Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#126851) Rick3D válasza Emu (#126846) üzenetére


Rick3D
senior tag

Ohh vidanet :DDD eddig csak rosszat hallottam róla. Nem vagyok szakértő de nekem ismerősöm azt papolta hogy nincs lefedettsége és így ami külföldi szerver bizonyos helyeken bizonyos játékokban laggol, ennél pontosabbat nem tudok de ebből lehet arra következtetni hogy ahol az EU2 szervergépe el van helyezve neked oda a vidanetnél nincs " lefedettséged" így az más online játékban is laggolni ha oda van elhelyezve a szervergép de ezt nem mondom biztosra csak következtetés . . . :))

(#126852) galervin93 válasza lacibacsi (#126842) üzenetére


galervin93
őstag

Elég sok újdonságot vezettek be idén, valószínűleg az egy nem per hét akció is átalakul (már csak azért is, mert lassan annyi nemzet van, hogy két hónapig folyamatosan akciós lenne valamelyik nemzet).
Szerk.: Digivel EU1 és 2 ugyanúgy használható (szerencsére), 20-40 ms mindkettő. Ősöknél T + optika, ott még jobb (vicces, én Pesten lakom, ők meg vidéki kisvárosban).

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#126853) lacibacsi válasza jr1994 (#126850) üzenetére


lacibacsi
addikt

Aki közel áll a X-es szinthez annak izgalmas is lehet, hogy mit csináljon... Ha még két csomag kell, akkor az majdnem 500 gold ára és nem kell átképezni senkit. Ha lehetetlen megcsinálni a X-es szintet, akkor viszont egyértelmű, hogy az átképzés a jó megoldás.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#126854) jr1994 válasza lacibacsi (#126853) üzenetére


jr1994
addikt

Én még 10 szintre vagyok a fullos fától, nem hiszem hogy meglesz. Az 5-ös szintű díszeknél szerencse is kell, hogy ne olyat adjon, ami már megvan. Nekem is egy db 5-ös van a snowitzeren, gyártottam egyet, ugyanazt beadta. Viszont öröm bódottá, negyedik dobozt vettem és most beadott rá 500 goldot. Tudom, egyeseknek ez semmiség, mert sokkal szerencsésebben nyitnak ;] de én azért örültem neki.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#126855) tick


tick
aktív tag

SPG11-nél még mindig számít ha egy ellenfelet és egy csapattársat találok el egyszerre? Brit 7-esem meg Amcsi 5-ösöm (lassan a 6-os is) van hozzá, melyikkel van nagyobb esélyem?

Everything that has a beginning... has an end

(#126856) Darkness1 válasza lacibacsi (#126853) üzenetére


Darkness1
aktív tag

Nekem tegnap két ötös dísz kellett a X-es szinthez, vettem két díszt (meg egy Rudy-t is) a shopból és bejött. A 13-as küldetés is aktív, már csak játszani kell. Elég jó ez az idei karácsonyi akció, szerintem.

No stress, no work Today!

(#126857) HellGreg válasza Tarill (#126844) üzenetére


HellGreg
őstag

Miért 500 gold az újraképzés? Nem 200?

(#126858) hemaka válasza Emu (#126837) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nalam digi nettel nincs kulonbseg a ket szero kozt. Legalabbis nem vettem eszre, hogy laggoltam volna emiatt.

(#126859) adamgreen


adamgreen
senior tag

WG xmas code... gives some consumables :)
QDWE3L2M4SA2XBZ4

vigyétek müködik :))

Minden nemzetnek ad 3 adag kaját plusz valami xp boostert.

