Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#88201) Enzolord válasza #40993792 (#88194) üzenetére


Enzolord
addikt

A Bismarck engem is hívogat, de az még odébb van.. Viszont azt nem értem, hogy a túróba kerültem legelső csatában Tier 4es hajó ellen? Ez az MM még részegebb, mint a Wotos.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#88202) Bobyjack válasza Enzolord (#88201) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Már nyílt a béta? Vagy hogy lehet kulcsot szerezni?

(#88203) Chris0321 válasza Bobyjack (#88202) üzenetére


Chris0321
addikt

Még zárt, de osztottak kulcsokat. A YouTube-on van fenn magyar videó róla, úgy 2 órás. Kipróbáltak pár tiert, több fajta hajóval mentek, eddig amit láttam a játékból kíváncsian várom.

(#88204) rudii


rudii
tag

Szombat kocsma előtti veretés! Az acélszörnyek ma is összecsapnak! :D 30 follow és teljesítitek egy néző küldetést, amikor is gázmaszka szállunk le a csatatérre! ;)
LIVE STREAM: [link]

[ Szerkesztve ]

(#88205) 04ahgy válasza rudii (#88204) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Én ezt így kódoltan nem értem...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#88206) Flickering


Flickering
aktív tag

Ha választani kéne, ti a SP-t, a CDC vagy a FCM 50-t t választanátok? és miért?

Jelenleg én a CDC-t néztem ki magamnak, mert kezdenek megtetszeni a mozgékony, gyors tankok, nem mellesleg 3 ezerrel olcsóbbb mint az fcm 50 t és teszten az a tank bejött nagyon.

(#88207) mcwolf79 válasza Flickering (#88206) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nekem az FCM és CDC is megvan, de sztem a CDC jobb.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#88208) Flickering válasza mcwolf79 (#88207) üzenetére


Flickering
aktív tag

nem baj neki a tier 10 ?
prém nélkül a kreditet hogy hozza körülbelül? :)

[ Szerkesztve ]

(#88209) Zolee_70 válasza Flickering (#88206) üzenetére


Zolee_70
senior tag

SP-t és CDC-t próbáltam, egyértelműen a CDC a jobb.

Ma megvettem a CDC-t, nagyon elégedett vagyok, legjobb prémtankom T34-HT, Jg8.8 mellett.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#88210) Flickering válasza Zolee_70 (#88209) üzenetére


Flickering
aktív tag

A lóvét mennyire hozza jgtig meg a T34 hez képest például?
Jelelnleg csak E25-tel rendelkezem, hogy annál azért jóval termelősebb-e?

Még valami, Tier 10 ben is el lehet vele lenni vagy hatalmas szenvedés?

[ Szerkesztve ]

(#88211) mcwolf79 válasza Flickering (#88208) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ahogy én tapasztaltam sokkal többször van 8-9-ben, mint 10-ben.
Nekem nem nehéz prémmel 60-70k tiszta hasznot realizálni vele.

Élvezet játszani vele, mert remekül ki lehet használni a gyorsaságát. Pillanatok alatt el lehet jutni a kritikusabb helyekre.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#88212) Atti777 válasza #40993792 (#88194) üzenetére


Atti777
senior tag

Amúgy a belépési bónuszos dolog tényleg arra utal: valami nem stimmel a WG háza táján.

Játszok két böngészős játékkal is, mindkettőnél van hasonló, ha folyamatosan belépsz egy héten keresztül, akkor kapsz olyan játékbeli fizetőeszközt, amit egyébként csak valódi pénzért tudnál megvásárolni.

Gondolom ezzel a csak hétvégén aktív játékosokat akarják csalogatni, meg kifogni a szelet az Armored watfare és a WT vitorlájából

Путин, иди нахуй!

(#88213) neato3loco válasza mcwolf79 (#88211) üzenetére


neato3loco
senior tag

Erősen gondolkozok én is rajta, hogy végre költök valamicskét a játékra. :U

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#88214) xAttilax


xAttilax
őstag

végre egy kis pen nerf, pont itt volt az ideje. Lehet, hogy egyedül vagyok a véleményemmel de a WG teljesen jó irányba megy. A gold lőszer meg gold lőszer, ahhoz meg prem fiók kell hogy nagyon lehessen veretni és mit tudjuk nem sokan szeretnek ingyen dolgozni, miért lenne a WG kivétel.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#88215) Flickering válasza mcwolf79 (#88211) üzenetére


Flickering
aktív tag

Most próbálom haver accján az sp-t, a legolcsóbb 8-as, de esküszöm ez is szimpatikus a CDC mellett, van rajta vicces páncél, igaz kisebb pen, szóval a cdc-nél van a gyorsaság-pen-mozgékonyság kombó, a SP hez meg a Tier limit-páncél páros a plusz, ezeket kell mérlegelni. Mindkettő hozza a profitot ha lövök vele, úgyhogy csak döntnei, mindkettő szimpatikus egyelőre.

