Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#125501) jano_77 válasza DaveHutt (#125497) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tényleg nagyon jó tank, de azért túlzásokba ne essünk. ;) Összehasonlítás

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#125502) zodo válasza DaveHutt (#125497) üzenetére


zodo
nagyúr

Persze ezt mindenki másképp látja, lehet én is megbánom hogy eladtam.
Példánál maradva, tuti nem kezdek küldetésbe amiről tudom hogy oda kevés vagyok.
100 yers of tanks küldetés sorozatra ráfeküdtem de 1 kimaradt, már nem emlékszem melyik és ennél komolyabbra nem is merek gondolni pláne hogy van olyan nemzet ahol tankom sincs vagy ha más jellegű akkor kb a T-10-el is meg tudom csinálni még ha nem is annyi időbe telik mint mondjuk az IS-7-el.
Dicker max küldi is épphogy sikerült, talán egy napot pihenhettem.
Most így gondoltam, ez van és eladtam mert nem annyira szerettem mint az elődjeit és fő kredit forrásként épp kaporra jött hogy ott áll a garázsba.
Ettől függetlenül, véletlenül sem mondtam hogy rossz tank. (utálom ha velem szemben áll)

(#125503) jozefgucci1 válasza Dr.Én (#125498) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A Stug4 küldikhez tankot venni ? Az egy hatos -hetes sima TD-vel is össze lehet lőni .Amúgy nekem is megvan a jt8.8 még anno ebay-en vettem a kódot mikor egymás után lehetett váltogatni őket :DDD
Egy igazi foshalom volt régen és most is az .A T34 sorsára jutott a garázsomban . Szerintem egy éve nem vettem elő .Lassan éri el a végsebességet és lassan is fordul .Nem minden mapon lehet eldugni a hasát és ha van arty akkor ezt lövi az biztos.A helyedben inkább nekifognék a ruszki vagy német TD ágnak és ez alatt meg is lenne a Stug küldi . Orosz ágon az OB704 a jó irány míg a német td ágon szerintem a Grille .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#125504) Dr.Én válasza jozefgucci1 (#125503) üzenetére


Dr.Én
veterán

A T-34 után jövö páncélvadász vonal el van kezdve csak nem vettem meg illetve a Hetzer után lévő is ki van húva..illene neki.állnom tudom...

WOT: kissio

(#125505) Jadro válasza jozefgucci1 (#125503) üzenetére


Jadro
veterán

Köszi a megerősítést, mindkét ágon jó helyen vagyok akkor. :D Su-152 és mindjárt Borsig. Eddig én is úgy éreztem, hogy jól választottam, bár a Su-val azért még szokni kell azt a troll ágyút.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#125506) jagada válasza jozefgucci1 (#125503) üzenetére


jagada
őstag

A másik német TD ág is kiváló, a jagdtigerrel minden küldi simán megcsinálható a T55A TD15-ig (én eddig jutottam).

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#125507) h1mpi válasza Dr.Én (#125498) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Stug IV-et sok mindennel meg lehet csinálni, szitu függő csak

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#125508) jagada válasza h1mpi (#125507) üzenetére


jagada
őstag

Szerintem oda egy T67 is bőven elég.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#125509) Emu válasza Dr.Én (#125498) üzenetére


Emu
őstag

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz. Nekem is Ebay-ről van meg a JT8.8 de gyakorlatilag csak addig játszottam vele míg nem lett más, mióta megvan a mutz elő se vettem. Semmi élvezeti érték, mióta minden a sebességről szól 5/1 kör lesz értékelhető vele, többiben a saját HP-d lesebzésének is örülni fogsz.
StugIV küldik nem nagy ördöngösség, nekem TD15 pl. még Hellcattel lett meg.

(#125510) Stanislav84 válasza Emu (#125509) üzenetére


Stanislav84
tag

Egyetértek. :) Nekem is még a frissen megszerzett Dicker Maxxal lett meg. (3K+ sebzéssel :D ) Szerintem is a német TD ág (Grille) a legkönnyebb a TD küldetések teljesítéséhez.

(#125511) ollie


ollie
MODERÁTOR

Persze a fekete mutz most nem olcsóbb azoknak, akiknek már megvan a sima. Pedig még talán meg is vettem volna féláron...

Amúgy melyiket vennétek?

ISU-122S vs SU-122-44

[ Szerkesztve ]

***

(#125512) Dr.Én válasza ollie (#125511) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nekem nem ajánlotta fel olcsóbban sajnos..pedig van Mutz...

A StugIV küldik terén köszönöm mindenkinek a segítő tanácsát... nem veszek Jagdtiger 8.8 tankot.. inkább fejlesztek...

