Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#126551) csaba17 válasza ktg3 (#126548) üzenetére


csaba17
senior tag

(#126547) jr1994
köszi neked is illetve ktg3 neked is.

a posztom előtt lett meg, ki is fejlesztettem, csak nem tudtam, hogy merjem e rárakni, a 100as lövegen csábító azért a nagy dpm :)
de sztem kipróbálom.

(#126552) rlazol válasza xPraetoriaNx (#126549) üzenetére


rlazol
addikt

jano_77: nem biztos, hogy a pöcs, lehet, h a szervertermükben rakoncátlankodik vmi, de az biztos, hogy náluk van a hiba :K . Elvileg persze a magyar országos gerinchálózat is szóba jöhet, de arról már tudnánk.

xPraetoriaNx: lesd meg a konfig az adataimnál kb 45-50 fps-t stabilan hoz SD klienssel.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126553) Ispy válasza xPraetoriaNx (#126549) üzenetére


Ispy
veterán

Nekem i3 3220-szal + gtx 750ti-vel az SD kliens közepes beállítások mellet átlag 70-80 fps-t hozott, simán játszható volt vele.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#126554) galervin93 válasza xPraetoriaNx (#126549) üzenetére


galervin93
őstag

Low-budget konfig: G4400 (4500) + 750Ti
HD kliens, beállítások a fények/árnyékok kivételével maxon, extra effektek alacsonyan, 60+ fps (pontosat nem tudok, vsync miatt ennyit látok)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#126555) GoTReX válasza jagada (#126532) üzenetére


GoTReX
őstag

Ezek a gépek miért nincsenek benne a fejlődéi fában alapból? Én is kerestem a Svéd L60-at, azt hittem én nézem rossz helyen.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#126556) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, szemezgetek gyorsan! :)

There is no war. Only the harvest.

(#126557) jr1994 válasza jano_77 (#126550) üzenetére


jr1994
addikt

Az én kedvencem akkor is a 8 bites KARL mozsár :D jó emlék.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#126558) ollie válasza Ispy (#126539) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, vicces, hogy az E25-ök fele a csatában elsőként hullik el.

(#126543) 4580693: az SP-vel úgy kell játszani, mint egy heavy-vel. Sokat segített rajta a mostani pen buff, szerintem így már kompetitív. Persze a játék inkább a gyors tankoknak kedvez, csak akkor vedd meg, ha nem zavar, hogyn em fogsz ezzel száguldozni.

(#126549) xPraetoriaNx: i3 alá szerintem ne adjon a jövőre nézve, átmenetileg meg tegyen bele egy használt GTX 750 ti-t. Még jobb lenne egy i5 (akár használtan is). De már i3 + 750 ti kombóval is jó játékélmáényt ad közepes beállításokkal.

[ Szerkesztve ]

***

(#126559) Papooo válasza Emu (#126530) üzenetére


Papooo
senior tag

Éjjel 2 körül volt egy csatám Ensken artyval, ahol a megszokott 100-120 fps helyett 3-5 volt.
Csinálram egy gépújraindítást, majd egy órán keresztül úgy játszottam hogy 30 és 70 között ugrált, majd egyszer csak újra visszaállt a 100 fölötti értékre.
Háttérben csak a firefox ment, és lecsekkoltam, nem frissített a win10.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#126560) Emu


Emu
őstag

Köszönöm a visszajelzést, ezek szerint 9.17-el nem csak nekem van problémám. Tegnap frissítettem videokártya driverét legfrissebb WHQL-re, de az sem segített.
Nekem folyamatosan fut WOT mellett böngésző 2-3 ablakkal, youtube (zene miatt), torrent, asszony pajtás általában az én gépemről streameli a filmeket a TV-re, de eddig sosem volt gondom. Tegnap speedtestre is felcsattogtam, de ott sem volt gond 32/6 7ms...
Remélem nem a WG kémkedik utánunk és szkennelni a gépet...bár erős HDD tevékenységet nem vettem észre.

xPraetoriaNx adatlapomon lévő gép jóval olcsóbb mint amit írtál, igaz itt mindent már csak használtan tudsz beszerezni. A HD7950 helyett viszont inkább R9 280-t vagy R9 280X-t ajánlanék, de egy GTX960 is tökéletes választás.