(#88216) h1mpi válasza Flickering (#88215) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jól lehet keresni az SP-vel is, ha összelősz 2000-et már jó fizet

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#88217) galervin93


galervin93
őstag

Gondolkozom én is valami farmolós tankon amivel még élvezet is játszani, ez a gyors dög nem tűnik rossznak. Prém nélkül hogy hoz a CDC? Prémet csak néha szoktam venni, ha éppen akció van, a tank meg mindig meglenne.
Sőt most nézem az FCM PAK-om legénységét egy az egyben át lehetne ültetni bele, azok meg az első skill 90 százalékánál tartanak, így nem kellene sokáig 6. érzék nélkül szenvednem se.
Megérheti non prém fiókon a CDC?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#88218) Flickering válasza h1mpi (#88216) üzenetére


Flickering
aktív tag

Csak hatalmas dilemmában vagyok, nem tudok dönteni dél óta :D

(#88219) Stunts666 válasza xAttilax (#88214) üzenetére


Stunts666
őstag

Persze, gold az gold. Viszont mikor a premium tankal goldot spam-el az már vicc (egyre többen). Prém fiók ide vagy oda.... Mindenkinek szive joga, de ha szólsz neki, hogy a premium tank nem erre való, akkor...

(#88220) h1mpi válasza Stunts666 (#88219) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én pl. nem a farmolásra tartom az E-25-öt és az SP-t sem. Mindkettő goldal óriási fun-ra képes :DDD
Farmolni a T34 és a Löwe kiváló vagy a JT 8.8.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#88221) jagada


jagada
őstag

Ma volt pár csatám, ahol az arty a pálya átellenes sarkából lőtt szét. Amikor meg átvágtam az egész pályán a lomha heavyvel és odaértem hozzá, hogy na most rajtam a sor és törleszthetek, ezek szépen öngyilkosak lettek. Ugyanez az eset többször egymásutánban több csatában is megtörtént. Esetenként beírták a chatbe, hogy no free kill.
Egyszóval szánalmas amit ezek csinálnak, messziről lődöznek és örülnek maguknak, hogy milyen ügyesek, amikor meg odamegy az ember, jön az öngyilok. Eleve erre készülve már úgy helyezkednek a pályán, hogy a szakadék szélére állnak és egy pillanat alatt vízbe folytják a legénységet ha forróvá válik a talaj. Szerintem nagyon gáz...

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#88222) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Érdemes nézni :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#88223) 04ahgy válasza Stunts666 (#88219) üzenetére


04ahgy
nagyúr

IS-6-tal olyan jó köröket lehet menni, hogy full golddal is pluszos a csata.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#88224) TESCO-Zsömle válasza galervin93 (#88217) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

AC/DC is olyan gép, mint az E25. Aki veszi, az inkább a fun-factor okán, mintsem farmolni. Arra akarok itt célozni, hogy ha kipróbálod teszt-szerveren rájössz, hogy ha 0-ás kört is mész, akkor is megéri vele, mert szórakoztató.

Egyébként, ha tudsz med-ezni, akkor hozza a pénzt rendesen prémium nélkül is. Én nem tudok medezni, de első körre 6k WN8 jött Top Gun-nal fűszerezve. :))

Amint lesz rá akció és fölös pénz a számlámon, veszem is.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#88225) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Kipróbáltam az S-51-et teszten elég jó kis arta :d Full alap gunnal.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#88226) h1mpi válasza h1mpi (#88225) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az S-51 nagyágyújánál a goldnak csak 2m-el nagyobb a sugara amúgy ugyanaz ha jól látom?

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#88227) 04ahgy válasza h1mpi (#88226) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A legtöbb arty nagy tierben ilyen (CDG, T92, stb.).

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#88228) h1mpi válasza 04ahgy (#88227) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor annyira nem is kell be a gold hála istennek :)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#88229) Veatta válasza 04ahgy (#88223) üzenetére


Veatta
aktív tag

Csak az IS6 goldja szinte értelmetlen, alig emel valamit a penen,az WZ 111 ilyen szempontból hasznosabb.

(#88230) 04ahgy válasza Veatta (#88229) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A WZ-111 HEAT számomra haszontalanabb az IS-6 APCR-nél, az utóbbi a kisebb pen ellenére univerzálisabban használható.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#88231) tick válasza Flickering (#88210) üzenetére


tick
aktív tag

JagTig 88 sokkal jobban keres T34-nél nekem

Everything that has a beginning... has an end

(#88232) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

Jelenleg így áll az is4-em.

Mivel most féláron vannak a felszerelések,mit javasoltok rá harmadiknak?

Illetve van egy elhanyagolt KV4-em amiben a fiúk skilljei eléggé összevissza vannak.Segítenétek értelmesen beállítani? :))

Üdv:Viktor

(#88233) ddt500hu válasza Viktoár (#88232) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát miután élő BIA-d van így egyértelműen fokozott szellőzés. Az IS4-re.

