Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#126101) zodo válasza kchryss (#126098) üzenetére


zodo
nagyúr

Fixen kapod, szintenként. (fentebb már volt linkelve)
Szerintem csak 1 garnitúra mert úgy gondolom csak egyszer tudod fullra díszíteni a fát és kv-2-t.
Amúgy dec. 23. 06:00 -ig amit sikerül összeharácsolnod.

Szerk:

Valamint vannak naponta vagy 2x - 3x teljesíthető küldetések.

[ Szerkesztve ]

(#126102) kchryss válasza BÁ Nutrition (#126099) üzenetére


kchryss
addikt

Gondolom át lehet őket képezni a svéd ágon minden tankhoz ami ki van fejlesztve. TD ágra lehet kredit akciót szerezni, 1-5-ig például 100%. :D
Vagyis ingyé megveszem az első 5 -öt és majd kreditért adom el. Nagyon fos lehet ez az ág, ha még ők fizetnek nekem hogy a garázsomban legyenek. :C

(#126103) kchryss válasza zodo (#126101) üzenetére


kchryss
addikt

Szóval majdnem ingyen van az egész svéd td ág és adnak hozzá egy garnitúra jól képzett leányságot. Gondolkodtam a 6-os svéd prém tank megvételén aranyért legénységhúzás céljából, de így biztos nem veszem meg. Nagyon promózzák ezt a svéd ágat. Mennyi van belőlük randomban? :)
Még kb 120 replayt kell visszanéznem és én is felrakom a patch-et. :D

(#126104) zodo válasza kchryss (#126103) üzenetére


zodo
nagyúr

23 csatám volt ma V-IX és mondhatom hogy kb csatánkénti átlag 1, leginkább a VI-os prémbe lehet botlani.

(#126105) Remus389


Remus389
veterán

A prémium account az egész hétvégére érvényes lesz?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#126106) zodo válasza Remus389 (#126105) üzenetére


zodo
nagyúr

24 óra

(#126107) Tarill válasza zodo (#126104) üzenetére


Tarill
őstag

best of ma 21/30 prém tank :)

[ Szerkesztve ]

(#126108) Remus389 válasza zodo (#126106) üzenetére


Remus389
veterán

De holnap nem újul meg? Szóval ez csak egyszeri?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#126109) ollie válasza zodo (#126106) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt a 24 órát amúgy mi adja?

***

(#126110) jano_77 válasza zodo (#126106) üzenetére


jano_77
nagyúr

Csak mai belépéssel lehet aktiválni vagy holnap is még lehet szerezni egy belépéssel?! Szerintem ez lett volna a kérdés. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#126111) Remus389 válasza jano_77 (#126110) üzenetére


Remus389
veterán

Ez a kérdés! :C :R

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#126112) rlazol válasza adamgreen (#126087) üzenetére


rlazol
addikt

adamgreen - nem, mert a 4-esekből tudsz 5öst csinálni. És van, hogy a "random2 tartalma a doboznak 5ös dísz, nekem is van, nem vettem.

kchryss: :R ezer hála, ezt a táblázatot kerestem, ettől leszel pofonegyszerű az egész*. :R Női harckocsit szintenként dobálja, vagyis mindenkinek 1 garnitúra jár. Nem küldihez kötött. Egyelőre kb 1-2 svéd van csatánként T6-T11 BTben.

*szerk.: valami nem jó. eszerint fenn van 64 pont értékű dísz mégse dob 9es szintre. :F

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126113) zodo válasza jano_77 (#126110) üzenetére


zodo
nagyúr

Ha több mint 24 óra akkor gondolom napokban kaptuk volna.
Mi értelme napi belépéssel aktiválni? Havi prém fiók sem naponta csökken.
Amúgy gőzöm sincs mire kaptuk. :DDD
csak pár órám maradt volna a haviból aztán láttam hogy 23 órát jelez.

(#126114) kchryss válasza rlazol (#126112) üzenetére


kchryss
addikt

Akkor lehet nem pontos a táblázat. :)
Nem tudom ellenőrizni, még 9.16-os kliensem van.

