Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#88301) Chris0321 válasza Kowi84 (#88300) üzenetére


Chris0321
addikt

Célzásgyorsítót, a venti helyére látótávnövelőt.

(#88302) Kowi84 válasza Chris0321 (#88301) üzenetére


Kowi84
aktív tag

Távcső vagy periszkóp?

A repeszpáncél az nem jó?

(#88303) Chris0321 válasza Kowi84 (#88302) üzenetére


Chris0321
addikt

Mindegy melyik. A repeszpáncélt nem raknám rá mert szerintem a látótáv fontosabb.

(#88304) xAttilax


xAttilax
senior tag

STB1 1217 XP tankász :D

ennél nagyobb kamu ászt még nem kaptam :D

replay

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#88305) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Centurion 1-en mi a helyes kifejlesztési sorrend?
Megéri a másik 7-es löveget kifejleszteni, vagy egyből torony VIII löveg?

(#88306) fradi81 válasza MinionFlasH (#88305) üzenetére


fradi81
veterán

ha nincs rá semmi free xp akkor a 7-es ágyú kell hogy tudj sebezni is, az felmegy lánctalp nélkül, utána sorban jöhet a többi. vagy vehetsz bolti láncot akkor torony-löveg.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#88307) MinionFlasH válasza fradi81 (#88306) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

:R

(#88308) jagada


jagada
őstag

Ez mire volt jó neki???
Kb. a 13. perctől kezdi a nyomorék, amúgy simán lehoztam volna a meccset is akár.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#88309) Tomi0703 válasza jagada (#88308) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hát nem tudom, hogy miét volt jó neki, de ezt: "amúgy simán lehoztam volna a meccset is akár." viszont erősen kétlem. :D

[ Szerkesztve ]

(#88310) h1mpi válasza jagada (#88308) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Megértelek és igazad van, de miért nem hagytad ott, amikor láttad, hogy retard?

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#88312) Reaper válasza Flickering (#88288) üzenetére


Reaper
őstag

Ma eléggé szopóágon voltam, meg bénázok is rendesen, de csak sikerült egy egész jó kört összehozni. Persze van benne hiba, de szerintem látszik a tank előnyeinek a kihasználása. Gun depression, jó gyorsulás, jó látótávolság. Igen az elején nagyon elbénáztam szegény T71 joggal volt ideges. CDC not too bad

(#88313) HellGreg


HellGreg
őstag

Letöltöttem a tesztszervert, a garázsig jutok, de ha be akarok lépni egy csatába, nem megy. mi lehet a baj?

(#88314) szallasi007 válasza Reaper (#88312) üzenetére


szallasi007
őstag

Most ez komoly hogy 1600 dmg-ra ad 60k-t?????????????????

(#88315) Reaper válasza szallasi007 (#88314) üzenetére


Reaper
őstag

Az, erre jó a prém tank. Plusz olcsó a javítás, és a lőszer is bele. Pénzcsináló.

(#88316) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

Van valami titka annak hogy kigyújtsak egy tankot? Mert a KV sorozat az folyamatosan ég mint a fáklya.

Én próbáltam kv1-el a kv1-est de három lövésből egyszer sem sikerült kigyújtani.

Üdv:Viktor

(#88317) HellGreg válasza Viktoár (#88316) üzenetére


HellGreg
őstag

3 lövésből??? :D

300-ból próbáld inkább, reálisabb :)

Amúgy nekem arany lőszerrel 10 csata alatt megvolt a küldetés. Olyan tank kell ami masszív és gyorsan tölt. Nekem a Matilda vált be erre a célra a legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#88318) Viktoár válasza HellGreg (#88317) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem küldetés csak próbálgattam. :D

Mellesleg az imént KV4-be kaptam egy 759-es sebzést egy T30-tól.Ez azért érdekes mert a max sebzés 750 amit a 155-ssel sebezhet.Nem nagy dolog,ennél látványosabban is szokott csalni a játék. :)

Üdv:Viktor

(#88319) vJokka válasza Viktoár (#88318) üzenetére


vJokka
aktív tag

Rohadt csaló WG :DDD

A 155-ös alaplőszere (a 750 az átlag sebzése):

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#88320) scyllarus válasza Viktoár (#88316) üzenetére


scyllarus
veterán

A KV sorozat tényleg ég, meg az amcsi nehéz vonal is a T29-től. Oda lőj, ahol gyullad (a torony mögött a testen van a motor, de nézd meg a weben). 3 lövés talán kevés hozzá, de 300 meg sok. Nekem azért 5-10-ből össze szokott jönni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#88321) jagada válasza Tomi0703 (#88309) üzenetére


jagada
őstag

Már nem azért, de azt a hat karikát a csőre nem a szél fújta oda...

