Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#87251) Szepi1979 válasza SoulReaver (#87250) üzenetére


Szepi1979
senior tag

THX again

“ nem kell mindig nyerni “

(#87252) Chris0321 válasza Szepi1979 (#87248) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem még nincs meg, csak a T-44 lett kifejlesztve de megvenni még nem volt kreditem mert másra gyűjtök csak már párszor feltették ezt a kérdést és megjegyeztem a választ mert majd nekem is meglesz az 54-es.

(#87253) odrif válasza Szepi1979 (#87244) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Tegnap nekem is meglett, de csak 10 ezer free Xp-maradt.
Hogy csináltad ezt a rengeteg free-t?

20 éve a Prohardveren

(#87254) Jolet válasza SoulReaver (#87250) üzenetére


Jolet
őstag

Érezhetően lomhábbak lettek a tankok szerintem

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#87255) Szepi1979 válasza odrif (#87253) üzenetére


Szepi1979
senior tag

hát egy ideje már nem költöttem el semmire :)

“ nem kell mindig nyerni “

(#87256) h1mpi válasza Jolet (#87254) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez ebben a formában tuti nem lesz, alig fordulnak a tankok...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87257) Jolet válasza h1mpi (#87256) üzenetére


Jolet
őstag

Remélem mert így foch

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#87258) h1mpi válasza Jolet (#87257) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezzel a fizikával a T32-vel egy lazább talajon fordulás helyett kimennék a mapról :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87259) Dobi 562 válasza Borisz76 (#87231) üzenetére


Dobi 562
addikt

Koszonom, de mint irtam csak a WoT miatt lenyeges a videokartya. A linkelt tesztet termeszetesen olvastam, az altalam kerdezett kartyak kozul egyik sem szerepel benne, illetve a WoT-ot sem hasznaltak fel a teszt soran, igy nem ertem mihez kene kezdenem vele. Persze korulbelul el tudom helyezni a ket kerdeses kartyat a tesztben szereplo kartyak kozott, de mondom nem ez volt a kerdes.

Konkretan erdekelne, mennyi FPS-re kepes egy i5 4590+gtx 960 vagy gtx 970 kombo full HD felbontasban maximalis reszltetessegu grafikaval, CSAK a WoT alatt.

Persze lehet arra gondoltal, benne van a pakliban, hogy megint annyira elszall az agyam a sok tomato-tol, hogy ismet szuneteltetem a jatekot 8-10 honapra es valami massal szeretnem lekotni az idom. Ez estben termeszetesen a gtx 970 lenne jobb valasztas. ;]

Szoval nyakamba veszem a guglit, hatha talalok valami konkretat. Azert ha valakinek van tapasztalata a fentebb emlitett ket kartyaval, az ne batortalankodjon megosztani! :)

(#87232) szbalogh, (#87230) r1E3S3E7T: koszonom a valaszt mindkettotoknek! Regen futtattam a jatekot SSD-rol, akkor nem vettem eszre valtozast azon kivul, hogy a jatek nagyon gyorsan betoltodott, nyilvan azota valamit sikerult a fejlesztoknek optimalizalni rajta.

[ Szerkesztve ]

(#87260) h1mpi válasza Dobi 562 (#87259) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem a 4790K@4.6 Ghz és a GTX 970 az nem volt valami jó. Néha 60 FPS alá is beesett meg olyan fura volt, nem tudom miért. Előtte GTX 780 6GB-os volt, azzal simábban ment.
Az 1500 Mhz-es GTX 980-nál nincs ilyen gond 80-120 FPS az átlag :))

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87261) Mcray


Mcray
senior tag

Sziasztok!

830 000 szabad tapasztalattal lehet valami értelmeset kezdeni? Mi ez a szabad tapasztalat igyen akció? Beetetés?

Üdv,

Tyutyu

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#87262) HellGreg


HellGreg
őstag

Nagy nehezen meglett a Stug IV. De mit jelent az hogy "az első csatában szerzett xp-t szabad xp-vé lehet átváltani?"
mármint ingyen 1:1 arányban? Mindennap az első vagy összesen az első csata?

