Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#87951) Ukeve válasza Borisz76 (#87950) üzenetére


Ukeve
tag

Parancsnok: helyzetfelismerés (már ha ő a rádiós)
Lövész: talán pillanatkép, bár tudom, hogy nincs tornya, ha nem ez, akkor javítás, ide még talán jöhetne a célmegjelölő, bár ezzel a perkkel kapcsolatban nincsenek tapasztalataim :(
Vezető: off-road vezetés
Töltő: javítás

[ Szerkesztve ]

(#87952) jr1994 válasza #70516736 (#87945) üzenetére


jr1994
addikt

Lighttal könnyű néha ilyen wn-t összehozni, nekem is gyakran sikerül. Hogy ezt 12 csata átlagaként érte el, az a nem semmi.

Ha megnézted volna a statját láttad volna hogy nem is 1450-et sebzett átlagban hanem jóval többet :U

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#87953) Ukeve


Ukeve
tag

Valakinek van ötlete/megoldása arra, hogy a szerveroldali célkeresztet hogyan tudnám beüzemelni rendes célkereszttel (nem arty-s)?
Ezeket a modokat használom még: Vitiris gold detektor, effektív páncél jelzés, Vitiris PMOD 32x zoom in out mod, szerver oldali célkereszt, Kellerman reworked v4, Kellerman reworked arty v4 (itt érdekes módon működik), xvm 6.0.1, Damage Indicator v1 és Vitiris Full Tank Stat mod.
Vajon melyik moddal akadhat össze? Vagy rossz sorrendben rakom fel őket? (stat mod->gold detektor->xvm->normál célzó->arty célzó->zoom mod->szerver oldali->damage indicator->effektív páncél)

(#87954) rlazol válasza Cseri0058 (#87934) üzenetére


rlazol
addikt

Statok:
Rita nem válaszol, silentstalker megszűnt. felraktam a hivatalos honlapra.
kommentelni ér. :B

cseri0058 - :R nem mented le screenshotként? én bekereteztetném és ,kiraknám a falamra :DDD

sequator - nem csoda, akinek olyan van, az jó játékos.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#87955) jr1994 válasza rlazol (#87954) üzenetére


jr1994
addikt

Nekem ott nem jön be a fájl, mintha nem lenne rendesen belinkelve. Vagy csak nekem ilyen?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#87956) PaJa1 válasza rlazol (#87954) üzenetére


PaJa1
őstag

Idő kell emészteni :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#87957) rlazol válasza jr1994 (#87955) üzenetére


rlazol
addikt

nekem bejön rendesen. :F
csak vmiért a 11es ábra felirata hiányzik, de odakommenteltem. :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#87958) jr1994 válasza rlazol (#87957) üzenetére


jr1994
addikt

Akkor lehet én vagyok béna de nálam a piros szöveg (gondolom az lenne linkes) nem kattintható.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#87959) rlazol válasza jr1994 (#87958) üzenetére


rlazol
addikt

:F a piros szöveg a file neve, ugye? nálam kattintható és simán be is hozza. És ahogy látom, mások is letöltötték már. Be vagy jelentkezve? Nekem csak úgy megy.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#87960) Borisz76 válasza rlazol (#87959) üzenetére


Borisz76
veterán

Kipróbáltam és csak bejelentkezés után engedi letölteni !

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#87961) jr1994 válasza Borisz76 (#87960) üzenetére


jr1994
addikt

Akkor ez lesz a gond. És valóban, így már jó. De eszembe nem jutott volna hogy jelentkezzek be a letöltéshez :U :B

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#87962) csaba17


csaba17
senior tag

meglett a t28thc 11. artys küldije :))
kicsit paráztam hogy hátha az okozz sérülést itt azt jelenti hogy sebezd is meg de szerencsére nem, a másik t32 láncát teljesen szétkaptam, bár 0 dmg de megvan :))
jól indul a nap :)

