Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#15051) Tiszteletes válasza Mustaros (#15048) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

És az elképzelhető, hogy építőbb lett volna. :) A hozzászólásod magáért beszél. Leülhetsz. Kettes. :)

[ Szerkesztve ]

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#15052) HungAryan válasza Mustaros (#15041) üzenetére


HungAryan
tag

Gondolom te nem fizettél még semmiért a játékban, ezért téged mindenért büntetnek.
Illetve remélem, hogy ezt csak viccnek szántad.

WT account: Cpt_Hungarian

(#15053) AlexWolf válasza grex4 (#15017) üzenetére


AlexWolf
senior tag

WG hívő kontra... lol.
Éppen most fogom abbahagyni megint huzamosabb időre a játékot, mert unom.

Amúgy akkor légyszi mondd meg, hogy mit kéne csinálniuk? Mi az a "sírásszám", ami után az adott fejlesztést el kéne végezniük...vagy úgy egyáltalán szerinted, hogyan kéne működnie a WG-nek, hogy megfeleljen a számodra?

Azt is nyilatkozta hogy direkt vannak túl erős tankok, hogy mire elérik a felhasználók és minden aranyat kinyertek az adott ötletből, nerfelik és kreálnak másik top tankot. (Ezzel még önmagában nincs is probléma, de szintén gusztustalan)

ÉS ez szerinted más játékokban nem így van? Ott van pl a WOW, ahol azért fizetsz, hogy EGYÁLTALÁN játszhass. Játszol mondjuk 2-3 hónapot, amikorra lenyomtad az összes instát, napi questet, akármit. Majd miikor éppen megunnád, megint beraknak néhány új instát, questet, akármit, ami miatt maradsz.

Így ehhez a ponthoz is kíváncsi lennék, hogy szerinted mi lenne a jó megoldás?..ja és azt is vedd figyelembe, hogy nem a Máltai Szeretetszolgálat fejleszti a játékot, hanem egy profitorientált cég.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#15054) Tiszteletes válasza HungAryan (#15052) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Szerintem annak szánta. :)

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#15055) dorka16 válasza #35692544 (#15047) üzenetére


dorka16
aktív tag

Én is. Eddig 2X vettem 3 nap premiumot de nem is bántam meg. A csapatjátékkal kapcsolatban eljutottam odaáig, hogy szarok rá. Én elindulok minden térképen a kedvenc irányomba. Ha jön segítség jó ha nem hát vesztettünk. :DDD Éppen annyiszor játssza el ezt az ellenfél is. Éppen ma jött szembe egy TD a jobb oldalon mi meg vele szemben 5-en. Hopp meghalt, 2 perc múlva 15:4-re nyertünk mert hátba kaptunk az ellent.
Ja és szidok mindenkit mint a bokrot ha úgy hozza a sors. Direkt kikerestem a "gyáva szar" kifejezést angolul. :DD Szemét alak vagyok mi?
Mikor összejön az új ágyúra az XP mindig megkérdezem magamtól vajon az első találatom vikisék lesz?? 175-ös pennel Pz.IV ellen? Az hát! :)
Túl komolyan veszik itt egyesek mint ha fizetnének nekik, hogy játszanak vagy 20-e-ért vették volna meg PS4-re a játékot.
Persze ettől függetlenül én is szoktam ordítani ha a 20-ik vesztes csatám után. :W
De vagy felállok a gép elől vagy töltöm a 21-et.
Ja néha itt is sírok egy kicsit. :DDD

(#15056) grex4 válasza AlexWolf (#15053) üzenetére


grex4
aktív tag

Srácok, komoly bajok vannak az értő olvasással és látom kötözködni is sokan szeretnek.

Kérésed első felére: A lényeg nem a kisebbségben lévő hülye gyerekek sírásán van, hanem a vállalatuk undorító hozzáállásán.

