Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#87051) adamgreen válasza rlazol (#87050) üzenetére


adamgreen
senior tag

- smart modified autoaim, that can track a target behind obstacles and highlight its contour. Also, it doesn't aim at the center of the vehicle, but at (preprogrammed) vulnerable spots. Oh, and it also calculates the speed of the target and aims in front of it to compensate (pre-aim)
- automatic fire extinguisher/repair, a script that triggers the repair/extinguish automatically as soon as it happens
- removes any aim circle jerking (contrary to he official version, there is no jerk even when you get rammed)
- counterarty hack that puts a red dot on the spot enemy arty just fired from
- sixth sense mod that replaces the perk (if you don't have it), it shows you not only you are targetted but also who's targetting you
- artymode for tanks and TDs, snipermode for arty (with the artymode you can fire HE shells accross the map with a regular tank)
- tracerhack (visible and color tracers)
- a mod showing on minimap where trees fell or buildings got destroyed ("ideal for field commanders")
- a mod that removes ALL vegetation and "binoculars" in sniper mode
- laser pointer mod
- a free camera mod
- enemy reload timer
- white wrecks
- fire burst mode
- extended zoom in sniper mode

csak ennyit csinál ;]

(#87052) Dirtyz


Dirtyz
őstag

T-34-85 után lépnék tovább, T-43 vagy KV-13 legyen az utód?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#87053) h1mpi válasza Dirtyz (#87052) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A KV-13 nem vezet tovább a tier X felé 9és vissza se tudsz jönni, az IS felé megy), ha az a célod, tehát csak a T-43 a következő.

(#87051) adamgreen: dl link? ;] (csak vicc)

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87054) rlazol válasza adamgreen (#87051) üzenetére


rlazol
addikt

:Y
köszi!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#87055) Tomi0703 válasza Dirtyz (#87052) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hát a heavy ág kell vagy a med? De ha ezen a vonalon indultál el akkor gyanítom a medek kellenek, szóval T-43. Amúgy szvsz a KV-13 jobb.

(#87056) Terek


Terek
tag

ha képzek női legénységet Leopard PT A-ba vagy Leopard 1-be,azokat utána át tudom képezni T55A-ba?(megeggyezik a legénysége mind3 tanknak)

(#87057) Bingisz


Bingisz
addikt

Ezért mondtam, hogy egy szánalom banda az EU staff. Mondjuk nem kicsit "thug life", amit művelnek, mert folyamatosan téma volt eddig is, hogy mennyire ki van rájuk akadva a minski főhadiszállás, erre még tovább fokozzák a sz@rkavarást. Eddig is rühelltem őket, a mi klánunknak ugye személyesen is kijutott a jóból tőlük, de most már kívánom nekik, hogy SerB szó szerint nerfelje a kis p*csüket.... :(((

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#87058) h1mpi válasza Bingisz (#87057) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mit követtek el a Zwack ellen? Láttam nem úgy sikerült a Winter Cup, ahogy terveztétek...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87059) emre válasza h1mpi (#87058) üzenetére


emre
veterán

[link]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#87060) Bingisz válasza h1mpi (#87058) üzenetére


Bingisz
addikt

Ó ez nem a Winter Cup. Ott sajna kikaptunk az IDEAL ellen, úgyhogy nem jutottunk ki a csoportból. Mondjuk a top 16 azért nem egy szégyellnivaló eredmény szvsz.

A mi afférunk dióhéjban annyi, hogy az egyik kampány közepén, ahol épp nagyon nagyon jó pozícióban voltunk, nem küldtek el egy levelet, amire nekünk asszem 24 órán belül válaszolnunk kellett volna. Így az event közepén kirakták a klán összes tagját két nap pihire.

Szerk.: Közben, látom Emre linkelte a történet elejét is, szóval annyit hozzáteszek átvezetésnek, hogy az elején tulajdonképpen el sem voltak hajlandóak árulni, hogy miért is lettünk bannolva. Először volt ez a fake csata dolog, amit az ő CW szakértőjük elemzett, aztán csak sikerült valahogy kibogozni, hogy az e-mailt felejtették elküldeni a komplett vezetőségnek...