(#87263) Stunts666 válasza Mcray (#87261) üzenetére


Stunts666
őstag

Kifejleszteni egy egész ágat...:D

(#87264) emre válasza Mcray (#87261) üzenetére


emre
veterán

Nem tudom, nem egészen értem a dolgot, de a WG-nél semmi nincs ingyen.


Asszem megvalósult régi álmom, miszerint legénységi skill-t aranyért lehet venni. Mert ugye free xp-je sincs mindenkinek temérdek, ezért gyakorlatilag goldért kell majd konvertálni aztán lehet legénységet képezni rajta.
Nekem is van egy kevés felhalmozott xp-m, de nem hinném hogy most ezért asz akcióért még goldot is veszek, hogy átkonvertáljam.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#87265) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Én úgy érzem annyira nem is éri meg. Ha nem 5, hanem 10 lenne a váltási arány akkor még azt mondom talán, de így inkább megyek x darab kört, minthogy erre költsem a szabad xp-m.
Egy tank kifullozásánál, illetve egy új ágon kihagyni az első pár tankot nekem fontosabb, mint a pár százalékkal jobb legény.

(#87266) Dobi 562 válasza h1mpi (#87260) üzenetére


Dobi 562
addikt

970-est fogok venni, az is volt az eredeti elkepzelesem, csak sokak szerint feleslegesen eros a WoT-hoz. De most, hogy nezegettem gameplay videokat, meggyozott hogy kelleni fog, gondolva a jovore. A jatek ugyanis csak eroforras igenyesebb lesz, az optimalizacion semmit sem javitanak... Egy vicc egyebkent, hogy 970-en 60 fps-el megy... Meg jo, hogy az Nvidia-t "szereti" a WoT.

980-as jo kartya, de az ara tul van azon a lelektani hataron amit meg hajlando vagyok kifizetni egy szamitogep alkatreszert.

Igy viszont a kartyavasarlassal varok a kovetkezo fizuig, nem akarom kozel nullara irni a bankszamlam ho elejen. Ugyhogy a gep 1 honapig csak az i5 4590 HD 4600-asat fogja hasznalni. Utananeztem, elvileg ez is sokkal erosebb mint az AMD A8-6410 megoldasa. Plusz ugye, a magasabb orajel, SSD, gyorsabb memoria, stb. Kivancsi vagyok hogy fog futni a WoT.

Koszi a segitseget! :)

[ Szerkesztve ]

(#87267) Jolet válasza Simulacrum (#87265) üzenetére


Jolet
őstag

Az első skillnél még megérheti de utána horror XP kell

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#87268) h1mpi válasza Dobi 562 (#87266) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én nyomtam HD4600-al egy hónapig, full minimumon 80-100 FPS :))
Ha megrántod a ramot, akkor azt is lehet húzni :P

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87269) Dobi 562 válasza h1mpi (#87268) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ez megnyugtato informacio, koszonom! Nem tervezek tuningot. :)

(#87270) Bingisz válasza Simulacrum (#87265) üzenetére


Bingisz
addikt

Egy dolog miatt jó ez. Nem kell 6. érzék nélkül menni. Én eljátszok bármilyen gány legénységgel, (na persze, ha az alap skill 100%) viszont 6. érzék nélkül nagyon sz@r a játék.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#87271) h1mpi válasza Bingisz (#87270) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igazad van tényleg sz@r, főleg, aki hozzá szokott és az "élete" része, de szerintem a top ágyú sokkal fontosabb a legtöbb tankon, mint a 6. érzék. A VK3601H-val már megvolt a 2. kiválóság jele, amikor 100% lett az első skill és megkapták a 6. érzéket. Most pl. a M46 Pattonnal vagyok úgy, hogy a top ágyúért cserébe eljátszanék 75%-os legényekkel is csak üssön át valamit gold nélkül T9-10-ben :D

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87272) Simulacrum válasza Bingisz (#87270) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Jogos, erre az egyre talán érdemes kihasználni, de nekem nem nagyon van olyan legénységem egyik tankomban sem, ahol ne lenne már legalább egy 100%-on az alapon kívül. Szóval kezdőknek ez nem rossz vagy aki nagyon sok tankot megtart.

