Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#87451) olcsii válasza Chris0321 (#87447) üzenetére


olcsii
aktív tag

elfogadom a véleményed:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#87452) scyllarus válasza [HUN]Dani (#87439) üzenetére


scyllarus
veterán

Tesztszerón kipróbáltam a CDC-t, nekem nagyon bejött. Fürge nagyon, jól mozog, jó ágyú, nincs páncél. Ha egyszer veszek prémtankot, tuti a jelöltek között van.
Várd meg a következő tesztszervert, hátha elérhető lesz.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#87453) Chris0321 válasza szbalogh (#87448) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem tudom hol és mit mondtak róla, nekem ez a véleményem. Ha jól emlékszem a wotinfon tesztelték, nem írták azt, hogy nagyon rossz ne vegyétek meg.

(#87454) Chris0321 válasza scyllarus (#87452) üzenetére


Chris0321
addikt

Biztos ki lehet majd próbálni teszten, vagy ha talál olyat akinek már van gyakorlóba is bemehetnek.

olcsii: Én is igyekszem elfogadni a tiédet.

[ Szerkesztve ]

(#87455) Bad Pritt válasza Chris0321 (#87453) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Wotinfo is csak egy vélemény, kezdő játékos kezébe biztos nem adnám a Panther/M10-et, de Dani szerintem megbírkózna vele. Más kérdés, hogy ennyi pénzért én már egy olyan tankot vennék, ami nagyobb fun, vagy csak akkor venném meg a prém Panthert, ha farmtank kell, mert arra a legjobb. Vagyis inkább csak arra jó. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#87456) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Nem találom, van egy ismerősöm aki 3 hónapja lépett be, hogyan kell meghívnom, hogy megkapjam( vagy legalább esély legyen rá) a potya tankot?

-belépett de csak a webes felületen, játékba nem, ez számít?-

[ Szerkesztve ]

(#87457) neato3loco


neato3loco
senior tag

Skacok!

Mod help: Melyik az a mod, ami kiírja, hogy mennyit sebeztem a csata közben?

Letöltő linket is kérek szépen! :)

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#87458) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Köszi a válaszokat. Mindenféleképpen lóvészerzés az elsődleges szempont számomra. Mind a három tanknak megvannak az előnyei. Egy jó kis orosz med kéne igazság szerint, de az ugyebár nincsen.. :DDD

Kellene várnom egy tesztszerverig hátha lesznek új prém tankok is.

magyarsrac

(#87459) Drenadar válasza Bad Pritt (#87455) üzenetére


Drenadar
veterán

Nem mozgékony... Nem páncélozott.
Az ágyú nagyon jó volt t5ben. T6 ban még oké, de 7-8 ban már nem fun. Pénzt viszont tényleg hozza ha tud azért az ember sebezni.

(#87460) Bad Pritt válasza [HUN]Dani (#87458) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

T-44-85 jön T7-be asszem... már egy éve. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#87461) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Szerintetek az E75-re a töltésgyorsító és a fejlett célzórendszer mellé melyik lenne szerencsésebb?
A függőleges stabilizátor vagy a fokozott szellőzés? Én az utóbbi fele hajlok, de mivel sokat mozgok (nem szeretek kempelni) a stabilizátor is felmerült.

Bazinga!

(#87462) otto14 válasza neato3loco (#87457) üzenetére


otto14
senior tag

Szia! Van néhány :D
[link] [link] [link]

asd

(#87463) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#87460) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nem is értem, hogy miért nem várjátok meg az E-10-et. ;]

(#87464) mcwolf79 válasza bluyoo (#87461) üzenetére


mcwolf79
veterán

Stabilizátor.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#87465) neato3loco válasza otto14 (#87462) üzenetére


neato3loco
senior tag

Köszönöm szépen! :)