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#125513) jozefgucci1 válasza jagada (#125506) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Lehet én anno feladtam a JPZ4-nél az ágat , mert az is egy ócskavas .Nálam a Grille hozta meg a T55A TD15 külit kitüntetéssel ,de előtte megcsináltam simán a T30-al is .Mivel amúgy sem szeretek td-vel játszani ( kivéve E25-Skorpion-G ) így nem húzom ki a JPZE100 ágat .A torony hiánya nekem elég fusztráló . Pedig van annyi német legényem td-be mint égen a csillag :DDD Dickermax,E25,Skorpion,JT8.8.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#125514) jr1994 válasza ollie (#125511) üzenetére


jr1994
addikt

Én az utóbbit venném, ingame aranyból leárazáskor.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#125515) Emu válasza jr1994 (#125514) üzenetére


Emu
őstag

+1 :K

(#125516) Jadro válasza ollie (#125511) üzenetére


Jadro
veterán

+1 a 122-44-re. Múltkor behúztam és bár elsőre többet pattintást vártam, de most már rendben vagyunk. :) Nagyon megszerettem, a statom is szépen kúszik felfelé vele. Abszolút megérte, leárazva gurult be hozzám is.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#125517) ballington válasza ollie (#125511) üzenetére


ballington
addikt

Ha a pen uaz, szvsz a 122-44, annak legalább van egy kis armorja, mozgékony

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#125518) ollie


ollie
MODERÁTOR

Köszönöm a tanácsot mindenkinek!

***

(#125519) Jacktor válasza ballington (#125517) üzenetére


Jacktor
tag

Mozgékony és elmebeteg RoF-ja van, ráadásul egy 122-es ágyúval.

www.wotinfo.hu

(#125520) ballington válasza Jacktor (#125519) üzenetére


ballington
addikt

Úgy tudom, beteg RoF-ja a 122S-nek is van. Lehet, hogy egy 122-44-re Én is benevezek

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#125521) ollie válasza ballington (#125520) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, a 122S-nek a DPM-e 3162, a 122-44-nek meg 2925, vagyis a ROF szempontjából még jobb is a 122S. Viszont páncélzat meg mozgékonyság miatt meg a 122-44 jobb valamivel.

Tényleg, semelyiknél nincs tier limit, ugye?

Közben nézem, hogy a 122s-nek a lövegkitéríthetősége is jobb, plusz jön vele ingyen BIA.

[ Szerkesztve ]

***

(#125522) BÁ Nutrition válasza Dr.Én (#125512) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en reggel kezdésnek bekapcsoltam a tesztszerot mondom gyakorlok, kb 10bol 10 gyozelem
átmegyek rendesre 3bol 3 vereseg eddig ;]
mondjuk a vk3601h-val mentem egy igen jo kort
a vk3001hval meg egy ace tankert topgunnal, de kikaptunk
[link]

ezekbol nekem a jt 88 szimpatikus leginkább meg esetleg a cromwell, de ugyis az a lenyeg h mennyire erzel ra. a scorpiot hiaba szeretnem h menjen nem megy, ez a kis vk meg a kedvenc, de a tigris, vk4503 detto, a vk3601 is jo lenne ha kapna vmi pen buffot mert igy h csak 170 a goldja eleg korlatozott neha. osszessegeben sokkal inkabb szeretem a nemet vonalat mint az oroszt, ott csak a t-28 es a Rudy jott be eddig

tesztszeron probaltam a rendes jagdtigert az elegge franko volt pedig szinte mindig tier10 ellen mentem csak. nem tudom mennyire mas jatekelmenyben ez a kisebb, ugye csak felet sebzi kb de gyakrabban. majd kiderul.

jah meg a kv-2t is probaltam tesztszerveren azt eddig tok bena tanknak gondoltam de ott bejott :)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#125523) ballington válasza ollie (#125521) üzenetére


ballington
addikt

Az a +200 dpm csak ott jön ki, ha az ellenség ott áll előtted és szórnod kell rájuk az igét. Sajnos ilyen ritkán van.
A jobb löveg kitéríthetőség viszont nem rossz dolog, ha campeléséről, ha támadásról van szó egy sarokoból, ha kifoldulsz.
Viszont a végjátékban a SU határozottan jobb a mozgékonyság miatt és kisebb tierben lehet vele darálni a megmaradtakat, talán még rammolni is.
A legénység meg akkor jó, ha nincs semmilyen legénységed, amit bele tudnál tenni.
A SU-ba milyen legények kellenek? Mely normál tankokkal kompatibilis?

[ Szerkesztve ]

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#125524) tick


tick
aktív tag

A 122s-nek nagyobb a legénysége, megegyezik azt hiszem az egész ágon a többivel.

