Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#126351) lacibacsi válasza jano_77 (#126337) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem csak két dobozt vettem, hanem a csomagot is! Az elsőben volt a plusz arany, a másodikban a KR. A Skorpion a nagy csomagban volt, amit rövid számolgatások után bevállaltam magamnak. Az 15 rugóba került, de ezért kaptam 23.400 aranyat...

(#126339) Emu : Csak a Skorpióóóó!

(#126348) kchryss: Tisztában vagyok, persze! A lottón meg már túl vagyok. Volt nemrég egy kettesem...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#126352) jagada


jagada
őstag

Amúgy aki ellenállhatatlan késztetést érez az összes prém tank megvásárlására, az hogyan éli meg amikor a WG "soha többé nem lesz kapható" tankjai megjelennek a shopban? Azaz hazudnak, és átverik a kis naívákat!

lacibacsi: nem akarok a zsebedben turkálni, de éves szinten mennyit költesz a játékra?

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#126353) kchryss válasza Tarill (#126347) üzenetére


kchryss
addikt

Nem tudom miért kell a verziószám, de nézd vissza a wot főoldalán a híreket. Vagy djgappa oldalán a veriók kiadási dátumát.
2012.12.12-én jött a 0.8.2-es verzió.

(#126354) lacibacsi válasza jagada (#126352) üzenetére


lacibacsi
addikt

Akkor ne turkálj! :( Inkább megmondom. Prémium fiókom van, amit a nagy akciózásokkor veszek. Most nem vettem, mert tavasszal jár le, akkor lesz megint (talán Húsvét táján). Van Skorpióm és van svéd csodám. Megvettem a nagy dísz-csomagot. Volt egy cseh tokenem is az idén. Ebben az évben nagyon kiköltekeztem, szerintem annyit szórtam el, mint előtte 2014. őszétől. Nem tudom ez mennyi pontosan, de szerintem olyan 50 lepedő biztosan van. De legyen 60, akkor a havi költésem ötezer forint erre a játékra. Viszont nem költök egy fillért sem egyéb játékokra, nem dohányzom és nem iszom. (De igen, nőzök, de az ingyen van :B ) Sok vagy kevés? Kinek hogy. Ha tanuló lennék, akkor biztosan nem engedhetném meg magamnak, de ha már egyszer hajt az ember egész nap a melóhelyén, akkor ennyit talán szabad.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#126355) Ispy válasza lacibacsi (#126354) üzenetére


Ispy
veterán

Én mondtam az asszonynak, hogy vagy IS6 14 rugó, vagy 1 hónap (vagy 2?) masszív játék az IS3 kihúzása. Szó nélkül vette elő a bankkártyát és megvette az IS6-ot.

Azt hiszi a kis naiv, hogy így kevesebbet fogok játszani :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#126356) kchryss válasza lacibacsi (#126354) üzenetére


kchryss
addikt

"nőzök, de az ingyen van"
Ne tetézd. Így is irigykedik mindenki. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#126357) rlazol válasza lacibacsi (#126354) üzenetére


rlazol
addikt

mióta van a nőzés ingyen? Tapasztalatom szerint igen drága hobbi. :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126358) Ricsxx


Ricsxx
tag

Sziasztok!
Nektek működik a shop?Én nem tudok semmilyen dobozt venni pedig próbáltam az 1-10-ig mindegyiket :F

[ Szerkesztve ]

(#126359) jano_77 válasza Emu (#126339) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem mind 3 meg van, szerintem jobban jársz a CDC és STA kombóval!
Igaz hogy CDC papír és a STA-2 a kezdeti kegyes MM után csak T10 dob, de én e kettőt venném mégis!

(#126358) Ricsxx: dobozt....1-10-ig mindegyiket!? Hmmm...hát nem csak 1 ojrós és a 15K HUF-os csomag van!? :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#126360) Ricsxx válasza jano_77 (#126359) üzenetére


Ricsxx
tag

Úgy értettem, hogy az 1 eurósból próbáltam a 1,3,5,10 db-ot venni és nem sikerült :F

(#126361) Tarill


Tarill
őstag

obj 140-nek repair vagy álca a fontosabb?