(#126561) ballington válasza xPraetoriaNx (#126549) üzenetére


ballington
addikt

jobban jársz, ha egy i5-t teszel bele a vga kárára
Az adatlapomon lévő géppel 1080p-be, közepes-max grafon 100+ fps.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#126562) kchryss


kchryss
addikt

Kíváncsi leszek mi várható ha bejönnek a 10-es lightok.Azt írták el fogják törölni a lightok +3 tier mm-jét és normál +2-es lesz. Mivel jelenleg nagyon op-k a lightok a saját szintjükön ezért elég valószínűnek tartom, hogy ezt úgy oldják meg, hogy 1 szinttel feljebb tolják őket vagyis a mostani 8-asok lesznek 9-esek a 7-esek 8-asok és így tovább. Ez random csatákban nem jelentene nagy különbséget viszont a 8-as cw/sh nagyon megváltozna. Nem lenne ltwt, ru, wz-132, a mostani 7-es lightok közül pedig nem tudom melyik lenne alkalmas buff nélkül 8-as sh/cw-re. Bulldog és lttb jó tankok, de mind a kettőnek kevés a hp-ja és az is-3 kaliberű ágyúktól szeretik első lövésre ledobni a fejüket. Talán a wz-131 lenne a legalkalmasabb. Illetve ha feljebb tolják a ligtokat az szerintem nem lesz érvényes az M41 90 GF-re mivel prém tankhoz nem szoktak nyúlni, így az jobban előtérbe kerülhet. 8-as medek közül nem nagyon alkalmas cw-re egyik sem. Egyedül a Pershinget szokták néha vinni dombos pályákra.
Érdekes lesz a cw meta ha ez történik. :)

(#126563) Warton


Warton
őstag

Ez a Fury megéri a pénzét?

(#126564) jano_77 válasza Warton (#126563) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem meg van (ez is) és szerintem lehet vele boldogulni. Olyan mint egy Shermann E8 csak jobban néz ki. ;)
Mondjuk számomra elég Fury, hogy most újra megvehető, hiszen annak idején azt mondták, hogy azért nem lehet többé megvenni, mert a SONY megvonta az engedélyt!?

Én is arra gyanakszom, hogy a T8-as light-ok lesznek feltolva T9-be, ezért nincsenek említve 9-es light-ok. :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#126565) Jadro válasza Warton (#126563) üzenetére


Jadro
veterán

Nem kimondottan... Ott az E8 a játékban ingyen, kb ezt tudja. Legalábbis ez az általános vélemény.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#126566) kchryss válasza Warton (#126563) üzenetére


kchryss
addikt

Ha gyűjtő vagy vagy szeretnéd növelni az acc-od értékét akkor megéri. Van rá esély, hogy nem lesz többet kapható, mint jano írta a sony-nál vannak/voltak a jogok ezért nem olyan egyszerű berakniuk.
Ha csak azt nézzük, hogy milyen a tank akkor nem biztos, hogy megéri az árát. Nem rossz, de semmi extra.

(#126567) rlazol válasza jano_77 (#126564) üzenetére


rlazol
addikt

pff... tényleg ez volt a duma. Ez volt az tuti gyűjtői darab épp ezért. Nem lehet emiatt valahogy beperelni a WG-t? Rontja a gyűjtemény értékét a megtévesztő kommunikációjával.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126568) Sixkiller6 válasza Jadro (#126565) üzenetére


Sixkiller6
őstag

ráadásul az alap e8 jobb, mint a fury, mobilisabb és turret páncélja is erősebb

- no es importante -

(#126569) Jacktor válasza rlazol (#126567) üzenetére


Jacktor
tag

Mivel tilos az acc eladása, így érteke sem lehet, max eszmei, ezt meg tudjuk mennyit jelent.

www.wotinfo.hu

(#126570) lacibacsi válasza Jacktor (#126569) üzenetére


lacibacsi
addikt

Így van! Tilos. Nem is adott még el soha senki egyetlen acc-ot sem a világtörténelemben. Még ilyet kitalálni!?!?! ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#126571) vJokka válasza zodo (#126533) üzenetére


vJokka
aktív tag

Megvan a nagytesója is :DDD

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#126572) Warton válasza Sixkiller6 (#126568) üzenetére


Warton
őstag

Általában a prém tankok esetében így szokott lenni.
De jó lebeszéltetek. Végülis SP-m van, M4A2E3 prém tankom van, nem kell még egy amcsi med.