Második felére a válaszomat még idézted is: Ezzel még önmagában nincs is probléma, de szintén gusztustalan)

dorka16: Linkelt replay-eidmindig megnéztem és egészen jól is tolod de valszeg nekem írtad amit írtál.

Első 4 kijelentést nem tudom hova tenni mert nem a játékkal van probléma, evidens de nem témábavágó.
5. Igaz, de várni joga van mindenkinek. Többi észrevétel is evidencia, de nem tudom hova tenni.

üdv

(#15057) jano_77


jano_77
nagyúr

Tudja vki a megoldást arra a hibára, bugra, hogy miért tűnik el a bázist jelölő köröcske a minimapról egy idő után teljesen random módon!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15058) Angel1981 válasza AlexWolf (#15053) üzenetére


Angel1981
veterán

"Azt is nyilatkozta hogy direkt vannak túl erős tankok, hogy mire elérik a felhasználók és minden aranyat kinyertek az adott ötletből, nerfelik és kreálnak másik top tankot."

WOW! Komolyan mondott ilyet? :Y
Üzleti szempontból tök logikus, csak nem éppen etikus...
Lehet, most ez a helyzet az UK TD vonallal? :F

(#15059) Mustaros válasza Tiszteletes (#15051) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Nem érdekel az építő jellegű hozzászólásod , elkezdtél trollkodni , mikor senki se kérte , hogy felvilágosíts az ügyben , hogy már volt.. mintha valami első-zés lett volna..
Már nem járok iskolába , így a leülés meghagyom neked , a kettes osztályzattal meg magadat jellemezted , sajnállak , ha neked csak az jutott.

Téma lezárva.

(#15060) dorka16 válasza grex4 (#15056) üzenetére


dorka16
aktív tag

Nem konkrétan neked szántam. Többen is megszólaltak pro/kontra, hogy vajh a cég hozáállása milyen. Erre tettem egy szerintem idevágó megjegyzést. Nem akartam senki véleményét minősíteni ezzel csak elmondtam a sajátomat.
Köszi de nyilván nem replayezek olyat ahol szarul ment a játék pedig az van többségben. :W

(#15061) Tiszteletes válasza Mustaros (#15059) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

"Már nem járok iskolába"

Akkor lehet, hogy még kéne. :) Amúgy pedig viseld a jogos kritikát férfiasan. (Tudod vannak akik szoktak ilyet is írni: "jah.. bocs! Tényleg nem vettem észre.") Ettől még nem lesznek kevesebbek. Épp ellenkezőleg.

De szót se róla többet, míg hasonlóval nem találkozom. Akkor sem fogja senki kérni. Én azért majd emlékeztetlek rá.. :) Tudod, én hiszek a jellemfejlődésedben. Amúgy milyen néven nyomulsz a játékban? Alkalomadtán egy jó kis gyakorlóban levezethetjük a felesleges feszültséget. :)

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#15062) iwu válasza Mustaros (#15059) üzenetére


iwu
addikt

azért én azt gondolom, a te hsz-eiddel vannak nagyobb gondok a témában...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#15063) Drenadar válasza Ispy (#15035) üzenetére


Drenadar
veterán

nah látod... onnan már csak helyezkedni kell vele, és szerintem nagyon feelinges vele trollkodni.
a német pzIV ugyanez, csak az kicsit sérülékenyebb...

(#15064) Ispy válasza Mustaros (#15059) üzenetére


Ispy
veterán

Ez nem trollkodás, hívjuk inkább fórum etikettnek.

Igen, nem illik ugyanazt belinkelni többször, ráadásul rövid időn belül.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#15065) grex4 válasza dorka16 (#15060) üzenetére


grex4
aktív tag

Pedig hidd el, nagyon is jó játékos vagy. ezeöccá csata alatt 700+ effi nagyon is szép teljesítmény. Szívesebben látnálak a csapatomban mint bármelyik 1500 csatást.

