Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#88251) fradi81 válasza GoTReX (#88250) üzenetére


fradi81
veterán

athlon x2?

moto g72, Ninebot d28e

(#88252) GoTReX válasza fradi81 (#88251) üzenetére


GoTReX
őstag

Igen.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#88253) Kowi84


Kowi84
aktív tag

IS tankra milyen felszerelést javasoltok a töltésgyorsító és a szellőzés mellé harmadiknak?

(#88254) Linkin


Linkin
senior tag

Az elmúlt 14 nap 162 csata :C :C

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#88255) h1mpi válasza Linkin (#88254) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Na lassan hozod QB szintjét :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#88256) Linkin válasza h1mpi (#88255) üzenetére


Linkin
senior tag

Ez a célom ő a mester :DDD

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#88257) Reaper válasza Flickering (#88244) üzenetére


Reaper
őstag

Én függőleges stab + töltés gyorsító + távcső kombóval használom, azért nem célzás gyorsító, mert ritkán állok meg lövéshez. Amúgy imádni való gép ez, igaz tegnap vettem meg én is, de tegnap csak ezzel nyomtam ismerősömmel együtt platoonban.

(#88258) Flickering válasza Reaper (#88257) üzenetére


Flickering
aktív tag

1-2 replayt esetleg nem vennél fel esetleg hogy tanulhassak? :)

(#88259) Flickering válasza Flickering (#88258) üzenetére


Flickering
aktív tag

-1 esetleg

Kíváncsi lennék hogyan kezeled/kezelitek a tankot! :)

(#88260) fradi81 válasza GoTReX (#88252) üzenetére


fradi81
veterán

"teljesen jól fut" "athlon x2"

el tudom képzelni mennyire :)

moto g72, Ninebot d28e

(#88261) GoTReX válasza fradi81 (#88260) üzenetére


GoTReX
őstag

Ez most egy ilyen e-penis méregetés? Engem is meglepett hogy nem highend beállításokon ,de simán játszható.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#88262) fradi81 válasza GoTReX (#88261) üzenetére


fradi81
veterán

nem az, de gondolom 40 fps alatt megy nem?

moto g72, Ninebot d28e

(#88263) GoTReX válasza fradi81 (#88262) üzenetére


GoTReX
őstag

Nagy a szórás a kevés ram stb miatt. 32-50 kb.De átlagban 40 alulról megvan. A gép meg megér már egy teljes cserét.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#88264) h1mpi válasza fradi81 (#88262) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Vigyázz, mert rlazol ugrik az FPS témára :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#88265) GoTReX válasza h1mpi (#88264) üzenetére


GoTReX
őstag

Nem központi dolog ez már nálam,de tény hogy ez a gép már egy sz*rrakás. :U :)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#88267) Imilenni válasza GoTReX (#88250) üzenetére


Imilenni
addikt

PC-re hogy tetted fel? :F

Press "F" to pay respects.

(#88268) jagada válasza Chris0321 (#88242) üzenetére


jagada
őstag

Viccelsz?? Három lövéssel megvan neked az a küldi azzal a tankkal, rosszabb esetben néggyel. Nemrég egylövésezett egy ilyen Tiger II-ben full HP-ról.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#88269) Chris0321 válasza jagada (#88268) üzenetére


Chris0321
addikt

Akkor szerencséje volt, mert a BL-10 sebzése 563-938. Vagy ammorecket lőtt vagy nem tudom mert még a HE sem sebez 1200-at.

(#88270) fradi81


fradi81
veterán

Meglett az eagle eye skill de elég pixelesen jelenik meg, ez ilyen másnál is?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#88271) adamgreen


adamgreen
senior tag

Pedig a WG azt mondta 30 FPS alatt a játék játszhatatlan :DDD

(#88272) Chris0321 válasza #40993792 (#88249) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem vagyok túl jó az Isu-val, az átlagsebzésem csak 1327 persze ha jól emlékszem nem használtam free xp-t a top löveghez de nem sokszor szoktak ilyen szépen kijönni az ágyúm elé, jó lett volna letudni azt a küldit is.

