Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#126801) jr1994 válasza kchryss (#126792) üzenetére


jr1994
addikt

Oh shit. Köszi. Igaz hogy a top 16-ig még jó pár kört túl kellett volna élni, de azért megnéztem volna, meddig tudok jutni. Holnapi tier10-re is neveztem de nem biztos hogy ráérek majd, ráadásul két unikum van a csoportomban :O

Srácok, az elmúlt napok szájkaratéi után már azt hittem, hogy az off topik lett az on, de úgy tűnik ez sem változott :(

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#126802) Stanislav84 válasza ollie (#126782) üzenetére


Stanislav84
tag

Én azt vettem észre, hogy sajnos tier9 és felette tök mindegy a hulldown. Kb bárhol belövik a tornyodat, bár ez eddig nekem személyes tapasztalat. A buff úgy tűnik túlzottan sokat nem tett, bár elhiszem, hogy jobb most.

Nekem eddig túl sokat nem sikerült alakítanom vele még tier 10 meccsen, de még próbálgatom.

(#126803) Rick3D


Rick3D
senior tag

Srácok nektek betölti QuickyBaby weboldalát vagy esetleg a replayosat ?
Már régebben is próbáltam de soha nem ment ... próbáltam 3féle böngészőben de semmi , mobilon(4g-n és wifin) is de továbbra is semmi. Mintha le lenne tiltva mert másnak meg megy. Neten rákerestem és pár szlovák játékosnak sem töltötte be sehogy a válasz annyi volt tömören shit happens bro :DDD
Nem nagy érvágás de azért kíváncsi vagyok , nektek működik ?

(#126804) fradi81 válasza Rick3D (#126803) üzenetére


fradi81
veterán

itt se jön be

moto g72, Ninebot d28e

(#126805) jano_77 válasza galervin93 (#126760) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ne is mond: alig van 5 percnél hosszabb vagy épp 5 perces csata, az egyik oldal mindig pillanatok alatt elhull sajnos! :O
Így baromi élvezhetetlen a játék, még akkor is, mikor ez felénk jelent győzelmet. Mondjuk ma nem sok jutott belőle 24/11. :U

(#126771) kchryss: én nem akarok beszállni a vitába, de felénk is (Pest megye, BP) a nem ruház be az ami hallható és konkrétan a nem beruház kapcsolatot még nem is hallottam. :N :F Kb annyira esik jól a fülemnek, mint a hasogassa! :U

(#126773) lacibacsi: lehet, hogy a könyvek Téged igazolnak Lacibácsi, de az élet bizony NEM! Ugyanis, az, hogy a jövőben nem beruházok újabb tankra, borzalmasan magyartalanul hangzik! Akkor már inkább mond azt, hogy jövőre már nem veszek újabb tankot!

Apropó volna egy-két kérdésem is:
Tudta vki, hogy ITT (1 percnél) fel lehet menni a hegyre!? Én még sosem láttam ott tankot. Mindig tanul vmi újat az ember. :B

Illetve tudja esetleg vki, hogy melyik file-ban kell értéket átállítani, hogy a jelzett értékeket mozgatni tudjam!? Mondjuk a players panel enemy része fölé.

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#126806) BÁ Nutrition válasza Rick3D (#126803) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nem viszont az uj videojaban volt par erdekes dolog pl tiger buff:) meg h lesz uj grafika par palyahoz, gondolom majd az egesz jatekhoz. Ugy is akartam kerdeni h szerintetek mikor lesz olyan a jatek mint az introban, de amit most mutattak az tenyleg eleg kiral

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#126807) Rick3D válasza BÁ Nutrition (#126806) üzenetére


Rick3D
senior tag

Pontosan :K Láttam én is bár magát a hírt előbb olvastam de aminek én nagyon örülök még ha nem is +/- szűkítés de legalább valamilyen formában balancoltabb lesz az mm. Tiger buffnak nem tudom hogy örüljek -e én szándékosan a phanterből húztam ki a tiger 2őt is hogy ne kelljen vele szenvednem. Nem hagyhatom ki a prémium járművek cseréjét sem . . . fingom nincs hogy lesz megoldva de ha a T-34et lecserélhetem akkor már össze teszem a két kezemet :C
Ami még birizgálja az agyamat hogy mit és mennyire nerfelnek a grillén . . . kissé pánikolok ugyanis az az egyetlen TD ág amit valamire méltatok meg még a halálcsillag de ahhoz nem volt lelki erőm. Most már ott tartok hogy a pz4et lehet átugrom és instant veszem a grillét igaz borsos free exp ára van :((
Ugyanis T55a tól visszamenőleg kitüntetéssel minden küldetést megcsináltam (kivétel arty) már csak a TD 15 és (jöhet az OBJ. széria) de azt E-25el nem tudom megcsinálni ugyanis 60ammo cap. van asszem tovább nem kell ragoznom :DDD Baromi fontos lenne ha tudnék egy dátumot mennyire iparkodjak és verjem el a free exp-m felét csak ezért :o