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#87466) sith7 válasza [HUN]Dani (#87439) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem Panther 8.8 van, én nagyon szeretem, pontos jó ágyúja van, annyiszor nem megyek 10 -esek ellen ... szerintem jó cucc :K

(#87467) rlazol válasza [HUN]Dani (#87439) üzenetére


rlazol
addikt

nekem megvan az M10.Nem jó közel vinni a fronthoz, hiába top sokszor a kedvezményes MM miatt.
Kifejezetten sniper med.
Viszont ebben baromi jó. 150 pen így nagyjából elég, hiszen többnyire nem a frontot mutatja az ellen. Arra meg ott a gold. Kicsit sebez, de pontos és 3.88 nekem a töltésidőm 100 %os legényekkel és töltésgyorsítóval. Bia, venti, csoki, még lejjebb viheti.
Nekem elég kevés az átlagsebzésem vele (talán 700 körül) de így simán hozza a 20-25k plusszt meccsenként. Egy 1000+dmg-es (kb 6 átüés) győztes csata 40k plussz.
Én szeretem.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#87468) Chris0321 válasza bluyoo (#87461) üzenetére


Chris0321
addikt

Én csak az 50 100-ra raktam célzásgyorsítót és stabilizátort is mert az nagyon lassan szűkül, én a 75-öt töltésgyorsító, stabilizátor és periszkóp távcső hármassal használom. Egyébként a stabilizátor azért jó mert eleve nem esik szét annyira a célzókör mint nélküle így rövidebb ideig tart míg összeszűkül.

(#87469) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Ezt találtam, itt kell meghívnom(részletek kicsit fentebb)?

[ Szerkesztve ]

(#87470) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Szerintem az M10-et fogom választani majd. 8-as prémem van kettő, 7-es pedig nincs. :D 1300-1400 átlag sebzés reális lehet vele, ha ilyen jó a töltési ideje. Jövőhétvégén fogom megvenni szerintem, mert előtte nem lesz annyi időm a játékra, aztán ki tudja.. addig lehet megváltoztatom a döntésemet. :DDD

magyarsrac

(#87471) olcsii válasza bluyoo (#87461) üzenetére


olcsii
aktív tag

én megfontolnék egy nehéz repesz páncélt:) de ez a saját véleményem mert előszeretettel fogyasztanak pici nikolit:(

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#87472) bluyoo válasza Chris0321 (#87468) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hát én a periszkóp távcsőnek nem sok hasznát venném, mivel soha nem állok meg vele annyi ideig. :DDD
Köszi, így marad a stabilizátor.

(#87464) mcwolf79
Köszi! Akkor a stabilizátort teszem fel.

(#87471) olcsii
Hát ma elég sokszor megtaláltak az arty-k. A TOGII-n használom is. De egyelőre marad a stabilizátor.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#87473) neato3loco válasza [HUN]Dani (#87470) üzenetére


neato3loco
senior tag

Itt egy kis elemzősdi

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#87474) Bad Pritt válasza neato3loco (#87473) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezekből azért nem érdemes kiindulni, mert egy jó meccsre minden tank képes. Még Challengerrel is mentem nem egy 3K felett sebző kört, ettől nem lesz jó tank. Konzisztencia kell, főleg ha pénzt ad érte az ember.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#87475) benvolio válasza bluyoo (#87472) üzenetére


benvolio
őstag

Nálam az E75: ventilátor/+BIA/, töltésgyorsító, stabilizátor. Ez a nyerő felszerelés. :D

(#87476) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A venti+BIA fontosabb a második skillre, mint mondjuk a full javítás vagy a full álca? (természetesen tank függvényében, hogy melyik)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87477) emre válasza bluyoo (#87461) üzenetére


emre
veterán

Fejlett célzórendszer helyett vert stab, harmadiknak meg távcső, vagy ha van biás legénységed akkor venti.

himpi: nem fontosabb

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#87478) neato3loco válasza Bad Pritt (#87474) üzenetére


neato3loco
senior tag

Csak belinkeltem egy videót. Nem okoskodok sosem. :) Gondoltam érdekelheti, ha ez jön be neki. Nekem nincs egy prémium tankom se, ilyen osztályokban, szóval nem tudok véleményt alkotni.

