Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#88101) ktg3 válasza h1mpi (#88096) üzenetére


ktg3
őstag

Utána is. TD-k átalában erről szólnak.
Bár eléggé értelmét vesztették a TD-k mostanában, hogy mindenben nerfelték őket.
Mostanában nem igazán kezdenék már bele TD ágba.

(#88102) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Mai top kérdés .: "Hello! azt hol lehet beállitani ha lösz akkor a tank rugozon?

Ha valaki keresett itt a napokban ütőképes klánt .:"A Pocsolya Malacok klán (PCS-M) szeretettel várja a szórakozásból játszó emberek jelentkezését, csatlakozását. "

Végül akik párkapcsolat mellett tankoznak .:

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#88103) h1mpi válasza jano_77 (#88099) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Feldobtam kíváncsiságból a közepeset és meglepően jó. Most végeztem először első helyen.... 1800-at sebeztem. Ha Tier 8-ba rak,akkor mind1, hogy alap vagy közepes ágyú van fent. De ezzel legalább van alfája is a sebzéseknek. A camója elég vacak, ezért nem mind1 mennyit kell "kint" lenni.

Arra kell figyelni, ha t8-ba rak ne sok aranyat lőjek el feleslegesen, mert a 171 pen se ér semmit :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#88104) LK válasza Kean_Sorbo (#88100) üzenetére


LK
addikt

Köszi.Hála égnek! Ha már levelezni nem tudok,legalább lövöldözni tudjak ;] :O

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#88105) jagada válasza h1mpi (#88103) üzenetére


jagada
őstag

Jó az az ágyú, én is azzal használtam a jagdpz IV-et! Persze keményebb tankok ellen igényli a goldot, de legalább eléggé gyorsan tölt.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#88106) Stunts666 válasza LK (#88098) üzenetére


Stunts666
őstag

Email jelszó megváltoztatása???

(#88107) MinionFlasH válasza jozefgucci1 (#88102) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

:D Loptam! :DDD

(#88108) LK válasza Stunts666 (#88106) üzenetére


LK
addikt

Miközben meg akartam változtatni,kivágott az Indamail. Írtam azóta 3 levelet a nekik,és egyszer mélytisztítást és egy boot utáni tisztítást is végigtoltam. Semmi választ nem kaptam még,pedig IP alapján látnák,hogy nem onnan használják a fiókom,ahonnan 7 éve.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#88109) Szasinka


Szasinka
tag

Jagdp. E100 milyen felszerelést érdemes rakni?
Töltésgyorsító fix.
Venti (még nincs BIA de minden ami csökkenti a töltésidőt jól jöhet), Célzásgyorsító (JagdTigeren nincs de annak jobb a célzásideje és a kétszeres ROF miatt nem olyan nagy gond ha egy két kapáslövést elsüt az ember 20sec+ töltésidővel már fontosabb a célzott lövés leadása), nehéz páncél (nem gondoltam, hogy valaha raknék föl de már a Jagtiger esetén is elgondolkoztam, hogy ki kellene próbálni, a tízes meg még lomhább és nagyobb....), Periszkóp volt a Jagtigeren jobb hijján és volt pár szituáció mikor pont az segített de a Jagdp. E100 esetén még inkább frontharcos szerepet képzelek el így sztem azt elhagyom.
Örömködő: sikerült a héten átléptem az overall 2000 WN8-at határt :)

(#88110) Vikthor


Vikthor
nagyúr

reason of disconnect: spam protection dossier... ??? ez wtf? meg sem szólalok a csatákban, semmit sem írtam... LOL?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#88111) h1mpi válasza Vikthor (#88110) üzenetére


h1mpi
nagyúr

valakik kedvesen reportoltak...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#88112) Vikthor válasza h1mpi (#88111) üzenetére


Vikthor
nagyúr

jaaaj ilyen kis degenerált suttyók... erre gondolhattam volna, na jól van akkor sztornó. :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#88113) Ebit válasza h1mpi (#88111) üzenetére


Ebit
addikt

Biztos vagy benne?

