Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#126601) h1mpi válasza jagada (#126600) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Map függő, de mind a kettő jól pattint. Szerintem az IS4 side scrape-ben többet tud pattintani, mint az E5 toronnyal

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#126602) Sixkiller6 válasza rlazol (#126599) üzenetére


Sixkiller6
őstag

nem értem miért lenne nagyon rosszul feltéve a kérdés, ha alább tökéletesen megválaszolod?
ezekről a kulcspontokról nem tudtam

a kérdést, amúgy az szülte, hogy ezekkel a svéd td-kkel lehet úgy parkolni, hogy szinte csak pár arasznyi látszik ki pl. egy domb mögül. arra gondoltam, hogy számít-e, hogy mennyi az a pár

- no es importante -

(#126603) rlazol válasza Sixkiller6 (#126602) üzenetére


rlazol
addikt

uhh... meg kell nézni, milyen nézet és össze kell vetni a kulcspontokkal.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126604) Emu


Emu
őstag

Nem nagyon akar megoldódni az FPS problémám. Bokorban állva TD-vel is 48-57fps-t mutat, és ha lejjebb veszem a részletességet, akkor sem változik. Megpróbálom újrarakni hátha...

(#126605) jozefgucci1 válasza jagada (#126600) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Inkább IS4. Én is emiatt vettem meg ,de az mt15 hamarabb meglett így már nem kell :DDD Ettől függetlenül szerintem is4 a legjobb vagy valami japó ht.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#126606) ollie válasza Sixkiller6 (#126595) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha kilátszik a bokorból a tank, akkor nem számít a camo. Max. kicsit közelebbről veszik észre.

***

(#126607) kchryss válasza Sixkiller6 (#126602) üzenetére


kchryss
addikt

Itt a spot rendszeres videó, magyar feliratot be kell kapcsolni hozzá: World of Tanks - Hogyan működik a felderítési rendszer?

A tankot körbevevő téglalap tetejének közepe az egyik ilyen pont. Elég nehéz úgy állni hogy a tank teteje látszódjon, de ez a pont ne bár nem lehetetlen. Mindjárt megnézem hogy néznek ki a svéd td-k és lerajzolom a szitut. :)

[ Szerkesztve ]

(#126608) rlazol válasza ollie (#126606) üzenetére


rlazol
addikt

pont ez a camo lényege, nem? hogy mikor veszik észre, ha kilóg? ha nem lóg ki, akkor standard 50m.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126609) ollie válasza rlazol (#126608) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, igaz.

***

(#126610) kchryss válasza Sixkiller6 (#126602) üzenetére


kchryss
addikt

Az elejével szerintem nem tud úgy állni, hogy szemből kilátszódjon a teteje, de ne lehetne rálátni az 1-es vagy 2-es spotolható pontra. A fenekével tudna úgy állni, de az nem hasznos. :)
Szemből olyan tank tud kinézni hogy ne látszódjon spot pontja amelyik magas és elől van a tornya. Például a TOG szerintem simán tudna. :D

szerk.: Ohh most jut eszembe, hogy a cső tövében lévő "mozgó" pont is része mindkét rendszernek. Így még nehezebb ilyen szitut elképzelni. És így a TOG sem tud.

[ Szerkesztve ]

(#126611) Sixkiller6 válasza kchryss (#126610) üzenetére


Sixkiller6
őstag

köszi. konklúzió? ha a teteje már látszik, az ugyanannyit ér, mintha az egész látszana?

- no es importante -

(#126612) rlazol válasza Sixkiller6 (#126611) üzenetére


rlazol
addikt

láttál már olyat, hogy csak egy tetőlemezt látsz a tankból? :U :D
igen, ha bármelyik pont látszódik, akkor az egész tank látszik.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#126613) kchryss válasza Sixkiller6 (#126611) üzenetére


kchryss
addikt

Igen, sőt mint látod az 1-es pont a tankon kívül van mégis spot pont. Ezért még az is előfordulhat hogy úgy spotolnak hogy azt hiszed nem látszik semmi miközben az 1-es pont ami nem is a tankon van hanem felette látható és lebuktat. Elég retardált dolog, de kiderítettük a múltkor, hogy tényleg így működik.
Viszont ezt ki is lehet használni. Az 1-es ponttal ugyanis te is tudsz spotolni viszont mivel nem része a tanknak így nem is lőhető meg. Vagyis ha úgy állsz akkor tudsz vele spotolni anélkül hogy meglőhetnének.

