kiokoskodtam a megoldást...
a maximális kamera zoom volt a ludas
annak is az avatar_input_handler fájlja
át kellett írni benne a snipermódhoz tartozó sorokat és láss csodát sokkal jobb lett
most a maximumot a 8.6 15-jéhez képest 25-re állítottam és tényleg nagyon közel hozza
sajnos csak 3 lépcső van így azokra kell elosztani a lehetőségeket
egy kis kisérletezéssel szerintem meg lehet találni az optimumot

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#14337) vhw válasza jano_77 (#14335) üzenetére


vhw
addikt

Nekem is azt írta ki, de mikor már felugrik a játék ablaka, akkor a bal felső sarokban már szépen kiírja, hogy 4.1.0 for 0.8.7 patch. Szóval csak működik. :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#14338) jano_77 válasza vhw (#14337) üzenetére


jano_77
nagyúr

:R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#14339) krisss93


krisss93
aktív tag

Mod pack van már? :DDD
Bocs a pofátlanságért

(#14340) dfsz34 válasza krisss93 (#14339) üzenetére


dfsz34
őstag

+1 :)

(#14341) jano_77 válasza nyunyu (#14295) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ehhez a megfelelő motor hangos mod van már 8.7-hez?!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#14342) jano_77


jano_77
nagyúr

Mit kell tennem ahhoz, hogy az XVM beállításaim (8.6-osak) rendesen működjenek?!?
Jelenleg sajnos semmi nem működik belőlük, pedig feltettem az XVM4.1.0 és XVM.Stat1.6.0 illetve a 8.6-ból az xvm.xc file-t is bemásoltam az XVM mappába (illetve ez itt is volt) valamint a 8.6/gui/flash mappában lévő xvm.swf file-t is átmásoltam, de SEMMI!? :F
Hálás lennék, ha vki tudna ebben segíteni! Minden más úgy néz ki működik egyenlőre!
Bár némi szaggatást vélek felfedezni az irányításban(célzásban) ez előferdülhet, hogy a hang modok miatt van? Vitiris normal célzó modja van fent jelenleg.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#14343) jano_77 válasza Jolet (#14336) üzenetére


jano_77
nagyúr

EZT próbáljátok ki....nálam működik - a hangya fa**án a bolhát is lehet látni vele ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#14344) nyunyu


nyunyu
félisten

Mikor adnak ki olyan XVM verziot, ami Jano kompatibilis?

Baaaar, meg mindig nem ertem, mit lehet az XVM+XVM Stat.zip WOT mappaba kicsomagolasan elrontani :C

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#14345) balintka válasza balintka (#14324) üzenetére


balintka
addikt

Erre valaki tud mondani vmit?

(#14346) Dobi 562 válasza jano_77 (#14343) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ez véletlenül nem egy tiltott mod?

(#14347) #43783936 válasza forras2 (#14272) üzenetére


#43783936
törölt tag

A noobmeter.com-on tudsz keresgélni.
Ott meg tutdod nézni a gépenkénti top 50-et.

(#14348) csaabz


csaabz
őstag

Használ valaki Comet medium tankot?
Ritkán szoktam problémázni egy tankon, de ez most olyan. Nem elég gyors, jóval lassabb, mint a Cromwell. Tier 7-ben 140-es damage. Lol. Már fullos és egy komolyabb legénységet ültettem bele, de óriási szenvedésnek látom.
A legfőbb probléma talán, hogy az alacsony páncélátütés miatt gyakran kell gold ammot használni és veszteséges lesz vele a csata. Durván veszteséges. :W Van rajta venti, loading rammer és coated optics.
Tapasztalatok?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#14349) kirjak válasza balintka (#14345) üzenetére


kirjak
aktív tag

Én csak annyit hogy 2 tizedesjegy "mélységre" mi szükség van?

(#14348) csaabz: Ami nagyon nem jön be lépd át egyszerűen.Persze a jó legénységet mentsd ki valahogy. Ilyenkor jön jól a free xp ha van elég.

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#14350) csaabz válasza kirjak (#14349) üzenetére


csaabz
őstag

100.000 xp a Centurion. Valahogy el kell érnem. Free xp nincs. :(

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.