Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#50051) dfsz34 válasza Mister_X (#50047) üzenetére


dfsz34
őstag

Hát igen, ez egy fogós kérdés, hogy melyik tank hozza a legjobban a kreditet, ha a vételárhoz képest is nézzük.

Passzolom.

Egy biztos, ha az ár fontos tényező, akkor az E25-t tartom a legjobb vételnek, annyi feltétellel, hogy bejön-e ez a stílus. Ha igen, akkor szerintem ennél jobban semmi se f.ssa a kreditet, ha vételárral arányosan nézem. Az xp-ről nem is beszélve.

Nem vagyok pro, de 1600 vele a sebzés átlagom plusz a spot, amit nem tudok mennyi, de az beszédes, hogy a negyedik legtöbb átlag xp-m vele van. Szóval van ott spot is rendesen, arra is jön a kredit szépen.

A lőszer nevetségesen olcsó, szerintem ha valaki megtanulja legalább felső közép szinten használni, akkor kredit gondja többet nem lesz és mivel agilis tank, ezért nagyon szórakoztató vele csatázni. Megunni nem lehet.

Más:
Úgy tűnik, meg tudom erősíteni, hogy az xwm frissítés segít a fagyáson. 10 csata után még nem fagyott ki, ez mindenképpen bíztató.

Pár ember szenved tőle, frissítsétek az xwm-t, link a korábbi hozzászólásban.

(#50052) Mister_X válasza dfsz34 (#50051) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Még van időm elmélkedni. E-25 eddig nem jött be, de lehet azért, mert meccsenként 8-10 van elosztva a két csapatban. Még ráérek elmélkedni, aztán lehet a végén Ground Forces kulcs lesz belőle. Vagy Type 64, az is beszarás fun tud lenni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#50053) killer095


killer095
őstag

Sziasztok szeretnék belekezdeni a játékba anno toltam egy kicsit 2es szintu tankjaim vannak.
De nem nagyon vágom hogyan is kéne játszanom hogy ne haljak meg szinte egyből...kicsit más mint bf3ba tankozni :DDD :DDD

Ha valaki tudd segiteni videót küldeni stb. azt megköszönném :)

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#50054) Djuree válasza diegho (#50011) üzenetére


Djuree
félisten

...és az miért is lesz neked jó hogy 5-el növeled az átlagsebzésed? :U e-penis forever? :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50055) fradi81 válasza killer095 (#50053) üzenetére


fradi81
veterán

hello, wot-os oldalakon nézz be a wikibe, alapok le vannak írva. Meg youtube: ph3lan és clever vannak jó oktató videóik is.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#50056) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

No, még egy replay. Nerf ide-oda ezekkel (Obj268,F155) még mindig lehet menni.



Még egy dolog:

Köszönöm szépen zsolthee és csabaf2 klántársaimnak a fantasztikusan izgalmas, és többnyire nyertes csatáinkat! Tényleg jó egy ilyen közösségbe tartozni.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#50057) fradi81


fradi81
veterán

Meg őket is érdemes lehet megnézni: [link] itt az elején velük mentem korán elhullottak :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#50058) Mark_o


Mark_o
tag

Sziasztok
Tanácsot szeretnék
A közelgő történelmi csaták miat visszavettem a Tiger I -t.( sokkal jobb mint tavaly nyáron)
Egy szedett vetett legénységgel mit rakjak a venti és töltésgyorsító mellé? :B
célzásgyorsító vagy vizes lőszerrekeszre gondoltam

Az élet olyan mint a sakk : sok a paraszt!

(#50059) jahrn válasza Tuco Ramirez (#49983) üzenetére


jahrn
senior tag

Ha egyedul vagyok akkor medekhez csatlakozom es azokat kiserem. Ha ocsemmel nyomunk JP 2 platoont akkor meg attol fugg mi a max tier, vagy onalloan agresszivkodunk vagy szinten medekhez csatlakozunk.

(#50058) Mark_o EGLD-t tennek a magam reszerol.

[ Szerkesztve ]

(#50060) v!ct0y válasza killer095 (#50053) üzenetére


v!ct0y
veterán

írj majd rám és megtanítalak játszani :DDD

(#50061) Angel1981 válasza dfsz34 (#50051) üzenetére


Angel1981
veterán

"Hát igen, ez egy fogós kérdés, hogy melyik tank hozza a legjobban a kreditet, ha a vételárhoz képest is nézzük."

