Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#125201) rudii


rudii
tag

:)

[ Szerkesztve ]

(#125202) rudii


rudii
tag

Valaki tud nekem 7 ezerért még sötét IS6?! :F :(

(#125203) Veatta válasza rudii (#125202) üzenetére


Veatta
aktív tag

Lekéstél, reggel írta valaki, hogy már "javították" a hibát.

(#125204) kchryss válasza rudii (#125202) üzenetére


kchryss
addikt

Pénzről van szó. Az ilyen bugokat érdekes módon pillanatok alatt ki tudja javítani a WG. :DDD

(#125205) Jadro


Jadro
veterán

Nézegettem az STA-2-t is, ez sem lesz rossz így buff után. Egész mozgékony kis jószág, az átütése meg rendben volt eddig is.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#125206) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

wotreplays-re a tesztszeros replayeket is fel lehet tolteni? vagy kulon jelolni kell stb

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#125207) Dr.Én válasza rudii (#125202) üzenetére


Dr.Én
veterán

Sajnos már nem lehet megvenni ajándékba.. WG bezárta a kiskaput...

WOT: kissio

(#125208) kchryss válasza BÁ Nutrition (#125206) üzenetére


kchryss
addikt

Fel lehet tölteni minden beállítás nélkül. Viszont csak teszt szerverrel lehet lejátszani, a simával nem. Akinek nincs telepítve a teszt szerver az nem tudja megnézni.

Ha xp szerint rendezed a replay-eket verziótól függetlenül akkor lehet találni 10e alap xp feletti köröket. Azok mind teszt szerverről vannak amikor a felfogott sebzésért xp járt. Így a kemény tankokkal extrém xp-k jöttek ki, ezért nem is vezették be éles szerveren. :)

[ Szerkesztve ]

(#125209) vJokka


vJokka
aktív tag

Majdnem elcsesztem a végét.

Victory!
Battle: Stalingrad
Vehicles: Grille 15
Experience received: 2 608 (x2 for the first victory each day)
Credits earned: 44 373
Battle achievements: Top Gun, High Caliber, Defender, Radley-Walters's Medal, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Replay

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#125210) Dr.Én


Dr.Én
veterán

M46 Patton KR

WOT: kissio

(#125211) HellGreg


HellGreg
őstag

Első két nap még örültem, hogy idén az adventi kalendáriumos tankokat meg lehet venni kényszerarany nélkül. Csak azokat lehet majd ezek szerint külön megvenni, amelyek még sosem voltak a shopban?

(#125212) lacibacsi válasza HellGreg (#125211) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem értelek. Ezt is meg lehet venni "kényszer-arany" nélkül!

(#125213) kgergely23: Katt a linkre!

10.213 forintért pőrén viheted!

Ja, és eddig mind a három volt magában is.

"A tegnapi is volt külön?" - Úgy rémlik, de még nem vetem be a reggeli Cavinton adagomat... :B

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#125213) HellGreg válasza lacibacsi (#125212) üzenetére


HellGreg
őstag

Én nem látom a shopban külön, és a tegnapit se láttam.

A tegnapi is volt külön?

Köszi a linket :) ezek szerint van remény hogy a pz 2 j lesz 30k-s csomag nélkül vagy legalábbis olcsóbba :)

[ Szerkesztve ]

(#125214) lacibacsi válasza HellGreg (#125213) üzenetére


lacibacsi
addikt

Na, lejárt a szerk. idő... Szóval, a Pz II J-t ne reméld csupaszon. Az mindig is csak és kizárólag 30k arannyal volt kapható. Viszont, ha szükséged sok aranyra, akkor kapsz egy jó kis fun-tankot. Én tavaly megvettem így csomagban. Az aranyból vettem prémium időt, meg gazdálkodtam belőle a legénység átképzések és felszerelés pakolgatások során. Így tulajdonképpen nem volt több a kiadásom, mint lehetett volna, csak nem apránként tömtem a WG-t, hanem egyszerre... (Azóta is lelkiismeret furdalásom van és még a mai napig nem tudtam elmondani a gyerekeknek, hogy miért is ettek akkoriban zsíroskenyeret két hónapon keresztül... ;] )

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#125215) HellGreg válasza lacibacsi (#125214) üzenetére


HellGreg
őstag

Na ez az, tavaly én barom a hydrostatot vettem így, aztán a sok aranyból revalorise, cdc, t34 meg valami kisebbek lettek véve. Idén viszont sajnos olyanokat akarok venni, amik nincsenek garázsban: scorpion g, kirovets, meg az új orosz td kv4 alapon. Ezek viszont jönnek a tetejébe. Aranyam meg van elég. Ha megint 30k lesz a pz akkor sajna idén is kimarad mert azért 60 ezret nincs pofám költeni 2 gyerek mellett :)

Habár úgy is ők öröklik majd az accountomat :D

[ Szerkesztve ]

(#125216) Dr.Én


Dr.Én
veterán

hát erre nem számítottam, jó Skoda T-40 még mindig... :)

WOT: kissio

(#125217) po1son válasza Jadro (#125155) üzenetére


po1son
addikt

Ezt hol olvastad, mert itt tier9ig írja link?!