Mindenesetre, biztos örülnék, ha bármelyik is meglenne ezek közül. :)

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#87479) Bad Pritt válasza neato3loco (#87478) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem mondtam, hogy okoskodsz. Én is örültem neki, az első pár meccs gyámoltalan volt, utána beindult a szekér, de megszeretni nem sikerült. Mondjuk az is igaz, hogy T7-ben nincs alternatívája, a SU-122-44 jó cucc, de megy 9-esbe, E 25 már nincs, AT-15A... hehe. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#87480) Chris0321 válasza bluyoo (#87472) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha mégis találsz valamit amit ki akarsz próbálni a célzásgyorsítót vedd le mert a stabilizátor többet ér, amelyik tankra fel lehet szerelni felrakom.

(#87481) neato3loco válasza Bad Pritt (#87479) üzenetére


neato3loco
senior tag

Nem is téged támadtalak azzal a szavammal. :N Olyan fizetés kéne, hogy legyen nekem is jó sok prémium tankom! :D ZÁRCSÖKKENTÉS, meg LEGYENTÁNC!

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#87482) jagada válasza grizlisandor (#87444) üzenetére


jagada
őstag

A küldihez igazából béna saját csapat a sebzésekhez és noob ellenfél a pattintáshoz ami kell. Nem volt sidescrap, csupán annyit csináltam, hogy mentem előre és henteltem, majd belefutottam egy BP-be ami szemből próbált átlőni sikertelenül, őt széjjelkaptam, majd jött egy JP, aminek idővel elfogyott a goldja (a goldozást természetesen megtoroltam ;] ), de azért sürűn lődözött szemből a stock ágyújával simával, így jött össze a pattintás.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#87483) Valentin90 válasza h1mpi (#87476) üzenetére


Valentin90
tag

Ahogy írtad, ez erősen tankfüggő :)
Én szerintem a Venti+BIA kombón akkor érdemes egyedül elgondolkodni, ha már a javítás és az álca maxon van. Negyedik skillként jó lehet a BIA de mindenképpen kell akkor kombinálni egy ventivel is, mert önmagában semmit sem ér szinte. Heavy és rossz camojú medek esetén (Pl.: M48 patton, E50M) javítás a legfontosabb, utána esetleg el lehet gondolkodni a BIA+ventin. Jó camoval rendelkező medek és light tankok esetén én csak akkor használnám ezt, ha már semmi értelmes skillt nem tudok beválasztani.

(#87484) sith7 válasza [HUN]Dani (#87470) üzenetére


sith7
nagyúr

addig lehet megváltoztatom a döntésemet.

lehet bizony :K :D

(#87485) bluyoo válasza emre (#87477) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Köszi a tanácsot!
Szinte minden nehéz tankomon ott a távcső, kivéve a KV-85 és a KV-2-t, és persze most az E75-öt.
Mindenesetre most már feldobtam a függőleges stabilizátort, szóval egy ideig marad ez.
A legénység újraképezésekor megint átgondoljuk. A legénységen még csak 80%-os a második skill.

(#87480) Chris0321
Így már biztos, ha csere lesz a célzásgyorsító megy. :)

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#87486) jr1994


jr1994
addikt

Üdv!
Harmadik női brigádnak elkezdtem összerakni egy E5 csapatot mert oda sincs még értelmes csapatom. Eddig egy parancsnok meg egy töltő van, a T32-nél tartok. A töltőre van valami fontos skill E5-ön? Adrenalin roham/biztonságos elhelyezésre gondolok. Mert akkor most kiválasztom és utána javítás.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#87487) h1mpi válasza jr1994 (#87486) üzenetére


h1mpi
nagyúr

E5-re nem a Mammuth legénységet kaptuk?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#87488) Bad Pritt válasza jr1994 (#87486) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Bizt. elhelyezés nem árt. Sőt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#87489) szbalogh válasza jr1994 (#87486) üzenetére


szbalogh
őstag

Ha jól emlékszem nem egyezik a kettő legénység, erre érdemes figyelni nehogy új szakmát kelljen tanulniuk :)