Szerintem adott teljesítményre az SP tejel a legtöbbet bruttóban, de az a gyenge ágyú sok frusztrációt, és prémlőszert igényel!
Árához mérten nettóban szerintem a JGDT 88 a legjobb kredittermelő - illetve a Type 59, de az ugyebár már nagyon régóta nem kapható...

(#50062) Djuree


Djuree
félisten

a type 59 sztem mindent visz pénzteremtésben. nem hiába mennek az üres type-os accok 100k-ért ebayen.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50063) #43783936 válasza Mister_X (#50052) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ne csodálkozz rajta, hogy mindenki azt próbálgatja a tesztszerón, elég különleges jószág, semmi máshoz nem lehet hasonlítani, de senki se szeretne vaktában pénzt kiadni érte.
Sokszor összefutottam vele a csatamezőn, és sokszor meg is szivattak vele, így megtanultam tisztelni a kis pattancsot, és ezért is vettem meg akciósan.
Amíg rá nem érez az ember, addig elég szenvedős tud lenni, de utána az élmény kárpótol minden kezdeti bukdácsolásért. :D

(#50064) Angel1981 válasza Djuree (#50062) üzenetére


Angel1981
veterán

Aki annyit kiad érte, az szerintem a játék alapvető dolgaival nincs tisztában - hacsak nem a puszta birtoklási vágyról szól a dolog!

1. a Type anno, kb. 2 évvel ezelőtt, mint kedvezményes MM-el ellátott prémtank valóban OP volt, de azóta legalább fél tucat olyan tank jelent meg 8-9-es szinten, amikhez mérten már baromira nem az, és az ellenség is jobban tart tőlük - pl. RHM Borsig.

2. 100.000 Ft-ért vehet kb. 100.000 aranyat, amiből telik 2-3 nagyon jó prémtankra, azokkal akár non stop farmolhatja a kreditet, és még marad is annyi arany (kb. 70.000), amiből jól gazdálkodva legalább 10.000 csatáig el lehet lenni!

[ Szerkesztve ]

(#50065) Djuree válasza Angel1981 (#50064) üzenetére


Djuree
félisten

sztem is így van, de sok ilyen kis gazdag pöcs van akinek apuci megveszi, csak ne macerálja a gyerek.
bár sztem még mindig a legjobb t8, én egyáltalán nem tartok a borsigtól, egyszer ellövi magát és vége, ugyanilyen a t9-es is, az se nagy eresztés. bezzeg a wattafak e-100, általában 4k dmg fölött van ha van a csatában. :Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50066) dfsz34


dfsz34
őstag

Megvettem az fvb 183-t és ez nagyon móka tank lesz.

Első lövésem 1824-t bevert a tortoise papának, szegény nem győzött fedezékbe menekülni. Eltelt kb 30 másodperc a csatából (malinovka), ez a fajta erő tényleg szórakoztató.

Volt már egylövéses is3. Tényleg jó móka ez a tank, minden problémája ellenére.

Egy gond van csak vele, hogy viszi a kreditet keményen. Ha sikerül minimális vagy semmi hp veszteség nélkül megúszni a csatát, akkor még 1 mellé ment lövés belefér és akkor még kicsi pluszban lehet zárni.

Több mellé lövés esetén vagy ha kilőnek vagy komoly hp veszteség van, akkor meg mínuszos lesz a kör.

Az E100 meg ez a tank eddig olyan, hogy fogyasztják a kreditet keményen. A többi tízest ki lehet hozni nulla körülire, de ez a kettő nagyon igényli az arany lőszert és eszi a kreditet.

[ Szerkesztve ]

(#50067) zsolthee válasza killer095 (#50053) üzenetére


zsolthee
senior tag

K6000 kollégát keresd itt a ph-n. Nem rég indított egy WOT oktatást.

