Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#88651) Sanya válasza AVarice (#88650) üzenetére


Sanya
nagyúr

nálam az EU-1 működik.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#88652) edari


edari
őstag

Istenem bárcsak mindig ilyen jó team-et kapnék. Megmentettem egy tiger p-t (beálltam elé hogy ne lőjjék darabokra), megköszönte. Aztán mások húztak ki a sz*rból. Nagyon jó volt.
Replay

(#88653) AVarice válasza Sanya (#88651) üzenetére


AVarice
tag

Utána nálam is ment, csak egy 2 percre kidobott és nagyon fura volt mert minden más netes tartalom müködött. Próbáltam a weboldalt, de az sem ment...

Én is mentem reggel TigerP-vel, de olyan agyhalott csapatot kaptam folyamatosan, hogy amint elértem a 2E dmg-t egy csapásra a csapatom meghalt, aztán körbevettek.

(#88654) szallasi007 válasza jano_77 (#88644) üzenetére


szallasi007
őstag

Csatlakoznek eme elmelethez de szerintem valami ipari lag okozza vagy mod (vagy SerB) de tapasztalni tapasztaltam én is csak nem izgat

(#88655) tick válasza szallasi007 (#88654) üzenetére


tick
aktív tag

+1 én is laggként fogom fel, eddig kb 3 ilyen volt

Everything that has a beginning... has an end

(#88656) TESCO-Zsömle válasza jano_77 (#88644) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Velem főleg halál előtt szokott előfordulni, a magyarázat pedig a lag. Mire elér az egeremtől a lövés a szerverre, addigra ott már halott vagyok. De mivel az is idő, míg a szerverről ideér a halálom híre, ezért a kliensnek addig van ideje bejátszani a lövés hangját, sőt, esetenként a golyó is elindul.

Ilyenkor van az, hogy kilőnek, és a golyó félúton az ellenség felé eltűnik.

sz: Viccesebb, mikor packet lost van, és pont az a csomag vész el, amiben lőttél. Tudod, mikor kinézel-lősz-vissza és csak visszatérés után konstatálod, hogy nem sült el az ágyú...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#88657) lacibacsi válasza TESCO-Zsömle (#88656) üzenetére


lacibacsi
addikt

Golyó?

:F

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#88658) jr1994 válasza Chris0321 (#88649) üzenetére


jr1994
addikt

Itt a sebzés a lényeg, hogy meglett az 5000. Bár wotreplaysen hemzsegnek a 6k körüli körök, a határ meg a csillagos ég, szóval van még benne potenciál.
Murovankán óvatosan, messziről lövöldöztem, különben olyan fókuszt kapok hogy a fele sebzést sem érem el. A végén ott maradtam egy lövésesen + a szintén low hp-s T-29, az full hp-s T-29 ellen. A csapattárs beállt foglalni, kicsalogatta én meg lelőttem.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#88659) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Két kis rövid KV2 YT videóval szeretnék kedveskedni Nektek, ha esetleg valakinek még nem jött meg a kedve hozzá :))

KV2 RNG :)

KV2 Blind shot (itt a Jg. Pz. IV is kapott 390-et, gondolom együtt kempeltek :D )

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#88660) jr1994 válasza AVarice (#88650) üzenetére


jr1994
addikt

Nekem olyan laggom volt tegnap késő este, hogy azt hittem lefejelek valamit (vagy valakit).
50 100 Sand River védés, 9-2 körüli állás, mennék hogy csatlakozzak a mészárláshoz erre kb 15 másodpercig önálló életre kelt a tankom! Ment nyílegyenesen előre, bele az egyik mélyedésbe. Nem tempomat volt, és kanyarodni se tudtam de közben ment körülöttem a csata. Mire nagy nehezen kikecmeregtem, már nem volt mit lőni.
Érdekes, tegnap úgy 9-10 csatát mentem a francia csodával, kétszer álltam meg 2000 sebzés alatt. 1500 a fenti csatában, Ensken meg 1000 mert a csodacsapat 6-4 körüli állásnál befoglalt...

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#88661) MinionFlasH válasza jr1994 (#88660) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Ez nekem is sokszor előfordult, de csak késő éjjel, máskor nem jellemző a magas ping.

