Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#88701) Chris0321


Chris0321
addikt

World of Tanks Magyar Portál:

Idén érkeznek a Japán ág nehéz tankjai és a WG úgy döntött, hogy a könnyű utat választva bemutatja az első japán nehéz tankot, egy tier VI-os prémium Tigrist. Igen, egy német Tigris.
Egy példányt a németek eladtak a japánoknak, és szétszerelt állapotban szállították el nekik, de az soha nem ért célba.
Tier: 6 (nehéz tank)
Életerő: 950
Motor: 650 le
Súly: 57 tonna
Lóerő / tonna: 11,4 le/t
Maximum sebesség előre/hátra: 40/12 km/h
Test forgás: 26°/mp
Torony forgás: 20,9°/mp
Talaj ellenállás: 1,151/1,342/2,781 (jó/közepes/rossz talajon)
Látótáv: 370 m
Rádió hatótáv: 646,6 m
Test páncél: 100/80/? mm
Torony páncél: 100/80/? mm
Löveg: 88 mm L/56
Sebzés: 220
Átütőerő: 132 mm
Tűzgyorsaság: 9,626
Sebzés/perc: 2117,8
Töltőidő: 6,233 mp
Pontosság: 0,364
Célzóidő: 2,21 mp
Ágyú süllyedés: -8°
Nem kap kedvezményes MM-et.

(#88702) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

A 8,8-as Jagtiger hozza a legtöbb pénzt még mindig a prémium tankok közül? Mennyire jó választás egy gyengébb képességű játékosnak? Lehet vele érvényesülni? Illetve ha eBay-ről vásárolom, hogy működik a beszerzés, van valakinek tapasztalata erről?

Válaszokat előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#88703) Stigma.HC válasza Enzolord (#88697) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Pszt :) Ma különösen jó fej vagyok

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#88704) Chris0321 válasza CsonkaImo (#88702) üzenetére


Chris0321
addikt

Úgy olvastam vásároltak már innen többen is. Kicsit nagy lassú lomha, de ha sikerül beállni valahova ahol el tudod rejteni az alját, nem tudnak megkerülni és nincs arty nyert ügyed van. Gyorsan lő, pontos és olcsó a lőszer. Van teszt szerver, vedd meg és menj be valakivel gyakorlóba és próbálgasd. Ne az élő szerveren gyakorolj vele mert ott szinte csak golddal lőnek és így nem kapnál róla reális képet. Plusz olyan pályán próbálhatod ki ahol akarod.

(#88705) CsonkaImo válasza Chris0321 (#88704) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Köszi! :R Már csak az eBay-es vásárlásról kellene infó.

(#88706) jr1994 válasza CsonkaImo (#88705) üzenetére


jr1994
addikt

Ugyanúgy megveszed mintha simán ebayről vásárolnál csak itt a kódot emailben küldik el a megadott email címedre. Azt meg a játék honlapján tudod aktiválni. Én is így vettem.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#88707) Enzolord válasza CsonkaImo (#88705) üzenetére


Enzolord
addikt

Szia!
Itt a fórumban is hirdet egy srác, Yarsley, tőle tudsz olcsóbban venni..
Kérdezz rá, hogy van e még neki..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#88709) emre válasza Viktoár (#88700) üzenetére


emre
veterán

És még finoman fogalmaztál.
A csapatod alulmúlta önmagát. Nincs az az MM ami ilyen bénázás mellett javítana a helyzeten.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#88710) Kean_Sorbo válasza CsonkaImo (#88702) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Minden túlzás nélkül mondom (igaz én nagy Jagdtiger-es vagyok), prémiummal átlag 40000 pénzt lehet vele keresni meccsenként. Nem ritkák az 50-70 ezres körök sem.
Hátránya, hogy sokkal nehezebben kezelhető mint a sima tigrincs.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#88711) Departed válasza CsonkaImo (#88702) üzenetére


Departed
őstag

Jelenleg a nettó bevétel sorrend:
FCM 50 t 21,807.35 cr
T34 21,315.93 cr
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 20,941.34 cr

De nem nagyok a különbségek. :K

(#88712) Mankó válasza rlazol (#88699) üzenetére


Mankó
veterán

Közepesen azért annyira nem fényes a helyzet, de játszható. 26-30 fps. EgyHP G6 laptoptól, amihez elég olcsón jutottam nem is rossz. Kár, h nincs viszonyítási alapom, akkor lehet szomorú vagy örömittas lennék, kitudja.