(#88234) Viktoár válasza ddt500hu (#88233) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi akkor az lesz.KV4--es fiúkra valami tipp? :)

Üdv:Viktor

(#88235) jr1994 válasza Viktoár (#88232) üzenetére


jr1994
addikt

Valóban szellőzés, és célzásgyosító helyett meg stabilizátor mindkét tankon. Meg némi gold lőszer és sokkal kevesebb repesz, IS4-re 3-4 db elég. És ha nem akarsz goldért free xp-t váltani kapcsold be az elit képzést.

KV4 legénységnél el kell döntened hogy akarsz-e elit alakulatot, valamint én akkor szoktam átképezni őket amikor a parancsnok olyan fejlett hogy egyszerre aktív legyen neki a BiA és a 6. érzék. Akkor érdemes lehet átskillezni őket, ha nem akkor a parancsnokot meg a lövész nem is muszáj átképezni szerintem, az töltőkön álcát dobd helyette elsőnek valami 100-on aktiválódó hasznos lenne, nekem nincs még sok csatám KV4-gyel nem tudom kell-e rá, meg későbbre az ágon biztonságos elhelyezés a többiek majd megmondják.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#88236) szallasi007


szallasi007
őstag

Új szopóroller rekordomat sikerült összehozni, végigröhögtem kb az egészet ennyi hülyét egy helyen régen láttam:

ui.: ez hogy nem lett ász az anyját neki ;)

[ Szerkesztve ]

(#88237) Flickering


Flickering
aktív tag

Na sikerült, CDC lett, milyen felszerelést ajánlotok rá?

(#88238) fradi81 válasza szallasi007 (#88236) üzenetére


fradi81
veterán

erre mondják hogy nem volt rossz :)

moto g72, Ninebot d28e

(#88239) Exorsized válasza Flickering (#88237) üzenetére


Exorsized
tag

Én ma szereztem be egy panther8.8at sajnos csak 2-3 meccsre volt elég idõ de eddig hozza amit kell, meg vagyok vele elegedve ;)

XONE : MrExoQt

(#88240) Viktoár válasza jr1994 (#88235) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi neked is. :R

Üdv:Viktor

(#88242) Chris0321


Chris0321
addikt

ISU Tank Ász 4787 damage, természetesen csak később jutottam el a sebezz 4000-et küldihez. :(

(#88243) galervin93 válasza TESCO-Zsömle (#88224) üzenetére


galervin93
őstag

Hm, köszi!
Lehet hogy csak én vagyok vaksi, de tesztszerón nem látom, csak a boltban lehet megvenni...? Ezért is dilemmázok, mert nem volt a kezemben, amúgy direkt miatta húztam le tegnap a tesztszerót.
Nem tudom hogy tudok-e medezni. :-D Szeretni szeretek, meg mostanában kezdek rákapni az ízére, élvezem is, csak nem tudom, hogy ezzel a tankkal menne-e. Mert ha menne az jó lenne, fun + kreditet is hozná. Nem szeretnék "szenvedős" prémet. Persze lehet hogy túl sokat akarok egyszerre. :-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#88244) Flickering válasza galervin93 (#88243) üzenetére


Flickering
aktív tag

Tegnap én végulis sp helyett most az cdc t vettem meg, nagyon megéri non prémium fiókon, igaz kuriózum a cdc úgy látom mert jé cdc és 3 km rol is engem lőttek tegnap nem pedig az 50 méterre lévő tankot :D

Már csak azt nem tudom hogy milyen felszerelést rakjak?
Célzás,töltés gyorsító és teleszkóp?

(#88245) TESCO-Zsömle válasza Flickering (#88244) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

"mert jé cdc" -> ingyensebzés

Egy tankról 50m-ről is le lehet pattanni, egy CDC-ről 600m-ről se.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#88246) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Még 9.5-re ajánlottatok egy mod-ot, ami az autoaim bekapcsolását könnyítette meg: nem kell pontosan becélozni a tankot, hogy rátegyem az automatát, elég ha abba az irányba nézek, ráviszi a legközelebbi célpontra. Be tudnátok linkelni? Működik 9.6-on? Néha jól jönne a light tankokon...

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#88247) zozyk válasza Zolee_70 (#88246) üzenetére


zozyk
addikt

(#88248) Zolee_70 válasza zozyk (#88247) üzenetére


Zolee_70
senior tag

köszi

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#88250) GoTReX


GoTReX
őstag

Feltettem a régi X2 gépre és teljesen jól fut vegyes beállításokkal.:) Még azt megkérdezném,hogy itt nincsenek ingame ribbonok?( Pl.: TAnk Destroyer, Assist,Spotter stb...?) :U :)

XBOX ID: GoTReX #4839

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.