Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#125951) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

ha jól emlékszem Löwe kapott vmi nagyon bika motort, játszotta már valaki, érződik rendesen?

- no es importante -

(#125952) fradi81 válasza Sixkiller6 (#125951) üzenetére


fradi81
veterán

pár kört mentem, semmi feltűnő, talán kicsit hamarabb eléri a 35-öt.

moto g72, Ninebot d28e

(#125953) BÁ Nutrition válasza Sixkiller6 (#125951) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Tesztszerveren probaltam. Szerintem nem olyan csiga. Max nem szaguld mind par orosz heavy.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#125954) BÁ Nutrition válasza GoTReX (#125947) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ocsobb. Ill azok kb a 30as evek talalmanyai meg 40eleje max. A haboruban egy csomot tapasztaltak igy a 10-15 evvel kesobbi tankok amik ellen harcol a jatekban alapvetoen fejlettebbek
Raadasul a 90%a tervrajz max. Ugy konnyu h ok akkor ez itt 300mm vastag lesz meg 1500 loeros motor es 1 masodperc alatt betoltjuk a 800at sebzo agyut. Ez csupan a wg-n mulik h rakja ossze a jatekot. A nemetek lazan levertek mindenkit a tankjaikkal sokszoros tuleroben is. A kitalalt tankokkal es a 20 evvel kesobbiekkel sose harcoltak. Szal ne a tervezoket szidd

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#125955) GoTReX válasza BÁ Nutrition (#125954) üzenetére


GoTReX
őstag

Dehogy szidom a Német technikát, de adja magát a kérdés.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#125956) BÁ Nutrition válasza GoTReX (#125955) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

adja magat a valasz. a trabant kocka az opel calibra meg mar nem volt az

olyan jatekban ahol 500 meterrol nem latsz egy maust a dombteton miközben teged lo ne gondolkodj ilyeneken

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#125957) fradi81


fradi81
veterán

volt 2 hasonló csata, fv4202p +10% és fcm kredit, egy szinten vannak.

moto g72, Ninebot d28e

(#125958) kchryss


kchryss
addikt

Ez a Holiday Ops küldetés maraton nekem magas. :D
Engem csak a csajok érdekelnének akiket lehetne nyerni. Jól értem, hogy a mission8-9-ért lehet nyitni 3-as szintű ládát amiben x% eséllyel van suna? Ezek 3x teljesíthetőek hetente vagyis 1 hónap alatt 3x2x4=24x. Tehát legjobb esetben akár 24 női legénységi tagot is összefarmolhatnék? Az nagyon baba lenne. :DDD

(#125959) kchryss válasza kchryss (#125958) üzenetére


kchryss
addikt

"Female crew members from Holiday Ops will be Swedish. There will be no option to choose or change nation of these crew members. "
Fenébe. :O

De legalább lehet nagy akciót nyerni a svéd td-kre amit elvileg bármikor beváthatsz:
Holiday Ops rewards include:
- 50% discount on Tier VIII Swedish TD
- 40% on Tier IX Swedish TD
- 30% on Tier X Swedish TD

[ Szerkesztve ]

(#125960) Ispy


Ispy
veterán

Na végre, összejött IS6-al :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#125961) GoTReX válasza BÁ Nutrition (#125956) üzenetére


GoTReX
őstag

Szerintem félreértesz. Nem a játékra,hanem valóságra értettem. Volt átfedés. De mindegy,hagyjuk is.:)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#125962) lacibacsi válasza kchryss (#125958) üzenetére


lacibacsi
addikt

Érdekes lesz ez. Az érdekelne (bár nemsokára kiderül úgy is), hogy ezek a küldetések vajon párhuzamosan zajlanak, vagy csak egymás után. Mert ez utóbbi esetben elmehetnek a... Ha párhuzamosan jóváírja a teljesítéseket az aktuális küldikhez, akkor viszont szépen lehet ezeket csinálgatni. Viszont 24 csajban szerintem ne reménykedj! Az csak egy elméleti lehetőség.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#125963) kchryss válasza lacibacsi (#125962) üzenetére


kchryss
addikt

Azt írta vmelyik staff a fórumon, hogy párhuzamosan mennek. Illetve mint látod a küldetésekkel csak max 4-es szintű dobozt lehet kapni, pedig 10 szintje van a dobozoknak és az 5-ös, 8-as, 9-esben is vannak lányok. 4-esnél nagyobb dobozokat úgy szerzhetsz hogy vagy összeraksz több kisebb dobozból vagy veszel prém shopban (meglepett volna ha ezt a lehetőséget kihagyja a wg ;] ).
Viszont így hogy csak svéd csajokat lehet szerezni annyira nekem nem fontos. 24-ben nyilván nem reménykedtem, de szerintem ha valaki nekiáll a grindnek és okosan építi a dobozokat a lányokra koncentrálva, annak simán összejön 2 tanknyi leányság.