Bár múltkor amikor a kv-1s tornyát kezdted el lőni hátulról akkor fogtam a fejem :)

üdv

(#15066) Tiszteletes válasza Tiszteletes (#15061) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Hogy kicsit értelmesebb dolgokhoz is hozzászóljak. Serb nevű fickótól, vagy bármely a cég pólójába bújtatott embertől nem elfogadható egy ilyen reagálás, hogy kvázi: fosunk a felhasználók, többségében, a megfelelő fórumokon kommunikált, építő jellegű visszajelzéseire. A Sony-s példa jó volt szerintem.

Sokkal diplomatikusabban kéne az ilyeneket kezelnie a cégnek. Ezt a fószert meg soha többé nem engedni nyilatkozni. De persze alapvetően ennek hibás megítélése, mint oly sok más ez is elkorcsosult világnézetünkre vezethető vissza. Ha sok pénzt termelő cég képviselője/fejlesztője/tulajdonosa, tudom is én mije enged meg magának ilyen stílust, akkor elnézzük neki, (mert hát a pénz az Isten) pedig ez részéről vegytiszta kivagyi bunkóság. Egy ekkora cégnek sokkal jobban kéne vigyáznia arra, hogy milyen kép alakul ki róla. Igenis elvárható, hogy példamutatóan, és diplomatikusan válaszoljanak. Pl: "Mint minden cég, mi is követünk el hibákat. Előfordul, hogy egy kezdeti fázisban zseniális ötlet a valóságban nem működik. De azon vagyunk, hogy a felhasználók visszajelzései alapján egyre élvezhetőbb programot készítsünk, hisz mindkét fél érdeke ezt kívánja." stb.

Nem kell marketinges szakembernek lenni ahhoz, hogy ilyen válaszokat tudjanak adni. Csak szegény neveletlen, újgazdag, klaviatúrahuszárt sajnos senki nincs, aki erre figyelmeztesse.

[ Szerkesztve ]

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#15067) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Hali!

Megvagyok a Minimalista célkereszt új pofásított verziójával.

Kicsit bővebb és konfigurálható Infopanel a targetről! (a config file leforditva)

Kicsit informatívabb célkereszt. Teljesen testreszabható! (config file leforditva)

Apróbb hibajavítások. innen is letudjátok letölteni

(#15068) Angel1981 válasza Tiszteletes (#15066) üzenetére


Angel1981
veterán

Ebben nagyon sok igazság van! :K :R

(#15069) zserrbo válasza Diarmand (#15014) üzenetére


zserrbo
aktív tag

A jog alatt nem kifejezetten a hivatalos joga van vmihez titulust értettem, hanem a felhasználók értelmes visszajelzéseit. Mondom a teljesség igénye nélkül sorban:
Ha fizetek a játékért indok nélkül ne zárják le hamarabb az eventet (nem egyszeri eset)

- képesség alapú MM? "Már százszor megmondtam. Nem akarok olyat."
- a csapatod miatt vesztesz? "Ne játssz csapatjátékokkal."

Probléma a T8-as prémium tankok amiket teljesen új játékosok vezethetnek? "De szörnyű..."

az MM ugyan arra a pályára dob mindig, az egész hétvége alatt? "Milyen szörnyű.."

Foch 155 túl erős? "Ne játssz a Foch 155-el" Nagyon bosszantó tud lenni mikor a távoli bokorból 3x 800 felett isebzést ad egy ilyen szar.

Az elsővel kapcs már többször leírtam a véleményem, utálom amikor 15-ből 10-nél több ember inkább a zászlóra se megy inkább bukjuk el.

A másodiknál, ha én döntenék valóban az adott szintű prém tankot nem engedném, hogy megvegye x játék alatt. Tudom ez se garancia, mert vannak totál hülyék több ezer csatával is, de mégis legalább egy oktató módot kötelezővé tennék, ha mást nem.