(#126808) BÁ Nutrition válasza Rick3D (#126807) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hat en nem tudom de nekem a tiger 1 az egyik kedvenc tankom igy is. persze tudom h viszonlyag konnyu bantani, ezert szigoruan kell venni a tamogato szerepet :D es csak 64 csatam van vele de botkent 68,75% winrate mellett, tankasszal mar van rajta gunmark is, mire meglesz a 100 csata szerintem a masodik also hataran leszek kb. szoval ha picit is javítanának a pancelon akkor az csak jo. tesztszerveren rohadtul bejott a parduc 1, igaz fullgolddal nyomtam ;] úgyhogy remelem tavaszig eljutok hozza, ezen a lepke pz41en gondolkodok mert tokre jo kis tanknak tunik, csak marhara bot lennek benne, mar elore sajnalom a csapattarsakat :( meg kellene tanulni benne jatszani viszonylag jól. tul sok tankra most nincs szuksegem, de a lowet megveszem ha le lesz akciozva, mert lett egy csomo gold talan az e25 miatt. ja es a jagdtiger88 is rohadtul tetszik. meg az a video amit berakott qb az uj grafikarol uhh :P igen zsir, szal en ugye mondjuk noob bot ujonc vagyok de sok lehetoseget latok meg a jatek fejlodeseben szal remelhetoleg meg jopar evig lesz, ill ha kivezetnek is siman rakoltenek akar 100 fontot egy olyan verzióra amiben gepi ellenfel ellen lehetne nyomni h megmaradjon a jatszasi lehetoseg. nem latom ennek mi akadalya lenne, szerintem sokan meglepnek.
megvettem a gta5ot a starwars battlefrontot a farcry primalt es a battlefield 4et szeptemberben felet ki se bontottam a masik felevel jatszottam osszesen max 3 orat, wottal meg nem egyszer 30-36 oras etapokat. ergo valahol "megerte" a beleolt mani, mert elfoglalt "szorakoztatott" megha ez azzal is jar h neha felbaxa az agyad. ha tudok meg fejlodni es miert ne tudnek hiszen van hova akkor talan kevesebb mereg is lenne.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#126809) Sanya63


Sanya63
csendes tag

Ha itt vaszek dobozt azt mikor kapom meg?
Mert vettem és még nem kaptam meg csak az aranyat.

(#126810) zodo válasza Sanya63 (#126809) üzenetére


zodo
nagyúr

Akkor meg is kaptad, nem mindenkinek jár tank vagy prém fiók az arany és dekoráció páros mellé.
Jobb esetben 500 aranyat kaptál a 250 helyett.

[ Szerkesztve ]

(#126811) Antonius1978 válasza BÁ Nutrition (#126808) üzenetére


Antonius1978
addikt

Te is az angliusoknal vagy akkor, mint en ? Fontrol beszelsz...vagy kimaradt a kozepebol a "ri" ?

(#126812) ollie válasza Sanya63 (#126809) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megkaptad a dobozt is, csak ilyenkor automatikusan kinyitja, és a tartalma a díszek közé kerül. Nézd meg, kell ott lennie új level 5-ös dísznek.

***

(#126813) tucsok. válasza Sanya63 (#126809) üzenetére


tucsok.
senior tag

Azonnal.

A mai adventi tank a t34-85 Rudy, kinek mi a véleménye erről a tankról? Megéri a befektetést?

"So say we all"

(#126814) zodo


zodo
nagyúr

Mai kód részlet QDWE3L2M4SA2 XB holnap is lesz egy újabb kód darab.

Day 23 => T-34-85 Rudy egész pofás csomagban.