(#125964) BÁ Nutrition válasza kchryss (#125963) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Noi crewnak van elonye?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#125965) Gyuri27 válasza BÁ Nutrition (#125964) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha jól rémlik sister of arm meg 100% a kövi skill. Van szerinted?

Amd - Radeon - Ryzen

(#125966) GoTReX


GoTReX
őstag

Azt hol tudom beállítani az XVM Modban,hogy az oldalt felsorolt tanktípusok mellett mutassa annak nemzetiségét? Több Streamen láttam,de én nem találom.Nem a játékos nemzetiségét szeretném látni,hanem hogy PL KV-2 és mellette a Szovjet zászló.

Köszi:)

(#125964) BÁ Nutrition : Állítólag havonta -10% Sisterhood of Steel. :(((

;]

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#125967) kchryss válasza BÁ Nutrition (#125964) üzenetére


kchryss
addikt

Ahogy Gyuri27 írta 0. skillnek kapnak női BIA-t és az első skill is 100%-os. tehát úgy mehetsz végig a svéd ágon, hogy már rögtön lenne 6. érzéked és a 2. sort tanulná a leányság. Az meg hogy 0. skill a női BIA nagy előny mert így mindig 1 sorral előrébb járna, mint ha férfi lenne. A 2. sor így tulajdonképpen a 3., de olyan gyorsan fejlődik mint ha 2. lenne és így tovább.

(#125966) @GoTReX:
Szűrőknél lehet nemzetiségre is szűrni. Ha arra szűrsz akkor mutatja a zászlót.

[ Szerkesztve ]

(#125968) BÁ Nutrition válasza kchryss (#125967) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Mas nemzetekhez is csak ilyen akciokkor volt lehetoseg megszerezni oket, vagy van vmi kuldetes?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#125969) h1mpi válasza BÁ Nutrition (#125968) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A Stug IV, T28HTC, T55A... küldikkel lehet

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#125970) kchryss válasza BÁ Nutrition (#125968) üzenetére


kchryss
addikt

Az utolsó személyes küldetésekért kapsz. LT-15, MT-15, HT-15, TD-15, SPG-15.
4 küldetéssorozat van (stug, t28htc, t55a, obj260) mind a 4-ben 5 tankosztály vagyis 20 női harckocsizó volt szerezhető eddig. Illetve 22, mert a rampage módban is lehetett szerezni 2-t.

Elég nagy előny ha valaki női legénységgel tud kezdeni egy ágat. Hiszen így annyi csata kell egy full 3 skilles legénységhez mint amennyivel a férfi kb 1,85 skilles lenne.

[ Szerkesztve ]

(#125971) rlazol válasza lacibacsi (#125941) üzenetére


rlazol
addikt

lacibacsi: a T29 kupakja lőhető szinte bármivel. Igaz, nem könnyű célpont.

GoTReX: amikor megjelent a T34 tanulmányozták a németek, annyira, hogy készítettek is egy prototípust, ami kis túlzással T34 klón volt. Elvetették, a német hadvezetés alapvetően a nagy, robosztus formákban bízott. És bármilyen fura is, a gyártástechnika se volt meg. Nem véletlenül voltak az orosz tankok olyan durván hegesztve, hogy sokan szörnyülködnek rajtuk. A repülőiken sose látsz ilyen csúf elnagyolást, ott nem voltak rákényszerítve. A kor technológiája ezt tette lehetővé, a németeknek ez elfogadhatatlan volt, illetve túl drága és bonyolult és lassú a megfelelő. A gyárak átállítása se lett volna egyszerű.

