Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#87151) Enzolord válasza [HUN]Dani (#87150) üzenetére


Enzolord
addikt

Jaja, alap tornyot néztem, fejlesztett tornyon a kupola 180mm

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#87152) otto14


otto14
senior tag

CW -hez kérek replayeket, leginkább Basecamp feltörése érdekel, pálya annyira nem fontos. Abbey, Mountain Pass, El Halluf leginkább :R

asd

(#87153) Bingisz


Bingisz
addikt

Pár újdonság.
HD modellek első körben:

JagdE100:

ELC AMX:

IS4:

További képek róluk, valamint az átdolgozott E100-ról: Itt és itt.

T26E4:

A lényeg:

Szóval a vastagabb front helyett kapott egy plusz réteg páncélt. Így elméletileg könnyebb átlőni, gyakorlatilag viszont nem, mert spaced armor, ráadásul a HEAT és a HESH nagyon meg fog szenvedni vele.

Pár videó az új Motion Physics-ről: [link], [link], [link], [link].
Inkább nem írom le az újdonságokat, mert ezt látni kell. Aki viszont olvasni akar mindenképp, annak itt az FTR cikk.

Kis plusz: Megint készülnek valami eventre, ha jól tudom Berlin "felszabadításának"/elfoglalásának, aki amit gondol, de nem szeretném, hogy ebből vita legyen itt, az évfordulójára. Remélem jó lesz, és talán kapunk ízelítőt az új historical battle rendszerből. Néhány új tank is jön hozzá természetesen: [link]

Ráadás:
Kareliát is át akarják dolgozni, de most már a harmadik verziónál tartanak. 1, 2, 3.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#87154) Enzolord


Enzolord
addikt

Valaki, aki a Wot Tank viewert használja, megnézné, hogy az IS3nak kis toronnyal miért vastagabb a test páncélja? Ez most csak egy bug a programban, vagy valami huncut összeesküvés ala WG?

1.0.17 verziót használom..

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#87155) szbalogh


szbalogh
őstag

Jöhet.

Nick: HE_Storm

(#87156) Bingisz válasza szbalogh (#87155) üzenetére


Bingisz
addikt

Ph3lan csinált hozzá kommentárt közben: [link]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#87157) h1mpi válasza Bingisz (#87156) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Komoly, hogy végre nem tapad le a tank lánca, ha hozzáér a sziklafalhoz.....

Meg a sarkon befarolás is király :))

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87158) adamgreen válasza h1mpi (#87157) üzenetére


adamgreen
senior tag

Lehet tudni már hogy az uj amx 30b med lesz vagy heavy tank ? :)

(#87159) adamgreen válasza Bingisz (#87156) üzenetére


adamgreen
senior tag

Aszem a medek és a light tankok kezdhetnek aggodni nem lesz körbe táncolás

Igor : Szerjozsa képzled azt mondták hogy med dominance van a játékban !
Szerjozsa : Igor semmi gond minden tank farolni fog és gyorsabban pörögni !

:C

(#87160) h1mpi válasza adamgreen (#87158) üzenetére


h1mpi
nagyúr

med lesz

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87161) adamgreen válasza h1mpi (#87160) üzenetére


adamgreen
senior tag

Nagyszerü akkor kapunk egy leopard sta kombot :DDD

(#87162) Chris0321 válasza adamgreen (#87159) üzenetére


Chris0321
addikt

Engem mondjuk nem zavarna ha kicsit gyorsabban forogna a JT-m. Majd ha hazaértem megnézem a videót én is.

(#87163) emre


emre
veterán

Red Bull invite kód kell valakinek? [link]

A 3 napos prémet adó bónuszt már felhasználtam, az invite kódot megadom akinek kell.

Invite Codes (for new players):
– T15 Premium German Light Tank
– Garage slot
– 7 days of premium account

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#87164) xAttilax


xAttilax
őstag

T28 küldihez, light 3-as valahogy nem akar sikerülni. 5 ellenfelet kéne megölni menet közbe. valami taktik erre?

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#87165) Chris0321 válasza xAttilax (#87164) üzenetére


Chris0321
addikt

Minél kisebb tier, szóval 5-ös. Nem csak meglőni kell őket?