A harmadikra reagálva az összes ismerősömet bosszantja, hogy nem forognak rendesen a pályák, illetve azt meg tudom érteni, ha a kisebb szintű tankokra is van specializálva egy-egy pálya, de ez esetben legyen több pálya, mert unalmas tud lenni sok játék után.

A "Milyen szörnyű" flegma válaszoktól okádni tudnék.

[ Szerkesztve ]

(#15070) AlexWolf válasza grex4 (#15056) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Úgy látom szövegértési problémáim nem csak nekem vannak, hiszen az általam feltett kérdésekre egyetlen érdemi választ sem kaptam.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#15071) myckey válasza Vitiris (#15067) üzenetére


myckey
veterán

szerintem az eddigi is bőven elegendő volt
jelzi a páncélátütést
írja hogy miféle löveg van az ellenfélen és mennyi idő alatt tölt be
ettől nagyobb segítség nem hiszem hogy kell. :)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15072) vhw válasza Tiszteletes (#15066) üzenetére


vhw
addikt

Miért kéne diplomatikusabban kezelni a címeres hülyéket, akik újra és újra marhaságokat írnak a fórumra?

Sokan itt, akik egy-egy kiragadott mondat alapján háborognak az illető viselkedése miatt, azok nem látják miféle kérdések érkeznek oda (akár hétről hétre ismétlődve). Viszont akik hosszabb ideje figyelemmel kísérik, mondjuk az ftr blog fordításait, azok már meg tudják különböztetni a "neveletlenséget" a trollkodástól és akár vidulnak is egy jót rajta. Persze akik "magukra ismernek", vagy magukra veszik amit ír... hát akkor... :))

Nem kell minden szavával egyetérteni, megosztó személyiség, de legalább egy karakteres figura, nem egy "marketinges papucs". Ami szerintem még mindig "érdekesebb", és "szeretnivalóbb" mintha napról napra tömné a fejünket a langyos "bocsánat így meg úgy" "minden erőnkkel azon vagyunk", "számunkra igen fontos a blablabla..." Érdekel ez valakit? Jobban érzi tőle magát bárki is?
Megmondja ha hülye vagy és kész. Akik meg veszik a lapot mosolyognak egy jót.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#15073) Vitiris válasza myckey (#15071) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Tudom! :) De hátha valaki így szereti! Viszont akinek az előző meg volt a Flash filok miatt frissítheti azokat(crosshair_*******).

Ez ez eredeti orosz honlap!

http://forum.worldoftanks.ru/index.php?/topic/651705-087-minimalistic-sights-0872-серия-настраиваемых-прицелов-угн-updated-27072013/#top

(#15074) zserrbo válasza vhw (#15072) üzenetére


zserrbo
aktív tag

Majd, ha jól meghackelik őket, mint a Sonynál is tették leshetnek és kapkodhatnak. Bár lehet az indok nem ugyanaz volt, attól még itt lehet.

Gondolj bele egy 8as prém tank lehet 12500 arany is, ami több mint 15000Ft plusz a prém fiók. Ne mondja már valaki nekem, hogy ennyi pénzért le kell szarni a felhasználókat!!

[ Szerkesztve ]

(#15075) Mustaros válasza zserrbo (#15069) üzenetére


Mustaros
aktív tag

De az se normális , hogy a játékosok véleménye alapján történik a balansz.. sokan mesélték , hogy pl : LOL-nál ez így megy.. mert a 13 évesek szét spammelik a fórumot , hogy ez imba az imba.. és egyből használhatatlan lesz egy hős..

Kéne egy olyan wot-os team.. vagy társaság , nekem tök8 micsoda.. akiket azért alkalmaznak , hogy minden egyes kritikát meghallgassanak , de ők is játszanak és ők döntsék el , hogy mi imba és mi nem.. ez legyen mondjuk 50 ember.. gondolom van pénze a wg-nek , nem halnának éhen..
Lehet akkor ezek a flegma válaszok is véget érnének , mert ha valaki nem képes a (rajongókkal) foglalkozni , akkor alkalmazzon olyasvalakit , aki képes normális hangnemben ezekre reagálni.