(#126573) ollie válasza lacibacsi (#126570) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De minek adnád el? Hogy tudnál majd így tiszta lelkiismerettel mesélni a WoT-os élményeidről az unokáidnak öregkorodban? Hát hallottál már olyat, hogy egy tank parancsnoka eladta a tankját a 2. VH vége után? ;]

***

(#126574) galervin93 válasza kchryss (#126562) üzenetére


galervin93
őstag

Kérdés melyik hozza a sok pénzt a WG-nek - a random vagy a CW/SH? Szerintem ők innen fogják majd meg a dolgot...
Igazából rengeteg tényezős a dolog (többi tank milyen lesz, artyk, mm stb.), nehéz most okosat mondani.
Az adatok alapján az új lightok már az új metára szabottnak tűnnek (gold átütés, szórás, töltésidő), és csak következtetni lehet, mi a cél a többi géppel. Pl. medeknek kisebb látótáv, heavy páncél-buff (közvetett)... Mindenesetre érdekes és éppen ideje valami változtatásnak, mert szerintem eléggé elmászott a játék.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#126575) kchryss válasza galervin93 (#126574) üzenetére


kchryss
addikt

Jaja. Az újraegyensúlyozásról azt írták anno, hogy vissza akarják állítani a tankosztályok szerepkörét. Ez alapján a ligtoknak nagyobb látótáv, de gyengébb ágyú kell, mint a többi tanknak, ezt pedig eléggé jól lefedné ha 1 szinttel feljebb tolnák őket, de az ágyújukhoz nem nagyon nyúlnának.

CW/SH sosem volt prioritás. Ott úgyis gyorsan kialakul melyik tank lesz a meta tank és az alkotja a csapat nagy részét.

[ Szerkesztve ]

(#126576) jozefgucci1 válasza xPraetoriaNx (#126549) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A gyereknek most raktam össze egy gépet karácsonyra ami a következő volt. I3-6800, GTX660TI-2giga ( használt ) + 8 giga ram és ez egy Asrock lappal. Tegnap raktam össze és feltettem a Wotot is . Tökéletesen fut Full HD-ban.

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#126577) jagada válasza kchryss (#126575) üzenetére


jagada
őstag

Nekem csak az a bajom a kis pennel, hogy adott esetben esélye sincs az embernek bizonyos tankokat sebezni. Szoktam játszani low tierben is, és ott is vannak +2 szintű tankok amiket egyszerűen goldal sem tudok beütni még a seggükön sem. Szerintem ezen is kellene változtatni, hogy ha kicsit is, de valamennyit sebezzen már az a szerencsétlen, mert egy T3-as light nem tudja beütni mondjuk a KV-1-et vagy churchillt meg még egy csomó tankot. Végjátékban esélyem sincs nyerni ha képtelen vagyok sebezni, hiába flankelek, hiába lövöm a "puha" pontokat, semmi.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#126578) Papooo válasza jagada (#126577) üzenetére


Papooo
senior tag

Ha ezt megcsinálnák, utána meg azért sírna a nép, hogy artyval esélyük sincs, ha egyedül magadnak egy heavy ellen, ezért nekik meg célzásbuff kell! :D

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#126579) galervin93 válasza jagada (#126577) üzenetére


galervin93
őstag

Low-tier más tészta. Ott elég lenne a +-1 tier, mondjuk T3-ig.
Magasabb tierekben viszont más a helyzet. Nincs olyan tank a játékban, amit 180 körüli átütéssel ne lehetne sebezni. Egy lightnak meg nem feladata oldalról sem beütni a pancélt. Láncolni viszont akár szemből is lehet. Szóval...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#126580) Papooo válasza galervin93 (#126579) üzenetére


Papooo
senior tag

Amúgy marha egyszerűen össze lehetne hozni.
A lightok páncélját csökkenteni, és az ágyúk átütését is annyira lenerfelni, hogy csak a lightokat és az artykat tudják sebezni. A létszámukat pedig kettőben maximalizálni.
A többi géposztálytól elvenni annyi látótávot, hogy rá legyenek szorulva a felderítésre.
A medektől visszavenni annyi átütést, hogy a heavyket frontból még golddal se tudják átütni, elvégre erre a feladatra ott vannak a td-k.