(#88273) Reaper válasza Flickering (#88258) üzenetére


Reaper
őstag

De szívesen, F1 után megyek pár kört, bár nem túl jók a ratingjeim még, csak 7k csatám van :)
Ami ahogy észrevettem fontos ezzel a tankkal, hogy sunnyogni kell, nagyon jó gun depression van, pontos ágyúval. Ezt kell kihasználni. Páncél az 0. Beforgatva is. Heavyk mögött mélyedésből, emelkedő "átlépő" környékéről lehet osztani az áldást. Ha eltalálnak, azonnal javítani a láncot, mert sanszos, hogy ha még egyet kapsz, akkor annyi.
Ez amit én gondolok, azért tuti van itt jobb játékos is, aki ezt használja :)

szerk.: a 6ik érzék nagyon kell erre a tankra, de lassan megvan az is :)

[ Szerkesztve ]

(#88274) fradi81 válasza fradi81 (#88270) üzenetére


fradi81
veterán

aslain mod nélkül jó

moto g72, Ninebot d28e

(#88275) joergie


joergie
őstag

Esetleg ha valaki tier10ezik egyedül, be tudna engem vinni ISUval? td15 missiont nehéz megcsinálni (5k+ dmg) tier8ban, és mindig toptier vagyok(most bezzeg).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#88276) rudii


rudii
tag

Ez a szíj elég rágós, de ti kértétek és el is értétek. A mai harcba rohamsisakkal indulunk! Tartsatok velünk az ütközetbe! ;) (a gázálarc fél perc alatt bepárásodik semmit se látok benne:( )
LIVE STREAM: [link]

