Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#126401) L4mie


L4mie
veterán

köszi srácok :) :R

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#126402) jano_77 válasza lacibacsi (#126400) üzenetére


jano_77
nagyúr

Véletlenül nem Furkoo apósa vagy!? Akkor kérdezd meg Tőle, hogy mit küldött!? ;) :P

szerk: és kiderült, hogy ki volt ilyen jó fej Hozzád!? Hihetetlen manus vagy, hihetetlen szerencsés! ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#126403) lacibacsi válasza jano_77 (#126402) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem szeretnék még após lenni!!! :Y

De rájöttem a dolog nyitjára. A shop-ba kell bemenni és elfogadni az ajándékot.

Kaptam egy dobozt (ami már nem kellene) és 250 goldot. Másoknak nem megy úgy ez a vásárlás, mint nekem... ;]

szerk: azt már tudtam, hogy ki küldte, mert azt kiírta üzenetben a játékba lépéskor. De e-mailt is küldött a rendszer, csak azt nem néztem... Egy kedves ismerősöm küldte ezt a nagyszabású, egy eurós ajándékot. (Remélem, hogy nem olvassa a fórumot, mert akkor most kapok majd a fejemre.)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#126404) L4mie válasza jano_77 (#126402) üzenetére


L4mie
veterán

nem, de ez így vicces egybeesés volt :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#126405) Jadro


Jadro
veterán

Még kellene 5500 gold a majd leárazandó SP-hez. Számolgattam kicsit. Vagy veszek 22 ládát ami cirka 7ezer jó magyar forint (és vagy lesz benne még valami extra vagy nem) vagy 9400-ért megveszem csomagban a 7000 aranyat és a 30 nap prémet. Így aranyam is marad, a prémmel meg tudok jól legénységet húzni és még ezüstöm is lesz jócskán. Persze ha az első változatba beugrana egy Patton az más lenne, de így egyelőre nem vágok bele a ládázásba. Egyet vettem mondjuk de nem tudom mi volt benne. Majd este megnézem. Így a profilomba belépve az tuti, hogy a 250 gold megvan, több nincs sajna. Nade a Patton lehet, hogy már a garázsban áll. :D Fő az optimizmus. :DDD

Ispy: 15% és igen, 24-től várható. Minden tier 8-9-10-es sima és prémium tankra vonatkozóan.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#126406) Ispy


Ispy
veterán

Karácsonyi akcióban várható szerintetek az FCM 50t akciózása? Ha igen, mennyire szokták leakciózni?

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#126407) lacibacsi válasza Jadro (#126405) üzenetére


lacibacsi
addikt

Azt nem tudom, hogy az idén mettől-meddig lesznek a leárazások, de ha mondjuk jövőre, akkor érdemes megfontolnod, hogy a december 30-tól szóló Holiday Ops ajándékok közül vegyél valamit. Ott már meghatározott díszeket kapsz és ha jól gondolom, akkor kisebb ugyan az esélyed a Pattonra, de több goldot kapsz garantáltan.

(#126406) Ispy : Eddig mindig volt leárazás. T8-ra 15% várható ingame és online is. (ahogy azt ollie is mondá vala ;) )

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#126408) ollie válasza Ispy (#126406) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valszeg minden tier 8-as prémet leáraznak 15%-kal Karácsonykor. Általában ezt szokták.

***

(#126409) Ispy válasza Jadro (#126405) üzenetére


Ispy
veterán

+ (#126407) lacibacsi, (#126408) ollie

Köszi!

Akkor még vennem kell 3 db 1 júrós csomagot és azt hiszem idei évre be is fejezem a wotra költést :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#126410) nightmare13 válasza jano_77 (#126395) üzenetére


nightmare13
senior tag

Szerintem a receptek magasabb szintű tárgyakkal is működnek, aztán lehet, tévedek :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#126411) rlazol válasza jano_77 (#126395) üzenetére


rlazol
addikt

jano_77: ott nem adott díszeket, hanem típusokat látsz, szerintem. Vagyis a hasonló típusú, de magasabb szintű díszek keverése szvsz ugyanolyan eredményt hoz. Ja, és nem teljes sajnos a lista, pl a tankdíszek hiányoznak róla. Nyithatnánk egy gdocs-ot, amibe mindenki beírja, neki mire mit adott ki, hm?

lacibacsi: a történtek után még ajándékot is akarsz??? :((( :DDD amúgy nem tudom, mit kaptál? ha csomagot és automata kibontáson vagy, lehet, h már csak az díszeket kéne keresned, ha tankot, a garázsban nézz körül, stb....

