Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#88351) Jolet


Jolet
őstag

köszönöm a válaszokat
nekem igazából a farmolás mellett a tier10-esek legényeinek a húzására kellene egy jó tank
és yarsley kódjával most meg lehetne venni nagyon olcsón valamelyiket
nagy dilemma, hogy mit tegyek

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#88352) jano_77 válasza Jolet (#88351) üzenetére


jano_77
nagyúr

mármint a kódért kapott aranyért gondoltad!? mert úgy tudom a kód alapból JT8.8-at ad!? ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#88353) Jolet válasza jano_77 (#88352) üzenetére


Jolet
őstag

de azt ma reggel megszereztem ;-)

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#88354) ktg3 válasza Jolet (#88353) üzenetére


ktg3
őstag

Ugyan nekem egyik tank sincs meg, de én tuti, hogy a t34-et választanám.
Jó játékkal sokkal kellemetlenebb ellenfél mint egy is-6. IS-6 sem tűnik rossz cuccnak, de még top tierként is meggyűlhet a bajod egy is3 vagy KT ellen, T9 HT-kről nem is beszélve. Ráadásul golddal sem valami fényes a pen. T34- t10-ben is bőven elvan még std ammo-val is.
Szóval is6-tal azért elég sok gondot kellene majd lőnöd ami farmolás szempontjából nem túl kellemes és T9-ben még golddal sem egy leányálom a történet.

(#88355) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Még ekkora szar tankot mint az M103. 1 hete minden nap el akarom adni de ma betelt a pohár. Még, hogy nagy torony. :W 165e XP-ig jutottam vele de a maradék 20-e-hez nincs türelmem. Dögöljön meg ez a szar.

(#88356) Emu válasza szbalogh (#88338) üzenetére


Emu
őstag

Jobban sikerült kör(ök)ről tegyetek majd be replayeket, mekkora trollkodás már spg-vel light tankosat játszani :)

(#88357) h1mpi válasza ddt500hu (#88355) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez jó hír, mert még ez a legközelebbi xp-s T9 heavy :D A Te XVM-edben hol kezdődik a kék? :Y

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#88358) Departed válasza ddt500hu (#88355) üzenetére


Departed
őstag

Ne add fel szerintem, E5-öt szeretem T10-ben, majdnem olyan jó, mint az OP tárasok. :K

(#88359) #70516736 válasza Borisz76 (#88343) üzenetére


#70516736
törölt tag

max azt láthatja, hogy várakozás a játékosokra a számláló 30 másodpercről indul

(#88360) szbalogh válasza Emu (#88356) üzenetére


szbalogh
őstag

Igen, a replayt visszakapcsolom, mert most ssd miatt nem megy.

Departed: Nem osztom a véleményed... nagyon nem. Szerintem az E5 a legszerencsétlenebb 10-es nehéztank.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#88361) ddt500hu válasza h1mpi (#88357) üzenetére


ddt500hu
veterán

2200-ra állítottam. Valójában az nem tetszett, hogy 6-800wn8-as emberek már sárgák holott szart se érnek. Nálam 600-ig mindenki szürke. 300-val emelkedik.

#88358) Departed: 23e free xp-ből kihúztam az E5-öt. :U

(#88362) Warton válasza Viktoár (#88232) üzenetére


Warton
őstag

KV4: az első négy legény szerintem rendben van. A Töltők esetében az álca felesleges. Ahelyett az egyikre biztonságos elhelyezés + javítás, a másikra pedig adrenalin + javítás. 3. skillnek meg vegyes: parancsnokon, rádióson a látásjavító, vezetőn sima utazás, lövészen talán a halálos szem, töltőkön, ha megcsináltad a fenti cserét tök mindegy mi a 3, talán lehet az intuícióval szórakozni, gyakorlati haszna nem sok amúgy.

