Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#126301) lacibacsi válasza zodo (#126300) üzenetére


lacibacsi
addikt

Világos! Ha már tele vagy V-ös díszekkel, akkor jöhet a szépítgetés. De hát azzal a próbával te is és én is kidobtunk négy darab V-öst... :O

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#126302) KisApám válasza lacibacsi (#126301) üzenetére


KisApám
addikt

Hát igen, kidobtam én is...
Sajnos nem figyeltem oda, mutatta, hogy fejleszthető cuccaim vannak, bedobáltam, fejlesztettem és nesze...
Legalább ilyenkor sikíthatna, figyelmeztethetne, hogy V-ös cuccokat akarok fejleszteni és mizu ebben a helyzetben.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#126303) hemaka válasza lacibacsi (#126301) üzenetére


hemaka
nagyúr

En is, mert kivancsi voltam ad-er valami epic cuccot, de ez nem wow... :( :D

(#126304) jr1994 válasza KisApám (#126302) üzenetére


jr1994
addikt

Oda van írva :O

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#126305) CirrMee válasza zodo (#126272) üzenetére


CirrMee
addikt

Ígéretemhez hűen meg is vettem ezt a diszkós skorpiót... :R
Bár komoly csábítást éreztem tegnap az E25 miatt, de hát költekeztem épp eleget tegnap, nem mertem feszíteni azt a bizonyos húrt. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#126306) KisApám válasza jr1994 (#126304) üzenetére


KisApám
addikt

Akkor vak vagyok...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#126307) szallasi007


szallasi007
őstag

Félve kérdezem de mire fel ez a meg kell venni az e25-öt láz?
Mióta volt a nagy td nerf azóta azért nem nagy szám.
Vagy vmiről lemaradtam?

(#126308) octopus666 válasza szallasi007 (#126307) üzenetére


octopus666
tag

Nem maradtál le semmiről. Nem nagy durranás 1000x jobb a Skorpion G + több kreditet is termel. :K

(#126309) mcwolf79 válasza szallasi007 (#126307) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem tudom milyen TD nerfről beszélsz, de sztem ezt egyedül a pontosság nerf érintette.
Még mindig jó gép.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#126310) ollie válasza zodo (#126294) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Annyira nem lassú az az E75.

(#126307) szallasi007: az E25 tudtommal nem lett nerfelve, cserébe kivették a shopból. Ha jól tudom az egyedüli TD, aminek a camo értéke a régi maradt, ezért OP.

[ Szerkesztve ]

***

(#126311) Sixkiller6 válasza szallasi007 (#126307) üzenetére


Sixkiller6
őstag

mivel prémium td, ezért megmaradt a bónusza, h lövés után alig esik a camója.
messzire lát, őt nem látják, gyilkos.

- no es importante -

(#126312) szallasi007 válasza mcwolf79 (#126309) üzenetére


szallasi007
őstag

Igen arra gondoltam (elnézést de ezt benéztem ;) ), viszont már a pályák talán nem kedveznek neki. Pár hete nem játszom de azért nem rémlik hogy tömegével rohangálnának velük.

TD nerf: nem volt valami látótáv nerf? Meg azért ez a pontosság buhera se tesz jót neki. Nagyjából hónapok óta nem játszottam e25-el szóval lehet csak rémálmaim vannak pedig 500+ csatám van vele meg 2200+ wn8-am de nekem utoljára nem jött be.

többieknek: köszi az infókat

[ Szerkesztve ]

(#126313) ktg3 válasza ollie (#126310) üzenetére


ktg3
őstag

Mintha még a SU122-44 is maradt volna a nerf előtti.

(#126314) DaveHutt válasza szallasi007 (#126307) üzenetére


DaveHutt
őstag

A premium TD-ket nem érintette a camo nerf. Magyarán az E25 és a SU12244 megtartja a camot lövés után. Az E25-nek úgy hírlik, hogy a legjobb a lövés utáni álcája, ez a DPM-jével nagyon komoly fegyvertény. Jó kezekben és pályán OP.

No egy kis beszámoló a tegnapi napomról. Reggel úgy ültem le, hogy vmit farmolgatok, meg haladok, ha már egyedül leszek egész nap. Aztán megláttam a 15 ezres ajándékcsomagot. Osztottam, szoroztam, megvettem. Én 30 nap prémiumot kaptam mellé, illetve a goldból is azt veszek, én így sztem jól jártam, lett 7 hónap prémiumom. Bár jobban örültem egy nagyobb gold/prém tanknak. Aztán felpakoltam a díszeket is, és lett hirtelen 4 svéd csajom. Na mondom, mediumom van sok, heavym szintén, TD-m alig, TD-15 még nincs meg, a svéd nagy TD-k is tetszenek. Free exp elő, tier 6 ikv kihúzva, fullozva. Csajok bele, aztán hadd szóljon. Estére meg is lett a 7-es.