Nick: HE_Storm

(#87490) jr1994 válasza Bad Pritt (#87488) üzenetére


jr1994
addikt

Biztonságos elhelyezés kiválasztva, köszi :) harmadik (izé, második) képesség meg természetesen javítás.

H1mpi: van az is de a lányok sokkal ópébbak :D

Szbalogh: igen, hatból 2 legényt ki kell szórni, az egyik töltőt meg a rádióst. Természetesen a másik négy lesz leány, kettő meg is van és ahogy lesz megint újabb, cserélem is be ahogy haladok az E5 felé. Mondjuk így T55 küldetések közben megcsinálhatnám a Stug lt15-öt is :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#87491) emre


emre
veterán

spotolást jelző mod valakinek? A sebzést rosszul mutatja, mert a szerver sem ad pontos infót, de legalább azt lehet tudni hogy melyik járművet derítetted fel.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#87492) myckey válasza Bad Pritt (#87455) üzenetére


myckey
veterán

hagyd már, Danika még a loltrakival se birkózik meg :))

mindjárt meg is erősít ebben

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#87493) TESCO-Zsömle válasza emre (#87491) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mint a falat kenyér! :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#87494) szallasi007 válasza emre (#87491) üzenetére


szallasi007
őstag

emre te beszélsz/írsz/olvasol/értesz/kommunikálsz oroszul? elég sok infót és beállítást látok tőled eredeti nyelven.

[ Szerkesztve ]

(#87495) jano_77 válasza emre (#87491) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez jól hangzik és jónak tűnik, de amit linkeltél az már magyar vagy az orosz? Utóbbi esetben, Te honnan szedted le a magyarított verziót? :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#87496) [HUN]Dani válasza myckey (#87492) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Pontosan úgy van ahogy mondod. :B

ui.: apád fa*a a Danika :DDD

magyarsrac

(#87497) myckey válasza [HUN]Dani (#87496) üzenetére


myckey
veterán

tudtam hogy kiegyezünk
te kis huncut :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#87498) TESCO-Zsömle válasza [HUN]Dani (#87496) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szőke kapitány támad? :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#87499) emre válasza szallasi007 (#87494) üzenetére


emre
veterán

Nem beszélek oroszul, de annak idején még tanultam és nem esek egyből kétségbe a cirill betűktől. Ami meg érdekel azt beteszem a google fordítóba. Egyébként ezt nem én derítettem föl, de ha valami ilyesmit keresek meg szoktam nézni orosz nyelven is.

De akik ennyit sem értenek azok kedvéért beteszem a linket spotted_extended.zip

(#87495) jano_77

Nincs magyar verzió, ezt másoltam be, de mielőtt kipróbáltam elmentettem a jelenlegi modpackom. Utána bemásoltam ezt a mod-ot, majd mikor kipróbáltam meglepődve láttam az alábbi karaktereket.

,

Erre visszamásoltam rá az előbb elmentett modpack-ot. A patton-os replay kép ez után készült. Sajnos csak most vettem észre, hogy a 13-75-ös japán nyelvi beállítottságú volt és ezért az anomália. Szóval könnyen elképzelhető hogy a már meglévő magyar karaktereket használja, mert a modban sem találtameltérő kódolást. De még csak replay-kel próbáltam, élesben nem teszteltem.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#87500) zozyk válasza emre (#87499) üzenetére


zozyk
addikt

Köszi,ez nagyon jó kis mod.
:R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.