Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#125251) rlazol válasza jano_77 (#125250) üzenetére


rlazol
addikt

-ez melyik TD4? Az OBJ 260 TD4-e 4 ellenséges jármű kilövését kéri, te itt még csak 3nál tartasz.
-biztos, hogy nem voltál spot alatt a kilövés pillanatában?
-nem hinnék modoknak, a fenti kitétel miatt, ezt egy mod nem feltétlenül tudhatja.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#125252) jr1994 válasza jano_77 (#125250) üzenetére


jr1994
addikt

Valószínűleg mégsem teljesítetted.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#125253) zodo


zodo
nagyúr

5. nap

(#125254) Dr.Én válasza zodo (#125253) üzenetére


Dr.Én
veterán

Szép..szép..de nem kellene...

WOT: kissio

(#125255) zodo válasza Dr.Én (#125254) üzenetére


zodo
nagyúr

Nekem se pláne hogy pénzem sincs rá valamit, mostanság hanyagolóm a heavyket.
IS-7 eladásán is elgondolkoztam a napokban.

Szerk:

Tudja valaki mért ugrik mindig bal oldalra és így nem látszik az első két tank?

[ Szerkesztve ]

(#125256) Dr.Én válasza zodo (#125255) üzenetére


Dr.Én
veterán

IS-7 mennyire jött be a T-10 után?

WOT: kissio

(#125257) zodo válasza Dr.Én (#125256) üzenetére


zodo
nagyúr

Részemről csalódás az IS-7.
Hozzáteszem T-10-el sem vagyok jó de azon kívül hogy többet tudok pattintani semmi extra.
Lassabb és ugyanaz a löveg mint az elődön ami X-be már kevés.

[ Szerkesztve ]

(#125258) Dr.Én válasza zodo (#125257) üzenetére


Dr.Én
veterán

Akkor még mindig nem fogom megvenni...
Teszt szerveren próbáltam és ott az ágyúval szoptam mindig... olyan nagyon pontatlan...

WOT: kissio

(#125259) BÁ Nutrition válasza zodo (#125257) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

reszemrol meg ez a sok elmebeteg csalodas akikkel osszesorsolnak ma meg tegnap

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#125260) jano_77 válasza rlazol (#125251) üzenetére


jano_77
nagyúr

Elvileg mindig leesett a spot, miután kilőttem az enemy-t, persze újra spottolódtam.
Amúgy azért látszódik csak 3 kill, mert a drága jó WZ-131-ünk induláskor keresztbe ment előttem miközben a dombra tartottam és egy kicsit kimozdítottam az egyenesből. Erre azt gondolta, hogy majd belém ereszt egyet. Gondoltam viszonozom és megpróbáltam "elé" lőni, de olyan jól bele szaladt, hogy el is veszítette a kobakját rögtön. Szal -1 -el indultam. :B
Nem tudom, hogy ez esetleg bekavarhatott-e a teljesítésbe!? :F

Kaptam egy üzenetet a WG-től, mi szerint a T55A-al még éppen befértem az 1000-be. Jár ez bármiféle jutalommal (plecsni mondjuk) vagy csak örülhetek, hogy de jó. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#125261) galervin93 válasza ollie (#125245) üzenetére


galervin93
őstag

Elvileg jön (jöhet) valami T7-es "TigerP", az ugyanezzel az ágyúval sokkal jobb páncélzatú lesz (lehet...). Én nem tartom jó üzletnek ezt a masinát

zodo
Az IS-7-en pont az a baj, hogy nem az előd lövege van... Az M62 (ami a T-10-en, illetve a másik vonalon az ST-I-en és az IS-4-en is van) egy nagyon korrekt ágyú, az IS-7-en viszont egy 130 mm-es mellélövő van.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#125262) zodo válasza galervin93 (#125261) üzenetére


zodo
nagyúr

Igazad van.
Átütésben és célzás időben is rosszabb ezért imádtam az elődjét.

(#125259) BÁ Nutrition

Attól még játszhatsz jól és élvezetesen.