(#126614) Rick3D válasza jagada (#126596) üzenetére


Rick3D
senior tag

IS-4 el csináltam meg 1v5+arty nem olyan rég. Viszont objecthez mindenképp egy E100 vagy Maus fog kelleni.

(#126615) kchryss válasza Sixkiller6 (#126611) üzenetére


kchryss
addikt

Na elég béna lett a rajz, de azért körbeírom hátha érthetővé tudom tenni. :D
Ha a TOG úgy áll hogy a sárga keret (például egy ház) és a kék keret (például egy másik tank roncsa) takarja, akkor hiába lóg ki tornyának teteje sem ő nem spotol sem őt nem spotolják.
Viszont az a poén, hogy ha hátragurulna a ház másik oldalához és ott is lenne egy ugyanilyen roncs ami takarja, akkor a piros pöttyel tudna spotolni és őt is spotolnák anélkül hogy bármelyik része kilátszana.

(#126616) jr1994


jr1994
addikt

Két közepes karika a nap végére :D

Replay

Replay

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#126617) jano_77


jano_77
nagyúr

Félek, hogy a mai napnak lesz majd böjtje, mert eléggé kegyes volt ma a WG hozzám.
2400+ WN8 és 12/7 győzelem.
Ezentúl Skoda T50-el első csatában sikerült az Obj.260 MT-9 küldetés teljesen, majd a következőben az MT-10 első fele is, vagyis ez is pipa. :K


(tudom, hogy nem ÁSZ, a küldetések miatt tettem be.....szabad?)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#126618) jr1994 válasza jano_77 (#126617) üzenetére


jr1994
addikt

Na jó, megengedem.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#126619) Warton


Warton
őstag

Szomorú vagyok emiatt a KV-122 miatt. Reméltem, hogy Panther/M10 lesz. Na mindegy próbálom nézni a jó oldalát, így legalább megúszta a pénztárcám ezt a kalendáriumot is. :C

(#126620) jagada válasza Rick3D (#126614) üzenetére


jagada
őstag

E-100 van a garázsban, de akkora célpont és szétgoldozzák.

(#126619) Warton: ezt legalább lehet kapni csupaszon is, bár fogalmam sincs, hogy gyűjtőkön kívül kinek kellhet. :F :F

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#126621) BÁ Nutrition válasza jagada (#126620) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nem tudom ezen mit lehet gyujteni :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#126622) HellGreg válasza jagada (#126620) üzenetére


HellGreg
őstag

Ennek az egész kalendariumnak az e25 volt a legnagyobb dobása. Akik megbánták hogy anno nem vették meg, kaptak egy esélyt. Én éltem vele. Amúgy meg egy nagy rakás szar volt az egész az unalmas szokványos tankokkal.

(#126623) 4580693 válasza HellGreg (#126622) üzenetére


4580693
senior tag

Én leginkább a skorpion g-t vártam. Aztán előtte beesett az e25. Azt vettem meg, és nem is bánom. A skorpion g meg majd úgy is lesz máskor, majd megveszem akkor. :)

(#126624) HellGreg válasza 4580693 (#126623) üzenetére


HellGreg
őstag

Én a skorpio g-t is behuztam. Mást nem is vettem csak ezt a kettőt. A skorpió annyi pénzt termel hovy elképesztő. Lősz 4-et, nettó 40-50k kredit.