[ Szerkesztve ]

(#126860) Tarill válasza adamgreen (#126859) üzenetére


Tarill
őstag

Ez a kariajis kód ami calendárból jött ki? :D

(#126861) adamgreen válasza Tarill (#126860) üzenetére


adamgreen
senior tag

Ugy néz ki igen :D

(#126862) rlazol válasza Laurh (#126824) üzenetére


rlazol
addikt

Macskassy: nyáron néztük és kb 1-2 Mb/ játék jött ki, ha jól emlékszem. 2 Gb letöltés vsz frissítés is volt.

kgergely23: újraképzés, ha másik tankra képzed, akkor 200 gold, ha másik pozícióba, akkor 500.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126863) galervin93 válasza rlazol (#126862) üzenetére


galervin93
őstag

Így van, abszolút "spórolós" játék, egy időben én is arról nyomtam, teljesen korrekt volt (telefonon osztottam a wifit, csak akkor volt gond, ha nagyobb méretű üzenetet küldtek pl. Viberen, akkor megugrott a ping, aztán letiltottam a képek automatikus letöltését, az megoldotta ezt is.)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#126864) ollie válasza adamgreen (#126859) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Technikai problémák miatt nem fogadja el.

***

(#126865) oke válasza adamgreen (#126859) üzenetére


oke
senior tag

Köszi, nekem elfogadta.

(#126866) galervin93


galervin93
őstag

Angol med vonalra milyen skilleket érdemes osztani? Akciókor megvenném a Cometet. Jelenleg úgy néznek ki a legények, hogy első sor BiA, a többi pedig

Parancsnok: lámpa, felderítő, ezermester (66%, mindenkin ennyi a 4.)
Lövész: pillanatkép, javítás, fegyverkovács
Vezető: sima utazás, off-road, irányított ütközés
Rádiós: helyzetfelismerés, javítás, álca
Töltő: bizt. elhelyezés, javítás, álca

A BiA-t megtartanám, plusz a lámpa ugye, pillanatkép, sima utazás, bizt. elhelyezés marad az tuti, a többivel mi legyen?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#126867) adamgreen válasza ollie (#126864) üzenetére


adamgreen
senior tag

Gondolom ezren probálják .Kicsit várni kell.

(#126868) tucsok. válasza adamgreen (#126859) üzenetére


tucsok.
senior tag

köszi, nekem is működik.

"So say we all"

(#126869) Stanislav84 válasza galervin93 (#126866) üzenetére


Stanislav84
tag

Cometen és mint előtte a cromwellen nagyon jó az álca.

Én első körben úgy fejlesztem őket Crom B-ben, hogy 1. BIA, 2. (lámpa, pillanatkép, sima utazás, helyzetfelismerés, bizt. elhelyezés), utána álca, és javítás. De ha megfordítod az utolsó kettőt akkor is jó. Magasabb tieren inkább a javítás fontosabb szerintem.
A töltőnél mindenképp jó ez a sorrend, a rádiós meg később kiesik.

A parancsnokkal lehet még trükközni, de az meg már preferencia kérdése. (pl. Mindenes hasznos tud lenni, ha prémium kaját akarsz a későbbiekben használni)

(#126870) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

tudom, hogy vótmá, de 5ös díszek honnan lesznek? csak forge-olni lehet, hogy van vhogy 5ös doboz vételen kívül?

- no es importante -

(#126871) Stanislav84 válasza Sixkiller6 (#126870) üzenetére


Stanislav84
tag

Vagy megveszed prémium shopban még, vagy nagy mákkal a 4-es dobozban (amiben 3 4-est kapsz), az egyik 5-ös.

u.i: Meg persze az általad említett craftolás/forge-olás is.

[ Szerkesztve ]

(#126872) Antonius1978 válasza BÁ Nutrition (#126829) üzenetére


Antonius1978
addikt

Elfelejtetted odairni, hogy a "kodos" Albion, jaj, meg szeles is, ma marhara fuj a szel, mindjart elviszi a tetot a fejunk folul :D

(#126873) Sixkiller6 válasza Stanislav84 (#126871) üzenetére


Sixkiller6
őstag

nah, itt sírtam, aztán craftolásból most kijött kétszer is a hiányzó 5ös csúcsdísz

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#126874) Antonius1978 válasza Sixkiller6 (#126873) üzenetére


Antonius1978
addikt

:C
Nekem is az hianyzik, meg 1 ajandek a fa alatt.Most nekialltam 1-essevel venni a dobozokat - kell az arany a japan 8as premtankra amugy is- , es hatha nekem is beadja azt a franya Patton premtankot.