(#87963) mcwolf79 válasza jano_77 (#87935) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hogy bírod elviselni ezt a színorgiát a képernyőn :F :Y
Már ez a rengeteg info is sok, hát még ez az idióta bohócskin :Y :Y Nem vagyok tisztában az összes weak spot-tal, de fel nem raknám semmi pénzért sem. Tiszta idétlen kinézetet ad a játéknak.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#87964) szbalogh válasza Bad Pritt (#87943) üzenetére


szbalogh
őstag

Ma belekerült a közepes motor a RUmba :)
Két kört mentem, átlag 6000wn8 és két küldetést is megcsináltam. Vadállat tank az biztos.
2k dmg, bukó 5k wn8
2,5k dmg, győzelem, 7,2k wn8
A nyomi küldetés miatt le kellett vennem egy modult, hogy használhassak ... álcahálót :W
De nem baj, artyval kompenzáltam a jó statot :U Francia 7-essel képtelen vagyok 1k-t sebezni nehéz tankba. Vagy városba tesz núbok mellé, vagy nyílt pályára, de ott meg 15:2-re nyerünk 3 perc alatt. Vissza is vettem az S-51-et.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#87965) szbalogh


szbalogh
őstag

Tegnap beléptem a NIHIL-be. 3-an voltunk online 8 és 10 között :W Tovább is állok.

Nick: HE_Storm

(#87966) ddt500hu válasza szbalogh (#87965) üzenetére


ddt500hu
veterán

Mennyi a wn8-ad?

(#87967) fradi81


fradi81
veterán

Nap végére csak lehoztunk egy Radley Walter's medált :)

replay Első 5 perc eseménytelen csak elhullik a csapat.

moto g72, Ninebot d28e

(#87968) h1mpi válasza fradi81 (#87967) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az szép, gratula! :C

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87969) h1mpi válasza h1mpi (#87968) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A visszajátszás alapján még szebb :)) Meg is lett volna a gyújts ki két tankot missziód :P

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87970) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Az első olyan csatám amikor nem azon görcsöltem, hogy legyen egy topgunom, vagy sok sebzésem... Csak harcoltam :) replay

Persze az RNG a végén mellettem volt, 62 hp-val párbajoztam egy lorrainel és 3x pattant rólam.. :U

(#87971) 04ahgy válasza mcwolf79 (#87963) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Én inkább azt nem értem, hogy ha sérelmezi, hogy noob reportozzák és társaik, akkor mindezt miért olyan screenshottal illusztrálja, ahol ő maga is ugyanúgy retardozik? Így egyre megy, nincs mit felrónia a 29 többi játékosnak. :F

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#87972) ddt500hu


ddt500hu
veterán

(#87973) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Azt melyik mod okozhatja, hogy, ha teljesítek mondjuk egy heavy küldetést a T28HTC missziókban, akkor visszaugrik a teljesítés után a Stug IV olyan misszióra, ahol nem lett kitüntetéssel teljesítve ! :F

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87974) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Meg van ez is.:

Ahogy néztem T55A-m nem valószínű hogy meg lesz. Bár kitudja.

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#87975) jano_77 válasza mcwolf79 (#87963) üzenetére


jano_77
nagyúr

hidd el én sem azért teszem fel, hogy tudjam hová kell lőni, de enélkül már nem lenne az igazi, így szoktam meg....nekem KELL :K :B

(#87971) 04ahgy: miért szerinted a képen látható IS7 micsoda, ha nem RETARD?!? Viszont szerintem én a 3K top sebzésemmel nem voltam az! Ergo némi joggal írogattam.....nem így gondolod?!?

(#87973) h1mpi: van egy automatikus küldetés kiválasztó mod, az csinálja!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#87976) Stigma.HC válasza jano_77 (#87975) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hmmm, érdekes módon ez kínosan emlékeztet arra az időre amikor a klánunkat vették célkeresztbe ilyenek miatt az itt fórumozók, hisz a nagy hittérítés úgy szólt, hogy egy top játékostól elvárt dolog a méltó viselkedés. :D
Mostantól akkor szabad a pálya vagy mi? ;]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#87977) 04ahgy válasza Stigma.HC (#87976) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Az a véleményem, hogy senkinek sem szabad, ennek is adtam hangot most is, korábban is. Főleg akkor nem szabad, ha épp azért bírálja a másikat (mint most jano_77 tette), hogy noobozza a csapattársat. Ezzel pontosan ugyanolyan, mint akit bírált.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#87978) Stigma.HC válasza 04ahgy (#87977) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Én pontosan értettem mire gondoltál, csak finom célzás lett volna a részemről :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#87979) rolio1 válasza h1mpi (#87968) üzenetére


rolio1
tag

Bizony szép! vegyük észre, a szakasztárs profizmusát is, aki így egy confederate medállal lett gazdagabb... az elején egy forintot nem adtam volna ezért a meccsért...

(#87980) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Találkoztam babo58 honfitársunkkal. 10539 csatája van Tetrarchal.

(#87981) jano_77 válasza Stigma.HC (#87976) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mivel én nem tartozom a top játékosok közé, akkor ez rám nem vonatkozik.

