Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#87351) zozyk válasza papesz5 (#87350) üzenetére


zozyk
addikt

Ez nehéz kérdés,mert mindenkinek más a jó. :)

Én pl. szerettem a Tiger I vonalat,Az E75 és az E100 elég durva darabok.

Más téma:
Amx13-90 2 kör egymás után,1 szar és egy egész jó. :B
Spotolni nincs értelme,úgysem lövik...

[ Szerkesztve ]

(#87352) zozyk válasza papesz5 (#87350) üzenetére


zozyk
addikt

Bocs itt is a dupla poszt miatt... :B

Ennyire szeretem ezt a vonalat:

[ Szerkesztve ]

(#87353) papesz5 válasza zozyk (#87352) üzenetére


papesz5
tag

Nem egyszerű a döntés :D
Lesz egy IS,és egy Tiger I,asszem.Most leárazás van :D
IS-re milyen csövet tegyek?

[ Szerkesztve ]

Bazinga!!

(#87354) tick válasza papesz5 (#87353) üzenetére


tick
aktív tag

D-25T-vel én boldog vagyok :) IS-3-on is az lesz

Everything that has a beginning... has an end

(#87355) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A T29-nél miért teszi fel QB a pattintásos missziónál az alap tornyot? Semmiben nem jobb, mint a fejlesztett?! :F

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#87356) Enzolord válasza h1mpi (#87355) üzenetére


Enzolord
addikt

Tank viewerben úgy látom, hogy keményebb a mantle melletti rész...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#87357) Bingisz válasza h1mpi (#87355) üzenetére


Bingisz
addikt

Mert ugyan az a két torony, viszont így az Obj.260-nál 500 hp-val kevesebbet kell pattintania.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#87358) zuchy


zuchy
őstag

ST-1 mennyire ammorack érzékeny? Most a KV-3-nál a két töltő egyikén van biztonságos elhelyezés. Érdemes a másik töltőnek is biztonságos elhelyezést? Vagy mire érdemes "specializálódni"? Tűzoltás? Elit alakulat?

PC-STYLE.hu

(#87359) TESCO-Zsömle válasza zuchy (#87358) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én csak annyit mondhatok, hogy a biztonságos elhelyezés nem kumulatív. Személy szerint csak akkor tennék mindkét töltőre, ha a töltő és a lőszerrekesz is fokozottan veszélyeztetett. Akkor az egyik töltő kilövése esetén is élne a dolog, nem kéne gyógyítani. Viszont ST-I-em az nincs, úgyhogy konkrét tapasztalattal nem szolgálhatok.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#87360) zarew


zarew
senior tag

Sziasztok!
Újként, nézem az a bizonyos számom nagyon kicsi ( players rating ) és már nagyon régóta ugyan az 56. Látom,sok játékosnak 0k csatával is sokkal jobb. Nem vagyok egy nagy szám,de ez mitól változik,mert se nem csökken,se nem nő. Miben lehetek ennyire béna? Pedig néha lövök egyet mielőtt kinyírnak :DD

zarew_tank_HU

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#87361) rlazol válasza zuchy (#87358) üzenetére


rlazol
addikt

a képességleírás szerint, ha mindkettőnek ugyanaz a képessége, hatásuk nem adódik össze. Vagyis csak akkor van értelme, ha az egyik töltőt gyakran megölik és nem támasztod fel.

szerk.: TESCO-Zsömle megelőzött. :B

zarew: a noobmeter.com - on tudod jól követni a teljesítményed alakulását. Mi is az ingame neved? :F

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#87362) zuchy válasza TESCO-Zsömle (#87359) üzenetére


zuchy
őstag

Jah már értem, azt hittem ennél is összeadódik. Akkor én egynek rakok és kész. A másiknak meg majd eldöntöm. Köszi!

PC-STYLE.hu

(#87363) rlazol válasza zarew (#87360) üzenetére


rlazol
addikt

jah, most nézem odaírtad. bocsi.