(#126875) LML


LML
tag

Nekem sem megy, mondjuk én a WG oldalon próbáltam, nem a játékon belül.

Megvettem tegnap az M41 et, hát egy picit többet vártam tőle, de még rá kell éreznem a dologra.
A sebzése érdekes, mert valamibe bele sebzi a 260 at (kv5 háta), de pl egy láncolt E75 be 5öt lőttem oldalról, 5 gold 5x sebzett 200 at kereken.

Számomra pro oldal: Jó sebesség, jó spot (egy kukkerral a max spot lehetőség felett van 100% os legénységgel, plusz ventivel (ami 50k ba kerül rá, vicc)), fordulékonyság, gyors toronymozgatás jó gundep. Ha oldalt lőnek be, senki sem sérül többnyire modul sem. Ha jó helyre állsz, simán megmarad az álca lövés után is.

Kontra: Nem gyorsul kiemelkedően, hegymenetben lomha ha nem futsz neki, ha nagyot ugratsz, és az eleje előbb ér le mint a lánctalp, akkor irány a garázs azonnal. A motort szinte mindig ellövik ha hátulról kapsz lövést, 4 ből 1x ki is gyullad kb. Simán fel lehet borítani ha göröngyös a pálya, és jellemzően az oldalán marad olyankor, ami annyira nem nyerő póz.. :) Tegnap egy magyar AMX 25 megvédett és visszaborított, majd segítettem neki 8 vagy 9 killlig jutni :)
Magas, és figyelni kell hogy ki ne lógjon a teteje, mert tud ugyan pattintani, de nem jellemző :)

7-8 kört játszottam vele. 1x 2500 feletti, 2x 1500 feletti sebzés, és jön 3500 spot dmg is egy egy spotolós mapon. Egyébként átlag 5-600 sebzések, 7-8-900 spot dmg.
A többiben kb instant garázsmenet, francia arty bever 1 hittel, még a biztosnak hitt sziklafal mögött is, vagy ellövik a láncot, és mire feldobom kittel, arra már 2 lövést biztos bekaptam. Volt hogy nagyobbat ugrattam a kelleténél, és rögtön garázs :D Mentem arty vadászatra is, de mikor megálltam az egyik mögött, egy grille15 félpályáról betalált, az se volt hosszú kör..

Megállni nem nagyon szabad vele csak biztos helyen, még célzás idejére se nagyon, amíg mozogsz a dombok mögött, addig nagy baj nem lehet.
Érdekes, mert menet közben is simán lehet lőni )stabilizátorral), viszont ha nem zoomolsz bele legalább első szintig, akkor kb 3-4 ből 1 lövés megy csak be. Ha belezoomolsz, akkor 3 ból 2 az arány kb.

Megbánni nem bántam meg, mert az árához képest számomra jó a fun faktora (már amikor nem találod magad 35 másodperc után a garázsban).
Az a baj, hogy nehéz vele komolyan venni a játékot, én amint sok hp-s heavy-t látok, inkább lelépek és vagy megkerülöm ha tudom, vagy keresek más célpontot, plusz ugratgatok vele össze vissza.. :)

(#126876) Motyi válasza LML (#126875) üzenetére


Motyi
senior tag

Miután a WG oldalon kiírja a hibát a kódbeváltáskor, be kell lépned a játékba és láss csodát meg is van, megkaptad a kajákat. :)

(#126877) rlazol válasza Motyi (#126876) üzenetére


rlazol
addikt

továbbra is technical issues... :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126878) jr1994 válasza rlazol (#126877) üzenetére


jr1994
addikt

Nekem megadta elsőre.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#126879) galervin93