(#87977) 04ahgy: a Te olvasatodban ezek szerint az a retard NOOB, aki a chatbe hasonlókat ír be!? Mert szerintem az, aki a csatához vajmi keveset tett hozzá és még ezzel együtt noobozza is azt, aki meg a legtöbbet sebezte vagy tett is a csata megnyeréséért! Most akkor ki szenved fogalom zavarban: Te vagy én!?

(#87980) Bobyjack: kemény játékos......gondolom lehozta a csatát.....csak nem Nektek :D
45K+ csatával és 800 alatti WN8! Az ilyenek miért nem hagyják abba, kizárt hogy élvezzék egyetlen percét is a játéknak!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#87982) 04ahgy válasza jano_77 (#87981) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Az, hogy ki az egy dolog. Az, hogy ezt megtartom magamnak, vagy esetleg TS-en a társaimnak illetve beírom a játékchatve, az meg egy másik dolog.

A másik bekezdésedre: [link]. Neki 800 WN8-a van. Jóbarátom, szoktam vele együtt játszani. Megerősíthetem, hogy élvezi.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#87983) jano_77 válasza 04ahgy (#87982) üzenetére


jano_77
nagyúr

Cimbora Te baromi módon kevered a szezont a fazonnal!
Nem mindegy, hogy vkinek 4900 csatával van 800 WN8-a vagy 45.000-el! Ha ezt komolyan gondoltad, akkor inkább hagyjuk abba a beszélgetést, mert nagy bajok vannak. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#87984) Cseri0058


Cseri0058
őstag

szégyen vagy sem...nekem eddig ez a legtöbb xp-s köröm :)

(#87985) Habib[HUN] válasza jano_77 (#87981) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Hasonló véleményen vagyok kollégával. Bárki bárhogyan játszik, viselkedni tudni kellene. Lehet valaki tehetségtelen tomato, vagy űber lila unikum. Nincs jelentősége, ha tahón viselkedik. Sőt egy unikum játékosra még magasabb elvérások vonatkoznak részemről, főleg ha klántag az illető. A stílusával nem csak magát minősíti, hanem a csapatát is.
Szerintem szülőzni, noobozni, sértegetni a másikat senkinek nem kéne. Ez egy játék, szórakozás, és ha nem is az lenne. Akkor is tudni kéne kulturáltan viselkedni. Elvégre nem tudhatod, hogy a túloldalon ki van, illetve miért játszik úgy ahogy. Lehet teszem azt, az a valaki történetesen értelmi fogyatékos, vagy csak egy kisgyerek, bárki lehet a túlvégen. A játéktudása miatt sértegetni szerintem nem szabad senkit. A legutóbb kaptam egy emberkétől egy "get cancer" beszólást. Engem megtanítottak a szüleim viselkedni, ezért csak belelőttem dühömben egyet a roncsába és gurultam tovább. Inkább hagytam, azzal se érek el semmit ha visszaszólok. Attól csak a trollt etetem tovább. Én igyekszem ignorálni ezeket az embereket. Kap egy reportot és csókolom, nem foglalkozom tovább vele.
Szumma: Vagy kulturáltan adjon az ember hangot a véleményének, vagy sehogy.

(#87986) Bingisz válasza Habib[HUN] (#87985) üzenetére


Bingisz
addikt

Arra várhatsz, hogy majd a top klánok tagjai fogják moderálni magukat. Eddig is kemény harc zajlott a FTR-os Hall of Shamebe kerülésért, most viszont Ritagamer (nő, community contributor, a FTR utódlapjának tekinthető oldal szerkesztője, és sok lelkes rajongóval rendelkező streamer) kitalálta, hogy mivel a Hall of Shame és hasonló ragelések elleni hadjáratuk abszolút az ellenkező hatását fejtette ki a célzott közösségben, elkezdi VIDEÓN FELOLVASNI A LEGALJA ÍRÁSOKAT, KOMOLYZENEI ALÁFESTÉSSEL. Na ettől aztán be fog indulni megint a harc. Kíváncsi vagyok, hogy az első EFE külön kiadás mikor fog kijönni...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#87987) Habib[HUN] válasza Bingisz (#87986) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Na igen. Sok embert nem tanítottak meg viselkedni a szüleik. Bármilyen keresztes hadjáratot is űz az ember, ez így fog maradni. Egy dolgot lehet tenni: Chat Off.