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#87061) h1mpi válasza emre (#87059) üzenetére


h1mpi
nagyúr

köszi nem is hallottam akkor erről

(#87060) Bingisz: az tényleg szemét dolog. Az eredmény nagyon jó, főleg a 16-ban lenni. Csak linkin a streamjében mondta, hogy sima ügy lesz a csoport.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87062) Bingisz válasza h1mpi (#87061) üzenetére


Bingisz
addikt

Legjobb esetben is csak második helyen jutottunk volna ki, mert a csoportban ott volt az a csapat, aki 100%-ban előre megjósolva meg is nyerte az egészet. Most náluk is áll a bál, mert nem kapták meg a +25% goldot, ami amúgy a 400.000 gold nyeremény mellett potom 100.000 ugye. Az meg nem kevés. Csak ugye ez is WG EU.....

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#87063) h1mpi válasza Bingisz (#87062) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze, mert az valóban nem egy klán volt, hanem a verseny előtt direkt emiatt csinálták és léptek be emberek. Gondolom levágta a WG EU. Amikor neveztek még egész más klánokból volt a csapat összerakva. 2-3 naposak a regek a klánban. Nálatok is játszott Epicskill, de ő se Zwackos, hanem s3al-es.

In the Final Stage, if the team has only members from the same clan, they will receive a +25% boost to their prize gold!

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87064) K3NZO


K3NZO
senior tag

Újabb kérdésem :B , hol tudom beállítani, hogy mutassa az általam kiosztott sebzést, a bal felső sarokban az FPS mellett?

"Per aspera ad astra"

(#87065) rlazol válasza K3NZO (#87064) üzenetére


rlazol
addikt

ez is vmelyik mod. aslainban benne van.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#87066) h1mpi válasza K3NZO (#87064) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Dmg panel

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87067) K3NZO válasza rlazol (#87065) üzenetére


K3NZO
senior tag

Köszönöm!

"Per aspera ad astra"

(#87068) Simi37


Simi37
őstag

Pontosságnerf pls ;] :P

Garantálom h Én lőttem a legtöbbet 300mnél messzebről, min lövés megvolt, találati arány a lehető legjobb...miért nem adott harckocsizót? ;] ;] :DD

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#87069) fradi81 válasza K3NZO (#87064) üzenetére


fradi81
veterán

hitlog néven keresd.

moto g72, Ninebot d28e

(#87070) Bobyjack válasza Terek (#87056) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Nem kell átképezned őket, alapból tudod büntetlenül használni benne, mert prémium tanknak számít.

(#87071) Kalos7


Kalos7
tag

LTTB tankra milyen felszerelést ajánlotok venti és távcsőn kívül 3.-nak?

(#87072) h1mpi válasza Kalos7 (#87071) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Töltésgyorsító egyértelműen

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87073) adamgreen válasza Kalos7 (#87071) üzenetére


adamgreen
senior tag

Camoja elég durva

[link]

Én most töltésgyorsito helyett álcaháloval tolom . Hagyjuk mit produkál.
MAx akkor vesznek észre ha nekem ütköznek ;]

(#87074) h1mpi válasza adamgreen (#87073) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezt jó, hogy belinkelted, már értem, miért vesznek észre az Aufk. Pantherrel... és miért nem vettek észre a VK2801-el.

E-25 camoja 25!! :D

(#87075) adamgreen: én ismerem nem is szeretem, mert ahogy írtad is nehéz felspotolni. A ru251-nek is jó kis camoja van, majd azzal csinálom meg a HTC LT-15-öt ha eljutok odáig és meglesz.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87075) adamgreen válasza h1mpi (#87074) üzenetére


adamgreen
senior tag

LTTB-t kevesen ismerik egy igazi kis aljas patkány . Nagyon rohadék tud lenni. ;]

Ja hát az E25-öt hagyjuk :C

[ Szerkesztve ]

(#87076) adamgreen válasza h1mpi (#87074) üzenetére


adamgreen
senior tag

Én a Stug 4 és a t28 htc nél az ucsó LT küldiket ezzel csináltam meg . :DD

(#87077) h1mpi válasza adamgreen (#87075) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ilyen az E-25 max camoja :D beteg

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87078) adamgreen válasza h1mpi (#87077) üzenetére


adamgreen
senior tag

:C :C :C

ez az

(#87079) Terek válasza Bobyjack (#87070) üzenetére


Terek
tag

szóval akkor leképzem őket Leopard1-be és mihelyt megvan a t55a mehetnek is bele?semmi átképzés,semmi?
az úgy már beszélgetés akkor :DDD

(#87080) Bobyjack válasza Terek (#87079) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Igen, mindkét tankban egyszerre tudod őket használni.