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#125218) Jadro válasza po1son (#125217) üzenetére


Jadro
veterán

Wotinfo-n. Vagy hiba volt és javították, vagy félinfo volt akkor?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#125219) po1son válasza Jadro (#125218) üzenetére


po1son
addikt

Nem tudom, engem most kis híján leoltott a wotos magyar fb csoportba az admin csajszi, hogy ilyen mertem állítani.... Gondoltam hiteles a szavatok, ha már többen is ezt mondtátok itt. :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#125220) tick


tick
aktív tag

Üdv!
Kb. két hete kezdtem újra játszani, 1-2 percenként (néha gyakrabban) megakad a játék, majd egy másodperc múlva néhány méterrel arrébb találom magam. Ilyenkor a ping felugrik 150-300-ra. Próbáltam megoldást találni, a legtöbb latency fixet kipróbáltam, de nem segített.
A pingem egyébként 20-40 között van. Más játékoknál semmi hasonló nincs.
Tapasztalt ilyet valaki, esetleg van rá megoldása?

Everything that has a beginning... has an end

(#125221) Dewri válasza tick (#125220) üzenetére


Dewri
aktív tag

Az NA szerveren 140-200 ping mellett simán fut a játék nálam... Mekkora a net, nem megy e valami letöltés, a kistesó nem nézi a youtube-ot wifin a másik szobában, ilyesmikre gondolnék...

Lehetséges egyéb megoldások: War Thunder Ground Forces, illetve Armored Warfare... :D

(#125222) rlazol válasza tick (#125220) üzenetére


rlazol
addikt

router rendben? nincs elveszett csomag?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#125223) tick válasza Dewri (#125221) üzenetére


tick
aktív tag

A net kizárva mint probléma, semmi más játék nem produkál ilyet.
Modok nélkül kevésbé érezhető, de így is tönkreteszi az élményt amikor kigurulok akaratlanul a fedezék mögül, vagy a domb túloldalán találom magam. (vízbe még nem estem eddig miatta)

Everything that has a beginning... has an end

(#125224) Lunky88 válasza tick (#125223) üzenetére


Lunky88
tag

Nekem régebben akkor fordult elő hasonló, amikor gyenge gépen játszottam és ha egyszerre spotolódott fel sok tank, akkor kvázi kifagytam, nem én irányítottam a tankomat. Esetleg próbálj kísérletezni a beállításokkal, vagy telepítsd újra a játékot.

Ami még eszembe jutott így hirtelen, hogy talán az is elég ha törlöd a WoT cache mappa tartalmát a c:\Users\Felhasználónév\AppData\Roaming\Wargaming.net\WorldOfTanks\ útvonalon.

[ Szerkesztve ]

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#125225) tick válasza Lunky88 (#125224) üzenetére


tick
aktív tag

Ez is kizárva sajnos, nincs gondom akkor sem ha 5+ spot van egyszerre. Nem esik le az fps.
Teljesen random a ping ugrás, nem függ a játékbeli eseményektől.
Egy reinstallt megpróbálok, hátha

[ Szerkesztve ]

Everything that has a beginning... has an end

(#125226) rlazol válasza tick (#125225) üzenetére


rlazol
addikt

én ugyan kevésbé értek hozzá, de nagyon sokan írták már itt, hogy "net kizárva, minden más játék tökéletesen működik" - aztán mégis a router/szolgáltató cseréje oldotta meg. A jelek szerint a WOT sokkal érzékenyebb az ilyen gondokra, mint a többi játék, szerintem egy elveszett csomag ellenőrzést megérne.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#125227) fradi81 válasza tick (#125220) üzenetére


fradi81
veterán

nem fut valami hálózatot használó progi? Nálam akkor volt ilyen amikor telepítve volt a plex.

moto g72, Ninebot d28e

(#125228) HellGreg válasza tick (#125220) üzenetére


HellGreg
őstag

Nekem is csinál ilyet időnként 120mbites nettel. Időszakfüggő. Szerintem uygyanazon hálózaton előforduló gépek is okozhatják ha éppen csinálnak valamit. Nekem akkor szokott ilyet csinálni főleg ha a munkahelyi gépem is fent van és pl frissítéseket vagy emaileket tölt le.