(#126362) Ispy válasza Ricsxx (#126360) üzenetére


Ispy
veterán

Én pp-vel próbáltam tegnap, hibát írt ki, aztán egyszer csak megvett mindent, amit nyomkodtam. Közben meg vettem ezt azt bankkártyával is, szóval jól bevásároltam goldból :D

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#126363) Ricsxx válasza Ispy (#126362) üzenetére


Ricsxx
tag

Na,mindegy várok hátha megjavul :D Csak jó lett volna egy Pattont nyitni ;] :P

(#126364) adamgreen


adamgreen
senior tag

Wot 2017 Hd mapok :Y

[link]

Rita is lehozta az oldalán :D

Link 2 :

[link]

[ Szerkesztve ]

(#126365) Emu


Emu
őstag

Sikerült szereznem egy accot amin van Skorpio...sajnos nem bejövős :(
Pedig statok alapján mennyire tetszett...

(#126366) h1mpi válasza adamgreen (#126364) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Na ez nem árt Neki :K

Emu: a G? Ha igen az pedig igen jó farm tank

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#126367) fradi81 válasza Tarill (#126361) üzenetére


fradi81
veterán

Javítás mert menni kell vele előre.

moto g72, Ninebot d28e

(#126368) Emu válasza h1mpi (#126366) üzenetére


Emu
őstag

Jaja, de sajnos nekem nem megy a bokorban való csücsülés, főleg úgy hogy szinte minden lövés után spotra kerülök.

(#126369) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

van valami statisztika arról, hogy a nagy csomagból mennyiszer esik ajándék tank? a 4-ből 3-nak nagyon örülnék, de fosok megvenni mert a szerencsémmel biztos hogy vagy aranyat vagy prém fiókot kapnék :(

mert ugye elméletileg több tankot kéne kapniuk az embereknek mint aranyat/prémet mert abból 4 van, míg utóbbiból csak kettő :U

[ Szerkesztve ]

(#126370) rlazol válasza GeneraL_XTX (#126369) üzenetére


rlazol
addikt

nincs, nem is lehet, sajnos valakinek tucatból is csak 250 g jön, valakinek 2/2 ből bejön valami más. túl nagy a minta ahhoz, hogy pár húzásra lehessen tippelni. :(

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126371) Emu válasza GeneraL_XTX (#126369) üzenetére


Emu
őstag

Ezt remélem te sem gondoltad komolyan :U

(#126372) jr1994


jr1994
addikt

Miután kilőttek, átváltottam a szakasztársamra és az én gépemen is villant a lámpa mikor spottolták :)) ez valami új?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#126373) Viktoár


Viktoár
addikt

Most nézem hogy van ilyen díszítős event.Azt írja hogy 5-ös a maximum szint amit fel lehet tenni a fára meg a tankra. A küldetések között maximum 4-es szintű jutalmakat látok. Hogy lehet 5-öst szerezni?

Üdv:Viktor

(#126374) nightmare13 válasza Viktoár (#126373) üzenetére


nightmare13
senior tag

Craftolással :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#126375) rlazol válasza Viktoár (#126373) üzenetére


rlazol
addikt

-amikor kapsz egy 4es szintű csomagot, abban néha van 5-ös
-5 db 4est át lehet konvertálni 1 db 5-össé (ez minden szintre igaz)
-vásárlás

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126376) nightmare13


nightmare13
senior tag

Meglett az ász AMX 13 57-re :) Agyament egy jószág, nagyon bírom :) (Még ha sokszor lehetetlen csatákba is kerülök vele :)

Replay

[ Szerkesztve ]

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#126377) Viktoár válasza rlazol (#126375) üzenetére


Viktoár
addikt

Így már értem,köszi. Akkor egy darab 5-ös dísz 625db 1-esbe "kerül" ? :DDD

Nekem aligha lesz meg a 10-es szintű fa,merthogy nem veszek pénzért "játékdíszt" az biztos. ;] Jah és most nézem hogy az sem mindegy milyen a dísz mert akárhova nem lehet feltenni.