BÁ Nutrition: "nekem az kene inkabb h lehessen skalazni a betuket h ne csak hd-ben lehessen jatszani, de xarnak ra" ezt fejtsd ki kérlek bővebben, mert nem értem. Van SD mód, én is abban játszom, de nyilván nem erről beszélsz. :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#125972) BÁ Nutrition válasza rlazol (#125971) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mikor 4kban jatszanal nem latod normalisan a hangyanyi betuket csata kozben, pl mennyi elete van ay ellenfelnek, vagy egyeltalan milyen tank az, a minimap is csak reszben nagyithato fel mert minden ilyen elem 4x kisebb lesz mint a hd felbontasnal. igy hiaba szep a kep, de csomo infotol elesel, vagy nagyon kozel kell hajolni a monitorhoz ami egyszer-ketszer elmegy de egy oranyi jateknal mar nagyon durvan zavaro tud lenni

itt egy video[link] pont ilyen.
kerdeztem mar tobb helyen de nem nagyon jott valasz sehol

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#125973) galervin93 válasza rlazol (#125971) üzenetére


galervin93
őstag

Hát a T29 kupak azért nagyon nem egyszerű, én meg sem szoktam próbálkozni vele, ha csak a tornyát látom, inkább taktikázok, minthogy azt a parányi valamit célozgassam. Ilyen rng mellett, pláne ha jobb játékos ül a gépben, elég necces.
Játszottam már párat én is a T29-cel, de nem is emlékszem, hogy valaha is belőtték volna kupolán keresztül.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#125974) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

miért van ennyi vk7201k játékban?
régebben talán ha 20at láttam összesen, most meg 3-4 meccsenként jön szembe pár db

- no es importante -

(#125975) h1mpi válasza Sixkiller6 (#125974) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Most lett vége a kampánynak. Klános nyeremény tank, 121B is jön szembe rendesen...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#125976) kchryss válasza BÁ Nutrition (#125972) üzenetére


kchryss
addikt

Grafikai beállításoknál van egy olyan opció, hogy "Interface Scaling", azt próbáld meg piszkálni.

(#125974) @Sixkiller6:
Mától lehet átvenni a kampány nyeremény tankokat, próbálgatják. Én is azt fogom választani. :)

(#125973) @galervin93:
Én már általában meg sem próbálom belőni a kupoláját. Egész wot-os pályafutásom alatt kb 1x sikerült eltalálnom. :D
Ráadásul mióta hd modellt kapott nehezebb is belőni.

[ Szerkesztve ]

(#125977) Sixkiller6 válasza h1mpi (#125975) üzenetére


Sixkiller6
őstag

azt is láttam éppen most, nem is tudtam, hogy van olyan

- no es importante -

(#125978) h1mpi válasza Sixkiller6 (#125977) üzenetére


h1mpi
nagyúr

igen ez most újdonság Nekik is :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#125979) rlazol válasza BÁ Nutrition (#125972) üzenetére


rlazol
addikt

modokkal elég sok mindent lehet beállítani ezekben a menükben, ezt épp nem?

galervin93: én rendszeresen lövöm be ott, de persze rossz százalékkal. Jobb játékos mozgatja a tornyot, és nem várja meg, amíg beszűkölnek rá, ezért úszhattad eddig meg.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#125980) notika77 válasza BÁ Nutrition (#125972) üzenetére


notika77
senior tag

Beállítások->Grafika->Képernyő->Kezelőfelület méretezése nem segít?
Angolról fordítom magyarra, szóval nem biztos, hogy ezeket a szavakat használja a WoT

(#125981) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Sziasztok.

Lehet valahol vote-olni, vagy javaslatot tenni, hogy a WG által nemrég bevezetett többsoros garázsban invertálják az "Elite" szűrőt? Vicces, hogy külön szűrhető minden, csak pont a nem elite tankok nem, ami az egyik legjobb funkciója volt a mod-nak.

Előre is köszönöm. :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#125982) rlazol


rlazol
addikt

A 6. érzék hang helyett valami "Eyes DIE" hang jön ki, ami minden alkalommal a szívbajt hozza rám. Az aslain mod packben eredetileg a "metal gear sound" volt, most azt is kikapcsoltam, de ugyanaz. 5let?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#125983) jasohn


jasohn
tag

feltettem a nagy csövet az E50-re és egyszerre egy tank ász, igaz, hogy bukta volt a meccs, de azért megadta

[link]

[ Szerkesztve ]

(#125984) jano_77 válasza rlazol (#125982) üzenetére


jano_77
nagyúr

Úgy tűnik, hogy ez az ASLAIN sem a régi már! Sajnos vannak vele gondok nem kicsik. :O
A legújabb 2-es verziót kb 4x telepítettem, mert vmit mindig másként csinált meg, mint én jelöltem. Végre jó lett (fogjuk rá) és tudtam is menni kb 7 csatát, mikor is a 7. vagy 8. nagyjából 4. percénél azt mondta, hogy akkor nem megy tovább! Kifagyott, megpróbált újraindulni, de nem sikerült, erre a Windows feldobott egy Hiba üzenetet, hogy keresi a megoldást, ha megtalálta majd értesíteni fog. azóta gépet is újraindítottam, de így sem indult újra a WOT! :W :O