(#125229) tick


tick
aktív tag

Köszönöm a válaszokat, indítok egy hálózati analízist. Remélem kapok valami használható eredményt

Everything that has a beginning... has an end

(#125230) DaveHutt válasza lacibacsi (#125212) üzenetére


DaveHutt
őstag

Elmennek a susnyásba +2 ezer forintért Patton Kr-rel. Ilyet se veszünk akkor, marad a CDC+Mutz.

(#125231) BÁ Nutrition válasza DaveHutt (#125230) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

?
hogy jon a patton a masik kettohoz?

nalam az van vele h tetszik mondjuk, de nincs is amcsi agon egy db tankom se, önállóan meg nem nyújt annyit h ennyit kelljen kolteni ra. pl egy komplett gta5 jatek ara csak ez a tank. neha ebbe is bele kell gondolni

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#125232) galervin93 válasza BÁ Nutrition (#125231) üzenetére


galervin93
őstag

Fordítva is lehet: veszel egy gépet, azzal akár egy egész nemzetre is húzhatsz embereket. Nekem a CDC már három garnitúra jól képzett legénységet adott, és fog is még legálabb ennyit. Mellette még pénzt is hoz, az egyedisége meg már csak hab a tortán.
Angolokkal ugyanez a helyzet, csak egy CromB-m van, 4 skill, lassan elindulok a CentX felé...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#125233) erik365


erik365
aktív tag

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy Tiger(P) után mire érdemes fejleszteni?
Tiger I-re, vagy VK45-re?
Köszönöm. :R

1.4 T-jet M32

(#125234) HellGreg válasza erik365 (#125233) üzenetére


HellGreg
őstag

Szerintem a vk vonal nagyon jo, legalabbis a 4502a. Nemreg vettem meg a b-t de egyelore nagy szivas. Viszont cserebe a maus megint jo lesz. Ha belejovok a kilences jatekstilusaba lehet az is :)

Amugy en mindket tiger vonalat tolom, szerintem nem erdemes kihagyni egyiket se :)

[ Szerkesztve ]

(#125235) rlazol válasza erik365 (#125233) üzenetére


rlazol
addikt

galervin93: +1 Én a németknél csináltam ugyanezt a Panther M10-vel. Asszem most képzem vele a 4. csapatot. Igaz, a németeknél a legénység elég stabil, csak a 10es heavyik +1 töltője kavarhat be.

erik364: stílustól és kedvtől függ. A Tiger I az okosok szerint a játék egyik legélvezetesebb tankja, de tudni kell játszani mozzá. Kevésbé páncélozott, mint a P, cserébe kicsit fürgébb, ez kb igaz az egész vonalra: az alsó vonal kicsit fürgébb, kicsit gyengébben páncélozott, hasonló ágyúkarakterisztika mellett.
A Királytigris, az E75 jók, de semmi extra (kivéva talán a nagyon jó ágyú), az E100 kap hideget-meleget, sokan utálják és eladják, sokaknak kedvenc tankja. A P vonalon az Aladár amolyan semmilyen, a Béla nehéz tank a hátsó torony miatt, a frontpáncélja jó, de szög alatt bármi belövi, a 10esek szemből is. A Maus még nincs meg, amit látok: lassú és annak ad valami védelmet a páncél, míg az E100 tornyán a 275 mm szemből nagyon kevés a Maus pedig igazi artymágnes.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#125236) erik365 válasza rlazol (#125235) üzenetére


erik365
aktív tag

Előtte a VK30 (P) volt, nagyon szerettem mert fürgébb volt sokkal.
Akkor Tigris I irányába indulok el, én jobban szeretem a fürgébb tankokakt.
Köszönöm.

Kgergely23: Köszönöm neked is.

[ Szerkesztve ]

1.4 T-jet M32

(#125237) RONEX


RONEX
csendes tag

Sziasztok! Egy olyan problémám van, hogy win10 alatt nem működik az alt+tab rendesen, csak egy fekete képernyőt kapok, amikor alt+tab-ot nyomok a wot-ban. Friss minden driver-em, és úgy tűnik, hogy a win10 anniversary update óta van ez. Néha a kilépésnél is jelentkezik ez a probléma. Előre is kösz, ha valaki tud valami megoldást!