(#88662) TESCO-Zsömle válasza lacibacsi (#88657) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sikerült megragadnod a lényeget, gratula! :C :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#88663) lacibacsi válasza TESCO-Zsömle (#88662) üzenetére


lacibacsi
addikt

Bocsánat! Nem tudtam megállni szó nélkül. :B

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#88664) Mankó válasza lionskull (#88638) üzenetére


Mankó
veterán

Szerintetek létezik olyan, hogy windows 8.1 alatt gyorsabb uazon hardveren a játék, mint windows 7-en?
Tegnap nagy kinlodasok árán sikerült működésre bírnom a játékot, de ahhoz képest, h dedikált vga-ja van a laptopnak 1 gb ddr3-al, nagyon lassúcskának találtam. Minimumon játszható, de egy i3-tol 1 gb-s 7670-el 4 gb rammal többet vártam.
Elkepzelhetőnek tartjátok, h win 8.1-el vagy win 10-el látni fogok gyorsulást, vagy kár vele szórakozni, mert csak időpazarlás?

(#88665) h1mpi válasza Mankó (#88664) üzenetére


h1mpi
nagyúr

hallatam már olyat, hogy 8.1-en gyorsabbak a játékok, tehát lehetséges

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#88666) Enzolord válasza Mankó (#88664) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen, mert a 8.1 kevésbé erőforrás igényes, jobban optimalizált, mint a 7..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#88667) fradi81 válasza Mankó (#88664) üzenetére


fradi81
veterán

Régebben win7-em volt, most ua. a gép de nem gyorsabb.

moto g72, Ninebot d28e

(#88668) Borisz76 válasza Mankó (#88664) üzenetére


Borisz76
veterán

Nos egy érdekes teszt a 3 rendszerről.

Win 7 vs Win 8 vs Win 8.1

A hardvare a VGA driver is ugyan az.

Minimális a különbség : You Tube Video

Konklúzió a végén.

Ez alapján is elég közel vannak egymáshoz.
Bár ebben már a Win 10 is szerepel.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#88669) jano_77 válasza TESCO-Zsömle (#88656) üzenetére


jano_77
nagyúr

többször, amit leírtál: kinéz-lő-vissza és mégsem lőtt! :(

Tegnap éjjel végre sikerült megcsinálnom a T28HTC TD-15 küldetését, mikor is 5K sebzést kell elérni és 2 kill-t. Nem volt egyszerű, már többször voltam 5K közelében, volt, hogy csak 12 HP hiányzott, de most sikerült. És mindezt egy bukott csatában, mert a csapatra nem lehetett számítani most sem. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#88670) maxsoft válasza Mankó (#88664) üzenetére


maxsoft
tag

Egy ismerősnél I7 cpu-val volt ilyen.
Ott a megoldás az volt, hogy a VGA driverben engedélyezni kellett, hogy a DVGA futassa a játékot és ne a CPU-ba épített.

(#88671) h1mpi válasza jano_77 (#88669) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A csapat mint fogalom ma nincs! 15-ből 5 játékos nem piros ma átlagban. Rég volt ilyen nap... Ez a tier 6 is már nagyon elhígult, tele van óvodásokkal.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#88672) h1mpi válasza h1mpi (#88671) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az utolsó 5 csatában 1 lövésem volt a KV2-vel, ami talált, mert 3 perc alatt vége lett a csatáknak...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#88673) jano_77 válasza h1mpi (#88671) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az a legszomorúbb ebben a játékban, hogy nagyon sokszor a kék játékosok is akkora lámaságokat csinálnak és simán elhalnak, hogy a vörös ellen - ritka mint a fehér holló, mert többnyire én kerülök közéjük -, simán lerohan minket és nyerik a csatát és ez persze top tierben is megcsinálják sokszor. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#88674) h1mpi válasza jano_77 (#88673) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Eddig azt gondoltam megtartom a KV2-t, de annyira kétarcú vele játszani, hogy menni fog...

