Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#87501) SoulReaver válasza emre (#87491) üzenetére


SoulReaver
veterán

de király, pont emiatt rinyáltam a spotolós küldiknél, hogy honnan tudjam, kit spotoltam én... :) köszi! :R

(#87502) Chris0321 válasza emre (#87491) üzenetére


Chris0321
addikt

Kipróbáltam az Aslainban lévőt, nekem semmit nem használt mert teljesen fals adatokat írt ki.

(#87503) h1mpi válasza Chris0321 (#87502) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem fals csak nem tudja kiszámítani pontosan. Írja is, hogy nagyon pontatlan, akár 40%-ot is tévedhet.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#87504) szallasi007 válasza emre (#87499) üzenetére


szallasi007
őstag

Értem

(#87505) zozyk válasza h1mpi (#87503) üzenetére


zozyk
addikt

40%-ot? Több lesz az. :)

Kivettem a {spotted_damage_theory_max} értéket,mert az totál kamu-t írt,csak ezt hagytam a kiírásban : {spotted_damage_theory}

Játékban ezt írta:

A végén meg ezt kaptam:

Ha átírjátok az xml-ben a sorokat,ékezetes betűket ne használjatok. :K

[ Szerkesztve ]

(#87506) Chris0321 válasza h1mpi (#87503) üzenetére


Chris0321
addikt

Utolsó csatában 4**-et írt ki. 1633-at sikerült összehozni a csataösszesítő szerint. Én a részemről szedem le.

(#87507) jozefgucci1 válasza zozyk (#87505) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Na jó ,de ez amúgy úgy működik , hogy a wn8 értékedet megszorozza az átlag Tierel majd abból gyökötvon és ehhez adja hozzá a sebzést és ebőől levonja még az adott tank HP-ját .Tehát amit neked kiírt az reális volt csak a valós 288 után te kisatíroztad a "béna vagy és ez nem a program hibája feliratot" . :DDD :C

Biztos ami biztos Offba raktam , mert a végén valaki beküldi Serbnek kérdésként a képletem.....

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#87508) hesszan


hesszan
aktív tag

Sziasztok!

Azért írok, mert szakasztársakat keresek. (és később lehet h majd klánt is mert ez a stronghold – megemelt egyéni ezüst bevétel? - érdekes lehet)
Szakasz első sorban a stug küldi miatt. LT11, MT12, SPG14 szakasztársak hiányában áll (TD/HT kifullozva kész) A küldikhez sajnos a tankállományom nagyon korlátos. SPG orosz VIII su14-2, LT VI Mt-25, VII LTTB, MT japán VIII STA-1 (meg az orosz V Matilda de azt inkább ne erőltessük)
Ha tényleg nincs időlimit, akkor előbb utóbb a második ingyentankra is alkalmasnak tartom magam, de stugos küldik szerintem teljesíthetőek. [párszor nekem is lehet mákom jeligével]

Lassan egy éve tankozok (2014.03 kezdtem hozzá nem értőként), ezt a fórumot kb fél éve olvasom, sok hasznos tippet tanácsot megfogadtam már innen. (Köszi!) A játékbeli nevem is Hesszan Garázsom: Egyéni célom/céljaim felé szépen haladgatok (stabil 1000 feletti wn8, 50% feletti wr utána pedig élvezetes játék) Semmi átlag feletti nem várható tőlem. Prémiumom fiókom van, remélem az marad is hosszútávon, aranyam szinte csak amit ingyen be lehet zsákolni (most ~500 van felszerelés leszedésre spórolósan használva, bár garázshelyből kéne vagy 10-20 de az nem mostanában lesz) Prém járművem csak gyarta van, gyatra legénységgel. Nyugodt, sehova nem siető szakasztársat keresek, aki elnézi a hibáimat is. Random időpontokban tudnék szakaszozni wot-os képességeimnek megfelelően leginkább esti órákban + hétvégén, de van hogy napokig nem játszok :/ van mikrofonos fülesem (ts-t soha nem használtam még, skype van)

Sungdurung

(#87509) Pete55555 válasza szbalogh (#87446) üzenetére


Pete55555
addikt

Ja, végül is mindegy, hogy repesszel belőnek-e vagy sem....