(#15076) psycroptic válasza zserrbo (#15074) üzenetére


psycroptic
őstag

Annak aztán mi értelme lenne? Vagyis miért kellenne hackelni? Mert a takonyeke nem tudta kilőni az ellnfelet? Ha ellopják az adatokat az nem csak a WG-nek lenne rossz, hanem mindenkinek aki vásárolt náluk a fizetési adatai miatt.

A szerkre:Ha megveszed akármelyik játékot x ezerért ami egy kerek sztori végetérő tartalommal(Tomb Raider), akkor sem lehet neki állni hisztizni, hogy "márpedig én kékszinű tangabugyiban akartam Larát harcolni látni :O ".
Erre csak egy Blöff idézet jut eszembe: "Megnéztétek oszt megvettétek! Azt ajánlom, hogy addig húzzatok el innen csávókáim míg van lábatok!" - Mickey :DDD

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#15077) Enzolord


Enzolord
addikt

A kínai med ágról kinek van tapasztalata?
Milyenek? Light, vagy végig a med vonalat érdemes vinni?
Legénységem van bele egész jó a typeból..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15078) myckey válasza Vitiris (#15073) üzenetére


myckey
veterán

akkor egy frissítést lerendezek,ártani nem árt

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15079) Mustaros válasza Enzolord (#15077) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Én kihúztam mind2 ágat.. kár volt.. nekem nem jött be.. gun depression 0.. sok esetben ez használhatatlanná tesz egy tankot..

Bár a tier 10-es med még nincs meg.. de attól se várok sok mindent :D

(#15080) Enzolord válasza Mustaros (#15079) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát ez nem jó hír, bár a Gun depression 0-t tapasztaltam már tier 5be, és tényleg elég bosszantó, viszont felfele lövöldözhetsz..:) Azért köszi az infot :R :R

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15081) Zeratul válasza Mustaros (#15075) üzenetére


Zeratul
addikt

Vannak ilyenek, úgy hívják hogy fizetett superteszter.

(#15082) myckey válasza Enzolord (#15080) üzenetére


myckey
veterán

én a WZ 131/132 ről eddig csak jókat olvastam ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15083) Mustaros válasza Zeratul (#15081) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Erről nem tudtam , hogy a szuperteszterek pénzt is kapnak :D

(#15084) Tiszteletes válasza vhw (#15072) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Hoznám ha nem is teljesen jó példának a különböző szolgáltató multik ügyfélszolgálatait. Mert innen van saját tapasztalatom arról, hogy milyen is egy internacionális nagyvállalat ügyfélkezelése. Illetve, hogy milyennek kell lennie. (Tudjuk, hogy ők is vastag rétegben terítik bélsárral az ügyfelek 95%-át, de legalább ott van a kakin a cukormáz.) Szerinted a 70 éves Magdi néninek hogy esne a következő: a telefonos ügyintéző ráébreszti arra, hogy azon a fekete dobozon, mindösszesen egy gomb van aminek a benyomása által működésbe hozható, és Magdi néni már nézheti is a televíziót. De egyébként hogy lehet ekkora retardált farok?! Mindösszesen 1 lapnyi használati utasítást kellett volna elolvasnia, ha magától nem jött volna rá?! Úgyhogy az értelmi képességeire, és annál is inkább a korára való tekintettel, jobban tenné, ha keresne egy közeli sírgödröt és magára húzna néhány lapát földet.