Más:

Végre végeztem a 7-es Cseh csodával. Tevepata kifejlesztve (már csak kredit kéne rá) :D
Néha sírtam volna a -5 fokos lövegsüllyedés miatt csak reménykedni lehet be talál a löveg.
Lassú, rengeteg motor és löveg sérülés még ha nem is sebeztek meg ezalatt.
Vezető is sokszor hal valamint sokszor ég.
Voltak szép köreim de az ász nem sikerült a 83 csata alatt, már nem is fog mert eladtam.

[ Szerkesztve ]

(#125263) 4580693 válasza galervin93 (#125261) üzenetére


4580693
senior tag

Engem sem hatott meg túlságosan. Mostanában nem is nagyon játszok német tankokkal, kivéve a borsigot. Nagy ritkán előveszem az e50-et, de alapjában a németek nem vonzanak már.

(#125264) jano_77


jano_77
nagyúr

PILSEN mapot jól átszabják!

Jól érzékeltem a videót, hogy van 2 változat és majd kiderül, hogy melyiket teszik be!? Mert ahogy néztem, mindkettőn a jobb oldalát változtatták, nem kicsit. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#125265) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Még csak az oroszoknál egyelőre, de már kapható EZ az újabb német csoda-TD. (Mert a német TD-kből sohasem elég...) Mi ez? A szegény ember Skorpiója, vagy mi lehet a céljuk vele? A statokat nézve kb. nem sokat ér, de legalább olcsó.

Más. Tegnap sikerült megcsinálnom a rammolós MT küldetést a svéd prémmel. A jelenet olyan volt, mint a Top Secret című film egyik emlékezetes pillanata (a gyűröttebb fejűek még emlékezhetnek rá), amikor a két jeep egy végtelenül hosszú pillanat alatt összekoccan, majd egy hatalmas robbanás eliminálja őket. Motor és lánctalp sérülten, kb. 10 km/h sebességgel "száguldottam" neki egy tolató (és valószínűleg szintén sérült) AMX 12t-nek, akinek sikerült lerammolnom mind 2 maradék HP-ját... Szürreális jelenet volt... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#125266) jano_77


jano_77
nagyúr

Használjátok többen ha minden igaz itt a tanks.gg oldalt!?
Kérdésem az lenne, hogy ha mondjuk nézem a Svéd tech tree-t és ráállok az egérrel mondjuk a tier4 mediumra, akkor ugye megmutatja az összes megelőző tank és magának a tier4 mednek a szükséges kifejlesztési XP mennyiségét!? Kérdésem csak az, hogy milyen trükk van a dologban, mert ha megnézem a tier3 svéd light-ot, azt jelzi, hogy 1.515 XP szükséges a kifejlesztéséhez. Ha viszont belemegyek külön-külön tankonként és össze adogatom a szükséges modulokat, akkor nekem 1.825 XP jön ki. Hol a bibi
?!? :F

Sorry....most újra nézve az oldalt, rájöttem, hogy nálam volt a hiba. :U :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#125267) galervin93 válasza lacibacsi (#125265) üzenetére


galervin93
őstag

Nem olyan rossz masina szerintem. Jó töltés, nagyon jó célzás, viszonylag korrekt szórás, teljesen körbeforgó torony (ráadásul egészen gyorsan teszi azt). Persze papír és lassú, de talán nem annyira, mint a Borsig. Emészthető kis gépecske, kérdés megér-e ~7000 goldot.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#125268) jano_77


jano_77
nagyúr

Jól kifundálta a WG, hogy most van akcióban a tier2-5 tartomány, majd mikor lejár, behozzák a Svédeket az új pöccsel. :o

tanks.gg oldalon, hol tudom megnézni, hogy adott tankba milyen legénység kiosztás van!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#125269) galervin93


galervin93
őstag

9 meccs, 1 győzelem eddig a mai mérleg. Napi gyöngyszem. Jó kis masina ez az ötös cseh, kezdem megszeretni. Bár könnyebb lenne, ha néha tudnék nyerni is... Type-34 is 0/5, pedig csak szorzóznám...
szerk.: 40. meccsre Type-ra legalább az első jel is meglett.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#125270) Warton válasza zodo (#125253) üzenetére


Warton
őstag

Nagyon drága mostanság ez a kalendárium. Tavaly legalább voltak olcsóbb csomagok is. Remélem nem veszik olyan sokan, mert kész rablás 15k egy tier7 tankért + gold. Ráadásul nem egy nagy szám ez a VK. Akkor már inkább egy Löwe. Vagy egy E-25, azért az OP, IMBA cuccért már érdemes lenne megfejni a jónépet.

