Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#125551) ollie válasza mcwolf79 (#125541) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én ezért 20k-t is adnék. ;]

***

(#125552) đe$|re


đe$|re
senior tag

Hosszú hónapok után, T54 leporolva.
T54 Ász

(#125553) lacibacsi válasza ballington (#125549) üzenetére


lacibacsi
addikt

Mindenkinek szüksége van/lesz goldra, csak van aki még nem meri bevallani... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#125554) ollie válasza lacibacsi (#125553) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez olyan, mint a coming out?

***

(#125555) jr1994


jr1994
addikt

Tessék, akciós is lesz holnap az összes tier 6-7 prémium tank, így persze a SU-122-44 is. Hadd ne mondjak véleményt azokról akik így is az ISU-122-t veszik :D

Hétvégi ajánlat.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#125556) ballington válasza lacibacsi (#125553) üzenetére


ballington
addikt

Igaz ami igaz, azért nincs rá szükségem most, mert ami van, az még elég egy darabig. ;)

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#125557) ballington válasza ballington (#125556) üzenetére


ballington
addikt

Az egyetlen előnye egyébként az isu-122s- nek hogy a legénysége kompatibilis a su-152 és fölötte, illetve a másik vonal IX és X-esével.
Tehát aki legénység húzására venné, mint pl. Én annak ez jobban megérné.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#125558) galervin93 válasza jr1994 (#125555) üzenetére


galervin93
őstag

Hoppá, akkor begurul egy-két masina. Fura, hogy karácsony előtt ilyen eksönök vannak. Nem baj, kihasználom őket így is. De lehet hogy karácsonykor így más formátumú akciók lesznek. No majd kiderül.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#125559) ollie válasza jr1994 (#125555) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Így mondjuk már eléggé egyértelmű a SU-122. Ha nem áraznák le, azért el lehetne gondolkodni az ISU-n a +BIA és a jobb lövegkitéríthetőség miatt.

***

(#125560) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

vk4503 ace [link]
vegen elmisszeltem a topgunt de nem baj

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#125561) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

most látom a shopban ezt a schwarzenegger 58at. vki ismeri?

- no es importante -

(#125562) mcwolf79 válasza Sixkiller6 (#125561) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ugyanaz mint a Mutz, csak feketére mázolva.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#125563) HellGreg válasza ballington (#125549) üzenetére


HellGreg
őstag

Legalább a másik dologban egyetértünk. Amúgy is szoktam aranyat venni és pofátlanságnak tartom, hogy rá akarnak kényszeríteni további aranyvásárlásra. Legalább becsülnék meg a prémiumjátékosokat akik rengeteg pénzt ölnek bele amúgy is azzal, hogy nekik külön árulnák ezeket a tankokat. Belőlünk élnek és ahogy lent valaki említette, a mi pénzünkön játszhatnak ingyen azok akik nem fizetnek érte semmit. Az hogy a felhozatal kezd rohadtul unalmas lenni a naptárban évről évre, csak hab a tortán.

Azért zavar hogy árulják ezeket a tankokat feketében, mert a semmit adják el. Ez tkp egy kurva drága camo. Nem? Most mire megyek azzal ha van két ugyanolyan tankom, 3gyszerre úgyis csak eggyel tudok játszani. Ha ezeket soman megveszik, nem fogja megérni nekik új tankokat tervezni, inkább eladják ugyanazt kétszer.

[ Szerkesztve ]

(#125564) Gyuri27 válasza HellGreg (#125563) üzenetére


Gyuri27
félisten

Minden játékban ez megy. Csak ott skineket árulnak. Semmit nem tesz hozzá a játékhoz.
Itt is ez van.
Mondjuk egy normális játék motort 5 éve nem tudnak alá rakni. De ezzel sincsenek egyedül. Amíg van sz@r lesz veréb is.
De nem kell ezen felháborodni. Aki úgy érzi ez kell neki. Vegye.
Azon lehet elmélkedni, hogy egy egy ilyen csomag egy AA, AAA kategóriás játék ára. De ez már más kérdés.
Illetve azon is lehet, hogy ez teljesen online. Ha egyszer lelövik a szervereket és nem lesz offline mód, mindent elveszítesz. Persze ez is más tészta.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#125565) wwenigma válasza mcwolf79 (#125562) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha olyan mint a T34 akkor a camoja is rosszabb...jó drágán.....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#125566) HellGreg válasza Gyuri27 (#125564) üzenetére