(#87081) Chris0321 válasza emre (#87040) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem egyszer T34-el a csatában első lövésem volt full hp-ról egy IS3, szerencsére velem egyszer sem fordult elő hála a vizes lőszerrekesznek. Persze nem egyszer sérült meg, nem is nagyon mertem másra használni a javítókészletet.

(#87082) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Van létező előnye a Stug IV-nek a rendes Stughoz képest? Prémium mm, azon kívül?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#87083) Chris0321 válasza Bad Pritt (#87082) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem is tudtam, hogy könnyített mm-et kap. Tudtommal annyi előnye van, hogy átképzés nélkül rakhatsz bele német td legénységet és egyedi tank tehát nem lehet megvenni vagy máshogy megszerezni csak a küldetéseken keresztül. Már akinek sikerül.

(#87084) Bad Pritt válasza Chris0321 (#87083) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most Szetszedlek cimborámnak meglett, mentünk egyet, azzal a lendülettel én takarékra tettem a küldetéseket. Ilyen egy forintot nem érő tankot rég láttam a játékban testközelből. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#87085) Emu


Emu
őstag

Akit érdekel egy jobb T34-85 kör: [link]

Tanulni nem hiszem, hogy lehet belőle mert szerintem elég tomato vagyok még, de kritikát szívesen fogadok :)

(#87086) Chris0321 válasza Bad Pritt (#87084) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem is a tank a lényeg, rengeteg kreditet és egyéb dolgot lehet összehozni a küldetésekkel már a stuggal is és csak többet adnak a későbbi küldik.

(#87087) Bad Pritt válasza Chris0321 (#87086) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen, az feltűnt, hogy a tank annyira nem lényeg. De gondolom elég meló volt őket balanszolni meg modellezni, hogy legyen elfoglaltság fejlesztőéknél. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#87088) jagada


jagada
őstag

A brit ágon van valami értelmes tank t7-t8-ban ami OP-nak mondható?? A hulladék megymagköpködő ágyúiktól kivagyok.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#87089) Simi37 válasza jagada (#87088) üzenetére


Simi37
őstag

FV207 ;] 1250 nem éppen meggymag ;] Na viccet félretéve szerintem a Cérna és a Centi 1 már egész jó de ami utánuk jön...ha másért nem akkor azért érdemes játszani :)

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#87090) h1mpi válasza Chris0321 (#87086) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pontosan, ez a Stug IV nem egy nagy szám, egy átlagos tank tier 5-ben semmi kiemelkedő.
Viszont a kredit és a cuccok miatt megéri.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87091) szbalogh válasza h1mpi (#87090) üzenetére


szbalogh
őstag

Engem csak a tank motivál. Kreditet bármikor lehet farmolni.
Nemsokára végzek a T95E2-vel (130k xp van hátra) aztán nekiállok a küldetéseknek rohamtempóban.

Nick: HE_Storm

(#87092) h1mpi válasza szbalogh (#87091) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az obj 260 tetszeni fog, szval hajrá :) amúgy Nekem az a zseniális benne, hogy 1-2 milliót is össze lehet szedni és nem kell prémtankkal "szenvedni".