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126412) Emu válasza nightmare13 (#126410) üzenetére


Emu
őstag

Nem tévedsz, én így raktam össze az V. szintű csúcsdíszemet. :K

(#126413) Sixkiller6 válasza Emu (#126412) üzenetére


Sixkiller6
őstag

ha jól látom, akkor csúcsdíszt csak azonos színű csúcsdíszekból lehet kirakni

- no es importante -

(#126414) Ispy


Ispy
veterán

Azt lehet tudni valahonnan, hogy a legények skilleijez mennyi xp hiányzik még? Próbáltam ráguglizni, de vagy én vagyok béna, vagy nem tudom :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#126415) Jolet


Jolet
őstag

hol lehet venni ilyen dobozokat?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#126416) Ispy válasza Jolet (#126415) üzenetére


Ispy
veterán

wot shop -> featured menü és ott klikk a dobozra

katt

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#126417) Sixkiller6 válasza Sixkiller6 (#126413) üzenetére


Sixkiller6
őstag

ja nem, most dobott nekem 4 gömbből és egy toboz-díszből
(már csak az 5ös csúcsdíszre hajtok... tankkal)

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#126418) Gyuri27 válasza Ispy (#126414) üzenetére


Gyuri27
félisten

A játékon belül irja, hogy mennyi xp és kb hány csata kell még.

Amd - Radeon - Ryzen

(#126419) Ispy válasza Gyuri27 (#126418) üzenetére


Ispy
veterán

De hol? Mert én csak a %-ot látom.

Na mindegy, biztos én vagyok a vak :DDD Este nekifutok megint, hátha...

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#126420) jano_77


jano_77
nagyúr

Karácsonyon túl egy kis érdekesség - ami lehet, hogy volt már - a jövőt illető változtatásokról. Csak azt tudom írni, hogy épp itt az ideje. :K :D
Különösen ez tetszik:
"Átfogó változtatások az MM rendszerben, úgymint:
Maximum 3 SPG/csapat limit bevezetése
A könnyű tankok MM-je ±2-re változik
Tank osztályok szerint kiegyensúlyozottabb csapatok
"

Szerintetek a videóban látott fejlesztéshez milyen erőművekre lesz majd szükség?!? :F :U

(#126419) Ispy: Gyuri27 kollégának valszeg fent van az XVM mod és az mutatja Neki!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#126421) Ispy válasza jano_77 (#126420) üzenetére


Ispy
veterán

Akkor most már nem lesz olyan, hogy az ellennél 8 heavy nálunk meg 2+ 8 kemper tank? :D

Ja, akkor lehet azért nem látom, modmentes vagyok. Mondjuk nem tudom ez miért olyan nagy titok, a % pont nem érdekel :U

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#126422) Gyuri27 válasza Ispy (#126419) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jobb klikk az emberre. Személyes fájl. Szolgálati feljegyzés. "Képesség növeléséhez szükséges xp". Alatta "hátralévő csaták (körülbelül)".

jano_77: egy deka modot nem használok.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#126423) adamgreen válasza jano_77 (#126420) üzenetére


adamgreen
senior tag

Az biztos hogy jobb gép kell majd neki ha fullba akarod tolni. Elvégre 2017 et fogunk irni és akinek ez a játék a hobbija az gondolom áldozni fog rá hogy fusson is rendesen . :)

(#126424) jr1994 válasza jano_77 (#126420) üzenetére


jr1994
addikt

Olvastam ennek az eredetijét, akkor a light+-2 mm-en átsiklottam. Azért az durva lenne újraegyensúlyozás nélkül, bár nekem tetszene :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#126425) Jolet válasza Ispy (#126416) üzenetére


Jolet
őstag

köszi, eszembe nem jutott volna a háttérre kattintani

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#126426) Warton válasza jano_77 (#126420) üzenetére


Warton
őstag

És akkor hogy lesz meg a második Dumitru medálom??! :Y

(#126427) jano_77


jano_77
nagyúr

Ugye lacibácsi megkapta a Scorpio G-t ajcsiba, de mivel meg volt már gold-ot kapott helyette!
Cromwell B esetleg tudja vki, hogy mennyi gold!? Nem olyan vészes ez a csomag, alapból van benne 3K gold és ezért vagyok kíváncsi, hogy mennyi jönne még pluszban? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#126428) Jadro válasza jano_77 (#126427) üzenetére


