Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#125151) robogo81 válasza DaveHutt (#125150) üzenetére


robogo81
aktív tag

Én inkább annak örülnék,ha a skúló árát csökkentenék,a 130mm ágyúba a cucc csak 630 pénz,a 122 ágyúknál meg 1025 pénz.Kissé irreális szerintem ez,akkor rakják inkább rá a su100y ágyuját,több pen,meg sebbzés,több töltésidővel(de nagyobb penes prémlövedékkel,nem a sokat sebzőssel).

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#125152) Dr.Én válasza robogo81 (#125151) üzenetére


Dr.Én
veterán

Sok mindent lehetne rajt buffolni, az tény...

WOT: kissio

(#125153) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Most már nem lehet megvenni másnak A Black verziókat...WG !!!!
Sajnos nem örülök neki

WOT: kissio

(#125154) DaveHutt válasza Dr.Én (#125153) üzenetére


DaveHutt
őstag

Kijavítottak egy exploitot, amivel 6 ezret spórolt a jónép. Ne csodálkozz. :)

(#125155) Jadro válasza Dr.Én (#125153) üzenetére


Jadro
veterán

Közben olvastam, hogy az IS-6 black nem is tierlimites. Félelmetes a WG...

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#125156) Dr.Én válasza Jadro (#125155) üzenetére


Dr.Én
veterán

Igen , olvastam én is... Azzal az ágyú át ütéssel semmi esélye 10-es tankok közt... Brutális a WG

bodry123
Az ember ott probál spórolni , ahol.lehet, WG rájött...bezárta a kiskaput..sajnos

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#125157) szallasi007 válasza BÁ Nutrition (#125147) üzenetére


szallasi007
őstag

Szia, én a wotstat.org-ot ajánlom figyelmedbe. Itt tankokra látod a wn8 és winrate értékeidet.
A csata számok alapján meg a statod alapján azt gondolom hogy még nem nagyon tudod hogy melyik tankkal hová is kell menned bizonyos szituációkban.
Illetve én azt tanácsolnám hogy juss el az is-3 ig és a T-29-ig mindenképp hogy megtanulj hulldownozni. Tigris lehet hogy a világháború nagy királya volt viszont itt papircsákó ha nem tudod használni.
Nem tudom nézel e streamet (twitch.tv vagy youtube) de ha érdekel a játék és vmennyire a statod akkor kicsit képezd magad mert magasabb tierben életképtelen leszel.
Színek: nem használok xvm-et de szerintem te se tedd, a legjobb játékosok ritkán fognak (lila stat tier 10-ben is) melléd állni hogy kisegítsenek. Ők azok akik tudják hogyan hozzák ki saját magukra nézve a legtöbbet az adott csatából, legtöbbször mozgékony meddel talán heavyvel játszanak, jobb esetben light-tal de azt ők külön kihívásnak veszik - ergo nem fog neked aktívan spotolni.
Kék: hasonló az előzőhöz de vmi nem klappol még teljesen - nagyjából 2300 wn8 tier 9-10-ben.
Sötétzöld: lehetne belőle jó játékos de hosszú távon vmit mindig elront ezért sosem lesz lila :)
Zöld: szeret játszani de nem érdekli a stat csak tolja, ha jó napja van nincs ellenfele, ha rossz akkor idegesíti hogy nem megy neki x-edik csata után hagyja a wotot.
Sárga és annak 50 árnyalata: vagy kezdő alacsony csataszámmal és vmilyen "magasabb" színű lesz vagy sajnos tök hülye a játékhoz ezért te rajtuk keresztül növeszted az e-fütyi.
Piros: bot, ne számíts semmi jóra
Fekete: minimális játékszám, vagy konkrétan bot

(#125158) notika77


notika77
senior tag

WG megint alkotott. Mondjuk úgy, hogy ez a hét nem volt náluk sima. T34B problémák, majd az IS-6-tal és ma este még a CW-ket is sikerült el...niuk. Ma 4 nyertes csatánkat vette el, amiket döntetlennek könyvelt el, 0 pontot kaptunk rájuk és még a landingról is kiestünk emiatt.