(#125238) kchryss válasza Jadro (#125218) üzenetére


kchryss
addikt

Biztos hibás info volt. A fekete tankok mindenben megegyeznek a nem feketével a színüket leszámítva. Máshogy nem is lenne értelme. Elég nagy botrány lenne belőle akkor is ha jobbak meg akkor is ha rosszabbak lennének.

Tegnap volt még 1 bug a prém shopban. Nálam akciós volt az IS-6 Black pedig nincs IS-6-om. Gondolom azért mert van egy bérelt IS-6 a garázsomban aminek a bérlési ideje már rég lejárt. Piszok WG ezt a bugot is javította, mert ma már teljes áron van. Tegnap kellett volna megvennem, így már nem kell. :DDD

(#125237) @RONEX:
Nálam lenyomva kell tartani az ALT+TAB-ot ha nincs másik alkalmazás megnyitva és így működik.

[ Szerkesztve ]

(#125239) DaveHutt válasza BÁ Nutrition (#125231) üzenetére


DaveHutt
őstag

Úgyhogy 10k-ért nem fogok egy hasonló játékstílusú tankot venni.

(#125240) rlazol válasza erik365 (#125236) üzenetére


rlazol
addikt

azért nem egy ELC... Csak a P-hez képest fürge. :D

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#125241) erik365 válasza rlazol (#125240) üzenetére


erik365
aktív tag

Gondoltam :DDD jó a P is csak nekem lassúcska :DDD

1.4 T-jet M32

(#125242) RONEX válasza kchryss (#125238) üzenetére


RONEX
csendes tag

Azt találtam még, hogy Win10 Anv. update bekapcsolja a "GameDVR" opciót, amit a registry-ben vagy XBox App. -ban lehet kikapcsolni:

HKEY_CURRENT_USER\System\GameConfigStore

GameDVR_Enabled DWORD

0 = Off
1 = On

Ez megoldotta nekem az ALT+TAB-ot, de kilépésnél van amikor nem jön vissza a desktop, csak egy fekete képernyő.

(#125243) BÁ Nutrition válasza galervin93 (#125232) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ok, de raerek akkor foglalkozni vele ha elkezdem az amerikai agat
a liberte helyzete hasonlo, de azt azert vettem meg mert egy tiger 2 amit elloptak aztan lefestettek :)
ok nem a jatekban minden parameter hanem a design az nekem tigris ugyhogy kellett :) neha mondjuk szeret mellelovoldozni, de majd ha felfejlodik a crew akkor jobb lesz. lampat raktam ra, tobbi kialakul

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#125244) fradi81


fradi81
veterán

1000 sebzés elég is a radley waltershez ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#125245) ollie


ollie
MODERÁTOR

A VK4503 milyen a tierjében?

***

(#125246) egyedülülő válasza ollie (#125245) üzenetére


egyedülülő
őstag

Ha egyszer látom a tierjében, megmondom. Top tier az éleltben nem voltam még vele. Amúgy egy kicsit jobb Tiger I az én meglátásom szerint, főleg a páncélzatot nézve.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#125247) mcwolf79 válasza ollie (#125245) üzenetére


mcwolf79
veterán

Jó szerintem. Úgy kell vele játszani, mint a tigrissel. Másodvonalas support heavy, de annak sztem jó.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#125248) BÁ Nutrition válasza ollie (#125245) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jo de nem lehet vele esznelkul menni, kb a tiger 1 es a tiger p otvozete

agyu a tiger p-bol, szal lassabban tolt mint tiger 1 viszont lenyegesen gyorsabb a celzasido
pancelzat kb a ketto kozott, annyi h viszonylag egysegesen van pancelozva az eleje, neha szepeket lehet vele pattintani
mobilitas a tiger 1nel talan jobb vmivel erzesre

osszessegeben azert szepen lehet vele dolgozni, de nem annyira front vonalas heavy szal csak okosan. nekem dobalja sajat tierbe is. 58-59%on vagyok217 csata utan botkent

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#125249) fradi81 válasza BÁ Nutrition (#125248) üzenetére


fradi81
veterán

Mivel a vk4503 formája tigris2 szerű így lehet vele sidescrapelni, és az eleje is páncélozottabb mert döntött, ez a lényegesebb előnye.

moto g72, Ninebot d28e

(#125250) jano_77


jano_77
nagyúr

Volna egy tiszteletteljes kérdésem: az előző csatában teljesítettem minden feltételt, mégsem adta meg a végén a küldetést! Vajon miért nem?!? :F :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.