(#88114) h1mpi válasza Ebit (#88113) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Különben nem kap bannt, ha nem csinált semmit. Sokszor volt már olyan, hogy valakit azért reportoltak, mert jó volt az adott körben és lecsalózták.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#88115) adamgreen


adamgreen
senior tag

Meglehet, hogy a napi bejelentkezési bónusz az EU és a RU szerverekre is be lesz vezetve, de később. (Asia és NA már rendelkezik egy - egy ilyen bónusszal ami naponta sok apróságot ad - prémium nap, fogyócikkek, kredit stb. -, majd a végén egy prémium tank - tier VI - is beparkol a garázsba. Mindezeket csupán azért, mert napi szinten belépnek a játékba. - a ford.)

Mi van kedves WG ég a seggetek alatt a talaj ? :DDD

(#88116) Ebit válasza h1mpi (#88114) üzenetére


Ebit
addikt

spam protection dossier.

Erről beszélünk, te határozottan irtál rá valamit.
A különbözö forumokon, mást irnak rá.
Megjegyzem az én ismereteim szerint, max emilt kapsz, amikor ban következik.

(#88117) Departed válasza adamgreen (#88115) üzenetére


Departed
őstag

Hát igen, én szeretem ezt a WG ötletet, NA szerveren tartok a bő 10ezer csatámnál. ;]
3millió kredit + egy kicsi meg egy jól kereső T6os prémium tank + sok consumable és equipment...ha már egyre rosszabbá csinálják a játékot és egyre rosszabbak a játékosok, legalább a belépésért jár valami, játszani nem is kell, éljen! ;] :C

(#88118) h1mpi válasza Ebit (#88116) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem vagyok atyaúristen, lehet mástól van. Csak próbáltam segíteni Neki. Emailt még soha nem kaptam ban után és előtt sem.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#88119) adamgreen válasza Departed (#88117) üzenetére


adamgreen
senior tag

Végén majd magátol játszik a játék mint a botok :DDD

(#88120) adamgreen


adamgreen
senior tag

Amugy itt a teljes poszt :

¤ Korábban az lett közzé téve, hogy az új fizika tesztje két lépcsőben érkezik, az egyik a realisztikus fizikával, a másik pedig az egyszerűsített verzióval, de Storm szerint a második lépcső nem az egyszerűsített változat lesz, hanem ugyanúgy a realisztikus, csak némi módosítással.
¤ A 9.7 tesztje nemsokára jön.
¤ Teljességgel lehetséges a tier XI-es csata tier IX-esek nélkül. Az MM remekül működik. (Nem, nem elírás, a tier XI a IX-es és a X-es tankok MM besorolása, ez eredményezi a néha előforduló teljes, vagy majdnem teljes X-es csatákat, egy - kettő, vagy akár nulla IX-essel. - a ford.)
¤ Egy orosz szerver moderátor megerősítette, hogy az ellenséges töltőidő kijelző mod nem tiltott (pláne az nem amelyik a ,,Jove modpack"-ben van, ami a bal alsó sarokban a tank statisztika mellett mutatja a töltőidőt).
¤ Lehetséges, hogy a T-34-88 (zsákmányolt T-34 88 mm-es L/56-os ágyúval felszerelve) be fog kerülni a játékba.
¤ A Csehszlovák ág még a nagyon kezdeti állapotban van, a fejlesztők az első prémium közepes tankon dolgoznak, a T 40-esen.
¤ Storm eléggé vitathatónak ítéli azt az álláspontot miszerint a WoT jelenlegi fizikai rendszere elegendő.
¤ Meglehet, hogy a napi bejelentkezési bónusz az EU és a RU szerverekre is be lesz vezetve, de később. (Asia és NA már rendelkezik egy - egy ilyen bónusszal ami naponta sok apróságot ad - prémium nap, fogyócikkek, kredit stb. -, majd a végén egy prémium tank - tier VI - is beparkol a garázsba. Mindezeket csupán azért, mert napi szinten belépnek a játékba. - a ford.)
¤ Annak ellenére, hogy a BigWorld-ben megoldható lenne a randomizált objektum lehelyezés a pályákra, nem lesz megcsinálva, mert felborítaná a pályák egyensúlyát.
¤ A csaták átlag időtartama 7 perc, bár ez a tier függvényében változik. Ez az elmúlt 6 hónapban alig változott. (7 perc... jó lesz az 3 - 4-nek is, tiertől függetlenül. - a ford.)
¤ A lehetőség, hogy egy tank bezúzza a másikat ütközéssel egy szilárd objektumba (házba, falba) nem lesz megcsinálva.
¤ Úgy tűnik a T95 nem fog buffot kapni kompenzálandó a ramaty mozgékonysága a dombos pályákon.
¤ Nincs tervbe véve, hogy a prémium tankok pontosság nerfje miatt a játékosok bármiféle kompenzációban részesüljenek. (Hogy itt a 9.6-os általános pontosság nerf-re gondoltak, vagy lesz egy második, csak a prémium tankokat érintő nerf, azt nem tudni. - a ford.)
¤ Unalmas lenne, ha az összes tank, vagy legalábbis az azonos típusok ugyanakkora látótávval rendelkeznének.
¤ A Super Pershing HD átdolgozásának célja: ,,Megpróbáljuk nem megváltoztatni a páncélzatát."
¤ A fejlesztők azon (is) munkálkodnak, hogy a tank típusok még változatosabbak legyenek.
¤ A TD látótáv nerf következményeképpen a TD-k kevesebbet sebeznek (átlag összesebzési érték) úgy, hogy ők is szpotolják fel a célpontot, de összességében a sebzésátlaguk nem csökkent.
¤ Kijelentés: ,,Túl sok balhés tank van!" Válasz: ,,Akkor játssz többet ilyenekkel." (Valószínűleg a ,,statpadder" és a könnyebben játszható, kissé OP tankokra értik. - a ford.)
¤ Kérdés: ,,Mit kellene kezdenem a nagy távú támogató tankokkal azokon a pályákon amik rákényszerítenek a közelharcra?" Válasz: ,,Légy találékony smile hangulatjel"
¤ A szovjet könnyű tankok a statisztikák szerint jól muzsikálnak, talán túl jól is. (Várható egy esetleges könnyű tank nerf az oroszokhoz...... de, mint tudjuk, ha az orosz változik, az az összes többi nemzetet is érinti. - a ford.)
¤ Lehetséges, hogy egy szpotolódó pontot fognak hozzáadni a lövegcső végéhez. (Értsd: Ha kilóg a cső a bokorból, már szpotolhatnak is. Hozzáteszem, ennek a fordított változata szinte biztos, hogy már rég benne van a játékban, mikor is az ellen a lövegcső végével szoptol minket. Rengeteg, félre nem érthető (!) szituációnak voltam már tanúja amikor ,,csőszájfékek" szpotoltak fel. - a ford.)
¤ ScorpionLord ¤