(#87273) gardzser


gardzser
csendes tag

Sziasztok.

Bele se merek gondolni hogy ennek a tanknak hol lehet az ász határ.

(#87274) h1mpi válasza gardzser (#87273) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nagyon magasan. Az unicum playerek nagy része, akit látok streamen ennyit sebez átlagban, mint most Te.
Kedvelt tank és ezért az egekben van. Obj. 140-el is mész egy 5-6K kört és jobb esetben első osztály.
Ahogy nézem wotreplaysen 1500 base xp és 7-8K össz sebzés kell hozzá a spot dmg-el együtt.

Ha Tier10-ben mész egy ilyen kört, arra biztos megadja amúgy.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87275) TESCO-Zsömle válasza gardzser (#87273) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kicsivel 1600 alap XP fölött.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#87276) gardzser válasza h1mpi (#87274) üzenetére


gardzser
csendes tag

Én is valami ilyesmire gondoltam.

Akkor még kell pár száz csata mire kiismerem a tankban rejlő összes lehetőséget. :))

(#87277) SoulReaver válasza gardzser (#87273) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem erre adta meg anno..

(#87278) PAWI


PAWI
tag

Sziasztok! Látom itt páran csinálják a t95e2-t. Hogy is tudnám azt megszerezni? Ha meghívom magam egy másik e-mail címen, és az új acc-on elérek egy X-es tankig, akkor a fő accomon megkapom a tankot? Nem kell ebben az esetben szakaszoznom "magammal"?

(#87279) Warton válasza Bingisz (#87270) üzenetére


Warton
őstag

Szerintem is arra jó, pl a T62A legénységemen nincs 6. érzék, úgyhogy ezzel most megszerzem.

(#87280) szbalogh válasza Warton (#87279) üzenetére


szbalogh
őstag

Mellesleg jó nagy átverés az egész. Csak egy legényre teheted a free xp-t. Ha egy meccsen kapsz 500 xp-t, azt minden legény megkapja. Tehát ha 5 ember van a tankban, akkor az felfogható 500 legényégre költött free xp-nek. Vagyis 1:1 az átváltási arány... Ez után már csak az jöhet, hogy ha van egy 10-es tankod, akkor goldért bármelyik másik 10-esre cserélheted. Mondjuk 10000 goldért :D

Nick: HE_Storm

(#87281) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

KV-1 -ről melyik vonal felé érdemes fejleszteni?

(#87282) PAWI válasza Blue Eagle (#87281) üzenetére


PAWI
tag

Szerintem is-7 felé, mert bár mindkét vonal jó, de VIII-as szinten inkább is-3 mint kv-4. Viszont IX szinten meg a ST-I egy kemény HT, míg IS-8 inkább med-ként tud jól érvényesülni.

(#87283) Enzolord válasza Blue Eagle (#87281) üzenetére


Enzolord
addikt

Attól függ...
Az IS3 mindenképp beszerzős tank tier8ban.. ST1 és IS8 is jó tier 9ben, is4et jobban szeretik az ágyú miatt Tier 10ben

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#87284) HellGreg


HellGreg
őstag

Miért írja az elit járműveknél, hogy az első csata xp-je átváltható szabad xp-re? Hogyhogy az első?

(#87285) #43783936 válasza szbalogh (#87280) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ez a cserebere jó ötlet. :C
Sok pénzt tudnának kaszálni vele, az olyanokon, akiknek az is komoly megerőltetés, hogy 15-20K csata alatt kifejlesszenek egy tizes tankot.
Írd meg nekik

(#87286) Chris0321 válasza Blue Eagle (#87281) üzenetére


Chris0321
addikt

Elsőnek az IS-7 ágat érdemes húzni az ágyúk miatt, különben az ST-I-n a BL-9-et is ki kellene fejleszteni mert a KV-4-en nincs meg az az ágyú míg a másik ágon az IS-3 top lövege és jóval könnyebben lehet érvényesülni az IS ágyújával tier 8-ban mint 9-ben. Egyébként mindkét ágon vannak jó tankok, az IS-4 ág kicsit lassabb, páncélozottabb, a tízes tankok közül szerintem az IS-4 a jobb a használhatóbb ágyú miatt.