(#126815) ollie válasza tucsok. (#126813) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

El se hiszem, nem 50 euróért adják. :DDD

A Rudy nem rossz, de ha pénzt keresni akarsz, akkor a tier 8-as prémiumokat ajánlom.

mod: amúgy most még mindenki fent van, vagy már mindenki fent van? :DDD

[ Szerkesztve ]

***

(#126816) 4580693 válasza ollie (#126815) üzenetére


4580693
senior tag

Már még... :D

(#126817) jagada


jagada
őstag

Tegnap az összes csatámban volt 1-2 AFK tank a csapatomban, nem győztem reportolni őket. Másnak is így megy vagy csak én vonzom be a sok BOT-ot?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#126818) 4580693 válasza jagada (#126817) üzenetére


4580693
senior tag

Én be is kékültem miattuk. :DDD
Prokhorovka vagy Fiery Salient volt a pálya, arty nélküli csatában a heavyk a mágikus erdőben kempelnek totál hátul. Mindhárom kapott egy-egy ébresztőt. :)

(#126819) zodo válasza tucsok. (#126813) üzenetére


zodo
nagyúr

Első VI-os prém tankom és kb olyan mint a többi azaz hogy épp mit dob a gép.
Jellemzően kicsit lassabb mint a tesó és sérülékenyebb a motor de ő is tud szépeket pattintani.
Löveg szintén a megszokott szovjetes, van hogy 100 méterről a tankot se találja el de olyan is amire álmodba se gondoltál volna és mégis betalál.
Tier VIII-ba is el lehet kapni egy-egy jó csatát. replay
Stat szerint ez egy lila kör volt de ha egyébként nem lövők goldot akkor egy hasonló csata kb 30-40k kredit.
Speciel csak azért vettem meg mert ritkán lehet hozzájutni (évi 2-3 alkalom) valamint épp húztam a T-54-et és váltva húztam a legénységet is.
Tavasz óta, napi szinten csillagozom.
Egyébként nem vagyok jó játékos de egész szép helyen szerepel a listámban.

(#126815) ollie

06-ig melóztam volna de 04-kor leléptem. :)

(#126817) jagada

Tegnap nekem is valami átok volt.
Jól kezdtem aztán a kedvenc tankjaim makacskodtak.
Ettől függetlenül megcsináltam az összes napi és heti küldit amit csak lehetett.
Gondoltam hátha dob valami bónuszt rá de semmi. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#126820) Sanya63 válasza zodo (#126810) üzenetére


Sanya63
csendes tag

Öt dobozt vettem de nem kaptam egyet sem csak az aranyat ami a dobozvásárláshoz jár.
Hát akkor így járta,.

(#126821) Warton


Warton
őstag

(#126822) Jadro válasza jano_77 (#126805) üzenetére


Jadro
veterán

Azt én fogd és vidd módszerrel tudom mozgatni. Alt+egér bal gomb.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#126823) ollie válasza Sanya63 (#126820) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Olyan nincs. A doboz tartalmát megtalálod a díszeid között.

***

(#126824) Laurh


Laurh
aktív tag

Sziasztok,

1 év kihagyás után lenne két kérdésem felétek.

- Valaki játszik mobilnettel? Tegnap mentem pár órát és leszívott 2GB a mobilnetemből. Osx rendszeren játszom, anno windowson nem volt ilyen problémám, valamit variálhattak a kliensen?

Illetve 8-as prémek között a játék jelenlegi körülményei közt melyik tierlimites tankba fektetnétek be? :R

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#126825) Sanya63 válasza ollie (#126823) üzenetére


Sanya63
csendes tag

Rendben, köszönöm a segítséget.

(#126826) Warton válasza Laurh (#126824) üzenetére


Warton
őstag

1. Kizártnak tartom, hogy a játék szívott le 2 GB-ot, hacsak nem kellett frissíteni a klienset.
2. IS-6 vagy Superpershing, de én szeretem a T-34-3-at is.

(#126827) jagada válasza 4580693 (#126818) üzenetére


jagada
őstag

Én most nem az agyhalottakra gondoltam, hanem azokra akik az egész csata alatt meg sem mozdulnak a kezdő pozícióból, és mit ad isten éppen ők voltak a TOP tankjaink, akiknek legtöbbet kellett volna tenniük a csata megnyeréséért.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#126828) BÁ Nutrition válasza Warton (#126826) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En ki nem allhatom ezeket az alacsony penes mellelovoldozos tankokat. Foleg ha barmi be is uti oket. Mondjuk az h a lassu kicsit sebzo de pontos tankokkal megy az mutatja h mert nincs eleg rutin a ruszki mellelovokhoz.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#126829) BÁ Nutrition válasza Antonius1978 (#126811) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Jaja. Albion meg font :K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#126830) Emu válasza zodo (#126814) üzenetére


Emu
őstag

Ezaz! Akkor én is veszek valamit a kalendáriumban :D Rudy 8k alatt...hihetetlen. Bár a legénység az kell a ráknak, inkább adtak volna még némi aranyat mellé :)

Macskassy egyik cimborám mobilnettel tolja W10 alól. egy esti game 100mb környékén szokott megállni neki, TS adatforgalmával együtt.

