Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#88051) adamgreen válasza h1mpi (#88049) üzenetére


adamgreen
senior tag

Érdekes az biztos szokni kell majd meglátjuk milyen lesz a végleges.
Elvileg nyáron már jön :DDD

[ Szerkesztve ]

(#88052) h1mpi válasza adamgreen (#88051) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Itt a topedó lesz az arty :D

(#88053) yarsley válasza adamgreen (#88048) üzenetére


yarsley
aktív tag

Mostanaban nem neztem WoW-ot, tovabbra is Tokyo drift feeling-je van? :DD

[ Szerkesztve ]

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#88054) neato3loco válasza h1mpi (#88052) üzenetére


neato3loco
senior tag

Két percet néztem egy videóból, de brutál effektek voltak, amikor egy másik hajó elé lőtt pár száz méterrel. Nagy puffanás, rakéta vagy lövedék követés - nem tudom - aztán a nagy becsapódások a hajótestben. Brutális!

Kár, hogy egyszerre két játékkal játszani nem olyan élvezetes, mint egyre ráfókuszálni. Mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok! :C

[ Szerkesztve ]

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#88055) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Végre, pedig nem is sebeztem sokat!

(#88056) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Megadtam a telefon számom a 2nd accon és adott 100 aranyat. Még mindig működik ezek szerint.

(#88057) rlazol válasza jozefgucci1 (#88009) üzenetére


rlazol
addikt

jozefgucci1 - különbözőek vagyunk. a gyerekrdnek a siker azonnal kell, és idegesíti, ha nem jön. nem tudott rajta változtatni, abbahagyta.
Nem vagyunk egyformák. Nekem rosszabbak a statjaim mint neki és mégis élvezem, mert én a kihívást keresem. Hogy megtanuljak valamit, ami nem megy, és így fejlődjek. Mindenhez így állok hozzá. Ami könnyen megy, azt hamar megunom.

jagada - locastan biztosan tudja

h1mpi - uazt a számot adtad meg, mint az elsőn?

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#88058) h1mpi válasza rlazol (#88057) üzenetére


h1mpi
nagyúr

nem a feleségemét :DDD ugyanazt nem fogadta el :P

(#88059) zuchy


zuchy
őstag

Sikerült KV-4-el 9000-et pattintanom, de sajna elbuktuk, de meglepődtem hogy ennyit sikerült pattintani. A 10000 sebzés + pattintós küldni meglett volna. Amúgy úton vagyok az ST-1 felé, de sajna nincs meg a BL9 a másik ágról így próbálok annyi free-t összeszedni addigra amennyit csak tudok, nem áldoznék sokat goldból rá. Mert a D25T 175mm pennel rossz vicc lenne. Még goldal is 217mm-t tud plusz azért mennyi kreditem bánná...

KV4-el csak egy baj van, hogy iszonyat arti mágnes. Mostanában meg van pár arti.

PC-STYLE.hu

(#88060) rolio1


rolio1
tag

Másik fórumról...hátha valakit érdekel: JT 8,8
A srác 100% megbízható, én Nvidiás kódokat vettem tőle régebben.

[ Szerkesztve ]

(#88061) rlazol


rlazol
addikt

kis büszkélkedés:
a WoT EU fórumán az írásom hot topic lett, és "popular" megjelölés az első hsznek. :C
van pár troll, de még egyszer nem ugrom be nekik. :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#88062) neato3loco válasza rolio1 (#88060) üzenetére


neato3loco
senior tag

Csak nekem tölti be az sg.hu-t? Semmi 8,8! :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#88063) mtade válasza rlazol (#88061) üzenetére


mtade
aktív tag

Grat!

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#88064) rolio1 válasza neato3loco (#88062) üzenetére


rolio1
tag

Ha mobilról nézed, nem jó... mobilról:JT 8.8

(#88065) szbalogh válasza zuchy (#88059) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem ma reggel sikerült ugyancsak KV4-el. Ötödik nekifutásra össze is jött. Nem város volt, így nem is sima sidescrape-ezés volt hanem egyszerűen kiálltam azt had lőjenek :D Összesen 9k volt (6k blokkolt és 3k kiosztott). Talán ez a legjobb tank erre a feladatra.