Itt van pár recept a díszekhez:

[ Szerkesztve ]

(#126115) jano_77 válasza zodo (#126113) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem még mindig nem érted a kérdést. :U
Az a lényege, hogy csak mai belépéssel lehet megkapni vagy ha vki ma nem tud játékba lépni akkor a holnapi bejelentkezéssel is megszerezhető? ( Nem azoknak nyilván akik na már aktiválták!?
Így érthető,?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#126116) HellGreg


HellGreg
őstag

Inkább ne lennének küldetések, már megint nem lehet nyerni... :W

(#126117) kchryss válasza jano_77 (#126115) üzenetére


kchryss
addikt

Holnap belépsz és kiderül. ;]

(#126118) Tarill


Tarill
őstag

most ha veszek egy ilyen 313ft-os "cuccot" akkor fixen kapok 250goldot plusz 1db random 5-ös hülyeséget? mert kéne 500g de akkor ilyen csomagból vennék 2-t hátha bead még vmit majdnem ugyan anyi mintha simán vennék 500g-t

[ Szerkesztve ]

(#126119) Fel


Fel
addikt

A svéd TD-kre kapott kedvezmények megmaradnak, vagy csak a Holiday Ops végéig (jan. 16.) tartanak?

(#126120) kchryss válasza Fel (#126119) üzenetére


kchryss
addikt

"You may use these discounts whenever you like, whether during or after the event. They are credited to your account for good."
Kiírás szerint megmarad. Így a legolcsóbb ág lesz amit valaha kihúztam/kihúzok. :D
Elég gyanús ez a nagy leárazás amúgy. Lehet olcsó húsnak híg a leve. :)

[ Szerkesztve ]

(#126121) Dr.Én válasza kchryss (#126120) üzenetére


Dr.Én
veterán

hát most én is vettem pár svéd tankot, tettszik ez a Karácsonyfa és KV2 tank díszítés... ;]

WOT: kissio

(#126122) h1mpi válasza LML (#126081) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Valaki elmondaná hogy ha megveszem ezt a csomagot, akkor a goldon kívül és az esetleges nyereményen kívül mit érek azzal a 16 db dobozzal?

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#126123) ollie válasza h1mpi (#126122) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Erre én is kiváncsi vagyok.

***

(#126124) wwenigma válasza kchryss (#126117) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Beleptem ajandektankos accommal, kapta a 24ora premiumot.

BÁ Nutrition: milyen modot hasznalsz? Egesz nap toltam QB modpackkal, semmi hiba nem volt szoval en inkabb azt okolnam amit te hasznalsz...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#126125) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

nálam egesz jól ment a jatek egesz nap, aztán kb 2 oraja csak elmebetegeket ad folyamatosan a csapatba. sot utolsónál mar azt is megcsinalta h elbaszta az egeret a wg. nem lehetett ki be yoomolni, pont olyan gyokerul mukodott mint a csapattarsak. nagyon zupper. ez 2700 wn8at ir, de azert megnyirbalta a winratet a kb 20 vereseg zsinórban [link]
míg tartott az event eleg kiraly volt mondjuk, csak visszaadja h ne oruljek :)
siras off

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#126126) BÁ Nutrition válasza kchryss (#126120) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

olcso husi, nincs lovegkezelo csaj, aztán majdnem minden tankba ker.. szerintem tok elbaxott egy ag ez igy. raadasul a premtankba se jok.
mindegy, legenysegkepzesre mikorra varhato valami akcio?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#126127) GoTReX


GoTReX
őstag

Hát nem tudom,nekem első ilyen karácsonyi évadom a WoT-ban, de nagyon bőségesen dobálgat tök jó ajándékokat. 100% kedvezmény stb. Jó húzás,bár lehetne több ilyen event is WoW-hoz hasonlóan.:)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#126128) rlazol


rlazol
addikt

átképzed max. Amúgy a 10ezesek nem kérnek. És ez egy nagyon jó legénység, simán megéri, főleg, h ilyet eddig csak személyes küldikkel, vért izzadva lehetett szerezni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126129) jr1994 válasza rlazol (#126128) üzenetére


jr1994
addikt

Szerintem is simán megéri egy csajt átképezni másik szerepre, de az egész biztos hogy sokkal jobb ötlet mint 200 aranyat elkölteni /fő hogy azonos típusú tankba képezze át az ember a legénységet.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#126130) galervin93 válasza jr1994 (#126129) üzenetére