Jadro
veterán

3450. A maradék aranyból amit kapsz mellé, érdemes leárazáskor venni egy jó kis Type-64-et. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#126429) jano_77 válasza Jadro (#126428) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm......Type64 a garázsban van már. :-)
Elgondolkodtam, hogy az egyszer már eladott SP-t vegyem vissza, ha tényleg jó lett az átütés buff-tól vagy esetleg a Karácsony utáni akcióban a T-54 mod 1, amibe rögtön bele is tudnám helyezni az Obj.416 legényeit, akik nem foglalnák tovább a barakkban a helyet. Illetve mire lesz erőm és vissza veszem az Obj.416, hogy folytassam azt az ágat is, legalább a legénység fejlődne tovább.
Milyen tank ez a T-54 mod 1 egyébként, megéri az árát?
Vagy esetleg még a Patrioton gondolkodom, de hát ki tudja bekerül-e bármikor játékon belülre goldért!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#126430) rlazol válasza Ispy (#126414) üzenetére


rlazol
addikt

Ispy: a játékon belül csak a következő százalékot látod.
itt tudsz részletesen számolni

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126431) Ispy válasza Gyuri27 (#126422) üzenetére


Ispy
veterán

:R

(#126430) rlazol

:R

Akkor, ha 90%-on van az IS6 legénysége (2. skill), akkor még 750 csata kell a 100-hoz.... :Y

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#126432) adrian360


adrian360
őstag

prémium panther 8,8 mennyivel lett jobb a buffal ? megéri most arra költeni az esetleges leárazásnál?

(#126433) Dr.Én válasza adrian360 (#126432) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én csak kettő csatát mentem vele.. ami feltünt az hogy erősebb motor hatására nagyobb a végsebbeség és jobban gyorsul...

WOT: kissio

(#126434) rlazol válasza Ispy (#126431) üzenetére


rlazol
addikt

ööö... remélem nem! :Y
2. skillen 156k xp kell 90%=>100% viszonylatban. Ha ez 750 csata, akkor alig 200 xp jön be per csata, ami nagyon kevés, egy prem tankkal. Arról nem is beszélve, h mit hoz a napi első győztes csata szorzója, legénységi extra xp, boosterek...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126435) DaveHutt válasza Ispy (#126406) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ne vegyél FCM-et, hacsak nem akarod magad szivatni. Van benne 500 csatám, eljárt felette az idő, mint minden limitált MM-ű tank felett. 1,5 év alatt utolérte őket a powercreep. Jobban jársz bármelyik másik normál MM-ű franszia tankkal.

[ Szerkesztve ]

(#126436) KisApám válasza adrian360 (#126432) üzenetére


KisApám
addikt

Elvileg:

Panther mit 8.8 L/71
-Traverse Speed buffed from 38° sec. to 40° sec. - kicsit gyorsabban forog, kanyarodik (5%-al)
-Engine Power of Maybach HL 230 P30 changed from 600 to 700hp - jobban gyorsul, de azt nem tudom, hogy a végsebessége nőtt-e.

Én még nem vettem meg, nem is fogom valszeg. Nekem túl nagy.
A Panzer 58 Mutz lett meg helyette.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#126437) lacibacsi válasza rlazol (#126411) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem akarok én már semmit... Csak híre ment a szerencsés kezemnek és megkért egy ismerősöm, hogy gifteljek már neki egy kis csomagot, hátha bejön. Cserébe ő is vett nekem egyet. Sajnos mindketten csak az alap 250 goldot kaptuk mellé. Nem is tudom mi lesz így velem? Már egy napja semmi nyeremény... ;]

A lényeg, hogy a kapott ajándékot a prém shopba belépve kell elfogadnod, addig nem látni semmit a játékban, csak az üzenetet, hogy kaptál valamit...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#126438) adrian360 válasza KisApám (#126436) üzenetére


adrian360
őstag

meg rendesen -8 fokos ágyúsüllyedése lett mint a normál pantherII-nek, ami szerintem sokat dobhatott rajta. p II-vel én nagyon szeretek játszani, már megszoktam a méretét és a játékstílusát

(#126439) sp3cnaz válasza rlazol (#126434) üzenetére


sp3cnaz
csendes tag

Biztos, hogy nem úgy van IS-6 1300 csatát mentem, most húzom ott az 5. skill-t a legényekre. :K

(#126440) Stanislav84


Stanislav84
tag

Úgy tűnik nekem is szerencsém volt. :) 6. dobozra lett meg. Többi az a 250 gold/doboz. Úgy voltam vele, amúgy is kell egy kevés.