A Stug IV és a T28HTC is az eddigi infók és Stug esetében saját tapasztalat szerint átlagos.
A T-55A-ról még nem hallottam senkit nyilatkozni, de az obj260 az nagyon op. Szerintem az IS4-7 párost is veri az alapján, amit replayben és a nyers adatokban láttam róla.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87093) szbalogh válasza h1mpi (#87092) üzenetére


szbalogh
őstag

A T55A a fő célom, mert a medek a kedvenceim és lenne mindig egy 9-es tankom amivel mehetek szakaszba ha épp ilyen tierben akarnak menni a többiek. A t28 nagyon jól jönne az E3 legénységet szorozgatni. A 260 tényleg OP a tesztek szerint, annyira nem motivál, de tény, hogy igazi trófea lenne :D

Ja, tegnap előtt kipattintottam egy T55A-t :DDD Jött a kék stronk a lila 50M haverjával, hogy majd jól kifiléznek. Arra nem gondoltak, hogy elég nagy HP fölényem volt WT Pz-ben, mert végig siemkakempeltem a meccset :) Az 50M jutott csak a közelembe, jött nagy lendülettel, hogy a maradék hp-t lerammolja majd rólam... pár méterre volt tőlem mikor betöltöttem :D Amúgy meg a végén éppen hogy csak nyertünk. Egy bc artynk maradt T-54-el szemben. A med 3x mellélőtt... az arty csak egyszer, aztán szerencsére eltalálta.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#87094) jagada válasza Simi37 (#87089) üzenetére


jagada
őstag

Az a baj, hogy azok előtt viszont ott van a Comet meg a BP, amik szerintem fostalicskák a megymagköpködőikkel, amiket utálok.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#87095) mcwolf79 válasza jagada (#87094) üzenetére


mcwolf79
veterán

Comet nagyon is használható, BP pedig ha top tier-ben van akkor (helyes használat mellett) szinte elpusztíthatatlan.
Én is rettegtem a BP-től, de elég jól haladok. Már csak 20k XP a cérna.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#87096) Chris0321


Chris0321
addikt

World of Tanks Magyar Portál:

Elindult a 9.7-es patch szupertesztelése. Nem sok változás lesz, a fő hangsúly az új mozgásmechanika tesztelésén van.
- 5 új HD tankot fogunk kapni: ELC AMX, E-100, Jagdpanzer E-100, IS-4 és T26E4
- A Super Pershing páncélzatát úgy néz ki ismét nerfelik
- Új tankokra utaló fájlok is érkeztek a patchben: a lengyel T-34/85 “Rudy”, a német IS-2 Berlin, a német ISU-122S Berlin, és a Cromwell Berlin harckocsik
- Storm privát beszélgetéséből kiderült, hogy a VK3002DB statisztikái vackok, buffolni fogják majd
Ezek még nem végleges információk, a részletek később érkeznek.

jagada: Az, hogy neked nem jönnek be a gyorsan tüzelő ágyúk még nem jelenti azt, hogy szarok de ha neked nem jönnek be az ilyen tankok a Panther ágra rá se nézz.

[ Szerkesztve ]

(#87097) h1mpi válasza Chris0321 (#87096) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ebben az esetben vissza lehet váltani az SP-t?

(#87098) Chris0321: köszi, remélem legalább ingame gold-ra vissza lehet váltani. Nem rossz tank, de nekem nem jött be, mert gyakorlatilag 500WN8 felett már mindenki tudja hol kell belőni és be is lövik...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87098) Chris0321 válasza h1mpi (#87097) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem tudom, csak ennyit írtak. A wotinfo.hu-n pedig már ezt írták ki: Első blikkre a Super Persing egy újabb frontpáncél nerfet kapott, de ez még nem bizonyított.

(#87099) jagada válasza Chris0321 (#87096) üzenetére


jagada
őstag

Nem a gyorstüzeléssel van bajom, hanem az alacsony penetrációval társuló kis sebzéssel.

mcwolf79: erre a TOP tier-re én nem építenék, egyébiránt t7-ben ha összefutottam egy BP-vel simán nekimentem és lefarmoltam eddig mindíg, kapott 3-at oszt a garázsban találta magát, akkora célpont, hogy elvéteni sem lehet, döntött páncélról meg még nem is hallott :D

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#87100) odrif válasza Chris0321 (#87096) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

A Super Pershing páncélzatát úgy néz ki ismét nerfelik.

Ebben az esetben itt lesz az ideje eladni azt a vackot.

20 éve a Prohardveren

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.