Ötlete esetleg vkinek?!? ASLAIN-al máshol gondok? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#125985) rlazol válasza jano_77 (#125984) üzenetére


rlazol
addikt

az előbb nekem is teljesen kifagyott csata közben.
sajnos az első verziók vagy kicsik vagy bugosak szoktak lenni, gondolom pár nap alatt rendeződik.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#125986) jano_77 válasza rlazol (#125985) üzenetére


jano_77
nagyúr

remélem, mert így elég gyászos :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#125987) CirrMee válasza Jacktor (#125932) üzenetére


CirrMee
addikt

Ha qrva*nyázva is, de akkor/úgy is kell az a dög... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#125988) rudii válasza CirrMee (#125987) üzenetére


rudii
tag

Neked olyan nem jár! :(( :(

:D

(#125989) Rick3D válasza jano_77 (#125984) üzenetére


Rick3D
senior tag

Nekem sem működött , még tegnap megvártam egy frissítést amiben már jó egypár (legnépszerűbb) módok vannak. Betöltött a játék UI off , csak srv célkereszt volt . . . gyorsan letöröltem és vissza cuppantam a csatába még épp időben elértem IS4el a heavy frontot . . . Ha nincs szupergyors ssdm raidbe összekötve akkor keresztet vethettem volna arra csatára.
Azóta fel sem raktam , jelenleg alappal játszom majd ha fixálják a hibákat stb... pár nap max felrakom újra. Egypár dolgot leszámítva nem is hiányzik.

(#125990) Dr.Én


Dr.Én
veterán

A mai ajánlat
:R

WOT: kissio

(#125991) jagada válasza jano_77 (#125984) üzenetére


jagada
őstag

Nekem is minden 2. csatában összeomlik tőle és kifagy a játék.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#125992) h1mpi válasza jagada (#125991) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én full modok nélkül játszok. Majd egy xvm és egy arty td mode megy fel más nem is kell.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#125993) jano_77 válasza h1mpi (#125992) üzenetére


jano_77
nagyúr

hogyan tudtok az alap ikonokkal játszani!? Azt sem lehet megállapítani, hogy med vagy heavy tank van a listában!? :F Esküszöm engem ez zavar talán a legjobban. Egy ikon csere kell mindenképp, kell az artys TD nézet és az XVM szintén. Többi nélkül talán még el is tudnék lenni.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#125994) HellGreg


HellGreg
őstag

Nem tették még közzé, milyen akciók lesznek az ünnepek alatt?

(#125995) h1mpi válasza jano_77 (#125993) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Oké egy ikon mód még elfér a könnyebb átláthatóság miatt :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#125996) galervin93 válasza jano_77 (#125993) üzenetére


galervin93
őstag

Ezt az ikon dolgot sosem értem. A betöltő képernyő nem jó, vagy csata közben, vagy hol? Ki van írva a tank neve, meccs közben meg ott van fent a rombusz-háromszög-négyzet, hogy mi-merre-mennyi...
Csata elején végigfutom a gépeket, abból lejön hogy hová megyek, meccs közben nem ér meglepetés, tudom hogy a térképen hol-milyen tankok mozognak/mozogtak, amikor megjelenik szintén ki van írva fölé... Szóval nem értem ezt az ikon mizériát.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#125997) lacibacsi válasza HellGreg (#125994) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ennyit már biztosan lehet tudni. Én bízok még felszerelés és legénység képzési akcióban, illetve T8-9-10 akciózásban is. Meglátjuk mi lesz...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#125998) h1mpi válasza galervin93 (#125996) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A színek miatt a csata hevében jobban átlátható ki maradt

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#125999) galervin93 válasza h1mpi (#125998) üzenetére


galervin93
őstag

Színek? Akkor egy E50 ugyanaz, mint egy BC, vagy egy Grille mint a Jgpz...?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#126000) jano_77 válasza h1mpi (#125998) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem ne folyj bele. Neki felesleges, nem használja, nekünk viszont hasznos, mi használjuk. Különbség csak az, hogy mi nem szólunk be miatta. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.