(#88277) adamgreen


adamgreen
senior tag

¤ Jelenleg az a cél, hogy a mod készítő közösséget kibővítsék, együtt dolgozzanak velük és Közvetlenül Minszk-ből támogassák is őket.
¤ A modok először a 0.7.1.1-ben jelentek meg.
¤ A játékosok több, mint a fele használ modokat.
¤ A ,,Battle Assistant" arty mod (sniper szerű nézet az artyval) nem tiltott, de nem is ajánlott a WG részéről és nem tartalmazza egy közismertebb modpack sem. Mindazonáltal a mod készítője egy igen tehetséges személy.
¤ Nincs konkrét meghatározás, hogy melyik mod csalás és melyik nem. A WG mindegyiket egyesével megvizsgálja majd és eldönti.
¤ Egy mod menedzser - ami segítségével könnyen kiválaszthatja a játékos, hogy mely modokat futtassa - a WG szerint egy nagyon jó ötlet és fontolóra is veszik, hogy bevezetik,.
¤ A fejlesztők egy WG Stream modon dolgoznak, amivel a játékosok a csaták közt nézhetik a stream-et.
¤ A modok hatással vannak az FPS-re is, kiváltképpen a nagyobb modpack-ek, közismertek az olyan esetek amikor akár 10 - 20 FPS esés is tapasztalható.
¤ Az automata üzenet mod - amikor automatikusan üzenetet küld a chatre, ha például a játékost felszpotolták - ki lesz javítva, mert a fejlesztők nincsenek elragadtatva a chat spammolás miatt.
¤ A WG csinálni akart egy saját modpacket, de végül rájöttek, hogy egy hivatalos pack csak tönkretenné a többit és monopóliumot alakítana ki ezen téren, ez pedig nem az amit el szeretnének érni.
¤ Az XVM nem lesz beépítve a játékba.
¤ A WG azt szeretné, ha a mod készítők még több új modot készítenének, mert összességében nézve a modok nem lesznek letiltva.
¤ És a WG fejlesztői is azt szeretnék, hogy a játékosok használják is a modokat.
¤ A WG most is együtt dolgozik bizonyos mod készítőkkel, segítve nekik a modok megírását, ami így egy eléggé produktív munka.
¤ Lehetséges, hogy a ,,cybersports"-nak lesz egy lista az engedélyezett modokról.
¤ Az, hogy a WG hogyan mutatja ki a csaló modok használóit titok.
¤ A 9.7-ben nem lesz változás az egyéni küldetések terén, de a 9.8 egy jókora csomag változtatást hoz majd.
¤ Lehet, hogy a változtatásokat egy micro-patch keretében érvényesítik.
¤ A szakasz kereső sem 9.7-ben, sem pedig 9.8-ban nem jön, majd később érkezik.
¤ Az egyéni küldetések változtatásai érinteni fogják az egyes küldetések leírásait és feltételeit is.
¤ Még nem tiszta, hogy az átütés változtatása megjelenik-e a 9.7 tesztjébe, vagy csak a végleges verzióban lesz, a fejlesztők el fogják dönteni.
¤ Az sem derült még ki, hogy mik a feltételei annak, hogy tier I - III -ban különbséget tegyenek a kezdő és a tapasztalt játékosok között.
¤ Vannak tervek arra vonatkozóan, hogy hogyan tegyék a nehéz tankok életét könnyebbé (kapcsolódóan a 9.7-es átütés változtatáshoz).
¤ Néhány kimagaslóan magas átütőerővel rendelkező prémium lőszer átütőereje nerfelve lesz. (Ez pedig kapcsolódik a magas átütőerővel rendelkező nagy tierű tankok közelgő átütés nerfjéhez. - a ford.)
¤ A még bonyolultabb lövedék működési mechanizmus nem lesz bevezetve, mert jóval komplikáltabb lenne, és a nagy távolságból leadott lövések esetén is random módon viselkedne a játék. Storm szerint az egyik fő oka annak, hogy ilyen sikeres a játék az annak egyszerű játszhatósága.
¤ Az arany lőszer nem lesz eltávolítva.
¤ A szabályok bevezetése az új játékosok védelmének érdekében nem jelenti azt, hogy SerB régi mottója a ,,if you are skilled, you can pwn" érvényét vesztené, de az újoncokat meg kell védeni. A probléma a ,,sealclubber"-ekkel komolyan megnőtt és a pedok elüldözik az új játékosokat. [A sealclubber és a pedo(bear) is kb ugyanazt a ,,tapasztalt / öreg motoros" játékost jelenti, aki - többnyire - statpadder tankokkal alacsony tierben (1 - 5) játszik a nagyobb siker arány, több medál, jobb statisztika reményében. Nem össze tévesztendő a szórakozni vágyó potya tankosokkal és azokkal akik épp azt az ágat fejlesztik! - a ford.]
¤ Storm szerint az az álláspont nem igaz, hogy az jó, ha a ,,pedobear" játékosok az újakkal együtt játszanak, mert így tanulhatnak tőlük. Szerinte az újoncok lelépnek mielőtt bármit is tanulhatnának.
¤ Storm tagadja, hogy az átütőerő nerfre azért van szükség, hogy a WG több pénzt szedjen be a prémiumlőszerekből. (Gyengébb alap lőszer, változatlan prémium lőszer - kivéve pár nagy erejűt, ami fentebb írva volt, hogy csökkentve lesz - az eredmény egyértelmű. Még több arany lőszer használat, ebből következően még több kredit felhasználás ami sokakat rávesz a prémium fiók használatára és / vagy a prémium tankok megvásárlására. Tiszta sor. - a ford.)
¤ Most már a tesztek eredményei alapján is dolgoznak a fejlesztők az új fizikán.
¤ A HE lövedékek nincsenek beleszámítva a páncélzat által felfogott sebzésbe, de ez felül lesz vizsgálva.
¤ Az információ miszerint az IS-3 HD-je 9.7-ben megérkezik téves volt.
¤ Storm egyelőre nem tudja megmondani, hogy a közepes tier (~ 4 - 7) is kapni fog-e átütőerő nerfet.
¤ Lehetséges, hogy a jövőben az artyk némi változtatáson fognak átesni, a fejlesztők még gondolkodnak rajta hogyan csinálják meg.
¤ A legrosszabb pályák ki lesznek véve a játékból. Jelenleg ezeket a pályák vannak vizsgálat alatt: Hidden Village, Sacred Valley, South Coast és North-West.
¤ Még nem született döntés az ügyben, hogy az E50M kapjon-e buffot, vagy sem.
¤ Strom véleménye szerint a Foch 155-öt át kéne alakítani sima töltősre, normális ágyú paraméterekkel. Vagy ez, vagy pedig még jobban nerfelni a jelenlegi ágyúját. De ez még csak egy ötlet, nem eldöntött tény.
¤ A Foch 155 autoloader mivolta nem történelem hű.
¤ Tervezik a tankok koszolódásának bevezetését (pont úgy, mint a WT-ben).
¤ A T-62 és a Leopard 1 HD modellje nem jön 9.7-ben.
¤ Úgy tűnik, hogy a Jagdpanzer E-100, vagy az E-100 HD modellje rossz, az egyiknek rossz az alsó front páncéljának szögelése, köszönhetően egy nerfnek.
¤ Új prémium tankok jönnek 9.7-ben.
¤ ScorpionLord ¤