Everything that has a beginning... has an end

(#125525) galervin93 válasza DaveHutt (#125497) üzenetére


galervin93
őstag

:-)
Akkor ezek szerint minden tank ott áll a garázsodban, amit eddig kifejlesztettél, mert "hátha jó lesz valamire"? :-) Ha nem (valószínűleg így van), akkor ezek az alacsonyabb szintű tankok miben különböznek egy T10-estől, amit soha nem adsz el?
Nem baj ha nem értünk egyet., sőt, a vita csak előre visz. A vitatkozás kellemetlenebb. :)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#125526) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

vk3001h ace megint :D bar nem vagom mitol lett az
[link]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#125527) CirrMee válasza BÁ Nutrition (#125522) üzenetére


CirrMee
addikt

Duplakávé mocskos jó kis gép, de igazán akkor kezd jó lenni, ha ki van maxolva (töltés/célzásgyorsító/venti/BIA/6/7/8érzék, stb). Az az egyetlen olyan gépem, amivel nyugodt szívvel viselem, ha bedob +2tier -be. :)
Mondjuk ha Serbék átkapcsolják szopórollerre, akkor jobb békén hagyni, de ha éppen harapós kedvében van, akkor tolni kell eszetlenül, mert főleg saját tierben k*rva jó az "1 lövés, 1 halál", hát még ha lehet ezt sorozatban tolni. :)) Amúgy tegnap kezdték nálam betanulni a negyedik OKJ -s tanfolyamot a tankista csávók. :)
Sokan a hatos japó dömpert istenítik a duplakávé ellenében, de az böszme nagy, tetű lassú, igazi artistacsemege ehhez képest.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#125528) Looserke válasza Dr.Én (#125512) üzenetére


Looserke
őstag

pont ezt akartam Írni, hogy nekem is van Mutz a garázsban de hiába vagyok belépve a wot eu oldalon akkor is 10.203Ft-ot ír ki rá...nem akarom megvenni csak érdekességképpen mondom

[ Szerkesztve ]

(#125529) jano_77


jano_77
nagyúr

VAJON mennyire igaz/kacsa a hír!? ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#125530) Dr.Én válasza Looserke (#125528) üzenetére


Dr.Én
veterán

Bizony...sajnos így van... nekem se kell a fekete Mutz...

WOT: kissio

(#125531) mikron


mikron
tag

Tegnap lett meg az M53/M55 imádom. :D :D Első csata Leopard1 - 1785 HP :DDD Lehet is érte utálni az arty- játékosokat. :C :C

(#125532) jano_77 válasza Looserke (#125528) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem féláron 5400-ért ajánlja fel! Még gondolkodóba is estem. :B
Nyomjatok egy CTRL+F5, hátha akkor nektek is a friss árak lesznek fent. Pláne akkor, ha folyamatosan nyitva van az oldal.

(#125531) mikron: tényleg jó arty, de azért óvatosan az örömködéssel, mert nem minden csata lesz ilyen. :N

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#125533) nightmare13 válasza tick (#125524) üzenetére


nightmare13
senior tag

SU-122S jó a SU-ISU-Object ághoz, a SU-122-44 pedig a SU-100M, SU-101, ... ághoz legénység alapján.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#125534) Warton válasza jozefgucci1 (#125513) üzenetére


Warton
őstag

Nem ócskavas, csak nem a 88-as löveggel kell használni, hanem a 75-össel.

(#125535) ollie válasza galervin93 (#125525) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én nem adok el semmilyen tankot tier 4 felett, még akkor sem, ha nem játszom velük. Így van most vagy 110 a garázsban.

(#125529) jano_77: komolyan veszel olyan híreket, melyeknek nincs megadva a forrása?

[ Szerkesztve ]

***

(#125536) jano_77 válasza ollie (#125535) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ugye láttad a smile-t a végén!? Akkor jó ;)

Sajnos ajándékként nem lehet megvenni másnak a MUTZ BLACK változatot, csak sajátnak. Szerintetek mennyire növelhetné az acc értékét, ha meg van a sima medvés Mutz és mellé a Fekete is? :F :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#125537) Looserke válasza jano_77 (#125536) üzenetére


Looserke
őstag

szerintem egy E-25 többet ér ilyen szempontból... :)

(#125538) jano_77 válasza Looserke (#125537) üzenetére


jano_77
nagyúr

Már a garázsban van :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#125539) Dr.Én válasza jano_77 (#125538) üzenetére


Dr.Én
veterán

Meg vetted a fekete Mutz-ot?