galervin93
őstag

Ha esetleg valaki még nem kezdte volna el a svéd med ágat, egy rövidke jellemzés az ötös gépről: százas legényekkel kezdtem, első skill 60%-ig jutott 22 csata alatt (plusz volt lámpa is a parancsnoknak, ő másodiknak kapott egy mentort, így picit jobban fejlődtek a többiek). A tank maga egy nagy papírdoboz, közelharcra abszolút alkalmatlan. Sebessége közepes, tűrhető, eljut ahová kell, de nem rohangálós. Az ágyú süllyedése... Brutális! Kis túlzással maga alá benéz... Ez az egyetlen vállalható harcmodor vele - dombok mögüli kukucskálás. Ebben nagyon jó. Már csak azért is kényszerülünk erre, mert van egy 5+ mp alatt töltő ágyúnk, ami nem valami fényes ugye (T-34 2 mp...). Viszont az alfánk 150, ami kellemes, ilyen alacsony szinten ez számottevő többlet a többiekhez képest. Szóval egy közepes távolságból, lehetőleg dombok mögül operáló kis gépezetet kell elképzelni, amit óvni kell, mint a hímestojást, mert papír, cserébe nem veszik komolyan, ami az alfa miatt kellemetlen meglepetés lehet nekik... Nekem magasabb tierben is megállta a helyét, de ott már lehet használni a goldot (144 mm), ami még mindig nem életbiztosítás.
Összességében kellemes kis gép, szerintem legfeljebb eddig érdemes free-xpzni, mert ez egy használható, jó kis masina.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#126880) Tarill


Tarill
őstag

Még ma el kell adni a kapott sz*rokat mert holnaptól gondolom félárasak :)

(#126881) h1mpi válasza rlazol (#126877) üzenetére


h1mpi
nagyúr

nekem is hibát ír, de a játékon belül meg megadta a cuccokat

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#126882) lacibacsi válasza jr1994 (#126878) üzenetére


lacibacsi
addikt

Kötőjelekkel, vagy egybe írva?

Belépve nekem is megadta... :B

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#126883) 4580693


4580693
senior tag

15000 csata után jön egy noob kérdés (hiába no, valaki örökre noob marad :D). Medekre eddig venti, célzás- és töltésgyorsítót pakolgattam fel. Viszont mostanában eljutottam oda, hogy lehet, hogy valamit rosszul csinálok. A venti mellett inkább vert.stab és optika jobb megoldás lenne? Tudom, hogy ahány med annyi szokás meg annyi játékstílus. Mégis, nagy általánosságban ti miket használtok?

(#126884) Sixkiller6 válasza 4580693 (#126883) üzenetére


Sixkiller6
őstag

a vert.stabra én is utóbbi 1 éveben szoktam rá, főleg a magas aimtime-ú vasaknál sztem többet hoz mint a venti

- no es importante -

(#126885) jr1994


jr1994
addikt

Akcióó

link

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#126886) stork13 válasza 4580693 (#126883) üzenetére


stork13
aktív tag

Venti, töltésgyorsító, vert. stab (jobb a hatása, mint a célzásgyorsítónak).
Illetve, aki jó látótávú tankkal szeret elöl lenni és szpottolgatni, az venti helyett tegyen fel optikát.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#126887) adamgreen válasza jr1994 (#126885) üzenetére


adamgreen
senior tag

Bizony holnap indul az őrület :DDD

[link]

(#126888) hemaka válasza jr1994 (#126885) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#126889) kchryss válasza 4580693 (#126883) üzenetére


kchryss
addikt

Ha lehet vert stabot rakni rá, akkor a célzásgyorsítónál az mindig jobb.
A legáltalánosabb felállás a töltésgyorsító-stabi-optika. Ez mindennel működik. Ha kemény egy tank, van bia és nagyon rambó vagy, akkor az optika helyére mehet venti, ha nagyon pontos és vannak pontosség növelő skillek akkor esetleg a stabi helyére venti.