(#50068) Djuree válasza dfsz34 (#50066) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is nagyon kéne, de az előtte lévő lassú fosokhoz nincs türelmem, inkább kihúzom a wattafak e-100-at majd. bár ott meg még el se kezdtem az ágat. a briteknél már t6-nál járok.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50069) Szilu válasza dfsz34 (#50066) üzenetére


Szilu
tag

Szerintem te igényled az arany lőszert, nem a tank...
Bizonyos tankokat az átütés csökkentésével egyensúlyoznak ki. Nosza vegyünk bele aranyat... Kár, hogy sebességet, HP-t vagy páncélt nem lehet aranyért venni.
(Meg is írom a WG-nek mennyi pénztől esnek így el... :) )

[ Szerkesztve ]

(#50070) Viktoár


Viktoár
addikt

Az miért van hogy 10-ből 8-szor kigyullad a kv1-es? :U Eddig nem gyulladt ki ilyen sűrűn.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#50071) dvids válasza Viktoár (#50070) üzenetére


dvids
aktív tag

Amennyire tudod takard a hátsód, a KV-kat mindenki ott lövi ha jó szögben rálát, mert könnyű átlőni és minden tapasztalt játékos tudja jól, hogy milyen remekül meg lehet gyújtani. Amúgy változtatás nem volt rajta, egyszerűen balszerencséd van és/vagy kompetensebb játékosokkal találkoztál most.

Ja és fire extuinguishert vigyél magaddal!

[ Szerkesztve ]

(#50072) #43783936 válasza Szilu (#50069) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az Fv goldskúlójának pont kisebb az átütése. :D
Ha átüt, akkor az nagyon fáj, de ha nem, akkor csak 5-600-at sebez.
Utána 26-30 másodpercig letolt gatyával lehet imádkozni, nehogy valaki kihasználja a helyzetet, amíg újra betölt.
Én pont ezért utálom.

(#50073) Enzolord válasza dfsz34 (#50066) üzenetére


Enzolord
addikt

Az biztos, hogy nagy Fun a tank.. T110E4 full hp oneshot.. T62A Full hp oneshot...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#50074) dfsz34 válasza Djuree (#50068) üzenetére


dfsz34
őstag

A WTE is jó tank, de amikor egylövéssel kiszedem az f155-t, na azt arty-n kívül más tank nem tudja (most ammo rack bemákolást ne vegyük ide).

Egyébként annyira nem rosszak ezek az at bunker tankok, de a csigalassúság sokat ront a használati értékükön. A másik, hogy nagyon jól ismerik a gyenge pontjait, a páncélban nem szabad túlságosan bízni. Napi duplákkal haladtam leginkább, úgy nem annyira unalmas. Szerintem kb fél év kellett eljutni a tízes szintig.

Eddig ezeket a tankokat lőttem ki full hp-ról vagy közel full hp-ról:
is3 x2
kv4
F155 (ezt nagyon zokon vette a gyerek, ugatott egy sort a chat-ben, gondolom nem sűrűn kapják ki full hp-ról, szembe állt egyébként, de nem rázta az elejét, könnyű célpont)

Ez a kettő meg majdnem:
WTE - majdnem kiszedve, pontosan nem emlékszem, de 50-nél kevesebb hp-ja maradt
tortoise papa - maradt 176 hp -ja a csata talán 30. másodpercében, gondolom nem így képzelte a kezdést

Igazából annyi van, hogy szerintem érdemes táras tankokkal játszani az fvb 183 előtt és akkor nem annyira szokatlan a hosszú töltés idő és tudja az ember, hogy mit kezdjen egy adott helyzetben.

[ Szerkesztve ]

(#50075) ddt500hu válasza Szilu (#50069) üzenetére


ddt500hu
veterán

Most pont hülyeséget mondtál de mindegy. :)

(#50076) mcwolf79 válasza Szilu (#50069) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ilyesmit akartam írni, hogy egy Tier X-es tank nem kéri az aranyat, max. a tank használója igényli.
Én is betöltöm Pl. a Panther-t vezetve, ha szembejön pl. valami IX-X-es heavy, de egy E-100-nál mi az ami keményebb dió,és kell az arany?!? Semmi.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#50077) Djuree válasza dfsz34 (#50074) üzenetére


Djuree
félisten

lehet majd megint nekiállok én is. a töltési idő megszokva, van F155 meg batmobil is. hihetetlen mennyien nem számolják a lövéseket, vígan hagynak tölteni. kicsit úgy teszek mintha támadni akarnék, mozgok előre hátra, ezek a hülyék meg menekülnek, közben még fél percük lenne kifilézni. :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50078) Szilu válasza #43783936 (#50072) üzenetére


Szilu
tag

Hasonlítsd a sima HE-hez légy szíves (azonos sebzés), ne az AP-hoz :W
ddt500hu: no comment

[ Szerkesztve ]