:DDD

(#88278) scyllarus válasza adamgreen (#88277) üzenetére


scyllarus
veterán

"A ,,Battle Assistant" arty mod (sniper szerű nézet az artyval) nem tiltott, de nem is ajánlott a WG részéről és nem tartalmazza egy közismertebb modpack sem. " Az OMC-ben benne van, és tudtommal az Aslainben is. Ezek nem közismertek?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#88279) Ukeve


Ukeve
tag

4. meccsre :))

Replay, ha valakit érdekelne. :)

(#88280) adamgreen válasza scyllarus (#88278) üzenetére


adamgreen
senior tag

látod a WG jobban tudja :C

(#88281) Bingisz


Bingisz
addikt

"-Gold shells will be getting a nerf too"

Hajrá, hajrá. Ez+az EU support rendbe rakása kellene még nagyon.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#88282) szbalogh válasza adamgreen (#88277) üzenetére


szbalogh
őstag

Most akkor buffolják vagy nerfelik az 50M-et? Nem tudom követni. Inkább eladom...

Nick: HE_Storm

(#88283) bugmenot1


bugmenot1
tag

ilyenkor mit lehet csinálni? :DDD

a végén meghaltam :D

(#88284) adamgreen válasza szbalogh (#88282) üzenetére


adamgreen
senior tag

E 50 Ausf. M:
Penetration of the Pzgr 40 K shell for the 10,5 cm Kw.K. L/52 Ausf. K gun reduced from 270 mm to 259 mm.

Penjét nerfelik. Nem lesz hogy átlövöm az e100 meg a maus-t a domb aljábol . Max goldal :DD

[ Szerkesztve ]

(#88285) fradi81 válasza bugmenot1 (#88283) üzenetére


fradi81
veterán

uninstall wot :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#88286) zozyk


zozyk
addikt

Ejj,ma de jól adta,végre...(persze magamhoz képest) :B
Pár küldi,egy ász és végre egy kis WR javulás is. :))
[link]

(#88287) bluyoo válasza bugmenot1 (#88283) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Legközelebb nem mész olyan helyre! ;)

Bazinga!