(#126625) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Íme a mai, igazán pénzspórolós ajánlat!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#126626) h1mpi válasza HellGreg (#126624) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tegnap volt egy 4K dmg köröm 105K nettót hozott :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#126627) mcwolf79 válasza Sixkiller6 (#126598) üzenetére


mcwolf79
veterán

IS-4-et minenki belövi???? WUT???? :Y

kgergely23:
Hát azért ha csak lősz az nem hoz annyit. Nem árt ha sebzel is vele :P

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#126628) Tarill válasza jagada (#126596) üzenetére


Tarill
őstag

Nekem is7-el lett meg, lakevillen beraktam a hasát egy szikla mögé a tó mellett szemből lőttek mint az atom, 2 perc alatt majdnem 10k pattanó lett, simán jött még volna csak saját csapattárs grille kilőtt... Nem tetszett neki h küldiztem v nem tudom

(#126629) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok.
Lehet alapvető dolog de megkérdem inkább.
Anno vettem egy fcm-et de nem volt még francia nehéz tankom ezért az fcm-be indultak elsőnek a legénység.
Most jelenleg a BDR 5-ösnél tartok.Ha ebben használom természetesen átkéne képezni őket,ha ezt megteszem akkor milyen szinten lesznek ha visszarakom az fcmbe őket.
Tudom forditva nem változna de igy hogy a prémbe voltak elsőnek?

WoT:jimmbo

(#126630) Emu


Emu
őstag

Nem tudom hogy csináljátok, hogy nektek ennyi pénzt hoz a SkorpioG. Nekem ez volt a másik indok amiért nem vettem meg. Egy átlag 2k sebzéses kör nettó 18-25k volt, attól függően mennyit sérültem. 10 csatából a legjobb kör: 4,8k dmg, 1k+ spot nettó 82k.

Rickboy nekem IS4-el már többször megvolt a kellő pattintás OBJ260-hoz, csak még elég messze vagyok HT15-től.

(#126631) nightmare13 válasza jimmy74 (#126629) üzenetére


nightmare13
senior tag

Bármelyik másik (azonos osztályú, nemzetű tank) legénységét visszaültetve a prémium tankba, azok képessége nem változik, tehát ha a bdr-ben 95% volt, akkor az FCM-ben is annyi lesz!

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#126632) KisApám válasza lacibacsi (#126625) üzenetére


KisApám
addikt

Ez a KV-122 hááát...

Alapon 12,75 töltés :Y (a többi orosz heavy TIER VII-es 11,79)
és orosz TIER VII-es heavy módon 3 sec feletti (3,07) célzási idő (bár a többi oroszé 3,26).
Páncélátütés ugyancsak mint a többi orosz TIER VII heavy - 175 mm, és mint a pontosság is - 0,44... OMG...
Páncélja a leggyengébb közülük (a Hull).

Kifejezetten csak gyűjtőknek ajánlott... szerintem.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#126633) Rick3D válasza jagada (#126620) üzenetére


Rick3D
senior tag

Ha eltudod rejteni az alsó lemezedet akkor a tornyodat elforgatva még a 330as heat sem viszi át :) Arról nem is beszélve még ha nem is tudod elrejteni az alsó lemezedet szépen élesen beforgatod alaplőszerrel az is pattint :DD Szerintem ugorj be ha van E-100ad csapassál bele pár heatot és forgasd el a tornyodat még ma meglehet a küldi kitüntetéssel :) Hajrá !

(Bárcsak nekem is lett volna E-100am :((( )

[ Szerkesztve ]

(#126634) BÁ Nutrition válasza Emu (#126630) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

prem accounttal hoz annyit

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#126635) Sixkiller6 válasza mcwolf79 (#126627) üzenetére


Sixkiller6
őstag

nyilván úgy értem, hogy már közelsem az az acélfalfíling mint 3 éve volt.
mindenki=többen, mint gondolnád

- no es importante -

(#126636) ballington válasza jimmy74 (#126629) üzenetére


ballington
addikt

Ha alapból a prém tankra van a legénység kiképezve, akkor át kell őket képezni a normálra. Ugyanannyit buksz, mintha egyik normál tankból teszed át őket egy másik normál uolyan osztályú tankba.
Ha normálból teszed át prémbe, akkor nem veszítes semmit.
Tehát ha átképzed őket a bdr-be, akkor utána az fcm-be nem kell, mert nem veszítenek. Utána már csak az arl-be képezd át őket, aztán a m4-be, majd 50-100-ba és így tovább.