(#88121) rudii


rudii
tag

Péntek! Yeahhhh! 1 hét után ideje újra adásba lenni! Gyertek és lessetek be. :D
[link]

(#88122) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Tegnap szerencsétlenkedtem a KV-1-el egy pályán (beragadtam egy vizes részbe, ahonnan a nem top motorral alig tudtam kijönni kb. 15mp-ig), majd utána a maradék két ellenfélből egyet kilöttem, erre egy játékos beírta fehérrel a chat-be, hogy "kv1 report". Ilyenkor mi van? Mit riportolt? Hol lehet megnézni, hogy mi volt velem a gondja?

(#88123) SoulReaver válasza hitman77 (#88122) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az ilyenekkel ne foglalkozz... csak trollok... Sok hülyének, ha nem tetszik valami, akkor reportol...

(#88124) hitman77 válasza SoulReaver (#88123) üzenetére


hitman77
senior tag

Ok, de ezt valaki vizsgálja? Megnézik, hogy miért mentem bele a vízbe és kielemzik, hogy direkt volt e vagy véletlen? Azt értem, hogy trágár beszédért, team killért riportol valaki, de azt ki is lehet vizsgálni. Na mindegy, nem foglalkozom vele, csak érdekes volt, mert még nem kaptam ilyet.

A hétvégi akcióban a "felszerelések árából -50%" akcióban szereplő eszközöket meg tudom venni anélkül is, hogy valamire felszerelném? Érdemes lenne előre gondolkodni.

T29-re gondolom töltésgyorsító, venti, esetleg repeszpáncél lehet a megfelelő.
A jövőben Bulldogra mit érdemes? Álcahálót, periszkópot átrakom a Chaffe-ról, harmadiknak mit érdemes felrakni?

(#88125) Bobyjack válasza hitman77 (#88124) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Meg tudod venni a felszereléseket, anélkül, hogy az adott tank a garázsodban lenne.