(#50079) Enzolord válasza mcwolf79 (#50076) üzenetére


Enzolord
addikt

Játszottál már a 183-mal? Sima lőszer 1150 dmg gold 1750dmg, szóval kell az a gold, hidd el

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#50080) Zeratul válasza mcwolf79 (#50076) üzenetére


Zeratul
addikt

E-100 toplövege nem a penjéről híres ;)

(#50081) Djuree válasza Enzolord (#50079) üzenetére


Djuree
félisten

jaja, bezony nagyon sokat számít ennél a két tanknál az arany. kötelező beléjük!
én mostmár T-54-el is szinte csak arannyal megyek, kredit nem gond, pár kör type-al és ki van termelve. viszont kell mert az a 201 pen t9-t10 ellen kevés, nagyon. persze oldalról meg hátulról ok a sima ammo is. tegnap e-50-ről 3x pattant a gold is, bár nem tudtam célozni mert mozgott.
meg jobban jön az xp, nekem meg az kell, kredit van.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50082) Szilu válasza Zeratul (#50080) üzenetére


Szilu
tag

Hanem a bazi sok HP-ról...
Én sokkal szívesebben vennék bele egy alsó frontpáncélt, ja de azt nem lehet. Nyugodtan használjon aranyat aki akar, de ne állítsátok, hogy kell bele (bármibe!), mert nekem pl. nem hiányzik.
(Sokan inkább easyn végignyomnak egy játékot 6 óra alatt, de nem kötelező mindenkinek így tennie.)
Atyaég, most már nincs is tier12es csata... tier9 és 8asokat tényleg nehéz lehet kicsinálni ;), kell a potya +50% sebzés, -10% átütésért cserébe az fv-nél. (Ami persze nem teljesen így van, mert a viselkedésük is más.)

[ Szerkesztve ]

(#50083) Viktoár válasza dvids (#50071) üzenetére


Viktoár
addikt

Mondjuk nem lepődöm meg hogy kigyullad mert megint a szopóágon vagyok. :(

Már az összes tankommal mentem de egyiket sem tudom leduplázni csak kb a 3. meccsen. :U

Ez nem véletlen.... Az is érdekes megint hogy csak nálunk vannak a piros játékosok és mindig legalább a csapat fele az.Az ellenségnél sosincs. :D

Úgyhogy maradjunk annál hogy egyszerűen megint szopóág balszerencsém van. :D

A wg is inkább csiszolhatna az MM-en és az RNG-n mert bődületes nagy fail-ek vannak a játékban.De nem,nekik fontosabb hogy pár tank szebb textúrát kapjon és a régi térképeken variáljanak 1-2 dombot. :W

Ja meg az óriási csoda hogy lerepül a torony ha a lőszeretárolót találjuk el.Na ez igen ez nagyon fontos,de hogy normális elosztás és ne legyen egy rahedli bug a játékban az nem érdekes.

Már olyan szinten bugosodik a játék hogy a felhasználók az első alkalommal ott fogják hagyni ha lesz normális konkurencia.Elsősorban játékélményre/játszhatóságra kéne koncentrálniuk (gondolok itt az aranyáradatra is) nem pedig a kinézetre.

A nehéztanknak sincs már semmi jelentősége mert jön egy med és szétlövi arannyal.Így ki akar menni egy egy lassú papírral? :F Szerintem nagyon rossz felé kezdenek elmenni a wg-s srácok,erre illik ez a mondás: A cipész cipője mindig lyukas.

Üdv:Viktor

(#50084) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Vajon ki találta ki, hogy a többsoros garázs mod alap beállításon 1 soros legyen? :C

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#50085) Enzolord válasza Szilu (#50082) üzenetére


Enzolord
addikt

Azt ne feledd, hogy az a plusz 50% dmg életet menthet, és ez akkor is sebez, ha rosszul találsz...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#50086) Kakumix válasza TESCO-Zsömle (#50084) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ezt én is kérdeztem már, de ha ez már másnak is feltűnt, akkor lehet a fejlesztőnek is jelezni kellene :)

Legyen szép napod!

(#50087) Szilu válasza Enzolord (#50085) üzenetére


Szilu
tag

Sosem állítottam, hogy nem könyebb vele a játék...