(#87166) Akcok94 válasza xAttilax (#87164) üzenetére


Akcok94
senior tag

az a küldi nagyon el van írva, ott aszem csak menet közbe kell őket meglőni, a mellék meg kell ölni 2/3-t. de nézd meg angolul.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#87167) xAttilax válasza Akcok94 (#87166) üzenetére


xAttilax
őstag

jaja, igazatok van meglőni kell, de az se megy :D már csak ez kell meg a szakaszos rész

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#87168) h1mpi válasza xAttilax (#87167) üzenetére


h1mpi
nagyúr

tegnap leo-val négyet meglőttem erre az 5. előtt kiszedtek...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87169) emre válasza emre (#87163) üzenetére


emre
veterán

Egy db volt, és épp most adtam meg az első jelentkezőnek. Szóval tárgytalan, ez miatt már ne keressetek.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#87170) jozefgucci1 válasza xAttilax (#87167) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azzal a küldivel én is szívok. Most a buldog-1390 párossal próbálgatom.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#87171) h1mpi válasza jozefgucci1 (#87170) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Gyors tárassal próbáljátok, tegnap 2 próbából majdnem összejött.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87172) bal8080


bal8080
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudjátok miért nem adta meg a 2. tábláról az LT-7 mission-t?

Ki spot-oltam két arty-t.

mission

bal8080

(#87173) h1mpi válasza bal8080 (#87172) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Bele is lőttek a spot alatt a többiek?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87174) bal8080 válasza h1mpi (#87173) üzenetére


bal8080
csendes tag

Ők lőtték ki, én nem lőttem bele, de a replay fájl első oldalán látszik.

Mentem még egyet ott meg is lőtt arra megadta.

[ Szerkesztve ]

(#87175) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Az ellen lehet valamit csinálni, ha az nmy, aki fel sincs spotolva, mondjuk egy domb mögött van és a célkeresztem egyik része (külső) leugrik rá, de a másik meg nem?! Tökre idegesít a célzásban...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87176) Chris0321 válasza h1mpi (#87175) üzenetére


Chris0321
addikt

A célkereszt tudtommal nem azért mozog a dombnál mert van mögötte ellenfél és nem tudsz tenni ellene.

(#87177) galervin93 válasza Bingisz (#87156) üzenetére


galervin93
őstag

Wow, hát ez nagyon király.
Szerintem új távlatokat nyit ez a fizika, kiismerve a járművek mozgását nagyon beteg dolgokat lehet majd vele csinálni. Várós. :-D
(Nem értek hozzá, számítási teljesítményben ez okozhat változást?)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#87178) TESCO-Zsömle válasza h1mpi (#87175) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Automatikus célzáskorrekció. Az egyik célkereszt azt mutatja, ahova célzol, a másik meg azt, ahova az ágyú céloz, hogy az általad megcélzott pontot eltalálja. Ez tipikusan akkor baj, ha alulról felfele céloz az ember, és a célkereszt mögött az égbolt van. Ekkor a löveg célkeresztje elmozdul, mert már úgy korrigál, hogy az égbolt becélzott pontját találja el, vagyis ha csak egy mm-el célzol is a domb fölé, annyival messzebb kell lőnie, hogy a lövedék simán elrepülhet a dombon álló MAUS fölött is...

Engem is k*vára idegesít, de ez van. Ha nem akarsz a spotra várni, akkor megcélozhatod éppen csak a domb legtetejét, és imádkozhatsz, hogy az RNG fölé dobja lövést, mert olyankor már nincs korrekció, hanem csak simán elmegy a skúló a domb fölött, ahogy azt normálisan is kéne.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#87179) galervin93


galervin93
őstag

Utolsó adalék a "KV-3 sz*r-f*s-h*gy" témához, részemről ezzel be is fejeztem: [link] [link] [link] Mindez kezdő kézből, egy jó játékos sokkal többet is kihozhat belőle...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#87180) Stunts666


Stunts666
őstag

Lenne egy kérdésem (lehet vitát vált ki, de nekem nem gyere be):

10-es pro játékosok miért lőnek "only gold"-al??? Elvileg ők, akik 2k+ wn8-al rendelkeznek. Szinte minden gyenge pontot ismernek, tehát bármit belőnek normál lőszerrel... Akkor???