Mondjuk, ebből hatalmas felzúdulás lenne, mert az eddigi kempelős, aranyesős, damage dealerkedős snipeolgatás helyett el kellene kezdeni gondolkodni. :D

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#126581) kchryss válasza jagada (#126577) üzenetére


kchryss
addikt

Ha tier 6-tól nézzük akkor nem változna semmi a feljebb tolással. 6-os light jelenleg 7-9-es csatába kerül ha 7-es lesz normál mm-mel akkor ugyanúgy 7-9-be kerül, 7-es jelenleg 8-10-be kerül ha 8-as lesz ugyanúgy 8-10-be kerül és így tovább. Vagyis a feljebb tolás és normál mm ugyanazokat az ellenfeleket eredményezi, mint akikkel most néz szembe.
T2-3-4-nél abban igazad van hogy ott baromi nagyok a különbségek és sokszor sok az a +2 tier. Legnagyobb különbség a 3-as és 5-ös tankoknál van. Viszont a WG általában le szokta tojni a low tier egyensúlyát. :)

(#126582) stork13 válasza Papooo (#126580) üzenetére


stork13
aktív tag

És ezzel el is értünk oda, hogy mindenki td-ben, heavy-ben és arty-ban fog ücsörögni.

A mai csőpályákon esélyed sem lenne médiummal a nagyokat flankelni amíg valamelyik felén fel nem törik az ellenállást a td-k és heavy-k. Addig mit csinálnál? Semmit,te is beülsz majd td vagy heavy-be.
Ahogy a játék változott úgy voltak mindig "sláger" osztályok és azon belül gépek. Egy-egy patch után kikristályosodtak a dolgok és úgy alakult át a játékosok által használt tankok osztály, típusa.
A régi kempelésből, 15 perces draw-kból mostanra 5-6 perces csaták lettek (pályaátalakítások és egyebek), ezekhez most a light (amit kicsit túl toltak a srácok) és medium illeszkedik a legjobban. Ha változik a játékmechanika ez is változni fog és egy páncélbuff után mindenki heavy-be ül majd (vagy az azt átütő td-ben, perverziója váltogatja)...

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#126583) Sixkiller6 válasza Papooo (#126580) üzenetére


Sixkiller6
őstag

szép gondolat, de ez a csapatjáték felé terelné a dolgot, az pedig randomban nem tudna működni.
nem is beszélve a kis/városi pályákról

- no es importante -

(#126584) lacibacsi válasza ollie (#126573) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nincs tervben az eladása! Esetleg akkor majd, ha az aláírásomban lévő megállapítás ténnyé válik számomra. Na, ez viszont egyrészt nincs tervben, másrészt remélem, hogy csak az igen távoli jövőben jön majd el... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#126585) KisApám válasza jano_77 (#126564) üzenetére


KisApám
addikt

Így volt. SONY miatt nem lesz többé...
Így voltam az E25-el is kb., hogy SOHA nem vehető meg többé... erre nesze...
Soha ne higgy egy romlott kapitalista kizsákmányoló cégnek :N pfffujj...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#126586) kisküzdő


kisküzdő
tag

Üdv Eddig volt egy 9600 GT-m most vettem Gigabyte GT710-t és nem bírom beállítani .Valamit elnézek ? Vagy a 9600 GT jobb gpu ? Kösz a választ . 9600 512 GT710 2 GB :(((

[ Szerkesztve ]

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#126587) ollie válasza kisküzdő (#126586) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, a GT 710 abszolút alsó kategória, valszeg jóval rosszabb, mint a 9600GT

mod: utánaolvastam, a GT 710 sokkal lassabb a 9600 GT-nél. Minimum GTX 750-et vegyél, de inkább 750 TI-t a 2GB miatt, abból már elég olcsók a használtak.