HellGreg
őstag

Hát abba még bele se gondoltam, hogy amikor a steamen fogcsikorgatva veszek meg egy játékot 25 euróért, addig itt szemrebbenés nélkül kiadok 12 ezret egy darab tankért :)
Jól ki van ez találva. Arról nem is beszélve hogy csak álcafestésre meg türelmetlenségből váltott xp-ért vett modulokra mennyit költöttem már... a múltkor kiszámoltam, 3 ev alatt kb 300k ment el erre a játékra, alsó hangon.

(#125567) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Melyik a jobb kozepes prem tank a T34-3 vagy az STA-2?

koszi
sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#125568) HellGreg válasza sfefe (#125567) üzenetére


HellGreg
őstag

Revalorise :)

(#125569) kchryss válasza Gyuri27 (#125564) üzenetére


kchryss
addikt

Nem is értem, hogy itt miért nem skinekkel oldották meg. Speckó fekete festés pénzért, új tank helyett.

(#125570) sfefe válasza HellGreg (#125568) üzenetére


sfefe
őstag

?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#125571) Gyuri27 válasza kchryss (#125569) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert ezzel több pénzt lehet kapni. Sima skin 5-10 orjó a gémekben. Itt ahogy néztem, mivel tankot is kapsz drágább. Ennyi.

Amd - Radeon - Ryzen

(#125572) gbp válasza jr1994 (#125555) üzenetére


gbp
csendes tag

Ahhhyee,dicker max :K brit td után igazi elszabadulás,bár megfogadva a tapasztalt játékosok véleményét,hogy ne toljam legalább 1500? csatáig TIER 5 felett....áthágni látszik.Teszten kipróbáltam nagyon bejött,stug küldi-15,At-2-vel nem megy,szvsz lehetetlen!Ő lesz az igazi :)

(#125573) kchryss válasza Gyuri27 (#125571) üzenetére


kchryss
addikt

Ezért hívják mikro tranzakciónak. Nem véletlenül működik sok-sok játéknál hatalmas bevétellel.
Azt tudom elképzelni, hogy itt a történelmi hűség miatt kevesebb a lehetőség. Pink festést necces lenne berakni, mert elhányná magát a többi játékos. A sok történelmi harci festés meg elég egyforma ahhoz hogy ne legyen vonzó megvenni pénzért többet is. :)

(#125574) Jadro


Jadro
veterán

Borsig kifejlesztve, TVP T50//51 szintén. Jöhet a leárazás! :) A Centurion meg régóta várja a megvételt, lehet azt is behúzom ha már...

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#125575) galervin93 válasza sfefe (#125570) üzenetére


galervin93
őstag

M4A1 Rev-re gondol.
A T-34-3 régi vonalas med, szerintem nem az igazi már, nagyon hajtépős az ágyúja, nincs süllyedése stb. De van egy kis páncélja.
Szerintem inkább az STA-2. Fog kapni sebesség buffot, amivel még jobb lesz, mert a sebessége most még néha harmatos. Jó átütés, nagyon jó célzásidő, ez megspékelve egy alacsony célzókör-széteséssel, szóval a menet közbeni lődözés sem ördögtől való. Páncélja nem sok, torony néha pattinthat. Ágyúsüllyedés nagyon kellemes, ezt kell erőltetni, kinéz-lő-vissza. Goldja egy 275-ös HEAT, nem nagyon van rá szükség, de ha kell, a nem rétegelt vasakat szépen viszi (pl. német nehezek).
Néhány lövésre már hoz 50-et, 3500-4000-re 100-at (prémiummal), plusz a szpot természetesen sokat dob.
Jó kis gép szerintem.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#125576) ollie


ollie
MODERÁTOR

(#125577) jr1994 válasza Jadro (#125574) üzenetére


jr1994
addikt

8-as és nagyobb tankokra nincs akció :(

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#125578) Jadro


Jadro
veterán

Elbizonytalanodtam kicsit az SP megvételét illetően. Tesztszerveren nagyon jól megy az STA-2-vel, gold nélkül is. Tök jó kis tank ez a jelenlegi átütéssel és mozgékonysággal. Ehh...