(#125271) jr1994 válasza jano_77 (#125268) üzenetére


jr1994
addikt

Vidd a + jelre az egeret.

De komolyan nincs pénzed egy ötös tankra? Karácsonykor biztos minden akciós lesz, akkor majd megveheted a tankjaidat akciósan.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#125272) galervin93 válasza galervin93 (#125269) üzenetére


galervin93
őstag

Na, 8. meccsre sikerült szorzózni. Csodák-csodájára egy jó körrel, és nem nullással. Így már fergeteges 2/13 a mai nap. :U

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#125273) 04ahgy válasza RONEX (#125237) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nálam sem működik, szintén Win10 Anniversary, 64-bit. Nálam azonban más a hiba, érzékeli az Alt+Tab-ot, villan egy feketét a képernyő, de visszadob a WoT-ba. Nálam a Windows gomb a megoldás, kétszer megnyomom, kiadja majd eltünteti a Start menüt, és lehet a desktopon garázdálkodni. Visszafelé okés az Alt+Tab is.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#125274) 4580693 válasza Warton (#125270) üzenetére


4580693
senior tag

Gold nélkül is meg tudod venni. "Csak" 9160 penyáz. Mondjuk, ennyit is sajnálok elkölteni erre a mini tiger kettőre. :)

(#125275) Papooo válasza 04ahgy (#125273) üzenetére


Papooo
senior tag

Alt+Tabbal a futó alkalmazások között váltasz.
Ha csak a WoT fut, akkor nincs mire átváltani, ezért visszadob a WoTba.
Logikus. :)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#125276) 04ahgy válasza Papooo (#125275) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Azért ennyire hülye nem vagyok. :D Az Alt+Tab egy alkalmazásnál is az asztalra dobott a korábbi windowsok esetén. No és persze a leírt jelenség akkor is megvan, ha fut más is (pl. böngésző). Szóval nem nyert.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#125277) DaveHutt válasza galervin93 (#125261) üzenetére


DaveHutt
őstag

Az M62 pont csak a T10-en használható, az STI, IS-4 statjai vmi horribilisak.

IS7 kitűnő masina, az egyetlen tank a játékban, amivel tényleg bunkernek érzem magam, pattintós küldikre. Az ágyú titka annyi, hogy menj 200m-en belülre, célozd be teljesen, aztán imádkozz Sztálinhoz.

Ahogy Foch fogalmazott: ez az easymode heavy, én akkor szoktam beleülni, ha az agyam már ledobta az ékszíjat.

(#125278) RONEX válasza 04ahgy (#125276) üzenetére


RONEX
csendes tag

Nekem a leírt regedit módosítás megoldotta az alt+tab problémát. És alt+tab-olni mindig lehet a desktopra (esetemben a skype-ra)! :) De az a hiba még megmaradt, hogy a kilépésnél nem jelenik meg a desktop, csak egy fekete képernyő. Így vakon csak egy megoldás maradt, hogy a power gombbal leállítom (ez rendes a windows leállításra van konfigolva), majd újraindítom (nagyon kellemes megoldás :W ). Valami olyasmi bug ez, hogy nem vált vissza 2D módba, ha jól olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#125279) mcwolf79 válasza DaveHutt (#125277) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát én mióta megvan az IS4 az IS7-et csak 2 havonta egyszer veszem elő.
Az IS4 egyedüli hátránya az IS7-tel szemben az alacsonyabb mobilitás. Minden másban jobb az IS4 szerintem. Lehet csak személyes preferencia, de valahogy a páncélzatát is hatékonyabban tudom használni, mint az is7-nek.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#125280) kchryss válasza lacibacsi (#125265) üzenetére