(#88126) jr1994


jr1994
addikt

Jó lesz ez a hétvégi leárazás csomó mindent kell vennem. Csak fogyócikk is lehetne hamarosan, karácsonykor vettem vagy 1000 kis javítót de elfogyott :D a kötszer még kitart, a prémium cuccok meg sose fogynak el annyi jön be a küldetésekből.

Hitman77: igen, bemész a Bolt-ba, ott felszerelések és úgy tudsz venni. De Bulldogra szigorúan szellőzés, stabilizátor és optika a felszerelés, azzal nincs megállás :P

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#88127) Chris0321 válasza Vikthor (#88110) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem pingelted tele a térképet?

(#88128) Ebit válasza h1mpi (#88118) üzenetére


Ebit
addikt

Emilt szoktak küldeni, de néha előfordult, hogy. nem vagy késve kaptam.

Csak próbáltam segíteni Neki.
Én úgy gondolom, biztos, lesz, olyan fórumtárs, aki pontosan, hitelesen, tud válaszolni.

(#88129) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Elindult a 9.7 CT, legalábbis akinek megvan az előző tesztkliens, az a launcher elindításával már töltheti is. Laza 9,1 GB.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#88130) h1mpi válasza Patrick76496 (#88129) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi az infót, jön is lefelé :R

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#88131) h1mpi


h1mpi
nagyúr

St. Patrick’s Day - Hétvégi ajánlat (3.14-18)

Csak azt nem írják sehol, hogy a 30 nap prém mellé mennyi arany van a 49.99 EUR csomagban...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#88132) PaJa1


PaJa1
őstag

Nashorn egyik kedvenc TDm az ágon. Vissza is vettem valamelyik 8as prém tank küldihez, könnyen meglett vele a szükséges xp. 6os és 9es TDk jöttek be leginkább a WT vonalán. a Sturer Emil gyorsan átugrós volt.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#88133) h1mpi válasza PaJa1 (#88132) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kezdek megbarátkozni vele, pedig még csak a VII-es ágyú van rajta. De ma elég könnyen grindeltem össze 15K xp-t. A fullos ágyúval tier6-ban tényleg elég komoly lesz. Bár érdekes, mert a 132 pen is bevisz elég sok mindent, mert pontos. Meg gondolom az is számít, hogy még csak 90%-osak a legények, kivéve a parancsnok azt megvettem aranyért a skill miatt (6. érzék)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#88134) PaJa1 válasza h1mpi (#88131) üzenetére


PaJa1
őstag

Holnap szerintem azt a csomagot is kiteszik, egyelőre ezt még nem hozza a shop. Én úgy 10k aranyra tippelek.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#88135) hitman77 válasza jr1994 (#88126) üzenetére


hitman77
senior tag

Köszönöm. A Bulldogra melyiket kell megvenni?

Fokozott szellőzés 1. szint? Függőleges stabilizátor Mk1?
A távcső tiszta abból csak egy van..

(#88136) jr1994 válasza hitman77 (#88135) üzenetére


jr1994
addikt

Szellőzés minden könnyű tankra 1. szint (azt hiszem), a stabilizátor is Mk 1.
Egyébként itt meg tudod nézni ha legörgetsz.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#88137) h1mpi válasza hitman77 (#88135) üzenetére


h1mpi
nagyúr

[link] Equipment fül, amúgy venti, stabi és távcső

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#88138) Vikthor válasza Chris0321 (#88127) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Nem. Elég ritkán pingelek, kb 10x csatánként.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#88139) hitman77 válasza h1mpi (#88137) üzenetére


hitman77
senior tag

Köszönöm mindenkinek!