6-os TD (lkv 60II? Retard nevük van): először is marha gyors. Érzésre leggyorsabb tier 6 TD, úgy gyorsul mint egy Cromwell, mellé 60 km/h max sebesség. A fordulása fos, de még használható (AT7et neccesen, de leforogtam). Az ágyú nem erre a tierre való, hanem 7-be, irgalmatlan pontos (0.31 volt csajokkal és ventivel), jó a lövegsebesség, gyorsan céloz, ágyúsüllyedés -10. A dpm hulladék, de hát vmivel balanszolni kellett ezt a tankot. (1800 asszem, ami egy kerek 1000-essel kevesebb a Doompanzer IV-nél). Azonban a 240-es alfa meggondolásra készteti még az IS-eket is. A pen tier 8-ban már kevés, de oda van 230-as HEAT. A camoja majdnem Borsig szint. Az esetek felében mediumként használtam, dombharcosként. Ahol lehetett, ott pedig hagyományos TD-ként.
Összességében sztem az egyik, ha nem a legjobb tier 6 TD. A Nashorn elbújhat a sunyiba.

A 7-essel kihúztam a modulokat, aztán a grind végén majd írok.

(#126315) ollie válasza szallasi007 (#126312) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, amúgy természetesen nem mondom, hogy jobb lenne az E25 a Scropion G-nél, mert előbbi inkább funolni, utóbbi meg pénzt keresni jó.

***

(#126316) zodo válasza ollie (#126310) üzenetére


zodo
nagyúr

Ja nem úgy értettem hogy az E75 lassú hanem úgy általánosságban a nehéz tankokra mert jelenleg a közepes tankokkal próbálok játszadozni.
Másrészről a Német vonalat a rengeteg löveg és motor sérülés végett ill. hogy minden légyköpő belövi ott ahol akarja miatt sem erőltettem tovább.
Újoncként minden álmom a Tiger volt aztán lett Tiger II de igazán csak ritkán tudtam jó csatákat menni velük.
Ellenfélként tisztelem az E75-t de alszok még párat a vásárláson pedig több mint fél éve ki van fejlesztve.

(#126317) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Az RNG kicsit megsegített, Obj. 260 SPG-11 küldetés teljesítve:

[a HŐSTETT] ;]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#126318) rlazol válasza zodo (#126316) üzenetére


rlazol
addikt

én nem érzem, hogy más nemzeteknél kevesebb lenne. Pl az angol med vonalon az ammo rack és a driver sokkal gyakoribb.
Az E75-öt nemtisztelem, mert szemből is belövöm a nyilvánvaló gyenge pontjain, sidescrape-elni nincs sok értelme vele, mert oldalpáncélja gyenge. Egyedül a lövege félelmetes.

mcwolf79 :R még sose sikerült!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126319) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Remélem szóba álltok velem azután is, ha elolvassátok az alábbiakat: :B

H1mpi példáján okulva megvásároltam a nagy díszcsomagot. Úgy voltam vele, hogy legrosszabb esetben is rendes árban kapom az aranyat. Az mindig kell, időm viszont úgy néz ki nem feltétlenül lesz elegendő a játékra (mert hát karácsony környékén élni kell némi családi életet is ugyebár...). A tegnapi Patton KR után biztos voltam abban, hogy aranyat vagy prém időt kapok, de erre nem számítottam:

A Skorpiont 10900 arannyal kompenzálták. Most megyek úszok egyet, mint Dagobert bácsi. :DDD

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#126320) ollie válasza lacibacsi (#126319) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Remélem szóba álltok velem azután is, ha elolvassátok az alábbiakat: :B

Természetesen nem, sőt, én még bannolni is tudlak. :P

***

(#126321) wwenigma válasza ollie (#126320) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Légyszíves. :DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#126322) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Hozzám való jóságotok egekbe emel... :O

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#126323) jano_77 válasza Emu (#126269) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezek szerint kb egy sebző lövésen múlott az Ász legutóbb. :U