...Szeretem leracsniztatni...

(#87510) TESCO-Zsömle válasza Chris0321 (#87506) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem önmagában azért már megéri, hogy mutatja kit spotoltam én. Tudom mondani az arti-s szakasztársaknak ,hogy mire lőjenek. Az, hogy a DMG mennyire pontos vagy sem nem igazán számít, mert attól, hogy kiírja, nem lesz se több, se kevesebb a spot DMG. Ez tipikusan az a dolog, amire nem tudsz rágyúrni. Hiába látod, hogy még 300 kéne, nem rajtad múlik, hogy lőnek-e bele.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#87511) emre válasza emre (#87491) üzenetére


emre
veterán

Angol nyelvű fórum, erősen bízok benne hogy fejlesztik, és előbb-utóbb hiteltérdemlő adatokat fog mutatni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#87512) Chris0321 válasza TESCO-Zsömle (#87510) üzenetére


Chris0321
addikt

Úgy vettem észre az sem működik rendesen, remélem neked több szerencséd lesz vele. Én részemről mot töröltem le, úgy vettem észre az fps-em is csökkent miatta.

(#87513) TESCO-Zsömle válasza Chris0321 (#87512) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én beáldoztam a játék "szépségét" a modokért. A felük nélkül már el sem indítom, annyira hozzájuk szoktam. Főleg a Gnomefather hangmodok után van hiányérzetem egy-egy patchet követően. Iszonyú szarok a gyári hangok.

Bezzeg, mikor egy ilyet hall az ember... Viccen kívül ez a hangmod indított el a videóban látható TD felé.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#87514) h1mpi válasza TESCO-Zsömle (#87513) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Egyedül a motorhangokat nem bírom az nagyon zajos :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#87515) Chris0321 válasza TESCO-Zsömle (#87513) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen, nekem is van pár mod amit szeretek, a GnomeFather modok is régen köztük vannak és az xvm is alap, szeretem tudni milyen játékosokkal kerülök össze. Én úgy éreztem nekem ez a mod még túl kiforratlan.

(#87516) bluyoo válasza h1mpi (#87514) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Azt én is leszedtem! :DDD De a lövegeknek klasszisokkal jobb a GnomeFather hangja.

Bazinga!

(#87517) benvolio


benvolio
őstag

Elég vicces lett a játék az utóbbi időben, mert nálam az rng, a lag, a bug dönti el, hogy nyerünk vagy vesztünk. Csak, hogy egyet mondjak a sok közül, nagyon sok lövés, mintha egy mágnes lenne a tank előtt a földön úgy csapódik bele a földbe a lövedék, pedig hosszan célzok és pontosan. Na ezért én is vicceskedtem egy kicsit. Nem volt még Fadin medálom ezért kitaláltam, hogy a T30-ba csak nyolc ammo-t teszek és úgy játszok, hogy az utolsó lövedékkel végezzek az utolsó ellenféllel. Ötödik ilyen csatára meg is lett: kép :C Mikor már az utolsó arty-t kerestük el kellett kettőt lőni a semmire, hogy az utolsóval szedjem ki. :DDD

(#87518) h1mpi válasza benvolio (#87517) üzenetére


h1mpi
nagyúr

ez mekkora, grat! :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#87519) jr1994


jr1994
addikt

Valamit csinálhattam a játékkal de felcserélődött a z és az y betűm :D :D játékon kívül meg jó maradt. Valaki ötlet? Nekem fogalmam sincs :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#87520) rlazol válasza jr1994 (#87519) üzenetére


rlazol
addikt

újraindítás?
azonos a játék és a környezet nyelve?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#87521) Bingisz válasza jr1994 (#87519) üzenetére


Bingisz
addikt

Alt+Shift asszem.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#87522) szbalogh válasza jr1994 (#87519) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem is...