Van, hogy 5 körig csak nézek milyen szép a csata és egyszer mosolygok. Főleg, hogy ma 1 pályát voltam városban 99%-ban pusztaság...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#88675) PR0JECTNR56 válasza Mankó (#88664) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Laptop esetében ez nem csak rendszer, hanem nagyon erősen driver függő is, nálam pl. a Windows 8.1 Pro x64-el teljesítménybe ugyanazt tudta WoT terén, mint az általam preferált Windows 7 SP1 Ultimate x64, csak még instabil is volt, ami a játék során néha nem várt "mutatványokat" eredményezett, így ezt is érdemes számításba venni mint befolyásoló tényezőt.

(#88676) PR0JECTNR56 válasza PR0JECTNR56 (#88675) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Idő közben lejárt a szerkesztési idő, de előzetes teszt a 9.7 FPS teljesítményét illetően. Szokás szerint lesz min dolgozni:
Cikk és képek erre.

(#88677) h1mpi válasza PR0JECTNR56 (#88676) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze folyamatosan fejlesztik a grafikát, erre a hulladék motorra... A végén, majd TITAN-X kell hozzá, hogy normálisan menjen.. Ezek max profiot termelnek, nagyobb beruházási költség nélkül.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#88678) adamgreen válasza PR0JECTNR56 (#88676) üzenetére


adamgreen
senior tag

Viccnek tartom hogy lassan egy NASA konfigurácion se fog ez a szarhalmaz zökkenömentesen menni.

Csak meg kéne csinálni rendesen ezt a játékot Szergejkém :C :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#88679) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Ami a külön vicc, hogy valaki a HD tankmodellek érkezésével indokolja az fps drop egy részét és ebben akár lehet is valami.
Viszont aki már valaha próbált War Thunder-ből WoT-ra átportolt tankmodellt használni, az tudja, hogy gyönyörűen néznek ki, a modderek sokszor még a függetlenül működő futóművet is integrálják a modhoz (ezen is anno mennyi sírás ment a WoT fejlesztők részéről, hogy jajj nem lehet megcsinálni, mert ilyen és ilyen számítást igényel, ehhez képest egy pár kb-os méretű XML dokumentum és egy skin-nél alig nagyobb méretű, pár MB-os felületi remodel tudja zéró plusz teljesítményigénnyel még a laptopomon is, szóval erről ennyit).

Igazán sokat segíteni, ha a pénzkupac alól kihúznák a fejüket, kerítenének egy hétköznapi gépet, kivágnák a Bugworld motort a pokolba, mert ez nem más mint a fejlesztői munka fekete lyuka, mindegy mennyi időt tolnak bele, bélsárból sajnos nem lehet várat építeni. Főleg nem egy magra. További javaslatként a j1mb0 féle célkeresztet és a locastan HD minimap-at integrálnám a gyári kliensbe.

Még szerencse, hogy a World of Warships-re, már egy lényegesen továbbfejlesztett Bugworld motor ment a tesztbe, teljesen hétköznapi konfigokon, oh wait:

(#88680) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Nem hittem volna..

(#88681) h1mpi válasza h1mpi (#88674) üzenetére


h1mpi
nagyúr

És akkor bead egy olyan kört a KV2, hogy ARL full hp-ról, Chi-to full hp-ról, Nashorn full hp-ról... ezért szeretem, de ez a kétarcúsága borzasztó :N

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#88682) rudii


rudii
tag

Tegnap este meghalt a twitch oldala. Ezért kínomban majdnem, kitéptem az összes hajam! :O Ezért a mai adást, kicsit kevesebbel kezdem. Gyertek én nézzetek be! :D
LIVE STREAM: [link]

(#88683) Flickering válasza SoulReaver (#88680) üzenetére


Flickering
aktív tag

Replayt kérhetek?
Szívesen megnézném mit műveltél :D

(#88684) Mankó válasza Mankó (#88664) üzenetére


Mankó
veterán

Felraktam kíváncsiságból az asztalin lévő win 10 TP alá és közepes grafon tűrhetően megy a Core i3-4330 belső vga-jával.
Szóval a win 10 nem akadály. Lehet fel is teszem a win 7 után, legalább picit gyorsabb lesz a rendszer is.

(#88685) TESCO-Zsömle válasza jano_77 (#88669) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Packet loss. Mikor 30-as ping mellett pirosan villog a kapcsolat-jelző.