Nem tudom mennyinek kellene lennie különben, 4-5 éve nem játszok pc-n, csak konzolon.
Lehet még finomítgatni kellene a beállításokat, meg a windowsban állítgatni a vga-t, de ez már legyen a tulaj problémája.

Neked mennyi fps és milyen konfigon?

Szerk.: Win 7-en még az alacsony szint is elég gázos volt, csak a minimumban ment minden flottul. Ott meg azért teljesen más képet ad a játék.

[ Szerkesztve ]

(#88713) bugmenot1


bugmenot1
tag

A teszt szervert osx-re nem lehet telepíteni?

(#88714) Reaper válasza SoulReaver (#88680) üzenetére


Reaper
őstag

Hehe, tegnap lett meg nekem is, bár nagyon nem számítottam rá, mivel annyit bénáztam, hogy elképesztő.
Próbálom gyakorolni a kívülről célzást + nemrég javasolták nekem a szerver oldali célkereszt bekapcsolását, és nem nagyon szoktam még ahhoz se hozzá, így a fél tárat simán tevékre, és madarakra lőttem :DDD

Csak saját felelősségre :) replay

(#88715) joergie


joergie
őstag

Na, megint platoontársat keresek :DDD A változatosság kedvéért.
A lényeg az lenne, hogy meglegyen a garázshely.
EZ lenne a missön. Leginkább tier6(esetleg7), vagy tier9-re gondoltam. A lényeg igazából az lenne, hogy magas ROF, lehetőleg magas DPM, alacsony alpha dmg, és lehetőleg med, vagy light, amivel lehet együtt zúzni. Ehhez mondjuk nem ártana TS, de majd elválik.

A feladat: 7 kill együtt, ez még teljesíthető, de a másodlagos is kell, miszerint minden megölt tankot sebezni kell mindkettőnknek(ergo kb nincs értelme hárman nekilátni).
Ami van hozzá nekem: chito, T34-1, T-43(imádom), T34-85, centurion tier9(erre felraknám a kissebbik ágyút), esetleg stock t54, de az necces.Tier6 mellé lehet tier5 light, tier9 mellé tier8 light

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#88716) Szepi1979 válasza joergie (#88715) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Bocs a tegnapiért, azt hittem nekem írod, aztán amikor láttam az üzeneted már eligérkeztem máshova.
Amim van: t-34, t-34-85, t-54, és talán a cromwell. Esetleg leo light vagy crusader.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#88717) szbalogh válasza joergie (#88715) üzenetére


szbalogh
őstag

Neked is áll az ajánlatom, miszerint 8-10 között keres meg! Van egy 3 csillagos T-34-85-öm hozzá :B

Nick: HE_Storm

(#88718) Zolee_70 válasza CsonkaImo (#88702) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Jg 8.8
Szerintem kezdők is elboldogulnak vele, de kicsit unalmas a játékmenet. Lassú. Arty-k szeretik. Fronpáncél nagyon jó, ahogy többen írták el kell dugni az alját, és sűrűn lőni a 230-240-es sebzéseket (a legjobb, amikor leláncolod, és képtelen felrakni, mert hamarabb töltesz). Jól hoz a konyhára. Csapattól függ az eredmény, nem te fogod eldönteni a csatát.

E-bay -ről én már 2 alkalommal vettem, mindkétszer 10 percen belül megvolt (kapsz egy linket, ahol kapsz egy kódot).

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#88719) Emu


Emu
őstag

Klánt keresek Barátomnak és magamnak. Nagy elvárásaink nincsenek, csak annyi, hogy olyan klánt szeretnénk ahol mind a ketten tudunk fejlődni (ne nekünk legyen a legmagasabb WN8 értékünk) Elsősorban közös szakaszozás a cél, de ha online vagyunk/vagyok szívesen megyünk bármilyen módba. Rendszeres szakaszozáshoz is szívesen csatlakozunk. Skype, TS nem akadály.

Láttam fórumról többen szoktatok együtt nyomulni, hozzátok is szívesen csatlakoznánk ha lehet :)

(#88720) jagada válasza Emu (#88719) üzenetére


jagada
őstag

Pont egyenlő a WN8-atok :D

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#88721) emre válasza Emu (#88719) üzenetére


emre
veterán

Egy csomó embernek már ajánlottam a Hoax-ot, és van is aki már közben csatlakozott hozzájuk. Írj az sg wot topikba, vagy keresd meg Jeff-et a vteps-ből.