Nick: HE_Storm

(#87523) jr1994 válasza Bingisz (#87521) üzenetére


jr1994
addikt

KÖSZI!! :R

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#87524) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Nekünk ilyen event miért nincsen? :( Szemét ruszkik. :D

magyarsrac

(#87525) h1mpi válasza [HUN]Dani (#87524) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mert van T34-em :)) illetve van a meghívásos tank és a személyes misszió (4 tank) és nem rég volt a WZ-111, szval nem kell panaszkodnunk.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#87526) [HUN]Dani válasza h1mpi (#87525) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nyilván nem kell. Viszont szerintem ott is volt WZ küldi illetve ott is megy a személyes küldetés sorozat, szóval..

Az meg, hogy van T34-ed nem gáz, mert ha megcsinálnád akkor megkapnád az árát goldban.

magyarsrac

(#87527) sith7 válasza h1mpi (#87525) üzenetére


sith7
nagyúr

Azért a wz-111 - et, ne említsük egy lapon a T-34 - gyel ... szvsz :U

(#87528) szbalogh válasza [HUN]Dani (#87524) üzenetére


szbalogh
őstag

Jó lenne már egy T34 küldetés, mert eléggé fáj rá a maradék fogaim közül több is :DDD
Jah, tegnap SerB észrevette, hogy 50k xp alá mentem a WT-vel, ezért gyorsan bekapcsoltatott nekem egy kis szopóágat. Mindegy, ha marad az eddigi átlag, akkor a héten meg lesz a T95E2 :C

Nick: HE_Storm

(#87529) h1mpi válasza sith7 (#87527) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Miért ne? Ezt fejtsd ki részletesen, mert szerintem mind a két tank hasonló játékstílust követel meg csak mind a kettőnek más az erőssége.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#87530) [HUN]Dani válasza h1mpi (#87529) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Hasonló játékstílus? Egyik tankkal az ellenfél arcába kell mászni, míg a másikkal inkább második vonalból lövöldözni.

magyarsrac

(#87531) h1mpi válasza [HUN]Dani (#87530) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A tornyozásra értettem. Azok a WZ-k, akik az arcba mászós stílust játsszák nem is sokáig élnek. Kapnak egy ammo racket és hello illetve az alját bárki átlövi. Nekem még sose okozott gondot f2f, de annál inkább, ha egy domb mögött bujkált.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#87532) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Ha szakazozok egy újoncommal a T95E2-ért akkor lehet valahol látni, hol tartunk az 1 millió XP elérésében? Illetve csak a nyertes csaták, és mindketten a Top10-ben vagyunk azok számítanak?!

(#87533) szbalogh válasza MinionFlasH (#87532) üzenetére


szbalogh
őstag

Igen, ha belépsz a wot honlapra az accountoddal, akkor jobb oldalt fent a nevedre kattintasz -> account management -> aztán az invite friends lapon recruit progress.

A többit nem tudom, én 10-es tank kihúzással csinálom.

Nick: HE_Storm

(#87534) MinionFlasH válasza szbalogh (#87533) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

1000 hála, és köszönet ezt sose találtam volna meg, pedig kb. egy órát keresgéltem. :) :R

Kemény 6183 XP már megvan. :DDD Neked megvan már, ha igen jó tank?

(#87535) h1mpi válasza szbalogh (#87533) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Elkezdtem én is LT I-el :DDD még jó, hogy van az a II-es prém tankom :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#87536) lacibacsi válasza szbalogh (#87533) üzenetére


lacibacsi
addikt

Szia!

A nagyfiamnak besegítenék az ajándéktank megszerzésében. Meghívattam magam egy új acc-ra.
Mielőtt nekikezdenék azért megkérdezem: Melyik ágon lehet a leggyorsabban (időben és xp-ben) eljutni a 10-es tankig?