(#88140) #70516736


#70516736
törölt tag

egy hónap kihagyás után engedett játszani kicsit

(#88141) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

A vége iszonyat izgalmas volt, sajnos vesztettünk! :( 2618dmg 9458wn8 :DD

(#88142) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Ez a küldi jól lehet lefordítva? :

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#88143) Bingisz


Bingisz
addikt

Első morzsák a 9.7-ből:

-Most arties got a major view range nerf between of 30 and 50 meters;
-Foch 155 aim time buffed from 3 to 2,8s, penetration nerfed from 293 to 272mm;
-Batchat got a stabilization buff (accuracy on the move improved by 12 percent), penetration nerfed from 259 to 249mm;
-Leopard Prototyp A and Leopard 1 penetration nerfed from 268mm to 257mm;
-Leopard Prototyp A got a stabilization buff (accuracy on the move improved by 9-10 percent), and reload time got buffed from 11,1s to 10,9s;
-Leopard 1 got stabilization buff (22 percent);
-E50M penetration got nerfed from 270 to 259mm;
-Jpz E-100 penetration got nerfed from 299 to 278mm;
-Type 61 top gun and STB-1 gun penetration got nerfed from 258mm to 248mm;
-STB-1 got stabilization buff (12 percent) and the gun aimtime was buffed from 2,3 to 2,2s;
-Charioteer, FV4202 and Centurion 7 top gun penetration nerfed from 268mm to 257mm;
-FV4005 and FV215b (183) AP shell penetration got nerfed from 310mm to 288mm;
-Firefly viewrange increased from 360 to 370m;
-M48A1, M60 gun penetration got nerfed from 268mm to 257mm;
-M48A1 Patton got accuracy loss from moving turret buff (you now lose 33 percent less accuracy);
-T110E3 and T110E4 penetration got nerfed from 295mm to 276mm;
-T110E4 got accuracy loss from moving turret buff (you now lose 17 percent less accuracy), aim time was buffed from 2,9s to 2,8s;
-T-62A, Object 430, Object 907 and Object 140 penetration got nerfed from 264 to 253mm;
-Object 263 penetration got nerfed from 290mm to 270mm, stabilization got buffed by 12 percent and reload time got buffed from 10,7s to 10,5s;
-Object 268 penetration got nerfed from 303mm to 282mm;
-Object 704 and ISU-152 (top gun) penetration got nerfed from 286mm to 266mm;
-Chinese 121 tank penetration got nerfed from 258mm to 249mm, reload got buffed from 9,6 to 9,4s and there's also accuracy loss from moving turret buff (you now lose 14 percent less accuracy).

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#88144) hali01


hali01
őstag

ÜDV mindenkinek!
A [_H-D_] Hun-Dogs Tagfelvételt hírdet.
Feltétel:TS3,T10 tank,16+.
Ha érdekel,irj rám priviben,vagy a játékban keress meg.

hali01

(#88145) adamgreen válasza Bingisz (#88143) üzenetére


adamgreen
senior tag

Medek meg is érdemlik nagyon helyes.Rájuk fér vicc amit müvelnek a játékban. ;]

Amugy elnézve a listát lesz itt sirás dögivel :DDD

(#88146) Stunts666 válasza zozimoto (#88142) üzenetére


Stunts666
őstag

Destroy the tracks of 3 enemy vehicles and cause damage to immobilized vehicles three times before their tracks are repaired.

(#88147) Enzolord válasza Bingisz (#88143) üzenetére


Enzolord
addikt

Mi ez a nagy Nerf áradat.. Elmehetnek ám a sunyiba... Szegény csillagrombolómat hova akarják még nerfelni??
De az E4re ráfért már, az úgyis OP.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#88148) adamgreen válasza Enzolord (#88147) üzenetére


adamgreen
senior tag

Csillagrombolodat csak ne védd amikor egyhitel egy is3 at :DDD vicc az is.

Meg E100-ba 1200 öt sebez. Szal ennyi belefér neki is :C

(#88149) szallasi007 válasza Bingisz (#88143) üzenetére


szallasi007
őstag

Végülis elérik hogy ha elérem a 2k win8at azonnal törlöm az accomat, nevetséges hogy azokkal a tankokkal kell megállni majd kvzni meg cigizni aminek kb rohangálás lenne a lényegük. Annyi bokorharcos med lesz pár peccsen belül mint régen td. Marad majd a light meg az arty a többi kb semmire nem lesz jó :( :(( :O :O

Van olyan 10-es med amit nem nerfelnek? Következő mi lesz? Kevesebb lőszer vagy? Ultralow armor? Édes Istenem pedig hogy szeretem ezt a fos játékot...........

[ Szerkesztve ]

(#88150) ddt500hu válasza Enzolord (#88147) üzenetére


ddt500hu
veterán

Az AP-jat nerfelték. Azt meg nem használom. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.