(#126882) @lacibacsi:
"Kötőjelekkel, vagy egybe írva?"
Ejnye lacibacsi már megint a helyesírással kötözködsz?! Nem vigyázol leszel megruházva. ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#126890) Rick3D válasza 4580693 (#126883) üzenetére


Rick3D
senior tag

Medfüggő ahogy írtad de a vertikális stabilizátor szinte mindig állandó nagyon fontos a snapshotok miatt node pontosan melyik medre kérdezed ? -tudok ajánlani játékstílushoz megfelelő setupot illetve ha nem vagy kíváncsi rám hanem inkább a tömény statisztikát szereted akkor itt van ez az oldal még kezdő koromban használtam sokat. Jobb oldalt Search : ide beírod a tank nevét - Equipment(s) és ott látni fogod mit használnak a sima és unicum játékosok %ban -> soha nem lőttem mellé vele régebben , most meg már szerencsére nem kell de végül szinte mindig ugyan azokat rakom fel amiket az unicumok :DDD volt már hogy kíváncsiságból megnéztem aztán arra a döntésre jutottam hogy jól választottak :DD
Kicsit advancebb megoldás amit a napokban szoktam használni ha új tankhoz érkezek ezt megnyitod kiválasztod a tankot jobb klikk új lapon megnyitás - az összes rejtett adat is ott van és automatikusan azt pakolsz rá amit akarsz közben látod az értékek változását - itt már érdemes tudni hogy a 0,12 és 0,22 dispersion értékek között gyakorlatban mi a különbség de ha ezt megtanulod akkor kezdésképpen tuti jól jársz amit összeraksz magadnak build. 30-50meccs után ha rosszul lőtted volna be mi is kell akkor lecseréled ez minden :B

MÁS : Lehet hogy rosszúl látom a linken de itt nincs feltüntetve hogy G-free exp váltás kapna nagyobb szorzót csak a legénységi exp lesz bonusz , vak volnék ? :U

[ Szerkesztve ]

(#126891) zodo válasza Rick3D (#126890) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem, jól látod hogy nincs ahogy legénység át és újraképzés, fogyócikk, felszerelés valamint álca festés sincs.

(#126892) adrian360 válasza galervin93 (#126879) üzenetére


adrian360
őstag

én konkrétan agyrákot kapok a svéd alacsony tieres tankoktól. nulla páncéljuk van, és mivel t5 környékén előszerettel lövöldöznek repesszel, egy lövés és irány a garázs. a svéd t5 TD lőszer sebessége meg vetekszik az artyékkal, lősz egyet, és a következő meccsre talán céba ér

(#126893) ollie válasza adrian360 (#126892) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

lősz egyet, és a következő meccsre talán céba ér

Ez az új meta, több csatán is átível.

***

(#126894) Rick3D válasza zodo (#126891) üzenetére


Rick3D
senior tag

Már csak ez vigasztal : That's not all, however! :(((

(#126895) rlazol


rlazol
addikt

nekem továbbra se jó a kód :s
a játékon belül hol kell beírni?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126896) Atti777 válasza rlazol (#126895) üzenetére


Atti777
senior tag

Azt nem tudom, de nekem második próbálkozásra elfogadta

Путин, иди нахуй!

(#126897) 4580693 válasza Rick3D (#126890) üzenetére


4580693
senior tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Köszi a linkeket. Amint otthon leszek wifi közelében, meg is nézem, sajnos a mobilnetem korlátozva vagyon.

Amúgy ezek a medek vannak a garázsban: panther 8.8, mutz, t-54 proto, m46 patton kr, panther 2, e50, e50m, leopard 1, t54e1, b-c 25 ap, cdc, sta-2.

[ Szerkesztve ]

(#126898) fradi81 válasza rlazol (#126895) üzenetére


fradi81
veterán

nekem se volt jó lászólag de játékban kiírja az értesítések közé hogy megkaptad a cuccokat.

moto g72, Ninebot d28e

(#126899) Jadro válasza rlazol (#126895) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem sem volt jó, de a játékon belül megkaptam a cuccokat. Nézd, meg, lehet neked is megvan már.

Más: Reggel felkelek és jön a Borsig, Centi, Skoda tier X, Superpershing és STA2. Boldog karácsonyt nekem. :DDD

Vagy valami jó kis tankot tesznek be és borul az elképzelés. Bár ettől nem félek.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#126900) Jadro


Jadro
veterán

Nézzétek csak meg ezt a videót: [link]

Állítsátok meg 25. másodpercnél és elmélkedjetek a képen. TD ágra koncentráljatok, főként a hetes tankra. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.