galervin93
őstag

Ó, hány ruszki rádiósból lett nálam parancsnok... :B Kár hogy sosem akciózzák, mert 250 goldért nagyon durván megérné, de még 500-ért sem rossz, ha egyszer-egyszer csinálja az ember.
szerk.: közben végre gép elé jutottam, rákukkantok erre a díszítős dologra, némi fáziskéséssel... :-)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#126131) kchryss


kchryss
addikt

No ha jók a számításaim akkor a teljes svéd td ág kihúzása és a 10-es bekerülése a garázsba összesen kevesebb, mint 4m kreditből megvan ha nem tartasz meg másik td-t az ágról.. :D
100%-os akcióban érdemes megvenni azokat a kis svéd tankokat is amiket free xp-ből átugranál, mert ingyen veszed, de aztán kreditért adod el. :)
(Még azt lenne jó tudni, hogy ezek a kedvezmények összevonódnának-e a sima kedvezményekkel. Például ha lenne 15%-os kedvezmény 8-as tankokra karácsonykor akkor csak az 50%-os kedvezmény lenne érvényes vagy 50+15 azaz 65%. Bár szinte biztos vagyok benne hogy nem vonódnak össze, mert amikor tott és sima akció ért össze ott is csak a nagyobb számított.)

(#126126) @BÁ Nutrition
Tier 3-7-nél parancsnok-vezető-lövész-töltő
Tier 8-10-nél parancsnok-vezető-rádiós
Parancsnok, vezető, rádiós, töltőt adnak.

Átképzed a rádióst 500 aranyért lövésznek a tier3-7-es tankoknál aztán tier8-tól visszaképzed. Vagy ha sóher vagy mint én akkor a parancsnok-vezető-töltő mellé egy pasit raksz lövésznek. A reverse gangbang miatt a bia nem fog működni, de lesz 6. érzék és 3 tagnál fullos első skill és ha minden jól megy 9 hónappal később pár új taggal bővül a barakk. ;]

(#126132) Tarill válasza kchryss (#126131) üzenetére


Tarill
őstag

Ez nem a Sims b+ :D

(#126133) rlazol válasza kchryss (#126131) üzenetére


rlazol
addikt

és 760.035 XPbe

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126134) D00


D00
újonc

Ennyi agyhalott f**** ,akik elözönlötte a szervereket borzalom. ;) 7-es light takban 3x annyit sebzek mint egy X heavy. :W :W

(#126135) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Csináltam egy 1 eurós tesztet. Azt hiszem elég jól jártam vele. A dísz mellé összesen 1000 aranyat kaptam. Nem is próbálkozom többel, itt kell megállni... (A leírásból én azt gondoltam, hogy vagy 250+250, vagy 250+500 aranyat lehet nyerni, de ezek szerint mind a három is összeadódhat. (Tankot nem nyertem.. )

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#126136) galervin93


galervin93
őstag

Hát én csak össze-vissza kattintgatok, igazából lövésem sincs mit csinálok, kaptam pár valamit, meg néhány izét... :DDD Boostoknak örülök, a többihez meg vagy lesz türelmem vagy nem, de egyelőre ez nekem magas.
De legalább ma szorzózni sikerült normálisan, 4/6 meccs, többnyire top sebzés, legalább az xp jött az 5-6-os gépeimre, amiket húzok.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#126137) rlazol válasza lacibacsi (#126135) üzenetére


rlazol
addikt

D00 - engem az előbb E100ban egy másik E100 HE-vel lődözött :DDD

lacibacsi - eddig fel se merült, meghoztad rá a kedvem, de egyelőre még megfontolom.

galervin93 - csak játszani kell. A hp-d lesebezni, blokkolni, spotolni, kill-eket gyűjteni. Ebből lesz a sok dísz és mindig a lehető legmagasabb szintűeket kell a fára tenni. Nem nehéz egyik se, nem kell különö9sebben rágörcsölni. Szerintem a többségnek legkésőbb holnap meglesz a 10es szint.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126138) rlazol


rlazol
addikt

ezeket a nyilakat kb az új verzió óta látom, ez valami mod? csapattársak pittyegnek a térképen, utána.

szerk.: az előbb megkérdőjeleztem a kchryss által korábban belinkelt táblázat hitelességét, sry érte, én nem tudok 3ig számolni. A táblázat jó. A worldoftanks.eu oldalon mindenki pontosan leolvashatja hány pontnál jár és hányat kell még szereznie.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126139) Emu


Emu
őstag

Derég mentem ilyen jól kereső kört:

Szeretném megköszönni anyukámnak, apukámnak és annak a sííp sííííp síííííp rng-nek, hogy előtte 5 körön keresztül szívatott... :O

(#126140) kchryss válasza rlazol (#126138) üzenetére


kchryss
addikt

Ilyen nyilakat még nem láttam, de szerintem ez az xvm xmqp funkciójából lehet. A xmqp lényege hogy az xvm kliensek adatokat cserélnek egymással. Ez egy elég veszélyes technológia és nem lennék meglepve ha bannolnák az xvm-ből.
A jó oldala ezek a funkciók lennének például, hogy: pixel pontosan látnád hova klikkelt a csapattárs a minimapon (valószínűleg ezt mutatják a nyilak is), kijelezné hogy kinek van 6. érzéke a csapatodból, kijelezné kit spotoltak épp a csapatodból, kijelezné ha valamelyik csapattársad felborult vagy az oldalán van, stb.
Az árnyoldala viszont az hogy ha adatokat cserélnek a kliensek egymás között akkor mi akadályozza meg, hogy ne cseréljenek olyan adatot amit nem szabadna a játék szabályzata alapján. Például a rádió távodon kívül lévő csapattárs pozíciója, hp-ja, ne adj isten az ellenséges járművek pozíciója ha náluk is van valakinek xvm-e, márpedig majdnem mindenkinek van.
A másik negatív dolog, hogy elég bugos a rendszer. Legutóbb mikor próbálkoztak vele akkor össze-vissza fagyott a játék tőle. Aztán ac3-ra váltáskor elnapolták, de most, hogy nagyjából végeztek az xvm, ac3-ra állításával úgy látom megint előveszik. :(((

Akinek sokat fagy a játék vagy zavarják ezek a nyilak vagy nem szeretné hogy adatokat küldözgessen a gépe másik xvm használóknak azt javaslom kapcsolja ki ezt a funkciót az xvm oldalán:

Ha meg bekapcsolva hagyjátok, akkor első dolgotok legyen egy méretes *****-t rajzolni a térképre. ;] :DD

[ Szerkesztve ]

(#126141) jano_77 válasza Emu (#126139) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ma Malinovkán egy csatában voltunk, Te az enemynél és sajnos nyertetek. ;) ott is Mutz-al voltál.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#126142) Tarill


Tarill
őstag

Hahaha itt van: Day 17 E25 7k goldal 15k huf abból a goldból kijön mégegy 8-as prém úgy nem is rossz

(#126143) BÁ Nutrition válasza Tarill (#126142) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

na lett meglepetes :)
en meg nekialltam ejjel tolni a jagdtiger 88at a tegnapi coporoller vegen, egesz szepen lehetett vele dolgozni, jo kis tank. let's e25 akkor ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#126144) zodo válasza jano_77 (#126115) üzenetére


zodo
nagyúr

Leesett, sorry. :B

Mostanra meg is fejtettem a kérdést. :)
Karbantartási munkálatok végett kaptuk a +24 óra hosszabbítás tehát nem "belépési aktiválós" ajándék.

(#126145) Tarill válasza BÁ Nutrition (#126143) üzenetére


Tarill
őstag

Kitudja hnap meg type 59 lesz? :D erősen gondolkozós ez az e25

(#126146) Kiki18 válasza zodo (#126144) üzenetére


Kiki18
őstag

Akkor ha ma belépek a játékba,akkor kapok egy ingyen kis prémtankot? Tegnap bécsben voltam,illetve pár napja csak zhkra tanulok,nem volt időm a játékkal foglalkozni. What a shame :(

(#126147) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Elmennek ezek a sunyiba...E25 az advent calendar-ban, szívesen megvenném, de 15k Ft-ért? Normálisak ezek? Adják a gold-ot, meg garázst, de ez kinek kell?

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#126148) zodo válasza Kiki18 (#126146) üzenetére


zodo
nagyúr

Miért mindenki engem nyaggat ? :U

Igen, megkapod az L-60 prémium tankot!

(#126149) h1mpi válasza Zolee_70 (#126147) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem örülj hogy csak ennyi goldot kell megvenni mellé ;)

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#126150) Zolee_70 válasza h1mpi (#126149) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Még szerencse, hogy nem "kell" , nem áll Iván a hátam mögött egy AK-val a tarkómban... :DD

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.