Az ilyen hülye érveket nem szeretném: mert megteheti/benne van a játékban/stb...

Ez olyan, mint a Prohorovkán felmegyünk a hegyre hülyeség???

(#87181) Injun


Injun
aktív tag

Hogyan kell kikapcsolni a chatet meg az üzenetküldést?

(#87182) xAttilax válasza jozefgucci1 (#87170) üzenetére


xAttilax
őstag

kellett itt rinyálnom, 1375-el sikerült is :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#87183) jagada válasza galervin93 (#87179) üzenetére


jagada
őstag

13 lövésből 9 talált, amiből 5 ütött át pont erről beszélek...

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#87184) szbalogh válasza galervin93 (#87179) üzenetére


szbalogh
őstag

Én nagyon szerettem, 69% wr-el 42 csata kellett a KV-4-hez :D
Mondjuk azt nem értem miért csak 50k xp kellett, mikor a többi 8-as 160k körül van...

Nick: HE_Storm

(#87185) Rellind válasza emre (#87163) üzenetére


Rellind
senior tag

Én nem kaptam mailt...már ne is várjam gondolom... :U

(#87186) mcwolf79 válasza Stunts666 (#87180) üzenetére


mcwolf79
veterán

A sok 10-es "pro" játékos azért rendelkeznek akkora WR8-cal, mert a prémammo segítégével sokkal hatékonyabbak.
Prémammo nélkül valszeg nagy részük csak zöld környékén tanyáznának.
Nem azt mondom hogy mind ilyen, de boztos sok ilyen van.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#87187) h1mpi válasza szbalogh (#87184) üzenetére


h1mpi
nagyúr

mert a KV4 "kárpótol" mindenért :DD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87188) Simulacrum válasza mcwolf79 (#87186) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Erről volt már itt szó. Én azt gondolom 100-200 WN8-at biztos jelent, hogy valaki csak prém lőszert használ vagy egyáltalán nem használ. Mások szerint jóval kevesebb WN8 változást okoz ez.

(#87189) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nekem valamelyik nap ott gurult el a gyógyszer, amikor halálutcában a Jagdtigerrel voltam és szemből az E100 és az IS7 is lepattant a páncélomról. A többi lövedék már mind gold volt, ami átvis ment persze. Ilyenkor elgondolkozok mi értelme van az ilyen TD-nek, ha pont a páncél értelmét veszi el gold ammo.... Lehet kicsit gondolkozniuk kellett volna vagy felvenni pár lövést, de nem klikk gold ammo és problem megoldva.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87190) jagada válasza Simulacrum (#87188) üzenetére


jagada
őstag

Biztos, hogy sokat számít a gold, én is tapasztaltam a leírtakat a T10 liláknál. Én azt szeretem még, amikor 2 tierrel alacsonyabb papír tankban ülve is ezzel lőnek rám a nehéz tankból a lila játékosok, gondolom nem vacakol a töltögetéssel, mindenkibe golddal lő, vagy az is lehet, hogy full golddal jön a csatába.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#87191) szbalogh válasza h1mpi (#87189) üzenetére


szbalogh
őstag

Na pont ezért írtuk, hogy csak a T95-nek van értelmes páncélja :D A többi csak ámítás.