(#126281) h1mpi: jól negkutyulják a német heavyket. Akinek van már Maus - nekem még nincs - annak mi lesz a Mauschen és VK100-al? Illetve ez a VK Pzkpw micsoda, milyen tank, hol van róla infó?!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#126324) LML válasza lacibacsi (#126319) üzenetére


LML
tag

Ó, hogy szomorodjál meg! :)

Én 9 ilyen 1 eurós bizbaszt vettem, csak az alap 250 goldot kaptam. És szentül meg vagyok győződve hogy az akciók elején lehet nyerni nagyobbat, második-harmadik napon már nem ad semmit se :(

(#126325) jano_77 válasza h1mpi (#126290) üzenetére


jano_77
nagyúr

Akkor a kép amit vetették hibás mert ott a VK Béla után van a VK7201!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#126326) Sixkiller6 válasza lacibacsi (#126319) üzenetére


Sixkiller6
őstag

semmi olyan nem ugrott be, ami miatt ne tiltanának ki ebből a fórumból...

- no es importante -

(#126327) rlazol válasza ollie (#126320) üzenetére


rlazol
addikt

ollie: +1 lacibacsi kitiltására. ;]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126328) hemaka válasza lacibacsi (#126319) üzenetére


hemaka
nagyúr

gratula :D

(#126329) Papooo válasza lacibacsi (#126319) üzenetére


Papooo
senior tag

Nem vagyok irigy természet, de sajnálom hogy nincs tarkónlövős smiley az eszköztárban.
Remélem legalább egy kósza őstermelőig van, mert ekkora malachoz már kötelező. :C

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#126330) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Megértettem az üzeneteket! Most borult az idő, meg már sötétedik is, de az első adandó alkalommal, amikor meglátom a lenyugvó napot, rögtön felpattanok pej lovamra és ellovagolok a napba, mint az öreg cowboy. Addig még veszeg egy dobozt egy kedves ismerősömnek... Hátha neki is bejön... Én kérek elnézést! ;]

(#126329) Papooo: rajzoltam egyet filccel a tarkómra, így jó lesz?

Amúgy kész kitolás ez velem. Inkább Liberté-t kaptam volna. Az úgy is jól jönne a 3x pattintóshoz, mert a megévőkkel egyszerűen nem akaródzik. BP-vel meg volt, de azzal meg messze voltam a 2k dmg-től...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#126331) rlazol válasza lacibacsi (#126330) üzenetére


rlazol
addikt

ej de sajnállak! Így kitoltak veled :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126332) Sixkiller6 válasza rlazol (#126331) üzenetére


Sixkiller6
őstag

szemetek

- no es importante -

(#126333) emre válasza lacibacsi (#126319) üzenetére


emre
veterán

Pfujjj.......mocskos csaló WG :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#126334) lacibacsi válasza rlazol (#126331) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ugye?! :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#126335) galervin93 válasza lacibacsi (#126330) üzenetére


galervin93
őstag

Elmész te a... :P

Az esetet szeretném ajánlani az örök elégedetlenkedők/hitetlenkedők figyelmébe!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#126336) jr1994 válasza lacibacsi (#126319) üzenetére


jr1994
addikt

Ilyen mázlit! Akár artizhatsz is, minden lövésed be fog menni :)) grat!

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#126337) jano_77 válasza lacibacsi (#126334) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azért kemény hogy vettél 2 dobozt és 2 tank volt meglepiben, míg más hiába vett már 5 , egy sem!? :((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#126338) hemaka válasza jano_77 (#126337) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ez pont olyan, mint az rng... :D

(#126339) Emu


Emu
őstag

Végre bekerült a Skorpio a boltba, mivel közgazdásznak tanultam (igaz Farkas tanár úr megmondta, hogy majd csak kb. 20 év múlva leszünk ténylegesen azok) ezért nem hallgattam az érzéseimre, hanem elkezdtem számolgatni. 12,5k a skorpio, azonban 15k-ért árult dobozban biztosan kapok 15k goldot (mert ugye a 30 nap prém is 2,5k gold), és esélyt valami prém járműre, amivel én nem számolok, mert sosem nyertem még semmit sem.
Nos a kérdés az, hogy akinek több prém tankja is van, milyen gyakran veszi elő a skorpiot farmolni? Ha úgy nézem akkor a dobozban lévő goldért karácsonyi akcióban tudok venni egy CDC-t és egy STA-t is. Ebből az irányból nézve 2 több mint az 1, viszont ha a skorpio ad plusz játékélményt, akkor nem ennyire egyszerű a választás.