A noobmeter szerint a statjaid javulnak, de így is nagyon rosszak. :K
javaslom, h nézz sok-sok replayt!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#87364) zarew válasza rlazol (#87363) üzenetére


zarew
senior tag

Köszi,igyekszem. Sajnos türelmetlen vagyok megyek előre. legtöbbször a "láthatatlan ellenség " lő ki,vagyis nem látszik aki lő. Csak nézek mint a hülye de csak a találat jelző irányát látom.

(#87365) rlazol válasza zarew (#87364) üzenetére


rlazol
addikt

ha láthatatlan ellenség lő, már régesrég túl elöl vagy. használd a minimapot.
a csata végén legyél hős, ne az elején.állj meg hátul, a többiek mögött, várd meg, amíg felspottolódik egy ellenség és kezd el lőni. Lövés után vonulj vissza.
Attól még, h a térképen nem látszik, 15 ellenség van ott az elején, előremenni, lerohanni akkor lehet értelme, ha az összes még élőnek tudod a pozícióját.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#87366) #43783936 válasza zarew (#87360) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szerintem a játék ötös szinten keződik, az alatt leginkább csak az agyatlan szaladgálás, és a statjavítás céljából kezdőket mészároló játékosok hadszintere.
Ha így állunk hozzá, akkor gyakolatilag most kezded a játékot. :)
Nézegess replayeket, leírásokat, és tanulgass.

(#87367) zarew válasza rlazol (#87365) üzenetére


zarew
senior tag

Sokszor van, hogy beragad a gáz,vagyis csak megy mint a vak egér hiába nyomkodom a gombokat. Ez a lag miatt lehet? Sajnos elég sokat kinlódok ezzel.

(#87368) rlazol válasza zarew (#87367) üzenetére


rlazol
addikt

jó lenne replay róla.
Lehet lag miatt. Mennyi az átlag fps-es?

Mogyesz75 - azért 70-nél magasabb WN8ot illik elérni tier 5 alatt is 600+ csatából. Még nekem is sikerült (igaz, nem sokkal többet xD)

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#87369) Pete55555 válasza zarew (#87367) üzenetére


Pete55555
addikt

Lehet a lag miatt, de én megnézném a billentyűzetedet.
Viszont ha beragad a gáz, akkor engedd el a W-t, és nyomd meg újra egyszer, úgy leállsz.

...Szeretem leracsniztatni...

(#87370) h1mpi válasza Bingisz (#87357) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tényleg, ez eszembe se jutott. Én most csak a duplánál tartok, de eszembe se jutott feltenni a 160-as pennel az ágyút az alap toronnyal :))

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#87371) olcsii


olcsii
aktív tag

hétvégén a játék teljesen játszhatatlan volt.. 2-3 perces csaták elso percben 1-8 az álllás. mindeggyik csatában 3 vagy több arty. 4x szettek ki fullról az artyk.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#87372) lacibacsi válasza zarew (#87364) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nézegesd a youtube-on Mr Scheff és The Sentinel videóit.

Sokat lehet tanulni belőlük.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#87373) lacibacsi válasza olcsii (#87371) üzenetére


lacibacsi
addikt

A hétvégén teljesen játszható volt a játék. 2-3 perces csaták, az első percben 8-1 az állás. Mindegyik csatában hárman vagy többen voltunk arty-k. Sokszor szedtem ki az enemyt full hp-ról...

Minden csak nézőpont kérdése... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#87374) jozefgucci1 válasza olcsii (#87371) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem ez inkább volt hét közben mint hétvégén. Teganp mentünk szakaszban 25 csatát és bár nem lett kimagasló a WR ( 55%) ,de a többi az végre jó lett . T8 arty -Buldog felállásban mentünk Barett 50 el és nagyon adta mind a kettőnknek .Ez a Buldog nagyon fan tud lenni . Este vettem éstre , hogy már bőven ki tudom fejleszteni a T49-et , annyira nem foglalkoztam eddig az XP-vel . Tényleg akinek megvan az írhatna pár mondatot , hogy a T49-et érdemes e megvenni ? A buldog egyenlőre megtartós a táras ágyúval jobban bejön , gold sem kell bele igaz nagyon oda kell figyelni , hogy ha lehet akkor oldalba kell kapni az ellent és csak papír tankra lövünk szemből .Egyenlőre jobban megy ezzel mint a 13-90-el sajnos .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#87375) olcsii válasza lacibacsi (#87373) üzenetére


olcsii
aktív tag

remek!
wlele: inkább warthunderezek a héten.
öcsém már rég abba hagyta pedig nagyon jól játszik , de mindig az artyk ba...ták ki.