(#88363) jano_77 válasza ddt500hu (#88355) üzenetére


jano_77
nagyúr

ddt el ne add! Az egyik legjobb T9 tank szerintem a játékban. Én nagyon szerettem, olyannyira, hogy el sem adtam! Fullosan nagyon jól használható jószág lesz! ....látom már késő :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#88364) Borisz76


Borisz76
veterán

Meglett a csillagom :)


Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#88365) Bobyjack válasza szbalogh (#88360) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ízlések és pofonok... 15 T10-em van, játszottam már pár kört a játékkal, véleményem szerint a legáltalánosabban használható T10-es heavy a T110E5. 62% WR, 3450WN8, 2900 avgdmg-m van vele 446 csatával. Ez egy olyan heavy, ami egy pályán sem jön zavarba, lényegtelen hogy szakaszozol avagy sem. Gun depressionje van, mozgékonyság nem megy a páncél kárára, de ha jól riszálod magad, akkor rendesen tud pattintani, az ágyú meg minden paraméterét tekintve kiváló.

(#88366) vJokka válasza szbalogh (#88360) üzenetére


vJokka
aktív tag

Szerintem a legegyszerűbb, ha linkeled a "Replays" könyvtárat egy másik meghajtóra.

parancssorba: "mklink /j y:\wot\replays x:\wotreplays", az első a wot könyvtáron belüli "replays" mappa, ez utóbbit először töröld (mentsd ki a fájlokat) különben nem tudja létrehozni a mappát, a második pedig az új helye.

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#88367) olcsii


olcsii
aktív tag

az m103 nem nehéz tank!:D csak papiron:d

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#88368) szbalogh válasza vJokka (#88366) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi a segítséget. Már rég óta tervezem a lépést, de mikor a gép elé kerülök inkább gurulok :D

Bobyjack: vagy játéktudás, nem nagyon szoktam nehéztankozni. Még a tárasokkal elboldogulok, de a többi... Többet kéne gyakorolnom velük. AZért az is biztos benne van, hogy 99%-ban egyedül játszom, akkor meg jobb a med, mert ha látom, hogy pusztulnak a birkák körülöttem még el tudok iszkolni és kihozni valami kis wn8-at. De nem baj, pár napja OP klántársaim vannak :DDD

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#88369) mcwolf79 válasza Bobyjack (#88365) üzenetére


mcwolf79
veterán

+1
Én az IS-7-nél és E-100-nál is jobban élvezem vele a játékot.
Pont úgy van ahogy írod : semmiben sem kiemelkedő, de mindenre jó.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#88370) vJokka válasza szbalogh (#88368) üzenetére


vJokka
aktív tag

Közben szerkesztenem kellett, mert pont fordítva van :D

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#88371) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A Nashornt a nagyágyújával kitiltanám a játékból :D T8-ban is sírva röhögős :D
Ez úgy jött ki, hogy az egyik meccsen csak 400-at sebeztem, mert meghaltam az elején :P

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#88372) jano_77


jano_77
nagyúr

(#88371) h1mpi: csak rohadt nagy mázlid van, gyorsan hagyd abba a játékot, mert nem lesz ez mindig így! ;]