Nick: HE_Storm

(#88066) h1mpi válasza szbalogh (#88065) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Még a végén visszaveszem :))

(#88067) jano_77 válasza szbalogh (#88065) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azért szerintem kell hozzá, hogy világtalanok lőjék halomra, mert aki tudja hol kell lőni, az belövi. No meg persze az sem árt, ha legalább azonos szintű a tank, de semmiképp 2 tier-el kisebb. ;)
Ettől függetlenül grat a sok lepattanóhoz és a sebzéshez is.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#88068) h1mpi válasza jano_77 (#88067) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Meg jót tesz neki a távolság is, hogy minél kisebb esély legyen a kupoláját belőni

(#88069) szbalogh válasza h1mpi (#88068) üzenetére


szbalogh
őstag

Kupola? Alap toronnyal használom :) És igen, jó messziről kaptam az áldást. Ja és ki is lőttek a végén.

Igen toptier voltam és nem volt arty sem.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#88070) Emu válasza szbalogh (#88065) üzenetére


Emu
őstag

Csak ne lenne akkor mint egy busz :D Top tier voltál?

(#88071) h1mpi válasza szbalogh (#88069) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mind a két tornyon van kupola csak az alaptorony esetében 136-os a páncél a fejlesztett torony esetében, pedig 180-480-ig, attól függ hol találják el. Inkább az arty a veszélyes rá. Mondjuk Nekem nem volt még meg rá a szívószál ágyú, lehet ezért se szerettem.

Pl. egy IS3 simán belövi az elejét is....

[ Szerkesztve ]

(#88072) jagada válasza h1mpi (#88071) üzenetére


jagada
őstag

Én is az ágyúval szívok rohadtsok xp kell még hozzá. A meglévő KV-3-as ágyú lassabban tölt, mint a KV-3-on, ebben a tierben használhatatlanul kancsal és nem lő át semmit, de legalább a vége weakspot. :C

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#88073) h1mpi válasza jagada (#88072) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ugyanez, már el is adtam, de majd visszaveszem. Utálom, ha látom a garázsban :D

(#88074) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A Nashortnt használta valaki a középső 132/220 ágyúval vagy a fullosig inkább az alap javasolt?
Félek, hogy full arannyal kellene menni vele...

[ Szerkesztve ]

(#88075) emre válasza jano_77 (#88036) üzenetére


emre
veterán

Hmmmm..... ha átmegyek hozzátok megkapom a 30 gold-ot az összes garázsomban levő 9-es és10-es gép után?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#88076) szbalogh válasza emre (#88075) üzenetére


szbalogh
őstag

Ilyen a PPD-ben is volt. Ez csak úgy működött, ha először veszed meg a nagyobbik tankot :)
Gondolom itt is így van :D

Nick: HE_Storm

(#88077) bugmenot1


bugmenot1
tag

Itt olvastam a topicban, hogy csapatsebzésért lehet kék nevet kapni. Gurultam le a hegyről, és megállt előttem valaki 6!!! hp-val... :((( nekimentem, és meghalt... volt már olyan, hogy megöltem a bot-okat, mert csak ott állnak és nem csinálnak semmit... meddig lesz kék a nevem? bant is kapok?

(#88078) 04ahgy válasza bugmenot1 (#88077) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Figyelj oda, hogy ne sebezz mostanában csapattársat (automatika figyeli a csapat / ellenség sebzésének arányát), és elmúlik a kékség.
Javaslom a safe-shot modot, így nem tudsz véletlen meglőni csapattársat (csak ritka esetben).