(#87287) Linkin válasza gardzser (#87273) üzenetére


Linkin
senior tag

[link]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#87288) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Köszönet a válaszokért! :R

(#87289) joergie


joergie
őstag

Mission complete!

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#87290) Blue Eagle válasza Blue Eagle (#87288) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Azt még meg kellett volna kérdeznem, hogy ha megveszem a KV-1S-t, akkor a KV-1-gyel mit csináljak? mert mindig elbizonytalanodok, hogy eladjam vagy megtartsam? Legénységgel mit csináljak?

(#87291) ddt500hu válasza joergie (#87289) üzenetére


ddt500hu
veterán

Szép! Éppen tagnap lőttem meg két tankot egyszerre a Bishoppal. Gondolom a 3 se okoz majd gondot a TigerP 10-es ágyújával. ;]

(#87292) szbalogh válasza joergie (#87289) üzenetére


szbalogh
őstag

5-öt egy lövéssel? :C

Nick: HE_Storm

(#87293) Borisz76 válasza joergie (#87289) üzenetére


Borisz76
veterán

2 pusztult és 3-t sebeztél ? :R

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#87294) sebijani1982 válasza Blue Eagle (#87290) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Üdv!

A KV-1-t a szegény ember prém tankjának is szokták hívni! Ha nincs prémium fiókod, akkor baromi jól hozza a pénzt. Illetve, ha mégis elindulsz egy másik ágon is a ruszki nehéz tankoknál, előtte legénységképzésre is jó! Kisebb tankok szemből nem igazán vagy sehogy sem lövik be, nagyobbak (Tier VI) között sem vagy annyira bajban. Átlagban 20-25 ezer között kereshet vele az ember körönként.

Ruszki nehéz-tankokhoz:
IS vonalon érdemes elindulni, mert akkor előbb szerzed meg a D25-T ágyút így "kényelmesebb" haladni a KV-4 vonalán. ST-I-t pedig vétek kihagyni.

Véleményem szerint, ha minden osztályban akarsz tartani egy - egy orosz nehéz tankot, akkor:
Tier VI: KV-85
Tier VII: KV-3, IS - mindkettő jó, egyéni "érzés" dönt.
Tier VIII: KV-4 - elég jó front, a szívószál ágyú pedig szépen csipeget, az egyik legjobb "szájdszkríp" tank. (Ha századozol vagy strongholdozol, akkor viszont általában az IS-3 a favorit a mozgékonysága miatt)
Tier IX: ST-I - amerikai nehéz-tankos kemény fej, viszont alacsonyabb sziluettel.
Tier X: IS-7 - elég sokat pattint a torony, sok tankot kötsz le, ha megjelensz valahol.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#87295) joergie válasza Borisz76 (#87293) üzenetére


joergie
őstag

Úgyám. Kicsit túlteljesítettem a célt(sebezz 3 tankot 1 lövéssel). rögtön utána balról megjelent egy su122-44, és vége volt a dalnak :D Ez az egy lövésem volt egész csatában, de utána megnyerték a srácok, szóval a másodlagos is meglett :R

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#87296) BinLaden válasza Blue Eagle (#87290) üzenetére


BinLaden
tag

háj

szerintem tartsd meg nagyon jó kis tank

ilyen köröket lehet vele menni, de hát egyedül sajnos nem tudtam lehozni a csatát :(

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#87297) zozimoto


zozimoto
aktív tag

T28 Td- 14,-15. küldik:




[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#87298) h1mpi válasza zozimoto (#87297) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A TD-15-öt én is Jagdtigerrel próbálom, de még nem jött össze :)) Neked is épphogy :)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87299) zozimoto válasza h1mpi (#87298) üzenetére


zozimoto
aktív tag

Mákom volt. Néha nem árt. ;)

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#87300) Blue Eagle válasza sebijani1982 (#87294) üzenetére


Blue Eagle
őstag

és (#87296) BinLaden

:R :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.