Nick: HE_Storm

(#87192) mcwolf79 válasza Simulacrum (#87188) üzenetére


mcwolf79
veterán

Uccsó hsz-em ebben a témában, mert nem akarok vitát generálni:
200-300 WR8-at jelent annál a játékosnál, aki TUD játszani, és akkor vált goldra mikor SZÜKSÉG van rá.
300- WR8-at jelent annál, aki full gold-dal tolja.
Én most 2300 WR8-nál járok, de ha csak goldammo-val tolnám már biztos 2500-2600 körül lennék, mert a lövések jelentős része ami nem ütött át bement volna.
Pl. nagyon sokat jelentene egy E100, Maus, Jgpze100 ellen, hogy nem kell vadászgatni a hasára, mert simán átütném (valszeg) elsőre a tornyát is (heavy-vel, mert egy 10-es TD átcsapja simával is a tornyát). És nem pocsékoltam volna el 10-15 mp-et,míg betölt a következő patron (ami esetleg prémammo).
Ezért is szoktam "mosolyogni" ,mikor pl. 10-es TD-k prémammo-val lövöldöznek, mert ahol a 300-as alap pen nem elég, ott a játékosnál komoly baj van.
Persze tudom, hogy a prémammo nem megváltó, mert pl. egy IS7 tornyáról az is pattanni fog. De sokat segíthet.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#87193) [HUN]Dani válasza mcwolf79 (#87192) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Néhány napja vettem vissza a JgpzE-100-at, mert szükségét láttam valami igazán nagyot harapó t10 gépnek. Nem mellesleg elég magas a fun faktora + ez volt az első t10 járgányom és szeretnék kicsit emberi statisztikát csinálni vele.

Amikor szembe találkozom egy általad is felsorolt géppel pl. E-100, Maus, JgpzE-100 akkor többnyire én is betöltöm az aranyat, de nem azért, mert 299 átütés nekem nem elég ahhoz, hogy belőjem, hanem azért, mert nem akarok semmiféleképpen lepattanni róla. Egyetlen pattanó akár a csatádba is kerülhet, szóval inkább a biztosra megyek.

magyarsrac

(#87194) emre válasza Rellind (#87185) üzenetére


emre
veterán

Tegnap 17.46-kor kaptam meg az értesítő mailt a redbull-tól. Szerintem már nem fog jönni, meg nem is volt túl sok kód.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#87195) h1mpi válasza mcwolf79 (#87192) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tegnap az adott halálutcában az első lövésem bement az IS7 tornyán és meg is lepődtem. Most nézem, hogy, ha kicsit elforgatja, akkor van egy parányi weak spot. Sikerült azt belőnöm, nem kis mákkal :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87196) mcwolf79 válasza [HUN]Dani (#87193) üzenetére


mcwolf79
veterán

Akkor valszeg rajtad is mosolyognék :P
Én még pl. az E3-mal és Jgpze100-zal sosem éreztem,hogy kellene a prémammo. Minek, mikor az alap is átüti még a nagy böszmék tornyát is. Amit jó helyre küldtem úgyis átüt, az autobounce helyekről meg az is lepattan, hiába a csillió pen.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#87197) mtade válasza mcwolf79 (#87192) üzenetére


mtade
aktív tag

Nem vita, csak kell látni egy másik nézőpontot is...

Tegnap volt szerencsém szakaszozni két jobb játékossal, nem akartam égni előttük, hogy balf@sz vagyok, hát töltöttem gondosan a goldot a T44be, de ha valaki balf@sz, akkor bír sok gold mellett is b@lfasz lenni... Szóval a gold tényleg jó móka, de akkor is kell hozzá a tudás, nem instant statpad....

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#87198) mcwolf79 válasza mtade (#87197) üzenetére


mcwolf79
veterán

Azért is írtam, hogy nem megváltó, mert az is tud pattanni. Nem hozza magával, hogy a player minden lövése találni és sebezni fog.

Dani:
Jgpze100-ban azért sem szerencsés a prémammo, mert HEAT, tehát a lánctalp hajlamos elnyelni. És akkor jön a :W :W :W , hogy a BC-et nem sebezte a találat (saját tapasztalat -> mármint én voltam a BC-ben).

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#87199) szbalogh válasza mcwolf79 (#87198) üzenetére


szbalogh
őstag

Ha a lánc mögött nem volt páncéltest, akkor az APCR-t is "benyeli", de valójában átmegy a láncon és ennyi. Legutóbbi ilyen emlékeim az Rhm-el voltak. Ugye ennek tipikusan vékony a teste.
Ettől függetlenül úgy is benyelheti a HEAT-et, hogy van mögötte páncéltest.

Nick: HE_Storm

(#87200) [HUN]Dani válasza mcwolf79 (#87198) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Mint mondtam csak a kemény tankokra lövök aranyat és nyilván nem lánctalpra vagy üreges páncéltestre. Ettől függetlenül valóban előfordult már, hogy csak krit volt sebzés pedig nem.

magyarsrac

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.