(#126441) Ispy válasza rlazol (#126434) üzenetére


Ispy
veterán

Ja, hogy ez a komplett crew-ra vonatkozik? :DDD

Akkor csak 260 csata kell :)

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#126442) jr1994 válasza DaveHutt (#126435) üzenetére


jr1994
addikt

Ezzel vitatkoznék, az IS6 mindig jó volt, most is az. Haverom a WZ111-gyel farmol, a buff óta nagyon tetszik neki. Nekem megvan az SP is, azt nem szeretem és a pen buff sem változtatott ezen, bár azóta csak 3-4 csatát mentem vele. A JT88-cal is lehet farmolgatni ha az ember tűri a lassúságát, meg hogy ugye TD. És ugye a 4-ből 3 tankot ingyen meg lehetett szerezni anno, a JT-t meg kóddal nagyon olcsón.

Janó, a Mutz meg ezek biztos nem lesznek bent a tech tree-ben aranyért, max ha a Type 59-et is újra árulni fogják, tehát kb sohanapján kiskedden 1,5-2 év múlva ;]

Stanislav84: a mindenit, tudom hogy semmi garancia a Pattonra de még elcsábulok és veszek még pár dobozt én is :D eddig 2-ből a fix 500 gold jött.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#126443) Ispy válasza DaveHutt (#126435) üzenetére


Ispy
veterán

Miért, mi a baj vele? A másik francia alatt mire gondolsz, CDC?

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#126444) galervin93 válasza jano_77 (#126420) üzenetére


galervin93
őstag

+-2 tier lightoknak??? Odab*sznak a lightoknak...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#126445) Emu válasza galervin93 (#126444) üzenetére


Emu
őstag

Azért várjuk meg még bevezetésre kerül ez a +-2 tier. Biztos nem csak simán módosítják az mm-t, hanem kapnak valamilyen nerfet. Remélem a T49 jelenlegi játékmenete megmarad, nagy fun az a tank.

(#126446) rlazol válasza Ispy (#126441) üzenetére


rlazol
addikt

Ispy: zavart érzek az erőben. :U tisztázzuk: a csata után minden legény külön-külön megkapja az aktuális legénységi xp-t, ami alapesetben egyezik a tankra jutó xp-vel. A táblázatokban, calculatorokban azt írják, egy legénynek mennyi kell, de mivel egyszerre kapja meg az összes az egészet a csata után, ezért tankszinten alapesetben mindegy. Szóval igen, a 260 sokkal reálisabb.

Akkor miért van eltérés az egyes legények között? Mert ha vki sérülten fejezi be a csatát (nem gyógyítottad meg vagy a kilövéskor veszett oda) kevesebb xp-t kap.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126447) Jacktor válasza galervin93 (#126444) üzenetére


Jacktor
tag

Ez gondolom egy időben érkezik majd a t9-10-es lightokkal és a meglévők balanszával az új felálláshoz.

[ Szerkesztve ]

www.wotinfo.hu

(#126448) jr1994 válasza Jacktor (#126447) üzenetére


jr1994
addikt

Jöjjenek csak a 10-es lightok! Ru kivételével a garázsban van az összes 8-as (Ru-t eladtam mert nem állt kézre, AMX-ben meg épp nincs legénység, de megoldható).

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#126449) Emu válasza jr1994 (#126448) üzenetére


Emu
őstag

Azért annyira ne várd, mert lehet a jelenlegiek fognak feljebb csúszni a fejlesztési fán, és elé kerülnek be új tankok. A jelenlegi 8-as lightok már bőven a hidegháborúban került kifejlesztésre, van amelyik a 60-70-es években...

(#126450) Ispy válasza rlazol (#126446) üzenetére


Ispy
veterán

Igen, a hiba ott volt, hogy azt hittem, hogy a tank xp-t felosztja a legények között és azt kapják meg.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.