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#87376) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Elég régen játszom a WOT-al, van némi rálátásom. Ami az utóbbi időben eltolódott, az a csapatok egyensúlya. Jelenleg ugyanis ez nincs. Mutassatok olyan végeredményt, ami 15:14; 15:13...Szinte nincs ilyen. Első 2 percben 5-6 tankkal vezet valamelyik csapat, utána daráló, a szokásos eredmény 15:3; 15:4; 15:5.

És ez nem jó senkinek sem. A vesztes csapatban levőket ugye nem kell magyarázni, míg a győztes csapatban csak a gyorsabb tankok dominálnak, azok érnek oda, tudnak sebzést okozni. míg a lassabbak csak lesik, mi történt, és gyenge sebzéssel fejezik be. Nem élvezetes.

Ezen kellene jelentős változtatást elérni, egyébként felejtős.

PS: persze csak random csatákról beszélek, a kláncsaták, stronghold egy más világ.

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#87377) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Akinek van a wotinfo.hu-n regisztrációja, az írja már be legyen szíves ezen cikk hozzászólásihoz, hogy akinek fehér képernyővel kilép a fizika teszt, az teljesen új helyre installálja az új teszt szervert és ne rá a régi könyvtárára. Azért nem megy.

http://www.wotinfo.hu/item/1824-tesztszerver-uj-fizika

(#87378) jozefgucci1 válasza olcsii (#87375) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azért ha van kedved jönni harmadiknak este akkor írj rám nyugodtan.Hívtál párszor láttam én is ,de pont szakaszban voltam én is . Egyedül nem szeretek már játszani , mert sokszor szélmalomharc folyik csak .

Zolee .: Valóban úgy van ahogyan írod . Az utóbbi időben fokozottabban igaz , hogy nincsenek kiélezett csaták és sokszor már az első 5 percben eldől minden . Sajnos ez a játékélménynek nem tesz jót még akkor sem ha én vagyok a nyerő csapatban . Lassú TD-vel elég idegesítő mikor hiába nyomom a gázt nem érek oda a csatához , mert a mieink mennek előre aztán az ellen áll hátul és elvérzik .Az arty-s dologra nem figyeltem fel engem nem érint annyira mert ha lehet a light -med küldit tolom és igyekszem nem megállni . :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#87379) zarew válasza rlazol (#87368) üzenetére


zarew
senior tag

Fps: 25-30 körül. Értem,szóval őstehetségtelen vagyok ehhez is :( Na nem baj azért élvezem! Nagyon egyetértek ezzel: (#87376) Zolee_70 legtöbbször valóban az első rohamnál eldől a csata. Ritkán van olyan.hogy többen egymást segítve megyünk,pedig olyankor majdnem biztos,hogy jelentős eredményt érünk el. Ezért lenne érdemes pár értelmes emberrel összeállni. De ezt a jelenlegi tudásommal semmiképpen nem merném bevállalni. Néha találkoztam 20-30 ezres csataszámú tankokkal, na csak rövid ideig tudtam megfigyelni őket. :DDD Eddig kibírtam a kisértést,hogy vegyek pizért tankot. De látom a Matilde elég népszerű.
Na elég a sírásból, irány a vágóhíd,és a roncstemető! :DD