kchryss
addikt

Ezt egyébként nem értem, hogy miért ugyanolyan osztályú tankokat adnak egy-egy nemzethez folyton. Ez lesz a 7. német prém TD. Akinek megvan mind a 7 az egy x3 szorzós napon annyi legénységi xp-t gyűjt a 7 szorzós körrel, mint más egy normál td-vel 22 csata alatt. :D
Miközben például francia prém TD 1 volt a játékban és azt is kivették a shop-ból ...

(#125281) 04ahgy válasza kchryss (#125280) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Legyen 32(-nél is egy kicsivel több), mert a prémium tankok 1,5x legénységi szorzót kaptak, és a tiertől függően még további XP szorzójuk is van (minél kisebb a tier, annál nagyobb ez a szorzó).

Amúgy szovjet TD-ből is ennyi van, és abból is jön a hetedik, ha jól olvastam az előzményeket itt a topikban.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#125282) kchryss válasza 04ahgy (#125281) üzenetére


kchryss
addikt

Jöhetne a 12. ruszki prém med is. :)

(#125283) BÁ Nutrition válasza zodo (#125262) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Redline campet biztos

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#125284) Dr.Én


Dr.Én
veterán

a játék ma játszhatatlan.... :(((
13 meccsből 2 győzelem, és csak olyan meccsek voltak amin pikk pakk ledaráltak minket...
hiszti off :)

ez kis francia prém arty egész jó....egyre jobban élvezem, főleg ha az RNG is rendes lenne... :((
4 küldetést meg is tudtam vele csinálni a STUG IV-hez...
:R

WOT: kissio

(#125285) BÁ Nutrition válasza Dr.Én (#125284) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem igy is osszejott picivel 50% felett, de ez azert erezhetoen nem az mint a 58-65% koruli tartomany. Ha sok a bot akkor masodvonalas heavyvel meg mindig tudok magas wn8at hozni es megcsipkedni az ellent pl tier 5ben 1200-1500 sebzessel de frontvonalban mar nem mert nincs aki fedezzen. Persze nekem kene jobbnak lennem de 4000 csata utan meg nincs 4000wn8am. Evvan. Egyszerubb a rage. Vagy massal jatszani. Vagy visszanezni replayt h milyen mikor kijon a lepes. Vagy tesztszeron bohockodni m ugyse szamit bele sehova

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#125286) DaveHutt válasza Dr.Én (#125284) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nézd a jó oldalát, hamarosan jön a nyerő széria. ;)

(#125287) jano_77


jano_77
nagyúr

Huhhh.....még most is remegek kicsit olyan csatát mentem a kis franszia T6-os artyval.
Tudom, hogy sok volt a bot és a végére már csak azok maradtak, de azért nem volt egyszerű így sem megnyerni a csatát egy artyval. Sosem kaptam még Ellentüzérségi támadásért járó medált, szerintem ez volt az első talán. De ha igen, akkor távolból lőttem ki őket, most viszont közel harc volt mindhárom.


10 lövésből 8 talált és átütött! Ilyen sem volt még szerintem artyval. :N
Obj.260 SPG-7 küldetés is meg lett végre, igaz csak az első fele, mert a 4K sebzés az kicsit sok lett volna ezzel az artyval. :B
REPLAY ha esetleg megnézné vki.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#125288) jozefgucci1 válasza Dr.Én (#125284) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Akkor nekem azért adta ma is :DDD Majd 70% a wr és 2K felett az epénisz .Holnap nem leszek ,de ha lehet akkor szerdán is mehetnél egy bukó szériát :DDD
Amúgy a wr annyira nem is számít a lényeg , hogy sebeztél e mellé ?