Ki van ez találva megint. :C

Üdv:Viktor

(#126378) stork13


stork13
aktív tag

Azonos personal reserves-ből lehet többet is aktiválni egyszerre (pl 3 db +100% xp 2 órára)?

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#126379) rlazol válasza Viktoár (#126377) üzenetére


rlazol
addikt

stork13: a három típusból (extra harci XP, extra legénységi XP, extra free XP) mindegyikéből 1-1 futhat egyszerre.

viktorár: január 16-ig van időd. 3-ast és 4-est bőven lehet szerezni, így nem kell 625 1-es. szerintem nem kell feltétlenül vásárolni, de a vége, felé, amikor adott típusú 5-ösre van szükség, szívathat.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126380) stork13 válasza rlazol (#126379) üzenetére


stork13
aktív tag

Köszi!

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#126381) ollie válasza Viktoár (#126377) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Veszteni nem igazán vesztesz a vásárlással, mert kapsz minden dísz mellé 250 aranyat. Most kivételesen nem rossz ez a díszítősdi.

***

(#126382) tick válasza adamgreen (#126364) üzenetére


tick
aktív tag

hát erre kíváncsi vagyok, még izom gépet is meg tud izzasztani a jelenlegi motorjuk nagyobb felbontáson

Everything that has a beginning... has an end

(#126383) Warton válasza ollie (#126381) üzenetére


Warton
őstag

Hát azért elég nagy baromság. Érted felmész a szerverre, hogy lelősz pár harckocsit, erre telefloodolja a képernyődet mindenféle bzui ablakkal, ahol ládikákat nyitogatsz egy béna animációval, :W meg karácsonyfát díszítesz... :Y Utána még pénzért díszeket veszel?!! Nooormális? :C

(#126384) jano_77 válasza rlazol (#126379) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pl engem is szivat ez a nyomi: 2 V szintű dísz kellene a 10 szintű fához (egy a fa alá, egy pedig vmi függő) de nem jön sajnos. :( Tank már 4 V-ből áll, így 78 a szintem a 80-ból. Sajnos nekem nem dobott tankot, pedig ma is vettem kb 4 kis dobozt. :( Csak gold, meg egyikben volt még 7 nap prémium. Annyi a gáz, hogy nem tudok játszani 7 napig folyamatosan. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#126385) rlazol válasza jano_77 (#126384) üzenetére


rlazol
addikt

ez a rákfenéje a dolognak.
de türelem: január 16-ig még van legalább 25 játéknap, én minden nap összeszedek annyit, hogy egy 5-öst konvertáljak. Ha már csak kevés hely van, nem szabad eszetlenül konvertálni, hanem meg kell várni, amíg bejön sok, és mivel a kombinációk ismertek, berakni a megfelelőt. Persze lehet, hogy emiatt csak január 10én lesz kész, de hát hova siess?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126386) nightmare13 válasza jano_77 (#126384) üzenetére


nightmare13
senior tag

Ez talán majd segít, hogy hogy tudod kikeverni

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#126387) CirrMee


CirrMee
addikt

Legénység átképzősdi: csak már kifejlesztett gépekre lehet képezni az adott vonalról, plusz ki nem feljesztett TD -k...?
Gondoltam jó lenne a még nem "létező" RHM legénységét tolni a friss ropogós Skorpival, erre nincs RHM a listában. Kell ezt még tanulni... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#126388) rlazol válasza CirrMee (#126387) üzenetére


rlazol
addikt

pontosan. csak kifejlesztett gépekre képezhető a legénység.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126389) CirrMee válasza rlazol (#126388) üzenetére


CirrMee
addikt

F*sza... :)

