Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#88901) CsonkaImo válasza jr1994 (#88900) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Köszönöm! :R

(#88902) Chris0321 válasza Quan-Chi (#88897) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem a troll jobban bejött mert a kisebb és saját tierű tankokban elég szépet lehet vele sebezni, plusz modult és legénységi tagot is vihet, nagyobb tierrel szemben pedig nagyobb esély van sebezni.

(#88903) Departed válasza Chris0321 (#88902) üzenetére


Departed
őstag

Ha talál. ;)
Én a KV-1-emet a sima ágyúval használom lassan 300 csata óta, troll-t pedig a Sherman-en használok, azzal jobban meg lehet közelíteni az ellent amikor az a pontatlanság már kevésbé számít. :K A KV-2 meg alap hogy csakis troll, így áll össze ez az örökmegtartós (illetve WG tönkretevésig megtartós) T5-6 kedvenc hármas. :)

(#88904) Quan-Chi válasza jr1994 (#88900) üzenetére


Quan-Chi
őstag

Ugyan ez van nekem is a JGT 8.8-on. Teljesen jó, bár a periszkóp adta + látótávot borzasztó ritkán tudom kihasználni :((( de BIA egyenlőre még nincs meg, és a ventit csak magába nem használom. :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#88905) fody73 válasza Kean_Sorbo (#88873) üzenetére


fody73
tag

Kicsit szarul indult a napom, de nem adtam fel. :) Mit nekem 3/22. :D

Gondoltam gyűjtögetek xp-t a 2 nap prémhez de a WG másképp gondolta. Azt a 8-at is persze akkor sikerült megnyerni amikor a csata elején kilőttek. :W
Akkor untam meg amikor egy kedves artista egy lövéssel kiszedett full hp-ról. De nem panaszkodhatok, mert az előző két nap viszont nagyon adta.

Más. Miután kilőttek, unalmamban ezt találtam.

(#88906) Vitiris válasza jano_77 (#88895) üzenetére


Vitiris
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

(#88907) zozyk


zozyk
addikt

Ma eladtam harmadszor is az Aufkl.Panther-t,nagyon nem állt kézre nekem...

Megvettem helyette a VK 30.02 M-t,free-ből átugrottam a kis szarokat,megpróbálom a másik német med vonalat kihúzni,hátha ez jobban fekszik. :)

Mi az ajánlott felszerelés?
optika,töltésgyorsító,célzásgyorsító jó lesz?

(#88908) h1mpi válasza zozyk (#88907) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem csodálom, a 1390-től totál más világ :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#88909) SoulReaver válasza zozyk (#88907) üzenetére


SoulReaver
veterán

Húzhatjuk együtt a tier6 medeket, én type 58 at folytatom. Később a pantherrel is haladhatunk együtt! úgy tán könnyebb lesz :)

Egyébként jó a felszerelés kombó szerintem.

(#88910) Chris0321 válasza Departed (#88903) üzenetére


Chris0321
addikt

Én is elég régóta használom a KV-1-et, régen a pötyögtetős ágyúval használtam de nem voltam vele megelégedve ezért kipróbáltam a trollt és az maradt. Ez a tank általában top Tier, jól páncélozott egyértelműen front harcos ott pedig nem gond a távolra pontatlan ágyú. Elég sok a piros és narancssárga játékos az ellenfelek között, ők pedig nem szeretnek kimenni egy troll gun elég még akkor sem ha míg töltök kilőhetnének.

(#88911) h1mpi válasza Chris0321 (#88910) üzenetére


h1mpi
nagyúr

KV-1-nél szerintem a piros, narancs játékosok nem nagyon számítanak arra, hogy troll gunnal lövöd Őket :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#88912) SoulReaver válasza h1mpi (#88911) üzenetére


SoulReaver
veterán

De még én sem :D Volt már, hogy rámentem egyre, mert én kis naiv azt hittem, hogy sima asszem 75 ös vagy 90-es löveg van rajta... aha... aztán a hellcatot csak úgy kiszedi 300 hp-ról.. :D

(#88913) Chris0321 válasza h1mpi (#88911) üzenetére


Chris0321
addikt

Volt úgy, hogy 3-4 játékost tartottam fel vele mert nem mert egy sem rámtámadni miután az elsőt full hp-ról kikaptam. Én úgy érzem ehhez a lassú páncélozott tankhoz jobban illik a nagyot sebző troll mint a kis pötyögterős ágyú.