Jano : Száradna le az artysta kezed :DDD Elég undorító kis arty az .A klánban van most két eladó bónuszkód rá lehet akkor benevezek . A T8 arty Francia arty legénysége jó bele ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#125289) jano_77 válasza jozefgucci1 (#125288) üzenetére


jano_77
nagyúr

ez nem a prémium arty Jozef! a sima T6-os az AMX 13F3.
De a kis prém sem rossz, meg tudja hozni a kedvet az artyzáshoz szerintem. ;)
amúgy kell majd egy plusz töltőt képezni a sima artykhoz sajnos.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#125290) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#125287) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akkor ez kb 7 report volt. innen latszik h nem jelent semmit :)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#125291) Dr.Én válasza BÁ Nutrition (#125285) üzenetére


Dr.Én
veterán

gyakorlatoztam az Arty-val...
egyre jobbam élvezem a klikkelgetést... :D

(#125286) bodry123
igen tudom, bízok benne hogy hétvége pont fordul a kocka... :)

(#125288) jozefgucci1
értem , a te kezed van benne :D
sebzés?
nagyon gyenge volt...pikk pakk ledaráltak minket, mikor, ráadásul mikor a csapat egy oldalra indul elés artykkal hátul védtelenül maradunk, közben a másik oldalról támadnak...spot nélkül semmi esély se volt :B
törekvés nem múlt el... :D

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#125292) Jadro válasza jano_77 (#125287) üzenetére


Jadro
veterán

Ezt én is kifejlesztem, ha már az Amx 12t-ből van rá lehetőség. AMit még behúztam mostanában az a 4-es német arty, a Pz.Sfl IVb. Elég gyengus még a legénység, de így is egész élvezetes köröket mentem vele eddig. Nem feltétlen jó köröket, de élveztem őket. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#125293) jano_77 válasza BÁ Nutrition (#125290) üzenetére


jano_77
nagyúr

Kifejtenéd, hogy miért volt ez 7 report!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#125294) lacibacsi válasza jano_77 (#125293) üzenetére


lacibacsi
addikt

Hagyd! Nyilván a wotinfo-s fórumon szocializálódott... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#125295) mcwolf79 válasza jano_77 (#125293) üzenetére


mcwolf79
veterán

Mert szerinte valszeg mind a 7 ellenfél report-olt amiért kilőtted őket.
Anyázni én is szoktam mikor kilőnek, de eszembe nem jutna report-olni őket. "Sajnos" a játék részei, nincs mit tenni.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#125296) jano_77 válasza mcwolf79 (#125295) üzenetére


jano_77
nagyúr

Vagy úgy....hát örülni biztos nem örültek, de ha vki ezért reportol, egészségére! Némileg primitív gondolkodásnak tartom, de hát nem vagyunk egyformák no. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#125297) jano_77


jano_77
nagyúr

Hamarosan elérem az AXM 1390 és nézegettem a két löveget, tulajdonságaikat. Az a kérdés merült fel bennem, hogy érdemes-e feltenni a 7-es ágyút, ami 40 sec töltés idővel bír (igaz 170 mm az átütése), szemben a 6-os löveggel, ami csak 15 sec tölt, igaz csak 144 mm üt át.
Azért kérdezem, mert ugye ez a 6-os van a 1375-ön is és az is bekerül T10-be is nem kevésszer és ott is azzal is el lehetett boldogulni!? :F
Vagy mindenképpen a 7-es löveg és imádkozzam, hogy el tudok rohanni és bújni vhová míg újra töltök!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#125298) Warton válasza jano_77 (#125297) üzenetére


Warton
őstag

Ez nem dilemma, az egyiknek 135 a sebzése, a másiknak 240. Az egyik tár 810-et sebez, a másik 1440-et.

[ Szerkesztve ]

(#125299) jano_77 válasza Warton (#125298) üzenetére


jano_77
nagyúr

és a DPM mennyi egyiknél és másiknál? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#125300) Kiki18 válasza jano_77 (#125297) üzenetére


Kiki18
őstag

Szerintem a top ágyú hatékonyabb. 1390-al az olyan szitukat kell kihasználni, amikor egy ellenfél egyedül marad. És egy tárral tudsz sebezni 1440-et az bőven elég egy sebzett tankot megölni,vagy egy full hpsat teljesen leamortizálni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.