(#126831) Warton válasza BÁ Nutrition (#126828) üzenetére


Warton
őstag

A 3. mondatot nem értem.

(#126832) frame>24


frame>24
addikt

Hello.

Advent calendar + egyéb akciók téma:

ha belegondolok, a leKpz M 41 90 jobban megérte volna, mint a kb. 2 hete bedobott fekete Mutz (másik akcióban).
Picit rosszabb átütéssel ua. dmg, jobb dpm, rádió, camo, mozgékonyság, minden...
A Mutz "páncélja" tier8-ban szintén pont olyan, mintha nem lenne...

COMPARE

szerk.: 24-én tényleg újra bedobják az összeset megvételre? (asszem wot fórumon olvastam)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#126833) lacibacsi válasza frame>24 (#126832) üzenetére


lacibacsi
addikt

"24-én tényleg újra bedobják az összeset megvételre?"

Erre ne alapozd a jövőd. Szinte teljesen kizárt, hogy egyszerre az összeset betegyék.
(Az E25-öt meg ugye már soha többé. Ja nem. Az már megvolt...)

Más: Holnap Karácsony, de még semmi hír az ilyenkor szokásos leárazásokról. Vagy most nem lesz szokás? Tavaly már egy héttel karácsony előtt kint volt az ütemterv a nemzetek leárazásáról, a fogyócikk és egyéb akciókról, szorzók menetrendjéről. Most semmi. Lehet, hogy a díszítgetés lesz az egyetlen "akció" az idén?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#126834) Emu válasza lacibacsi (#126833) üzenetére


Emu
őstag

Ma délutánig még bármi megtörténhet...bármi...lehet idén feláraznak ;]

(#126835) ollie válasza frame>24 (#126832) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Mutz tornya egyáltalán nem rossz tier 8-ban.

***

(#126836) Rick3D válasza BÁ Nutrition (#126808) üzenetére


Rick3D
senior tag

A jagtiger88-at nem javaslom méghozzá a sebessége miatt , komolyan über lassú . . . sehova nem érsz oda időben és egy gyorsabb heavy is lazán flankel onnantól pedig szevasz van :)) a motort rendszeresen kilövik amikor szemből eltalálják az alsó lemezedet , oldalról pedig a töltő és ammorack a gyakori. A jelenlegi metába sajnos nem illeszkedik úgy mint rég :(((
Attól ne félj hogy a WG csak úgy bezárná a wot-ot . . . a vitához nem csatlakozom viszont azt a két szép szememmel látom nap mint nap hogy akár az 1 vagy 2 évvel ezelőtti avg online játékosokhoz képest +10k val többen vagyunk még akkor is ha tavaly karácsonyi dömpinget nézem. Arról nem is beszélve hogy a WG több lábbon áll , előbb lőnének le minden más játékukban a szervereket mintsem a wotot veszni hagyják.Majd esetleg akkor kell elkezdeni aggódni ha nem lesz szükség 2db EU szerverre :DD

(#126837) Emu válasza Rick3D (#126836) üzenetére


Emu
őstag

Ez a két EU szerver valami vicc...nekem általában csak EU1 játszható. EU2-re nagy átlagban egy 100-assal több a pingem.

(#126838) Rick3D válasza Emu (#126837) üzenetére


Rick3D
senior tag

Mucsaröcsögei tanyasi netem van (de ettől függetlenül a legjobb a helyhez mérten ) a különbség általában 10ping tehát pl : EU1-30 EU2-40. Nem tudom nálad mitől lehet , itt MA. játszol ? avg net sebességed ?