Persze ez az event alatt, mikor gyűjtik a klánok/játékosok a pontokat a nyeremény tankokért.

[ Szerkesztve ]

(#125159) rlazol válasza szallasi007 (#125157) üzenetére


rlazol
addikt

a minimális csataszám az szürke, ha túllépi ezret, akkor kap színt. Annyiban pontosítanék, hogy a színen kívül a csataszám is sok információt hordoz. Igazából az utolsó 1000 csata számít, így csúnyán alul lehet becsülni valakit. Na meg túl is, ha ebay-es az acc.
A lila vagy kék,, ha beáll spottolni, az nagy királyság, mert általában fullos spotterrel teszik jó legénységgel és felszereléssel és tudják is, hova kell menniük.
Az ellenfél színei is láthatóak, így számíthatsz rá, hogy a kék/lila gold-dal fog lőni, a piros/fekete sok esetben HE-vel, a zöldekre a standard helyeken számíthatsz, a többi ott bukkan fel, ahol nem számítasz rá. A kék/lila azért, mert tudja, hogy onnan meg tud lepni a piros-sárga-fekete meg azért, mert gőze sincs, mit kéne tennie.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#125160) galervin93


galervin93
őstag

Apró öröm, meglett az SPG-15 a T55A-hoz. Ugyan a másodlagos nem lett meg, mert kikaptunk, de végre ezt is letudtam. Örömömben majdnem el is adtam az artyt, de aztán rájöttem, hátha lesz még gép szerzős küldetés, jól fog az jönni... :DD
Végre már csak a TD15 van hátra, meg heavyből a tripla pattintós és az utolsó. Talán egyszer meglesz nekem is ez a T55A, csak egyelőre nem akar összejönni se a 6000 sebzés, se a tripla pattintás (no igen, ott van még a HT15 is, bár IS-4-gyel esélyesnek érzem, hogy meglehet). Remélem nem veszik ki addig a küldetést.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#125161) ollie válasza szallasi007 (#125157) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy tűnik, már nem működik az az oldal.

***

(#125162) notika77 válasza ollie (#125161) üzenetére


notika77
senior tag

A wotstats.org-ra gondolhatott, csak lemaradt egy s a végéről.

(#125163) szallasi007


szallasi007
őstag

rlazol +1 :R
notika77 igen, arra az oldalra gondoltam :R

(#125164) ollie válasza notika77 (#125162) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi!

Wow, a Maussal 6844,77 a WN8-cam. Kár, hogy csak 1 csatát játszottam vele. :D

***

(#125165) Dewri válasza BÁ Nutrition (#125141) üzenetére


Dewri
aktív tag

Én egy év wot kihagyás után benéztem most a tesztre, semmi nem változott. A műholdnézetes-egészpálya belövő-egyhelyben kattingató lesipuskás, ami tönkreteszi a vadászok és a nehéztankok játékát, röviden: az arty ugyanúgy kivág a p*csába, élmény így az új svéd páncélvadász, amivel ugye ülni kéne és lesni a célt, de így értelmét veszti az egész... Pedig a lapos verzió szemből nem is rossz, simán pattintottam 2x is, aztán jött az arty, amit nem...

Ez a tier8 prémium francia Sherman variáns új, vagy már megvan egy ideje? Nagyon kellemes a csőlehajlása és gyors a toronyforgás, meg pontos is (már ha még jelent valamit ez a szó a wotban...). Egy kört mentem vele, rögtön megtetszett ezek miatt, ideális domboldali lődözéshez (és mivel a wotban a térképek 95%-a a Himalája valamelyik hegységében terül el, ez nagyon jól jön...), 2 killt is begyűjtöttem, aztán 15-7 bukta lett, ahogy szokott, szemem se rebbent, ez sem változott semmit...

Ahogy az sem, hogy nekem 100as legénységgel mozdulatlanul kell várnom a szűkülést, mert különben egy házat sem találok el, de az ellenfél tolatás közben oldalra fordítja a tornyát és félig takarásban levő tankomat simán telibeveri instant, mert neki nem kell szűkülnie ehhez...

Amit még észrevettem és számomra új, egyben pozitív funkció a tankok összehasonlításának lehetősége külön menüből, ez egy hasznos dolog.