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#88322) zozyk


zozyk
addikt

Van 22,7 GB szabad helyem az SSD-n,ahol a Win8.1 van.
A WoT jelenleg 18,6 GB.
Szerintetek van értelme átrakni? (most egy 500GB-os WD-n van,amin csak a játékok vannak,letöltések máshová mennek)
A gép: Fx-6350@4500mhz - R9 280 - 8GB RAM

[ Szerkesztve ]

(#88323) Vikthor válasza zozyk (#88322) üzenetére


Vikthor
nagyúr

nálam évek óta SSD-n van a wot és minden "ideiglenes" játék. Előnye, hogy az elsők között rak be a csatákba így a többiekre várhatsz, akik "hagyományos" háttértárolót használnak. Nagyon lerövidül a játék betöltési ideje. Olyan mintha egy töltésgyorsítót raknál a vasadra... :DDD

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#88324) szbalogh válasza Vikthor (#88323) üzenetére


szbalogh
őstag

5-6 db töltésgyorsítót :D

Nick: HE_Storm

(#88325) zozyk


zozyk
addikt

Lövik a spotter bokrot,de mind mellé... ;] :C
replay

Bele kell lendülni a játékba:
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#88326) mtade válasza zozyk (#88325) üzenetére


mtade
aktív tag

Nekem is volt ilyesmi csatám... :D Áldott lett a 6. érzék, és aki kitalálta.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#88327) jozefgucci1 válasza szallasi007 (#88314) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Annyira azért ez nem kiemelkedő . Tegnap fórumtársal mentünk szakaszban én Typ59 ő Panther8.8 . Míg ő sebezett szintén olyan 1600-at addig én épp 900-at és így ugyan annyi kreditet kaptunk .Netto 52K prémmel .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#88328) Departed válasza Viktoár (#88318) üzenetére


Departed
őstag

Javaslom először olvasd el a játék alapjait és akkor nem fogsz írni ilyeneket. Csaló WG lol. :U

(#88329) ddt500hu válasza Viktoár (#88318) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem max. hanem átlag. A 155-ös ágyú alap lőszere 563-938 között sebez. Tehát te egy tökéletesen átlagos lövést kaptál tőle.
25% rng vágod nem?

[ Szerkesztve ]

(#88330) Angel1981 válasza Bingisz (#88143) üzenetére


Angel1981
veterán

Nekem az "tetszik", hogy az összes korábbi T10-es mednek levágták 249-259-ig a penjét, de a MOST érkező új T10-es franciának csak azért is megvan a 260! ;]

Igen, tudom, az már érzékelhetetlen, hogy 257, vagy 260, de értitek a célzást, ugye?
Az érkező újnak csak azért is a legnagyobb pen kell!
Annak nem lehet 257, meg 259, nem, annak 260 kell! :P :D

(#88331) Departed válasza ddt500hu (#88329) üzenetére


Departed
őstag

Nem úgy tűnt hogy vágja, ezért javasoltam az alapok elolvasását és elsajátítását.

(#88332) Flickering válasza Reaper (#88312) üzenetére


Flickering
aktív tag

Köszönöm szépen, jó kis meccs volt, tényleg kijött az hogy egyfolytában mozgoni, menni kell vele nagyon, különben vége :D

(#88333) szbalogh válasza ddt500hu (#88329) üzenetére


szbalogh
őstag

Az RNG ma tort ül. Szorítsatok nekünk az arty party bajnokságon! :D

Nick: HE_Storm

(#88334) Emu válasza szbalogh (#88333) üzenetére


Emu
őstag

Valahol lehet majd nézni? Azért erre kiváncsi lennék (elég nagy trollkodásnak hangzik) egy stream erejéig.

(#88335) joergie


joergie
őstag

Azt hiszem ez ki volt centizve :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#88336) jano_77 válasza Viktoár (#88318) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem 1x sebeztem 800 felett a T30 nagy gun-al! :K ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#88337) olcsii


olcsii
aktív tag

a magyar ligában szeretnénk indulni de csak 4 vagyunk. valaki tud esetleg hiányos csapatról?

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#88338) szbalogh válasza szbalogh (#88333) üzenetére


szbalogh
őstag

Lehet, hogy lesz egy hely az arty-party csapatban. Akit érdekelne az írjon rám és meglátjuk hogy alakul!

Emu: valami 500 csapat jelentkezett, nem hiszem, hogy minket látni lehet majd :(

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#88339) benvolio


benvolio
őstag

Sziasztok!
Tier7-től felfele melyik a jobb arty ág? A francia vagy az orosz, ha csak ezt a kettőt nézem? Az adatokat látom, de melyikkel élvezetesebb.