A sorrend egyébként: kékülsz a garázsban, kékülsz a kékülős csatát követő csatákban is (ha a csak garázsban vagy kék, akkor a csatában már nem), ban, egyre növekedő időtartammal.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#88079) sith7 válasza rlazol (#88061) üzenetére


sith7
nagyúr

Őszintén gratulálok :K

(#88080) jano_77 válasza emre (#88075) üzenetére


jano_77
nagyúr

úgy működik, hogy amit asszem február 1 után veszel meg - lehet, hogy január. ezt szívtam be én is, mert karácsonykor többet is vettem, azt buktam. bizonyítanod kell, hogy most fejlesztetted ki és vetted meg.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#88081) Chris0321 válasza bugmenot1 (#88077) üzenetére


Chris0321
addikt

Azt jobb ha tudod, ha kezdőkörben álló játékost sebzel azonnal bekékülsz. Ahelyett, hogy lövöd őket egyszerűen csak reportold őket: tétlen/bot és jelezd a csapattársaidnak is, hogy ők is reportolják őket. Egy idő után megkapják ők is a büntetésüket és nem neked lesz belőle problémád.

(#88082) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Lehet ennél a Nashornál be is fejeztem a kis accomat. Ez valami borzasztó egy f@s... 600-as wn8-nál tartok ma..

[ Szerkesztve ]

(#88083) emre válasza jano_77 (#88080) üzenetére


emre
veterán

Köszi a választ.
Igazából nem gondoltam komolyan, de ebben a formában ez nekem már nem üzlet. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#88084) jozefgucci1 válasza h1mpi (#88082) üzenetére


jozefgucci1
addikt

ÁÁ ne add fel szerintem mert ami utána jön az írtó nagy fun lesz. Nekem anno a Nashron sem tünt rossznak. Igaz én a nagyobb ágyút dobtam fel rá . A kis accon meg úgy is tök8 a WN8 nem ? :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#88085) Departed válasza h1mpi (#88082) üzenetére


Departed
őstag

Szokásos kérdés: fullos már? :U Amíg valami nem fullos nem javasolt fikázni. :P

(#88086) h1mpi válasza Departed (#88085) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem fullos természetesen... pont ez a baj, hogy így ebben a formában egy nagy shit

(#88084) jozefgucci1: mind1 persze csak így lassan jön az xp is...

[ Szerkesztve ]

(#88087) jano_77 válasza Departed (#88085) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jelenleg én is a Nashorn-ál tartok mindkét acc-on és nagy ágyúval, fullos, de nem lopta be magát a szívembe! :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#88088) Kean_Sorbo válasza h1mpi (#88086) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Én elég kitartó vagyok TD vonalon, de ezt az ágat az Emilnél feladtam. Nekem ez a passzív TD játék nem fekszik. Álljak és várjak egy-két szerencsétlenre, hogy beletudjak durrantani. Na nem, szeretem közelről nézni a csatát.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#88089) Departed válasza jano_77 (#88087) üzenetére


Departed
őstag

Annál a line-nál a T2-T7-en "csak" túl kell lenni :P Az RHM + WT auf PZ4-ért megéri. :K
Ja és vígaszként: azok már stock-ként is egész használhatóak (sőt, RHM-nél végig az az ágyú a jó). ;)

[ Szerkesztve ]

(#88090) h1mpi válasza Kean_Sorbo (#88088) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja borzasztó főleg, hogy nincs más tank az accon :D A fő accomon egyszerűbb lenne, mert a másik vonal miatt az összes ágyúja meglenne.

(#88091) Stunts666


Stunts666
őstag

Csak sikerült a T28 ölj 3 medet küldi. :D

[link]

(#88092) szallasi007 válasza rlazol (#88061) üzenetére


szallasi007
őstag

azért az tényleg hihetetlen hogy még téged támadnak és kvázi bizonyítanod kell nekik hogy nem hasraütésre gyártottad le az adatokat (hol van az excel file, hol vannak a replay-ek és társai) és nem kamu kitalált írásról van szó. nem tudom mi győzné meg ezeket az embereket, talán az ha lenne 100k replayed amiből a fele unicum vagy a közeli stattal rendelkezőké lenne a másik fele meg átlag vagy átlag alatti játékosok statjából állna, mert ugye van az a legenda hogy minél jobb a statod annál jobb mm-et kapsz (jelzem tudom hogy atomkamu no de akkor is)

egyébként ha lesz időm végigolvasom, mert csak bele bele olvastam de respect :R :R

h1mpi nagy gunnal 100-as legénységgel használható. a legnagyobb bajom vele hogy állandóan tier8ba dob, mondjuk tegnap mentem vele 2-3k-s köröket nem is értettem mi töténik win8 ki is akadt rendesen ;)