(#125166) 4580693


4580693
senior tag

Advent calendar day 3: type 62

(#125167) Macka


Macka
veterán

Másnál is állandóan eldobálja a szervert? :F

(#125168) Jadro válasza Macka (#125167) üzenetére


Jadro
veterán

Yes, sőt a weboldal sem jön be. Nem látom az adventi kalendáriumot sem. Pontosítok, nem ledobál, be sem enged. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#125169) Macka válasza Jadro (#125168) üzenetére


Macka
veterán

Engem egyszer ledobott, meccs közben. Utána még egyszer be tudtam lépni egy kör erejéig, de megint kidobott. Azóta semmi.

(#125170) Jadro válasza Macka (#125169) üzenetére


Jadro
veterán

A teszt megy. Addig jó lesz az is. :D Kicsit megnézem közelebbről az SP-t legalább. Újra feltöltőtött az aranykészlet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#125171) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

type62-ről mi a vélemény?

- no es importante -

(#125172) Jadro válasza Sixkiller6 (#125171) üzenetére


Jadro
veterán

Hmm ezt nem tették be külön, csak csomagban...

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#125173) Sixkiller6 válasza Jadro (#125172) üzenetére


Sixkiller6
őstag

nem is kevés pénzért

- no es importante -

(#125174) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]

Patton KR tesztik, de el se kezdtem az amcsikat meg.
Cromwell B-re is elvileg lenne odafigyelni, de angolokat se kezdtem el
a Jagdtiger-t viszont nagy esellyel megveszem ha ez igy lesz.

Vk4503at meg csak ajanlani tudom

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#125175) Jadro válasza BÁ Nutrition (#125174) üzenetére


Jadro
veterán

Így első ránézésre nem túl izgalmas nekem. A JT 8.8 azért nem akkora nagy durranás ebben a rohanó világban, az arty vonal kedvence. A Cromwell B-t is érdemes behúzni. Viszont lehet, hogy berakják valami jó drága csomagba és ha folytatódik a trend, hogy külön nem lehet őket megvenni akkor lehet itt még meglepetés. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#125176) 4580693 válasza BÁ Nutrition (#125174) üzenetére


4580693
senior tag

Hát, a jgtg 8.8 akkor szuper, ha nem kell rohanni. Hasát elrejted, picit beszögeled és instant acélfal :) Farmolni nem rossz, aranyat nem igényli, tier limites. Sokáig ez és a panther 8.8 volt a pénzkereső egységem.

A nem prém tankjaim között meglepően jól tudok keresni a bc25 ap-val meg a charioteer-rel is. A minap ez utóbbival majdnem 300 ezret kerestem egy kisebb esti etap után. :)

[ Szerkesztve ]

(#125177) Jadro válasza 4580693 (#125176) üzenetére


Jadro
veterán

Egyetértek, ha összejönnek a körülmények akkor tud nagyon fun lenni a JT, csak sajnos mostanában ritkán jönnek össze a körülmények. :) De pénzben nem hoz rosszul, csak rá kell vennem magam, hogy játszak is vele.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#125178) 4580693 válasza Jadro (#125177) üzenetére


4580693
senior tag

A mostani meta nem nagyon kedvez ezeknek a nagy és lassú böszme dögöknek. Sokáig nekem is nehezemre esett rávenni magam a játékra. Aztán meguntam, eladtam (tudom, hülyeség volt, viszont h1mp1-től tanultam :DDD ). Miután eladtam, két hónap múlva kikerült a shopból... :W

(#125179) BÁ Nutrition válasza szallasi007 (#125157) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a wotlabs-ot szoktam meg nezni, de nekem csak telon jon be rendesen. nem tudom pc-n mi a baja
azt annyival latom jobbnak h jobban mutatja a trendet a feljodesben. pl kb 1000 csata lement mire rajottem h a celkereszt mutatja h be tudom-e egyeltalan utni az ellenfel páncélját, aztán tobbszaz mire az is kiderult h a szogeleseket viszont nem veszi figyelembe. szal mivel osszesen van 4500 csatam ez meg nem eleg ahhoz az elso felet felhuzzam normalis értékekre, de csak ezert nem allok neki rerollnak. csomo ido volt míg a mapokat nagyjából megismertem, es meg most is van olyan ami nem tiszta h mit kene csinalnom x tankkal. úgyhogy majd fejlodgetek. a cset resze sokat javult mostonaban, sokkal kevesebb a gyulolkodes, jo otlet volt kulon rakni a csetet csapatonkent.