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#125579) Jadro válasza jr1994 (#125577) üzenetére


Jadro
veterán

Még nincs, de karácsonykor lesz. :K

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#125580) sith7 válasza Jadro (#125578) üzenetére


sith7
nagyúr

de az SP tier limites ;)

(#125581) Jadro válasza sith7 (#125580) üzenetére


Jadro
veterán

Igen vágom, de az STA elég jól működik 10-es meccsen is. Klassz, mozgékony tank lett, max kicsit több gold kell oda. Nem tudom, még nagyon filózom melyik legyen. :) VÉgülis szeretni kell és akkor játszik sokat vele az ember. A pénz meg abból lesz, nem a garázsban pihenésből. Még kihasználom a tesztszervert, bár az SP -nek pont a lényegét nehéz ott tesztelni a goldcumani miatt. Azzal belövi mindenki mindenhol.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#125582) jr1994 válasza Jadro (#125579) üzenetére


jr1994
addikt

Vagy úgy :D hát igen. Nekem most különösebben csak a Leopard 1-re fáj a fogam a nagyvadak közül (jó ez szar volt :D ), 30k xp kell már csak.

Ma megkaptam hogy mod gamer vagyok :( :DDD

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#125583) Antonius1978 válasza ollie (#125576) üzenetére


Antonius1978
addikt

Akkor azt hiszem en is megszerzem, az is lehet hogy mar ki van kutatva, de ha nem akkor majd kikutatom.
Amugy szevasz, ugy vagyok veled, mint a Szent Istvanos vicc, hogy ezer eve nem lattalak.

(#125584) BÁ Nutrition válasza jr1994 (#125555) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jovo pentekig
From 10 December at 06:00 until 16 December at 06:00 CET (UTC+1)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#125585) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Megtaláltam az ultimate vérpista csomagot :DDD Aki ezt megveszi ennyiért...

[link]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#125586) BÁ Nutrition válasza h1mpi (#125585) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem most az is, a kv2, es a vk3002m lesz a listan. is nem nagyon tetszeik egyeltalan a kv85el is csak szenvedek, vagy nem tudom de nem igazan jonnek ossze vele a dolgok viszont az is3 tetszik

ez a mai ajamlat meg megint nem nekem valo úgyhogy megmarad a mani továbbra is. a mult het jo volt h minden nyert csatara dupla legenysegi xp-t ad, igy par tanknal kozeli lett a bia :) de majd persze ha lesz akcios ujrakepzes

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#125587) HellGreg válasza jr1994 (#125582) üzenetére


HellGreg
őstag

Engem egyszer azért nyomott fel egy idióta mert beírtam a csata elején hogy 26% a nyerési esélyünk. Ezen felbuzdulva aztán páran beírták hogy bannolni fognak tiltott mod miatt :)

(#125588) kobipeti válasza HellGreg (#125587) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Valahol egyetértek velük, bár tudom hogy nem tiltott, de nem informatív, rontja a játékmenetet, rombolja a morált, a végkimenetelre a hatása is kétséges. Úgyhogy hagyj fel ezzel a szokással szerintem........