(#87380) jozefgucci1 válasza zarew (#87379) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ne azt nézd kinek mennyi csatája van hanem , hogy hogyan játszik vagy ha van XVM telepítve akkor milyen színskálán áll éppen . A zöld ( 1500WN8 ) már jó játékos , persze aki alatta van az sem teljesen rossz . Magam is 1420-on állok jelenleg. Érdemes még sok videót visszajátszást nézni az ismert magyar játékosoknak vannak már oktató videói is. Ezekből pálya ismeretet és adott tank típus sajátosságait lehet ellesni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#87381) olcsii


olcsii
aktív tag

budaimarcell volt ilyen játékos itt fórumon? mert egy oldalán ilyen e-maillel hirdetett valamit korábban:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#87382) Flickering


Flickering
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy az MT-25 öt meg tudom venni, onnan pedig ugye jön az LTTB, nos az LTTB-hez ugye van a 100%-os legénységem a téli tankok miatt, ezt a 4 embert bele helyezhetem a MT25-be és utána tovább majd az LTTB-be vagy sokkal másabb a legénykiosztása?
Úgy láttam az mt-25 be van rádiós pluszba. Örülnék ha belehelyezhetném mert nem akarnék stock legénységgel bajlódni :S
Illetve ha belerakhatom, milyen skillsort osszak nekik elsőre?

(#87383) Departed válasza Flickering (#87382) üzenetére


Departed
őstag

Én lazán beleraktam az MT-25-be a 100% első skilles téli legénységet, T6ban is elkél már a jó csapat 6odik érzékkel miegymással. :K Az egy fő különbözettel meg alapvetően ne törődj.

(#87384) neato3loco válasza Departed (#87383) üzenetére


neato3loco
senior tag

Véleményem, hogy ha a rádiós a különbözet, egy spotternél, az csak számít valamit. Nem? :F

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#87385) Chris0321 válasza Flickering (#87382) üzenetére


Chris0321
addikt

Én is az LTTB legénységét raktam az MT-be, csak nekem nem voltak képezve mert nem tudtam játszani így csak 90%-osak plusz raktam melléjük egy 75%-os tagot mert nem volt más. Én elsőnek mindenkinek álcát raknék, a parancsnoknak 6. érzéket.

(#87386) Departed válasza neato3loco (#87384) üzenetére


Departed
őstag

Nyilván minden számít, de a két lehetőség, hogy MT-25-öt a jó csapattal nyomja valaki akik addigis szépen fejlődnek vagy egy zöldfülű legénységgel akit utána eldob...hát nyilván az előbbi tűnik ésszerűbb döntésnek. :U
Valamint: lazán voltam pl. legutóbbi csatámban is topsebző a jó crew-val MT-25-ömmel, nem biztos hogy összejött volna újoncokkal, vagy nem ennyire.

Ja és természetesen így van ahogy kolléga mondja: 6odik érzék és álca, aztán kinek mi tetszik. :K

[ Szerkesztve ]

(#87387) lacibacsi válasza Chris0321 (#87385) üzenetére


lacibacsi
addikt

Álca? Valahol arról volt szó, hogy az MT-25 inkább aktív felderítésre való. Ott az álca meg halottnak a csók. Ha jól gondolom. De lehet, hogy rosszul...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#87388) Departed válasza lacibacsi (#87387) üzenetére


Departed
őstag

Az mindegy, a legénység álcája az álcahálótól eltérően mozgás közben is hatással van, később látnak meg. Nomeg szerintem a legjobb a hibrid passzív/aktív felderítés.

Lényeg ami lényeg: scout-ra és sniperkedő TD-re 10 fogorvosból 9 álca skill-t ajánl. ;)

(#87389) Emu


Emu
őstag

Megvan ez első egy skilles legénységem T34-85-ön. Klasszisokkal másabb így a játék :))

Stug küldiknél én is elértem a csapatosokig, segítenétek nekem LT, MT küldikben? Esetleg ha közben térképen való mozágst, helyezkedést is tudnék tanulni, az nagyon jó lenne :) De csak sima lövöldözgetésben is benne vagyok, mert HT15 illetve TD15 küldik nekem egyelőre teljesíthetetlenek, megfelelő tank hiányában.
Tier 5-6-7-ből tudok járműveket hozni.