(#88288) Flickering válasza Reaper (#88273) üzenetére


Flickering
aktív tag

köszönöm szépen, biztos tudok belőle tanulni azért :)

(#88289) GoTReX


GoTReX
őstag

Így ahogy néztem a gold árakat kb ~1ft/1gold az arány. Én régen WoWoztam és ott fix havidíjhoz képest ez elég ilyesztőnek tűnik. Egy átlagos játékos mennyi költ bele ebbe? Nagyon hátrányt szenved az aki nem akar pénzt áldozni a játékára? :U :F Free to Play,Pay to Win szintű a dolog?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#88290) sebijani1982 válasza GoTReX (#88289) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Itt maximum lassabban éred el a következő tankot.
Prémium lőszert mindenki tud venni, hiszen ezüstért is elérhetővé tették már rég.

Annyi a különbség a prémium fiók és a sima között, hogy ugyanazért a teljesítményért Prémmel ezüstből 60 ezret kapsz, normál fiókkal kb. 40 ezret.
Mindent elérsz a normál fiókkal amit a prémiummal, csak lassabban.

Prémium tankot a prémfiókosnak is ugyanannyiért adják, itt sem vagy hátrányban a normál fiókkal.

Ismerős nem költött még a játékra és már a harmadik Tier X-es tankja van.

Nekem volt egy évre Prémium fiókom korábban: 24 ezer forintot megért. Havi 2 ezer forintot másra is elköltök.

Ráadásul a 360 nap valójában az akciókkal, küldetésekkel fel lett tornázva 410-re. Ráadásul én csak az átlagot súrolom alulról tudásban. Illetve két hónapig nem volt gépem. Egy jobb játékos simán összehozott volna 430-450 napot.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#88291) GoTReX válasza sebijani1982 (#88290) üzenetére


GoTReX
őstag

Köszi a gyors választ,akkor ez így már nem hangzik rosszul:)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#88292) benvolio válasza bugmenot1 (#88283) üzenetére


benvolio
őstag

Venni egy új videokártyát. :D

(#88293) bugmenot1 válasza benvolio (#88292) üzenetére


bugmenot1
tag

a víz mellett volt annyi fps :D laptop hd3000-el

ha ezt letöltöm, kapok ennyi xp-t, pénzt, és gold-ot?

"All test accounts will receive a one-time credit of:

100,000,000 Free XP
100,000,000 Credits
20,000 Gold"

[link]

(#88294) fradi81 válasza bugmenot1 (#88293) üzenetére


fradi81
veterán

tesztszerverre kapsz, így tudsz venni benne tankokat kipróbálásra.

moto g72, Ninebot d28e

(#88295) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Mással is előfordul mostanában, hogy ha ráfordul egy - egy tankra, akkor hirtelen megfagy a játék és kidobja a szerverről?

Nem túl sűrű az ilyen, viszont roppant mód bosszantó.

Ma is lement kb. 35 csata erre kifagyok.

1-1-es állásból mire visszajutok, hirtelen 6-12 lesz az állás, rajtam meg már 5 tank úgy, mint legyek a dinnyén.

A legdühítőbb, hogy random. 3-4 napja nem volt ilyen.
Megtörténik ha megy a háttérben más alkalmazás, ha nem.
Netkapcsolat stabil.

Aslain mod pack 4.2.7-t használok.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#88296) fradi81 válasza sebijani1982 (#88295) üzenetére


fradi81
veterán

Nálam nem-aslain pack szintén

moto g72, Ninebot d28e

(#88297) sebijani1982 válasza fradi81 (#88296) üzenetére


sebijani1982
senior tag

THX.

Akkor más lesz a hiba...

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#88298) jr1994


jr1994
addikt

BC tank ász:

kép kép

Replay

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#88299) Chris0321 válasza sebijani1982 (#88295) üzenetére


Chris0321
addikt

Röviden: a játék hibája, wg tud róla, majd javítják.

(#88300) Kowi84


Kowi84
aktív tag

Na még egyszer, hátha most hajlandó valaki:

IS-re milyen felszerelést javasoltok töltésgyorsító és szellőzés mellé?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.