Ugye, hogy felháborító. Pedig a mindennapjaink is hemzsegnek a Magdi nénihez hasonló retardáltaktól. Mégse küldi el őket senki oda ahová valók. (Mert jó részük azért keményen építette a szocializmust, amit gyorsan elprivatizálhattak, és már nincs semmi ami miatt háborúzni kéne. Tehát ülhetünk otthon/melóhelyen a karosszékben és vitatkozhatunk ilyen kaliberű témákról.) Nem, mert neveletlen, bunkó, és illetlen viselkedés volna. (Nem mellesleg Magdi néni naivan menne a másik szolgáltatóhoz, amíg onnan is el nem küldik hasonló stílusban.)

Egy ilyen kaliberű cégtől minden területen a professzionalizmus az a minimum ami elvárható a kommunikációba is. A retardált barom kérdésekre legyen meg a sablon egy intelligens szóvivőnél, üf.szolgálatosnál, és cégvezetőnél is. Ha nincs, a kitétel "intelligens" nem érvényesül.->suttyó, bunkó

Én e-tekintetben pl. annyival érzem különbnek magam Serb-nél, hogy ezen hiátusom ismeretében, nem sok lehetőséget engednék magamnak, hogy retardált kérdésekre válaszolgassak. Erre fizetnék olyat, akinek ez folyamatosan megy az általad is írt, langyos klisékkel. Mert a bunkóság (ahogy Te írtad, karakteresség) mindig kevesebb embernek fog bejönni.

[ Szerkesztve ]

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#15085) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

WOT-ra érdemes a HD3850-et cserélni egy HD4890-re? Gondolkodok, hogy fatert meglepjem vele.
Bár a proci tuti nem tudja rendesen kihajtani. E6600

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#15086) zserrbo válasza FoBCRaistlin (#15085) üzenetére


zserrbo
aktív tag

Talán, ha bírja az alaplapod és a hűtés egy kis tuning segíthet. Nekem itthon van egy e6400 2,17ghz-ről 3,2-re megy stabilan.

(#15087) K6000 válasza Enzolord (#15077) üzenetére


K6000
tag

Type 58 tank abszolút szeretem kategória, és a med ágról az IS-2 felé mennék tovább :K
A med ág tovább sajnos tragédia, a light még elmegy, de az is nagyon küzdelmes lesz.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#15088) FoBCRaistlin válasza zserrbo (#15086) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

elbírja, csak kérdés van-e értelme mellé. Nagyon régen volt már nekem e6600-om.
Meg itt a WOT-on a hangsúly, mert faternak lenne.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#15089) vhw válasza Tiszteletes (#15084) üzenetére


vhw
addikt

Csak annyi a különbség, hogy oda arra az orosz fórumra nem Magdi nénik írnak, hanem 10-15 (vagy hasonló értelmi szinten lévők). Szerintem ott is megvan annak a topiknak az íratlan szabályzata a köztudatban (erről annak idején írt is pár sort silentstalker; milyen kérdést "szabad" és milyet "felesleges" feltenni és azt is hogy fogalmazza meg az illető, ha érdemes választ akar rá látni)
Amilyet "szabad" arra jó eséllyel kapsz normális választ.
Amit "felesleges" (mert már milliószor feltették; mikor jön ez vagy az az ág, mikor nerfelik már ezt vagy azt... stb.) arra egyszerűbb esetben megkapod a "how terrible" - mostanra már klasszikust. Vagy ha kicsit elszaladt veled a ló, akkor megkapod a válogatott trollkodást.

Oda sem szépen, kimért kérdéseket irogatnak be sokan (gonduljunk csak vissza a fentebb linkelt general chates kirohanásra). Csak odaböfög valami hisztit - erre mézes-mázoskodjon? Próbálja a kimért kis marketing dumával "meggyőzni" a toporzékoló tizenévest? (mert ha még Magdi néni korú illetők írnanák oda...) Van értelme logikát, vagy udvariasságot használni a válaszban olyannál aki azon a szinten tart, hogy; én, akar, most, azt.