(#88914) SoulReaver válasza Chris0321 (#88913) üzenetére


SoulReaver
veterán

Pedig milyen jó az :D

Ez a kis szösszenet még a 8.valahanyas verzióból való. Az eleje uncsi, de a sok kis hp-s tankot kicsipegettem vele :D Itt kb még 1000 csatás noob voltam ;]

(#88915) Chris0321 válasza SoulReaver (#88914) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem mondtam azt, hogy nagyon rossz, de nekem jobban bejön a troll. Kipróbáltam minden ágyút mikor megváltoztatták a KV-1-et és az én játékstílusomnak ez a jobb.

bugmenot1: Én inkább HE-vel használom, csak a nagyobb tierű páncélozott tankok ellen töltök goldot és így kredittermelésre is lehet használni ha már Tier 5. A SU-152-es troll ágyújában viszont inkább goldot használtam, azt a td-t nagyon megéri kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#88916) Jolet


Jolet
őstag

kipróbáltam és azt hiszem szeretjük egymást :-)


replay

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#88917) Lunky88 válasza Jolet (#88916) üzenetére


Lunky88
tag

Grat, szép kör! Asszem meghoztad a kedvemet ehhez a tankhoz. Tuti ki fogom majd húzni, de csakis a Batchat után. :)

Mivel konvertálod át a videót hogy kis méretű legyen és a minősége is nézhető maradjon?

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#88918) tick


tick
aktív tag

M4 Shermannél mi értelme van a nagyobb toronynak? Egyedül a látótáv jobb, minden más gyengébb.

Everything that has a beginning... has an end

(#88919) sequator


sequator
senior tag

Obj. 260 LT-15 mission IS-8-cal. :D

[ Szerkesztve ]

sequator

(#88920) fradi81 válasza Jolet (#88916) üzenetére


fradi81
veterán

gg, ez a tank se sokat lő mellé úgy látom :)

Lunky88
Azt hol látod hogy mekkora a videó mérete?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#88921) jagada


jagada
őstag

TD-15 küldi Jagdpantherrel:


És rögtön utána majdnem még1x :)

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#88922) Chris0321 válasza jagada (#88921) üzenetére


Chris0321
addikt

Az első képen balról a második kitüntetés micsoda? Egyébként javítást miért nem adtál még a legénységnek?

(#88923) PR0JECTNR56 válasza Chris0321 (#88922) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A TD 15-ös küldetés teljesítése után kapod, ha mind a 15 missziót kitüntetéssel (tehát a másodlagos feladat teljesítésével) végezted el.

(#88924) Borisz76 válasza Chris0321 (#88922) üzenetére


Borisz76
veterán

Kitűnő Teljesítmény : Páncélvadászok medál.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#88925) jagada válasza Chris0321 (#88922) üzenetére


jagada
őstag

Az álcát fontosabbnak gondoltam TD-nél.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#88926) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ezt érdemes végig nézni... :D Nehezen, de megöltek, közben topgun, lorraine, t54e1 kitárazott a seggemre, ami pattant nekik :D micsoda RNG... :D

[ Szerkesztve ]

(#88927) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Mentünk egy pár karikát Balage8x és Atti77 kollégákkal. Most szokunk még csak össze a SU-122-54 rohamlöveggel. Hihetetlen mit össze lehet kavarni vele.
Érdemes megnézni ezt a csatát, hogy az RNG és az ellenfél, hogyan csinál ebből a tankból igazi túlélőt.

SU-122-54 - Lakevill

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#88928) yarsley


yarsley
aktív tag

Hogy jut el valaki az IS8-ig, hogy nem tudja mikent mukodik a camo net? :W

Koltoi kerdes....

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#88929) fradi81 válasza Kean_Sorbo (#88927) üzenetére


fradi81
veterán

Néztem is miért nem lőnek már ki, jól forgattad a gépet :)

moto g72, Ninebot d28e

(#88930) Chris0321 válasza PR0JECTNR56 (#88923) üzenetére


Chris0321
addikt

SHiZUOKA és Borisz76: Köszönöm, eddig csak a Heavy és a TD ágak vannak meg teljesen, egyiket sem sikerült minden kitüntetéssel megcsinálni, nem is akartam mert egy hónappal később kezdtem neki mert csak akkor tudtam videokártyát venni.

jagada: 7-es TD én már raktam volna, ott már nem olyan jó a camo.

[ Szerkesztve ]

(#88931) Kean_Sorbo válasza fradi81 (#88929) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

És a végén jött a felmentősereg. Igencsak pislogtam jobbra, hogy mikor érkezel már meg. Rezgett a léc rendesen. ;]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#88932) jagada válasza Chris0321 (#88930) üzenetére


jagada
őstag

Nem forog a torony, kevés HP, eléggé vékonyka páncél, ha láncolnak és elfogy a kis javító onnantól kezdve úgyis max. 1-2 lövés vagyok bárkinek és vége a dalnak, irány a garázs.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#88933) Quan-Chi válasza jagada (#88932) üzenetére


Quan-Chi
őstag

JGP1-nek csak a stug meg JP4 után rossz a kamó értéke. Jó legénységgel egész használható szintre lehet hozni. Sajnos az azt követő Ferdi és JGP2 már menthetetlen kamóval rendelkezik :(

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#88934) sequator válasza Quan-Chi (#88933) üzenetére


sequator
senior tag

A JgP2nek nem is nagyon kell a camo, hiszen az egy közepes tank egy bazi nagy ágyúval. :)

sautia

sequator

(#88935) szbalogh


szbalogh
őstag

Na most én csíteltem artyval. Egy, csak egy bokor volt a környéken amiben egy S-51 elférhetett :D
Tekerj a végére!
Ja meg a kis hupikék ellenfél CSP-je már döntetlent kiabált...