(#88340) szbalogh válasza benvolio (#88339) üzenetére


szbalogh
őstag

A brittel :D
Nekem van S-51 és 7-es francia is. Az orosz nagyon fun ... néha, de inkább ritkán. De akkor nagyon :D
A franciát jobban szeretem, mert a mai light-okkal teli WoT világban jó ha el tud iszkolni az arty.

Nick: HE_Storm

(#88341) Kelecar válasza Vikthor (#88323) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Nekem sima HDD van egy aránylag erős hardveres környezetben és friss rendszerrel. Így is elég gyorsan berak, átlag fél perceket mèg várok a tankban ülve kezdésig. Nem is tudom mi lenne SSD-vel :D

(#88342) Vikthor válasza Kelecar (#88341) üzenetére


Vikthor
nagyúr

"aránylag erős hardveres környezetben" ez kizárja a HDD-t mint OS lemezt. HDD max adattárolásra alkalmas, fényképek, filmek zene stb... OS-t és játékokat meg sűrűn használt alkalmazásokat csak és kizárólag SSD-re telepítünk ma már, ha a fent idézettnek meg akarunk felelni, mese nincs. :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#88343) Borisz76 válasza Kelecar (#88341) üzenetére


Borisz76
veterán

Akkor a jobb felső sarokban pirossal látnád kiírva, hogy a visszaszámlálás -45 mp-ről indul :)

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#88344) jano_77


jano_77
nagyúr

Nem igen tudtam a 7végén játszani, egyéb elfoglaltság miatt, de haverok említették, hogy volt/van akcióban legénységi átképzés. Igaz ez? Azért kérdezem, mert sem a hivatalos EU-s oldalon, se a Wotinfo oldalán nem említik eme akciót!? Viszont amennyiben igen, akkor a mai napot még kihasználva mindenképp átképeznék egy-két tank legénységét akciósan.

WOT EU
WOTINFO

Köszönöm a válaszokat előre is. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#88345) Jolet


Jolet
őstag

srácok melyiket javasoljátok? IS-6 vagy T34?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#88346) MinionFlasH válasza jano_77 (#88344) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Amikor vettem a centurion1-et 75%-os legényekkel az is akciós volt, így nem 100% csak 99%, de az átképzés is akciós szerintem.

(#88347) [HUN]Dani válasza Jolet (#88345) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Különböző játékstílust igényel a két tank. Nekem IS-6 van és nagyon meg vagyok vele elégedve.

magyarsrac

(#88348) galervin93


galervin93
őstag

Tegnap új családtaggal bővült a flotta, begurult a CDC, hát... zsír! :-) Legelső kör Steppes, T8, tökéletes pálya, győzelem, 2000 dmg, dől a lé, öröm és bódottá. :-D Aztán jött a feketeleves, 7, azaz hét vereség zsinórban, alig tudtam párszor 1500-ig eljutni sebzésben, mert szétkaptak minket állandóan. Mindenesetre jó kis snipe tank, gyorsan ott van ahol kell, jól süllyed és pontos az ágyú. Viszont körbeautókázni nem lehet vele senkit, mert úgy fordul mint egy bálna. :-D Ezt még ki kell vernem a fejemből, hogy nem a T-34-ben vagy valamelyik manifesztumában ülök. :-D Még a KV-2-nek is volt ideje rám fordulni, IS-3 meg ilyenekről ne is beszéljünk. :-D De pöpec lesz ez, pláne hogy áthoztam az FCM PAK-ból a legényeket így van 6. érzék meg álca. Pattintani nagyon ritkán a tornya tud, ha éppen olyan lehetetlen szögben találják el, de nem érdemes a nem létező páncélra hagyatkozni. Nem is tudom hol olvastam, hogy ez egy naaagy 8-as Hellcat... Hát tényleg valami olyasmi. Agilis, jó ágyú, de nulla páncél. És szeretik lőni, arty is, mindenki más is, mert csak auto aim és szevasz. Nem az első sorba való.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#88349) sequator válasza Jolet (#88345) üzenetére


sequator
senior tag

Ha jó viszonyban vagy az orosz 122mmes lövegek "pontosságával" és 175 mmes átütésével, akkor az IS-6 nem rossz. Kedvezményes MM (ezeket állítólag lassan kivonják majd a prémshopból), elég jó pattintós páncél.
Azért T9ben néha kell a gold, és/vagy kerülni az E-75/Jgtiger/VK Bélát szemtől-szembe.

A legénysége kompatibilis az KV-85/IS/IS-3/IS-8akkal, ezért elég jó legénységképzésre is.

sautia

sequator

(#88350) tick válasza Jolet (#88345) üzenetére


tick
aktív tag

T34 elég trükkös és nem is hoz annyira (nekem). Én Löwe-t vagy IS-6-ot vennék ha újra megtehetném.

Everything that has a beginning... has an end

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.