¤ Jelenleg az a cél, hogy a mod készítő közösséget kibővítsék, együtt dolgozzanak velük és Közvetlenül Minszk-ből támogassák is őket.
¤ A modok először a 0.7.1.1-ben jelentek meg.
¤ A játékosok több, mint a fele használ modokat.
¤ A ,,Battle Assistant" arty mod (sniper szerű nézet az artyval) nem tiltott, de nem is ajánlott a WG részéről és nem tartalmazza egy közismertebb modpack sem. Mindazonáltal a mod készítője egy igen tehetséges személy.
¤ Nincs konkrét meghatározás, hogy melyik mod csalás és melyik nem. A WG mindegyiket egyesével megvizsgálja majd és eldönti.
¤ Egy mod menedzser - ami segítségével könnyen kiválaszthatja a játékos, hogy mely modokat futtassa - a WG szerint egy nagyon jó ötlet és fontolóra is veszik, hogy bevezetik,.
¤ A fejlesztők egy WG Stream modon dolgoznak, amivel a játékosok a csaták közt nézhetik a stream-et.
¤ A modok hatással vannak az FPS-re is, kiváltképpen a nagyobb modpack-ek, közismertek az olyan esetek amikor akár 10 - 20 FPS esés is tapasztalható.
¤ Az automata üzenet mod - amikor automatikusan üzenetet küld a chatre, ha például a játékost felszpotolták - ki lesz javítva, mert a fejlesztők nincsenek elragadtatva a chat spammolás miatt.
¤ A WG csinálni akart egy saját modpacket, de végül rájöttek, hogy egy hivatalos pack csak tönkretenné a többit és monopóliumot alakítana ki ezen téren, ez pedig nem az amit el szeretnének érni.
¤ Az XVM nem lesz beépítve a játékba.
¤ A WG azt szeretné, ha a mod készítők még több új modot készítenének, mert összességében nézve a modok nem lesznek letiltva.
¤ És a WG fejlesztői is azt szeretnék, hogy a játékosok használják is a modokat.
¤ A WG most is együtt dolgozik bizonyos mod készítőkkel, segítve nekik a modok megírását, ami így egy eléggé produktív munka.
¤ Lehetséges, hogy a ,,cybersports"-nak lesz egy lista az engedélyezett modokról.
¤ Az, hogy a WG hogyan mutatja ki a csaló modok használóit titok.
¤ A 9.7-ben nem lesz változás az egyéni küldetések terén, de a 9.8 egy jókora csomag változtatást hoz majd.
¤ Lehet, hogy a változtatásokat egy micro-patch keretében érvényesítik.
¤ A szakasz kereső sem 9.7-ben, sem pedig 9.8-ban nem jön, majd később érkezik.
¤ Az egyéni küldetések változtatásai érinteni fogják az egyes küldetések leírásait és feltételeit is.
¤ Még nem tiszta, hogy az átütés változtatása megjelenik-e a 9.7 tesztjébe, vagy csak a végleges verzióban lesz, a fejlesztők el fogják dönteni.
¤ Az sem derült még ki, hogy mik a feltételei annak, hogy tier I - III -ban különbséget tegyenek a kezdő és a tapasztalt játékosok között.
¤ Vannak tervek arra vonatkozóan, hogy hogyan tegyék a nehéz tankok életét könnyebbé (kapcsolódóan a 9.7-es átütés változtatáshoz).
¤ Néhány kimagaslóan magas átütőerővel rendelkező prémium lőszer átütőereje nerfelve lesz. (Ez pedig kapcsolódik a magas átütőerővel rendelkező nagy tierű tankok közelgő átütés nerfjéhez. - a ford.)
¤ A még bonyolultabb lövedék működési mechanizmus nem lesz bevezetve, mert jóval komplikáltabb lenne, és a nagy távolságból leadott lövések esetén is random módon viselkedne a játék. Storm szerint az egyik fő oka annak, hogy ilyen sikeres a játék az annak egyszerű játszhatósága.
¤ Az arany lőszer nem lesz eltávolítva.
¤ A szabályok bevezetése az új játékosok védelmének érdekében nem jelenti azt, hogy SerB régi mottója a ,,if you are skilled, you can pwn" érvényét vesztené, de az újoncokat meg kell védeni. A probléma a ,,sealclubber"-ekkel komolyan megnőtt és a pedok elüldözik az új játékosokat. [A sealclubber és a pedo(bear) is kb ugyanazt a ,,tapasztalt / öreg motoros" játékost jelenti, aki - többnyire - statpadder tankokkal alacsony tierben (1 - 5) játszik a nagyobb siker arány, több medál, jobb statisztika reményében. Nem össze tévesztendő a szórakozni vágyó potya tankosokkal és azokkal akik épp azt az ágat fejlesztik! - a ford.]
¤ Storm szerint az az álláspont nem igaz, hogy az jó, ha a ,,pedobear" játékosok az újakkal együtt játszanak, mert így tanulhatnak tőlük. Szerinte az újoncok lelépnek mielőtt bármit is tanulhatnának.
¤ Storm tagadja, hogy az átütőerő nerfre azért van szükség, hogy a WG több pénzt szedjen be a prémiumlőszerekből. (Gyengébb alap lőszer, változatlan prémium lőszer - kivéve pár nagy erejűt, ami fentebb írva volt, hogy csökkentve lesz - az eredmény egyértelmű. Még több arany lőszer használat, ebből következően még több kredit felhasználás ami sokakat rávesz a prémium fiók használatára és / vagy a prémium tankok megvásárlására. Tiszta sor. - a ford.)
¤ Most már a tesztek eredményei alapján is dolgoznak a fejlesztők az új fizikán.
¤ A HE lövedékek nincsenek beleszámítva a páncélzat által felfogott sebzésbe, de ez felül lesz vizsgálva.
¤ Az információ miszerint az IS-3 HD-je 9.7-ben megérkezik téves volt.
¤ Storm egyelőre nem tudja megmondani, hogy a közepes tier (~ 4 - 7) is kapni fog-e átütőerő nerfet.
¤ Lehetséges, hogy a jövőben az artyk némi változtatáson fognak átesni, a fejlesztők még gondolkodnak rajta hogyan csinálják meg.
¤ A legrosszabb pályák ki lesznek véve a játékból. Jelenleg ezeket a pályák vannak vizsgálat alatt: Hidden Village, Sacred Valley, South Coast és North-West.
¤ Még nem született döntés az ügyben, hogy az E50M kapjon-e buffot, vagy sem.
¤ Strom véleménye szerint a Foch 155-öt át kéne alakítani sima töltősre, normális ágyú paraméterekkel. Vagy ez, vagy pedig még jobban nerfelni a jelenlegi ágyúját. De ez még csak egy ötlet, nem eldöntött tény.
¤ A Foch 155 autoloader mivolta nem történelem hű.
¤ Tervezik a tankok koszolódásának bevezetését (pont úgy, mint a WT-ben).
¤ A T-62 és a Leopard 1 HD modellje nem jön 9.7-ben.
¤ Úgy tűnik, hogy a Jagdpanzer E-100, vagy az E-100 HD modellje rossz, az egyiknek rossz az alsó front páncéljának szögelése, köszönhetően egy nerfnek.
¤ Új prémium tankok jönnek 9.7-ben.
¤ ScorpionLord ¤