arty-t akarom majd kiprobalni de csak tesztszerveren szerintem es csak azert h jobban atlassam h kb mit tudnak beloni mit nem. igy nem piszkolodik be a rendes accountom azzal h van artym :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#125180) GeneraL_XTX válasza Sixkiller6 (#125171) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Tipikus felderítő, jó gyors, kicsi, kitűnő álcával szóval passzív és aktív spotra is ideális.

Csak harcolni ne akarj vele mert páncél nulla, sérülékeny és az ágyúka gold nelkul nulla foleg magasabb tier-ben.

(#125181) po1son válasza BÁ Nutrition (#125174) üzenetére


po1son
addikt

Hmmmm ez most mennyire biztos, hogy ezek lesznek?!

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#125182) Macka


Macka
veterán

3. csata a Nashornnal: 7 kill, 3100 dmg, tank ász

(#125183) BÁ Nutrition válasza po1son (#125181) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

elkepzelesem sincs, vmi cseh oldal, a Scheff egyik jutyub videoja ala volt berakva kommentkent

viszont nagy a boldogsag, végre megvan a tiger mastery :B :))
[link]
ha valaki megnezne akkor tancsot szivesen veszek. top tier, mindenki full bot szal nem is ertem mire kaptam :)
mondjuk valamit azert csinaltam is, egy kis pancelhasznalat is volt

elotte meccsen meg a buzi skoda t25 ugy kezdte h belem lott(vk3001h) megbosszultam, jól esett megha ki is kaptunk :D egyet kapott elejen meg egyet mikor alacsony eleten volt bent a surujeben jól kisniperkodtam a gennyest. mondjuk igy is lottem 1000valamennyit az nekem tier 5ben eleg
nem tudom mennyire tanulnak belole, de mindegy is

tiger1 45 meccs 71%al a legjobb tankom jelenleg, bar a a vk3001h dominansabb a csatakban az 205csata 59%

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#125184) lacibacsi válasza po1son (#125181) üzenetére


lacibacsi
addikt

Mint a kutya vacsorája...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#125185) KisApám


KisApám
addikt

Az a Type 62 azzal a 145 mm átütésével TIER VII-X-ben... hááát... :(
Nem túl sok pálya fekszik neki szerintem, hogy NE elölről lövöldözzünk át tankokat, ha egyáltalán tudunk azzal a 145 mm-átütéssel.
GOLD-dal 220 mm. Hát pénzt nem nagyon fog hozni így. Max. fejleszteni jó.
A tank durván 6000 Ft. De adtak hozzá 6150 GOLDot meg miegyebet, hogy 12 500 Ft legyen az ára.
Megéri ennyiért? :N

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#125186) Jadro


Jadro
veterán

Na megteszteltem a SuperPershinget. Teljesen jó lesz ez pénzcsinálónak az új átütésével. Még tesztszerveren is tud pattintani szépen, ahol boldog-boldogtalan golddal lő. Az új átütés is elég lesz, próbáltam úgyhasználni a lőszereket mintha sima szerveren lennék, hogy lássan a várható hozamot. Eldöntöttem, leárazáskor ez gurul be az STA-2 illetve a CDC ellenében.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#125187) Dr.Én válasza Jadro (#125186) üzenetére


Dr.Én
veterán

igen, én is ezt tapasztaltam, most nagyon jó lett az átütése...távoli célpontra még mindig nem tudok pontosan lőni vele, bár nem is arravaló
aranyat nem is lőttem vele a teszt szerón... :N
én is megfogom venni amint lesz rá leárazás... :K

WOT: kissio

(#125188) LML válasza po1son (#125133) üzenetére


LML
tag

Köszönöm, írtam, csak tegnap elhavazódtam melóval....