(#50088) TESCO-Zsömle válasza Kakumix (#50086) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én konkrétan negyed óráig kerestem, hogy miért nem működik, mire rájöttem, hogy működik, csak 1 sorosra van beállítva...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#50089) mcwolf79 válasza Enzolord (#50079) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem megyek bele gold ammo vitába,mert nincs értelme.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#50090) scyllarus válasza Viktoár (#50083) üzenetére


scyllarus
veterán

A klasszikus heavyk valóban értelmüket vesztették magasabb tierekben. Mivel kerülhet szembe? Arty kiszedi, mert lassú. TD kiszedi, mert lassú és vak. Med kiszedi, mert lassú és arannyal átlövi. Light nem szedi ki, de azért vicces, hogy arra használjon valaki egy behemótot, hogy a scoutot kergesse vele.
Csak a francia papír tárasok meg a T57 versenyképes, de egyik sem az a klasszikus nehéz.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#50091) Enzolord válasza mcwolf79 (#50089) üzenetére


Enzolord
addikt

Én is utálom, de van 1-2 tier 10es, amibe kellhet.. amikor obj268cal lövik a goldot, ami 300 fölött üt alapból, azt én sem értem, vagy a tier 10 med lövi a papír nyolcas francia prémtankom, az is nonszensz, de ha ad +50% dmg-t, akkor biza kell...:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#50092) Bad Pritt válasza scyllarus (#50090) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem teljesen igaz, bár az alapfelvetésed helytálló.
Ha 9-10-et nézzük, felértékelődtek azok a heavyk, amik
-hulldown képesek (ST-I, M103, T110E5)
- támogatásra képesek (Conqueror, T110E5, FV215b)
Az olyan helyek, amik heavyvel eddig "lead the charge" módon fontosak voltak, nagyjából teljesen elértéktelenedtek, lásd Himmelsdorf halálút, most már 4 meccsből 3-szor az egyik fél végigmegy ott pár tankkal, mert átkerült a pálya súlypontja másmerre.
Szomorú az, hogy ennyire lelassult és félős lett a játék, remélem hosszú távon lesz erre megoldás, mert ez így lassan tényleg kezd fárasztó lenni és kevésbé élvezetes.
Más kérdés, hogy csak nevetek azokon, akik elmennek WT GF-ozni, mert ott meg az egész játék olyan, mint itt a tier 8-10, szóval nem tudom, mitől lenne az jobb (semmitől). Na majd az Armored Warfare :P

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50093) Viktoár válasza scyllarus (#50090) üzenetére


Viktoár
addikt

Az egyetlen értelmes dolog amit a wg mostanában fog lépni hogy behozza a történelmi csatákat.

Abban legalább (várhatóan) az lesz ami anno szemben állt egymással.Nem a 2.vh-s technológiát összengedni a 10-12 évvel későbbi technológiával.Az ég világon semmi értelme hiszen nem kérdéses melyik marad alul.

Üdv:Viktor

(#50094) TESCO-Zsömle válasza Bad Pritt (#50092) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

WT GF inkább technikai oldalon jobb. Gaijin keresztbe-hosszába lenyeli a BigWorld-öt...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#50095) Djuree válasza TESCO-Zsömle (#50094) üzenetére


Djuree
félisten

én ezt így nem jelenteném ki egyértelműen.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50096) Bad Pritt válasza TESCO-Zsömle (#50094) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen, ha a két játékot egybegyúrnák, mindegyikből a jobbik felét véve, akkor lenne Kánaán, de így van egy papírtankokkal teletömött optimalizálatlan, de remek játékmechanikával rendelkező játék, meg van egy szép, hiteles(ebb), de sokkal lassabb és unalmasabb élményt nyújtó üldögélés. Ezért reménykedem az Armored Warfare-ban, esetleg az talál valami fasza balanszot, de erről még korai lenne beszélni. :) )

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50097) myckey válasza Bad Pritt (#50096) üzenetére


myckey
veterán

jó ez így.
2 eltérő játék stílus,nem egy kaptafa.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#50098) Susana


Susana
tag

Frissítés után mikor elindítom miért írja továbbra is hogy "frissítsem a klinset"?

(#50099) eszakas válasza Susana (#50098) üzenetére


eszakas
senior tag

Valamilyen modot használtál ami miatt nem indul, fentebb leírták miket kell megpróbálni, nekem a "res_mods" mappa eredetire való visszaállítása segített.

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#50100) Susana válasza eszakas (#50099) üzenetére


Susana
tag

Visszaolvastam! Ez volt a baj köszi!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.