(#126340) zodo válasza lacibacsi (#126319) üzenetére


zodo
nagyúr

Gratulálok! :C
persze irigykedek kicsit, na nem a G-ért mert bármelyik tankot elfogadtam volna a négyből.

(#126341) Dobi 562 válasza Emu (#126339) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem limites prem tankok kozul a Skorpion G a legjobb szvsz. Nem nagyon igenyel goldot T10-ben sem es nagyon jo vele jatszani.

Nekem van rengeteg 8-as prem tank a garazsomban, farmolni a Skorpion G-vel farmolok, a tobbit csak szorzozom neha.

WoT nevem dobilaci ha le akarsz csekkolni.

(#126342) rlazol válasza Emu (#126339) üzenetére


rlazol
addikt

szerintem ez nem gazdasági szempont, mert ez egy virtuális tulajdon, ami sose fog pénzt hozni és elveszted, ha lelövik a szervereket. Van-e olyan legénységed, amit képeznél benne? Bármilyen tekintetben is jelentősen rosszabb/jobb-e mint a jelenlegi, farmolásra használt tankjaid? Bejön a stílusa?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126343) ollie válasza Emu (#126339) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az kérdés az, hogy a medes, vagy TD-s játékstílus jön-e be neked jobban.

***

(#126344) Emu


Emu
őstag

Dobi 562 köszönöm, 1 pont a Skorpionak

rlazol ez így van, de általában az ember hobbijai ritkán hoznak pénzt. Inkább olyan oldalról közelítsük meg a témát, hogy szeretnék a Mutz mellé farmolásra egy másik prémet. Grille kifejlesztése tervben van a legénység se jönne rosszul. Ha a játékstílusa hasonlít a Hellcatéhez akkor nem lesz vele gondom. Így ha be tudja tölteni a szerepét (vagyis kielégíti a szükségletemet), akkor nincs miről beszélni, ez kerül nekem a karácsonyfa alá :)

ollie

TD csatákból 300-t mentem JT8.8-al (mert nem volt más farmoló tankom) 650 környéki csatát Hellcattel, illetve 700 csatát T30-al. Nem vagyok az a nagy TD játékos, de ez a skorpio nem is egy igazi TD, inkább valami med-td hibrid.

Mit gondoltok?

(#126345) Dr.Én válasza lacibacsi (#126319) üzenetére


Dr.Én
veterán

Gratulálok, nagy szerencséd van :C :C :C
én pár kis csomagot vettem..lett belőle egy kis aranyam, meg pár ládikám... :)
:R

WOT: kissio

(#126346) rlazol válasza Emu (#126344) üzenetére


rlazol
addikt

4 fős legénység, nincs benne töltő, amiből a Grille-nek 2 kell, így legénységének húzására nem tűnik jó választásnak, ilyen szempontból a Dicker szerencsésebb.
Nincs meg nekem, szerintem lehet vele hellcatot játszani, de az erős camo és 0 páncél miatt inkább a Grille vonal kempelős stílusában nyomnám vele.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126347) Tarill


Tarill
őstag

Meg tudná mondani valaki hogy a kezdetektől fogva milyen léptékbe nőtt a játék patch száma. Kb 4éve regélt az accom arra vagyok kíváncsi h akkor milyen verzió lehetett. Az a baj utána kihagytam 2 évet és mikor visszajöttem már valami 8. Valami volt

(#126348) kchryss válasza lacibacsi (#126319) üzenetére


kchryss
addikt

Remélem tisztában vagy vele, hogy ezzel a 2 dobozzal valójában 1 év szopóágat kaptál. ;] ;] ;]

Egyébként grat! Menj el lottózni is addig amíg el nem fogy a mák. :)

(#126349) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hát, az első 5 csata a Scorpion G-vel vereség volt. Jó móka pattanni mondjuk egy E-25-ről. volt olyan csata, hogy 18 lövésből 7 talált, abból 2 láncolás volt, 1 meg pattant...

***

(#126350) Macka válasza rlazol (#126346) üzenetére


Macka
veterán

Ennek a taknak a camója? Egy nagy NULLA! Ellövöd magad, spoton vagy, ha bárki még csak kicsit is a közeledben van. Nekem kb 500 csatám van eddig vele. Ágyú általában pontos, jó sebzéssel, t10-ben is használható átütéssel (kivéve amikor az rng máshogy akarja, én azen a héten máig szívtam vele). Fordulékonysága nem túl acélos, tornyot RHM tempóval mozgatja, de amúgy fürge tank. A nulla álca miatt nagyon ésszel kell lenni vele, nem egy RHM.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.