(#125189) LML válasza LML (#125188) üzenetére


LML
tag

Bár, ahogy látom már lecsúsztam róla.. :( thx wg...

(#125190) jr1994


jr1994
addikt

Type 62 vélemény: jó kis tank, én szeretem, ha játszottál a WZ-131-gyel, akkor ismered ezt is. Azzal sem szemből lövöd be a heavyket hanem oldalról-hátulról, arra a prémium kisebb átütése is elég. Akkor szereztem meg amikor ingyen ki lehetett farmolni, más kérdés hogy amennyibe most kerül, annyit szerintem nem ér. Rohadjanak meg a wg árukapcsolásai...

Az SP is még a maratonból van meg, jelenlegi állapotában utálom mert egy nem túl pontos, lassú szar átütés nélkül, ordító gyenge ponttal. Talán a buff után megyek vele párat, így még jó is lehet majd.

Az ismert prémium tankok közül jelenleg talán a prémium Bulldog érdekel, esetleg arra beruházok ha nem kell 86000000000 aranyat venni mellé. Bár több értelme lenne havi prémiumra költeni a pénzt.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#125191) galervin93 válasza BÁ Nutrition (#125179) üzenetére


galervin93
őstag

Jó dolog ez a segítség (célkereszt megmondja, átütöd-e), de az lesz az igazi, amikor már nem is kell figyelni, mert fejből tudod majd. Ehhez idő kell, sok tanulás, de meglesz az, csak gyakorolni (=játszani) kell.
A reroll nettó hülyeség, ha te tudod magadról, hogy mit tudsz, akkor az csak előnyt jelent, ha más az overall statjaid miatt esetleg kevesebbet vár tőled, pláne ha az a valaki ellenfél... Pl. én az utóbbi ezer csatámban 2000, legutóbbi kétszáz csatámban 2500+ epéniszt hoztam, miközben az overall statom valahol 1500 körül jár. Ez azt hiszem a zöld szín, vagy hasonló, magyarul átlagos közepes játékos, aztán lehet, hogy több meglepetést okoz így az ember, mintha reroll acc-kal mindenki látná, hogy ugyan hozza az ember a 2000-3000-et, de azt el is várják tőle... Szóval addig örülj, amíg jobb vagy, mint amit az összesített statod mutat, lehet aprítani a népeket. :-)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#125192) jano_77 válasza BÁ Nutrition (#125174) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez milyen táblázat akar lenni? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#125193) DaveHutt válasza KisApám (#125185) üzenetére


DaveHutt
őstag

Azt ne felejtsük el, hogy a Type 62-n a WZ-131 második ágyúja van, nem a top 85 mm-es. Ez az a tank, ami nem kérdés, hogy nem éri meg. A Type 64 olcsóbb, jobb, befér SH-ba.

(#125194) kchryss válasza jano_77 (#125192) üzenetére


kchryss
addikt

Az url-ek címei alapján visszakeresték tavaly mik voltak és idén ezek várhatóak az adott napon.

(#125195) jano_77 válasza kchryss (#125194) üzenetére


jano_77
nagyúr

Vagy úgy. De azóta jött be jó pár új prémium tank is. Ezek közül speciel vagy még van (nagy része) vagy nem is kell. Sovány lesz így a Karácsonyi akció. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#125196) lacibacsi válasza jano_77 (#125195) üzenetére


lacibacsi
addikt

Viszont így több marad mákos bejglire! :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#125197) jano_77 válasza lacibacsi (#125196) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pffujj :N
Ha már mindenképp bájgli - ugye Norbi?! ;] - akkor inkább a diós. ;)
De Karácsonykor maradok a jól bevált Diplomata tortánál és egy finom túrótortánál. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#125198) DaveHutt válasza jano_77 (#125197) üzenetére


DaveHutt
őstag

Csak a mákos az igazi, utána lekísérve dióssal. ;)

(#125199) 4580693 válasza DaveHutt (#125198) üzenetére


4580693
senior tag

Nem jól tudod! Mákos a legjobb, de pálinkával öblítve! :D

(#125200) galervin93 válasza 4580693 (#125199) üzenetére


galervin93
őstag

Mák után keserű. Barackra szilva!
:-D

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.