Ok, hogy én sok ezer csatás veterán se vagyok sok mindentől elragadtatva a játékban. De felfogom, hogy idővel alakulnak a dolgok. Megoldották az OP T-54 dolgot, eltűnt T5-ből a KV-2, reszeltek a 10,5-ös HEAT lőszeren... és így tovább. Alakulgatnak a dolgok, még ha lassan is, meg nem olyan sorrendben és mértékben, mint ahogy azt elképzelném. Olyan is van ami talán sosem fog változni, bár régóta böki a csőröm... de kompromisszumkészség... elfogadom, mert összeségében még mindig "jó nekem".

Na ez az ami azokból a beirogatókból gyakran hiányzik. Én nem bánom hogy az ilyeneket időről-időre kiosztja. Persze van mikor olyanra is fröccsen ez-az, aki tényleg csak érdeklődött, vagy jogosnak tűnik a felvetése... na de...
Emelt teher alatt, valamint a munkagépek hatókörzetében tartózkodni veszélyes

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#15090) Drenadar


Drenadar
veterán

mondjuk engem is zavar, hogy kb 3 pálya váltakozik egész nap... főleg ezek az új sz*rok...

(#15091) Mcray


Mcray
senior tag

Victory!
Map: Cliff
Date: 2013. július 31. 15:15:26
Vehicle: 59-16
Exp: 2 696 (x2) + Credits: 25 228
Achievements: : Scout, Sharpshooter, Mastery Badge: "1st Class"

Másidik csatám vele. Megmentettem a tier 9 csapat seggét és ezzel nyertünk. :) Eddig álom jó

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#15092) myckey válasza vhw (#15089) üzenetére


myckey
veterán

és az artykat meg az ememet is szépen beállították,sokak örömére
ezt is jegyezzük meg
:D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15093) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Na ma meglett a videom is a lorr-os koromrol. Tudom egyeduli 9es kent konnyu es nem nagy szam, de nekem tetszett a vege a csatanak. Szoval jo szorakozast hozza :).
[Video]

Miert?????

(#15094) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok mondani néhány népszerű, revolver táras löveggel megáldott tankot? Most 6-os szinten van a legtöbb járgányom, de nem igazán találkoztam egyel sem...csak nagyon alacsony szinten. szívesen kipróbálnék már végre egyet. Ha jól sejtem, azokat inkább a light osztályban lehet megtalálni, ugye? :U
:R
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#15095) Eagle16


Eagle16
addikt

Hétvégi akciók és küldetések: [link]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#15096) vhw válasza zsolthee (#15094) üzenetére


vhw
addikt

A "legkisebb" autoloaderes a 6os francia AMX 12t (utána végig az az ág)
(a T10es francia TD-nek 3as tára van)

Amerikai vonalon a 7es T71 (onnantól t10ig mind olyan)

A kínai ágon a 6-os 59-16-nak van ugyan egy autuloader lövege, de állítólag nem a legjobb választás azt használni.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#15097) zsolthee válasza Snakeiboy (#15093) üzenetére


zsolthee
senior tag

Nem semmi. :R
Grat! :C

(#15096) vhw
Nagyon köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#15098) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Ha távcsövet és periszkópot teszek fel egy tankra és állóhelyzetben leszek, akkor mindkettő bónuszát megkapom? Összeadódik, tehát 100+10+25%-al fogok tovább látni vagy 100*1.1*1.25% lesz a látótáv?Természetesen az 500 m-es határon belül.
(Mozgás közben tudom, hogy csak a távcső "működik")

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#15099) Eagle16 válasza sebijani1982 (#15098) üzenetére


Eagle16
addikt

Ha megállsz, akkor csak a +25%-os működik.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#15100) LZs?! válasza sebijani1982 (#15098) üzenetére


LZs?!
aktív tag

Nem.

Mozgás közben, illetve álló helyzetben amíg a periszkóp bekapcsol, a távcső +10%-a érvényesül, utána viszont azt a periszkóp +25%-a felülírja.

Nevermind...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.