A TD15-höz meg grat. Engem egyelőre leköt a Payday2 annyira, hogy ne is nézzek a WoT felé...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#88686) SoulReaver válasza Flickering (#88683) üzenetére


SoulReaver
veterán

Tessék. Ezután meg is szűnt a jó lét, 6. érzék nélkül, nagy mák kell :S

(#88687) Flickering válasza SoulReaver (#88686) üzenetére


Flickering
aktív tag

köszönöm, nemsoká meg is nézem, tetszik a tank amugy, igen nekem is még kell a hatodik érzék, így elég lutri mert a camoja nem az a csúcs..

(#88688) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Megy a tesztszerver megint egy kis frissítés után

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#88689) Viktoár


Viktoár
addikt

Csak én találok kivetnivalót ebben a "sorsolásban" ? Már a játék előtt eldőlt a csata,persze hoztuk is a papírformát. :U

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#88690) h1mpi válasza Viktoár (#88689) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én nem látok akkora nagy különbséget. Nem az miatt vesztettetek, hogy egy VII-es med volt a toptier a másik oldalon.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#88691) jr1994 válasza Viktoár (#88689) üzenetére


jr1994
addikt

Az a hetes VK egy nagy rakás szar. Ezt a csatát inkább az RNG dönti el szerintem, meg hogy melyik csapatnak van szerencséje. De tény ha egy értelmes tank lenne helyette az már számítana.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#88692) emre válasza Viktoár (#88689) üzenetére


emre
veterán

Igen.

Se replay, se csata összesítő, se xvm hogy lássuk volt-e kiemelkedő játékos bármelyik csapatban.
Ez nem több mint szimpla nyafogás, amivel megkérnélek fáradj át az off topikba.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#88693) benvolio


benvolio
őstag

Már régen lopakodtam, ezzel megvan a hatodik: [link] ;]

(#88694) Viktoár válasza emre (#88692) üzenetére


Viktoár
addikt

Kit érdkel az xvm? :D Mióta számít az MM-nek hogy melyik játékos mennyire tud,vagy már azt is figyelembe veszi mikor összerakja a meccset?A lényeg hogy egy t7-es tankunk sem volt,legyen az bármennyire is szar,de még t6-unk sem volt annyi mint az ellenfélnek.

Egy kérdést tettem fel,nem nyafogtam,úgyhogy köszi a tanácsot de nem fáradok át. ;)

Üdv:Viktor

(#88695) Stigma.HC válasza Viktoár (#88694) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Mert ilyen szinten még sokkal könnyebb egyedül is befolyásolni a játék kimenetelét mint feljebb. 3 tank eltérés semmit nem jelent így. Bár igaz, nem mindenkinek.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#88696) Viktoár válasza Stigma.HC (#88695) üzenetére


Viktoár
addikt

Ezt én értem és alá is írom,de nem a tudás alapján kerül ki az összeállítás.Ugyanúgy lehettett náluk is jó játékos ahogy nálunk.A gép szerint mindenki egyforma és ez alapján mégsem egyenrangú a két csapat.

De hagyjuk is mert valakinek biztos bántja a szemét hogy szóvá mertem tenni.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#88697) Enzolord válasza Stigma.HC (#88695) üzenetére


Enzolord
addikt

Mindig ez a cvakkos fennhéjázás... :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#88698) Mankó válasza Mankó (#88684) üzenetére


Mankó
veterán

Win 10 tapasztalatok: Sokkal gyorsabb lett a rendszer, gyönyörűen szól a hang és a játék is gyorsabb lett. Minimum beállításról közepes minőségűre emelhettem a grafikát. Ja és nem utolsó sorban pöcc-röff ment telepítés után, nem kellett szarakodni egyéb hibákkal.
Mindenkinek ajánlom a win 10-et World of Tanks alá!

(#88699) rlazol válasza Mankó (#88698) üzenetére


rlazol
addikt

fps?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#88700) Viktoár válasza emre (#88692) üzenetére


Viktoár
addikt

Na kikerestem a csata összesítőt,szerintem nem sok pro lehetett nálunk.Én kb 3-at tudtam lőni a tüzérrel mert hamar legázoltak minket. :)

Üdv:Viktor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.