Szovjeteknél az arty (SU-14-1), közepes (KV-13), nehéz (IS) és páncéltörő (SU-152) ágon T7-ben vagyok, kopogtatok az LTTB ajtajában. Amcsiknál T6-ban járok: T-37, Hellcat, Jackson vonalon. Ezeket tehát ismerem.
Ezeknél a vonalaknál van könnyebben járható út?

Köszönöm.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#87537) h1mpi válasza lacibacsi (#87536) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem az RHM ág, az még szórakoztató is.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#87538) TESCO-Zsömle válasza [HUN]Dani (#87524) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Náluk a naptár is egy kicsit másképp néz ki, mint nálunk...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#87539) lacibacsi válasza h1mpi (#87537) üzenetére


lacibacsi
addikt

Hmmm. Köszönöm. Azt ki is hagytam a felsorolásból, hogy a németeknél a Pz.Sfl.IVc-nél járok. valóban szórakoztató vonal eddig. Ha így megy végig, akkor tényleg elgondolkodtató, hogy ezen induljak. (Legalább már rutinom is van errefelé...)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#87540) Departed válasza lacibacsi (#87539) üzenetére


Departed
őstag

Nem így megy végig, hanem egyre jobb lesz. :D
RHM és WT auf PZ4 nagyon szórakoztató FUN verdák - a T10esről meg inkább ne is beszéljünk. :K

(#87541) lacibacsi válasza Departed (#87540) üzenetére


lacibacsi
addikt

:R

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#87542) sith7 válasza h1mpi (#87529) üzenetére


sith7
nagyúr

A T34 többet ér, mint a wz-111, szvsz, utóbbi ingyen sem kellene

(#87543) szbalogh válasza TESCO-Zsömle (#87538) üzenetére


szbalogh
őstag

No comment...

Amúgy ha a google fordítónak lehet hinni ugyan az a feladat a T34-ért, mint a WZ-111-ért. Az ünnepek előtt állítólag azért változtatták meg a T-34-85M küldit WZ küldire, emrt kisírta magának az EU közösség. Bizstos lesz most is nyígás, remélem itt is lesz ez a küldetés :)

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#87544) Departed válasza sith7 (#87542) üzenetére


Departed
őstag

Az a 175-ös pen nekem sem tetszik, a T9-es WZ-111 Model 1-4 viszont nagy kedvencem, FUN jármű mert neki legalább van ütős lövege. :K

(#87545) h1mpi válasza sith7 (#87542) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azt hittem pont fordítva gondolod :B

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#87546) TESCO-Zsömle válasza szbalogh (#87543) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Usakok is T34-et kaptak, miközben mi a Super Pershing-ért tekertünk, mégse lett belőle semmi...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#87547) PaJa1


PaJa1
őstag

Udv!
Eleg reg nem kovettem mar a topikot, a PHt se, de most ujra idetevedtem :)
Elofordul, hogy akkor vagyok online (most igy betegen, otthon fekve foleg), mikor a klanbol es a baratlistarol sincs ember szakaszozni vagy csapatozni.
Szivesen csatlakozok klantol fuggetlenul hasonlo/jobb teljesitmenyu jatekosokhoz, akikkel lehet kuldetest csinalni, tank agat huzni, elutni az idot, tanulni toluk (15k csata utan is van mit, foleg egy hosszu kihagyas utan) es beszelni kozben, akar ingame, akar TSen.
Altalaban tier6+ tankokkal megyek, no arty (kis FV fostos lett, pedig mokas volt).

ui
nincs meg minden billentyu a laptopon, igy altalaban ekezet nelkul irok.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#87548) sith7 válasza h1mpi (#87545) üzenetére


sith7
nagyúr

no problem ;)

(#87549) adamgreen


adamgreen
senior tag

[link]

Azért az ELC AMX HD ben odab*sz :R

(#87550) PR0JECTNR56 válasza adamgreen (#87549) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Aggasztó ez a ponyva-fétis, amelyet a grafikus tervezők gyakorolnak valahányszor új modellt készítenek, de a többi részletében viszont tényleg nagyon szép lett.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.