Játékbeli nickem: Emutheone (WN8-am jelenleg 1100 de igyekszem folyamatosan javítani)

(#87390) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Tegnap esti duplázós kör:


Visszajátszás erre.

(#87391) jNk válasza szőröscica (#87343) üzenetére


jNk
senior tag

Nem olcsó, de minőségi megoldás lehet a Lian-Li PC-Q19 háza az igényedre.

(#87392) neato3loco válasza PR0JECTNR56 (#87390) üzenetére


neato3loco
senior tag

Vagány stat. :C

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#87393) jozefgucci1 válasza PR0JECTNR56 (#87390) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Este megnézem , amúgy gratula . A te csapatod is odatette magát rendesen . Sajnálom hogy azt az ágat abbahagytam a JGpz4 -nél .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#87394) Chris0321 válasza lacibacsi (#87387) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha van rá kredit még álcafestést is megéri felrakni, mert ahogy már írták mozgás közben is csökkenti az esélyét, hogy észrevegyenek. Nem mindenhol lehet vagy érdemes mozgás közben felderíteni, ilyenkor marad a passzív felderítés és akkor nagyon jól jön ha minél fejlettebb az álcázás.

(#87395) rolio1 válasza Departed (#87383) üzenetére


rolio1
tag

Szia. Ez az MT mekkora egy csótány tank! Te mennyi goldot használsz benne? Én most vettem, de bevallom spammelem vele folyamatosan, úgy nagyon adja...

(#87396) rolio1 válasza jozefgucci1 (#87374) üzenetére


rolio1
tag

A T49 nekem is "csak úgy" meglett. Viszont már el is adtam. Ennyire RNG tank nincs még egy a játékban... Néha 900 a T110E4 oldalába, aztán facehugban mellé...nagyon gáz az az ágyú. De van aki nagyon jól tudja használni, ki kell próbálni, talán medekkel szakaszban...

(#87397) Departed válasza rolio1 (#87395) üzenetére


Departed
őstag

0 goldot használok benne, a top damage-et az egész csatában gyengepontok/oldalak lövésével értem el, nem golddal. :N

(#87398) jozefgucci1 válasza rolio1 (#87396) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ezért nem merem megvenni én sem . A buldogra most érzek rá kezdem kiismerni , hogy melyik mapon mit merre lehet . Tegnap teljesen véletlenül meglett vele az ász is . Igaz nem tudom mire adta meg mert a 2K Dmg és 4 kill valamint 3K spot szerintem nem volt kimagasló teljesítmény ennél már volt több Dmg is vele .A 1390 re kellene így ráéreznem ,de az hogy egy tier8-as tanknak csak 170 az átütése az vicc . A Buldognak ugye pont 175 és a tizes táras ágyúval azért egy lesebzett IS3-ra simán rá merek menni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#87399) lacibacsi válasza Chris0321 (#87394) üzenetére


lacibacsi
addikt

:R

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#87400) rlazol válasza zarew (#87379) üzenetére


rlazol
addikt

nagyon rossz felé mész, ha azt gondolod, az első roham dönt és abba kell mindent bele! Főleg, ha a roham alatt teljes mellszélességű előrenyomulást értesz.
Ha már tudod, h melyik pályán hol vannak a jellemző ütközőpontok, azt célszerű gyorsan megközelíteni és a közelében fedezéket keresni, majd várni, h vki felbukkan.
A játék egyik kulcsa, h megértsd: mozgásban közben sokkal könnyebben spotolnak, mint ahogy a mozgó tank az állót. A másik fontos, hogy nem kell minden tankra egyből rámenni, aki csak felbukkan, főleg az elején, amikor nem tudhatod, ki van még körülötte. Ha tudod lőni, lődd, de körültekintően és ha visszavonult/ eltűnt, akkor nem kell erőltetni, elhagyni a fedezéket/bokrot csak azért, h még egyszer belelőj.

A szélsőséges végeredmény általában azért van, mert vmelyik csapat nyitva hagyja az egyik szárnyát, amit aztán a másik nagy létszámfölényben bedarál és bekeríti a maradékot.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.