Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#7413) Atlantis válasza nyunyu (#7410) üzenetére


Atlantis
veterán

Sok mindenben igazad van, az AC Mle-sorozatban az volt a legjobb, mikor eladtam őket. A Foch már jobban tetszik.

T28Prot szerintem nem rossz gép, csak el kell találni vele, hol lesz a csata, különben lemaradsz róla, az biztos. Ezzel átpozicionálni magad nem fog sikerülni idejében. Ágyúját én kedveltem, papíron nem túl jók az adatai, de használni nem volt rossz. Tervben van, hogy visszaveszem, talán még idén el is jutok addig a fejlesztési tervemben. :)

JP2 vs. Ferdi: erről már sokszor írtam, páncél manapság szerintem sokat nem ér, akkor meg inkább legyen mozgékony a jószág.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.