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#88373) mr.saint válasza Jolet (#88345) üzenetére


mr.saint
tag

Próbáld ki megy a teszt szerver.Pont én is ezt a két tankot nyúzom,még nem tudom melyik a befutó.

(#88374) Chris0321 válasza Jolet (#88345) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem a T34 van meg a kezdetek óta, az ágyúja jó, az átütéssel nincs gond még tizesek között sem, azt sem tudom lőttem-e vele goldot egyszer is, kicsit lassú, a testet könnyen átlövik de a torony amcsis, jó a lövegkitéríthetősége, nem hoz rosszul a konyhára ha sikerül a hp-d lesebezni és nem lőssz sokat mellé.

(#88375) Atti777 válasza vJokka (#88366) üzenetére


Atti777
senior tag

Ezt érdemes megcsinálni az Updates mappával is

Путин, иди нахуй!

(#88377) Tomi0703 válasza #40993792 (#88376) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ha a 29-es adta, akkor a 32 hogy-hogy nem? A pennel voltak gondjaid?

(#88349) sequator:
A legénysége kompatibilis az KV-85/IS/IS-3/IS-8akkal, ezért elég jó legénységképzésre is.
Miert a KV vonallal nem? ;]

(#88378) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Bishop. :D

15-ik legnagyobb sebzés a wotreplaysen. :B

Replay.