[ Szerkesztve ]

***

(#126588) kisküzdő válasza ollie (#126587) üzenetére


kisküzdő
tag

akkor jajj Thx

(nem cserél valaki ? :D 0 KM-s 710 :P)

[ Szerkesztve ]

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#126589) Emu válasza kisküzdő (#126588) üzenetére


Emu
őstag

Ha csak ma vetted vidd vissza. 3 napig még csak meg se kell indokolnod...

(#126590) KisApám válasza kisküzdő (#126586) üzenetére


KisApám
addikt

Az a GT710-es 30-40%-al lassabb, mint a 9600GT.
Nem néztél szét vásárlás előtt?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#126591) kisküzdő válasza KisApám (#126590) üzenetére


kisküzdő
tag

hát nem karácsonyi ajándék. :K

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#126592) Motyi válasza Emu (#126589) üzenetére


Motyi
senior tag

Legalább baromságokat ne írj..

A hatályos jogszabályok szerint, olyan esetekben, amikor egy adott terméknek nincsen hiányossága és rendeltetésszerűen működik, akkor a kereskedőnek, nem kötelessége visszafizetni a termék árát csak azért, mert a vevő meggondolta magát, nem tetszik esetleg a termék színe vagy nem jó a mérete.
Egyedül az interneten történt vásárlásokat, az árubemutatón eladott árucikkeket, valamint az üdülési jogok megvételét tekinthetjük kivételnek, ezek esetében még 14 napon belül meggondolhatjuk magunkat.

[ Szerkesztve ]

(#126593) Emu válasza Motyi (#126592) üzenetére


Emu
őstag

Hmm...jogos.
Tényleg a jogszabály már több mint 15 éve nincs hatályban, mégis az elmúlt pár évben több dolgot visszavittem, igaz nem azért mert nem tetszett, hanem kifogásom volt ellene és gond nélkül visszavették. Igaz legtöbb esetben vettem helyette mást/jobbat.

(#126594) galervin93


galervin93
őstag

Szégyen a futás, de hasznos CDC ászocska. 1v2-ben maradtam egy egy lövéses T32-vel, meg a foglaló 600+ hp-s Libertével. T32 ki, franciának lőttem egy kritikust, ki is jött a körből. 400 élettel belementem egy 1v1-be, ami nem volt szerencsés, szerencsére egy bekapott lövés árán el tudtam menekülni és befoglalni. Lehetett volna Radley is, de gyengének éreztem magam hozzá, 30 hp-val inkább nem kockáztattam meg, 2 vagy 3 lövés is kellett volna, hogy kiszedjem. Maradt az effi-hegyezés. :))

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#126595) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

srácok a camo-értékbe beleszámít, hogy egy tankból mennyi látszik?

- no es importante -

(#126596) jagada


jagada
őstag

T55A HT15 pattintós küldihez melyik tank a megfelelőbb az IS-4 vagy az E5?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#126597) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Végre kihúztam a 8-as francia artyt, mikor várható leárazás tier8-as tankokra (artyra)?

(#126598) Sixkiller6 válasza jagada (#126596) üzenetére


Sixkiller6
őstag

hát mostanában is4et mindenki belövi, de e5 sem ideális.
maus lenne a tuti, de gondolom ezt magadtól is tudod.

- no es importante -

(#126599) rlazol válasza Sixkiller6 (#126595) üzenetére


rlazol
addikt

ez nagyon rosszul feltett kérdés.
A tanknak van egy kamo értéke, meg egy adag ún kulcspont a tankon - kchryss linkeltbe erről egy jó videót kb 2 hete. Azok a kulcspontok az izgalmasak, amelyekre rálátnak, annak az esetében fog számítani, hogy bokor mögött van-e.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126600) jagada válasza Sixkiller6 (#126598) üzenetére


jagada
őstag

Ez a kettő van kifejlesztve, azért kérdeztem. Egérkénél még csak az aladárnál tartok, abból nem lesz semmi a leárazásig.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.