Egyébként ha nem lenne akkora széthúzás és páran félretennék az egójukat hogy tudjunk figyelni egymàsra megint lenne értelme egy ph klánnak, mert a közös kommunikációs felület óriási előnyt jelentene. Sajnos egy fb csoport nem működik mindig úgy ahogy kellene. De az alapján ami itt néha megy nem tartom valószínűnek a hosszútávú eredményes működést.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#88722) K3NZO


K3NZO
senior tag

Ti milyen zoom mod-ot használtok?

"Per aspera ad astra"

(#88723) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ez a T-54 first proto be fog játszani :) elképesztő mit pattintok vele :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#88724) benvolio válasza K3NZO (#88722) üzenetére


benvolio
őstag

Én ilyet, minél több fogy belőle, annál közelebb hajolok a monitorhoz. :DDD

(#88725) jozefgucci1 válasza emre (#88721) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Kérdés , hogy lenne e rá igény ? Arról nem is beszélve , hogy kellene egy pár ember aki összefogja a társaságot .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#88726) K3NZO válasza benvolio (#88724) üzenetére


K3NZO
senior tag

Én ezt szeretem de sajnos nem olyan effektív mint általában gondolom :D

[ Szerkesztve ]

"Per aspera ad astra"

(#88727) jano_77 válasza K3NZO (#88722) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én ENNEK egyik verzióját használom és nagyon bevált. Egyszerű, letisztult és informatív.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#88728) Emu válasza jagada (#88720) üzenetére


Emu
őstag

Csak ő 6x annyi csatát tolt már le mint én. :DDD Kicsit jobb a pálya illetve járműismerete mint nekem.

(#88729) jano_77 válasza Emu (#88728) üzenetére


jano_77
nagyúr

A név"rokonod" az első a TOP10-ben jelenleg ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#88730) emre válasza jozefgucci1 (#88725) üzenetére


emre
veterán

Meggyőződésem hogy lenne rá igény hiszen a többségünk klántag. Csak pont a személyes ellentétek miatt más és màs helyen.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#88731) MinionFlasH válasza emre (#88730) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

+1 szerintem is jó ötlet lenne!

(#88732) szbalogh válasza emre (#88730) üzenetére


szbalogh
őstag

Én szívesen benne lennék, de csak akkor, ha keményen menne a stronghold és lenne fent mindig valaki aki vállal irányítást. Én nem nagyon tudok a kölykök miatt beszélni. :B

Nick: HE_Storm

(#88733) Emu válasza jano_77 (#88729) üzenetére


Emu
őstag

Az a kisaccom :DD

(#88734) Enzolord válasza Emu (#88719) üzenetére


Enzolord
addikt

Jöhettek a KH-ba is, ott van pár fórumtárs... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#88735) joergie válasza Szepi1979 (#88716) üzenetére


joergie
őstag

Na. annyival megspékelődött a dolog, hogy kaptam 5 nap!!!, igen 5 nap csetbant, szóval muszáj leszek hozzá beizzítani a teamspeaket.
Csetban miatt nem tudok platoonban írni, se közösbe, csak privátot. Ki érti ezt? Bárkit elküldhetek a csába privát üzenetben, de az ismerősökkel haverokkal akivel össszedolgozok a csatákban, azokkal nem :DDD

Amúgy T34-85 nagoyn jó, leo nagyon jó, t34 nagyon jó, cromwell a legjobb ;] De majd meglátjuk, hogy alakul,. köszönöm a felajánlásokat :R

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#88737) emre válasza szbalogh (#88732) üzenetére


emre
veterán

A hoax is csak a szakaszos küldetések miatt lett csinálva, de mára a stronkhold is szépen kinőtte magát.

Csak jelezném hogy annak ellenére hogy izgatom a társaságot, ez miatt nem hagyom ott a cvakkot.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#88738) jano_77 válasza emre (#88737) üzenetére


jano_77
nagyúr

Már éppen akartam írni, hogy nem hinném, hogy akik jó klánokban vannak, ott hagynák a PH-s klán miatt. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#88739) Enzolord válasza emre (#88737) üzenetére


Enzolord
addikt

Miért? Max visszamész negyedjére is.. :DD :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#88740) joergie válasza #40993792 (#88736) üzenetére


joergie
őstag

Nem tudom meddig leszek még aktív wot-ban, de engem érdekelne. A létszám egy dolog, de lenne is aki vezeti a csatákat?