Az a gubanc, hogy még csak a Nashorn van meg, éppen zajlanak a St fejlesztési munkálatai, de a Skorpi már megvan. Ha nem akarok aranyat beletolni a képzésbe, akkor ha jól rémlik, kétszer is skillek/perkek nélkül maradna a Skorpi gép váltáskor, ha állandóan a Nasi/St/RHM legénységét tolná csak. Célszerűbb lenne egy saját Skorpi legénység, plusz tolni besegítés gyanánt a fent leírt gépek kegénységét is...?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#126390) rlazol válasza CirrMee (#126389) üzenetére


rlazol
addikt

nem. nincs értelme "saját" legénységnek egy prém tankba. Rakd bele a Nash legényeit (prém tankba átképzés nélkül, veszteség nélkül átültetheted az azonos nemzet és osztály legényeit), így gyorsabban fejlődnek. Amikor átképzed őket Emilre stb, akkor is gyorsabban szedik vissza amit elvesztettek.
Olyan nincs, hogy "skill nélkül marad" A skillek/perkek függetlenek az alapképzetttségtől olyan tekintetben, hogy ha az alap le is esik 90%-ra, a meglévő, aktív skillek ugyanúgy működnek. Ami nagyobb gobd lesz neked, az a kiosztás: az RHM vonalon végig kell töltő (T9től 2), amit a Skoripon-ban nem tudsz képezni.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126391) zodo


zodo
nagyúr

Lassan összeáll a kód: QDWE3L2M4S A2

(#126392) lacibacsi válasza zodo (#126391) üzenetére


lacibacsi
addikt

A sokak által várt mai ajánlatot már meg sem említed?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#126393) zodo válasza lacibacsi (#126392) üzenetére


zodo
nagyúr

Mindenki tudta mi lesz ma, na de majd holnap és holnapután. :)
Igaz akkor még meló lesz szóval nem én leszek a hírhozó

[ Szerkesztve ]

(#126394) Sanya válasza lacibacsi (#126392) üzenetére


Sanya
nagyúr

Szeptemberben ugyanezt olcsóbban, több arannyal lehetett megvenni

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#126395) jano_77 válasza nightmare13 (#126386) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt már sokadjára linkeltétek, meg volt nekem is, de vagy én nézek vmit rosszul vagy csak nem veszem észre a fától az erdőt, de itt amennyire én néztem csak I és II szintű díszek mixelése van, tehát pont nincs feltüntetve, hogy IV-ből milyeneket kell összekeverni, hogy egy bizonyost kapjak!? Mit csinálok rosszul? :F

(#126389) CirrMee: nem beszólni szeretnék, de Te ha jól rémlik nem mostanság kezdted a WOT-ot és még ilyenek nem világosak számodra!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#126396) L4mie


L4mie
veterán

Sziasztok.
Egy olyan kérdésem lenne, hogy párom apjának szeretnénk WoT os ingame ajándékot venni karácsonyra külföldről.
Lehetséges más accountjára ráküldeni prémium tankot, vagy goldot? :R

UP:!
Megnéztem :P lehet, köszönöm, és elnézést :P

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#126397) lacibacsi válasza Sanya (#126394) üzenetére


lacibacsi
addikt

Sohasem néztem, mert nincs tervben a megvásárlása... :F

(#126396) Furkoo: Mármint a saját garázsodból küldenél? Azt nem lehet. Csak az online boltban tudsz vásárolni más számára.

Jó játék ez Jano! :P

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#126398) jano_77 válasza L4mie (#126396) üzenetére


jano_77
nagyúr

Igen, csak azt kell megjelölnöd, hogy GIFT-ként szeretnéd és nem Saját acc-ra. Utána már minden ugyan az, megadod a kártya számod, érvényességi időt és a CVP kódot, majd Fizetés és kész is. após megkapja a tankot és örül! ;)

Lassú voltam. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#126399) h1mpi válasza L4mie (#126396) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze, amikor rámész, hogy megveszed a Giftet jelöld ki, majd az ingame nevét -Jano gyorsabb volt :P

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#126400) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Srácok! Lehet, hogy öreg vagyok, de még vak is ráadásul. Beléptem a játékba és azt írja, hogy kaptam gift-et egy másik játékostól. De a játékban nem jelent meg semmi. Beléptem a worldoftanks.eu-ra, de ott is csak egy üzenet van, hogy kaptam valamit. Hol a túróban tudom megnézni és a játékban elérhetővé tenni az ajándékom?

szerk: próbáltam újra belépni másik szerverre, de így sem. :F :F

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.