(#88379) mtade válasza ddt500hu (#88378) üzenetére


mtade
aktív tag

Grat. Ha nem akarnám annyira az FV-t, már az irmagját is kiirtottam volna a garázsban... Eddig a sturer emilt utáltam a legjobban, de a Bishop átvette ezt a megtisztelő címet...

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#88380) ddt500hu válasza mtade (#88379) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én imádom. Majd minden nap Tank Ászt megyek vele. Már régen meg van az FV304 is. Fura mód bár a Bishop összes hibája ki van rajta javítva még is szinte azonos a statisztikám velük. Valszeg a 304-et nem jól használom. :(

(#88381) Jolet


Jolet
őstag

nagyon állat az új francia tizes med

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#88382) Simulacrum válasza jano_77 (#88372) üzenetére


Simulacrum
senior tag

A legrosszabb pályák ki lesznek véve a játékból. Jelenleg ezeket a pályák vannak vizsgálat alatt: Hidden Village, Sacred Valley, South Coast és North-West.

Mik vannak? Ez a négy pálya szerintem is mehetne a süllyesztőbe, egyiket se szeretem. Még El Hallufot tudnám elfelejteni de nagyon.

(#88383) zozimoto válasza Simulacrum (#88382) üzenetére


zozimoto
aktív tag

Na. Sikerült ez is.:

Ez a f..sz meg kilőtt -közvetlen a csata vége előtt- csak hogy ne legyen teljes a küldi. A jobbágy még csak el se talált senkit. Nem sok jelentősége van, de az összes feljelentést ráküldtem. He-he ;]

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#88384) galervin93 válasza Simulacrum (#88382) üzenetére


galervin93
őstag

Én arra lennék kíváncsi hogy mi alapján "rossz" egy pálya, mármint ezek pl. miért rosszak. Felhasználói vélemény, balansz, vagy valami más számszerű értékelés van erre?
Félreértés ne essék, nekem sem hiányoznának különösebben ezek a mapok, csak kíváncsi vagyok hogy zajlik az ilyesmi.

szerk.: közben a kezdeti szerencsétlenkedés után kezdek ráérezni a CDC-re, 1500-2000 közötti körökkel végre tényleg értékelhető kreditet ad (30-40 nettó non prém fiókon).

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#88385) h1mpi válasza Simulacrum (#88382) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem az El Halluf az egyik legjobb map. Én a Fisherman's Bayt utálom.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#88386) zozimoto válasza Simulacrum (#88382) üzenetére


zozimoto
aktív tag

Ja bocs. Nem válasznak szántam.

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#88387) Bingisz


Bingisz
addikt

Nem jön a pen nerf 9.7-ben. Később jön a goldammo nerffel együtt.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#88388) adamgreen válasza Bingisz (#88387) üzenetére


adamgreen
senior tag

csak kisirták a med buz*k :DDD

(#88389) Bingisz válasza adamgreen (#88388) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem, csak a gold nerf nélkül semmi értelme nem lett volna az egésznek. Mondjuk most várok mindenkit, aki eddig azért sírt, mert szerinte a WG csak azért csinálta volna a nerfet, hogy több bevételük legyen a goldammo spamből... :U

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#88390) olcsii válasza Bingisz (#88387) üzenetére


olcsii
aktív tag

semmi értelme így is mindenki goldozik utána sem lesz másként:d

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#88391) Reaper válasza ddt500hu (#88378) üzenetére


Reaper
őstag

Azigen, jó kis replay, már ebből is sokat tanultam, sajnos az artykkal nagyon szenvedek :)
Egyébként milyen mod volt, amivel ezt a nézetet tudod választani artyval?