(#126839) fradi81


fradi81
veterán

Jó kis Matilda BP dara :)

moto g72, Ninebot d28e

(#126840) jano_77 válasza Jadro (#126822) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi, majd megnézem, hogy működik-e. Remélem igen. ;)

(#126833) lacibacsi: korábban volt már egy táblázat, amiben a Tier5-ig és a Tier6-7 tankok is benne voltak. Abban az volt, hogy a Tier8-10 tankok 24-től lesznek akciózva, ha jól emlékszem 15%. Ha erre gondoltál!? :F

(#126838) Rickboy: nekem is 10 szokott a különbség lenni

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#126841) Rick3D válasza galervin93 (#126751) üzenetére


Rick3D
senior tag

Grat a Pool's medálhoz :) Radleyből már túl sok van jól mutatna nálam is egy darab de amikor lehetőségem van rá mindig 9nél elfogynak az ellenfelek vagy lehúzzák az uccsó killt az orrom elöl :O De nem baj a Pascucci medálból van 30db amit továbbra is bőszen gyűjtögetek ha van rá lehetőség , na majd amikor bejönnek a 10es lightok nomnomnom :DD

jano_77 Még nem próbáltam de nem tűnik túl bonyolultnak ha gondolod megnézhetjük , engem érdekelne az a pozició mert lehet randomban használni és solo képes + tudok mutatni még egy mászós helyet ami nagyon odaver akár random csatába is ;] Mi az ingame neved ?

[ Szerkesztve ]

(#126842) lacibacsi válasza jano_77 (#126840) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ilyesmire gondoltam, de amit te mondasz az a tavalyi táblázat volt. Tavaly a wotinfo-n jelent meg és onnan idézte be ide valaki, "ilyen volt és ilyen várható talán" alapon. Idei konkrétumok még nincsenek, max. találgatások.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#126843) HellGreg


HellGreg
őstag

Óriási mákkal meglett a 80. szint az ünnepi hangulatban. Akkor most vége az akciónak vagy lesz valami folytatása?

(#126844) Tarill


Tarill
őstag

Ez a 4 swéd csaj csak az 1-es szintű tankba jó. Jó nagy kibaszás de ha a rádióst átléptem lövegkezelőnek 500g-ért akkor med vonalon jó leszek tier 10-ig nem?

(#126845) lacibacsi válasza Tarill (#126844) üzenetére


lacibacsi
addikt

Módosították ám a kiírást! X-es szinten kaphatsz lövészt is!!

"Commanders,

Get ready for another festive surprise! We added an extra battle mission for Holiday Ops. By completing it you can recruit one more Swedish female crew member: Gunner. This new mission unlocks once your Festive Atmosphere reaches Level 10.

CONDITION:
Rank among the Top 5 players by experienced earned for both teams, 5 times.

REWARDS:

Swedish female crew member (Gunner)
with the “Sisterhood of Steel” Perk

5 Personal Reserves: Additional Crew Experience +200% for each battle for 2 hours"

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#126846) Emu válasza Rick3D (#126838) üzenetére


Emu
őstag

Nekem Tréhome kábelnek álcázott Vidanetes tanyanetem van 30/5 Mbps, és nem csak elméletben tudja ezt a sebességet. EU1-re 20-35 pingem szokott lenni, EU2-re 110-150 között ugrál :W

(#126847) LZs?! válasza lacibacsi (#126845) üzenetére


LZs?!
aktív tag

Módosították ám a kiírást! X-es szinten kaphatsz lövészt is!

Nem rossz, de ha csak a crew motivál valakit a karácsonyi pimpelésben (mint engem...), akkor elég eljutni a harmadik lánykáig (én négyig mentem a mid tier gépek miatt) és rááldozni 500 goldot az egyik átképzésére, mivel Xmass lvl10 kigrindelése elég macerás.

Nevermind...

(#126848) Stanislav84 válasza lacibacsi (#126845) üzenetére


Stanislav84
tag

Ennek én kivételesen örülök. Gunner hiányzott nekem leginkább, főleg, mert inkább a heavy ág felé szerettem volna indulni. Akkor küzdeni kell érte még egy kicsit. :)

(#126849) KisApám


KisApám
addikt

Vettem 2 db csomit.
Már van a SVÉD TD ágon vásárlási kedvezményem kreditben (XP-ben sajna nem):
TIER V - 100%
TIER VI - 80%
TIER VII - 60%
TIER VIII - 50% - Kaptam hozzá NŐI parancsnokot :DDD Ebből nagy buli lesz :P
Pár milla kredit spórolás mindig jól jön.

Ez meddig érvényes?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#126850) jr1994 válasza lacibacsi (#126845) üzenetére


jr1994
addikt

Ügyes. Roppant ügyes :D sokan fognak további dobozokat venni, hogy meglegyen a 10-es szintű hangulat. De lehet hogy én is egyszerűen átképzem majd a rádióst lövésznek.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.