(#125589) wwenigma válasza kobipeti (#125588) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ja rontja a 200 wn8-as pistike moraljat...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#125590) mcwolf79 válasza kobipeti (#125588) üzenetére


mcwolf79
veterán

Főleg annak tükrében baromság ezt beírkálni, mert a véennyóc alapján számolja, ami totál fals értéket adhat. Én buktam már el csatát, mikor beírták,hogy 6x % a nyerési esély, és nyertem már meg csatát 3x %-os jóslattal.
Emberek vagyunk, a legtöbb játékosnak nem konstans a játékbeli teljesítménye. Nekem is hiába van majd 2600 a wn8-am ,van hogy érzem magamon,hogy nem megy annyira. Sokszor utólag fogom a fejem, hogy mekkora baromságot csináltam, amikor lehet máskor jobban döntenék.
Szóval tényleg irritáló tud lenni, főleg hogy van olyan birka, hogy a jósolt % láttán már keresi az első vizet, amibe belefojthatja magát. Na én az ilyet szoktam jelenteni ( na nem mintha lenne haszna).

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#125591) rlazol válasza mcwolf79 (#125590) üzenetére


rlazol
addikt

nem a WN8 alapján számolja

sokkal rosszabb. Amit néz:
az adott tankban megvívott csaták száma és WR
az összesített csataszám és WR (5000-es lépésenként 5 lépcsőben...)
csataszám és WR az adott tieren
effectivity az adott tankkal

vagyis egy 2k csatás mélylila reroll egy T49ben 80 csatával az ő számításaik szerint RONTJA a csapat győzelmi esélyeit egy T9es csatában.
no comment. Volt egy stat erről a fórumon, lényegében 50-50, hogy eltalálja-e a győztest az előrejelzés.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#125592) Tarill


Tarill
őstag

erre a mai advent tankra vártam, de megfogadtam h 10e ft a lélektani határ ha alatta lesz jöhet ha fölötte akkor hagyom. Hát beveheti a wg, nekem nem kellenek se az xp boosterjei meg a gold se nagyon...

(#125593) 4580693 válasza Tarill (#125592) üzenetére


4580693
senior tag

Akkor nézd meg a premium shop specials részben. Ott csak 6000 körül van.

(#125594) Tarill válasza 4580693 (#125593) üzenetére


Tarill
őstag

lol nemár :D

(#125595) ollie válasza Tarill (#125594) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most akkor kénytelen vagy pénzt költeni? :D

***

(#125596) Jadro válasza ollie (#125595) üzenetére


Jadro
veterán

Beszippant és csak jönnek a tankok... Mátr én is ott tartok az STA vs SP dologban hogy mindkettőt betolom. :D

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#125597) nightmare13 válasza Tarill (#125592) üzenetére


nightmare13
senior tag

Amúgy 10 ezer forint alatt van a nagy csomag is :) Én is azt vettem, goldból meg behúztam a type 64-et meg rá álcát, és még mindig maradt vagy 600 aranyam :D

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#125598) ollie


ollie
MODERÁTOR

Mentem egy kört a T95-tel. Egyetlen egyet tudtam lőni (lepattanó). Többször azért nem, mert minden ellenfél meghalt, mire olyan közel értem, hogy rájuk tudtam volna lőni. Így nyertünk. Így soha nem lesz ebből E3.

***

(#125599) zodo válasza Jadro (#125596) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem tehetem meg hogy agyra főre vásároljak prém tankokat mert bőven elég a havi fiók az 1k vagy 6k gold csomagban.
Rudy volt tavasszal az első aztán sokáig agyaltam melyik VIII-as lenne számomra az ideális.
Kizárásos alapon STA-2 maradt.

Ahogy mondtad a tesztszerón tapasztaltakat, jót fog tenni neki a +5 km/h és X-ben is megállja a helyét de látni hogy oda már igényelné a goldot.

Hozzáteszem ma egy igazán rossz szériában vagyok (na nem mintha jó játékos lennék) mert Rudy ammo rack skorpió g-tól, 49L vs KV-4 face to face gondoltam eliszkolok a háta mögé de csak engem ver telibe az arty pedig a másik oldalamon 1 méterre sziklafal, stb stb

(#125600) h1mpi válasza ollie (#125598) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Talán az a legkiszolgáltatottabb tank a játékban most

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.