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#88741) jozefgucci1 válasza #40993792 (#88736) üzenetére


jozefgucci1
addikt

olyan szépen leírtad , hogy kooperálhatnál egy meseíróval is . :DDD Sajnos 20 aktív ember nem fog összejönni aki nem csak azért lépne be , hogy " felhúzzák " hanem igenis egyenrangú félként. Nem véletlenül vannak a klánoknak minimum elvárásaik , ami egy közepes klán esetében 1200 Wn8 ,de inkább felette van. Ezzel nem azt akarom mondani , hogy lehetetlen a dolog sőt. A törekvés , hogy több PH-s csatázzon együtt én támogatom . Sok jó embert megismertem már itt akikkel napi szinten szakaszozunk és ha nem is klánt ,de egy ilyen szakasztárskereső topikot lehetne csinálni ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#88742) emre válasza jano_77 (#88738) üzenetére


emre
veterán

Nem is kell, de vendégmunkásként simán részt vehetnének szakasz, sh vagy küldetések teljesítésében. Tegnap én is kb. egy órát vártam hogy bekerüljek a csapatba, mert folyamatosan fullon voltak, de egy másik csapathoz már nem volt elég ember.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#88743) jano_77 válasza emre (#88742) üzenetére


jano_77
nagyúr

Persze ezzel egyet értek és így van. Ezzel nem tudok vitatkozni. :N
Ilyen vendégmunkás dolog érdekelne engem is. Szívesen szakaszozom bárkivel, csak TS legyen. Mondjuk én tudok egy nyílt TS-t, amit szoktam használni, ha nem klán társakkal megyek, persze azt nem tudom, hogy ha kb 20-an lennénk fent az nem szúrna-e szemet vkinek. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#88744) MinionFlasH válasza #40993792 (#88736) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Engem továbbra is érdekelne, de nem leszünk elegen.

[ Szerkesztve ]

(#88745) SoulReaver válasza Reaper (#88714) üzenetére


SoulReaver
veterán

Gratulálok! :C

Én 6. érzék nélkül megőrülök, nagyon kellene már rá, mert így ritkák a jó köreim ezzel a mocsokkal.

Kívülről célzást auto aimmal szoktam használni, de ha nem vagyok nagyon fos helyzetben, akkor várok egy fél vagy egy másodpercet, hogy tutira rá álljon a célkereszt.

Szerveroldali célkereszt is muszáj, mert soxor le van maradva a sima célkereszthez képest..

(#88746) emre válasza jano_77 (#88743) üzenetére


emre
veterán

Nálunk van egy un. haver státusz ts-en erre.

Más

Szerintem meg nem kell ekkora feneket keríteni ennek az egésznek. Például sh-t is vihet külsős az elején ha más nem vállalja.
Kell egy prohardver csatorna akit érdekel a dolog az menjen fel és használja. Esetleg be lehetne tenni az infót a topikszintű figyelmeztetés mellé a legfrissebb infókkal együtt. Mint pl. hogy mikor van sh, vagy egyéb csoportos megnyilvánulás. Aztán kell egy ts szerver. El fog telni pár hét és kiderül hogy kell-e az a 2500 gold is.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#88748) zozyk


zozyk
addikt

Az offban én felvetettem nemrég a ph-s klán ötletèt.

Egy ph-s vezetővel megbeszéltek szerint lehetne "unofficial_prohardver" a név is akár... [U_ph!]

Még a 2500 goldot is bevállalnám,de cserébe megkaptam,hogy volt már n+1 ph klán és nem életképes a dolog,így letettem róla...

Ingyenes TS szerver amúgy a szektor.com is. Ott lehetne szerintem állandó ph csatornát is intézni.

A játékban is nyitottam akkor ph fórum csatit,de 2 embernek kb felesleges volt.. :-)

[ Szerkesztve ]

(#88749) Flayer válasza emre (#88746) üzenetére


Flayer
senior tag

Üdv all!
Egy ilyen PH csatorna tényleg jó lenne!
A küldetéseknél én is kezdek a szakaszos részekhez érni,így jó lenne vkivel nyomni aki ráér!
A 1200 win8 elérem de ha összeadom a 2 accontot akkor az unicumot is!:D

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#88750) Bingisz válasza zozyk (#88748) üzenetére


Bingisz
addikt

Volt anno PH! klán, szóval biztos engednék a nevet megint. De nem egyszerűbb csak simán belépni Djuree vagy Jeff klánjába, ráadásul az utóbbinak ha jól tudom van rendes Stronkholdja is.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.