(#87988) Nagya21


Nagya21
addikt

HAli!!
Nekem is volt tegnap egy jó köröm:
Kép1
Kép2
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#87989) Simi37 válasza Bingisz (#87986) üzenetére


Simi37
őstag

Jól hangzik ;] ;]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#87990) szbalogh válasza Bingisz (#87986) üzenetére


szbalogh
őstag

Van pár szó amikkel akár egyenként is be lehet kerülni ahogy néztem... hát még ha együtt használná őket valaki ;] egy kis direkt elrontott angollal tuti a észvétel :D

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#87991) 04ahgy válasza jano_77 (#87983) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ne haragudj, de ha 45k csatával lenne ennyi WN8-a, akkor már nem élvezhetné? Vagy ha csak 600, esetleg 1000? Mi az összefüggés a WN és a játékos individuum élvezete közt?

Nekem fele annyi a WN8-am, mint Cserinek, Bingisznek, dieghonak, és mégis ugyanannyira élvezem a játékot. Vagy akár az is lehet, hogy jobban. :)

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#87992) TESCO-Zsömle válasza Bingisz (#87986) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De annyi esze nincs, hogy a Hall of Shame helyet Hall of Sportsmankind-ot csináljon olyan embereket kiemelve, akik mondjuk lemondtak az egyéni sikerről adott csatában valaki más top Gun-jáért meg hasonlók.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#87993) myckey válasza Habib[HUN] (#87985) üzenetére


myckey
veterán

én marha jókat derülök ezeken a szájkaratézásokon.
és be is ugrok a buliba, ha épp kedvem szottyan..abszolút nem tud felidegelni, hogy ki tudja milyen jött-ment sehonnani valaki, mit tudom én honnan a monitor mögül mit ír.

felőlem aztán írhat mindenféle cifrát, a legaljától kezdve :))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#87994) adamgreen


adamgreen
senior tag

(#87995) Lipton


Lipton
őstag

Nem ertem hogy tudnak paran igy beleolvadni a matrixba... Nekem 600as wn8-am van de nagyon elvezem a jatekot (4k csata). Az eleje nagyon el lett hulyeskedve es volt sok bena szazadozas meg kv1s korban de azota elkezdtem jobban odafigyelni es tudatosabban jatszani (tanulni). Uj accot nem fogok stat miatt kezdeni soha. Banom nem volt, csetbe nem irogatok rondasagokat. Amikor jol megy jatszom ha nem akkor kilepek. Aki ez alapjan minosit az valahol magat minositi, pont nem erdekel. A lilak meg oruljenek mert pirosak nelkul ok sem lennenek :)

(#87996) jano_77 válasza Lipton (#87995) üzenetére


jano_77
nagyúr

és szerintetek 45K csatánál nem gyanús az, hogy ez a vki sokkal inkább BOT, mint normális játékos!?
mert azért ne már, hogy 45K csata alatt, ha vki csak minimálisan is próbál tenni a csatáért, akkor már nem 800 wn8 lesz! De tudjátok mit, biztos nektek van igazatok és ez az acc nem BOT, hanem egy csupán gyenge elméjű játékosé.
Befejeztem.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#87997) yarsley


yarsley
aktív tag

4 kill 10 masodperc allatt:
[link]

[ Szerkesztve ]

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#87998) SoulReaver válasza Lipton (#87995) üzenetére


SoulReaver
veterán

Szerintem sokan azért veszik egy kalap alá a "piros" játékosokat, mert 99,9% -ban ők azok akik utoljára halnak meg, mert elbújtak a szikla mögé és auto aim-al a sziklát lőtték egész meccs alatt...

Már régóta nem számítok segítségre senkitől, mert ha piros akkor nem mer, ha meg kék/lila, akkor leszar...

És nem attól kék vagy lila egy játékos, mert ezeket kilövi... Van sok statpadder lila, találkoztam már olyannal(nem1x) aki nem tudta mit kezdjen velem, de hupi lila volt.... ők lehet ez miatt voltak éppen lilák :D

[ Szerkesztve ]

(#87999) Mottie válasza jano_77 (#87996) üzenetére


Mottie
őstag

Egyértelműen nem. 800-as wn8-cal egy átlagosnál gyengébb játékos és ennyi.

A 40k csata 100-as wn8. Na az a bot. (Legalábbis nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy ez kivitelezhető lenne másképpen)

Be Victorious!

(#88000) Simi37 válasza SoulReaver (#87998) üzenetére


Simi37
őstag

A másik 99,9% amikor Te halsz meg utoljára, mert nem tudod lehozni a csatát nagy túlerővel szemben :(

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.