[ Szerkesztve ]

(#88093) ktg3 válasza h1mpi (#88082) üzenetére


ktg3
őstag

Nem tudomi mi a bajod vele. Elég jó kis gép sztem. T6-ba az az ágyú egy álom, pontos is, hatalmas dpm és be is lő mindent. T8-ba is kb. bármit bárhonnan, még szemből is.
Ráadásul ez még nem is olyan lassú, egész fürge (az egész ágat figyelembe véve).
Szóval ha már ez se jön be, akkor gyorsan hagyd itt abba, mert a sturer.... Na az valami botrány egy trágya fos.

Kisebb ágyú sem a világ vége, mivel elvileg a jgpz4-en is ez a legjobb. Tény, hogy T8-ban nem az igazi, de azért csipegetni ott is lehet. A hosszú 88-as még a jgpantheren is jó szolgálatot tesz és faszán használható kis gun.

Szóval az ág 2 legnagyobb fun takja az sfl és a nashorn. Azokon elég op a gun és a hull is hajlamos nyomokban mozgásra. Az tény, hogy sokat kell velük bujkálni, viszont a magas dpm miatt face to face sem rosszak. Nyilván nem ezzel mész első sorba, de ez azért a TD-kre általában jellemző.

[ Szerkesztve ]

(#88094) h1mpi válasza ktg3 (#88093) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azt a fullos ágyút még kifejlesztem, ha már vettem rá péremet... Addig megyek a középsővel arannyal...

(#88095) ktg3 válasza h1mpi (#88094) üzenetére


ktg3
őstag

Közepes ágyúval nem csak a kis pen a baj, hanem hogy sokkal lassabb a skuló, nem beszélve, hogy azért jóval pontatlanabb és nagyobb ívben is száll. Néha még saját tierben is tud pattanni ami igencsak idegesítő.
Hosszú 88-ast nem igazán pattintja T7 sem ha rendes szögből lövöd meg. T8 HT-kon kívül gyakorlatilag kb. célzás nélkül lőhetsz vele bármit.

(#88096) h1mpi válasza ktg3 (#88095) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Annyira nem sok xp végül is ki lehet termelni csak kempelni kel addig :D

(#88097) tick válasza h1mpi (#88082) üzenetére


tick
aktív tag

szerintem korrekt kis tank, nem szabad úgy futkárkozni vele mint E25-el :)

Everything that has a beginning... has an end

(#88098) LK


LK
addikt

Sziasztok!

Feltörték azt az email fiókom,amire a wot van belőve. Most be sem tudok jelentkezni rá mármint az email fiókba. A jelszavaimat szoktam változtatni. Tartok tőle,hogy megpróbálják megszerezni a wotos fiókot is.
A kérdésem az lenne,hogy a megváltoztatott wotos jelszót nem küldi meg levélbe,csak a tényét,hogy megváltozott ? Mert nem emlékszem,hogy kitöröltem-e azt a levelet. (mobilszámom meg van adva)

Tippek?

Belépnék megváltoztatni a pw-t megint,de az igazoló email,a fiókbitorlóhoz kerülne... :F

( A Nashorn nagyon jó tank )

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#88099) jano_77 válasza h1mpi (#88094) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én a közepes ágyút fel sem tettem. Kis ágyú után rögtön a nagyot tettem fel, addig a kicsivel dolgoztam és némi free XP-el. Szerintem az alap ágyúja jobb, mint a 2. ágyú a sorban. De ez csak az én véleményem.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#88100) Kean_Sorbo válasza LK (#88098) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Ha a telefonszámod megvan adva, akkor arra küldenek egy megerősítő kódot. Csak azzal tudod megváltoztatni a jelszavadat. Így független az e-mail fiókodtól.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.