(#88392) Bingisz válasza olcsii (#88390) üzenetére


Bingisz
addikt

Ja, csak utána kicsit könnyebb lesz majd pattintani a goldot heavyvel. Az viszont tény, hogy nagyon jól el kell találniuk majd a nerf mértékét, hogy ne essenek át a játékosok full heavy stílusba, mert akkor megint el fognak terjedni az artyk is, és megint kezdődne előről az egész körforgás.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#88393) LK válasza h1mpi (#88371) üzenetére


LK
addikt

Pár napja ki is rinyált,hogy mekkora kaki? :DDD
Csak ne lássanak meg. Saját tierjében a csaták második felében ha full hp-n vagy, csak elindulsz vele és kivégzőosztagot játszol. :K

ddt500hu Bishop nagyon jó, értő kezekben.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#88394) ddt500hu válasza Reaper (#88391) üzenetére


ddt500hu
veterán

Valami battle arty mod. Nem tudom a pontos nevét. Sajnos minden arty más és más. A Bishop azért nagyon jó mert irtó pontos a lőtáv végéig, és nagyon meredek a lövése szóval a domb egyik oldaláról be tudsz lőni a másikra.. Viszont kicsi a lőtávja (kb. 500m), és marha lassú.

(#88395) olcsii válasza Bingisz (#88392) üzenetére


olcsii
aktív tag

nem mindegy?:D is7 elölről csak a hasát lövik be.
e100 hasa meg torony. toronyhoz is kell kb 280.
is4 elejéhez hát nem is tudom mekkora kell:D kb ahhoz is 260.
e5 nél mindegy.
fv nehéz tanknál szintén mindegy.
franciánál is szintén:D
maus tornyánál is mindegy amúgy is bugos hiába forgatod be akkor is be lehet lőni. 60 foknál is belövöd a jépézével.
vk 45 nél meg a tornyát belövöd sima lőszerrel. mondjuk ott számíthat a pen nerf , de ott van 25% rng.
st I nél meg hát határ eset. a teste. talán ott is használna a pen nerf. kb ennyit tudok róla mondani.

ja és a hülyeségek pl e100 gerendáját nagyon könnyű eltalálni:d pl ma nem volt messze az stb 1 de kétszer kijött rám lött 2x belőtte:D hát amikor én megyek azzal egy jépézét nem találok el aki 50 méterre van!!!:_D

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#88396) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Hát én ezt nem értem...

Dear Player,

This is an automated e-mail to inform you that an account suspension will be applied to your account for the amount of 1 day. The action was taken after analysis of our in-game report system.
To avoid future action against your account, please familiarize yourself with our game rules: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/forum-29/announcement-26-world-of-tanks-game-rules/
Please note that these rules apply to all our games and that our decision is based on a very thorough investigation and cannot be overturned. The above action is applied immediately.
We are sorry that we had to take such action, but please note that our aim is to guarantee fun, fair play and strategic satisfaction to all our players.

Regards,
Wargaming Europe
Customer Service Team - https://eu.wargaming.net/support/

[ Szerkesztve ]

(#88397) Enzolord válasza SoulReaver (#88396) üzenetére


Enzolord
addikt

Felnyomtak egy páran, azért kaptad... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#88398) Reaper válasza ddt500hu (#88394) üzenetére


Reaper
őstag

Köszi, meg is van Battle Assistant Artillery Mod, nekem egy GwPanther, és egy SU8 van. Utóbbi szeret mindenhova lőni, csak oda nem, ahova célzok, de ha betalál akkor üt :D
Ki is próbálom most őket ezzel a moddal :)

(#88399) h1mpi válasza SoulReaver (#88396) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Biztos rossz fiú voltál :DDD ;]

(#88372) jano_77: ez nem én vagyok, hanem a 203/240-en :DDD én csak klikkelek, mint a retard artás :D Eddig csak a Löwe pattintott :B

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#88400) SoulReaver válasza Enzolord (#88397) üzenetére


SoulReaver
veterán

Azt értem, hogy a sok véglény feljelentett, de ez így működik? Semmi TK-t nem csináltam. Sok agyhalott csak reportol eszetlenül mindenkit és csak így kivágnak egy napra? :D NA ez a vicc..

(#88399) h1mpi Pedig még a save shot ot is felraktam... :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.