[ Szerkesztve ]

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#126637) Warton válasza jagada (#126620) üzenetére


Warton
őstag

Van KV-5-öm meg Churchill III is, nem kell még egy prém orosz hevi.

(#126638) KisApám


KisApám
addikt

ÉSZREVETTÉTEK, hogy a WG megint KRVA lusta volt?

KV-85 és KV-122 vagy KV-122 és KV-85 :DDD

Válasszatok!

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#126639) tumikas válasza KisApám (#126638) üzenetére


tumikas
csendes tag

Mivel a valóságban is egy KV-85-ös volt az alapja a gépnek, így nem biztos hogy a wg a hülye.

(#126640) jr1994 válasza KisApám (#126638) üzenetére


jr1994
addikt

A cső alapján valószínűleg a felső a 122-es, de gondolkodtam rajta vagy 15 másodpercet mire leesett :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#126641) KisApám válasza tumikas (#126639) üzenetére


KisApám
addikt

Az eredeti képeken igen, látszik, hogy hasonlóak, engem csak az mérgesít fel egy kicsit - bár egy igazi kapitalista cégtől ez normális - hogy egy olyan prém tankot dobnak piacra, amihez alig kellett nyúlni valamit. Tudom, NEM kötelező megvenni, de ha valami TARTALMAT akarnak adni a játéknak pluszba, akkor azt rendesen csinálják meg.
Ez igaz a Cromwell B, ISU-122B meg a többi hasonló tankra is.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#126642) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Valaki kapott M46 pattont?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#126643) KisApám válasza BogyóBP (#126642) üzenetére


KisApám
addikt

Én csak GOLDot kaptam eddig, de egálban vagyok, amennyit költöttem, annyi aranyat kaptam.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#126644) Emu válasza BogyóBP (#126642) üzenetére


Emu
őstag

Többen kaptak már, pl. lacibacsi - a mákos mindenét :DDD -

(#126645) KisApám válasza Emu (#126644) üzenetére


KisApám
addikt

Miattad vettem MOST 2 db csomit.

1-es csomag: KAPTAM PATTON KR-t... :C :R :DDD +500 GOLD.

2-es csomag: 1 garázshely és 80%-al olcsóbb a svéd TIER VI-os TD + fogyóeszközök.

Köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmemet!!! :R

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#126646) adrian360 válasza KisApám (#126645) üzenetére


adrian360
őstag

21 db dobozt vettem nulla plusz gold nulla tank... De legalább fullos a karácsonyfám :)

(#126647) adamgreen


adamgreen
senior tag

Az új Overlord map :

[link]

1 perc után jön a változás a videon. középsö domb ugrik szép egyenes lesz minden :DDD

(#126648) Jacktor válasza adrian360 (#126646) üzenetére


Jacktor
tag

Ha jól értettem a tapasztalatokat, érdemesebb 20x 1 db ládát venni, mint egyszerre 20-at, mivel a nyitáskor sorsol, utóbbit meg 1x nyitod csak ki (én is tízes csomagot vettem, nem is kaptam tankot) :DDD

[ Szerkesztve ]

www.wotinfo.hu

(#126649) Emu válasza KisApám (#126645) üzenetére


Emu
őstag

Miattam nem kellene a játékra költened :DDD :U

Grat a tankhoz :)

adrian360 az alap goldon kívül nekem sem volt benne még semmi. 5 csomag vásárlását tervezem még, mert 1250 goldra van még szükségem free xp váltáshoz, ha akcióban lesz.

(#126650) adamgreen


adamgreen
senior tag

Prémium tankok cseréje :

[link]

:Y

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.