Nick: HE_Storm

(#88936) jagada válasza szbalogh (#88935) üzenetére


jagada
őstag

Szép gombácskák, értem én a viccet!!! :C :C :C :DD :DD :DD :))

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#88937) Reaper


Reaper
őstag

Tegnapi alkotás, ugyan döntetlen maradt, de a busszal kicsit nehéz fogócskázni. Viszont eddig nem volt ilyen jó köröm GWPvel :)

(#88938) szbalogh válasza szbalogh (#88935) üzenetére


szbalogh
őstag

Na ez hogy a tökömbe került oda?

Replay

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#88939) h1mpi válasza szbalogh (#88938) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Még szerencse, hogy nem valami home p képet linkeltél :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#88940) jagada válasza h1mpi (#88939) üzenetére


jagada
őstag

Vagy replayt :)) :)) :))

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#88941) jr1994 válasza szbalogh (#88938) üzenetére


jr1994
addikt

Ez mekkora :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#88942) jano_77 válasza jano_77 (#88895) üzenetére


jano_77
nagyúr

Erre nem tud senki megoldást, választ adni? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#88943) ch0ler


ch0ler
csendes tag

Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék...Aki már megcsinálta: A T28 MT-14 küldetést melyik meddel
csináltátok meg? Ölnöm kellene 2 db 1 tier-el nagyobb heavyt, és már 3 napja szenvedek vele...Nem akar összejönni. :(

[ Szerkesztve ]

(#88944) Chris0321 válasza jagada (#88932) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem olyan kevés az a hp és mert nem tornyos kellene rá a javítás. Gondolom tovább viszed majd a legénységet és a Ferdin vagy a JP2-őn már alap a javítás (bár én már 7-es szinten is fontosabbnak tartom).

(#88945) emre válasza ch0ler (#88943) üzenetére


emre
veterán

Asszem t-54-el csinàltam. De a med küldetéshez használtam még az m46 Pattont (ezzel a 3 td lett meg) cromwell-t és a pershing-et is.

Más.

Van egy kisebb problémám. Mikor pl. cw-n berongyolunk full med setuppal az ellenfél közé és egy kupacban lesz 15-20 tank nekiáll röcögni a játék, mintha laggolnék. Ez net probléma lehet vagy a megjelenítést vegyem kicsit vissza?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#88946) ch0ler válasza emre (#88945) üzenetére


ch0ler
csendes tag

Megpróbálom t-54-el,hátha...Köszi! :)

(#88947) Dobi 562 válasza szbalogh (#88935) üzenetére


Dobi 562
addikt

Feljelentetted magad? ;]

(#88948) [HUN]Dani válasza emre (#88945) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Szerintem a játék ennyire szar, nálam is előfordul az ilyesmi. Pl.: Sand River csata ütközet módban berohan egy könnyű vagy közepes tankunk a pálya közepére, átnéz a dombon majd bumm, egyszerre felvillan 10 tank és elég rendesen el kezd akadni a játék. Igaz, hogy néhány másodperc az egész, de elég idegesítő.

magyarsrac

(#88949) Chris0321 válasza emre (#88945) üzenetére


Chris0321
addikt

Én januárban egy gyenge laptoppal próbáltam játszani és az is azt csinálta ha hirtelen több mindent kellett volna megjelenítenie, hogy belagoltam. Szerintem próbáld meg kicsit lejjebb venni a beállításokat.

(#88950) szbalogh


szbalogh
őstag

7 nap prém, 1000 gold INV kód!
GGFDS7FE6

Dobi: Nem, de a másik artyt feljelentettem inzultálásárt :D (na jó nem is)

Drendar: Tier 4-es nem jó T28 küldetéshez.
Amúgy igaz, hogy ahol nem kell sebezni oda minél kisebb tierű tankkal érdemes menni.

emre: Nekem az effektek miatt volt ez. Főleg sniper módban ha valami sorozatlövő kis szutyok lőtt. Úgy oldottam meg, hogy sniper módban kikapcsoltam az effekteket, de külső nézetben csak az első osztásig húztam, hogy azért lássam ha lőtt a kiszemelt áldozat :)
A ködeltávolító is segíthet. Lehet, hogy a köd meg a hirtelen sok füst együtt már akadozást okoz.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.