WOT: kissio

(#125540) jano_77 válasza Dr.Én (#125539) üzenetére


jano_77
nagyúr

még nem, csak fontolgatom ;) de valszeg inkább majd prém napot veszek mikor több időm lesz a játékra. két ünnep között talán lesz ilyen is

(#125541) mcwolf79: milyen "szépen" néz ki :DDD

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#125541) mcwolf79 válasza jano_77 (#125538) üzenetére


mcwolf79
veterán

Mondjuk ez sztem elég gáz, hogy a nép zsebéből még ilyen pitiáner húzással is ki tudnak csikarni pénzt.
Mert akinek nincs meg ,legyen neki fekete. De akinek már megvan, az mi a faxnak veszi meg??? Még féláron is sok egy áttextúrűzott tankkért. Persze mindenkinek szíve joga mire költi a pénzét. De mi lesz a következő?
Löwe Hello Kitty edition 10k-ért??

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#125542) Dr.Én válasza Dr.Én (#125539) üzenetére


Dr.Én
veterán

Hát ja...nekem sincs időm se kedvem játszani...
Majd talán holnap ey kicsit...

mcwolf79
Gyönyörű szép..de kéne a francnak..

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#125543) HellGreg válasza mcwolf79 (#125541) üzenetére


HellGreg
őstag

Jogos. És az a baj hogy minél többen veszik meg ezt a konzumidiotizmus csúcsának mondható fekete szart, annál inkább azt hiszi a wg hogy ez a helyes irány. Ezt bojkottálni kellett volna az elejétől kezdve. Van olyan ismerősöm aki nagy felhárodások közepette megvette az összes black editiont a már meglévő sima mellé mert ő "gyűjtő". Gratulálok.

(#125544) Motyi válasza HellGreg (#125543) üzenetére


Motyi
senior tag

És miért zavar ez téged? Emiatt tud a sok csóringer ingyen játszani.

(#125545) HellGreg válasza Motyi (#125544) üzenetére


HellGreg
őstag

Azért zavar, mert már rengeteg pénzt beleöltem ebbe és idegesít, hogy ha kifogynak az ötletekből, előhúznak ilyen baromságokat. Gondolj bele mennyi prémium tankot lehet így x-féle szinekben ránk sózni. Persze csak a hülyékre.

(#125546) Dr.Én válasza HellGreg (#125545) üzenetére


Dr.Én
veterán

Igen, ezért már én is szidtam a dolgokat, mennyi pénzt öltem bele én is... ez egy ördögi játszma

WOT: kissio

(#125547) CirrMee


CirrMee
addikt

A karácsonyig hátralévő (ismert) gépek közül megéri valamelyiket beszerezni? Alapvetően közép/nehéz/tornyos TáDé vonalon tevékenykedek. IS2 alapból kiesik a sz*r átütés miatt, gondolom a KV5 is hasonló paraméterekkel "operál". Egy időben a rudolfot nézegettem, meg a krómBét, csak nem tudom, ezekkel mennyire lehet farmingolni / legénységet képezni.

Bár remélem előbb bedobják a SkorpiGét, akár feketében is... :))

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#125548) mcwolf79 válasza CirrMee (#125547) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szerintem ami még hátravan azok közül egyedül a Cromwell B ami megéri a pénzét.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#125549) ballington válasza HellGreg (#125545) üzenetére


ballington
addikt

nem értem, miért zavar az, hogy kihoznak egy tankot, amely már szerepel a játékban, csak más színnel és mivel ebben jól is néz ki, ezért valaki megveszi.
Neked nem kell megvenni.
Az már inkább zavaró, hogy az adventi tankokat csak csomagban lehet megvenni. Nem elég, hogy 1 napig érhetők el, hanem....de őszintén, most minek vegyek meg egy 6 ezres tankot 12 ezerért, mert gold is jár hozzá, de arra meg nincs szükségem?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#125550) Stanislav84 válasza CirrMee (#125547) üzenetére


Stanislav84
tag

Nekem Crom B van és nagyon meg vagyok vele elégedve... lényegében ugyanaz, mint a sima cromwell, csak jó kredit hozama van és jól jön benne a legénységi XP is.

Mivel 5 fős legénység van benne ezért, bármelyik angol medhez jó legénységi képzésre. Emellett szinte mindig olyan csomagban árulják, hogy kapsz hozzá egy 100%-os legénységet BIA skillel, ami azért is jó, mert 0. skillnek tekinti ezt a BIA-t, így úgy tudod kihúzni a következő skilleket (xp-ben sokat számít), mintha még egy skilled se lenne.

A tank pedig lényegében egy elképesztően gyors és mobilis med, jó látótávolsággal és viszonylag jó álca értékkel (cserébe papír). Az ágyúnak az átütése is elég jó, de amit nem viszel át arra ott az APCR. A 2,5 (fejlesztésekkel 2,2) másodperces töltésidő miatt nem gond, hogy most épp melyik van betöltve.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.